|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| teemasid
|
vastuseid |
autor |
vaadatud |
viimane postitus |
 |
Frontier- 9 in 1+ID Cardreader 3,5" ei toota?
|
24 |
11.05.2008 22:59:48 Andium |
8830 |
08.04.2011 00:01:46 Okman  |
 |
1.8 Pata HDD
|
1 |
05.04.2011 23:22:25 Rokkar15 |
2578 |
07.04.2011 19:06:34 psydeblo  |
 |
kas SSD vajab värsket wini installi?
|
2 |
06.04.2011 15:35:12 vril |
1222 |
06.04.2011 20:41:44 vril  |
 |
Bootmanager vales kohas?
|
7 |
05.04.2011 22:31:08 Metsjeesus |
1602 |
06.04.2011 11:37:16 martin366  |
 |
SATA kõvaketta ühendamine USB kaudu?
|
14 |
02.04.2011 23:46:18 Dude . |
6144 |
03.04.2011 15:43:41 Dogbert  |
 |
HDD2181 kohta küsimus
|
3 |
31.03.2011 09:04:52 multizync |
1035 |
31.03.2011 10:28:56 toivos  |
 |
DVD kirjutaja kulumine
|
17 |
24.03.2011 00:24:15 Willy08 |
3600 |
27.03.2011 09:37:51 Kassmees  |
 |
Raw Read Error Rate
|
18 |
24.03.2011 02:38:56 salatoimik |
2570 |
26.03.2011 14:17:47 Dogbert  |
 |
Terasest kettast sai 33MB.
|
18 |
24.03.2011 20:02:28 avrn |
2644 |
26.03.2011 09:29:34 avrn  |
 |
ei pääse BIOS-i
|
10 |
23.03.2011 00:11:53 vril |
2034 |
23.03.2011 10:22:31 vril  |
 |
K: Full format ja andmete taastamine?
:: mine lehele: 1, 2
|
59 |
12.01.2007 13:38:31 Kitsekyla |
19372 |
22.03.2011 11:46:32 Spezz  |
 |
Arvuti ei tuvasta kõvakettaid.
|
10 |
28.02.2011 18:19:11 DexXxter |
3670 |
19.03.2011 23:27:35 meesmetsast  |
 |
Väline wd ketas rj45 ühendusega.
|
11 |
13.03.2011 11:37:22 heiki38 |
3971 |
19.03.2011 23:14:51 meesmetsast  |
 |
Kõvaketas ja laadimine
|
0 |
13.03.2011 15:15:02 andree |
901 |
17.03.2011 17:09:05 andree  |
 |
Acer aspire kõvaketas IBM R50e -le
|
2 |
16.03.2011 18:19:50 tõnsau |
1586 |
16.03.2011 22:30:01 tõnsau  |
 |
Probleem CD/DVD lugejaga
|
6 |
15.03.2011 16:53:33 Valvejoodik |
1314 |
15.03.2011 19:45:48 Valvejoodik  |
 |
usbile OS
|
3 |
11.03.2011 21:16:55 assomnyus |
1156 |
15.03.2011 16:11:34 DVDRW  |
 |
Mälupulga probleem
|
4 |
12.03.2011 13:07:28 Saabu |
1442 |
13.03.2011 11:12:43 Saabu  |
 |
Kõvakal bad sectorid
|
8 |
14.02.2011 01:21:34 486 |
2938 |
12.03.2011 12:17:54 Kandinski  |
 |
mp3 mängija ei tööta enam, Delayed Write Failed
|
2 |
09.03.2011 20:58:47 Kristo5380 |
1717 |
10.03.2011 22:20:48 Kristo5380  |
 |
Kõvaketta mure
|
1 |
06.03.2011 01:49:58 UnknowFunk |
854 |
10.03.2011 17:23:49 multizync  |
 |
Kettad, vbl emapalaat vigane?
|
3 |
15.02.2011 09:12:17 Hazar |
1260 |
07.03.2011 16:19:44 Hazar  |
 |
Ei näita USB HDD-d
|
18 |
03.03.2011 22:06:22 viisnurk |
2505 |
03.03.2011 23:15:00 viisnurk  |
 |
andmete taastamine ST3500320AS 7200/11
|
26 |
19.05.2009 23:51:10 ende |
9637 |
03.03.2011 21:36:09 MotorHead  |
 |
Probleem Seagate Barracuda 7200.11
|
2 |
28.02.2011 18:03:26 Paladin |
1778 |
02.03.2011 20:44:05 Paladin  |
 |
Andmete taastamise teenusepakkujad
|
6 |
18.02.2011 12:39:24 Fukiku |
1965 |
25.02.2011 22:19:21 Märt.  |
 |
Väline ketas ja eSata ühenduse mure (lahendatud)
|
6 |
23.02.2011 17:20:44 smoken |
3209 |
25.02.2011 13:49:10 smoken  |
 |
Masin ei BOOT´i
|
16 |
20.02.2011 19:06:17 kembadesig |
3786 |
23.02.2011 18:49:43 kembadesig  |
 |
CRC error
|
5 |
13.02.2011 12:20:27 salatoimik |
2160 |
21.02.2011 13:45:18 salatoimik  |
 |
Arvuti ei kirjuta Double-Layer plaate
|
3 |
08.02.2011 21:17:23 eddy11 |
1902 |
20.02.2011 00:05:11 eddy11  |
 |
Kas kellelgi on laenata 2.5IDE - 3.5IDE üleminekut?
|
5 |
18.02.2011 18:57:58 solution |
1972 |
18.02.2011 21:16:01 Tanel  |
 |
500 GB välist kõvaketast
|
2 |
18.02.2011 11:11:32 raix |
2456 |
18.02.2011 11:29:28 raix  |
 |
RAID 0, kas saab kudagi liita tühi partitsioon teise partitsiooni?
|
7 |
15.02.2011 23:06:12 HDTanel |
1732 |
17.02.2011 23:47:23 HDTanel  |
 |
WD MyBookWorldEdition andis otsad?
|
11 |
16.02.2011 13:28:56 GTR |
1755 |
17.02.2011 16:39:42 Miki-Hiir  |
 |
Sülearvuti ei leia vahest kõvaketast ülesse
|
4 |
30.01.2011 05:00:35 multizync |
1634 |
14.02.2011 13:25:58 multizync  |
 |
USB-ketta kiiruse drastiline langus
|
5 |
10.02.2011 00:56:21 georg |
2659 |
10.02.2011 19:59:16 georg  |
 |
Välisekõvaketas andis otsad
|
19 |
09.01.2011 18:43:42 taivuuhin |
3304 |
09.02.2011 02:39:34 Pikkkõrv  |
 |
SATA kaabel defektne ~kord aastas...
|
5 |
03.02.2011 19:45:17 Tomorrow |
1611 |
06.02.2011 02:26:11 Wiltz  |
 |
Partitsiooni(de) taastamine, mure
|
3 |
05.02.2011 11:19:59 Poco |
1207 |
05.02.2011 12:25:14 Andrus Luht  |
 |
smart - spin retry count
|
5 |
02.02.2011 20:52:10 andresv |
2107 |
03.02.2011 21:05:02 andresv  |
 |
Otsin sobivat kõvaketta lahendust!
|
8 |
02.02.2011 01:03:13 designsolv |
1989 |
03.02.2011 12:42:43 Kirsa  |
 |
Probleem: Data error (cyclic redundancy check)
|
4 |
31.01.2011 23:07:48 Taavi© |
2030 |
01.02.2011 18:55:08 Taavi©  |
 |
Reallocated Sector Count
|
2 |
01.02.2011 00:13:26 gunn271 |
1390 |
01.02.2011 00:18:01 gunn271  |
 |
mis kuradi pulll see on ?! :D HD tune=86% puruks O.o
|
21 |
17.11.2010 02:27:21 Wusses |
4354 |
28.01.2011 17:11:13 laurx  |
 |
Kõvaketas läbi?
|
2 |
27.01.2011 14:17:09 ECMadis |
1312 |
28.01.2011 13:15:41 ECMadis  |
 |
Andmete täielik kustutamine?
|
49 |
14.09.2010 22:48:44 X |
15314 |
27.01.2011 20:02:21 X  |
 |
Laptop kukkus maha, kõvaketas kutu..
|
4 |
25.01.2011 15:34:33 multizync |
2855 |
25.01.2011 15:48:37 multizync  |
 |
Mitu partitsiooni on kasulik teha?
|
16 |
09.01.2011 01:48:50 ECMadis |
3107 |
25.01.2011 15:20:27 Märt.  |
 |
2,5" ja 3,5" kõvaketta töökindlus, säilivusaeg.
|
24 |
18.01.2011 22:39:02 kaupz |
3939 |
25.01.2011 14:57:57 Wiltz  |
 |
Ketas plõksub
|
11 |
05.01.2011 18:37:53 janeklass |
2735 |
24.01.2011 19:16:54 colin07  |
| |
|
 |
uued postitused |
|
 |
uued postitused puuduvad |
|
 |
teadaanne |
 |
uued postitused (kuum teema) |
|
 |
uued postitused puuduvad (kuum teema) |
|
 |
ettepanek või soovitus |
 |
uued postitused (lukustatud teema) |
|
 |
uued postitused puuduvad (lukustatud teema) |
|
|
|
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|