|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| teemasid
|
vastuseid |
autor |
vaadatud |
viimane postitus |
 |
1 tb ketas
|
13 |
28.03.2011 00:22:27 art16ur |
4209 |
25.06.2011 13:43:35 montez  |
 |
kellelgi 2.5" IDE üleminekut USB peale on laenata korraks Tlnas?
|
7 |
21.06.2011 12:44:59 -vodafone- |
1540 |
24.06.2011 21:09:16 tahanteada  |
 |
Corsair Force 60GB SSD ja Fujitsu sülearvuti
|
2 |
18.06.2011 00:31:12 Stereo2121 |
1504 |
24.06.2011 01:17:36 acer  |
 |
HDD parooli eemaldamine
|
4 |
22.06.2011 11:30:30 Taavi© |
1145 |
22.06.2011 14:18:25 Taavi©  |
 |
Invalid disk
|
1 |
15.06.2011 16:38:38 Murdock |
858 |
18.06.2011 06:52:17 Tomorrow  |
 |
Anomaalia 3TB kettaga
|
39 |
23.05.2011 10:56:52 armin81 |
6030 |
17.06.2011 22:27:08 armin81  |
 |
Buffalo Linkstation NAS. Kas saab teha parooliga kaitstud foldereid?
|
2 |
14.06.2011 01:47:20 -Koppel- |
1230 |
14.06.2011 11:41:24 -Koppel-  |
 |
[ küsitlus ] Kui palju on Su koduarvutis kõvakettaruumi?
|
48 |
19.05.2011 19:54:52 Dolph |
8213 |
13.06.2011 08:41:48 Minttunator  |
 |
väline kõveketas tahab vormindamist
|
5 |
10.06.2011 15:45:45 vril |
1379 |
11.06.2011 09:08:16 tahanteada  |
 |
mingi kamm on välise usb kettaga
|
5 |
26.11.2010 18:47:58 visalik |
1543 |
04.06.2011 20:01:28 visalik  |
 |
Osaliselt töötav HDD - kuidas kasutada jäänud ressurssi ära?
|
10 |
27.05.2011 08:16:10 pp1000 |
2590 |
03.06.2011 10:43:44 Wiltz  |
 |
sata 3 ragiseb
|
2 |
30.05.2011 13:36:53 poolkaks |
904 |
31.05.2011 12:09:37 Wiltz  |
 |
Mälupulk read-only
|
7 |
24.05.2011 13:40:26 DVDRW |
2303 |
27.05.2011 15:36:58 DVDRW  |
 |
seagate ganrantii... kui pood pankroti läks?
|
9 |
07.05.2011 17:54:45 raul72 |
3081 |
26.05.2011 14:36:01 toivos  |
 |
väga värvikalt klikkiv kõvaketas
|
6 |
22.05.2011 01:01:31 teretalv |
1678 |
22.05.2011 20:28:04 teretalv  |
 |
O: Seagate 250GB SATA
|
0 |
21.05.2011 09:43:32 Alr |
1019 |
21.05.2011 09:43:32 Alr  |
 |
probleem 3tb kettaga
|
23 |
03.02.2011 21:57:00 salakokk |
4222 |
20.05.2011 23:19:15 WAV  |
 |
odavalt ära anda rikkis WD usb hdd
|
10 |
16.05.2011 13:19:10 Martiini |
2528 |
20.05.2011 07:00:37 gunn271  |
 |
2.5" ketas karbis töötab, arvuti sees ei tööta
|
10 |
03.05.2011 19:28:22 Villemk2 |
2065 |
18.05.2011 10:04:54 tahanteada  |
 |
Crucial C300 performance drop
|
13 |
10.05.2011 22:44:18 Miki-Hiir |
2289 |
17.05.2011 08:42:48 Miki-Hiir  |
 |
kumb ketas on parem windowsi jaoks ?
|
4 |
12.05.2011 15:20:32 Wusses |
1434 |
13.05.2011 14:11:02 Wusses  |
 |
kettal spin retry count
|
2 |
10.05.2011 23:44:46 gunn271 |
1390 |
11.05.2011 21:37:31 gunn271  |
 |
Western Digitali WD6400AARS väga aeglane
|
4 |
09.05.2011 22:46:46 tegelane5 |
1756 |
10.05.2011 18:11:18 tegelane5  |
 |
Mida Ubuntu ketastest arvab
|
2 |
08.05.2011 22:17:18 Märt. |
927 |
09.05.2011 23:03:43 toivos  |
 |
Uus pooljuht
|
9 |
06.05.2011 23:14:59 egert |
1891 |
09.05.2011 09:53:50 toivos  |
 |
maxtor kõvaketta remont
|
5 |
20.02.2011 14:14:38 mmandel |
3372 |
07.05.2011 06:27:52 Spezz  |
 |
läpaka dvd-rom Soomes töötab, Eestis ei tööta
|
4 |
05.05.2011 15:01:56 vili |
1490 |
06.05.2011 03:20:00 madd0g  |
 |
andmed kõvakettal
|
17 |
19.04.2011 14:33:01 kristilill |
3029 |
05.05.2011 08:29:38 toivos  |
 |
Verbatim 2.4x Dual Layer
|
1 |
04.05.2011 10:29:00 lbays |
2567 |
04.05.2011 21:51:44 trip  |
 |
Kõvakettalt kõvakettale kopeerimise kiirus täpselt 50% ühe ketta kiirusest?
|
8 |
03.05.2011 02:22:52 WAV |
4023 |
03.05.2011 14:47:00 Andrus Luht  |
 |
Arvuti ei tunnista kõvaketast ära
|
6 |
01.05.2011 15:39:01 Xenomorph |
1998 |
03.05.2011 13:34:21 loox  |
 |
Segate LD25,2 40GB ja DEH - 2300UB makk
|
21 |
16.04.2011 17:10:42 arikas353 |
3015 |
02.05.2011 07:15:25 gunn271  |
 |
ABIT NF7-S v2.0 ja Hitachi SATA ketas ei tööta
|
3 |
14.03.2011 20:24:30 MotorHead |
1313 |
01.05.2011 19:22:26 S.W.A.T.  |
 |
Probleem: "Verifying dmi pool data"
|
0 |
30.04.2011 13:03:38 Mercury |
908 |
30.04.2011 21:32:40 Mercury  |
 |
P43 ja RAID
|
1 |
30.04.2011 12:31:53 ccplazza |
691 |
30.04.2011 21:27:39 Mercury  |
 |
HDD warningud
|
17 |
27.04.2011 11:52:27 kasutaja01 |
2504 |
29.04.2011 08:35:03 laurx  |
 |
Mis järjekorras ühele HDD-le: boot, win98, win2k, winxp, win2kserver, linux, data
|
36 |
22.06.2004 21:57:44 ala |
7491 |
28.04.2011 21:13:16 LiivaneLord  |
 |
Kõvaketta tühjendamine
|
17 |
03.04.2011 14:01:53 sonamumm |
6484 |
27.04.2011 20:53:55 Dogbert  |
 |
Kõvaketta koopia taastamine (UFS Explorer)
|
1 |
26.04.2011 14:33:44 bmwgangste |
1694 |
26.04.2011 16:03:57 A.S.  |
 |
current pending sector?
|
24 |
30.03.2011 10:29:27 Nokia |
3666 |
23.04.2011 22:47:27 salatoimik  |
 |
Kõvaketta probleem.
|
7 |
04.04.2011 22:26:03 mar6 |
2118 |
23.04.2011 21:52:40 ala  |
 |
probleemid AHCI-ga
|
4 |
23.04.2011 17:30:47 vril |
1464 |
23.04.2011 19:32:00 vril  |
 |
Kõvaketta jama
|
16 |
09.04.2011 13:26:31 doxboy |
3059 |
23.04.2011 16:25:16 Dogbert  |
 |
ReadyBoot, Prefetch, Write Caching ja muud semud [W7,Raid0]
|
4 |
21.04.2011 12:53:14 Metsjeesus |
1533 |
23.04.2011 06:49:35 Tomorrow  |
 |
Arvuti justkui ei tunne enam ketast ära
|
6 |
19.03.2011 11:18:02 liiv |
2417 |
22.04.2011 07:54:02 lokuta  |
 |
USB seadmega kõvakettalt kopeerib nii aeglaselt
|
5 |
16.04.2011 14:06:06 Greenlight |
1810 |
22.04.2011 03:35:50 ala  |
 |
Kõvaketal C partition töötab, kui D partiition annab I/O errori
|
15 |
22.07.2010 23:48:11 kjaups |
2762 |
21.04.2011 20:38:30 kjaups  |
 |
Raid mureks
|
0 |
18.04.2011 13:11:02 tomz |
735 |
18.04.2011 13:11:02 tomz  |
 |
kettal smartis kollane hoiatus märk G-shock/Free-fall Event Count
|
23 |
13.04.2011 22:34:34 gunn271 |
3894 |
18.04.2011 12:33:39 HacaX  |
 |
Adapterit / controllerit et saaks 2 IDE ketast kasutada(+ dvd lugeja)?
|
7 |
16.04.2011 13:34:38 rasto |
2094 |
16.04.2011 23:12:52 Marie  |
| |
|
 |
uued postitused |
|
 |
uued postitused puuduvad |
|
 |
teadaanne |
 |
uued postitused (kuum teema) |
|
 |
uued postitused puuduvad (kuum teema) |
|
 |
ettepanek või soovitus |
 |
uued postitused (lukustatud teema) |
|
 |
uued postitused puuduvad (lukustatud teema) |
|
|
|
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|