Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2018 19:02:37 vasta tsitaadiga

tnx
olen ise vahetanud küll..
aga enam ei viitsi
hdd välja ja müüki.. tulevikus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guides
HV vaatleja
Guides

liitunud: 07.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 21:46:19 IBM Thinkpad R40 BIOS parool vasta tsitaadiga

Tegu vanema läppariga mis mingil põhjusel küsib sisselülitamisel BIOS parooli kuigi ise pole seda enda teada peale pannud.

Vahetatud hiljuti CMOS patarei mis probleemi ei lahendanud, kõvaketta vahetus probleemi ilmselt samuti ei lahendaks.

Ehk mõni targem siit foorumist oskaks pakkuda lihtsa lahenduse kuidas see probleem likvideerida (ilma, et emaplaadi kallale peaks minema tinutusaparaadiga vms).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 00:52:29 vasta tsitaadiga

the_boss rossini54..

https://smallbusiness.chron.com/clear-password-ibm-r40-56454.html

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guides
HV vaatleja
Guides

liitunud: 07.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 01:00:14 vasta tsitaadiga

Suured tänud, peale vaadates tundub juba, et tegemist võib olla lahendusega mis töötab. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivikas001
HV vaatleja
kivikas001

liitunud: 19.09.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 11:48:23 Lenovo X270 Biosi parooli nullimine vasta tsitaadiga

Tere!

Kas oskab keegi aidata kuidas saaks pealkirjas oleval Lenovol BIOSi supervisor parooli maha kui meelest läinud.

Emaplaadi vahetusest tahaks pääseda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2018 13:05:53 Lenovo T440s adaptri pesa remont vasta tsitaadiga

Tere


Mure selline, et läpaka laadija on ära murdnud läpaka laadimispesas oleva ühe julla. Tegin pildi, kus on näha normaalses seisus läppar (ülemine) ja katkise pesaga läppar (alumine).

Sealt on näha, et katkisel isendil on laadija juhtme otsiku sisse jäänud läppari laadimispesa keskel olev plastikjulla. Tõenäoliselt on midagi veel katki. Nimelt arvuti ei lähe üldse tööle.

Arvuti kasutaja ütles, et läpakas lihtsalt viskas pildi taskusse ja enam tööle ei läinud. Kasutaja ei osanud hinnata, kas see oli hetkeline (vist oli) või oli see tühjeneva aku laadne pildi tasku viskamine. Läpparis on 2 akut. Kas akud läksid lühisesse või mitte, ei oska öelda. Teise laadijaga pilti ette ei saa. Samas selle laadijaga teises arvutis saab

Küsimus- kust otsast alustada selle probleemi lahendamisega?
Või peaks selle lihtsalt maha müüma targematele, kes iseenda jaoks selle korda teevad?

Minu jaoks on sisuliselt 2 varianti:
1) Teen korda raha eest (kuna endal pole vahendeid), st uus pesa või olemasoleva remont (vähetõenäoline?)
2) Võtan ketta ja mälud ning müün maha AS/IS siin samas foorumis.

Lisan pildi (PS! Suur pilt on)
Spoiler Spoiler Spoiler


Mõtted teretulnud,

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 14:14:47 vasta tsitaadiga

ostad uue pesa:
https://www.ebay.com/itm/Dc-Power-socket-jack-connector-for-Lenovo-T440p-T440s-T450s/173579757042

ja vahetad ära.
http://www.myfixguide.com/manual/lenovo-thinkpad-t440s-disassembly/

Kruvikeeraja ikka leiad.
Suure tõenäosusega sellega remont piirdub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2018 15:54:40 vasta tsitaadiga

afex kirjutas:
ostad uue pesa:
https://www.ebay.com/itm/Dc-Power-socket-jack-connector-for-Lenovo-T440p-T440s-T450s/173579757042

ja vahetad ära.
http://www.myfixguide.com/manual/lenovo-thinkpad-t440s-disassembly/

Kruvikeeraja ikka leiad.
Suure tõenäosusega sellega remont piirdub.

Kõlab nagu hea plaan. Tänud!

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2019 19:23:55 Lenovo T440s toiteadaptri pesa katki, tööle ei lähe vasta tsitaadiga

Tere

Palun abi.

Läpaka laadimispesa oli katki. Ostsin uue pesa, sellise, kuid ikka tööle ei saa. Ei reageeri üldse.


Kui võtan akud tagant ära (2tk), siis läheb klaviatuuri roheline tuluke põlema samal kuul, nagu siis, kui arvuti töötab. Kaanel põleb punane tuli. Midagi enamat ei toimu.

Ehk oskate ideid anda, mida edasi teha.

Kas emaplaat läbi?
Mida veel võiks uurida?

Tänades,

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 14:09:48 vasta tsitaadiga

Kui läppar ei paista voolu sisse võtvat, siis teinekord resettimine aitab thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 22:02:45 Lenovo T440p "hangub" kui satub doki otsa vasta tsitaadiga

Tervitused.

Vajaks kaasfoorumlastelt veidi abi, mida teha T440p sülearvutiga, kui dokk "killib" masina ära?

Mure järgmine, panen doki otsa läpaka, kohe pilti ei tule, pean lülitama välja, koristama doki küljest ja siis uuesti tagasi panema. Siis tuleb pilt. Vahepeal pilt kaob ära, proovisin teist kaablit(DP ja VGA ja DVI), ikka sama jama. Proovisin teha firmware uuendust, ei luba, ütleb, et dokk ei toeta seda.
Suurim mure mis ta tekitas oli see, et ta "killis" Windowsi ära. Pärast doki külge ühendamist Windows hangus, arvuti hangus. Kui käivitus tavaliuselt SSDga 10-12 sekundit, siis nüüd võttis aega 1-2 minutit. Pärast paari taaskäivitust arvutil Windows enam ei laadinud("Desktop" has corrupted veateade).

Mõtlesin proovida ka uut Lenovo Pro Docki USB 3.0, aga seda toetavad ainult mudelid T450 ja uuemad.

Lõpptulemuseks oli see, et panin uue Windowsi ja enam doki otsa ei julge panna(kuigi see oleks väga vajalik). Korraks proovisin, hakkas jälle hanguma, kohe eemaldasin, siis töötas asjalikult jälle.

Olen lugenud, et paljudel "High end" sisuga masinatel(T540p, T440p) on sama murega. Inimesed on proiovinud 135W laadijat, aga endal seda veel ei ole ning ei tea kas tasub proovida. Arvutit kasutan 90W laadijaga(pidi olema sobiv, toitev ja õige, kuigi küsisin 135W).

Mida teha antud olukorras? Kas kellelgi on sarnast probleemi varem olnud?

Sarnased mured:
https://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-T400-T500-and-newer-T/T540p-T440p-UltraDock-external-display-issues/td-p/1368847
https://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-T400-T500-and-newer-T/T440p-problems-with-external-displays-via-ultra-dock-occasional/td-p/1366225

Loodan saada veidi abi. icon_smile.gif

Ilusat talve
Markus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 23:18:43 vasta tsitaadiga

Tere

Mure selline, et Lenovo W500 thinkpad ei võta pilti ette. Arvuti läks kinni nagu ikka, kuid järgmine päev pilti enam ette ei tule. Tööle läheb, tulukesed ka korra põlema ning peale seda jääb see tuli, et vooluvõrku ühendatud põlema ja koos sellega ka kaldu oleva z tähega ringike. Ventikat ja kõvaketast on kuulda. Kas võib videokaart õhtal olla?

Tänud ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 10:11:01 vasta tsitaadiga

gnjack kirjutas:
Tere

Mure selline, et Lenovo W500 thinkpad ei võta pilti ette. Arvuti läks kinni nagu ikka, kuid järgmine päev pilti enam ette ei tule. Tööle läheb, tulukesed ka korra põlema ning peale seda jääb see tuli, et vooluvõrku ühendatud põlema ja koos sellega ka kaldu oleva z tähega ringike. Ventikat ja kõvaketast on kuulda. Kas võib videokaart õhtal olla?

Tänud ette!

Toitenuppu oled proovinud all hoida 10 sek?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 12:32:11 vasta tsitaadiga

Jep proovitud sai ka seda, aga tulemuseta. Eile üks soovitas CMOS patarei välja võtta. See toimis, aga siis polnud arvutil justkui wifi drivereid. Mõtlesin, et teen windows reseti nii et failid jääks alles. Nüüd nii, et peale windowsi logo must pilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 12:35:29 vasta tsitaadiga

Kahe videokaardiga masin? Proovi BIOSist sundida integreeritud video peale. Kisub kangesti sinnapoole, et ATi/AMD video läbi omadega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
An-4
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2011




sõnum 04.03.2019 12:15:48 vasta tsitaadiga

Kui mul on sahtlis ämblikujärelvalves vedelenud 10 a tagasi ärakasutatud Lenovo aku, tahab keegi seda Tartus omale? Ei äri. Ma ei vaja seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 10:20:47 vasta tsitaadiga

Kas mulle tundub või tõesti Lenovol BIOSi uuendamise järgselt esimesel restardil Windows ei küsi BitLockeri parooli? icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 10:53:28 vasta tsitaadiga

Kui sul on TPM 2.0 siis saab BIOSi uuendada ilma BitLockerit pausimata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 11:00:24 vasta tsitaadiga

Mis jama võib olla, et arvuti läheb vahepeal ise sleepi kuigi pandud on power settingutest "never". Ja siis ei võta pilti ette mõnikord kui klahvi vajutada ning peab rebootima.
Laadija taga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 11:15:00 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Kui sul on TPM 2.0 siis saab BIOSi uuendada ilma BitLockerit pausimata.

T460s. Peaks nagu olema kõikse viimane.
slax kirjutas:
Mis jama võib olla, et arvuti läheb vahepeal ise sleepi kuigi pandud on power settingutest "never". Ja siis ei võta pilti ette mõnikord kui klahvi vajutada ning peab rebootima.
Laadija taga

Kindel, et Hibernate'i või Hybrid Sleepi ei lähe? icon_rolleyes.gif
Kiika nendesse seadistustesse.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 11:32:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
friik1 kirjutas:
Kui sul on TPM 2.0 siis saab BIOSi uuendada ilma BitLockerit pausimata.

T460s. Peaks nagu olema kõikse viimane.
slax kirjutas:
Mis jama võib olla, et arvuti läheb vahepeal ise sleepi kuigi pandud on power settingutest "never". Ja siis ei võta pilti ette mõnikord kui klahvi vajutada ning peab rebootima.
Laadija taga

Kindel, et Hibernate'i või Hybrid Sleepi ei lähe? icon_rolleyes.gif
Kiika nendesse seadistustesse.
Spoiler Spoiler Spoiler


Lasin power optionsi troubleshooti teha, siis resetis ära eelmine kord ning siis panin neveri peale need (parem pilt).

Eks vaatan täpsemalt sisse, endal samad setingud teisel läpakal ja kõik toimib.
Ikkagi ta ei tohiks töö käigus minna nii sleepi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 14:03:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
T460s. Peaks nagu olema kõikse viimane.

Sellel TPM 2.0 olemas nii et kõik korras ju, BIOSi uuendused ei aja TPMi lukku. Või ootasid midagi muud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 14:25:08 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
Mis jama võib olla, et arvuti läheb vahepeal ise sleepi kuigi pandud on power settingutest "never". Ja siis ei võta pilti ette mõnikord kui klahvi vajutada ning peab rebootima.
Laadija taga

Fn-lock vales asendis ja vajutab Fx asemel sliipi? icon_smile.gif

Krt, millal Lenovo nende nõmedate 16:9 ekraanide toppimise lõpetab? Alates T420-st on ekraani all lihtsalt sitaks tühja raami, mis võiks ekraan olla. Teinud siis juba kogu kupatus väiksema sügavusega... Ise hoian ikka veel just peamiselt parema suhtega ekraani pärast T410-st kinni. No ei ole filmivahtimine minu põhitegevus läpakaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 14:43:28 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Krt, millal Lenovo nende nõmedate 16:9 ekraanide toppimise lõpetab? Alates T420-st on ekraani all lihtsalt sitaks tühja raami, mis võiks ekraan olla. Teinud siis juba kogu kupatus väiksema sügavusega... Ise hoian ikka veel just peamiselt parema suhtega ekraani pärast T410-st kinni. No ei ole filmivahtimine minu põhitegevus läpakaga.

Sellele raamile kleebid märkmepaberid paroolidega doh.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 18:16:36 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
tsitaat:
T460s. Peaks nagu olema kõikse viimane.

Sellel TPM 2.0 olemas nii et kõik korras ju, BIOSi uuendused ei aja TPMi lukku. Või ootasid midagi muud?

Lenovol pole vaja BitLockeri pärast muretseda BIOS uuendamisel - uuendaja paneb ise BitLockeri suspendi uuendamise ajaks.

rex kirjutas:
Krt, millal Lenovo nende nõmedate 16:9 ekraanide toppimise lõpetab? Alates T420-st on ekraani all lihtsalt sitaks tühja raami, mis võiks ekraan olla. Teinud siis juba kogu kupatus väiksema sügavusega... Ise hoian ikka veel just peamiselt parema suhtega ekraani pärast T410-st kinni. No ei ole filmivahtimine minu põhitegevus läpakaga.

6-8 aastat tagasi kui 16:9 ekraanid Lenovo ärisüleritesse murdsid resolutsioonidega 1366x768 ja 1600x900, oleksin ma selle nõus. Tänapäeval aga juba vähemalt alates T440-st ning X250-st saab IPS ekraani FullHD resolutsiooniga, millega saab ilusti mobiilse arvuti kohta kõik vajaliku ära tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 18:22:03 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
friik1 kirjutas:
tsitaat:
T460s. Peaks nagu olema kõikse viimane.

Sellel TPM 2.0 olemas nii et kõik korras ju, BIOSi uuendused ei aja TPMi lukku. Või ootasid midagi muud?

Lenovol pole vaja BitLockeri pärast muretseda BIOS uuendamisel - uuendaja paneb ise BitLockeri suspendi uuendamise ajaks.

Mugav. Samas kergelt turvarisk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 18:45:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
siLc kirjutas:
friik1 kirjutas:
tsitaat:
T460s. Peaks nagu olema kõikse viimane.

Sellel TPM 2.0 olemas nii et kõik korras ju, BIOSi uuendused ei aja TPMi lukku. Või ootasid midagi muud?

Lenovol pole vaja BitLockeri pärast muretseda BIOS uuendamisel - uuendaja paneb ise BitLockeri suspendi uuendamise ajaks.

Mugav. Samas kergelt turvarisk.

... kui BIOS-i uuendama pääseb igaüks, siis pigem see on turvarisk, mitte Bitlockeri ajutine välja lülitamine icon_rolleyes.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 19:02:12 vasta tsitaadiga

Aga milles probleem? ThinkPadil saab BIOS-is BIOS uuendamine kinni keerata neile, kes BIOS parooli ei tea. Eeldab muidugi parooli olemasolu. Lisaks Win10 resume'b BitLockeri automaatselt peale esimest restarti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 20:00:58 vasta tsitaadiga

Mõtlen ka sama, et kui soov, siis pange BIOS parool, HDD parool, Bitlocker sisse ja on piisavalt turvatud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 20:49:10 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Tänapäeval aga juba vähemalt alates T440-st ning X250-st saab IPS ekraani FullHD resolutsiooniga, millega saab ilusti mobiilse arvuti kohta kõik vajaliku ära tehtud.

Nojah, aga mõtle, kui kena oleks 1920x1200...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 09:00:36 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on seisma jäänud T440p sobivat sisemist DVD seadet?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2019 07:36:12 vasta tsitaadiga

Millega seda Novo nuppu vajutatakse? Telefoni kaardisahtli ora sobib?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2019 09:10:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
In Windows, you can use the tip of an unfolded paper clip (or similar object with a sharp tip) to gently press the Novo button with this upside down U or double-click OneKey Recovery icon, you can start Lenovo OneKey Recovery. If Windows cannot start, you press Novo button in shut down state, you can go on with "System Recovery" or "One Key Recovery". You can also perform normal startup, enter BIOS or configure boot menu. The button menu will vary based on different software versions.

https://support.lenovo.com/ee/en/solutions/ht062552

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2019 10:24:17 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif
Tänan.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 13:43:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on nende uute Ryzenit sisaldavate T-seeriatega kokkupuuteid olnud? Kuidas tundub - vanasti olid AMD läpakaprotsessorid ühed parajad kuumutajad ja vooluõgardid. Äriklassis neid väga palju ei leia kaasajal. Näiteks T480 hind ~100€ võrra soodsam Inteliga variandist.
Jõudlustestides on vahe ca 10-15% Inteli kasuks. Seega nagu jõudu peaks neil AMD kiipidel olema.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 17:46:09 vasta tsitaadiga

Sa mõtled ilmselt A seeriaid?
Ise pole lähemalt vaadanud, kuid sõber kes ohtralt kokku puutub, jagas muljeid.
Aku peab vähem kui Intel, muidu sisuliselt sama mis Inteli variant. Laiali pole kiskunud, aga jääb mulje, et vaid kleeps korpusel ning emaplaat on vahetatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2019 23:48:46 vasta tsitaadiga

A-seeria jah. Seda võrdsustatakse T-seeria 8. generatsiooniga.
See vooluõgardlus seega endiselt aktuaalne.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 21:08:41 vasta tsitaadiga

Kas siin foorumis müüdavad Thinkpadid, millel "tehasegarantii kuni xxxx-xx-xx" puhul on nii, et kui arvutiga on selle aja jooksul muret, siis Toompuiesteel (vms koht see oligi) tehakse korda? Tahaks inimesele kingitust teha, kasutatud äriklassi sülearvuti oleks hea mõte aga tahaks mingi garantii ka kaasa anda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 07:05:32 vasta tsitaadiga

Peaks töötama küll. Ma Tartus käisin Kernelis niimoodi ainult seerianumbri alusel garantiis. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 08:58:31 vasta tsitaadiga

Jah, ThinkPadi tehasegarantiid arvestatakse tootmiskuupäeva järgi 3 aastat. Seda siis T, X, W, P seeriatel. Ülejäänutel võib olla lühem garantii.
Kui sa küsid selle arvuti tõttu, siis soovitaksin miskit IPS ekraaniga otsida: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=753899
Need tavalised ekraanid on Lenovol suhteliselt halvad (subjektiivne arvamus).

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 09:52:10 vasta tsitaadiga

Betamax, leia samas hinnas IPS, 1a garantiiga ning hea meelega vaatan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 13:07:24 vasta tsitaadiga

T510 klaviatuur sai veidi niiskust, valikus pole enam "ultra navi" (mouse properties).
Ehk pointer ja touchpad ei toimi.
nool ekraanil puudub.

vahetasin klaviatuuri ära töötava vastu, ikka sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 13:10:43 vasta tsitaadiga

Siis on see "veidi niiskust" hullem kui vaid klaviatuuri osas. Ehk siis kahjustada sai veel miskit. Touchpad ja klaviatuur on kaks erinevat seadet erinevate ühendustega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 13:24:10 vasta tsitaadiga

T510 siis varuosadeks?
või saan teise "varu" 410 küljest midagi vahetada?
hetkel on aega ja T510 on "lahti".

edit
klaviatuuri kõrvalt teine lintkaabel on lahti..
panin ta enne kinni, aga ikka lahti..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 13:30:53 vasta tsitaadiga

p3000, proovi teist touchpadi, vaata kas lintkaabel on korralikult pesas ja kinni. Või vastupidi, proovi vett saanud touchpadi teises masinas. thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 13:36:26 vasta tsitaadiga

ei seisa see lint seal sees kinni, natuke liigutad on väljas.
hetkel teen think vantage täis hardware testi..

510 vs 410 veits erinevad touchpadid..kuigi klaviatuur vist sobib 1:1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 14:24:30 vasta tsitaadiga

Fikseeri mõne õhema isoleerteibiga ära.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 14:31:32 vasta tsitaadiga

Samad touchpadid on. Selle ümber olev raam on lihtsalt T510 suurem.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 14:35:22 vasta tsitaadiga

Lint erinev?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2019 14:54:51 vasta tsitaadiga

Võimalik. Aga lintkaablid käivad mäletamist mööda mõlemast otsast lahti ja peaksid olema vahetatavad.
Kui sul on mingeid juppe vaja (klaviatuur, touchpad vms), siis mul on üks ribadeks, aga toimiv T410s vedelemas. Osad jupid on nö universaalsed ja peaks sobima ka teistele sama generatsiooni mudelitele.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.