|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mida arvad e-sigarist? |
| Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett |
|
40% |
[ 52 ] |
| Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
7% |
[ 10 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret |
|
23% |
[ 30 ] |
| Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret |
|
29% |
[ 38 ] |
|
| hääli kokku : 130 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.01.2013 01:14:51
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
| InterFace kirjutas: |
Mul on sahtlis laiali pudelid lihtsalt ja üks mingi 5milline pudel taskus nii igaksjuhuks.
hmekk - sa räägi nüüd plaanist. kuidas sa kavatsed tellida / kas paned juba kirja kes soovivad / kuhu-millal peab sulle raha ära kandma / millal sa tellid?
puust punaselt ja selgelt tahaks asja. vastasel juhul löön käega ja loodan, et spezzz teeb järgmine esmaspäev-teisipäev uue ühistellimuse ja ostan evici sealtkaudu. |
Ma juba mainisin, et enne veebruari ei telli ma kuskilt midagi. |
tohib kysida, et miks, ma tahaks ikka evic saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
24.01.2013 01:19:34
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
see on arvatavasti parem variant. Sama hinnaga ta nüüd ei ole. Esiteks tal pole akutki sees. Teiseks, see teine komplekt tuleb hulga nänniga (2 akut, Kaks paaki, seina laadija, vahe adapter, segupudel).
Aga ise soovitaks vamot küll, kere käib keskelt pooleks ja saad kasutada ka lühema akuga
Edit: Keegi meil siis dual coil catrosid ka kasutab? Kuidas on võreldes vivga näiteks? |
Mul nüüd 2 Vamot, seda soovitan kindlasti.
Dual coil ja muude cartode kohta saan ka hinnagu anda, sest carto-tank on minu põhiline tarbimisviis hetkel.
Dual coil on nii ja naa, ütleks, et soovitan ainult ego akude jaoks madala (1.5 oomi) takistusega DC'd ja siis ka jääb poole tühjakslaadimise tsükli pealt lahjaks. Muidu on kurgulaks ja auru kogus head, maitselt jääb T3-le ja Vivile alla. Lisaks on madala voldiga see probleem, et kuna reaalselt on seal sees kaks 3-oomist spiraali, siis ei pruugi asi piisavalt kiiresti aurustada ja hakkab "üleujutama"/lurisema.
VV MOD otsas kõrgete voltidega tulevad amprid jäle kõrged ja ei mõju akule ilmselt väga hästi. 2.0 takistusega dual coil on Vamo otsas üsna OK, aga minu arust on Kanger ikka parem.
Seega - VV/VW MOD omanikele dual coili ei soovita, soovitan neile, kes ego aku peal ja millegipärast clearod ei meeldi.
Mida soovitan, on korralikud single coil cartod koos paagiga. Proovinud siiamaani Innokin, Boge ja Kanger LR (2-2.2 oomi) ja SR (2.8-3.2) oomi. Nendest maitselt, kurgulaksult ja auru hulgalt on parim Boge LR. Ise võtsin neid XXL suuruses puff.fi'st 10 tükki nüüd, seal juba 2 laseriga lõigatud auku paagi jeaks olemas, ise augustamine ei ole ikka see, võib cartot lõhkuda ja kuna augo koha pealt jääb asi ümaraks, rikub ka paagi tihendeid.
Boge miinus on muidugi see, et neil pole seda nurgelist "seelikut" allosas, seega ei pruugi lukustuvad carto-paagid neid lukku võtta, aga maitse ja muud head küljed kaaluvad selle üles. Hetkel kasutusel olevast cartost on umbes 30ml vedelikku läbi käinud ja tõmme ning maitse pole veel halvemaks läinud, täna just proovisin värsket kõrvale, et äkki lihtsalt sujuvalt kehvemaks läinud ja ei saa aru. Ei ole, maitse ja tõmme täpselt samad. Kindlasti võib ka praaki sattuda, mis vähem vastu peab, aga isegi kui nädalas üks carto peaks minema, siis hulgihinnaga see 1.2 euri vms pole nii kallis midagi. Puhastada pole nei viitsinud, kui tõmme või maitse halvenevad, siis viskan lihtsalt minema.
Edit: ah jaa, võrdluses vivi ja T3-ga on boge LR carto minu arust parem, aga eks see ole maitse asi nagu ikka.
viimati muutis greendef 24.01.2013 01:20:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.01.2013 01:20:24
|
|
|
Noja veebruari alguses tulevad hiina suured pühad ja pipau.
Eks siis järelikult järgmine nädal tellib Spezzi kaudu. Ei ole see 75€ ka nii hull nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.01.2013 01:22:03
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Noja veebruari alguses tulevad hiina suured pühad ja pipau.
Eks siis järelikult järgmine nädal tellib Spezzi kaudu. Ei ole see 75€ ka nii hull nüüd. |
kui orikas, siis ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
24.01.2013 01:34:35
|
|
|
Carto paakidest veel rääkides, ise plaanin ilmselt standardpikkusega cartode peale üle minna ja paagiks võtta Trap Tank, teeb täitmise ülimugavaks. Paistab, et Kir Fanis lõpetas XL Trap Tank'i tegemise ära, sellepärast siis lühikeste peale. Piltidelt paistab asi hõbedase Vamo peal väga OK välja ka nägevat.
hmekk, oskad öelda, kas sealt tootjalt saaks ainult eVic'i kontrollpead ka osta? Originaali ülemine osa mulle üldse ei meeldi, akud ja laadija on mul Vamode jaoks olemas, seega võtaks võimaluse korral ainult pea ja ostaks kõrvale hoopis sellise teleskoopMOD'i.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaivark
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
24.01.2013 01:37:49
|
|
|
greendef, tänud, mulle hakkab see Vamo päris meeldima, ei pea ma teadma ja arvutist vaatama mida see masin teeb, eks kopsud ole mõõdupuuks nagu siiamaani.
Kuskilt vaatasin, et põhjakork pidi veits jama olema, uuematel pidi uus kork olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
24.01.2013 01:42:51
|
|
|
| kaivark kirjutas: |
greendef, tänud, mulle hakkab see Vamo päris meeldima, ei pea ma teadma ja arvutist vaatama mida see masin teeb, eks kopsud ole mõõdupuuks nagu siiamaani.
Kuskilt vaatasin, et põhjakork pidi veits jama olema, uuematel pidi uus kork olema |
Korgil pole viga midagi, vedru on jama. Vanem originaalvedru on peenike ja lühike, 18650 aku võib loksuma hakata. Mulle pandi mõlema v2 Vamoga (üks Poolast, teine Iirimaalt) toekam vedru ka kaasa, vahetasin ära. Mõned on e-cigarette forum'is kirjutanud, et see toekam vedru võib kehv sattuda, et annab lisatakistust ja selletõttu võib kasutades alumine kork kuumaks minna, minul seda pole kummagiga, isegi tugevama chain vapemise puhul. Aga kui on probleem, siis saab alati mõnelt vanalt taskulambilt korraliku vedru asemele panna, see on imelihtne.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.01.2013 02:09:34
|
|
|
Hea pilt driptippidest (huulik), siit kohe näha, milline kuhu sobib jne.
Hea pilt cartodest:
Spoiler 
Akudest:
Spoiler 
Atod ja cartod:
Spoiler 
Läbilaetavad akud:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
24.01.2013 09:29:18
|
|
|
Oot mis selle T3 aukude suuremaks uuristamisega oli?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaivark
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
24.01.2013 10:07:22
|
|
|
| Mul on üks vuffel T3 ja see kipub lurisema , eriti külmaga, mingi aja pärast on jälle kõik ok
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.01.2013 11:17:05
|
|
|
| kaivark kirjutas: |
| Mul on üks vuffel T3 ja see kipub lurisema , eriti külmaga, mingi aja pärast on jälle kõik ok |
ma pole pointile veel pihta saanud, et milles point, vahepeal luriseb. Selline tunne, et huulok oleks vedelikku täis. Samas 5 min hiljem kõik ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
24.01.2013 11:25:14
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| kaivark kirjutas: |
| Mul on üks vuffel T3 ja see kipub lurisema , eriti külmaga, mingi aja pärast on jälle kõik ok |
ma pole pointile veel pihta saanud, et milles point, vahepeal luriseb. Selline tunne, et huulok oleks vedelikku täis. Samas 5 min hiljem kõik ok  |
Sama siin.
Mul läheb päevas ikka oma 4-5ml 18 kangusega vedelikku ära.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.01.2013 11:25:43
|
|
|
Milline see evic 60€ link oli?
Vaataks korra yle palju seal transa oli
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.01.2013 11:41:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Milline see evic 60€ link oli?
Vaataks korra yle palju seal transa oli |
see ilmselt, iirimaalt: http://www.bargainvapour.com/JoyeTech_eVic/cat1274300_1690660.aspx
Seal muuseas ka ainult 'pea' müügis! Keegi otsis siin seda ka vist...
| jeesus188 kirjutas: |
| kaivark kirjutas: |
| Mul on üks vuffel T3 ja see kipub lurisema , eriti külmaga, mingi aja pärast on jälle kõik ok |
ma pole pointile veel pihta saanud, et milles point, vahepeal luriseb. Selline tunne, et huulok oleks vedelikku täis. Samas 5 min hiljem kõik ok  |
Äkki on seal õhutorus (see ju parajalt pikk) tilk sees ja kui tõmbama hakkad, imed selle laiali kogu toru ulatuses ja siis enam ei lurise. Jätad seisma natukeseks, vajub jälle kokku ja alustades jälle luriseb.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
24.01.2013 12:12:38
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| Oot mis selle T3 aukude suuremaks uuristamisega oli? |
Kui akuks eVic siis tuleks augud suuremaks teha, muidu on tõmme liiga kehva.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.01.2013 12:14:19
|
|
|
Iirimaal tuleb 71€ evic
Kas siis ei saagi 60-ga
Tuleb siis tavatarnija poole ikkagi pöörduda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaivark
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2013
|
24.01.2013 12:21:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| kaivark kirjutas: |
| Mul on üks vuffel T3 ja see kipub lurisema , eriti külmaga, mingi aja pärast on jälle kõik ok |
ma pole pointile veel pihta saanud, et milles point, vahepeal luriseb. Selline tunne, et huulok oleks vedelikku täis. Samas 5 min hiljem kõik ok  |
Äkki on seal õhutorus (see ju parajalt pikk) tilk sees ja kui tõmbama hakkad, imed selle laiali kogu toru ulatuses ja siis enam ei lurise. Jätad seisma natukeseks, vajub jälle kokku ja alustades jälle luriseb.[/quote]
Täheldasin hoopis sellist asja, et iga tõmbega veab paaki ka ühe õhumulli, akuks Twist 1100. Miski tihend.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
24.01.2013 12:37:28
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Iirimaal tuleb 71€ evic
Kas siis ei saagi 60-ga
Tuleb siis tavatarnija poole ikkagi pöörduda  |
Võta alibaba lahti ja telli kellelt tahad sealt, peamiselt samad müüjad aga mitu korda ülesse pannud ja erinevate kogustega. Uurisin eile natuke niisama, kõik olid nõus saatma. Hind varieerus 30-45 USD pluss 20 transport umbes. Ma usun, et kui jätta asjalik mulje siis saab sealt ühe tasuta sämpli ka kätte.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.01.2013 12:43:32
|
|
|
| greendef, kui ruttu puffi.fi pakk kohale tuli? Plaanis ka sealt veits kama osta ja ka BOGE cartod ära proovida.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
24.01.2013 13:19:28
|
|
|
puff.fi'st oleks ise ka huvitatud tellima. (alates hommsest - sest noh osad asjad mida vaja saabuvad homme)
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.01.2013 13:24:41
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
| puff.fi'st oleks ise ka huvitatud tellima. (alates hommsest - sest noh osad asjad mida vaja saabuvad homme) |
Kuda sul vabu vahendeid on? Teeks koos tellimuse, saaks postikulud väiksemaks, aga sa Tartus, krt, siis ei tasu vist ära...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
24.01.2013 13:39:37
|
|
|
Puff.fi'st olen kaks korda tellinud, mõlemad korrad saatsid nad tavalise "first class" kirjaga ehk siis otse postkasti, mitte tähitult. Esimene kord ei teagi kaua tuli, ajalehti ega paberarveid ei käi ja postkasti vaatan kord 1-2 nädala jooksul, et rämpsust tühjendada. Igatahes kui 6 tööpäevaga polnud postiljon uksele koputanud saatsin meili, siis vastati - ilma trackinguta. Vaatasin postkasti ja oli olemas. Teise tellimuse tegin teisipäeva öösel vastu kolmapäeva ja laupäeva hommikul oli kohal.
Mul oli mõlemal korral tellimus umbes 30€ + post, võib-olla nad saadavad tähituna alates mingist suuremast summast, aga pole hetkel selle kohta aru pärinud, sest ilmselt enne pole mul sealt uueks tellimuseks põhjust kuni praegused cartod otsa saavad ja sele Trap Tank'i ostan.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
24.01.2013 13:54:03
|
|
|
| greendef kirjutas: |
Puff.fi'st olen kaks korda tellinud, mõlemad korrad saatsid nad tavalise "first class" kirjaga ehk siis otse postkasti, mitte tähitult. Esimene kord ei teagi kaua tuli, ajalehti ega paberarveid ei käi ja postkasti vaatan kord 1-2 nädala jooksul, et rämpsust tühjendada. Igatahes kui 6 tööpäevaga polnud postiljon uksele koputanud saatsin meili, siis vastati - ilma trackinguta. Vaatasin postkasti ja oli olemas. Teise tellimuse tegin teisipäeva öösel vastu kolmapäeva ja laupäeva hommikul oli kohal.
Mul oli mõlemal korral tellimus umbes 30€ + post, võib-olla nad saadavad tähituna alates mingist suuremast summast, aga pole hetkel selle kohta aru pärinud, sest ilmselt enne pole mul sealt uueks tellimuseks põhjust kuni praegused cartod otsa saavad ja sele Trap Tank'i ostan. |
See trap tank on muidugi kaval, aga ma vist puurin ise omale ühe tavalise prooviks ära. Vaatan, mis välja tuleb... Mul neid hiinast kunagi ostetud, alumiinium korpustega mitu tükki...(1mm auk või 1,5mm oleks paras).
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisijeesus
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2012
|
24.01.2013 13:56:16
|
|
|
Sain täna oma T3 seti peleonist kätte. 14.01 tellisin. Paki peale (mulliümbrik)olid aadressid kirjutatud käsitsi ning ilusti olid postimargid peal. Selle ümbriku sees siis oli siis üks ilus roosilises pakkepaberis nutskas . Nägi välja nagu üks tõeline kingitus kohe. Avasin siis selle ning sealt paistis vastu tellitud komplekt, koos nelja coiliga. Kaasa oli siiski pandud üks vedelik (mild 7 12mg)ja arve.
Esmane emotsioon on selline kahevahel. Tegin enne sinist Winstonit nii u 10 tk päevas. Nüüd olen proovinud 24mg Inawera õuna, mille ma lahjendasin ca 1:1 VG-ga. Hiljem märkasin, et paki selle õuna potsiku küljes oli juba märge, et ta on 70pg:30vg. Maitse on selline veidi plastikune, hakkab kurgule isegi veidi. Kraabib natuke liiga ebameeldivalt. Kui ca 5 mahvi järjest teha on õunamaitse juba veidi äratuntavam, kuid ikka mitte päris see mis ma ootaks. Ise ma kahtlustan, et ehk ma liialdasin VG-ga? Kas see võib sellist effekti tekitada?
Teisena proovisin seda Mild-7,t mida ma lahjendasin samuti 1:1 VG-ga. Selline veider magus tubaka maitse on ja kraabib veidi imelikult kurku. Üle 5 mahvi järjest nagu ei tihka tõmmata. Sama lugu - liiga palju VG-d?
Ma olen eelnevalt lugenud, et see plastikune maitse ongi rohkem alguse asi ja et järgmine päev peaks juba parem olema? Või peaks vedelikke lahtiselt hoidma?
Pikk jutt on nagu ta on, eks ma vape'n ja katsetan edasi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
24.01.2013 14:11:02
|
|
|
Vaatasin ka seda viimast eile, aga ma ei saa aru milliesed coilid sinna sisse lähevad?
Meeldib endale peleoni leht, kuna see on suht noob frendly. Enamusel lingid välja toodud millega kokku istub.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
24.01.2013 14:16:36
|
|
|
Viimasesse lähevad standardpikkusega cartod ja kaasas on "Puff dual coil" carto. Ilmselt siis otse hiinast tootjalt(Smoktech kõige tõenäolisem) tellitud ja Puff logo peale pandud 1.5 oomine dual coil carto.
Standardpikkus on siis 35+5mm (5 on 510 connection, carto ise 35mm), näiteks see Boge.
viimati muutis greendef 24.01.2013 14:18:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
24.01.2013 14:22:11
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Vaatasin ka seda viimast eile, aga ma ei saa aru milliesed coilid sinna sisse lähevad?
Meeldib endale peleoni leht, kuna see on suht noob frendly. Enamusel lingid välja toodud millega kokku istub. |
4.5 milli tankidele läheb see kõige tavaline 35mm carto (tavaline suurus) suuremad on juba migni 45 jms.
EDIT: greendef, jõudis ette
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
24.01.2013 14:25:32
|
|
|
greendef, ja sina olid seda katsetanud ja olid rahul?
Kui paks ta muidu on, jäävad servad väga üle ääre upitama eVici sugusel?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
24.01.2013 14:32:40
|
|
|
Ma kasutan hetkel seda pikemat(45+5mm carto, mõnes kohas XL nime all, mõnes XXL) varianti. Maitses, kurgulaksus ja auru hulgas ei tohiks vahet olla lühikesel ja pikal. Paksust on tal 19mm, mõõda eVic pealt ära ja siis tead kas sobib
Edit: masmre, üks põhjusi miks ma seda Trap Tanki tahan ongi see laiuse ja väljanägemise teema. XL tank jääb natuke peenikeseks ja pikaks, et väga hästi välimuselt sobida, Trap Tank sobib nagu valatult:
Pildil Vamo v1, uuematel on nupud korpusega samast materjalist.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
24.01.2013 14:42:43
|
|
|
| tsitaat: |
Paksust on tal 19mm
|
Siis viviga ühte auku
E: Kas neid peleoni lühikesi akusid võib üldse eVici järel laadida? Eile viskasin korraks kaabli järgi ja veider oli see, et laetavuse protsent tõusis a la 1% 2minuti jooksul
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.01.2013 14:43:05
|
|
|
| Pisijeesus kirjutas: |
Sain täna oma T3 seti peleonist kätte. 14.01 tellisin. Paki peale (mulliümbrik)olid aadressid kirjutatud käsitsi ning ilusti olid postimargid peal. Selle ümbriku sees siis oli siis üks ilus roosilises pakkepaberis nutskas . Nägi välja nagu üks tõeline kingitus kohe. Avasin siis selle ning sealt paistis vastu tellitud komplekt, koos nelja coiliga. Kaasa oli siiski pandud üks vedelik (mild 7 12mg)ja arve.
Esmane emotsioon on selline kahevahel. Tegin enne sinist Winstonit nii u 10 tk päevas. Nüüd olen proovinud 24mg Inawera õuna, mille ma lahjendasin ca 1:1 VG-ga. Hiljem märkasin, et paki selle õuna potsiku küljes oli juba märge, et ta on 70pg:30vg. Maitse on selline veidi plastikune, hakkab kurgule isegi veidi. Kraabib natuke liiga ebameeldivalt. Kui ca 5 mahvi järjest teha on õunamaitse juba veidi äratuntavam, kuid ikka mitte päris see mis ma ootaks. Ise ma kahtlustan, et ehk ma liialdasin VG-ga? Kas see võib sellist effekti tekitada?
Teisena proovisin seda Mild-7,t mida ma lahjendasin samuti 1:1 VG-ga. Selline veider magus tubaka maitse on ja kraabib veidi imelikult kurku. Üle 5 mahvi järjest nagu ei tihka tõmmata. Sama lugu - liiga palju VG-d?
Ma olen eelnevalt lugenud, et see plastikune maitse ongi rohkem alguse asi ja et järgmine päev peaks juba parem olema? Või peaks vedelikke lahtiselt hoidma?
Pikk jutt on nagu ta on, eks ma vape'n ja katsetan edasi. |
1 on see, et mõni coil mõnel clearon on tahtnud mingit sissetöötamisaega. maitse ja toss on kuidagi imelik esimene pool päeva
2 on see, et kui liiga palju VG*d paned siis muutub selliseks imalaks keemia maitseks see asi kuidagi minujaoks
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
24.01.2013 15:10:20
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
2 on see, et kui liiga palju VG*d paned siis muutub selliseks imalaks keemia maitseks see asi kuidagi minujaoks  |
See on siis see glütserooli enda maitse - kasutatakse seda ju ka magusainena.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
24.01.2013 15:37:03
|
|
|
Njaa, ma tirin siin 100% VG-d. Millaski tahaks seda PG-ga segada. Peab Spezzi kiusama hakkama jälle
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.01.2013 17:32:19
|
|
|
"uue" MT3 coiliga otsustasin, et lihtsalt ei puutu seda mittemingit moodi. ainult täidan.
praeguseks on kolm ööpäeva juba laitmatult töötanud juu ma siis näppisin seda eelmist liiga palju (pesin igapäev korra jne). Eks paistab kui kaua töötab.
Teine lugu on see , et mind võib evic'i "soovijate listist" maha võtta
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
24.01.2013 17:36:21
|
|
|
| tsitaat: |
Teine lugu on see , et mind võib evic'i "soovijate listist" maha võtta
|
noh, jätsid maha v?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.01.2013 18:39:15
|
|
|
Mind võib samuti evici listist maha võtta
Sain yhe magusa personaalse pakkumise
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
24.01.2013 18:44:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mind võib samuti evici listist maha võtta
Sain yhe magusa personaalse pakkumise |
Pajata siiapoole ka
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.01.2013 18:53:10
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Mind võib samuti evici listist maha võtta
Sain yhe magusa personaalse pakkumise |
Pajata siiapoole ka |
kahjuks ei saa pajatada, sest ei lubatud. Ja ma ei tahaks suhteid rikkuda selle poega.
Aga hind oli koos transaga 55€
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
24.01.2013 19:40:03
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Mind võib samuti evici listist maha võtta
Sain yhe magusa personaalse pakkumise |
Pajata siiapoole ka |
kahjuks ei saa pajatada, sest ei lubatud. Ja ma ei tahaks suhteid rikkuda selle poega.
Aga hind oli koos transaga 55€ |
Edit: ju ma siis panin puusse...
viimati muutis JazZ 24.01.2013 19:49:58, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.01.2013 19:46:09
|
|
|
Ei ole Eesti. Kätte saame järgmine nädal alles.
Aga vahet pole. Normaalne hind , kindlalt originaal ja juba liigub - seega võib nii 5-6 päeva oodata küll
Kuigi tahaks ju KOOHEEEE! Homme vist jõuab pisike kere ja aku evic'i jaoks kah kohale juba.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
24.01.2013 19:51:42
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Ei ole Eesti. Kätte saame järgmine nädal alles.
Aga vahet pole. Normaalne hind , kindlalt originaal ja juba liigub - seega võib nii 5-6 päeva oodata küll
Kuigi tahaks ju KOOHEEEE! Homme vist jõuab pisike kere ja aku evic'i jaoks kah kohale juba. |
Et kaks sai tellida, st sulle võis rääkida, aga teistele ei või? Mitte et ma ise väga tahtnud oleksin, lihtsalt imelik äri tundub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.01.2013 19:56:13
|
|
|
tema tellis. mina ei oska midagi täpsemalt öelda peale selle , et pole avalik asi ning pakkumine tehti talle.
kui selline asi oleks igalpool näha ja üleval siis kaotaks ju igasugused 70-90 eurised hinnad oma mõtte poodidel.
aga nagu hmekk tõestas siis tegelikult saab neid hiinast mingi 30€/tk koos saatmisega kui veits rohkem võtta.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.01.2013 20:12:06
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| InterFace kirjutas: |
Ei ole Eesti. Kätte saame järgmine nädal alles.
Aga vahet pole. Normaalne hind , kindlalt originaal ja juba liigub - seega võib nii 5-6 päeva oodata küll
Kuigi tahaks ju KOOHEEEE! Homme vist jõuab pisike kere ja aku evic'i jaoks kah kohale juba. |
Et kaks sai tellida, st sulle võis rääkida, aga teistele ei või? Mitte et ma ise väga tahtnud oleksin, lihtsalt imelik äri tundub. |
ei olnud mingit äri.
kuna ma olen pikalt suhelnud selle kauba tagasi saatmise jamaga jne. seletanud seadusi jne, siis lihtsalt kysiti, kas oled huvitatud.
kodulehel on hind 400pln.
Ja kuna võimalus oli 2 saada, siis võtsingi, keeruliste algoritmide ja loosimiste tulemusena sai selle InterFace.
kui pakutakse kunagi veel, siis loomulikult anna teada.
ärge nüüd pikka viha peage
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
24.01.2013 20:15:27
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
tema tellis. mina ei oska midagi täpsemalt öelda peale selle , et pole avalik asi ning pakkumine tehti talle.
kui selline asi oleks igalpool näha ja üleval siis kaotaks ju igasugused 70-90 eurised hinnad oma mõtte poodidel.
aga nagu hmekk tõestas siis tegelikult saab neid hiinast mingi 30€/tk koos saatmisega kui veits rohkem võtta. |
Selline leti alt salahinnaga müümine on ju sama hea, samamoodi jääb "ausamatel" poodidel kaup müümata.
Seda et selle asja hind on hiinas selline nagu ta on ja et hiinlastel on savi kellele nad müüvad, oli mulle juba ammu teada.
Aga see selleks, tore et saite omale hea hinnaga korralikud asjad. Minu meelest on see siiani parim asi ja ma ei saa aru miks vanemad tegijad oma review'des seda maha teevad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
24.01.2013 20:21:20
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| InterFace kirjutas: |
tema tellis. mina ei oska midagi täpsemalt öelda peale selle , et pole avalik asi ning pakkumine tehti talle.
kui selline asi oleks igalpool näha ja üleval siis kaotaks ju igasugused 70-90 eurised hinnad oma mõtte poodidel.
aga nagu hmekk tõestas siis tegelikult saab neid hiinast mingi 30€/tk koos saatmisega kui veits rohkem võtta. |
Selline leti alt salahinnaga müümine on ju sama hea, samamoodi jääb "ausamatel" poodidel kaup müümata.
Seda et selle asja hind on hiinas selline nagu ta on ja et hiinlastel on savi kellele nad müüvad, oli mulle juba ammu teada.
Aga see selleks, tore et saite omale hea hinnaga korralikud asjad. Minu meelest on see siiani parim asi ja ma ei saa aru miks vanemad tegijad oma review'des seda maha teevad. |
mis tähendab salahind ja letialt myymine ?
ma pigem kysiks, et kui on võimalik myya selle hinnaga, miks siis kohe ei myyd niimoodi?
vaevalt keegi kahjumiga müüb neid
aga kuna nõudlust on, siis järelikult, hinda veel ei tasu alla lasta.
hu&/i ma tean, miks mulle just odavamalt pakuti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|