Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 20:48:34 vasta tsitaadiga

See DriverStore tühjendamine on veidi riskantne tõesti. NT6 hoiab kõiki draivereid eraldiseivate üksustena iga INF põhiselt. Nt Realteki draiveripakis on ~20 INF faili ning iga kohta kogutakse kõik muud binaarid kah kokku. Sealt tuleb ka see ruumiraiskamine. Kuid selle puhastamine on tulega mängimine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 21:30:58 vasta tsitaadiga

Noh, so far so good. Google andmete ei pruugi isegi siis midagi juhtuda, kui mõni vajaik asi ära kustutada, sest W7 otsib siisl lihtsalt netist sobiva. Lisaks pidi seal ju selgelt topelt asju olema, nendes W7 arvutites milles ma selle kataloogi suurust olen vaadanud, jääb see kõikidel juhtdel ~2GB ümber, mitte 10+ GB. Vaatasin nüüd koduses arvutis ka vasta kataloogi üle, mingit sellist korduste hulka pole kaugeltki.

Eks ma homme katsetan igate pidi, kui mingit jamad tekkivad lasen Windowsi uuesti peale. Parem ikka kui algusest peale täis kõvaketas.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 21:42:17 vasta tsitaadiga

namstoop, hoia siis netidraiver ikka käepärast, sest kui seda pole, ei suuda su Windows update mitte S-gi teha. Üldiselt soovitus - tõmba netist kõik draiverid alla, tee nende jaoks eraldi kaustad ja hiljem on hea kiire ära installida.

Vaatasin ka enda Driverstore ning uskumatu - 1,4 GB ainult. Samas olen seda SSD-d ilma uuesti installimata mitmesse arvutisse toppinud. Ülemõistuse palju võttis ta sul ruumi küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 22:00:22 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, Suht sama siin.
1.35GB

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 22:59:26 vasta tsitaadiga

hmm.. suht kola täis install aga 853MB
edit: 64bit win7 ultimate

_________________


viimati muutis aldios 14.11.2011 23:23:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 23:21:47 vasta tsitaadiga

Palju tõesti - töö juures on standardse 64bit paigaldusimage DriverStore ~4GB aga see on ka üle 5 erineva arvutitüübi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2011 23:30:09 vasta tsitaadiga

Nojah ilmselgelt on Ordi enda mugavuse huvides toppinud kokku kõik võimalikud variandid mida nad ise tarnivad. thumbs_down.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 10:50:47 vasta tsitaadiga

Sülearvuti hangub peale sisselülitamist hiljemalt tunni aja pärast. Juhtub see idles olles ka. Start nupp avab menüü, aga valikud ükski ei toimi. Kõvaketta tuli põleb tavaliselt siis ja tuumade tööd näitav gadget on hangunud. 1 tuumadest tavaliselt 100% peal. Kui püüda restarti teha või mõnda programmi avada, tuleb mõne hetke pärast selline teade ette. Windows ise hapu või riistvara jupsib?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 11:17:33 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Sülearvuti hangub peale sisselülitamist hiljemalt tunni aja pärast. Juhtub see idles olles ka. Start nupp avab menüü, aga valikud ükski ei toimi. Kõvaketta tuli põleb tavaliselt siis ja tuumade tööd näitav gadget on hangunud. 1 tuumadest tavaliselt 100% peal. Kui püüda restarti teha või mõnda programmi avada, tuleb mõne hetke pärast selline teade ette. Windows ise hapu või riistvara jupsib?


Event viewerisse midagi ei teki? Äkki mõni seadme driver ei suuda powersavinguga korralikult hakkama saada? Kuumeneb üle? Infot on natuke vähe et midagi konkreetset soovitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 13:41:11 vasta tsitaadiga

sukelduja, kuskohast seda event vieweris vaadatakse? Windows logs > applications all jooksevad teatud aja tagant errorid küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 13:58:24 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
sukelduja, kuskohast seda event vieweris vaadatakse? Windows logs > applications all jooksevad teatud aja tagant errorid küll.

Application ja System peaksid olulisemad olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 14:07:52 vasta tsitaadiga

Kas siit on õige koht vaadata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 14:52:34 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kas siit on õige koht vaadata?

Põhimõtteliselt on, aga vaata ka System harusse. 4 kausta alla poole. See pildil olev viga ei peaks hangumist tekitama http://support.microsoft.com/kb/950375
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 18:17:29 vasta tsitaadiga

Tänud! Sain vist natuke jaole ka isegi. Systemi all on warning aegajalt wininit asjale ja errorid aegajalt "Smart card service" See viimane vist seotud idkaardi lugejaga või siis idkaardi endaga. Google andis muidugi ka sellise leiu, et dualboot võib tekitada sama errori. Mul ajutiselt oli vaja ubuntu dualbooti küll jah. Eemaldasin ubuntu nüüd masinast ja hetkel on windows ennast viisakalt üleval pidanud icon_smile.gif


Edit: kurjajuur on hoopis kõvaketas siiski. Uus masin, aga miskit on nässus.
error on "Ntfs" ja jutt juures : The file system structure on the disk is corrupt and unusable. Please run the chkdsk utility on the volume \Device\HarddiskVolume2.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 15.11.2011 19:12:20 vasta tsitaadiga

http://www.kingston.com/flash/mobileliteG2_reader.asp

Kui lugeda sellega erinevaid mälukaarte Win7 64bit Ultim. all, siis ütleb, et "The disk is write-protected." Tegelikult pole midagi kaitstud ja sama kaart+seade töötavad teistes arvutites normaalselt (XP, win7 32bit jne...).
Samas USB mälupulgad ja HDD'd töötavad ideaalselt.
Milles võiks peituda lahendus icon_confused.gif ? Erinevad USB pesad näitavad kõik sama asja.

_________________
Arbeit macht frei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 19.11.2011 19:50:17 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saan disableda kõik COM pordid peale ühe? Läpaka peal siis. Vaja auto diagnostika jaoks, kaabel on FTDI kiviga ja serial converteriga ja teised pordid peaksid olema kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 19.11.2011 21:22:10 vasta tsitaadiga

sul on usb -> COM adapter?
Tahad, et see adapter teistes usb pesades ei töötaks?

ei saanud su küsimusest aru eriti

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 19.11.2011 22:26:17 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
sul on usb -> COM adapter?
Tahad, et see adapter teistes usb pesades ei töötaks?

ei saanud su küsimusest aru eriti


USB serial emalaator või kuidas teda nimetataksegi. http://www.ebay.co.uk/itm/330399696070?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Algselt olid need kaablid serial pordi otsaga, nüüd on usb ots ja FTDI kivi on sees.

Programm saab kasutada porte 1-4. Kui ma nüüd võtan selle USB Serial pordi seaded ja hakkan talle porti määrama, siis seal näitab, et minu seade on näiteks COM4 ja 1,2,3,5,6,7 näitab- in use.

Ma tahaks, et need teised pordid ei oleks IN USE vaid vabad. Muidu see värk võib aga ei pruugi töötada(minu arvuti puhul ei töötagi).
Ehk kõik pordid oleks keelatud peale selle pordi kus mu kaabel taga on icon_smile.gif
Ehk väljendasin nüüd paremini, pole eriti kodus sellel alal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2011 22:29:35 vasta tsitaadiga

teitur kirjutas:
djpvx kirjutas:
sul on usb -> COM adapter?
Tahad, et see adapter teistes usb pesades ei töötaks?

ei saanud su küsimusest aru eriti


USB serial emalaator või kuidas teda nimetataksegi. http://www.ebay.co.uk/itm/330399696070?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Algselt olid need kaablid serial pordi otsaga, nüüd on usb ots ja FTDI kivi on sees.

Programm saab kasutada porte 1-4. Kui ma nüüd võtan selle USB Serial pordi seaded ja hakkan talle porti määrama, siis seal näitab, et minu seade on näiteks COM4 ja 1,2,3,5,6,7 näitab- in use.

Võid programmi ini faili sisse kirjutada suvalise COM pordi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 19.11.2011 22:35:32 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
teitur kirjutas:
djpvx kirjutas:
sul on usb -> COM adapter?
Tahad, et see adapter teistes usb pesades ei töötaks?

ei saanud su küsimusest aru eriti


USB serial emalaator või kuidas teda nimetataksegi. http://www.ebay.co.uk/itm/330399696070?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Algselt olid need kaablid serial pordi otsaga, nüüd on usb ots ja FTDI kivi on sees.

Programm saab kasutada porte 1-4. Kui ma nüüd võtan selle USB Serial pordi seaded ja hakkan talle porti määrama, siis seal näitab, et minu seade on näiteks COM4 ja 1,2,3,5,6,7 näitab- in use.

Võid programmi ini faili sisse kirjutada suvalise COM pordi.


Kui ma vaid oskaks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2011 23:01:12 vasta tsitaadiga

tea kas õige koht, aga probleem youtube videotega
suht kogu aeg on see rõngake videol ees, kui vaatan videot mitte youtube lehelt, kuigi asi juba ammu loaditud. kui kerin edasi/tagasi, siis vahel kaob ära. rõve vaadatata videot kui mingi asi keset ekraani thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 19.11.2011 23:57:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tea kas õige koht, aga probleem youtube videotega
suht kogu aeg on see rõngake videol ees, kui vaatan videot mitte youtube lehelt, kuigi asi juba ammu loaditud. kui kerin edasi/tagasi, siis vahel kaob ära. rõve vaadatata videot kui mingi asi keset ekraani thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma olen ka sama värki märganud, kuid see on tekkinud alles umbes nii viimase nädala jooksul.
Pole ise midagi muutnud (aga võib-olla windows update tegi omapead midagi, ei tea).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2011 04:02:33 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tea kas õige koht, aga probleem youtube videotega
suht kogu aeg on see rõngake videol ees, kui vaatan videot mitte youtube lehelt, kuigi asi juba ammu loaditud. kui kerin edasi/tagasi, siis vahel kaob ära. rõve vaadatata videot kui mingi asi keset ekraani thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma olen ka sama värki märganud, kuid see on tekkinud alles umbes nii viimase nädala jooksul.
Pole ise midagi muutnud (aga võib-olla windows update tegi omapead midagi, ei tea).

pigem viimased kuu, max 2

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 08:48:16 vasta tsitaadiga

teitur kirjutas:

Programm saab kasutada porte 1-4. Kui ma nüüd võtan selle USB Serial pordi seaded ja hakkan talle porti määrama, siis seal näitab, et minu seade on näiteks COM4 ja 1,2,3,5,6,7 näitab- in use.

Ma tahaks, et need teised pordid ei oleks IN USE vaid vabad. Muidu see värk võib aga ei pruugi töötada(minu arvuti puhul ei töötagi).
Ehk kõik pordid oleks keelatud peale selle pordi kus mu kaabel taga on icon_smile.gif

Vabasta vajalikud pordid.
http://www.modemsite.com/56k/xptip.asp
Õpetus on küll XP-kohta, aga usun, toimib seitsmel ka.

ot:
Enda töömasinas saavad Com-i numbrid ca korra kuus otsa, ja siis tuleb neid käsitsi vabastada.
Billi kontoril on miski tööriist selle jaoks küll, kuid mina seda toimima ei saanudki. Kui keegi teab selleks otstarbeks mõnd progejuppi, võiks teada anda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 20.11.2011 21:49:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
WAV kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tea kas õige koht, aga probleem youtube videotega
suht kogu aeg on see rõngake videol ees, kui vaatan videot mitte youtube lehelt, kuigi asi juba ammu loaditud. kui kerin edasi/tagasi, siis vahel kaob ära. rõve vaadatata videot kui mingi asi keset ekraani thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma olen ka sama värki märganud, kuid see on tekkinud alles umbes nii viimase nädala jooksul.
Pole ise midagi muutnud (aga võib-olla windows update tegi omapead midagi, ei tea).

pigem viimased kuu, max 2

Tegelikult võis ka rohkem aega olla, sest ma ise Youtube't väga harva kasutan üldse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 21.11.2011 22:17:06 vasta tsitaadiga

On keegi kodus sellise probleemiga et mingi suvaline mäng mis arvutisse installitud,mingi aeg mängides lõpetab mängu töötamise ja viskab stopped working errorit.

Mis võib olla selle põhjuseks,kust viga otsida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ltuks
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011




sõnum 21.11.2011 23:57:28 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
On keegi kodus sellise probleemiga et mingi suvaline mäng mis arvutisse installitud,mingi aeg mängides lõpetab mängu töötamise ja viskab stopped working errorit.

Mis võib olla selle põhjuseks,kust viga otsida?

'stopped working error' peaks olema viisakas sõnastus teatamaks, et rakendus crash'is- tõenäoliselt viga rakenduses, mitte Windowsis.

Mida mina teeks:
1) läheks mängu kodulehele ja otsiks mängule patch'i
2) googeldaks " 'mängu nimi' stopped working error " või midagi analoogset
3) uuriks, mis driver graafikakaardil on, äkki näiteks uuem ja stabiilsem väljas
4) käivitaks Windows Update'i ja paigaldaks saadaval olevad uuendused
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 22.11.2011 07:47:07 vasta tsitaadiga

Punktid 1,3 ja 4 ammu läbi käidud sai ka punkt 3 läbi käidud veel õhtul,huvitava asjana välja tuues et probleem oli just EA mängudega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2011 23:36:12 vasta tsitaadiga

Lehys, tobe küsimus, aga piramängud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 23.11.2011 07:39:54 vasta tsitaadiga

Peale BF3 paar on jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 09:43:20 vasta tsitaadiga

Üks lihtne küsimus failide otsimise kohta. Miks windows leiab faile, mis pole otsingu tekstis?
Näiteks panen otsingusse sõna: "10-01 kan"
Windows näitab tulemuseks:
10-25 Kanal 2 01-19-00 Ameerika supermodell 11.nfo
10-25 Kanal 2 01-19-00 Ameerika supermodell 11.ts
10-25 Kanal 2 01-59-00 Kaks kanget Venemaal.nfo
10-25 Kanal 2 01-59-00 Kaks kanget Venemaal.ts
10-25 Kanal 2 18-59-01 Reporter.nfo
10-25 Kanal 2 18-59-01 Reporter.ts
10-25 Kanal 2 21-29-01 Kalevipojad Karupisarad.nfo
10-25 Kanal 2 21-29-01 Kalevipojad Karupisarad.ts
10-25 TV3 20-59-01 CSI New York Hirmust kange.nfo
10-25 TV3 20-59-01 CSI New York Hirmust kange.ts
jne
eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 10:00:16 vasta tsitaadiga

10 01 ja kan on eraldiseisvalt seal olemas..vast sellepärast.
muarust on win7 search täisfail...vb ma olen ise imelik

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 10:04:47 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
10 01 ja kan on eraldiseisvalt seal olemas..vast sellepärast.
muarust on win7 search täisfail...vb ma olen ise imelik

Kui otsitav tekst on jutumärkide vahel, siis ei tohiks otsing leida muud või osaliselt vastavat kraami.

Sama nagu otsida googlest "Eesnimi Perekonnanimi" vs Eesnimi Perekonnanimi , kus esimene annab hulga täpsemad vasted.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 10:06:11 vasta tsitaadiga

Tohohh! icon_eek.gif
Jälle 1 asi mis XP-l parem oli.
tomorrow ei tööta ka nii!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 10:07:33 vasta tsitaadiga

Windows Media Centre ei suuda pilti kuvada - ainult heli. Seda siis LiveTV all. Graafikadriverite clean install ei aidanud icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 10:18:57 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Tohohh! icon_eek.gif
Jälle 1 asi mis XP-l parem oli.
tomorrow ei tööta ka nii!

Tegelikult otsing on üsna võimemkas aga seda pole piisavalt välja reklaamitud:
http://arstechnica.com/microsoft/news/2010/03/mastering-windows-search-using-advanced-query-syntax.ars

Sa võid proovida midagi sellist:
System.ItemName:10-25 Kan*


http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/bb266512(v=vs.85).aspx?ppud=4

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 10:39:47 vasta tsitaadiga

Ikka leiab rohkem thumbs_down.gif
Nüüd on vähemalt olemas kindel väide miks sisseehitatud windowsi otsing kasutu ja tuleb kasutada muud programmi.
Ei olnud mahti sellesse kunagi süveneda aga nüüd võib kindlalt windowsi otsingu unustada.
Lisaks huvitav miks windowsi otsing nii aeglane on? Mõne muu progrega otsib paar seki, windowsiga >1min. Vist seepärast, et otsib ka sisust.
Hämmingus shocking.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 14:50:45 vasta tsitaadiga

flameas, kuvamiseks korrektne koodek olemas?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 14:52:59 vasta tsitaadiga

enne driverite uuendamist töötas küll icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 19:11:00 vasta tsitaadiga

flameas, seda ennegi juhtunud, et peale videokaardi draiverite uuendamist üks või teine asi ei tööta korralikult.

Pane eelmine versioon tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 19:52:42 vasta tsitaadiga

ikka heliga probleemid:

kaks kanalit kasutusel, emaplaadi sisseehitatud augud, kus on kõrvaklapid (kanal SPEAKERS) ja telekas, mis on videkaardi taga HDMI läbi (kanal TELEKAS)...
kui default on TELEKAS, siis viskab internetist tulevad helid klappidesse... firefoxis nt. ja kui firefoxiga mp3 mängida, mis arvuti peal on, siis mängib telekas rahulikult. a juutuub jne asjad, kõik klappides.

realteki audio panelid ja asjad võtsin maha kõik jms. vahepeal on iseensest korras.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 20:52:59 vasta tsitaadiga

vahepeal kinni paned firefoxi ikka? osa ikaldavamat softi ei oska jooksult audioseadet vahetada.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 20:59:48 vasta tsitaadiga

ennevanasti oli see korras ja vast ikka olen seda ka teinud. aa, kusjuures täna oli nii, et def oli jäänud peale rebooti telekaks ja ikka lasi heli klappidest, alles bf3 käima pannes sain aru, et heli ei ole icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 21:04:32 vasta tsitaadiga

See võib täitsa OT jutt olla, aga mul on paar korda juhtunud, et heli läheb täiesti lolliks kätte ära. Arvab, et järgi on ühendatud kõlar, siis mikrofon, siis jälle kõlar ja nii uuesti ja uuesti. Kui mälu ei peta, siis restart ning programmi uuesti installimine aitas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2011 11:57:12 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ikka heliga probleemid:

kaks kanalit kasutusel, emaplaadi sisseehitatud augud, kus on kõrvaklapid (kanal SPEAKERS) ja telekas, mis on videkaardi taga HDMI läbi (kanal TELEKAS)...
kui default on TELEKAS, siis viskab internetist tulevad helid klappidesse... firefoxis nt. ja kui firefoxiga mp3 mängida, mis arvuti peal on, siis mängib telekas rahulikult. a juutuub jne asjad, kõik klappides.

realteki audio panelid ja asjad võtsin maha kõik jms. vahepeal on iseensest korras.


lisaks on klappides veel windowsisisesed helid.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 27.11.2011 04:59:32 win 7 ultimate vasta tsitaadiga

beer_yum.gif Eks ka see võib mängida installil rolli,aga mitte peamist.T60-l läks windoosa peale aastast+ kasutamist hapuks.Kadusid gadgetid (olid nagu olemas,aga ilma sisuta),lisaks progede installil (autocad ja muud tehn.proged) ei saanud aktiveerida kuna aktiviseerimise aken jäi valgeks,autocad-is ei saanud hiirt käima (nagu funktsioonid olid olemas,aga lihtsalt kursor venis liigutades).Panin uuesti windoosa "clean" installiga peale ja autocadis ikka kursor venib icon_evil.gif lisaks paragon system backup ei taastanud boot sektorit.Peale 2-e päeva kasutamist tahtsin algseisu viia ja 0!Ei boodi,winil viga.
Kas võib olla probleem logitech G5-e draiverite sobimatuses T60-ga??Probleemi on ka enne esinenud T60-l.Muudel arvutitel G5 hiir töötab tõrgeteta.Või peaks win7 asendama XP-ga?XP all see probleem puudus T60-l ja kõik jooksis OK.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 12:02:00 vasta tsitaadiga

sama123, kust sul sellised seosed tulevad? icon_eek.gif

tekib küsimus, et mida krt te teete nende windowsidega.

mu enda masinas jooksis üks vista install selle väljatulekust kuni eelmise aasta detsembrini. mingeid suuri ikaldusi ei täheldanud. w7 peale sai kolitud vaid tänu sellele, et seoses raidikatsetega storage põhja native-ide/ahci/raid vahel lennult vahetamine ei õnnestunud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 12:10:41 vasta tsitaadiga

Kui ma hakkan uut Windowsi peale laskma ja mul on 2 kõvaketast kas siis mõlemalt kõvakettalt jäävad asjad alles (lähevad Windows.old kausta) või ainul sellel jäävad asjad alles, mis on põhiketas=windowsiga ketas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 16:55:35 vasta tsitaadiga

Saabu kirjutas:
Kui ma hakkan uut Windowsi peale laskma ja mul on 2 kõvaketast kas siis mõlemalt kõvakettalt jäävad asjad alles (lähevad Windows.old kausta) või ainul sellel jäävad asjad alles, mis on põhiketas=windowsiga ketas?

Alles ei jää sellel partitionil/kõvakettal, kuhu installid, mujal ja teisel kõvakettal jäävad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 17:20:17 vasta tsitaadiga

Eem what. Varem oli reinstallinud windowsi 1 kettaga arvutisse ja seal oli nii et kõik info ketta pealt läks windows.old kausta ?
Oletame et mul on kõvaketas 1 ja kõvaketas 2. Praegu on windows installitud kõvakettale 1 ja paljud failid kõvakettal 2. Nüüd tahan reinstallida windowsi kõvaketas 1-le. Kas kõvakettal 2 olevate failidega üldse juhtub midagi ?
Seda kirjutates siin jõuab endale ka kohale et HDD 2 ei ole ju windowsiga üldse seotud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.