|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.11.2011 17:44:40
|
|
|
| Saabu kirjutas: |
Eem what. Varem oli reinstallinud windowsi 1 kettaga arvutisse ja seal oli nii et kõik info ketta pealt läks windows.old kausta ?
Oletame et mul on kõvaketas 1 ja kõvaketas 2. Praegu on windows installitud kõvakettale 1 ja paljud failid kõvakettal 2. Nüüd tahan reinstallida windowsi kõvaketas 1-le. Kas kõvakettal 2 olevate failidega üldse juhtub midagi ?
Seda kirjutates siin jõuab endale ka kohale et HDD 2 ei ole ju windowsiga üldse seotud  |
Kõvakettal 2 ei juhtu failidega midagi.Kõvakettal 1 liigutatakse need Windows.old kausta.
Ja kui sa ikka kindel pole, siis võid ju teise ketta lahti ühendada installi ajaks.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
27.11.2011 19:09:28
|
|
|
| windows.old kausta lähevad need sellisel juhul, kui sa oma kõvaketast 1 ei vorminda (format).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
28.11.2011 13:01:35
|
|
|
| londiste kirjutas: |
sama123, kust sul sellised seosed tulevad?
tekib küsimus, et mida krt te teete nende windowsidega.
mu enda masinas jooksis üks vista install selle väljatulekust kuni eelmise aasta detsembrini. mingeid suuri ikaldusi ei täheldanud. w7 peale sai kolitud vaid tänu sellele, et seoses raidikatsetega storage põhja native-ide/ahci/raid vahel lennult vahetamine ei õnnestunud. |
Isegi imestan,mis jamad on.Lihtsalt aasta ja ongi kuidagi läbi.Hiire kursori asja hakkan uurima,nüüd on värske win peal ja panen kohe autocad-i ka.Huvitav kas veel jätkub jama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
28.11.2011 21:07:13
|
|
|
vabandan ette ära juba, kuna ei tea kas see siia teemas sobib, aga kas keegi oskab .exe lockerit soovitada... olen juba läbi google 10 tk ära proovinud aga mitte ükski ei funka
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
28.11.2011 21:14:57
|
|
|
| mhei kirjutas: |
vabandan ette ära juba, kuna ei tea kas see siia teemas sobib, aga kas keegi oskab .exe lockerit soovitada... olen juba läbi google 10 tk ära proovinud aga mitte ükski ei funka  |
kas kasutaja alt adminnina exesid käima tõmmata poleks mõttekam? tõmmad exe käima ja aint admin suudab kinni panna etc. Kasutaja lükka User modesse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
28.11.2011 21:33:41
|
|
|
mul just vaja chrome.exe passi alla panna et lapsed seda käima ei saaks
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
28.11.2011 21:46:44
|
|
|
mhei, parental controls?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
28.11.2011 21:56:32
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:20:39, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
28.11.2011 21:59:39
|
|
|
kui sa installid esimesena XP ja siis peale seda lased win 7 kuhuiganes (vahet pole, kummale kettale), siis tekib käivitades valikmenüü, kus saabki valida, kuhu buutida
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
28.11.2011 22:27:34
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:20:54, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
28.11.2011 22:32:13
|
|
|
Renka,
tänud, aga seda lisa riba oma browserile... ilma selleta asi ei funka kahjuks... muidu OK
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.11.2011 22:45:02
|
|
|
64-bitine prose jooksutab ka 32-bitist opsüsteemi. Vastupidi jah ei toimi.
Logi sisse Windows 7'sse, installi EasyBCD. Lisa uus entry, näita kätte, millisel partitsioonil asub XP ja järgmine kord saad valida, kas soovid XP'd või 7't käivitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
29.11.2011 01:36:27
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:21:12, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
29.11.2011 01:38:45
|
|
|
| part24 kirjutas: |
Veidikene pusimist ja töötavad mõlemad nigu kellavärk! Ja mis peamine- üks ei tunne ühte ja teine ei tunne teist. Näevad mõlemad, kummagi igasugu umbes ja krüpteerimata failidele pääsevad ligi mõlemad, aga kasutada ei mõista võõrast kumbki. Boot options- mõlemad kettad näha. Aga kuidas? Vaat pagan seda teab, lollidel pidi ju vedama?  |
??? Said siis korda või mitte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
30.11.2011 00:53:38
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:21:26, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
30.11.2011 01:08:59
|
|
|
| part24, minu jaoks liiga tark jutt. :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
30.11.2011 01:33:56
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:21:37, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
30.11.2011 01:38:22
|
|
|
See on kõige pikem XP pealepanemise teade, mida kunagi lugenud olen. Aga selge sott.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.11.2011 23:30:34
|
|
|
| part24 kirjutas: |
| Maakeeli siis- sõnnik välja ja töötavale asjale ruum kätte, nõnda ma tegin. 7 Ultimate on tore virvendus küll, aga no mu tööriistad enamuses 32-bit CAD/CAM/CAE tsükli riistad, milliseid saanud seitsmel ka 32-biti peal proovitud, aga sellel, kõnelemata töötegemisest, oli raskusi isegi iseenese püstihoidmisega, ehkki tema "minimum requirements" ca 20-kordselt ületatud. Siis saanud mõne riista 64-bit versioonid võetud ja neid seitsme 64-bitise variandiga käitatud, tulemus ei olnud palju rohkem kiita. Ja no ega ma hakka siis protsessoriga tuba kütma, mul ahi selleks! Maakeeli- mõlemid sitanikerdised sõid ressurssi kolmandiku võrra rohkem, kohitseda ennast ei lasknud, ja töötegemise juures oli lõppkokkuvõtteks noist kasu nigu jänesele tripperist! Aga XP töötab kenaste, kuigi mälust vaid närust 3,8 giga tunnistab. |
No ei tea , ka aastaid 32-bitist XP-d kasutanud, aga 64-bitise 7Pro pealt küll tagasi ei läheks, isegi kui "piinataks". Ja arvan et see Ultimate on sul küll overkill! Mis te neid opsys-e nime järgi valite. Kui sul pro oli ja ideaalselt sobib, siis jää selle juurde. Ja tegelikult peaks kõik ikka uuema opsys-i peal paremini töötama (eriti veel kui sul ressurssi on piisavalt), kõik on kinni ainult klaveri ja tooli vahel, vist...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.11.2011 23:36:34
|
|
|
kas mobla teel on võimalik arvutile restarti teha, välja lylitada ja käima panna?
android pee all
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
01.12.2011 00:26:50
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:21:54, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.12.2011 00:31:23
|
|
|
| part24 kirjutas: |
| Enamasti on kõik kinni jah klaveri ja tooli vahel, aga sedakorda jäänud kinni pigem selle taha, et totaalselt kohitsetud 32-bitine XP näidanud suht kohitsemata "seitsmetele" vähemaste mu silmis kindla koha kätte, nii kiiruses, töövõimes kui ka selles, et silmad ei väsi tema tagasihoidlikust classic-outfitist. Aga need "seitsmed"! Sai nendele mõlemile just nõelasilmast tulnud draiverid, läinud teised iluste ka tööle, aga no see koletu hulk mu jaoks totaalselt kasutut saasta, millist see "seitse" (ultimate) enese mõlemas versioonis käitas, ja millist (seda mitte konkreetse tooli ja klaveri vahelise tihendi praktiliste püüdluste põhjal) elimineerida ei saagi, see ajas närvi no nii mustaks, et tekkis tahtmine teetopsik kesk molli lajatada! No kui 32-bitine XP käitab mul töö tegemise ajal ainult vajalikke protsesse, siis mis kuradi päralt mul sihukest tehnilist visuaalpornograafiat vahtida? Kellele meeldib, vahtigu. Aga tulgu vahtigu ka seda, kuidas mu kohitsetud XP üsna korraliku raua peal TÖÖD teeb, ja sellist tööd, mida MINUL vaja, see ehk saaks pikapääle ka pihta, miks olnud mulle koledaste vastumeelt kolida kahekilose vindi neljandalt paketilt XP pääle. Nimelt teinud kahekilone vint (Win 2000) asju VEEL kiiremini, aga noh, esimese poole softiarendajad ei tahtnud kahekilost vinti enam toetada, tagumise poole softi jaoks käib kahe kilo toetus senini ja ilmselt lõpeb kaua aega hiljemgi kui mingisugu vistade toetamine. |
Saad ka 7-t kohitseda piisavalt ning olemas ka classic-outfit. See selleks, aga sellised proged, millega sa tööd teed, nende puhul peaks vist küll "must have" olema 64-bitine opsys (32-bitise 3,5GB mälu versus 64-bitise opsys´i võimalused), olgu siis XP, Vista või 7.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
01.12.2011 00:51:18
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:19:34, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
01.12.2011 01:02:54
|
|
|
| part24 kirjutas: |
| Enamasti on kõik kinni jah klaveri ja tooli vahel, aga sedakorda jäänud kinni pigem selle taha, et totaalselt kohitsetud 32-bitine XP näidanud suht kohitsemata "seitsmetele" vähemaste mu silmis kindla koha kätte, nii kiiruses, töövõimes kui ka selles, et silmad ei väsi tema tagasihoidlikust classic-outfitist. Aga need "seitsmed"! Sai nendele mõlemile just nõelasilmast tulnud draiverid, läinud teised iluste ka tööle, aga no see koletu hulk mu jaoks totaalselt kasutut saasta, millist see "seitse" (ultimate) enese mõlemas versioonis käitas, ja millist (seda mitte konkreetse tooli ja klaveri vahelise tihendi praktiliste püüdluste põhjal) elimineerida ei saagi, see ajas närvi no nii mustaks, et tekkis tahtmine teetopsik kesk molli lajatada! No kui 32-bitine XP käitab mul töö tegemise ajal ainult vajalikke protsesse, siis mis kuradi päralt mul sihukest tehnilist visuaalpornograafiat vahtida? Kellele meeldib, vahtigu. Aga tulgu vahtigu ka seda, kuidas mu kohitsetud XP üsna korraliku raua peal TÖÖD teeb, ja sellist tööd, mida MINUL vaja, see ehk saaks pikapääle ka pihta, miks olnud mulle koledaste vastumeelt kolida kahekilose vindi neljandalt paketilt XP pääle. Nimelt teinud kahekilone vint (Win 2000) asju VEEL kiiremini, aga noh, esimese poole softiarendajad ei tahtnud kahekilost vinti enam toetada, tagumise poole softi jaoks käib kahe kilo toetus senini ja ilmselt lõpeb kaua aega hiljemgi kui mingisugu vistade toetamine. Muideks- oleks soovitus säärane- proovida hea raua pääl, kuidas käitub vana ja seni ilmselt ainus NT versioon, millise juures ei ole enam midagi parandada, ehk siis Windows 2000 SP4! |
On ka omal selline,kettal ~250MB versioon ja töötab vanas P4 3,06 läpparis.Nüüd juba ~2a. ja pole mingeid vigu esinenud,olgugi,et oli vahepeal katsetamise masinaks.Progesid on peal ~300 ja deinstalli ka tehtud piisavalt ja kõik toimib!IBM T60-le panin uue win7 ultimate ja ikkagi esineb hiirekursori "lohisemine" autocad 2011 versioonis,miks?Samuti ei saanud win7-e alt systeemipilti luua ja keel hüppab EST&EN vahel,miks?Kõik on korras isegi EN sulgesin ja ikkagi harva hüppab üle.Draiverid ka systemupdatest allalaetud ja hiire G5 ka uusimad.Kas on mingi riistvara sobimatus,või midagi muud?Ka praegu kirjutades on EST keelevalikus aga ikka kippus EN minema.Dell M90-l oli 7-le üleminekul ka draiverite leidmisega jama aga sai lõpuks kõik jonksu ja juba 1a. töötanud eriliste viperusteta.Uuem dell M6500 on originaalis win7x64 ja probleeme pole,v.a. delli systemupdate ei taha alati allalaadida&installida,kõik muu aga on OK.Systemi pildi tegin teise progega,pole asi,aga peale korralikult tehtud clean installi ikkagi esineb anomaaliaid.
viimati muutis sama123 01.12.2011 01:05:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.12.2011 01:03:29
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
kas mobla teel on võimalik arvutile restarti teha, välja lylitada ja käima panna?
android pee all |
Mingi remote desktop appi pead muretsema.Need on vist kõik tasulised. |
annad mõne appi vihje
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
01.12.2011 01:05:44
|
|
|
| jeesus188, käima sa arvutit kindlasti panna ei saa käsu peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
01.12.2011 01:07:39
|
|
|
wake-on-lan?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.12.2011 01:08:53
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| jeesus188, käima sa arvutit kindlasti panna ei saa käsu peale. |
tegelikult oleks vaja arvuti sleepi panna või siis restart..... käivitamine oleks suht bonus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
01.12.2011 01:35:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| jeesus188, käima sa arvutit kindlasti panna ei saa käsu peale. |
tegelikult oleks vaja arvuti sleepi panna või siis restart..... käivitamine oleks suht bonus  |
Teamviewer for Remote Control. Arvutis peab muidugi Teamviewer Host olema installitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
01.12.2011 01:46:01
|
|
|
WOL saab kenasti ka üle interneti saata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
01.12.2011 01:51:28
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:19:55, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
01.12.2011 02:28:02
|
|
|
Krt kustutasin kogemata windows live mailist üle meili konto ära, posu kirju läks, just saadetud kirjad olulised ja neid server mul ei salvestanud, ainult see programm ise, kuidagi need tagasi ka saab ? teeb see programm kuhugile kausta mingit faili, mille abil kätte saaks mailid ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.12.2011 05:22:48
|
|
|
part24, Süsteemid millest sa räägid on kas missioonikriitilised a'la tööpink või siis lihtsalt iganenud rauaga. Kummagile neist pole mõtet uusimat Windowsi peale panna. Olgu siis õigustuseks või ettekäändeks ükskõik mis. Ise peab vahet tegema mõistlikul ja ebamõistlikul
Põhjus miks XP-le nii palju pahavara on seisneb ühest küljest tõesti selles, et paljud veel kasutavad seda aga teisest küljest on see ka vana OS, mis on ebaturvalisem kui uued ja mille turvaaugud on võimalikele pahategijatele paremini teada.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
01.12.2011 12:27:31
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:20:11, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
03.12.2011 12:51:56
|
|
|
| Peale win reinstalli on siukene imelik asi, et kõvaketas pm koguaeg töötab-ragiseb ja kui tahan midagi uut installida ütleb, et on juba töötav installer kuigi tegelikult midagi ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
03.12.2011 15:00:03
|
|
|
Peaks peale mõnda restarti ära kaduma ilmselt sul automatic updates teeb tööd, vaata task managerist kas msiexec.exe protsess on töös see on windows installeri protsess.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.12.2011 17:36:17
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| aixi kirjutas: |
| Op on WIN7 HP ostsin uue arvuti tegin puhta installi aga klahvitähed ei lähe kokku või õigemini tähed lähevad aga muud kirjavahemärgid ei lähe. Saan muidugi peale ka kleepida aga kas programmist ei saa kuskilt paigutust muuta. |
Mul on ka HP ja sellel US klaviatuur. Kasutan klaveri remappimiseks AutoHotkey: http://www.autohotkey.com/
Näiteks: /::& (asendab / märgi & märgiga)
edit: Regions alt saab jah muuta keyboard layout'i aga kui ET panna, siis need märgid ei lähe kokku enam. |
Probleem on sama - toodi mulle siin üks US layout-iga läpakas ja vaja on tekitada sellele sarnane layout nagu on Linuxis "US keyboard with Estonian letters" - st et õäöüÕÄÖÜšžŠŽ tulevad eesti klaviatuurile vastavate klahvide alt, kui AltGr klahv all hoida, aga ülejäänud sümbolid klapiksid klaviatuuriga.
US international küll töötab, aga jama on iga täpitähe saamiseks mitu klahvi järjest vajutada - tahaks ALtGr kombot nagu Linuxis - on tunduvalt kiirem ja mugavam.
Kribasin valmis ahk skripti:
<^>![::ü
<^>!{::Ü
<^>!]::õ
<^>!}::Õ
<^>!;::ö
<^>!+;::Ö
<^>!'::ä
<^>!"::Ä
<^>!s::š
<^>!S::Š
<^>!z::ž
<^>!Z::Ž
väikesed tähed töötavad korralikult, aga suurtähtedest saan kätte vaid ÄÖÜ - ÕŠŽ asemel tulevad vastavad väiketähed, ehk siis shift-klahvile nagu ei reageeritaks. Proovisin ka sarnast varianti, mida kasutasin Ö saamiseks AltGr+Shift ehk <^>!+ modifikaatorit kasutades, aga tulemus on sama.
Inglisekeelsetest postitustest ahk foorumis ja mujal pole suurt abi. Isegi escape modifikaator - tagurpidi ülakoma ` ei paistnud toimivat ja kasutasin Ö saamiseks selle asemel ülal näha olevat kombot.
neetud windows #¤%&!
Või on mingit muud võimalust klahvikombinatsioonide lisamiseks? Proovisin Google Keymapperit, aga näib, et seal saab vaid klahve ümber mappida, mitte lisada kombinatsioone ja "imelikke" sümboleid ja SharpKeys ütleb AltGr+[ jm kombode peale, et ei tunne vastavat koodi ja otsi uut programmiversiooni
Apua?!
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
04.12.2011 13:47:50
|
|
|
Läinud meelest kuidas win7 pagefile saab mujale panna.SSD on väike ja ruumi vähe,kui panna mälukaardile,kas võtab palju kiirust alla?
Veel küsimus:kas saab vene tähti klaverisse sisseprogrammeerida (klaver G15).Oleks vaja EST alt otse vene tähti saada,siiani pole õnnestunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
04.12.2011 14:23:33
|
|
|
| Mul pole enam autohotkey kasutusel, tegin oma custom layouti Microsoft Keyboard Layout Creatoriga http://msdn.microsoft.com/en-us/goglobal/bb964665 . Aga autohotkeyga ma mitte ei lisanud täpitähed us klaviatuurile, vaid est klaviatuuril vahetasin märgid sinna, kus nad läpakal klahvide peal on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.12.2011 14:28:23
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
Läinud meelest kuidas win7 pagefile saab mujale panna.SSD on väike ja ruumi vähe,kui panna mälukaardile,kas võtab palju kiirust alla?
Veel küsimus:kas saab vene tähti klaverisse sisseprogrammeerida (klaver G15).Oleks vaja EST alt otse vene tähti saada,siiani pole õnnestunud. |
minul on page file pandud 400MB peale. las istub ssd otsas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
04.12.2011 18:39:28
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| sama123 kirjutas: |
Läinud meelest kuidas win7 pagefile saab mujale panna.SSD on väike ja ruumi vähe,kui panna mälukaardile,kas võtab palju kiirust alla?
Veel küsimus:kas saab vene tähti klaverisse sisseprogrammeerida (klaver G15).Oleks vaja EST alt otse vene tähti saada,siiani pole õnnestunud. |
minul on page file pandud 400MB peale. las istub ssd otsas |
Pidavat jah parim variant olema, kui muidugi piisavalt mälu on arvutis (RAM on kiirem kui SSD). Ja mul on page file veel väiksemaks pandud (200MB). Mälukaardi andmevahetuskiiruse saad järgi vaadata ja selle järgi otsustada, milline variant sulle sobib...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
07.12.2011 02:16:59
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
| sama123 kirjutas: |
Läinud meelest kuidas win7 pagefile saab mujale panna.SSD on väike ja ruumi vähe,kui panna mälukaardile,kas võtab palju kiirust alla?
Veel küsimus:kas saab vene tähti klaverisse sisseprogrammeerida (klaver G15).Oleks vaja EST alt otse vene tähti saada,siiani pole õnnestunud. |
minul on page file pandud 400MB peale. las istub ssd otsas |
Pidavat jah parim variant olema, kui muidugi piisavalt mälu on arvutis (RAM on kiirem kui SSD). Ja mul on page file veel väiksemaks pandud (200MB). Mälukaardi andmevahetuskiiruse saad järgi vaadata ja selle järgi otsustada, milline variant sulle sobib... |
Tegelikult on RAM 4GB x32 systemi all piisavalt.Kuidas seda rammi panna?Kas ram disk?Millised peaksid olema operatsioonid edasisuunamiseks C kettalt mujale?Mälukaart on suht aeglane ~3MB sek kirjutus/lugemine,kas on piisav?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
07.12.2011 13:25:17
|
|
|
Kuidas Control Panel'i ikoonid saaks jätta iga kord samasse kohta? päris tüütu on neid igakord otsida.
aitäh.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|