|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
17.08.2011 17:30:40
|
|
|
kutiqaz, kui sa muidu ei lase akul kunagi täiesti tühjaks saad, vaid paned enne laadima, siis proovi üks kord ka täielik tühjenemine ära - see võib imesid teha
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
18.08.2011 10:21:20
|
|
|
| Märgin ära oma kogemuse - tutikas mini pro pildus suvalisel hetkel pilti tasku, ette võttis alles aku eemaldamise järel. 24h garantiiga sain uue ja praegune töötab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
18.08.2011 13:09:05
|
|
|
Kuidas teil mini leviga on? mõnikord näitab isegi kesklinnas 1-2 pulka. max e. 4p levi praktiliselt ei näegi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
18.08.2011 13:17:45
|
|
|
Mul uue softiga x10 suurel ka näitab nüüd toas vähem levi, aga samas kvaliteet kõnedes ei ole kehvemaks läinud.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.08.2011 13:27:09
|
|
|
... pulgad näitavad ainult signaali tugevust ja sedagi mingis oma skaalas, paar pulka ei ole veel midagi hullu, kuna endal statusbar peidetud, siis näitab signaali Phono:
http://www.appbrain.com/app/phono/com.infonetservice.phono
... mis oskab ka natuke informatiivsem olla
_________________

viimati muutis DigeBeni 18.08.2011 13:29:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
18.08.2011 13:28:47
|
|
|
Mul oli pulkasid vähem seetõttu, et ta ainult 3G levi otsis ja see oli defaultis nii :S Et vaata üle, muuda ära kui nii on.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
18.08.2011 13:30:55
|
|
|
| ma ei tea kuidas gsm'i puhul on aga netti minnes otsib/näitab alguses ainult 3g'd. kui ei leia piisavalt siis läheb EDGE peale üle ja pulki tekib juurde
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.08.2011 13:31:19
|
|
|
... kui aktiivselt internetti ei tarbi, siis oleks mõistlik sidevõrguks üldse GSM/2G valida, levi märksa parem ja aku kestab kauem
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
22.08.2011 00:04:27
|
|
|
No ma ei tea. Nüüd ikka mitumitu head kuud kasutatud pere peale kahte telefoni ja tulemus: minu oma seisab ja kogub tolmu, kasutan kui navigeerida on vaja. Naise oma paneb pärast mitmekordset remonti jätkuvalt kõnesid lampi ära + teinekord saad alles mitmendal katsel helistama. Minu arust suht rubbish telefon, peab hakkama millelegi muule vaikselt mõltema
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
22.08.2011 16:26:22
|
|
|
aga mul ei toimi... lülitasin selle valiku sisse aga ei midagi
22/024/2011 14:24:32 - INFO - Preparing files for flashing
22/024/2011 14:24:41 - INFO - Searching Xperia....
22/024/2011 14:24:41 - INFO - Found at USB\VID_0FCE&PID_ADDE\5&3051D622&0&4
22/024/2011 14:24:41 - INFO - Start Flashing
22/024/2011 14:24:42 - ERROR - Error flashing. Aborted
22/024/2011 14:24:42 - INFO - Now unplug the device and power it on
22/024/2011 14:24:42 - INFO - Then go to application settings
22/024/2011 14:24:42 - INFO - turn on Unknown Sources and Debugging
|
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tjena
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2011
|
22.08.2011 19:22:50
|
|
|
| Küsimus vanema X10 Mini Pro kohta: GSMArena arvutuses mainitakse, et meediat(pilte jms) ei saa bluetoothi abil jagada. See käib siis 1.6 Froyo kohta. On see värskema, nt 2.2 abil muutunud või ikka sama "mure". Kuna siiani on enamus fotod arvutisse sikutatud ikka bt abil siis ei taha sellest võimalusest loobuda. Tekkis mõte selline aparaat osta, uhiuut pakutakse Rootsis hetkel 999seki eest.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.08.2011 19:24:46
|
|
|
Mhh, ma sain küll BT abil ilusti. Defaultis pole jah seda Androidil peal, pead eraldi appi selleks tõmbama.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.08.2011 19:30:43
|
|
|
| 2.2 ongi Froyo. Sellel peaks olema originaalis see võimalus olemas. Vanem versioon on Eclair
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tjena
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2011
|
22.08.2011 19:33:55
|
|
|
| My bad, pea elupõlise Symbiani kasutajana on need Androidi nimetused sassis. Tänud vastuse eest!
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
22.08.2011 22:35:27
|
|
|
x10 mini pro suutis jälle oma lollustega välja vihastada, tegin siis gmaili kontakti muudatusi ja tahtsin syncida ja ütleb et do manu contacts deleted või midagi. kui kogemat paned restore siis. on favorites jama täis kõik kontaktid on topelt ja üks paras sega pudru laus idootsus ma ütlen. kõike sitem ericsson läbi aegade mida olen kasutanud
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.08.2011 22:42:01
|
|
|
Ära kiru telefoni, kui ilmselgelt on asi OS-s...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
22.08.2011 22:53:46
|
|
|
Kiruda võib ikka, sest ega see SE ka päris puhas ole kuna nati lahja aparatuur sai ikka android OS'i peale pandud.... uimasuse jne. ja tootjad on ju kõik ilusaid optimeerimisi teinud aga seda jummala vale nurga alt oma tiluliludega Timescape ja muu jura versus siis asja kasutajasõbralikumaks teha. Samas ega ma ei tea kuidas asi Win Phone 7 maastikul või iOS'il lahendatud on, kuna ega see itunes ka miski taeva manna ole. Kokkuvõtteks käivad ikkagi HW ja SW käsikäes seega ikkagi SE HW + Google SW ei ole just suurem asi koostöö sellel mudelil. Nagu varem maininud olen pole varasemad SE moblad selliste lollustega veel mind välja vihastada suutnud
| The_Boss kirjutas: |
| Ära kiru telefoni, kui ilmselgelt on asi OS-s... |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
23.08.2011 01:04:44
|
|
|
Täiesti nõus kasutajaga karuke. Täna sai ostetud prooviks Nokia X6 ja palju mugavam kasutada... aga X10 mini pro jäi kapi peale vedelema...
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
23.08.2011 09:08:30
|
|
|
| karuke kirjutas: |
x10 mini pro suutis jälle oma lollustega välja vihastada, tegin siis gmaili kontakti muudatusi ja tahtsin syncida ja ütleb et do manu contacts deleted või midagi. kui kogemat paned restore siis. on favorites jama täis kõik kontaktid on topelt ja üks paras sega pudru laus idootsus ma ütlen. kõike sitem ericsson läbi aegade mida olen kasutanud  |
See on puhtalt Androidi kamm, millel ei ole tel. võimekuse/võimetusega miskit pistmist. Mul sama asi SGSII-ga. Kõigele lisaks antud veateate lähem vaatamine garanteeris tel. alglaadimise.
Muud paremat ei aidanud, kui Googles kontaktid tühjaks teha - siis tel. uppis kõik jälle korralikult üles.
Soovitan uurida MyPhoneExploreri nimelist asja, mis teostab kontakti sünkimist Outlook-iga (ilmselt ka muudega aga seda pole ise uurinud), hoides oma baasi visiitkaartide vormingus ja tekstfailina.
Eelpool mainitud faili saab Google kontaktisse ka otse sisse importida! Nii hoiad kokku mobla data mahtu ning aega.
Kontaktid ise asuvad siin: http://www.google.com/contacts
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
23.08.2011 13:54:57
|
|
|
Jah ma tean, et selle kohapealt võib vaid softi süüdistada, tegelt tõin lisaks veel asju välja, mis selle telefonil valesti on. Kuna esimene android ja sellised häirivad kogemused siis mõlgub mõte juba hetkel uue telefoni ostmise peale aga ma pole kindel, et tahan enam androidi või SE'd. Hetkel on kasutusel töötelefonina SE Elm ja peab ütlema, et päris mõnus asi on, kuigi jah webis browsimine pole tasemel jne aga muud asjad mis on, töötavad hästi ja mugavalt.
Mis puutub sellesse kontaktide asja siis, tegin asja korda täpselt sama lahedusega, mis sa ise kasutasid, kõik puhtaks ja uuesti peale. Syncimisel võiks ju küsida, kus suunas, mida sünkida tahad oleks elu palju lihtsam.
| nevermind kirjutas: |
| karuke kirjutas: |
x10 mini pro suutis jälle oma lollustega välja vihastada, tegin siis gmaili kontakti muudatusi ja tahtsin syncida ja ütleb et do manu contacts deleted või midagi. kui kogemat paned restore siis. on favorites jama täis kõik kontaktid on topelt ja üks paras sega pudru laus idootsus ma ütlen. kõike sitem ericsson läbi aegade mida olen kasutanud  |
See on puhtalt Androidi kamm, millel ei ole tel. võimekuse/võimetusega miskit pistmist. Mul sama asi SGSII-ga. Kõigele lisaks antud veateate lähem vaatamine garanteeris tel. alglaadimise.
Muud paremat ei aidanud, kui Googles kontaktid tühjaks teha - siis tel. uppis kõik jälle korralikult üles.
Soovitan uurida MyPhoneExploreri nimelist asja, mis teostab kontakti sünkimist Outlook-iga (ilmselt ka muudega aga seda pole ise uurinud), hoides oma baasi visiitkaartide vormingus ja tekstfailina.
Eelpool mainitud faili saab Google kontaktisse ka otse sisse importida! Nii hoiad kokku mobla data mahtu ning aega.
Kontaktid ise asuvad siin: http://www.google.com/contacts |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
25.08.2011 14:40:47
|
|
|
| Kas keegi kuskil uut mini või mini prod on näinud maketina väljas ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arduuu
HV vaatleja
liitunud: 29.02.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
25.08.2011 17:20:23
|
|
|
Fo real? Super uudis siis.
Oota aga...X10 mini ja mini pro see ei puuduta nagu ma aru saan :S
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.08.2011 19:41:27
|
|
|
| The_Boss, mina loen sealt järjestusest ka mini ja mini pro välja. V on need miskid muud minid ja prod ?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
25.08.2011 20:00:01
|
|
|
Ma oletan, et tegemist on selle aasta Mini ja Mini Pro'ga.
| olafsand kirjutas: |
| The_Boss, mina loen sealt järjestusest ka mini ja mini pro välja. V on need miskid muud minid ja prod ? |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
25.08.2011 20:02:42
|
|
|
| Vanad olid x10 mini ja x10 mini pro. Update on uute xperia mini ja xperia mini pro jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
25.08.2011 20:06:50
|
|
|
Jah, täpselt nii saan minagi aru, et uuendus tuleb Xperia mini ja Xperia mini pro peale, mitte Xperia X10 mini ja Xperia X10 mini pro peale...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
25.08.2011 20:11:45
|
|
|
| Ma arvan, et vana mini ja mini pro riistvara ei veaks neid uuendusi välja ka.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
26.08.2011 14:27:47
|
|
|
Ilmselt ei vea jah välja uuendusi. Hetkel x10 Gingerbread laggib kohati küll.
Nii. Uus Market siis ka olemas nüüd. Vähe aeglane tundub esmasel kasutusel. Ei saagi aru, millest tingitud.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
29.08.2011 09:44:23
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Ma arvan, et vana mini ja mini pro riistvara ei veaks neid uuendusi välja ka. |
vahepeal panin enda (vana)x10mini prole cyanogenmod 7 peale mis baseerub android 2.3.3'l mingit lagi ei olnud, kõik käis nagu kellavärk, ainuke mure mis sundis mind tehase romi peale panema uuesti oli aku kestvus, ooteajal tõmbas päevaga kuivale telefoni. samas 2.1 enclair kestab aku ooteajal 4-5 päeva, olenevalt kasutusest.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
29.08.2011 10:35:16
|
|
|
kellelgi sellist probleemi ka on olnud et EMT Sim kaardiga ei näita levi lihtsalt? isegi mitte gsm levi 3g-st rääkimata. viskan elisa simi sisse kõik ok, sai emtst isegi täiesti uus ja lilla kaart võetud kuid probleem on jätkuv, crashib ja teeb igasugu muid trikke, kui õnnestubki levi näitama saada siis ükski kõne läbi ei lähe, maksimaalselt suutsin 2 sekundit kõnet tekitada siis katkes ära korduvalt.
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
29.08.2011 11:50:46
|
|
|
Mis oleks hea programm X10 Mini ekraani silmas pidades inimesele, kes on sage jooksja ja tahaks näha, mis teed ta on jooksnud ja milline on kilometraaž jne
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
30.08.2011 11:19:22
|
|
|
mini eilsest ka Elisas müügil, mini pro tuli müüki 2 ndl tagasi. Hinnad vastavalt mini 229 ja mini pro 250 eur. (Tele 2 ja EMT hinnad vastavalt 229 ja 259).
Info korjatud TWITTERIST
Väga sümpaatne telefon see mini
|
|
| tagasi üles |
|
 |
John Blaze
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2004
|
31.08.2011 19:41:18
|
|
|
Proovisin tripnmiui custom 2.3.5 oma x10-l ära. Oli küll kiire ja stabiilne. Harjumatu menüü ja kuidagi liiga aifounilik välimus.
Läks tagasi sony stock + root + solkvara maha. Peab mainima et stock on ikka ilus ja asjalik tegelt
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
01.09.2011 15:46:05
|
|
|
| John Blaze kirjutas: |
Proovisin tripnmiui custom 2.3.5 oma x10-l ära. Oli küll kiire ja stabiilne. Harjumatu menüü ja kuidagi liiga aifounilik välimus.
Läks tagasi sony stock + root + solkvara maha. Peab mainima et stock on ikka ilus ja asjalik tegelt  |
millega rootisid? (eeldan, et kasutad 2.3.3-me)
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arduuu
HV vaatleja
liitunud: 29.02.2008
|
02.09.2011 18:26:56
|
|
|
Kas keegi oskab aidata?Nimelt probleem selles ,et panin x10-le 2.3.3 peale ja rootisin ära,kõik oli korras.Pärast seda tegin igaks juhuks back up-i ja lasin Cyanogenmod 7 peale,see Rom ei sobinud hästi ja hakkas veateateid ette viskama,aga mul ei õnnestu enam restore teha sest Cyanogenmod 7-i hotfix kustutas vist x-recovery ära ja ma ei saa seda enam peale lasta kuna telefon ei võta usb-d järgi,st häält teeb kui juhtme sisse panen aga kui valin ''Turn on usb storage '' siis teeb ta SD kaardile unmount-i...Viga pole sd kaardis kuna proovisin ka teist kaarti millega on täpselt sama jama.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1213843 Cyanogenmod 7
edit: Sain SEUS-iga kõik korda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
John Blaze
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2004
|
07.09.2011 13:57:01
|
|
|
| elka kirjutas: |
| John Blaze kirjutas: |
Proovisin tripnmiui custom 2.3.5 oma x10-l ära. Oli küll kiire ja stabiilne. Harjumatu menüü ja kuidagi liiga aifounilik välimus.
Läks tagasi sony stock + root + solkvara maha. Peab mainima et stock on ikka ilus ja asjalik tegelt  |
millega rootisid? (eeldan, et kasutad 2.3.3-me) |
2.3.3 jep, x10 flashtool või mis ta oli...
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1196808
miskipärast aZuZu oma ei saanud tööle, DooMLoRD'i õpetus oli kuidagi loogilisem
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jon09
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2010
|
09.09.2011 11:03:18
|
|
|
mul mingi jama kõne kvaliteediga. Poole kõne ajal hakkab kahisema ja pragisema.
Samuti on, juba eelpool ka mainitud, probleem leviga. kõne hakib aegajalt.
Kellelgi veel probleeme kahinatega kõne ajal?
On kellelgi ettepanekuid?
Tegu on x10 mini pro-ga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.09.2011 11:48:47
|
|
|
Mul suur x10 mõnikord ragiseb kõne ajal. Aitab uuesti helistamine. Väga harva siiski juhtub seda. Nii iga paarin ädala tagant vms.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
17.09.2011 23:20:05
|
|
|
Mis X10 mini pro rootimiseks vaja? Hetkel 2.1.1.A.0.6 peal.
Ning mul Elisa 3G nett, saan Skyfire abil edukalt netis olla, aga appid nagu messenger, youtube, market, nutiTV jms töötavad ainult wifi pealt. Et kuidas neid 3G-ga saada kasutada?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
18.09.2011 13:32:15
|
|
|
| selleks pole rooti vaja... andmeside on lubatud? pöörduspunktide nimed vaata ka üle.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
18.09.2011 13:37:04
|
|
|
Rooti ei tahtnud selle pärast. Lihtsalt viimasel ajal telefoni storage space täis saanud. Viskaks osad appid sd kaardile ja kustutaks mõned default appid ära.
Data traffic lubatud, APN all valitud Elisa WAP. Vahetasin Elisa Internet vastu ja tundub, et töötab Tänud!
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
18.09.2011 20:27:51
|
|
|
nujh, minul ei taha ta vist töötada. Win 7 64 bit peal igatahes mitte. Telefonil (seekord X8, aga android versioon sama) lülitasin USB Debugging mode peale, ühendasin arvutiga ära, valisin recharge ning superoneclickil vajutasin Root, aga päris pikalt ees juba "Waiting for device..."
Edit: Siiani ootan... s.t 15-20 min
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ka1do
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2005
|
24.09.2011 16:52:52
|
|
|
X10 mini pro kasutajatele küsimus, et kuidas liugklapp vastu pidanud on?
Ma olen nüüd mõnda aega kasutanud uut mini pro-d ja klapp juba logiseb. Pärast ühte kukkumist läks asi muidugi hullemaks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
25.09.2011 14:53:53
|
|
|
Mul oli ka üleminek K810i pealt X10 Mini Pro peale
Levi probleem...Vaata, et Network Mode sul GSM only või GSM/WCDMA preferred peal oleks, olenevalt, kas kasutad mobiilset internetti või mitte. Peaks levi parandama. Mul oli defaultina millegipärast WCDMA only ja sellepärast leviprobleemid...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
25.09.2011 15:11:41
|
|
|
| GSM/WCDMA eelistatud asendis kogu aeg olnud. Aga asi mis mul väljas on "Andmesiderändlus" pole üritanud sisse lülitada kuna seal hoiatab mingi lisatasude eest. Kas see võib siin midagi määrata. Asub settings/traadita seida ja võrgud/mobiilivõrgud...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
25.09.2011 18:57:14
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
| "Andmesiderändlus" pole üritanud sisse lülitada kuna seal hoiatab mingi lisatasude eest. Kas see võib siin midagi määrata. Asub settings/traadita seida ja võrgud/mobiilivõrgud... |
Kui sise lülitad saad ka välisvõrgus (välismaal) internetti täiel rinnal nautida.... kuni arve saabumiseni kodumaal (näit. USA's võib olla 15€ 1MB
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|