Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 17:30:40 vasta tsitaadiga

kutiqaz, kui sa muidu ei lase akul kunagi täiesti tühjaks saad, vaid paned enne laadima, siis proovi üks kord ka täielik tühjenemine ära - see võib imesid teha
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 18.08.2011 10:21:20 vasta tsitaadiga

Märgin ära oma kogemuse - tutikas mini pro pildus suvalisel hetkel pilti tasku, ette võttis alles aku eemaldamise järel. 24h garantiiga sain uue ja praegune töötab ilusti.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 18.08.2011 13:09:05 vasta tsitaadiga

Kuidas teil mini leviga on? mõnikord näitab isegi kesklinnas 1-2 pulka. max e. 4p levi praktiliselt ei näegi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.08.2011 13:17:45 vasta tsitaadiga

Mul uue softiga x10 suurel ka näitab nüüd toas vähem levi, aga samas kvaliteet kõnedes ei ole kehvemaks läinud.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 13:27:09 vasta tsitaadiga

... pulgad näitavad ainult signaali tugevust ja sedagi mingis oma skaalas, paar pulka ei ole veel midagi hullu, kuna endal statusbar peidetud, siis näitab signaali Phono:
http://www.appbrain.com/app/phono/com.infonetservice.phono
... mis oskab ka natuke informatiivsem olla icon_rolleyes.gif

_________________


viimati muutis DigeBeni 18.08.2011 13:29:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 13:28:47 vasta tsitaadiga

Mul oli pulkasid vähem seetõttu, et ta ainult 3G levi otsis ja see oli defaultis nii :S Et vaata üle, muuda ära kui nii on.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 18.08.2011 13:30:55 vasta tsitaadiga

ma ei tea kuidas gsm'i puhul on aga netti minnes otsib/näitab alguses ainult 3g'd. kui ei leia piisavalt siis läheb EDGE peale üle ja pulki tekib juurde
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 13:31:19 vasta tsitaadiga

... kui aktiivselt internetti ei tarbi, siis oleks mõistlik sidevõrguks üldse GSM/2G valida, levi märksa parem ja aku kestab kauem thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 00:04:27 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. Nüüd ikka mitumitu head kuud kasutatud pere peale kahte telefoni ja tulemus: minu oma seisab ja kogub tolmu, kasutan kui navigeerida on vaja. Naise oma paneb pärast mitmekordset remonti jätkuvalt kõnesid lampi ära + teinekord saad alles mitmendal katsel helistama. Minu arust suht rubbish telefon, peab hakkama millelegi muule vaikselt mõltema thumbs_down.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 16:26:22 vasta tsitaadiga

aga mul ei toimi... lülitasin selle valiku sisse aga ei midagi icon_smile.gif
22/024/2011 14:24:32 - INFO  - Preparing files for flashing
22/024/2011 14:24:41 - INFO  - Searching Xperia....
22/024/2011 14:24:41 - INFO  - Found at USB\VID_0FCE&PID_ADDE\5&3051D622&0&4
22/024/2011 14:24:41 - INFO  - Start Flashing
22/024/2011 14:24:42 - ERROR - Error flashing. Aborted
22/024/2011 14:24:42 - INFO  - Now unplug the device and power it on
22/024/2011 14:24:42 - INFO  - Then go to application settings
22/024/2011 14:24:42 - INFO  - turn on Unknown Sources and Debugging


M|S|W kirjutas:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1191681
Toimib thumbs_up.gif icon_cool.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 19:22:50 vasta tsitaadiga

Küsimus vanema X10 Mini Pro kohta: GSMArena arvutuses mainitakse, et meediat(pilte jms) ei saa bluetoothi abil jagada. See käib siis 1.6 Froyo kohta. On see värskema, nt 2.2 abil muutunud või ikka sama "mure". Kuna siiani on enamus fotod arvutisse sikutatud ikka bt abil siis ei taha sellest võimalusest loobuda. Tekkis mõte selline aparaat osta, uhiuut pakutakse Rootsis hetkel 999seki eest.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 19:24:46 vasta tsitaadiga

Mhh, ma sain küll BT abil ilusti. Defaultis pole jah seda Androidil peal, pead eraldi appi selleks tõmbama.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 19:30:43 vasta tsitaadiga

2.2 ongi Froyo. Sellel peaks olema originaalis see võimalus olemas. Vanem versioon on Eclair
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 19:33:55 vasta tsitaadiga

My bad, pea elupõlise Symbiani kasutajana on need Androidi nimetused sassis. Tänud vastuse eest!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 22:35:27 vasta tsitaadiga

x10 mini pro suutis jälle oma lollustega välja vihastada, tegin siis gmaili kontakti muudatusi ja tahtsin syncida ja ütleb et do manu contacts deleted või midagi. kui kogemat paned restore siis. on favorites jama täis kõik kontaktid on topelt ja üks paras sega pudru laus idootsus ma ütlen. kõike sitem ericsson läbi aegade mida olen kasutanud icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 22:42:01 vasta tsitaadiga

Ära kiru telefoni, kui ilmselgelt on asi OS-s...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 22:53:46 vasta tsitaadiga

Kiruda võib ikka, sest ega see SE ka päris puhas ole kuna nati lahja aparatuur sai ikka android OS'i peale pandud.... uimasuse jne. ja tootjad on ju kõik ilusaid optimeerimisi teinud aga seda jummala vale nurga alt oma tiluliludega Timescape ja muu jura versus siis asja kasutajasõbralikumaks teha. Samas ega ma ei tea kuidas asi Win Phone 7 maastikul või iOS'il lahendatud on, kuna ega see itunes ka miski taeva manna ole. icon_smile.gif Kokkuvõtteks käivad ikkagi HW ja SW käsikäes seega ikkagi SE HW + Google SW ei ole just suurem asi koostöö sellel mudelil. Nagu varem maininud olen pole varasemad SE moblad selliste lollustega veel mind välja vihastada suutnud icon_razz.gif

The_Boss kirjutas:
Ära kiru telefoni, kui ilmselgelt on asi OS-s...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 01:04:44 vasta tsitaadiga

Täiesti nõus kasutajaga karuke. Täna sai ostetud prooviks Nokia X6 ja palju mugavam kasutada... aga X10 mini pro jäi kapi peale vedelema...
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 09:08:30 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
x10 mini pro suutis jälle oma lollustega välja vihastada, tegin siis gmaili kontakti muudatusi ja tahtsin syncida ja ütleb et do manu contacts deleted või midagi. kui kogemat paned restore siis. on favorites jama täis kõik kontaktid on topelt ja üks paras sega pudru laus idootsus ma ütlen. kõike sitem ericsson läbi aegade mida olen kasutanud icon_sad.gif

See on puhtalt Androidi kamm, millel ei ole tel. võimekuse/võimetusega miskit pistmist. Mul sama asi SGSII-ga. Kõigele lisaks antud veateate lähem vaatamine garanteeris tel. alglaadimise.

Muud paremat ei aidanud, kui Googles kontaktid tühjaks teha - siis tel. uppis kõik jälle korralikult üles.
Soovitan uurida MyPhoneExploreri nimelist asja, mis teostab kontakti sünkimist Outlook-iga (ilmselt ka muudega aga seda pole ise uurinud), hoides oma baasi visiitkaartide vormingus ja tekstfailina.
Eelpool mainitud faili saab Google kontaktisse ka otse sisse importida! Nii hoiad kokku mobla data mahtu ning aega.

Kontaktid ise asuvad siin: http://www.google.com/contacts

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 13:54:57 vasta tsitaadiga

Jah ma tean, et selle kohapealt võib vaid softi süüdistada, tegelt tõin lisaks veel asju välja, mis selle telefonil valesti on. Kuna esimene android ja sellised häirivad kogemused siis mõlgub mõte juba hetkel uue telefoni ostmise peale aga ma pole kindel, et tahan enam androidi või SE'd. Hetkel on kasutusel töötelefonina SE Elm ja peab ütlema, et päris mõnus asi on, kuigi jah webis browsimine pole tasemel jne aga muud asjad mis on, töötavad hästi ja mugavalt.

Mis puutub sellesse kontaktide asja siis, tegin asja korda täpselt sama lahedusega, mis sa ise kasutasid, kõik puhtaks ja uuesti peale. Syncimisel võiks ju küsida, kus suunas, mida sünkida tahad oleks elu palju lihtsam.

nevermind kirjutas:
karuke kirjutas:
x10 mini pro suutis jälle oma lollustega välja vihastada, tegin siis gmaili kontakti muudatusi ja tahtsin syncida ja ütleb et do manu contacts deleted või midagi. kui kogemat paned restore siis. on favorites jama täis kõik kontaktid on topelt ja üks paras sega pudru laus idootsus ma ütlen. kõike sitem ericsson läbi aegade mida olen kasutanud icon_sad.gif

See on puhtalt Androidi kamm, millel ei ole tel. võimekuse/võimetusega miskit pistmist. Mul sama asi SGSII-ga. Kõigele lisaks antud veateate lähem vaatamine garanteeris tel. alglaadimise.

Muud paremat ei aidanud, kui Googles kontaktid tühjaks teha - siis tel. uppis kõik jälle korralikult üles.
Soovitan uurida MyPhoneExploreri nimelist asja, mis teostab kontakti sünkimist Outlook-iga (ilmselt ka muudega aga seda pole ise uurinud), hoides oma baasi visiitkaartide vormingus ja tekstfailina.
Eelpool mainitud faili saab Google kontaktisse ka otse sisse importida! Nii hoiad kokku mobla data mahtu ning aega.

Kontaktid ise asuvad siin: http://www.google.com/contacts
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 25.08.2011 14:40:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi kuskil uut mini või mini prod on näinud maketina väljas ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arduuu
HV vaatleja

liitunud: 29.02.2008




sõnum 25.08.2011 17:13:02 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_announces_android_234_updates_and_xperia_neo_v-news-3046.php

The Android 2.3.4 Gingerbread update will hit the whole Xperia lineup from this year - PLAY, Arc, neo, pro, mini, mini pro, active and ray.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 17:20:23 vasta tsitaadiga

Fo real? Super uudis siis.

Oota aga...X10 mini ja mini pro see ei puuduta nagu ma aru saan :S

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 19:41:27 vasta tsitaadiga

The_Boss, mina loen sealt järjestusest ka mini ja mini pro välja. V on need miskid muud minid ja prod ?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 20:00:01 vasta tsitaadiga

Ma oletan, et tegemist on selle aasta Mini ja Mini Pro'ga.

olafsand kirjutas:
The_Boss, mina loen sealt järjestusest ka mini ja mini pro välja. V on need miskid muud minid ja prod ?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 20:02:42 vasta tsitaadiga

Vanad olid x10 mini ja x10 mini pro. Update on uute xperia mini ja xperia mini pro jaoks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 20:06:50 vasta tsitaadiga

Jah, täpselt nii saan minagi aru, et uuendus tuleb Xperia mini ja Xperia mini pro peale, mitte Xperia X10 mini ja Xperia X10 mini pro peale...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 20:11:45 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et vana mini ja mini pro riistvara ei veaks neid uuendusi välja ka.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.08.2011 14:27:47 vasta tsitaadiga

Ilmselt ei vea jah välja uuendusi. Hetkel x10 Gingerbread laggib kohati küll.

Nii. Uus Market siis ka olemas nüüd. Vähe aeglane tundub esmasel kasutusel. Ei saagi aru, millest tingitud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 29.08.2011 09:44:23 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Ma arvan, et vana mini ja mini pro riistvara ei veaks neid uuendusi välja ka.
vahepeal panin enda (vana)x10mini prole cyanogenmod 7 peale mis baseerub android 2.3.3'l mingit lagi ei olnud, kõik käis nagu kellavärk, ainuke mure mis sundis mind tehase romi peale panema uuesti oli aku kestvus, ooteajal tõmbas päevaga kuivale telefoni. samas 2.1 enclair kestab aku ooteajal 4-5 päeva, olenevalt kasutusest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2011 10:35:16 vasta tsitaadiga

kellelgi sellist probleemi ka on olnud et EMT Sim kaardiga ei näita levi lihtsalt? isegi mitte gsm levi 3g-st rääkimata. viskan elisa simi sisse kõik ok, sai emtst isegi täiesti uus ja lilla kaart võetud kuid probleem on jätkuv, crashib ja teeb igasugu muid trikke, kui õnnestubki levi näitama saada siis ükski kõne läbi ei lähe, maksimaalselt suutsin 2 sekundit kõnet tekitada siis katkes ära korduvalt.
_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 11:50:46 vasta tsitaadiga

Mis oleks hea programm X10 Mini ekraani silmas pidades inimesele, kes on sage jooksja ja tahaks näha, mis teed ta on jooksnud ja milline on kilometraaž jne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 30.08.2011 08:34:56 vasta tsitaadiga

Endomondo http://www.endomondo.com
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 30.08.2011 11:19:22 vasta tsitaadiga

mini eilsest ka Elisas müügil, mini pro tuli müüki 2 ndl tagasi. Hinnad vastavalt mini 229 ja mini pro 250 eur. (Tele 2 ja EMT hinnad vastavalt 229 ja 259).
Info korjatud TWITTERIST
Väga sümpaatne telefon see mini thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Blaze
HV kasutaja
John Blaze

liitunud: 20.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2011 19:41:18 vasta tsitaadiga

Proovisin tripnmiui custom 2.3.5 oma x10-l ära. Oli küll kiire ja stabiilne. Harjumatu menüü ja kuidagi liiga aifounilik välimus.

Läks tagasi sony stock + root + solkvara maha. Peab mainima et stock on ikka ilus ja asjalik tegelt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 15:46:05 vasta tsitaadiga

John Blaze kirjutas:
Proovisin tripnmiui custom 2.3.5 oma x10-l ära. Oli küll kiire ja stabiilne. Harjumatu menüü ja kuidagi liiga aifounilik välimus.

Läks tagasi sony stock + root + solkvara maha. Peab mainima et stock on ikka ilus ja asjalik tegelt icon_razz1.gif

millega rootisid? (eeldan, et kasutad 2.3.3-me)

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arduuu
HV vaatleja

liitunud: 29.02.2008




sõnum 02.09.2011 18:26:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata?Nimelt probleem selles ,et panin x10-le 2.3.3 peale ja rootisin ära,kõik oli korras.Pärast seda tegin igaks juhuks back up-i ja lasin Cyanogenmod 7 peale,see Rom ei sobinud hästi ja hakkas veateateid ette viskama,aga mul ei õnnestu enam restore teha sest Cyanogenmod 7-i hotfix kustutas vist x-recovery ära ja ma ei saa seda enam peale lasta kuna telefon ei võta usb-d järgi,st häält teeb kui juhtme sisse panen aga kui valin ''Turn on usb storage '' siis teeb ta SD kaardile unmount-i...Viga pole sd kaardis kuna proovisin ka teist kaarti millega on täpselt sama jama.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1213843 Cyanogenmod 7

edit: Sain SEUS-iga kõik korda icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Blaze
HV kasutaja
John Blaze

liitunud: 20.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 13:57:01 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:
John Blaze kirjutas:
Proovisin tripnmiui custom 2.3.5 oma x10-l ära. Oli küll kiire ja stabiilne. Harjumatu menüü ja kuidagi liiga aifounilik välimus.

Läks tagasi sony stock + root + solkvara maha. Peab mainima et stock on ikka ilus ja asjalik tegelt icon_razz1.gif

millega rootisid? (eeldan, et kasutad 2.3.3-me)


2.3.3 jep, x10 flashtool või mis ta oli...
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1196808

miskipärast aZuZu oma ei saanud tööle, DooMLoRD'i õpetus oli kuidagi loogilisem
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jon09
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2010




sõnum 09.09.2011 11:03:18 vasta tsitaadiga

mul mingi jama kõne kvaliteediga. Poole kõne ajal hakkab kahisema ja pragisema.
Samuti on, juba eelpool ka mainitud, probleem leviga. kõne hakib aegajalt.

Kellelgi veel probleeme kahinatega kõne ajal?
On kellelgi ettepanekuid?

Tegu on x10 mini pro-ga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.09.2011 11:48:47 vasta tsitaadiga

Mul suur x10 mõnikord ragiseb kõne ajal. Aitab uuesti helistamine. Väga harva siiski juhtub seda. Nii iga paarin ädala tagant vms.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2011 23:20:05 vasta tsitaadiga

Mis X10 mini pro rootimiseks vaja? Hetkel 2.1.1.A.0.6 peal.
Ning mul Elisa 3G nett, saan Skyfire abil edukalt netis olla, aga appid nagu messenger, youtube, market, nutiTV jms töötavad ainult wifi pealt. Et kuidas neid 3G-ga saada kasutada?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 18.09.2011 13:32:15 vasta tsitaadiga

selleks pole rooti vaja... andmeside on lubatud? pöörduspunktide nimed vaata ka üle.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 13:37:04 vasta tsitaadiga

Rooti ei tahtnud selle pärast. Lihtsalt viimasel ajal telefoni storage space täis saanud. Viskaks osad appid sd kaardile ja kustutaks mõned default appid ära.

Data traffic lubatud, APN all valitud Elisa WAP. Vahetasin Elisa Internet vastu ja tundub, et töötab thumbs_up.gif Tänud!

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 18.09.2011 13:49:52 vasta tsitaadiga

root:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=11284809
töötab siiani see SuperOneClick.rar
[/url]
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2011 20:27:51 vasta tsitaadiga

nujh, minul ei taha ta vist töötada. Win 7 64 bit peal igatahes mitte. Telefonil (seekord X8, aga android versioon sama) lülitasin USB Debugging mode peale, ühendasin arvutiga ära, valisin recharge ning superoneclickil vajutasin Root, aga päris pikalt ees juba "Waiting for device..."

Edit: Siiani ootan... s.t 15-20 min

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ka1do
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005




sõnum 24.09.2011 16:52:52 vasta tsitaadiga

X10 mini pro kasutajatele küsimus, et kuidas liugklapp vastu pidanud on?
Ma olen nüüd mõnda aega kasutanud uut mini pro-d ja klapp juba logiseb. Pärast ühte kukkumist läks asi muidugi hullemaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 25.09.2011 08:46:58 vasta tsitaadiga

Olen kuu aega kasutanud xperia mini pro-t (ei ole x10) ja klapi ülemine ots kinnises asendis kergelt nihkub küll. Samas sellise ekraani suuruse poolest ilma klapita hakkama saamine suht ebamugav.
Kuna see mul esimene nutitelefon (android) telefon üldse, siis ei kurda. Üleminek SE K810i - SE Xperia mini pro-le on igati mõstlikuks kujunenud.

Kusjuures kõige imelikum oli alguses üldse kontakti valimine ja helistamine. Ei olnud harjunud et kõne tegemiseks tuleb lihtsalt numbrit vajutada kontakti nime all. Jäin nagu otsima kohta helista, kõne vms. Seega oli esimene kasutamis päev suht keeruline. Eriti kui oli vaja kiiresti mõnd funktsiooni kasutada, tekkis küll peata olek. Et mis
Spoiler Spoiler Spoiler
ma seda otsima pean. Aga kui juba mõned korrad sai läbi tehtud, siis läks asi ladusalt.

Asi mis mind praegu häirib on kehvem levi pidamine. Üleval servas tuleb tihti kollane ! märk, kirjaga ("teenus ee emt pole saadaval, ainult hädaabi kõned vms tekst") Pole täheldanud et kõnet segaks aga levi pulkasid tol hetkel ei näita tõesti. Vana telefoniga sellist asja naljalt ei juhtunud. Suht lühiajaline nähe ja telefoni mitte liigutades tuleb levi suht kohe tagasi, aga ikkagi teeb tähelepanelikuks selline tõmblemine.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 14:53:53 vasta tsitaadiga

Mul oli ka üleminek K810i pealt X10 Mini Pro peale icon_biggrin.gif

Levi probleem...Vaata, et Network Mode sul GSM only või GSM/WCDMA preferred peal oleks, olenevalt, kas kasutad mobiilset internetti või mitte. Peaks levi parandama. Mul oli defaultina millegipärast WCDMA only ja sellepärast leviprobleemid...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 25.09.2011 15:11:41 vasta tsitaadiga

GSM/WCDMA eelistatud asendis kogu aeg olnud. Aga asi mis mul väljas on "Andmesiderändlus" pole üritanud sisse lülitada kuna seal hoiatab mingi lisatasude eest. Kas see võib siin midagi määrata. Asub settings/traadita seida ja võrgud/mobiilivõrgud...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 25.09.2011 18:57:14 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
"Andmesiderändlus" pole üritanud sisse lülitada kuna seal hoiatab mingi lisatasude eest. Kas see võib siin midagi määrata. Asub settings/traadita seida ja võrgud/mobiilivõrgud...

Kui sise lülitad saad ka välisvõrgus (välismaal) internetti täiel rinnal nautida.... kuni arve saabumiseni kodumaal (näit. USA's võib olla 15€ 1MB icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.