|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
tont69
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2003
|
18.12.2007 02:17:34
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| tont69 kirjutas: |
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996
kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll? |
Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiiremas korras tuld. |
kaabel on ikka uuem, elioni pandud kunagi kui adsl sisse pandi, kahesoonelisest veneagsest ei toheks ju üldse tulla ka digi-tv läbi ja 12Mbit allalaadimiskiirus? seda imestangi, et download on hea kiire aga upload nii nõrk mis filtrid ja kus? üks väike jupp peaks olema kuskil telefoni vahel aga muudest filtritest ma ei tea midagi...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
18.12.2007 03:30:11
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Kas teised saavad vaadata arvutiga 3 eesti kanalit ilma, et peaks boxi samale kanalile toppima? Mina igal juhul näen ainult seda mis parajast boxis mängib. |
Kunagi kästi Windowsis SSDP Discovery Service kinni panna, ise proovinud ei ole. Liinuskis pole probleemi märganud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
18.12.2007 09:39:36
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| InterFace kirjutas: |
http://www.m8lll.com/dmt.jpg
mul on metsikult mingeid FEC erroreid
keegi tark oskab anda hinnagu nüüd selle screeni kohta? on midagi valesti? |
Mul põhimõtteliselt sama seis. Viimase 6 tunni jooksul on tekkinud 300k FEC down errorit. Ennegi huvi tundnud miks neid niipalju tuleb. Samas tv pilt ja internet on korras. Kiirused on paigas ja katkestusi ei ole olnud. |
Minul igatahes errorite arv vähenes kõvasti peale ruuteri firmware update'i.
24h jooksul:
FEC Errors (Up/Down): 1 / 40
CRC Errors (Up/Down): 1 / 0
HEC Errors (Up/Down): 0 / 0
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
18.12.2007 10:02:15
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| tont69 kirjutas: |
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996
kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll? |
Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiiremas korras tuld. |
Helista 6069966 või saada kiri tugi@elion.ee peale, las vaatavad üle. Vbolla jookseb ühe soone peal sul või siis on konfikala DSLAMi poolt. 766/11.996 peaks seal näitama muidu.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.12.2007 11:27:30
|
|
|
| tont69 kirjutas: |
| raido357 kirjutas: |
| tont69 kirjutas: |
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996
kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll? |
Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiiremas korras tuld. |
kaabel on ikka uuem, elioni pandud kunagi kui adsl sisse pandi, kahesoonelisest veneagsest ei toheks ju üldse tulla ka digi-tv läbi ja 12Mbit allalaadimiskiirus? |
Tuleb tuleb. Senimaani veel mingi 10m seda kahesoonelist. Kaabli ühest soonest kruvigi (kogemata)läbi keeratud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
18.12.2007 11:50:30
|
|
|
salatoimik, ma soovitaks sul selle kohe kiiremas korras likvideerida. Sul võib praegu 11,996 kiiruseks seal tulla aga võibolla näiteks mingine 7 dB SRN korral, korraliku kaabliga aga üle 10 dB SRN. (Tegu on näitega).
Ehk siis saaksid palju puhtama signaali kätte ja see läbi keeratud kruvi on eriti julm. Arvatavasti elad jaamale väga lähedal, et sul see nett niimoodi kohale jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
18.12.2007 12:02:46
|
|
|
Ot aga mida need errorid ja asjad siis üldse halba teevad ?
Kui mul on ka 7dB signaal ja kümneid miljoneid erroreid samas kunagi net ei katke ja probleeme ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.12.2007 12:09:23
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
salatoimik, ma soovitaks sul selle kohe kiiremas korras likvideerida. Sul võib praegu 11,996 kiiruseks seal tulla aga võibolla näiteks mingine 7 dB SRN korral, korraliku kaabliga aga üle 10 dB SRN. (Tegu on näitega).
Ehk siis saaksid palju puhtama signaali kätte ja see läbi keeratud kruvi on eriti julm. Arvatavasti elad jaamale väga lähedal, et sul see nett niimoodi kohale jõuab. |
On ikka nii kehv? http://i236.photobucket.com/albums/ff15/salatoimikud/dmt20071216_1513.png
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
18.12.2007 12:31:45
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
Ot aga mida need errorid ja asjad siis üldse halba teevad ?
Kui mul on ka 7dB signaal ja kümneid miljoneid erroreid samas kunagi net ei katke ja probleeme ei ole. |
FEC errorid näitavad, et paketidele lisati parandus. DSLAMist tulevale paketile pannakse lisa bitt külge, jõudes modemini kontrollitakse, kas pakett on sama mis jaamast tulema hakkas, kui ei kasutatakse seda lisa bitti paranduseks. FEC errorid on sisuliselt suva. Kui hakkad CRC ja HEC erroreid lademetes saama, siis on pilt ruutus ja pingis augud.
| salatoimik kirjutas: |
| raido357 kirjutas: |
salatoimik, ma soovitaks sul selle kohe kiiremas korras likvideerida. Sul võib praegu 11,996 kiiruseks seal tulla aga võibolla näiteks mingine 7 dB SRN korral, korraliku kaabliga aga üle 10 dB SRN. (Tegu on näitega).
Ehk siis saaksid palju puhtama signaali kätte ja see läbi keeratud kruvi on eriti julm. Arvatavasti elad jaamale väga lähedal, et sul see nett niimoodi kohale jõuab. |
On ikka nii kehv? http://i236.photobucket.com/albums/ff15/salatoimikud/dmt20071216_1513.png |
Ju oled saanud käpa peale "sõjaväe" kvaliteet kahesoonelisele.
Kui endal seda kahesoonelist eemaldasin, murdus see lihtsalt miljoniks tykiks, enne kui seina pealt kätte sain.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
18.12.2007 17:01:59
|
|
|
| loox kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
| Kas teised saavad vaadata arvutiga 3 eesti kanalit ilma, et peaks boxi samale kanalile toppima? Mina igal juhul näen ainult seda mis parajast boxis mängib. |
Kunagi kästi Windowsis SSDP Discovery Service kinni panna, ise proovinud ei ole. Liinuskis pole probleemi märganud. |
Kusjuures proovingi seda asja linuxis (ubuntus) käima saada. Proovitud ka vista all, mõlemas sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.12.2007 17:19:37
|
|
|
Endal oli ka mingi aeg see jama et tuli vaid see kanal mis digiboxis. Aitas see et panin arvutis tagasi automaatse ip peale (siìs hakkas vlc köiki kanaleid näitama)ning siis määrasin käsitsi ip ning köik töötas.
Aga teine vöimalus on see et mingi teine proge segab. Näiteks hamachi puhul pidin ma hamachi ühenduse disablema connections alt. Ja sama jama oli kui mul oli installitud GIMPshop. Peale selle uninstalli hakkas köik tööle.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
18.12.2007 17:43:23
|
|
|
Mõlemad, nii mu pisukene ubuntu server ja vista on erineva ipga, mingeid erilisi programme pole neil peal. Konfitud on kaks korda selle torufoorumi õpetuse järgi, sama tulemus.
*Kas teil on 2 vaataja kohta aktiveeritud, äkki selle pärast saate näha?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
18.12.2007 17:51:23
|
|
|
| ei ole 2 vaatajakohta ja saan ikka vaadata eri kanaleid, kuid viimasel ajal kipub 12 megasest kiirusest väheks jääma, pilti kisub ruute sisse aegajalt (eriti kui 1 kanalitest on ETV)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.12.2007 18:10:55
|
|
|
uh, ma ei tea mis värk täna on, DNS 'id kaovad vahepeal ära tagant vms, msn ja netiraadio mängivad, veebis kuskile ei saa. paari minuti pärast jälle töötab. nüüd oli üldse miskine üldine restart kuskil vist, telekapilt võeti ka eest ära.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
18.12.2007 18:20:55
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| ei ole 2 vaatajakohta ja saan ikka vaadata eri kanaleid, kuid viimasel ajal kipub 12 megasest kiirusest väheks jääma, pilti kisub ruute sisse aegajalt (eriti kui 1 kanalitest on ETV) |
Mul on terve pilt ruute täis kui arvutist VLC-ga pilti üritan vaadata isegi siis kui digibox väljas, varem pole sellist jama nagu olnud, ju Elion "parandab" midagi jälle...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.12.2007 22:44:17
|
|
|
küsimus:
täna sain elioni kodulahenduse...aga niisugune kamm, et mängides pingid sitad(ennem oli Majanet ja sitaks paremad olid) ja pealekauba millegipääst ei saa serverit teha(annan oma ip sõbrale ja lihtsalt ei connecti ära, settingud mängus kõik õiged jne)??? mis kamm on?
ja kiirused down: 4mbit/s
up: 200kbit/s
mitte sinna kantigi mis lubati...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.12.2007 22:58:03
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
küsimus:
täna sain elioni kodulahenduse...aga niisugune kamm, et mängides pingid sitad(ennem oli Majanet ja sitaks paremad olid) ja pealekauba millegipääst ei saa serverit teha(annan oma ip sõbrale ja lihtsalt ei connecti ära, settingud mängus kõik õiged jne)??? mis kamm on?
ja kiirused down: 4mbit/s
up: 200kbit/s
mitte sinna kantigi mis lubati... |
DSL puhul ongi ping suurem kui ethernet toote baasil, täiesti standardne.
kas tootel said kohe pordid avatud tellitud. vaata elioni iseteenindusest järele. kui jah siis suuna ruuterist vajalikud pordid oma arvutisse.
kiirust näitavad sulle testid? FTP laadimine on sul juba praegu korras, kui tahad, et testid õigest näitaks siis otsi ruuteri seadistusest Web Page Interception üles, pane disabled. siis ok.
lubati sulle 1/256 ehk kuni 12/768
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
19.12.2007 07:49:26
|
|
|
| keegi võiks öelda kuidas see portide suunamine käib, ja mis porte ma suunama siis peaksin?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
19.12.2007 08:05:48
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| keegi võiks öelda kuidas see portide suunamine käib, ja mis porte ma suunama siis peaksin? |
Kui sa niimoodi küsid siis sul pole vaja porte suunata.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
19.12.2007 19:11:48
|
|
|
Kuna ma ei saa täpselt aru, mis vahe on Kodulahendus+DigiTV ja Korrusmaja lahendus+DigiTV, siis saatsin Elionile kirja ja sain vastuse: "... speedtouch konfitakse bridge modesse ning arvutis tuleb ise luua pppoe ühendus või siis kasutada dhcp võimalust.." PPPoE ja DHCP on minu meelest täiesti erinevad mõisted, kas pole?
Sain hoopis nii aru, et Korrusmaja lahendus tähendab seda, et Ethernet tiritakse mulle tuppa ja mul on vaja vaid nn "switch" otsa panna, et seda jagada; ning, et mõlemale paketile sobib AminoAmiNET110 DigiTV vaatamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
19.12.2007 19:23:07
|
|
|
| tsitaat: |
| speedtouch konfitakse bridge modesse ning arvutis tuleb ise luua pppoe ühendus või siis kasutada dhcp võimalust.." PPPoE ja DHCP on minu meelest täiesti erinevad mõisted, kas pole? |
Ei ole kõva teoreetik, et mõistete üle arutleda aga sul ongi kaks võimalust ühendust luua:
1.kas PPPoE
2.või DHCP
Ühel juhul toimub see kasutajanime ja parooliga teisel puhul saad ip automaatsel.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.12.2007 01:37:51
|
|
|
| tsitaat: |
Sain hoopis nii aru, et Korrusmaja lahendus tähendab seda, et Ethernet tiritakse mulle tuppa ja mul on vaja vaid nn "switch" otsa panna, et seda jagada; ning, et mõlemale paketile sobib AminoAmiNET110 DigiTV vaatamiseks.
|
korrusmajaga antakse sulle ka kaasa speedtouch 546 (wifita) ning sinna otsa käib digibox ning kas siis sinu arvuti või wifi ruuter kuidas ise soovid, esimest korda logid paroolidega sisse ning edaspidi jäetakse sinu seadme mac aadress meelde ja paroole pole rohkem vaja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
20.12.2007 02:04:25
|
|
|
kodulahendusel pidi autentimine tasapisi kaduma,
täpselt ei oska seletada, ei saa ka sellest aru,
aga osad jaamad pidid juba töötama DHCP-na, sillatuna üle ADSL-i
mis, DMT on windooza jaoks olemas, kunagi uurisin asja pealiskaudselt, jäi nagu tunne, et see ainult Linuksile
praegu mul DTV-ga veider seis, ei tea kas kellelgi varem sellist kogemust olnud:
nimelt viga kaablis jaamani, kuskilt pidi minuni tulev kimp paraleeli jagunema ja see paraleelsus pidi anomaaliaid tekitama, nii lubas montöör ka oma raportisse kirja panna ...
ja kui ma ikka ühendusega rahul ei ole siis pole muud kui lõpetada leping
kummaline on see, et alguses mõõdetakse liin, kinnitatakse heaks ja siis testitakse veel kliendi kannatusega üle, samas arvetel täis summat küsides ...
tegelikult pole enamus ajast ühendusel viga midagi, aga täiesti reeglipäratult vahest sakib nii, et vaevu avab veebilehti.
nüüd tahaks teada, kas elion on teinud erilepinguid, või kas tasub neilt mingit kompromisspakkumist küsima hakata?
ei tahaks nagu iga kord, kui mingi jama, telefoni otsas rippuda ja supporti rahvast peenestada, et nad mu kuuarvet pahade päevade jagu vähendaks, veelvähem ühendusest loobuda.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
20.12.2007 12:02:44
|
|
|
Overkilla,
Kui PPPoEga luua ühendust, siis iga kord pead sisestama kasutajanime/parooli. Kui DHCP on sees, siis ühekorra sisestad kasutajanime ja parooli, siis seda seotatakse Sinu MAC aadressiga ja ta enam ei küsi kasutaja/parooli, kui vahetad võrguseadme/võrgukaardi
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.12.2007 15:20:02
|
|
|
| internetu kirjutas: |
praegu mul DTV-ga veider seis, ei tea kas kellelgi varem sellist kogemust olnud:
nimelt viga kaablis jaamani, kuskilt pidi minuni tulev kimp paraleeli jagunema ja see paraleelsus pidi anomaaliaid tekitama, nii lubas montöör ka oma raportisse kirja panna ...
ja kui ma ikka ühendusega rahul ei ole siis pole muud kui lõpetada leping
|
Olemas on teenustaseme leping , millega garanteeritakse ühenduse toimivus, mõeldud firmadele.
Loodan, et tehnik pani kirja, et liinirike, selle kõrvaldab siis ka vastavalt alltöövõtja Eltel Networks või mõni jaamatehnik ise.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
20.12.2007 15:28:39
|
|
|
Kas DHCP'ga on võimalik krabada endale mitu välist IP'd korraga? See oleks kasulik virtual hostinguks...
viimati muutis Andykas 20.12.2007 16:08:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.12.2007 15:37:03
|
|
|
Andykas, kahjuks ma pean sind kurvastama, kodulahenduse, ega isegi korrusmaja lahenduse puhul ei ole võimalik endale krabada mitut välist ip-d.
Teoreetiliselt on see muidugi võimalik. Seade peab toetama.
Näiteks üks lahendustest on siduda ip vastava mac aadressiga.
Ainult käputäis Elioni korrusmaja lahenduse seadmeid korrusmajade keldrites toetab näiteks ülalmainitut.
Eraisikuna koju asja saada on keeruline kui mitte ilmvõimatu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
20.12.2007 18:18:01
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Kas DHCP'ga on võimalik krabada endale mitu välist IP'd korraga? See oleks kasulik virtual hostinguks... |
DHCP'ga toega korrusmajades võimalik, üks sess DHCP kaudu ja teine PPPoE kaudu ja toimib. Mõlemad saavad erinevad IP'd.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.12.2007 18:46:38
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| internetu kirjutas: |
praegu mul DTV-ga veider seis, ei tea kas kellelgi varem sellist kogemust olnud:
nimelt viga kaablis jaamani, kuskilt pidi minuni tulev kimp paraleeli jagunema ja see paraleelsus pidi anomaaliaid tekitama, nii lubas montöör ka oma raportisse kirja panna ...
ja kui ma ikka ühendusega rahul ei ole siis pole muud kui lõpetada leping
|
Olemas on teenustaseme leping , millega garanteeritakse ühenduse toimivus, mõeldud firmadele.
Loodan, et tehnik pani kirja, et liinirike, selle kõrvaldab siis ka vastavalt alltöövõtja Eltel Networks või mõni jaamatehnik ise. |
see on loll seis nii kliendile, tehnikule, elionile kui ka eltelile.. KUNA
jutust sain aru, et sinu korteri koridori tuleb box on paraleelkaabel... ehk veneajal ehitati lausa nii, et pandi kahte paradnasse 10 paarine kaablibox ning keldrist olid need paraleelselt ühendatud, selline asi telefoniteenust ei häiri kuid DSLi jaoks on see killer...
mis see loll seis on? sellepärast, et maja sisevõrk on majaühistu hallata ning tema oma, selle võrgu ringi tegemine maksab raha. õnneks selliseid maju väga palju ei ole ning kohati on elion lasknud neid eltelil ikkagi renoveerida.
loodame parimat.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.12.2007 18:57:29
|
|
|
indrekp: Muide - selline segadus ei pea olema alati superhalb supersegadik!
Ehk siis asi võib olla lihtne - signaal ei jookse mitte mööda "keerupaari", vaid on pandud jooksma mööda juhuslikke värvikombinatsioone.
Sel juhul piisab, kui Elioni töömees viitsib üles näidata natuke tahtmist tööd teha ja õige keerupaar üles otsida ja selleks mõni juhe ümber tõsta - kogu moos.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.12.2007 20:16:03
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
indrekp: Muide - selline segadus ei pea olema alati superhalb supersegadik!
Ehk siis asi võib olla lihtne - signaal ei jookse mitte mööda "keerupaari", vaid on pandud jooksma mööda juhuslikke värvikombinatsioone.
Sel juhul piisab, kui Elioni töömees viitsib üles näidata natuke tahtmist tööd teha ja õige keerupaar üles otsida ja selleks mõni juhe ümber tõsta - kogu moos. |
Ah ära peksa segast mingist tehniku viitsimisest, mis sa arvad mis selle kapi korrektsusest saaks kui siin paarid lõhki ajada.
http://www.zone.ee/indrekp6/pildid/kaablikapp.jpg?2
Paarid võivad olla lõhki aetud (vene ajast) jätkudes kaevudes või maa sees ning see probleem antakse küll Eltelile lahendada. Ma rääkisin ennist sellest kui üks kaabel on paraleelselt aetud kahte erinevasse koridori ehk mõlemas koridoris on sama kliendi paar olemas, siis tekib kaablis peegeldus ning dsl ei taha kohe mitte üleval püsida või on sumbuvus metsikult suur.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
21.12.2007 13:46:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| vosa seadìsta enda ruuter torufoorumiopetuse jargi ja proovi uuesti. |
millise??
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
21.12.2007 20:07:33
|
|
|
| küsimus, et kas läbi wifi on võimalik tv-d vaadata ?
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
21.12.2007 20:25:28
|
|
|
vabandust, mõtlesin nagu, et arvutil on wifi vastuvõtja, ja siis speedtouchi see ruuter ..
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
21.12.2007 22:34:08
|
|
|
| Endal selline jama, et ei lähe netti lauaarvuti. Sinna 192jne. addreseile kah ei lähe. Läpakas töötab näiteks nii nagu peab. Süsteem näeb nii välja, et on 2 ruuterit. Üks on see Elion'i oma millega on läpakas ja digibox ühendatud ja teine on selline mis võtab SpeedTouch'ist ja toob vms. arvutini. Juhe koos endal, ei oska enam midagi teha. Kliendiabi kah ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
21.12.2007 22:39:55
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| Miks sul kaks ruuterit on? Teine pane switchina tööle (tõsta juhe WAN otsast LAN otsa) |
Sest ei ole raatsinud wifi kaarti osta .
Proovin seda sinu asja aga seda ütlen ka, et paar tundi tagasi töötas kõik laitmatult
edit.
Sai enne natukene kehvasti seletatud, see teine ruuter pole ühendatud SpeedTouchiga juhtmega, vaid wifiga.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
21.12.2007 22:51:52
|
|
|
kliendiabi aitaks , aga see on tasuline teenus
WDSi kasutad?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
21.12.2007 22:54:38
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
kliendiabi aitaks , aga see on tasuline teenus
WDSi kasutad? |
Kliendiabi on tasuta kui helistad Elioni lauatelefonilt , ja sinna olen 2 korda helistanud. Eriti midagi ei aidanud
WDS on mis?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
21.12.2007 22:56:59
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
kliendiabi aitaks , aga see on tasuline teenus
WDSi kasutad? |
Kliendiabi on tasuta kui helistad Elioni lauatelefonilt , ja sinna olen 2 korda helistanud. Eriti midagi ei aidanud
WDS on mis? |
eksid, kui DSL up ja mingi sisevõrgu kamm, siis on see 100% tasuline ja oleneb vastuvõtja "headusest"
vihjeid võib anda
pean silmas seda 95 eegu eest pakutavat teenust
http://en.wikipedia.org/wiki/Wireless_Distribution_System
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
22.12.2007 00:31:52
|
|
|
Ei saanud sellest WDS'i jutust aru . (loe: pole teadmisi sellel alal kahjuks )
edit:
Ilmselt on see mitte SpeedTouch ruuter vaja uuesti ära confida. Aga ma ei saa aru kuidas ma veel selle lehel vms. saan
edit2
Sain natukene edasi, sain tulle teise ruuteri seadetesse aga ei oska seal midagi teha
edit3
sain korda kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
22.12.2007 00:38:57
|
|
|
Statistilises mõttes küsin: mis teil Data Transferred (Sent/Received) [GB/GB] näitab ruuteris? Endal on momendil 6,19 / 198,09.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.12.2007 00:40:33
|
|
|
| Rix kirjutas: |
Statistilises mõttes küsin: mis teil Data Transferred (Sent/Received) [GB/GB] näitab ruuteris? Endal on momendil 6,19 / 198,09.  |
paarsada mega üles ja poolteist giga alla...
tähtsam on ikka uptime
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.12.2007 01:10:45
|
|
|
| pole aimugi, ruuter bridge modes ei näita midagi ja enda ruuteril jookseb see iga 4GB tagant nulli
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.12.2007 01:52:02
|
|
|
| Rix kirjutas: |
Statistilises mõttes küsin: mis teil Data Transferred (Sent/Received) [GB/GB] näitab ruuteris? Endal on momendil 6,19 / 198,09.  |
Uptime: 1 day, 9:19:45
Data Transferred (Sent/Received) [GB/GB]: 8,44 / 43,78
Oled nüüd rahul?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
*Lask!ja*
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2004
|
22.12.2007 02:04:38
|
|
|
Selline probleem, et tahaks vaadata nii telekast kui ka arvutist DigiTV-d, kuid kui ma panen DHCP kinni (disabled), siis kaob WiFi ära ja ei saa läpakaga netis olla. Kuidas tuleb panna seaded, et saaksin kõiki võimalusi korraga kasutada?
Asjaga suht kiire, nii et sooviks kiirelt lahendust
Ette tänades
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|