Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tont69
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003




sõnum 18.12.2007 02:17:34 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
tont69 kirjutas:
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996

kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll?


Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiiremas korras tuld.


kaabel on ikka uuem, elioni pandud kunagi kui adsl sisse pandi, kahesoonelisest veneagsest ei toheks ju üldse tulla ka digi-tv läbi ja 12Mbit allalaadimiskiirus? seda imestangi, et download on hea kiire aga upload nii nõrk icon_sad.gif mis filtrid ja kus? üks väike jupp peaks olema kuskil telefoni vahel aga muudest filtritest ma ei tea midagi...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 18.12.2007 03:30:11 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Kas teised saavad vaadata arvutiga 3 eesti kanalit ilma, et peaks boxi samale kanalile toppima? Mina igal juhul näen ainult seda mis parajast boxis mängib.
Kunagi kästi Windowsis SSDP Discovery Service kinni panna, ise proovinud ei ole. Liinuskis pole probleemi märganud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004




sõnum 18.12.2007 09:39:36 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
InterFace kirjutas:
http://www.m8lll.com/dmt.jpg

mul on metsikult mingeid FEC erroreid icon_rolleyes.gif

keegi tark oskab anda hinnagu nüüd selle screeni kohta? on midagi valesti?

Mul põhimõtteliselt sama seis. Viimase 6 tunni jooksul on tekkinud 300k FEC down errorit. Ennegi huvi tundnud miks neid niipalju tuleb. Samas tv pilt ja internet on korras. Kiirused on paigas ja katkestusi ei ole olnud.


Minul igatahes errorite arv vähenes kõvasti peale ruuteri firmware update'i.
24h jooksul:
FEC Errors (Up/Down): 1 / 40
CRC Errors (Up/Down): 1 / 0
HEC Errors (Up/Down): 0 / 0
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 18.12.2007 10:02:15 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
tont69 kirjutas:
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996
kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll?

Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiiremas korras tuld.


Helista 6069966 või saada kiri tugi@elion.ee peale, las vaatavad üle. Vbolla jookseb ühe soone peal sul või siis on konfikala DSLAMi poolt. 766/11.996 peaks seal näitama muidu.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2007 11:27:30 vasta tsitaadiga

tont69 kirjutas:
raido357 kirjutas:
tont69 kirjutas:
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996

kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll?


Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiiremas korras tuld.


kaabel on ikka uuem, elioni pandud kunagi kui adsl sisse pandi, kahesoonelisest veneagsest ei toheks ju üldse tulla ka digi-tv läbi ja 12Mbit allalaadimiskiirus?

Tuleb tuleb. Senimaani veel mingi 10m seda kahesoonelist. Kaabli ühest soonest kruvigi (kogemata)läbi keeratud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 18.12.2007 11:50:30 vasta tsitaadiga

salatoimik, ma soovitaks sul selle kohe kiiremas korras likvideerida. Sul võib praegu 11,996 kiiruseks seal tulla aga võibolla näiteks mingine 7 dB SRN korral, korraliku kaabliga aga üle 10 dB SRN. (Tegu on näitega).

Ehk siis saaksid palju puhtama signaali kätte ja see läbi keeratud kruvi on eriti julm. Arvatavasti elad jaamale väga lähedal, et sul see nett niimoodi kohale jõuab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.12.2007 12:02:46 vasta tsitaadiga

Ot aga mida need errorid ja asjad siis üldse halba teevad ?
Kui mul on ka 7dB signaal ja kümneid miljoneid erroreid samas kunagi net ei katke ja probleeme ei ole.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2007 12:09:23 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
salatoimik, ma soovitaks sul selle kohe kiiremas korras likvideerida. Sul võib praegu 11,996 kiiruseks seal tulla aga võibolla näiteks mingine 7 dB SRN korral, korraliku kaabliga aga üle 10 dB SRN. (Tegu on näitega).

Ehk siis saaksid palju puhtama signaali kätte ja see läbi keeratud kruvi on eriti julm. Arvatavasti elad jaamale väga lähedal, et sul see nett niimoodi kohale jõuab.

On ikka nii kehv? http://i236.photobucket.com/albums/ff15/salatoimikud/dmt20071216_1513.png

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 18.12.2007 12:31:45 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Ot aga mida need errorid ja asjad siis üldse halba teevad ?
Kui mul on ka 7dB signaal ja kümneid miljoneid erroreid samas kunagi net ei katke ja probleeme ei ole.


FEC errorid näitavad, et paketidele lisati parandus. DSLAMist tulevale paketile pannakse lisa bitt külge, jõudes modemini kontrollitakse, kas pakett on sama mis jaamast tulema hakkas, kui ei kasutatakse seda lisa bitti paranduseks. FEC errorid on sisuliselt suva. Kui hakkad CRC ja HEC erroreid lademetes saama, siis on pilt ruutus ja pingis augud.

salatoimik kirjutas:
raido357 kirjutas:
salatoimik, ma soovitaks sul selle kohe kiiremas korras likvideerida. Sul võib praegu 11,996 kiiruseks seal tulla aga võibolla näiteks mingine 7 dB SRN korral, korraliku kaabliga aga üle 10 dB SRN. (Tegu on näitega).

Ehk siis saaksid palju puhtama signaali kätte ja see läbi keeratud kruvi on eriti julm. Arvatavasti elad jaamale väga lähedal, et sul see nett niimoodi kohale jõuab.

On ikka nii kehv? http://i236.photobucket.com/albums/ff15/salatoimikud/dmt20071216_1513.png


Ju oled saanud käpa peale "sõjaväe" kvaliteet kahesoonelisele. icon_lol.gif

Kui endal seda kahesoonelist eemaldasin, murdus see lihtsalt miljoniks tykiks, enne kui seina pealt kätte sain.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 18.12.2007 17:01:59 vasta tsitaadiga

loox kirjutas:
Andykas kirjutas:
Kas teised saavad vaadata arvutiga 3 eesti kanalit ilma, et peaks boxi samale kanalile toppima? Mina igal juhul näen ainult seda mis parajast boxis mängib.
Kunagi kästi Windowsis SSDP Discovery Service kinni panna, ise proovinud ei ole. Liinuskis pole probleemi märganud.

Kusjuures proovingi seda asja linuxis (ubuntus) käima saada. Proovitud ka vista all, mõlemas sama jama.

_________________
Rabrat
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2007 17:19:37 vasta tsitaadiga

Endal oli ka mingi aeg see jama et tuli vaid see kanal mis digiboxis. Aitas see et panin arvutis tagasi automaatse ip peale (siìs hakkas vlc köiki kanaleid näitama)ning siis määrasin käsitsi ip ning köik töötas.
Aga teine vöimalus on see et mingi teine proge segab. Näiteks hamachi puhul pidin ma hamachi ühenduse disablema connections alt. Ja sama jama oli kui mul oli installitud GIMPshop. Peale selle uninstalli hakkas köik tööle.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 18.12.2007 17:43:23 vasta tsitaadiga

Mõlemad, nii mu pisukene ubuntu server ja vista on erineva ipga, mingeid erilisi programme pole neil peal. Konfitud on kaks korda selle torufoorumi õpetuse järgi, sama tulemus.
*Kas teil on 2 vaataja kohta aktiveeritud, äkki selle pärast saate näha?

_________________
Rabrat
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 18.12.2007 17:51:23 vasta tsitaadiga

ei ole 2 vaatajakohta ja saan ikka vaadata eri kanaleid, kuid viimasel ajal kipub 12 megasest kiirusest väheks jääma, pilti kisub ruute sisse aegajalt (eriti kui 1 kanalitest on ETV)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 18.12.2007 18:10:55 vasta tsitaadiga

uh, ma ei tea mis värk täna on, DNS 'id kaovad vahepeal ära tagant vms, msn ja netiraadio mängivad, veebis kuskile ei saa. paari minuti pärast jälle töötab. nüüd oli üldse miskine üldine restart kuskil vist, telekapilt võeti ka eest ära.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 18.12.2007 18:20:55 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
ei ole 2 vaatajakohta ja saan ikka vaadata eri kanaleid, kuid viimasel ajal kipub 12 megasest kiirusest väheks jääma, pilti kisub ruute sisse aegajalt (eriti kui 1 kanalitest on ETV)


Mul on terve pilt ruute täis kui arvutist VLC-ga pilti üritan vaadata isegi siis kui digibox väljas, varem pole sellist jama nagu olnud, ju Elion "parandab" midagi jälle...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 18.12.2007 22:44:17 vasta tsitaadiga

küsimus:
täna sain elioni kodulahenduse...aga niisugune kamm, et mängides pingid sitad(ennem oli Majanet ja sitaks paremad olid) ja pealekauba millegipääst ei saa serverit teha(annan oma ip sõbrale ja lihtsalt ei connecti ära, settingud mängus kõik õiged jne)??? mis kamm on?
ja kiirused down: 4mbit/s
up: 200kbit/s
mitte sinna kantigi mis lubati...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2007 22:56:25 vasta tsitaadiga

Arx07,
Portide suunamist vaja ruuteris teha.
Enne tee kindlaks, kas Sul tellitud avatud pordid või mitte (hint: E-teeninduses, 6069966, tugi@elion.ee)

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.12.2007 22:58:03 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
küsimus:
täna sain elioni kodulahenduse...aga niisugune kamm, et mängides pingid sitad(ennem oli Majanet ja sitaks paremad olid) ja pealekauba millegipääst ei saa serverit teha(annan oma ip sõbrale ja lihtsalt ei connecti ära, settingud mängus kõik õiged jne)??? mis kamm on?
ja kiirused down: 4mbit/s
up: 200kbit/s
mitte sinna kantigi mis lubati...


DSL puhul ongi ping suurem kui ethernet toote baasil, täiesti standardne.
kas tootel said kohe pordid avatud tellitud. vaata elioni iseteenindusest järele. kui jah siis suuna ruuterist vajalikud pordid oma arvutisse.
kiirust näitavad sulle testid? FTP laadimine on sul juba praegu korras, kui tahad, et testid õigest näitaks siis otsi ruuteri seadistusest Web Page Interception üles, pane disabled. siis ok.
lubati sulle 1/256 icon_biggrin.gif ehk kuni 12/768
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.12.2007 07:49:26 vasta tsitaadiga

keegi võiks öelda kuidas see portide suunamine käib, ja mis porte ma suunama siis peaksin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 19.12.2007 08:05:48 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
keegi võiks öelda kuidas see portide suunamine käib, ja mis porte ma suunama siis peaksin?


Kui sa niimoodi küsid siis sul pole vaja porte suunata.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.12.2007 13:25:32 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
keegi võiks öelda kuidas see portide suunamine käib, ja mis porte ma suunama siis peaksin?


enne õpi selgeks, siis tee suunamine http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Thomson-Alcatel/Speedtouch780v6/Speedtouch780v6index.htm
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004




sõnum 19.12.2007 19:11:48 vasta tsitaadiga

Kuna ma ei saa täpselt aru, mis vahe on Kodulahendus+DigiTV ja Korrusmaja lahendus+DigiTV, siis saatsin Elionile kirja ja sain vastuse: "... speedtouch konfitakse bridge modesse ning arvutis tuleb ise luua pppoe ühendus või siis kasutada dhcp võimalust.." PPPoE ja DHCP on minu meelest täiesti erinevad mõisted, kas pole?
Sain hoopis nii aru, et Korrusmaja lahendus tähendab seda, et Ethernet tiritakse mulle tuppa ja mul on vaja vaid nn "switch" otsa panna, et seda jagada; ning, et mõlemale paketile sobib AminoAmiNET110 DigiTV vaatamiseks.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2007 19:23:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
speedtouch konfitakse bridge modesse ning arvutis tuleb ise luua pppoe ühendus või siis kasutada dhcp võimalust.." PPPoE ja DHCP on minu meelest täiesti erinevad mõisted, kas pole?

Ei ole kõva teoreetik, et mõistete üle arutleda aga sul ongi kaks võimalust ühendust luua:
1.kas PPPoE
2.või DHCP

Ühel juhul toimub see kasutajanime ja parooliga teisel puhul saad ip automaatsel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.12.2007 01:37:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sain hoopis nii aru, et Korrusmaja lahendus tähendab seda, et Ethernet tiritakse mulle tuppa ja mul on vaja vaid nn "switch" otsa panna, et seda jagada; ning, et mõlemale paketile sobib AminoAmiNET110 DigiTV vaatamiseks.


korrusmajaga antakse sulle ka kaasa speedtouch 546 (wifita) ning sinna otsa käib digibox ning kas siis sinu arvuti või wifi ruuter kuidas ise soovid, esimest korda logid paroolidega sisse ning edaspidi jäetakse sinu seadme mac aadress meelde ja paroole pole rohkem vaja.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 20.12.2007 02:04:25 vasta tsitaadiga

kodulahendusel pidi autentimine tasapisi kaduma,
täpselt ei oska seletada, ei saa ka sellest aru,
aga osad jaamad pidid juba töötama DHCP-na, sillatuna üle ADSL-i
InterFace kirjutas:
http://www.m8lll.com/dmt.jpg ...
mis, DMT on windooza jaoks olemas, kunagi uurisin asja pealiskaudselt, jäi nagu tunne, et see ainult Linuksile

praegu mul DTV-ga veider seis, ei tea kas kellelgi varem sellist kogemust olnud:
nimelt viga kaablis jaamani, kuskilt pidi minuni tulev kimp paraleeli jagunema ja see paraleelsus pidi anomaaliaid tekitama, nii lubas montöör ka oma raportisse kirja panna ...
ja kui ma ikka ühendusega rahul ei ole siis pole muud kui lõpetada leping

kummaline on see, et alguses mõõdetakse liin, kinnitatakse heaks ja siis testitakse veel kliendi kannatusega üle, samas arvetel täis summat küsides ...
tegelikult pole enamus ajast ühendusel viga midagi, aga täiesti reeglipäratult vahest sakib nii, et vaevu avab veebilehti.
nüüd tahaks teada, kas elion on teinud erilepinguid, või kas tasub neilt mingit kompromisspakkumist küsima hakata?
ei tahaks nagu iga kord, kui mingi jama, telefoni otsas rippuda ja supporti rahvast peenestada, et nad mu kuuarvet pahade päevade jagu vähendaks, veelvähem ühendusest loobuda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.