|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
05.02.2023 19:08:50
|
|
|
| Lahe et selline asi lõpuks ära tehti. Kui Alexa tuli siis see oli põhiline funktsioon milleks teda tahtsin ise kasutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.02.2023 19:34:03
|
|
|
Alexa: "Do you like dogs?"
You: "Yes"
Alexa: "Cool, I like dogs too. The courier is on his way."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.02.2023 21:02:39
|
|
|
Kasutan SONOFF jubinaid ja kõik töötavad suht hästi aga teavitused häirest tulevad liiga suure viitega.
Kas on mingi alternatiiv, et teavitus häire korral tuleks kohe telefonisse. Rakendus eWeLink teavitab küll aga ajalise viitega (2-30min.). Proovisin küll igasugu akut säästvaid piiranguid maha võtta aga ikkagi ei aita. Ainult siis kui rakendus ise lahti on, siis annab momentaalseilt teda.
Alternatiivina võiks ju ühte nutireleed ära kasutada. Häire > Relee tõmbab 2sek. GSM moodul helistab telefonile. Aga äkki saab kuidagi lihtsamalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
06.02.2023 09:02:30
|
|
|
Õnnestus endal cc2531 ära uuendada viimase FWga. Asi läks tunduvalt paremaks, Aqara E1 püsib hetkel kenasti ühenduses ja nüüd kuvab ka seadme temperatuuri ja aku taset.
Kahju, et selle pulga fläsh selline cluster peab olema. Need pinnid seal küljes ikka liiga väiksed aga kui need eemale suunata siis õnnestus pistikud otsa suruda. Pistikud pigistasin näpitsatega vähe kokku kuna muidu ei oleks otsas püsinud. Sõbra käest sain pi3 ka korraks laenata, et wiringPiga üle kirjutada.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Prederik
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2003
|
06.02.2023 14:43:30
|
|
|
Mul oli ka eelmise aastani (vist Sonoffi) cc2531 julla, kunagi uuendasin ka tarkvara, aga ikka mõned andurid kadusid aeg-ajalt tagant ära. Isegi pärast HA versiooniuuenduse restarti pidi jälle kaugemaid andureid hambatikuga torkima. Pärast Sonoff USB Dongle Plus peale minekut ei ole õnneks (kop-kop-kop) sellist jama olnud, edevam chipset ja väline antenn mõjuvad hästi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
06.02.2023 14:47:49
|
|
|
Ma tõenäoliselt kolin ka millalgi selle edevama pulga peale.
Aqara E1 mootoriga küll väga rahul, tõenäoliselt panen teistele ruloodele ka need külge. Meeldiva üllatusena on mootoril kaasas ka päris korralikult jäme type c 2m laadimis kaabel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
06.02.2023 15:06:26
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Kasutan SONOFF jubinaid ja kõik töötavad suht hästi aga teavitused häirest tulevad liiga suure viitega.
Kas on mingi alternatiiv, et teavitus häire korral tuleks kohe telefonisse. Rakendus eWeLink teavitab küll aga ajalise viitega (2-30min.). Proovisin küll igasugu akut säästvaid piiranguid maha võtta aga ikkagi ei aita. Ainult siis kui rakendus ise lahti on, siis annab momentaalseilt teda.
Alternatiivina võiks ju ühte nutireleed ära kasutada. Häire > Relee tõmbab 2sek. GSM moodul helistab telefonile. Aga äkki saab kuidagi lihtsamalt? |
Suhtlus käib läbi hiina serverite. Teoreetiliselt "LAN control" omadusega sedamed peaksid sisevõrgus ka toimima aga mul polnud ühtegi sellist.
Levinud lahendus SONOFF tarkvarast tervenisti loobuda ja Home Assistant + Tasmota firmware. Aga siis kaovad jällegi nutiseadme teavituse võimalused ära kuna süsteem on internetist ära lõigatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
07.02.2023 00:24:02
|
|
|
| tsitaat: |
| Aga siis kaovad jällegi nutiseadme teavituse võimalused ära kuna süsteem on internetist ära lõigatud. |
Ei kao, raha maksab lihtsalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
07.02.2023 23:34:47
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| tsitaat: |
| Aga siis kaovad jällegi nutiseadme teavituse võimalused ära kuna süsteem on internetist ära lõigatud. |
Ei kao, raha maksab lihtsalt. |
Ei maksa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
08.02.2023 11:01:36
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
| tsitaat: |
| Aga siis kaovad jällegi nutiseadme teavituse võimalused ära kuna süsteem on internetist ära lõigatud. |
Ei kao, raha maksab lihtsalt. |
Ei maksa. |
Kui kasutad cloudi teenust, siis see on tasuline, kui viitsid ise portidega jännata, siis mitte. Krdi HA, sellele tuleb uuendusi varsti vaata, et üle päeva, ja iga uuenduse peale tahab homey integratsioon restarti saada, muidu jäävad osad seadmed kadunuks. Niivõrd agiilse asja otsa ei julgegi minna, pärast istud külmas ja pimedas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
08.02.2023 15:06:43
|
|
|
Ise võtan ka hoogu, et sonoffi junnidele tasmota peale lasta. Viimasel ajal on sonoff pow elite kuidagi eriti tihedalt järelt ära kadunud.
Spoiler 
Kuidagi arusaamatu on nende ära kadumine. Mõni päev otsustab näiteks 10nest 6tk ära kukkuda ja ülejäänud on järgi jäänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
09.02.2023 03:39:39
|
|
|
Skännisin veits Esvika epoodi, juhuslikult jäi silma seal üks seadmetoos - neile, kellele meeldib oma seadmeid seina sisse peita.
Kunagi on siin teemast läbi käinud indome's pakutav toos Fibaro moodulitele aga too ei sobinud kahekihilistesse seintesse.
Kaiser Econ Flex, speci järgi "For panel thickness 7-30 mm", tundub üsna paljulubav. Toosi kohta suht krõbeda hinnaga ka.
https://pood.esvika.ee/installatsioonimaterjalid/seadmetoos-tuulekindel-75mm-o69-econ-flex
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
09.02.2023 13:56:56
|
|
|
| Neid on odavamaid ka, ise panin Kaiser 1068-02 paari kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
09.02.2023 14:50:54
|
|
|
| Nojah, seda enam olemasolevasse auku ei vääna, peab enne kipsimist paigaldama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.02.2023 18:43:14
|
|
|
| Flashisin POW elite tasmota peale . Küsimus, kuidas näidud HAs kiiremini refresiksid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
09.02.2023 18:43:19
|
|
|
| Kui kiiresti sul vaja on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.02.2023 18:49:15
|
|
|
| no võimalikult reaalajas võiks olla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
09.02.2023 18:57:22
|
|
|
Config loggigng -> Telemetry period - by default on seal 300 sekundit
Aga ma pole kindel kui hästi see MQTT brokerile mõjub kui kuhi POW'e iga sekund näite spämmib.
EDIT: miinimum on 10 sekundit tasmota poolt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
10.02.2023 19:48:27
|
|
|
| RassK kirjutas: |
Skännisin veits Esvika epoodi, juhuslikult jäi silma seal üks seadmetoos - neile, kellele meeldib oma seadmeid seina sisse peita.
Kunagi on siin teemast läbi käinud indome's pakutav toos Fibaro moodulitele aga too ei sobinud kahekihilistesse seintesse.
Kaiser Econ Flex, speci järgi "For panel thickness 7-30 mm", tundub üsna paljulubav. Toosi kohta suht krõbeda hinnaga ka.
https://pood.esvika.ee/installatsioonimaterjalid/seadmetoos-tuulekindel-75mm-o69-econ-flex |
Esimene Econ Flex läks täna seina. Sobib hästi topelt kipsiga seina ja mooduli paigaldus oli ikka hulga mõistlikum. Fibaro moodul Switch \ Dimmer mahub väga hästi sinna kotti.
Igal juhul väga rahul sellega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
11.02.2023 18:23:37
|
|
|
RassK kui rohkem vaja anna teada, saan neid 2X parema hinnaga pakkuda küll teise tootja omad:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
11.02.2023 18:31:34
|
|
|
| Lauri_s, Täpselt neid ma kunagi korra sult testiks võtsingi, õnnetuseks need ainult 1-kordse kipsseinaga kasutamiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
11.02.2023 18:47:48
|
|
|
| RassK kirjutas: |
| Lauri_s, Täpselt neid ma kunagi korra sult testiks võtsingi, õnnetuseks need ainult 1-kordse kipsseinaga kasutamiseks. |
Jah seda nüüd küll. Pole uurind kas samal tootjal on erinevadi variante veel, kahene toos on küll, aga see pildi järgi ka 1x kipsile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TaaviS
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
13.02.2023 18:36:05
|
|
|
Sellistel puhkudel on alati küsimus, palju seadmeid võrgus on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoRnyMJ
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2008
|
13.02.2023 21:33:26
|
|
|
| tsitaat: |
Hetkel on HA'ga ainult üks mure: kas keegi on zigbee2mqtt'ga saanud Aqara B1 mootorid aku taset näitama?
|
Mul näitavad ja automaatika ka tehtud, mis teavitab kui akut laadima peaks.
Aga kas keegi on IKEA mootoriga ruloo HAs Z2Mga tööle saanud? Repeater, pult ja ruloo kõik ühendatud kuid rulood liikuma pole saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalaelmar
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2014
|
14.02.2023 19:15:42
|
|
|
| KoRnyMJ kirjutas: |
| tsitaat: |
Hetkel on HA'ga ainult üks mure: kas keegi on zigbee2mqtt'ga saanud Aqara B1 mootorid aku taset näitama?
|
Mul näitavad ja automaatika ka tehtud, mis teavitab kui akut laadima peaks.
Aga kas keegi on IKEA mootoriga ruloo HAs Z2Mga tööle saanud? Repeater, pult ja ruloo kõik ühendatud kuid rulood liikuma pole saanud. |
IKEA ruloo, pult ja repeater toimivad HA ZHA lahendusega väga kenasti. Ainuke jama on see, et ZHA ei toeta hetkel device-to-device bindingut, selleks kasuta zha_toolkiti.
Selle juhendi järgi peaks kenasti toimima saama:
1. Reset and pair Ikea Signal Repeater to ZHA (one repeater can be used for several blinds)
2. Reset and pair Ikea Blind (hold both buttons down ~5sec) and Remote(press pairing button 5times) to ZHA
3. Install zha_toolkit to HA
4. Clear Remote Bind list - press Remote UP/DOWN button to wake it up
service: zha_toolkit.binds_remove_all
data:
ieee: <remote ieee>
tries: 10
event_done: my_event |
5. Bind Remote to ZHA by pressing and hold Remote pairing button ~10sec near to Signal Repeater
6. Bind Remote to Blind - press Remote UP/DOWN button to wake it up
service: zha_toolkit.bind_ieee
data:
ieee: <remote ieee>
command_data: <blind ieee>
endpoint: 1
cluster: 0x0102
tries: 10
event_done: my_event |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
14.02.2023 20:05:20
|
|
|
mul küsimus Nedis Smartlife kohta.
Kas kuskilt nikerdades oleks võimalik kokku korjata ka kogu vidinate andmed kokku. Patarei protsendid ja staatused ning tempid?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
23.02.2023 12:37:07
|
|
|
| Kuulge HA profid, ma ei saa aru, kas olemasolevat person home state ei saagi lihtsalt confida et vaata ainult wifi SSID järgi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
02.03.2023 16:01:32
|
|
|
Sonoff TH10 SI7021 temp/niiskus anduri näit "tõmbleb" imelikult. Millest see olla võiks? Teise TH10 taga DS18B20 käitub sarnaselt aga mitte nii kõrges ulatuses. Tasmota 12.4.0 jookseb peal
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
30.03.2023 20:02:52
|
|
|
Soovitage juhtmega LUX sensorit. Philips Hue liikumisandur tundub olevat õige asi, kuid kahjuks patareitoitega.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
31.03.2023 14:44:48
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| Soovitage juhtmega LUX sensorit. Philips Hue liikumisandur tundub olevat õige asi, kuid kahjuks patareitoitega. |
Miks just juhtmega ? Mul on Aqara omasi 2tk ja patakad kestavad aastaid. Liikumisandurid loevad tihti lux'e liikumise tuvastamise hetkel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
31.03.2023 22:42:48
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
Tahaksin seda kasutada valguse mõõtmiseks, et lülitada tulesid vastavalt hämarusele. Nt keset ööd tulesid lülitades läheksid need hämardatuna tööle ja päise päeva ajal täisvõimsusel.
|
Kui sul ainult 2 väljundit on (päeval üks väärtus, pimedas teine väärtus), siis annab seda teha ka ilma sensorita.
Kui päike looja läheb + mängid veits offsetiga, siis lükkad pimeda aja väärtusele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
01.04.2023 10:02:54
|
|
|
| tsitaat: |
| Tavaliselt saavad 1-2 aastaga patareid tühjaks ja ei taha vahetamisega tegeleda. Mõni sensor võib asuda 100 km kaugusel ja pole alati ka võimalik parareid koheselt vahetama minna. |
Asjatu kartus, MI Mija sensor sai mul üles 1 mai 2020, siiani käib nagu kulda, pole patakat vahetanud. Uus Aqara T1 sai alles üles ha taha, sellega veel ei tea, aga lubati ka pikka iga.
| tsitaat: |
| Kui päike looja läheb + mängid veits offsetiga, siis lükkad pimeda aja väärtusele. |
See sobib vaid õuevalgustuse lülitamiseks, toas ei toimi, kuna ei arvesta pilvkatet. Ainuke toimiv lahendus toavalguse lülitamiseks on luxide pealt. Vahel tuleb äikesepilv ka keset päeva, tuba pime, aga valgus ei sütti, sest päike pole loojunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.04.2023 15:49:20
|
|
|
| Jah, täppistimmimiseks seda kasutada ei saa. Õhtuseks silmadele meeldivama keskkonna tegemiseks aga täiesti piisav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
01.04.2023 16:18:25
|
|
|
Praegu on kellaajaga tehtud, aga ilmselgelt meie ajavööndis see ei tööta hästi, kuna päike loojub erineval ajal.
Samas ilma aknata vannitoa saab teha aja järgi
07:00-18:00 100% 4000K
18:00-02:00 60% 2500K
02:00-07:00 30% 2200K
Tubades tahaks tegelikult rohkem timmida, praegu midagi sellist
07:00-20:00 90% 3500K
20:00-22:00 60% 3000K
22:00-02:00 20% 2500K
02:00-07:00 10% 2200K
Mul on mõned Xiaomi ja Ikea patareidega sensorid, veidi üle aasta on CR2032 patareid kestnud. 2a pole vist veel ükski vastu pidanud.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri_s
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
01.04.2023 23:03:31
|
|
|
Sõltub mis protokolli sa taga ajad, ma olen erinevaid testinud ja senimani kõige paremini toimivaks on jäänud Fibaro "silm". Ta on CR123 patarei pealt, mis mul õues on kestnud 1,5-2 aastat. Samas tean kliente kes on lihtsalt patarei klemmidele kaablid jootnud ja mingi konverteri vahele pannud 12-to 3V näiteks. Siis ei pea muretsema et patarei tühjaks saab. Ma pulli pärast panin ühe anduri endale leiliruumi. Kuni sauna temp oli alla 100C oli kõik hästi, kui üle 100 läks hakkas andur kuju muutma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.04.2023 01:10:49
|
|
|
| Lauri_s kirjutas: |
Ma pulli pärast panin ühe anduri endale leiliruumi. Kuni sauna temp oli alla 100C oli kõik hästi, kui üle 100 läks hakkas andur kuju muutma
Spoiler 
|
Eeldatavasti ABS plastik korpuseks, selle klaasipunkt on 105°C.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
02.04.2023 12:22:59
|
|
|
| tsitaat: |
| 07:00-18:00 100% 4000K |
Brr, mul hakkab külm selle temperatuuri peale. Miks üldse temperatuuridega mängida ? Tehislik "päevavalgus" ei ole tegelikult päevavalgus, spekter on palju kitsam. Kui mingis ruumis pidevalt valgustemperatuur muutub, siis see mõjub ikka väga häirivalt, koguaeg on värvid muutumises.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.04.2023 12:46:46
|
|
|
| ot: |
| mikk36 kirjutas: |
| Lauri_s kirjutas: |
Ma pulli pärast panin ühe anduri endale leiliruumi. Kuni sauna temp oli alla 100C oli kõik hästi, kui üle 100 läks hakkas andur kuju muutma
Spoiler 
|
Eeldatavasti ABS plastik korpuseks, selle klaasipunkt on 105°C. |
Ei saa mitte vait olla, kui kasutatakse ingliskeelsest tuletatud värdtõlget "klaasipunkt" Tegu on termoplasti sulamistemperatuuriga, mitte punktiga,kus polümeer muutub klaasiks |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
02.04.2023 12:47:13
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Mulle meeldib hoida võimalikult külmana nii nagu õues tegelikult on. Ehk 5000K või rohkem.
Ja see töötab, produktiivsus on kõrge, ei uinuta.
Kollane valgus paneb magama, ei viitsi midagi teha, vahiks ainult telekat. |
Õue valgus ei ole tegelikult nii kitsas spektris külm, nagu see kunstlikult tekitatud on. Ma proovisin paar õhtut kabinetis 4k valgusega, süda läks pahaks, nagu operatsioonisaalis istuks ja päevavalgusest on asi kaugel. On kohti, kus seda on vaja, täppistööd, nagu jootmine jms, aga mujal, ei.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
02.04.2023 12:51:21
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Mulle meeldib hoida võimalikult külmana nii nagu õues tegelikult on. Ehk 5000K või rohkem.
Ja see töötab, produktiivsus on kõrge, ei uinuta.
Kollane valgus paneb magama, ei viitsi midagi teha, vahiks ainult telekat. |
Õue valgus ei ole tegelikult nii kitsas spektris külm, nagu see kunstlikult tekitatud on. Ma proovisin paar õhtut kabinetis 4k valgusega, süda läks pahaks, nagu operatsioonisaalis istuks ja päevavalgusest on asi kaugel. On kohti, kus seda on vaja, täppistööd, nagu jootmine jms, aga mujal, ei. |
Mul just vastupidi, kõik mis on alla 5k on jube, jään magama, mõelda ei suuda.
Aga nagu näha, siis poelettidel enamused ~3k kandis ehk eestlasele sobib soe valgus.
Õnneks on nutipirnid olemas, kus saab seda muuta, õhtul filmi vaadates läheb 4k, päeval on 5.5k
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
|