Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  ID kaardiga Swedbank-is tihti error ja java jookseb kokku peale seda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 11.03.2009 10:45:02 ID kaardiga Swedbank-is tihti error ja java jookseb kokku peale seda vasta tsitaadiga

Panka (Swedbank) saab alati edukalt sisse logida, aga mure tekib kui on vaja maksu kinnitada- seal kus tuleb vajutada "allkirjasta" nuppu, peale vajutust viskab errori ette. Pin2 sisestamisvormi ette ei viska ja siis jookseb java ka veel kokku. icon_confused.gif Mitu korda proovin, siis kuskil kolmandal korral saan edukalt alles maksu makstud. Kusjuures, ema ID kaardiga on see probleem tihedalt vahel ka isa omaga, enda omaga siiani pole sellist jama olnud.
OPsüsteemiks XP Home SP3. Lugeja nime täpset ei saanud, aga arvuti küljes ta on ja device manger näitab teda Generic smard card readerina.
Olen proovinud javat maha võtta ja uuesti installeerida, ID kaardi tarkvara uuesti installeerinud ja minu mõistus ei jaga matsu välja, ehk keegi targem oskab aidata. icon_rolleyes.gif

Error
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 11.03.2009 10:49:02 vasta tsitaadiga

Ema isa sina, kas erinevad profiilid?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 11.03.2009 11:02:44 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
Ema isa sina, kas erinevad profiilid?
Ee, kui panka logima hakkan siis enne pin1 küsimust ta tahab küll, et valiksin õige inimese profiili kui seda silmas pead. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armin81
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 11:31:02 vasta tsitaadiga

Mis browseriga see viga tuleb? Toetatud on hetkel vist Firefox ja Internet Explorer.

Õige inimese profiili valik on vist siis, kui sul ei ole automaatne sertifikaatide registreerimine sisse lülitatud? XP puhul peaks see ilusti töötama. Vista puhul on probleeme olnud.

ehk aitab need mõtted midagi lahendada?

_________________
Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 11:32:46 vasta tsitaadiga

endal ka seda erroti eksiteerinud.
tuleb täiesti lambist ja minul on see tulnud, kui ff3 kasutatud

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 11.03.2009 11:43:33 vasta tsitaadiga

armin81 kirjutas:
Mis browseriga see viga tuleb? Toetatud on hetkel vist Firefox ja Internet Explorer.

Õige inimese profiili valik on vist siis, kui sul ei ole automaatne sertifikaatide registreerimine sisse lülitatud? XP puhul peaks see ilusti töötama. Vista puhul on probleeme olnud.

ehk aitab need mõtted midagi lahendada?
Oh see jäi üldse mainimata ennem. doh.gif IE7 hetkel. Firefoxiga on nii, et kui ema/isa ID kaardi lugejasse panen ja siis Firefoxi tööle, viskab kohe selle jura errori ette- enda ID kaardiga töötas ka Firefoxiga. IE-ga jõuan vähemalt panga lehele ja sisse logidagi. Muidu XP peal on see jama nagu ennist mainisin esimeses postituses. Automaatne sertifikaatide registreermine on ka sisse lülitatud. Siiski probleem makse allkirjastamisel ema ja isa ID kaardiga jätkuvalt ja sama error ning java koolemine peale errori kinni klikkimist.
kotmarjak kirjutas:
endal ka seda erroti eksiteerinud.
tuleb täiesti lambist ja minul on see tulnud, kui ff3 kasutatud

Lahti ei ole saanud sellest probleemist? Mul siiani see ja häirib maksete tegemist. icon_neutral.gif Vahel sisestan kaks korda makse andmed ja kolmandal korral alles õnnestub allkirjastamine pin2-ga. icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armin81
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 11:46:53 vasta tsitaadiga

Kas id-kaardi utiliit laeb kõiki andmeid korrektselt id-kaardi pealt? ehk streigib lugeja või konkreetne kaart.
_________________
Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 11.03.2009 11:57:17 vasta tsitaadiga

mul sama jama vista ja ff3-ga, et viskab allkirjastamise errorit peale pin2 sisestamist. Panen ignore mitu korda, siis viskab brauserist välja. Sellegipoolest on makse sooritatud...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 11.03.2009 12:07:39 vasta tsitaadiga

mul ka probleeme Swedbank-is ID kaardiga maksete tegemisel. vajutan "Allkirjastan" nupule ning edasi ei toimu mitte kui midagi. seda nii firefoxis kui IE7-s ja kolme erineva arvutiga.
mõnikord õnnestub makse ära teha ning teine kord jääbki tegemata icon_sad.gif

olen mõelnud mobiili ID kasutusele võtta, kuid seal on sellest aastast igakuine teenustasu

samas SEB-is saan nii FF-i kui IE7-ga makseid ilusti teha
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 11.03.2009 12:09:31 vasta tsitaadiga

armin81 kirjutas:
Kas id-kaardi utiliit laeb kõiki andmeid korrektselt id-kaardi pealt? ehk streigib lugeja või konkreetne kaart.

Ma nüüd ID-kaardi utiilitiga ema kaarti saan hiljem kontrollida, isa omalt luges kõik andmed ilusti ära (tema kaardiga on parajalt neid erroreid olnud muidu.) Pin1-ga ei ole kuskil probleeme ka olnud. Ainult see vahetult enne pin2 sisestamisvormi error ning java sureb ja kõik tuleb otsast alata. icon_mad.gif

tom1245 kirjutas:
mul sama jama vista ja ff3-ga, et viskab allkirjastamise errorit peale pin2 sisestamist. Panen ignore mitu korda, siis viskab brauserist välja. Sellegipoolest on makse sooritatud...

hmm, mina seevastu ei saa pin2-te sisestadagi. Error tuleb ennem ja siis kui panen seda kinni siis viskab ka vahel browseri kinni, ja java ka jookseb kokku. icon_confused.gif

Krizto kirjutas:
mul ka probleeme Swedbank-is ID kaardiga maksete tegemisel. vajutan "Allkirjastan" nupule ning edasi ei toimu mitte kui midagi. seda nii firefoxis kui IE7-s ja kolme erineva arvutiga.
mõnikord õnnestub makse ära teha ning teine kord jääbki tegemata icon_sad.gif

olen mõelnud mobiili ID kasutusele võtta, kuid seal on sellest aastast igakuine teenustasu

samas SEB-is saan nii FF-i kui IE7-ga makseid ilusti teha


Mul on sellist olukorda ka olnud ning SEB-is ka kõik töötab mõlema FF ja IE-ga. icon_eek.gif


viimati muutis ErkiT 11.03.2009 12:11:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armin81
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 12:11:21 vasta tsitaadiga

Vistaga on mul endalgi probleeme. aga nad vist tegelevad sellega, sest vistat müüakse aina rohkem praegu uute arvutitega. id.ee on mingi teenuseabi, mida olen ka lugenud aga viimati kui vaatasin midagi head seal ei olnud. peab ootama, kuni tarkvara paika saavad.
XP-ga samas on mul mitme arvuti peal ok nii Firefoxi kui IE-ga.

encrypt kirjutas:
armin81 kirjutas:
Kas id-kaardi utiliit laeb kõiki andmeid korrektselt id-kaardi pealt? ehk streigib lugeja või konkreetne kaart.

Ma nüüd ID-kaardi utiilitiga ema kaarti saan hiljem kontrollida, isa omalt luges kõik andmed ilusti ära (tema kaardiga on parajalt neid erroreid olnud muidu.) Pin1-ga ei ole kuskil probleeme ka olnud. Ainult see vahetult enne pin2 sisestamisvormi error ning java sureb ja kõik tuleb otsast alata. icon_mad.gif
....


Aga proovi pildi laadimist, siis peaks pin2 ka küsima.

_________________
Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 11.03.2009 12:13:59 vasta tsitaadiga

Parem tasub igaksjuhuk Swedpanki'i ka sellest teavitada. Võibolla on viga nende poolne ja paari kuu pärast, pole vaja ajalehest lugeda, et häkkerid varastasid jälle raha eraisikute arvelt.

Aga lahenduseks proovi vahetada ID kaardi seade ja kui see ei aita, siis proovi teisest arvutis. Kui see ka ei aita, siis anna ID kaardi tegijatele teada sellest veast.

_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 11.03.2009 12:17:09 vasta tsitaadiga

armin81 kirjutas:
Vistaga on mul endalgi probleeme. aga nad vist tegelevad sellega, sest vistat müüakse aina rohkem praegu uute arvutitega. id.ee on mingi teenuseabi, mida olen ka lugenud aga viimati kui vaatasin midagi head seal ei olnud. peab ootama, kuni tarkvara paika saavad.
XP-ga samas on mul mitme arvuti peal ok nii Firefoxi kui IE-ga.

encrypt kirjutas:
armin81 kirjutas:
Kas id-kaardi utiliit laeb kõiki andmeid korrektselt id-kaardi pealt? ehk streigib lugeja või konkreetne kaart.

Ma nüüd ID-kaardi utiilitiga ema kaarti saan hiljem kontrollida, isa omalt luges kõik andmed ilusti ära (tema kaardiga on parajalt neid erroreid olnud muidu.) Pin1-ga ei ole kuskil probleeme ka olnud. Ainult see vahetult enne pin2 sisestamisvormi error ning java sureb ja kõik tuleb otsast alata. icon_mad.gif
....


Aga proovi pildi laadimist, siis peaks pin2 ka küsima.


Küsis pin1-te. Laadis korralikult ära. icon_rolleyes.gif

Absona kirjutas:
Parem tasub igaksjuhuk Swedpanki'i ka sellest teavitada. Võibolla on viga nende poolne ja paari kuu pärast, pole vaja ajalehest lugeda, et häkkerid varastasid jälle raha eraisikute arvelt.

Aga lahenduseks proovi vahetada ID kaardi seade ja kui see ei aita, siis proovi teisest arvutis. Kui see ka ei aita, siis anna ID kaardi tegijatele teada.


Ma siis vaatan, kas pank suudab selles aidata ning uurin ID kaardi tegijate käest. Igatahes korda on vaja see saada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 12:24:04 vasta tsitaadiga

Java on uuendatud?
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 12:24:27 vasta tsitaadiga

lihtsam on oodata uut id-kaardi tarkvara. hetke süsteem peaks ju iidamast-aadamast olema.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 11.03.2009 12:27:47 vasta tsitaadiga

nii proovisin nüüd kahte makset teostada. esimene makse sujus probleemideta. teisel maksel allkirjastamise nupu laadimisel jooksis browser kokku, nii kui ID kaardi välja võtsin, tuli nupp ette. selline probleem on mul päris tavaline.
kasutusel uusim java
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 11.03.2009 12:32:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Java on uuendatud?

Uusim Java on peal.

kotmarjak kirjutas:
lihtsam on oodata uut id-kaardi tarkvara. hetke süsteem peaks ju iidamast-aadamast olema.

Seda küll, kuid sellega läheb veel aega ennem kui see uus tarkvara välja tuleb ja nii kaua on siiski vaja internetipangas toimetada allkirjastmisega seotud toimingutega. icon_neutral.gif
Muidugi seda uut tarkvara ootan ise ka lootuses, et seal ehk süsteem parem. blink.gif

Krizto kirjutas:
nii proovisin nüüd kahte makset teostada. esimene makse sujus probleemideta. teisel maksel allkirjastamise nupu laadimisel jooksis browser kokku, nii kui ID kaardi välja võtsin, tuli nupp ette. selline probleem on mul päris tavaline.
kasutusel uusim java

Mul on IE7 niiviisi kokku jooksnud ja kui ID kaardi välja võtan, toimib kõik edasi. icon_eek.gif

Edit: Saatsin igatahes ID kaardi tarkvara tegija onudele kirja probleemi kirjeldusega, eks näis mida nad öelda oskavad. eusa_think.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armin81
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 13:22:37 vasta tsitaadiga

Variant millega välistada enda windowsi konfiguratsiooni viga - mõni Live süsteem, mis oskab id-ga opereerida või siis puhas windows.
Minul ei olnud probleeme xp peal arvete maksmisega mõned päevad tagasi (swedpank, xp pro, firefox 3.0.6).

Muud vist ei oskagi rohkem mõelda või välja pakkuda.

_________________
Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.03.2009 13:51:30 vasta tsitaadiga

Mul viskab seda Visual C++ Runtime "Assertion Failed" teadet tööarvutil jube tihti. Suvalistel ID-kaardiga autentivatel lehekülgedel. Kodus millegipärast mitte. Mõlemas masinas kasutan Firefoxi ja uusimat Javat ning täpselt sama kaardilugejat (OK Cardman 1021). Olen üritanud Visual C++ teeke uuendada jm, aga midagi ei parane.
Firefoxis viga pole, sest samal ajal ei saa ka kaardi utiliit kaardiga ühendust. Vahel näib scardsvr teenus lausa kokku jooksvat ja abi on selle restartimisest.
Tundub, et viga on vist lugejas - kontaktid ei anna sama hästi ühendust kui kodusel lugejal. Sest mõjuvat näib just kaardi sisse-välja loksutamine. Tegelikult on tööl olev lugeja paar aastat "noorem" ja vähem kasutatud kui kodune...
Või siis on draiveri versioon äkki erinev... peab kontrollima. Nii - siin on v1.1.2.4 (13.12.2007). Kodus vaatan õhtul.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 13:52:36 vasta tsitaadiga

Ise saan sellise errori vahel, kui Firefox on nädal aega jutti töötanud. Aitab Firefoxi sulgemine ja lugeja eemaldamine. Uuesti ühendades ja Firefox käivitades kõik töötab jälle, see on normaalne praeguse ID-kaardi tarkvara puhul.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 11.03.2009 21:01:48 vasta tsitaadiga

Kasutage vanemat Java JRE'd
version 6 update 7 (build 1.6.0_07-b06) töötab ilma tõrgeteta (uuendused keelatud)
sellest uuemate versioonidega oli mul sama jama
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 21:19:42 vasta tsitaadiga

Ja kes veel ei tea, siis vanemaid versioone leiab sealt
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 21:19:59 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Ise saan sellise errori vahel, kui Firefox on nädal aega jutti töötanud. Aitab Firefoxi sulgemine ja lugeja eemaldamine. Uuesti ühendades ja Firefox käivitades kõik töötab jälle, see on normaalne praeguse ID-kaardi tarkvara puhul.

ise toimin ka niimoodi. enam ei lase häirida ka ennast sellel erroril. vastikum on see, kui ei lae pin2 sisestamise akent.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.03.2009 21:32:09 vasta tsitaadiga

Läpakal Vista ja IE7 ning alatasa jookseb sweedipank kokku või ei saa üldse ligi. Seebipangaga pole probleeme mäletamist mööda olnud.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2009 21:51:51 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Läpakal Vista ja IE7 ning alatasa jookseb sweedipank kokku või ei saa üldse ligi. Seebipangaga pole probleeme mäletamist mööda olnud.

Mul on vastupidi, Swed töötab alati probleemideta, kuid SEB java lahendus jääb tihti hätta PIN2 küsimisel.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  ID kaardiga Swedbank-is tihti error ja java jookseb kokku peale seda mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.