Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  ID kaardiga Swedbank-is tihti error ja java jookseb kokku peale seda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 11.03.2009 21:58:19 vasta tsitaadiga

sama siin, IE7/FF 3.plapla ja javaga allkirjastmine crashitab java... lahenduseks oli seadetest allkirjastmine java pealt selleks teiseks muuta.
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 12.03.2009 04:43:11 vasta tsitaadiga

ID kaarti haibitakse pidevalt, eriti HVs, aga kui asi kalab siis ta kalab. Täpselt sama jama mul: java jookseb kokku Swedbangas FF kasutades. Kahes erinevas arvutis, mitme kasutajaga, ühisteks nimetajateks on ainult FF versioon ja kaardilugeja. Ma ei hakka ostma omale teist kaardilugejat ega Windowsi nullist üles ehitama, et ÄKKI läheb paremaks - süsteem vigane aga mina näe sellist ¤%#¤& et vähe pole. Panin viimase Visual C++ värgi ka peale ning raiskasin päeva erinevatele veateadetele vastuste otsimisega internetis - abi 0. Ja üleüldse pole mul endal ID kaarti internetis kasutamiseks vaja, aga sõber hädas. Kuna ma olen talle loendamatuid kordi öelnud, et IE on saatanast ja alati kasuta FF, siis nüüd läks ta koodikaardi peale tagasi. Tegelikult pole ma kindel, et IE koos viimaste turvapätsidega panga lehel asju ajades nii väga ohtlik on, aga pikaaegne ajupesu tegi oma töö. Valides pangas seadete alt internetipõhise allkirjastamise IEga probleeme pole. Mina mainisin probleemi juba siin. Endal esimestel kordadel ainult pangas ID kaardiga ülekannet tehes oli kõik ok, aga pangalinki kasutades mitte, hilem ei töötanud pangas endas ka. Vanasti sai vist värgi nii tööle, et kui FF allkirjastamisel toppama jäi, siis tuli kaart korraks lugejast välja võtta ja tagasi panna - sellest kasutusviisist enam kasu ei ole. Soovitatakse vana Javat kasutada, Java vanematel versioonidel pole turvaauke?
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.03.2009 08:51:31 vasta tsitaadiga

Swedbanki seadistustes on teil ikka Java applet lubatud?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2009 00:06:00 vasta tsitaadiga

Hm. ega sa Ccleanerit kasuta. Olen samuti täheldanud ajurite, või oli see ID utiliit, mida aegajalt installida üritatakse, kui kaardi lugejaga ühendan, kadumist.
Kuid olen seda millegipärast seostanud Ccleaneriga.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 26.05.2009 14:28:55 vasta tsitaadiga

Kaevame teema üles. Mul selline probleem, soft peal jne. Control panelist andmeid loeb kenatsi, aga pilti ei lae. Kasutan internet explorerit, hakkan panka logima, küsib sertifikaati (kelle nimi siis), valin enda ning nüüd peaks ta PIN1 küsima, kuid ie nagu koheselt viskab "the webpage cannot be displayed". Krt enne formati töötas kõik perfectly, aru ma ei saa, mis keiss on?

Op süsteem on WIndows vista business
Arvuti: dell latitude e6500 (sisene kaardilugeja).

PS välise lugejaga sama probleem.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.05.2009 19:16:43 vasta tsitaadiga

ID-kaardi utiliidis lülita välja sertifikaatide automaatne registreerimine, registreeri ainult käsitsi.
Pole kindel, kas aitab, kuid mine tea. icon_smile.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 28.05.2009 10:19:37 vasta tsitaadiga

Ei aidanud ka see
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 07.06.2009 18:53:54 vasta tsitaadiga

Minul aitas see:

Kui kasutate Mozilla Firefoxi ning selle uuemat versiooni 3.0.10(versiooni saate kindlaks teha alljärgnevalt: avage Mozilla brauser - brauseri menüüst Help valige About Mozilla Firefox ), siis võiksite läbi proovida järgnevad sammud:
1. Uuendage Javat www.java.com lehel
2.Uuendage ID kaardi tarkvara või kui see on hiljuti uuendatud , registreerige oma ID kaardi sertifikaadid ID kaardi Utiliidis(menüü Sertifikaadid - Registreeri), eelnevalt sulgege kõik veebilehitseja aknad, ning seejärel käivitage ID-kaardi tugi Mozilla Firefox'ile(avage programm Seadista tugi Firefoxile ning eemaldage kaart lugejast)
3. Sisenege panka ning Internetipanga seadete alt valige Eelistused, mille all määrake panga seadetes Allkirjastamise tehnoloogiaks VEEBILEHITSEJA PÕHINE. Proovige allkirjastada.
4. Kui kasutate Mozilla vanemat versiooni, määrake panga seadetes Allkirjastamise tehnoloogiaks JAVA APPLET. Proovige allkirjastada.
5. Kui kasutate Internet Explorerit, registreerige oma ID kaardi sertifikaadid ID kaardi Utiliidis, eelnevalt sulgege Internet Explorer. Sisenege panka, määrake panga seadetes Allkirjastamise tehnoloogiaks VEEBILEHITSEJA PÕHINE. Proovige allkirjastada.

Asi on nii kiir ja töötab ilusti, vähemalt praeguseni...

P.S. Op süsteemiks on Win XP.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2009 15:06:29 vasta tsitaadiga

exciter kirjutas:

3. Sisenege panka ning Internetipanga seadete alt valige Eelistused, mille all määrake panga seadetes Allkirjastamise tehnoloogiaks VEEBILEHITSEJA PÕHINE. Proovige allkirjastada.


Suured tänud!
Sain ka Vista IE8 piiratud kasutajana ülekanded tööla. FF3 unistan veel.

Pangad ja ID vennad võiksid statoilist läbi astuda.
Mingi kepp iga kuu maksude maksmisega.
Kui saaksin palga sulas pihku, siis oleksin üliõnnelik inimene Eesti riigis!
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 11.06.2009 01:33:20 vasta tsitaadiga

olin sama probleemi ees: makse sooritamisel id-kaardiga anti veateateks, et "sertifikaate ei leitud". kõik oli mitmeid kuid ilusti töötanud kuni paar päeva tagasi hakkas trikitama.
veebilehitseja põhiseks muutmisel probleemid kadusid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.06.2009 13:07:18 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
olin sama probleemi ees: makse sooritamisel id-kaardiga anti veateateks, et "sertifikaate ei leitud". kõik oli mitmeid kuid ilusti töötanud kuni paar päeva tagasi hakkas trikitama.
veebilehitseja põhiseks muutmisel probleemid kadusid thumbs_up.gif


Helistasin sama asja pärast just ID-kaardi abiliinile 1777
Sealt öeldi kah, et panga seadete all tuleb see Java aplett maha võtta ja panna veebilehitsejapõhine. Probleem olla just viimaste FF versioonidega. Vana ver Javast (1.6.0.07) ei suutnud üldse seda apletti tööle tõmmata, viimane ver (1.6.0.13) teeb seda küll korralikult.

Ja igaksjuhuks mainin seda ära et sertifikaadid tuleb registreerida. Seda saab teha ID-kaardi utiliidis, samal ajal peavad browseri aknad kinni olema.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 17.06.2009 16:32:35 vasta tsitaadiga

Mis te selle ebaturvalise ID-kaardiga üldse jamate? Kui teil kinnisvara ja muud registrivara pole ja ootamatuid võlakohustusi ei kara, siis võiksite ju selle kaardiga mängida, kuid kas see jamamine pankade vigaste ID-rakendustega ikka pakub piisavalt rahuldust?
Võtke pinkalkulaator ja kohe hoopis kuivem ja puhtam tunne!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003




sõnum 17.06.2009 21:32:44 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
Mis te selle ebaturvalise ID-kaardiga üldse jamate? Kui teil kinnisvara ja muud registrivara pole ja ootamatuid võlakohustusi ei kara, siis võiksite ju selle kaardiga mängida, kuid kas see jamamine pankade vigaste ID-rakendustega ikka pakub piisavalt rahuldust?
Võtke pinkalkulaator ja kohe hoopis kuivem ja puhtam tunne!


toimiv id kaardi lahendus on kordades mugavam
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cantray
HV vaatleja
Cantray

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2009 19:54:14 vasta tsitaadiga

Mainiks ka teemakaevamiseks, et pangafiliaali arvutites esines mul sama jama, makset teha ei saanud kahe panga kõikides arvutites, mainisin ka tellerile sellest. Teller ei osanud midagi öelda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2009 23:07:21 vasta tsitaadiga

Cantray kirjutas:
Mainiks ka teemakaevamiseks, et pangafiliaali arvutites esines mul sama jama, makset teha ei saanud kahe panga kõikides arvutites, mainisin ka tellerile sellest. Teller ei osanud midagi öelda.

Olen küll SEB panga klient, aga kasutan id-kaardiga kindlasti IE-d, kuna firefoxiga mainitud probleemid...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 06.08.2009 09:17:49 vasta tsitaadiga

ise kasutan viimasel ajal mobiil-id'd.. see on ainult korra logimisel alt vedanud vist.. samuti on firefoxiga nüüd mõttekam valida samuti brauseri põhine tuvastamine, mitte see java julla.. siis pakutakse paigaldamiseks üks serdikeskuse plugin ja peale seda töötab firefoxiga ka üsna rahuldavalt..
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daff
HV kasutaja
daff

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.06.2010 09:27:46 vasta tsitaadiga

Mina olen ka viimasel ajal hätta sattunud Swdbankis allkirjastamise ja FF -ga. Probleem nimelt selline, et seda allkirjastamise nuppu ei tekigi üldse.
Olen proovinud seadetest nii java appleti põhist kui brauseripõhist varianti, aga see ei ole midagi muutnud. Varem töötas, miks katki läks - ei tea icon_rolleyes.gif

FF on viimane, Java on up to date.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.06.2010 09:35:24 vasta tsitaadiga

daff kirjutas:
Mina olen ka viimasel ajal hätta sattunud Swdbankis allkirjastamise ja FF -ga. Probleem nimelt selline, et seda allkirjastamise nuppu ei tekigi üldse.
Olen proovinud seadetest nii java appleti põhist kui brauseripõhist varianti, aga see ei ole midagi muutnud. Varem töötas, miks katki läks - ei tea icon_rolleyes.gif

FF on viimane, Java on up to date.
Kontrolli siiski pluginad üle, kui java vidinaid on mitu eksemplari, siis pead vanast pasast lahti saama, nad rikuvad töö ära.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2010 10:34:41 vasta tsitaadiga

Viimati, kui kontrollsin, siis seda allkirjastamise nuppu ei ilmugi uusima Firefoxiga... vanemaga töötas väga hästi.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.06.2010 10:36:49 vasta tsitaadiga

Nagu XYZ juba märkis - nupp ei ilmu, kui Swedbanki lehel java käima ei lähe.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daff
HV kasutaja
daff

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.06.2010 14:48:24 vasta tsitaadiga

Võtsin praegu arvutist Java maha ja installisin uuesti - viimase FF -ga siiski tulemus sama(allkirjastamise nuppu ei ilmugi).
IE8 -ga toimib.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.06.2010 15:06:41 vasta tsitaadiga

Mitte kogu arvuti java vaid ff-i lisajubinate hulgast pead otsima, kui sul varem töötas ja nüüd katki on.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009




sõnum 15.06.2010 13:06:50 vasta tsitaadiga

Sama seis ka mu kasutan FF-d...aga mis nime võiks see java lisajubin kanda,et mul kergem natukene otsida oleks? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif Java on ka uuendatud täna.



Ja nii jääb,edasi ei juhtu midagi,kõik on uuendatud värskelt aga midagi ei toimu edasi allkirjastamisel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 15.06.2010 14:24:21 vasta tsitaadiga

Algab sõnaga "Java" ja versiooninumber või paigaldamiskuupäev (install date) ei klapi sellega, mille viimati paigaldasid, st on vanem. Leiad neid jubinaid nii add-on-ide kui pluginate hulgast.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009




sõnum 15.06.2010 15:20:33 vasta tsitaadiga

Jep jep...sain tehtud...ei oska täpselt öelda mis java ajsad ma seal ära keelasin...aga kui üritasin uuesti allkirjastada siis lõpuks oli ka nupp olemas seal ja sain asjad korda:) Suured tänud!
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  ID kaardiga Swedbank-is tihti error ja java jookseb kokku peale seda mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.