|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.04.2016 13:13:42
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Ja see ei ole jälle viga. |
Ja see kõik ei puutu üldse asjasse, kui keegi tuleb seletama, et filmides või telesaadetes ei ole üldse võimalik tehnoloogilistel põhjustel musta kuvada, mis, vabandage väljendust, on suur hunnik auravat pulli****a |
Meil levivate telekanalite pildil ei ole võimalik halltoone korrektselt kuvada kuna pilt on nii kõvasti kokku pakitud ja seal lihtsalt ei ole midagi kuvada.
Muidugi saaks ilge papi eest kõigile koju otse telestuudiost pakkimata 1,5GBits signaali saata, seega põhjus ei ole tehnoloogiline vaid asi on rahas, eks.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
03.04.2016 01:01:38
|
|
|
| Nendest kahest Samsung.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
03.04.2016 20:12:36
|
|
|
| Vōtsin hoopis 43" LG 43LF632V
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
03.04.2016 23:49:49
|
|
|
Mida teha kui teleris triibulised asjad virvendavad? Särgid, raudteeliiprid, auto iluvõred jms. Filmide lõputiitrid ka. Kas on antenni varjestuse viga või midagi muud? Kasutusel ZuumTV. Mul on antenn, juhe ja pistikud ise pandud, aga sama asja olen näinud ka Starmani tehniku paigaldatud süsteemi puhul. Blu-Ray ja muu HD materjali puhul on pilt korralik.
_________________ Müüa igasugu asju
viimati muutis von Wu 04.04.2016 00:22:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
04.04.2016 00:10:10
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Mida teha kui teleris triibulised asjad virvendavad? Särgid, raudteeliiprid, auto iluvõred jms? Kas on antenni varjestuse viga või midagi muud? Kasutusel ZuumTV. Mul on antenn, juhe ja pistikud ise pandud, aga sama asja olen näinud ka Starmani tehniku paigaldatud süsteemi puhul. Blu-Ray ja muu HD materjali puhul on pilt korralik. |
Mingid pildiparanduse vms. artefaktid ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
04.04.2016 00:23:23
|
|
|
Pildiparandused on välja lülitatud. Kui, siis midagi sellist, mida ei saa välja lülitada.
Muudatus: krt, üks oli sisse jäänud. Aga ka selle välja lülitamine ei mõjunud.
_________________ Müüa igasugu asju
viimati muutis von Wu 04.04.2016 00:24:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
04.04.2016 00:23:31
|
|
|
| Keera sharpness maha.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
04.04.2016 00:25:11
|
|
|
Teravus praegu 4/100. Võib ju igaks juhuks päris nulli panna.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
04.04.2016 15:09:36
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| woo456 kirjutas: |
Omal sai hiljuti 55" ligi võetud ja praegu vaatan, et hea et kapi peal ruumi on, saab lihtsa vaevaga järgmiseks suurema võtta  |
Kui pikk sul vahemaa istumise ja teleri vahel on? Ma mõtlen omal, et kas ~2 meetrise kauguse puhul on 55 tolli liiga palju või mitte. |
Vahemaa on 3,x meetrit. Korraliku kvaliteediga filmide vaatamiseks võib 2 meetrit ja 55" minu arvates päris hea kombo olla. Oma pikema vahemaa pealt ma igatahes tunnen, et võiks suurem diagonaal küll olla. Muidugi kui istuks lähemal, oleks ka parem (vahel olen tugitooli vedanud lähemale ja ikka teine asi kohe).
Tavalised SD kanalid samas ilmselt on veits kohutavad juba selle distantsi pealt, aga eks oleneb konkreetsest telekast ja omaniku taluvuslävest ka.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
04.04.2016 16:01:43
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Kes odavalt head ja suurt telekat otsib, siis kolmapäeval stockmannis hulludel päevadel samsungi 55ju7002 1099.- |
Neljapäeval on muide LG 55UF8607 999.- samas kohas. See nagu oleks parem pann ja isegi soodsam?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
04.04.2016 16:29:41
|
|
|
Ei viitsi teemat läbi lugeda, seega lähen lihtsama vastupanu teed
Soovitage palun 32'' FullHD resoga ODAVAMAID LCD telereid.
Telekat vaatan harva, seega "hea" vs "väga hea" pildikvaliteet ei ole argument kallima pildikasti ostmiseks
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
04.04.2016 17:00:08
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
Tavalised SD kanalid samas ilmselt on veits kohutavad juba selle distantsi pealt, aga eks oleneb konkreetsest telekast ja omaniku taluvuslävest ka.  |
TV3 võib päris nummi olla. Hetkel läheb vähemalt Starmani otsas õhtuti mingi Sepo Seemani läbu ajal pilt sellisteks kuubikuteks ära, et tundub nagu MPEG videot vaataks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.04.2016 22:31:47
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| Kui mingi tehnoloogiline lahendus või pakkimisalgoritm interpreteerib MUSTA millegi muu kui mustana, on see üheselt vigane. End of story... |
Ma jään ikka enda silmanägemisele ja pildikvaliteedi hinnangule kindlaks. Transleeritava telesisu kvaliteet on ikka suht niru, ja lisaks musta puudumisele pole seal veel paljusid muid komponente, mis teevad pildi nauditavaks. Liigne pakkimine ei tule kunagi pildile kasuks. Ja seda on internetis ikka palju aastaid arutatud, miks pilt ikka nii kehva teleriekraanil kohati välja näeb.
DVD pilt oli ka kvaliteetsem, kui telekanalitelt edastatuna ning kui ikka originaalset sinikiire plaati vaadata siis ei ole mingit küsimustki, et BD on kvaliteetne, lihtne ja selge.
Mingist SD ruudumerest ei saa sa kunagi sama pilti, sama kontrasti ja värviküllatust, mis suhteliselt suure andmevooga kõrgresolutsiooniga plaadilt.
Või siis nüüd juba ultrakõrgresolutsiooniga plaadilt.
Selle UHD Blu-Ray plaadisisu pildivõrdlus Netflixi 4K omaga on on samamoodi ühene hävitav hinnang, UHD plaadilt tulev pilt lööb igas aspektis mingit, nüüdseks juba korralikumalt mingi uue pakkimisalgoritmiga kokku pakitud 4K Netflixi sisu.
Ma pole ise UHD või 4K (ei hakka vaidlema, et UHD ja 4K pole tegelikult üks ja sama väärtus , kirjutan, nagu mingi sisutootja ennast reklaamib ja väljendab) sisu saanud võrrelda, kuid suure tõenäosusega on tulemus sama, mis BD plaadi ja televisioonikanali pildi vahe.
Õnneks ei ole ma ainus, kes nii "rumalat" juttu kellegi arvates ajab ning erinevalt TT tavast külvata teema üle mingite ingliskeelsete testide ja ülevaadete-hinnangute linkidega jätan õiguse igaühel omaenda arvamuse juurde jääda ning vastavalt soovile võib oma vaate kujundada kas enda kogemusele tuginedes või internetis levivatele tõdedele toetudes. Seal ju väidetakse sulatõtt
Punkt, koma või semikoolon. Misiganes.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
04.04.2016 23:22:37
|
|
|
Must on seal kindlasti olemas. Must on nii vähese "mahuga" värv kui lihtsalt selgitada, et seal pole enam miskit pakkida. Pigem on kõik muud varjundid pakitud, vahelt kadund jne (kohad kus hakkab heledamaks muutuma, tooni muutma jne). Täiesti MUSTa ei ole vaja pakkida. Tee kasvõi digifotokaga pilt täiesti kottpimedas ja siis pane tuli põlema ja tee pilt. Vaata peale seda pildi suurust.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
05.04.2016 13:25:36
|
|
|
E6 pealt G6 peale minna küll mingit survet pole. Isegi B6 "käib kahh" kui 3D osas silm kinni pigistada
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
05.04.2016 13:31:37
|
|
|
Ilus asi. Ootan 2019 detsembrit
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.04.2016 13:45:54
|
|
|
Mis see vp9 on?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.04.2016 20:00:34
|
|
|
LG infopäev nähtud. Eksklusiivsena oli G6 kohale toodud, ilus asjake, klaasõhuke ja liidesed kõik koos Harman Kardon kõlaritega nö all jalaks mida annab ka teleri tahaküljele keerata ning sellisena seinakinnitusena kasutada.
Esialgne info oli, et see ei tule ilmselt Eestisse müükigi, 65" hind kui õigesti kõrva jäi, 7999,-
Ei taibanud lähemalt pilti teha, iPhone ei oska hämaras ruumis asjalikku pilti ka teha kaugelt, G6 seal kus PS4 on ees:
G6 ja E6 oli vist ilusad normaalsed kandilised puldid kaasas, suur ja väike, saab oma maitse järgi valida, numbritega või ilma.
http://www.lg.com/us/tvs/lg-OLED65G6P-oled-4k-tv
Olulised parameetrid siinkohal on vist see Dolby Vision HDR mis on olemas seeriast 770 ülespoole. Allapoole lihtsalt HDR 10.
http://www.lg.com/au/press-release/lg-brings-television-to-life-with-hdr-and-dolby-vision-compatible-tv-range
WebOS3.0 mingit erilist üllatust ei toonud, väliselt suht sarnane, audio player juurde pandud ja mingi kahe sisendi kuvamise võimalus kõrvuti.
Võib vist juba välja öelda, et tänasel kujul TeliaTV äppi sellele ei tule, seega minu jaoks on kogu nutisisu seal mitte oluline. Teiste kasutajate jaoks ehk võibolla Netflix ja Youtube.
3D on enamikel SuperUHD ja OLED teleritel, ühelgi FHD teleril seda enam pole. Esimene osa oli suht puusalt kuna tabelitest sealt seda üles ei leidnud.
Üldkokkuvõttes kannatan veel oma vana Samsungiga max aasta, siis peaks 2 aastat OLEDi müüki juba mõistlikule tasemele kas siis vanemad või uuemad mudelid, kuigi täna võib juba FHD OLEDi 55" taskukohase hinnaga saada, panustan UHD peale jõulude ajal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.04.2016 20:37:27
|
|
|
Aga mõnda reaalset kuupäeva ka jagati, et millal siia kanti müüki tulevad?
Pm B6 ja UH77 on selline normaalne, kallimatel on kellasi vilesi nats rohkem, mida reaalselt vaja vist ei lähe
UH77 on need codecid puudu, aga ma pole hetkel süvenenud, mis värk nendega on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
05.04.2016 21:36:50
|
|
|
Saksa netikaubamaja Otto müüb 3999.- ja kätte saab ca 3n. pärast
Otto, LG OLED55B6D
65"- ne oleks 5999.-
edit
selle oledi ( LG 55EG910 ) saab soomest praegu kätte 1399-ga
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.04.2016 07:29:22
|
|
|
jeesus188, Kuupäevadest juttu ei tehtud aga usun, et õige pea jõuavad.
p3000, Curved ekraanidest hoiaks mina eemale, kui just üksi ei ela.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
06.04.2016 10:46:40
|
|
|
| Mis see nende kõverate ekraanide point üldse on?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
06.04.2016 11:08:22
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Mis see nende kõverate ekraanide point üldse on? |
Moe värk. Kui 3D polnud enam piisav müügiargument, aga tehnliliselt midagi uut pakkuda ei olnud, siis mõeldi selline totrus välja, et inimesi vanu telekaid välja vahetama meelitada. Üksinda teleka ees sweet spotis istudes on ekraan igast nurgast lähemal.
Teleka äppide juttu:
http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Tehnika+TV/24204-Tehnika+TV+-+Telerisaade.aspx
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
06.04.2016 11:47:50
|
|
|
kellelgil on mingi curved ekraan? Kui veidi küljelt vaadata, mitte täitsa eest, kas siis häirima ei hakka? Teoorias ju pilt moondub seljuhul rõvedalt...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.04.2016 11:53:33
|
|
|
Mu vanamees ostis, aga ma pole tal külas käinud. Mina ei ostaks. Esiteks ma ei ela üksi, teiseks isegi kui ma üksi kodus olen, siis ma ei vaata ühest punktist telekat ehk otse keskel. Usun ka, et pilt moondub, kui külje pealt vaadata.
Minu vaatamise tsoon on umbes left surroundist parema padjani (suvaline piltlik näide)
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
06.04.2016 12:26:09
|
|
|
Kinos on ekraan kõver ja ei moonda midagi. Aga kui mastaape vähendada siis jääb väga pisike lapp teleka ette kust vaadata sobib. Nii et kui diivan on kitsam kui telekas siis ei lähe mitte.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
06.04.2016 12:26:55
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| kui diivan on kitsam kui telekas siis ei lähe mitte. |
Vastupidi ikka.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.04.2016 12:33:25
|
|
|
Mul vist diivan koos otstega 3,4m, nii et seda vaevalt juhtub, et telekas suurem on kui diivan .
Kino ja kodu ei anna kuidagi 1:1-le võrrelda.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
06.04.2016 15:38:08
|
|
|
| Six kirjutas: |
Pilt on igati hea, super kontrast, must on must jne.
Eespool ma juba paari sõnaga kommenteerisin ka, et mõne asjaga ikka kotitakse.
Näiteks ei lase üle DLNA UHD videosid vaadata LG enda SmartSharega. Selle vastu aitab Plex ja XPlay.
Harman/Kardoni heli on natuke nigel, aga selle vastu omakorda ressiiver abiks.
UHD-na Netflix toimib, Youtube toimib...
Kokkuvõttes võib ostuga rahule jääda.
|
Teed meid veel kadedaks ja pajata, mis muljeid vahepeal juurde on tulnud? HDR-i ple vist saanud proovida? aga mingit korraliku 4K materjali või oled äkki proovinud netflixi 4K poolt pakutavat?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
06.04.2016 16:00:19
|
|
|
HDRi pole saanud.
Netflixi olen vaadanud ja ka torrentitest saadavat 4k proovinud (The Martian, Narcos).
Youtube 4k on ka igati korralik.
Igati rahul
Ütleme nii, et kui enne oled tippseeria mudelitega harjunud, siis päris istuli ei võta, aga ma kujutan ette, kui minna mingi 5-6 seeria teleka pealt OLEDI peale, siis võtab suu lahti küll.
Igatahes soovitan ja arvan, et keegi ei kahetse.
Just see kontrast ja sügav must avaldavad muljet.
Must on ikka nii must, et kui näiteks filmi lõputiitrid jooksevad mustal taustal, siis on selline tunne nagu valged kirjad jookseksid väljalülitatud ekraanil.
Ei mingit halli kuma nagu tava LEDil.
| MaxPower kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Pilt on igati hea, super kontrast, must on must jne.
Eespool ma juba paari sõnaga kommenteerisin ka, et mõne asjaga ikka kotitakse.
Näiteks ei lase üle DLNA UHD videosid vaadata LG enda SmartSharega. Selle vastu aitab Plex ja XPlay.
Harman/Kardoni heli on natuke nigel, aga selle vastu omakorda ressiiver abiks.
UHD-na Netflix toimib, Youtube toimib...
Kokkuvõttes võib ostuga rahule jääda.
|
Teed meid veel kadedaks ja pajata, mis muljeid vahepeal juurde on tulnud? HDR-i ple vist saanud proovida? aga mingit korraliku 4K materjali või oled äkki proovinud netflixi 4K poolt pakutavat? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
06.04.2016 23:23:52
|
|
|
| huvitav kui kuskil tuleks selline võrdlus et 55B6V vs 55EF950V. Mis võiksid olla erinevused/muutused?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
06.04.2016 23:41:36
|
|
|
| Six kirjutas: |
HDRi pole saanud.
Netflixi olen vaadanud ja ka torrentitest saadavat 4k proovinud (The Martian, Narcos).
Youtube 4k on ka igati korralik.
Igati rahul
Ütleme nii, et kui enne oled tippseeria mudelitega harjunud, siis päris istuli ei võta, aga ma kujutan ette, kui minna mingi 5-6 seeria teleka pealt OLEDI peale, siis võtab suu lahti küll.
Igatahes soovitan ja arvan, et keegi ei kahetse.
Just see kontrast ja sügav must avaldavad muljet.
Must on ikka nii must, et kui näiteks filmi lõputiitrid jooksevad mustal taustal, siis on selline tunne nagu valged kirjad jookseksid väljalülitatud ekraanil.
Ei mingit halli kuma nagu tava LEDil.
| MaxPower kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Pilt on igati hea, super kontrast, must on must jne.
Eespool ma juba paari sõnaga kommenteerisin ka, et mõne asjaga ikka kotitakse.
Näiteks ei lase üle DLNA UHD videosid vaadata LG enda SmartSharega. Selle vastu aitab Plex ja XPlay.
Harman/Kardoni heli on natuke nigel, aga selle vastu omakorda ressiiver abiks.
UHD-na Netflix toimib, Youtube toimib...
Kokkuvõttes võib ostuga rahule jääda.
|
Teed meid veel kadedaks ja pajata, mis muljeid vahepeal juurde on tulnud? HDR-i ple vist saanud proovida? aga mingit korraliku 4K materjali või oled äkki proovinud netflixi 4K poolt pakutavat? |
|
http://demo-uhd3d.com/categorie.php?tag=hdr
vaata siit, demoklipid.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rublik
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mart88
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2010
|
07.04.2016 01:13:50
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| kellelgil on mingi curved ekraan? Kui veidi küljelt vaadata, mitte täitsa eest, kas siis häirima ei hakka? Teoorias ju pilt moondub seljuhul rõvedalt... |
Teoorias võibolla jah, aga kui ma endale suure curved teleka ostsin, siis esimese asjana leidsin kohe, et kurat, enam ei pea ma telekat keerama hakkama kui ma kuskilt toa nurgast voodist seda laupäeva hommikul suure pohmakaga vaatama hakkan. Lameekraan mängib ainult selles suunas kuhu see suunatud on.. Kui sa vaatad küljepealt, siis minu arvamus on see, et film mängib sust mõõda. Curved telekal on 45kraadise nurga alt vaadates ikka mingi osa ekraanist sinu poole ja sellest piisab, et vähemalt minu aju ära lollitada.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
07.04.2016 10:44:11
|
|
|
| mart88 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| kellelgil on mingi curved ekraan? Kui veidi küljelt vaadata, mitte täitsa eest, kas siis häirima ei hakka? Teoorias ju pilt moondub seljuhul rõvedalt... |
Teoorias võibolla jah, aga kui ma endale suure curved teleka ostsin, siis esimese asjana leidsin kohe, et kurat, enam ei pea ma telekat keerama hakkama kui ma kuskilt toa nurgast voodist seda laupäeva hommikul suure pohmakaga vaatama hakkan. Lameekraan mängib ainult selles suunas kuhu see suunatud on.. Kui sa vaatad küljepealt, siis minu arvamus on see, et film mängib sust mõõda. Curved telekal on 45kraadise nurga alt vaadates ikka mingi osa ekraanist sinu poole ja sellest piisab, et vähemalt minu aju ära lollitada. |
aga see osa mis ei ole sinu poole? sealt jääb ju mingi osa puudulikuks/imelikuks?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart88
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2010
|
07.04.2016 19:09:08
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| mart88 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| kellelgil on mingi curved ekraan? Kui veidi küljelt vaadata, mitte täitsa eest, kas siis häirima ei hakka? Teoorias ju pilt moondub seljuhul rõvedalt... |
Teoorias võibolla jah, aga kui ma endale suure curved teleka ostsin, siis esimese asjana leidsin kohe, et kurat, enam ei pea ma telekat keerama hakkama kui ma kuskilt toa nurgast voodist seda laupäeva hommikul suure pohmakaga vaatama hakkan. Lameekraan mängib ainult selles suunas kuhu see suunatud on.. Kui sa vaatad küljepealt, siis minu arvamus on see, et film mängib sust mõõda. Curved telekal on 45kraadise nurga alt vaadates ikka mingi osa ekraanist sinu poole ja sellest piisab, et vähemalt minu aju ära lollitada. |
aga see osa mis ei ole sinu poole? sealt jääb ju mingi osa puudulikuks/imelikuks? |
Hea küsimus tegelikult.. Ma olen ise ka sellepeale mõelnud, aga kui ma vaatan küljepealt, siis kuidagi ei pane seda kohe üldse tähele, et üks külg peaks olema siis veel rohkem kõõrdi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
07.04.2016 19:12:41
|
|
|
Mina usun et see banaanikultus on mööduv nähtus
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.04.2016 19:44:47
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
Mina usun et see banaanikultus on mööduv nähtus  |
agree
mingi 100" võiks selle kujuga küll juba olla, see oleks rõve kole tvlaua või seina peal.
Pm peaks seina ehitama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.04.2016 19:54:57
|
|
|
| Samuti on see 3D mööduv nähtus (sumsangil ei olegi enam valikus). Tuttavad kellel 3D toega tv olen küsinud, et mitu filmi vaadand oled 3D-s? Null või 1-2 on alati vastus. Ja osad ei näegi 3D.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
07.04.2016 20:23:00
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Samuti on see 3D mööduv nähtus (sumsangil ei olegi enam valikus). Tuttavad kellel 3D toega tv olen küsinud, et mitu filmi vaadand oled 3D-s? Null või 1-2 on alati vastus. Ja osad ei näegi 3D. |
Ausalt öelda olen oma telekast ka ainult paari 3D filmi vaadanud... Ja palju neid 3D-s filme üldse vaatamiseks valida on? See ongi rohkem wow-effekti värk...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veixv
HV veteran

liitunud: 12.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 378 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|