Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 341, 342, 343 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 13:13:42 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
raxz kirjutas:
Ja see ei ole jälle viga.
Ja see kõik ei puutu üldse asjasse, kui keegi tuleb seletama, et filmides või telesaadetes ei ole üldse võimalik tehnoloogilistel põhjustel musta kuvada, mis, vabandage väljendust, on suur hunnik auravat pulli****a
Meil levivate telekanalite pildil ei ole võimalik halltoone korrektselt kuvada kuna pilt on nii kõvasti kokku pakitud ja seal lihtsalt ei ole midagi kuvada.
Muidugi saaks ilge papi eest kõigile koju otse telestuudiost pakkimata 1,5GBits signaali saata, seega põhjus ei ole tehnoloogiline vaid asi on rahas, eks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 22:32:29 vasta tsitaadiga

Vanematel 32" LCD Sony andis saba peale 9't aastat kasutamist... Oleks vaja homme/ülehomme uus viia neile..
Soovitage 40-42" ~500€ eest. icon_rolleyes.gif

https://www.euronics.ee/t/66742/televiisorid/40-full-hd-led-lcd-teler-sony/kdl40r550cbaep
https://www.euronics.ee/t/68610/televiisorid/40-full-hd-led-lcd-teler-samsung/ue40h6400akxxh

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2016 01:01:38 vasta tsitaadiga

Nendest kahest Samsung.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.04.2016 17:37:04 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Vanematel 32" LCD Sony andis saba peale 9't aastat kasutamist... Oleks vaja homme/ülehomme uus viia neile..
Soovitage 40-42" ~500€ eest. icon_rolleyes.gif

https://www.euronics.ee/t/66742/televiisorid/40-full-hd-led-lcd-teler-sony/kdl40r550cbaep
https://www.euronics.ee/t/68610/televiisorid/40-full-hd-led-lcd-teler-samsung/ue40h6400akxxh

icon_rolleyes.gif

Ma arvan, kui enne oli Sony, siis tahetakse Sony.
Pane 60 eur juurde ja võta parem see. Saad väga hea pildiga teleka.
http://www.rde.ee/products/ee/188/22877/sort/1/filter/0_0_0_0/KDL-43W755-CBAEP.html
või sama siit
http://www.bigbox.ee/et/telerid/teler-sony-kdl-43w755c-led-43-smart-6425.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 17:42:23 vasta tsitaadiga

seeru, palun anname siin keskkonnas lingid esmajärjekorras ikka HinnaVaatlusele
Sony 43" KDL-43W755C icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/609352/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 03.04.2016 18:21:15 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/593856/
kas muidu sellise summa eest on see LG parim ve või on sama summa eest 27-32 paremat olemas? (s2 ja 1080p ekraan peab olema nagu sel lg-l on)

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2016 20:12:36 vasta tsitaadiga

Vōtsin hoopis 43" LG 43LF632V
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 03.04.2016 23:49:49 vasta tsitaadiga

Mida teha kui teleris triibulised asjad virvendavad? Särgid, raudteeliiprid, auto iluvõred jms. Filmide lõputiitrid ka. Kas on antenni varjestuse viga või midagi muud? Kasutusel ZuumTV. Mul on antenn, juhe ja pistikud ise pandud, aga sama asja olen näinud ka Starmani tehniku paigaldatud süsteemi puhul. Blu-Ray ja muu HD materjali puhul on pilt korralik.
_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 04.04.2016 00:22:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 00:10:10 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Mida teha kui teleris triibulised asjad virvendavad? Särgid, raudteeliiprid, auto iluvõred jms? Kas on antenni varjestuse viga või midagi muud? Kasutusel ZuumTV. Mul on antenn, juhe ja pistikud ise pandud, aga sama asja olen näinud ka Starmani tehniku paigaldatud süsteemi puhul. Blu-Ray ja muu HD materjali puhul on pilt korralik.
Mingid pildiparanduse vms. artefaktid ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.04.2016 00:23:23 vasta tsitaadiga

Pildiparandused on välja lülitatud. Kui, siis midagi sellist, mida ei saa välja lülitada.
Muudatus: krt, üks oli sisse jäänud. Aga ka selle välja lülitamine ei mõjunud.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 04.04.2016 00:24:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 00:23:31 vasta tsitaadiga

Keera sharpness maha.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.04.2016 00:25:11 vasta tsitaadiga

Teravus praegu 4/100. Võib ju igaks juhuks päris nulli panna.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 15:09:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
woo456 kirjutas:

Omal sai hiljuti 55" ligi võetud ja praegu vaatan, et hea et kapi peal ruumi on, saab lihtsa vaevaga järgmiseks suurema võtta icon_lol.gif


Kui pikk sul vahemaa istumise ja teleri vahel on? Ma mõtlen omal, et kas ~2 meetrise kauguse puhul on 55 tolli liiga palju või mitte.

Vahemaa on 3,x meetrit. Korraliku kvaliteediga filmide vaatamiseks võib 2 meetrit ja 55" minu arvates päris hea kombo olla. Oma pikema vahemaa pealt ma igatahes tunnen, et võiks suurem diagonaal küll olla. Muidugi kui istuks lähemal, oleks ka parem (vahel olen tugitooli vedanud lähemale ja ikka teine asi kohe).
Tavalised SD kanalid samas ilmselt on veits kohutavad juba selle distantsi pealt, aga eks oleneb konkreetsest telekast ja omaniku taluvuslävest ka. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 16:01:43 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kes odavalt head ja suurt telekat otsib, siis kolmapäeval stockmannis hulludel päevadel samsungi 55ju7002 1099.-

Neljapäeval on muide LG 55UF8607 999.- samas kohas. See nagu oleks parem pann ja isegi soodsam?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 16:29:41 vasta tsitaadiga

Ei viitsi teemat läbi lugeda, seega lähen lihtsama vastupanu teed icon_smile.gif
Soovitage palun 32'' FullHD resoga ODAVAMAID LCD telereid.
Telekat vaatan harva, seega "hea" vs "väga hea" pildikvaliteet ei ole argument kallima pildikasti ostmiseks icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 16:31:39 vasta tsitaadiga

LG või Samsung oleks ehk kindla peale minek?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/?search=cfc0c6c45fb18889859286b1c0516fc0&Order=MinPrice&Sort=0

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 17:00:08 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:

Tavalised SD kanalid samas ilmselt on veits kohutavad juba selle distantsi pealt, aga eks oleneb konkreetsest telekast ja omaniku taluvuslävest ka. icon_lol.gif


TV3 võib päris nummi olla. Hetkel läheb vähemalt Starmani otsas õhtuti mingi Sepo Seemani läbu ajal pilt sellisteks kuubikuteks ära, et tundub nagu MPEG videot vaataks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.04.2016 22:31:47 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Kui mingi tehnoloogiline lahendus või pakkimisalgoritm interpreteerib MUSTA millegi muu kui mustana, on see üheselt vigane. End of story...


Ma jään ikka enda silmanägemisele ja pildikvaliteedi hinnangule kindlaks. Transleeritava telesisu kvaliteet on ikka suht niru, ja lisaks musta puudumisele pole seal veel paljusid muid komponente, mis teevad pildi nauditavaks. Liigne pakkimine ei tule kunagi pildile kasuks. Ja seda on internetis ikka palju aastaid arutatud, miks pilt ikka nii kehva teleriekraanil kohati välja näeb.

DVD pilt oli ka kvaliteetsem, kui telekanalitelt edastatuna ning kui ikka originaalset sinikiire plaati vaadata siis ei ole mingit küsimustki, et BD on kvaliteetne, lihtne ja selge.
Mingist SD ruudumerest ei saa sa kunagi sama pilti, sama kontrasti ja värviküllatust, mis suhteliselt suure andmevooga kõrgresolutsiooniga plaadilt.
Või siis nüüd juba ultrakõrgresolutsiooniga plaadilt.
Selle UHD Blu-Ray plaadisisu pildivõrdlus Netflixi 4K omaga on on samamoodi ühene hävitav hinnang, UHD plaadilt tulev pilt lööb igas aspektis mingit, nüüdseks juba korralikumalt mingi uue pakkimisalgoritmiga kokku pakitud 4K Netflixi sisu.
Ma pole ise UHD või 4K (ei hakka vaidlema, et UHD ja 4K pole tegelikult üks ja sama väärtus , kirjutan, nagu mingi sisutootja ennast reklaamib ja väljendab) sisu saanud võrrelda, kuid suure tõenäosusega on tulemus sama, mis BD plaadi ja televisioonikanali pildi vahe.

Õnneks ei ole ma ainus, kes nii "rumalat" juttu kellegi arvates ajab ning erinevalt TT tavast külvata teema üle mingite ingliskeelsete testide ja ülevaadete-hinnangute linkidega jätan õiguse igaühel omaenda arvamuse juurde jääda ning vastavalt soovile võib oma vaate kujundada kas enda kogemusele tuginedes või internetis levivatele tõdedele toetudes. Seal ju väidetakse sulatõtt icon_rolleyes.gif
Punkt, koma või semikoolon. Misiganes.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.04.2016 23:22:37 vasta tsitaadiga

Must on seal kindlasti olemas. Must on nii vähese "mahuga" värv kui lihtsalt selgitada, et seal pole enam miskit pakkida. Pigem on kõik muud varjundid pakitud, vahelt kadund jne (kohad kus hakkab heledamaks muutuma, tooni muutma jne). Täiesti MUSTa ei ole vaja pakkida. Tee kasvõi digifotokaga pilt täiesti kottpimedas ja siis pane tuli põlema ja tee pilt. Vaata peale seda pildi suurust.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.04.2016 23:43:49 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Ei viitsi teemat läbi lugeda, seega lähen lihtsama vastupanu teed icon_smile.gif
Soovitage palun 32'' FullHD resoga ODAVAMAID LCD telereid.
Telekat vaatan harva, seega "hea" vs "väga hea" pildikvaliteet ei ole argument kallima pildikasti ostmiseks icon_razz.gif


Ostuööl on odav: https://pood.elion.ee/productInfo/0/32-led-teler-philips-5300/32PFT5300/12

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 09:13:30 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Ostuööl on odav: https://pood.elion.ee/productInfo/0/32-led-teler-philips-5300/32PFT5300/12

Tavahinna poolest on samasse auku see: https://pood.elion.ee/productInfo/55/32-led-teler-samsung-j5502/UE32J5502AKXXH
Kuidas neid omavahel võrrelda sobiks?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 13:11:04 vasta tsitaadiga

http://www.digitaltrends.com/tv-reviews/lg-oled65g6p-review/
ainult 2 miinust...see-eest suured
1) sein unustage ära (vist ikka saab seinale panna)
2) hind
Muul juhul teeks juba preorderi icon_razz.gif
E:

Ennem pole neid tabeleid vist olnud LG telekate kohta
http://www.flatpanelshd.com/article.php?subaction=showfull&id=1459247590
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 13:25:36 vasta tsitaadiga

E6 pealt G6 peale minna küll mingit survet pole. Isegi B6 "käib kahh" kui 3D osas silm kinni pigistada icon_smile.gif
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 13:31:37 vasta tsitaadiga

Ilus asi. Ootan 2019 detsembrit beer_yum.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 13:45:54 vasta tsitaadiga

Mis see vp9 on?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 13:48:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis see vp9 on?

https://en.wikipedia.org/wiki/VP9
Videokoodek, mida nt Youtube kasutab 4K video jaoks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 20:00:34 vasta tsitaadiga

LG infopäev nähtud. Eksklusiivsena oli G6 kohale toodud, ilus asjake, klaasõhuke ja liidesed kõik koos Harman Kardon kõlaritega nö all jalaks mida annab ka teleri tahaküljele keerata ning sellisena seinakinnitusena kasutada.
Esialgne info oli, et see ei tule ilmselt Eestisse müükigi, 65" hind kui õigesti kõrva jäi, 7999,-
Ei taibanud lähemalt pilti teha, iPhone ei oska hämaras ruumis asjalikku pilti ka teha kaugelt, G6 seal kus PS4 on ees:

G6 ja E6 oli vist ilusad normaalsed kandilised puldid kaasas, suur ja väike, saab oma maitse järgi valida, numbritega või ilma.
http://www.lg.com/us/tvs/lg-OLED65G6P-oled-4k-tv

Olulised parameetrid siinkohal on vist see Dolby Vision HDR mis on olemas seeriast 770 ülespoole. Allapoole lihtsalt HDR 10.
http://www.lg.com/au/press-release/lg-brings-television-to-life-with-hdr-and-dolby-vision-compatible-tv-range

WebOS3.0 mingit erilist üllatust ei toonud, väliselt suht sarnane, audio player juurde pandud ja mingi kahe sisendi kuvamise võimalus kõrvuti.
Võib vist juba välja öelda, et tänasel kujul TeliaTV äppi sellele ei tule, seega minu jaoks on kogu nutisisu seal mitte oluline. Teiste kasutajate jaoks ehk võibolla Netflix ja Youtube.

3D on enamikel SuperUHD ja OLED teleritel, ühelgi FHD teleril seda enam pole. Esimene osa oli suht puusalt kuna tabelitest sealt seda üles ei leidnud.

Üldkokkuvõttes kannatan veel oma vana Samsungiga max aasta, siis peaks 2 aastat OLEDi müüki juba mõistlikule tasemele kas siis vanemad või uuemad mudelid, kuigi täna võib juba FHD OLEDi 55" taskukohase hinnaga saada, panustan UHD peale jõulude ajal.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 20:37:27 vasta tsitaadiga

Aga mõnda reaalset kuupäeva ka jagati, et millal siia kanti müüki tulevad?
Pm B6 ja UH77 on selline normaalne, kallimatel on kellasi vilesi nats rohkem, mida reaalselt vaja vist ei lähe
UH77 on need codecid puudu, aga ma pole hetkel süvenenud, mis värk nendega on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2016 21:36:50 vasta tsitaadiga

Saksa netikaubamaja Otto müüb 3999.- ja kätte saab ca 3n. pärast
Otto, LG OLED55B6D
65"- ne oleks 5999.-

edit
selle oledi ( LG 55EG910 ) saab soomest praegu kätte 1399-ga
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 07:29:22 vasta tsitaadiga

jeesus188, Kuupäevadest juttu ei tehtud aga usun, et õige pea jõuavad.
p3000, Curved ekraanidest hoiaks mina eemale, kui just üksi ei ela.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 10:46:40 vasta tsitaadiga

Mis see nende kõverate ekraanide point üldse on?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 06.04.2016 11:08:22 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mis see nende kõverate ekraanide point üldse on?

Moe värk. Kui 3D polnud enam piisav müügiargument, aga tehnliliselt midagi uut pakkuda ei olnud, siis mõeldi selline totrus välja, et inimesi vanu telekaid välja vahetama meelitada. Üksinda teleka ees sweet spotis istudes on ekraan igast nurgast lähemal.
Teleka äppide juttu:
http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Tehnika+TV/24204-Tehnika+TV+-+Telerisaade.aspx
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.04.2016 11:47:50 vasta tsitaadiga

kellelgil on mingi curved ekraan? Kui veidi küljelt vaadata, mitte täitsa eest, kas siis häirima ei hakka? Teoorias ju pilt moondub seljuhul rõvedalt...
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 11:53:33 vasta tsitaadiga

Mu vanamees ostis, aga ma pole tal külas käinud. Mina ei ostaks. Esiteks ma ei ela üksi, teiseks isegi kui ma üksi kodus olen, siis ma ei vaata ühest punktist telekat ehk otse keskel. Usun ka, et pilt moondub, kui külje pealt vaadata.
Minu vaatamise tsoon on umbes left surroundist parema padjani (suvaline piltlik näide)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 12:26:09 vasta tsitaadiga

Kinos on ekraan kõver ja ei moonda midagi. Aga kui mastaape vähendada siis jääb väga pisike lapp teleka ette kust vaadata sobib. Nii et kui diivan on kitsam kui telekas siis ei lähe mitte.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.04.2016 12:26:55 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
kui diivan on kitsam kui telekas siis ei lähe mitte.


Vastupidi ikka.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 12:33:25 vasta tsitaadiga

Mul vist diivan koos otstega 3,4m, nii et seda vaevalt juhtub, et telekas suurem on kui diivan icon_biggrin.gif .
Kino ja kodu ei anna kuidagi 1:1-le võrrelda.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.04.2016 15:38:08 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Pilt on igati hea, super kontrast, must on must jne.
Eespool ma juba paari sõnaga kommenteerisin ka, et mõne asjaga ikka kotitakse.
Näiteks ei lase üle DLNA UHD videosid vaadata LG enda SmartSharega. Selle vastu aitab Plex ja XPlay.
Harman/Kardoni heli on natuke nigel, aga selle vastu omakorda ressiiver abiks.
UHD-na Netflix toimib, Youtube toimib...
Kokkuvõttes võib ostuga rahule jääda.



Teed meid veel kadedaks ja pajata, mis muljeid vahepeal juurde on tulnud? HDR-i ple vist saanud proovida? aga mingit korraliku 4K materjali või oled äkki proovinud netflixi 4K poolt pakutavat?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 16:00:19 vasta tsitaadiga

HDRi pole saanud.
Netflixi olen vaadanud ja ka torrentitest saadavat 4k proovinud (The Martian, Narcos).
Youtube 4k on ka igati korralik.
Igati rahul thumbs_up.gif
Ütleme nii, et kui enne oled tippseeria mudelitega harjunud, siis päris istuli ei võta, aga ma kujutan ette, kui minna mingi 5-6 seeria teleka pealt OLEDI peale, siis võtab suu lahti küll.
Igatahes soovitan ja arvan, et keegi ei kahetse.
Just see kontrast ja sügav must avaldavad muljet.
Must on ikka nii must, et kui näiteks filmi lõputiitrid jooksevad mustal taustal, siis on selline tunne nagu valged kirjad jookseksid väljalülitatud ekraanil.
Ei mingit halli kuma nagu tava LEDil.

MaxPower kirjutas:
Six kirjutas:
Pilt on igati hea, super kontrast, must on must jne.
Eespool ma juba paari sõnaga kommenteerisin ka, et mõne asjaga ikka kotitakse.
Näiteks ei lase üle DLNA UHD videosid vaadata LG enda SmartSharega. Selle vastu aitab Plex ja XPlay.
Harman/Kardoni heli on natuke nigel, aga selle vastu omakorda ressiiver abiks.
UHD-na Netflix toimib, Youtube toimib...
Kokkuvõttes võib ostuga rahule jääda.



Teed meid veel kadedaks ja pajata, mis muljeid vahepeal juurde on tulnud? HDR-i ple vist saanud proovida? aga mingit korraliku 4K materjali või oled äkki proovinud netflixi 4K poolt pakutavat?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.04.2016 23:23:52 vasta tsitaadiga

huvitav kui kuskil tuleks selline võrdlus et 55B6V vs 55EF950V. Mis võiksid olla erinevused/muutused?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 23:41:36 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
HDRi pole saanud.
Netflixi olen vaadanud ja ka torrentitest saadavat 4k proovinud (The Martian, Narcos).
Youtube 4k on ka igati korralik.
Igati rahul thumbs_up.gif
Ütleme nii, et kui enne oled tippseeria mudelitega harjunud, siis päris istuli ei võta, aga ma kujutan ette, kui minna mingi 5-6 seeria teleka pealt OLEDI peale, siis võtab suu lahti küll.
Igatahes soovitan ja arvan, et keegi ei kahetse.
Just see kontrast ja sügav must avaldavad muljet.
Must on ikka nii must, et kui näiteks filmi lõputiitrid jooksevad mustal taustal, siis on selline tunne nagu valged kirjad jookseksid väljalülitatud ekraanil.
Ei mingit halli kuma nagu tava LEDil.

MaxPower kirjutas:
Six kirjutas:
Pilt on igati hea, super kontrast, must on must jne.
Eespool ma juba paari sõnaga kommenteerisin ka, et mõne asjaga ikka kotitakse.
Näiteks ei lase üle DLNA UHD videosid vaadata LG enda SmartSharega. Selle vastu aitab Plex ja XPlay.
Harman/Kardoni heli on natuke nigel, aga selle vastu omakorda ressiiver abiks.
UHD-na Netflix toimib, Youtube toimib...
Kokkuvõttes võib ostuga rahule jääda.



Teed meid veel kadedaks ja pajata, mis muljeid vahepeal juurde on tulnud? HDR-i ple vist saanud proovida? aga mingit korraliku 4K materjali või oled äkki proovinud netflixi 4K poolt pakutavat?


http://demo-uhd3d.com/categorie.php?tag=hdr

vaata siit, demoklipid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rublik
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2014




sõnum 07.04.2016 00:06:34 vasta tsitaadiga

Plaan osta üks neist teleritest:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/441541/ (2014.a mudel)

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/582072/ (2015.a mudel)

1. variandi kasuks räägib asjaolu, et reviewd on netis pildikvaliteedi osas märksa paremad

2. variandi puhul on tegemist 2015a mudeliga ja seega uuema OS süsteemiga (Tizen)

Kumba eelistaksite? Kui palju võib OS süsteemi erinevus rolli mängida praegu ja tulevikus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 01:13:50 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
kellelgil on mingi curved ekraan? Kui veidi küljelt vaadata, mitte täitsa eest, kas siis häirima ei hakka? Teoorias ju pilt moondub seljuhul rõvedalt...


Teoorias võibolla jah, aga kui ma endale suure curved teleka ostsin, siis esimese asjana leidsin kohe, et kurat, enam ei pea ma telekat keerama hakkama kui ma kuskilt toa nurgast voodist seda laupäeva hommikul suure pohmakaga vaatama hakkan. Lameekraan mängib ainult selles suunas kuhu see suunatud on.. Kui sa vaatad küljepealt, siis minu arvamus on see, et film mängib sust mõõda. Curved telekal on 45kraadise nurga alt vaadates ikka mingi osa ekraanist sinu poole ja sellest piisab, et vähemalt minu aju ära lollitada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.04.2016 10:44:11 vasta tsitaadiga

mart88 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
kellelgil on mingi curved ekraan? Kui veidi küljelt vaadata, mitte täitsa eest, kas siis häirima ei hakka? Teoorias ju pilt moondub seljuhul rõvedalt...


Teoorias võibolla jah, aga kui ma endale suure curved teleka ostsin, siis esimese asjana leidsin kohe, et kurat, enam ei pea ma telekat keerama hakkama kui ma kuskilt toa nurgast voodist seda laupäeva hommikul suure pohmakaga vaatama hakkan. Lameekraan mängib ainult selles suunas kuhu see suunatud on.. Kui sa vaatad küljepealt, siis minu arvamus on see, et film mängib sust mõõda. Curved telekal on 45kraadise nurga alt vaadates ikka mingi osa ekraanist sinu poole ja sellest piisab, et vähemalt minu aju ära lollitada.

aga see osa mis ei ole sinu poole? sealt jääb ju mingi osa puudulikuks/imelikuks?

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 19:09:08 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
mart88 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
kellelgil on mingi curved ekraan? Kui veidi küljelt vaadata, mitte täitsa eest, kas siis häirima ei hakka? Teoorias ju pilt moondub seljuhul rõvedalt...


Teoorias võibolla jah, aga kui ma endale suure curved teleka ostsin, siis esimese asjana leidsin kohe, et kurat, enam ei pea ma telekat keerama hakkama kui ma kuskilt toa nurgast voodist seda laupäeva hommikul suure pohmakaga vaatama hakkan. Lameekraan mängib ainult selles suunas kuhu see suunatud on.. Kui sa vaatad küljepealt, siis minu arvamus on see, et film mängib sust mõõda. Curved telekal on 45kraadise nurga alt vaadates ikka mingi osa ekraanist sinu poole ja sellest piisab, et vähemalt minu aju ära lollitada.

aga see osa mis ei ole sinu poole? sealt jääb ju mingi osa puudulikuks/imelikuks?

Hea küsimus tegelikult.. Ma olen ise ka sellepeale mõelnud, aga kui ma vaatan küljepealt, siis kuidagi ei pane seda kohe üldse tähele, et üks külg peaks olema siis veel rohkem kõõrdi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 19:12:41 vasta tsitaadiga

Mina usun et see banaanikultus on mööduv nähtus icon_razz.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 19:44:47 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Mina usun et see banaanikultus on mööduv nähtus icon_razz.gif

agree thumbs_up.gif
mingi 100" võiks selle kujuga küll juba olla, see oleks rõve kole tvlaua või seina peal.
Pm peaks seina ehitama icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 19:54:57 vasta tsitaadiga

Samuti on see 3D mööduv nähtus (sumsangil ei olegi enam valikus). Tuttavad kellel 3D toega tv olen küsinud, et mitu filmi vaadand oled 3D-s? Null või 1-2 on alati vastus. Ja osad ei näegi 3D.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 20:23:00 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
Samuti on see 3D mööduv nähtus (sumsangil ei olegi enam valikus). Tuttavad kellel 3D toega tv olen küsinud, et mitu filmi vaadand oled 3D-s? Null või 1-2 on alati vastus. Ja osad ei näegi 3D.
Ausalt öelda olen oma telekast ka ainult paari 3D filmi vaadanud... Ja palju neid 3D-s filme üldse vaatamiseks valida on? See ongi rohkem wow-effekti värk...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 07.04.2016 20:32:25 vasta tsitaadiga

Uued Philips TV -d olemas. Selle aasta 6 seeria paljud omadused sarnased eelmise aasta 7 seeria omaga.

http://www.philips.ee/c-p/55PUS6501_12/6000-series-ueliohuke-androidtm-iga-4k-uhd-teler-kahekuelgse-ambilighti-ja-pixel-precise-ultra-hd-ga
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 341, 342, 343 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.