|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mtu000
HV kasutaja
liitunud: 04.01.2014
|
09.06.2015 23:48:44
|
|
|
| mtu000 kirjutas: |
| mtu000 kirjutas: |
Oskab keegi öelda millised win 7 64bit services peavad töötama ,et huawei e173 netipulk toimetaks.
Olen läpakal kunagi asju kinni keeranud ja ei saa nüüd toimima. |
Järgmise nädala keskel saan uuesti netipulka proovida.
Annan siis teada kas on edusamme. |
Sain asja toimima.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
numska
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2006
|
17.06.2015 14:14:17
|
|
|
| Alates eilsest ei pole Kuressaares 4g levi mu telefon näidanud. On kellelgi veel sama probleem või on mu z2 katki?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
17.06.2015 16:34:38
|
|
|
Tugiinfo ütleb sedasi.
Võib esineda probleeme 4G levis alates: 16.06.2015 12:36
Põhjus: Hooldustööd
Eeldatav lahendusaeg: 17.06.2015 17:00
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
23.06.2015 09:12:10
|
|
|
Mida perset kutid, miks sellised näitajad?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.06.2015 09:23:41
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
Mida perset kutid, miks sellised näitajad?
 |
Et saaksid kiiremini mahu täis
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
23.06.2015 11:14:19
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
Mida perset kutid, miks sellised näitajad?
 |
Ei oleks halb ka asukohta ja tingimusi mainida, seadet on võimalik juba pildi pealt lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
23.06.2015 12:19:35
|
|
|
Jõhvis Viru Kaitseväes
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
25.06.2015 21:12:54
|
|
|
Selline küsimus: kui tellida Elisa/Zen kõnekaardiga mitu interneti kuupiletit korraga, siis nad need lihtsalt ajavad süsteemi lolliks või saabki nt. 3 netipileti tellimisel 90 päeva seda ilma vahepeal tellimata kasutada?
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
25.06.2015 21:49:27
|
|
|
| krist2an, saab kasutada 90 päeva.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ChrisT
HV vaatleja
liitunud: 11.09.2010
|
28.06.2015 21:03:35
|
|
|
Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.
Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
30.06.2015 14:40:22
|
|
|
| ChrisT kirjutas: |
Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.
Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile? |
Jah, sama siin. Ühendus justkui laitmatu, aga reaalselt mingit datat ei liigu. Ei teagi kas nad on juba 4G võrgu ka üle müünud?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
30.06.2015 21:49:14
|
|
|
Elisa väidetavalt tegi öösel Tallinnas hooldustöid mobiilsidevõrkudele, igastahes pärast seda on minu ühendus küll kehvem nii kiiruste kui ka stabiilsuse poolest kui varem.
Elisal üldse on mingi kummaline olukord, et alati kui nad teevad kas piirkonniti või üleüldist hooldustöid, siis pärast neid mitte ühenduse kvaliteet ei parane, vaid läheb hoopis ebastabiilsemaks, vähemalt mina olen seda tajunud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.06.2015 23:53:02
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| ChrisT kirjutas: |
Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.
Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile? |
Jah, sama siin. Ühendus justkui laitmatu, aga reaalselt mingit datat ei liigu. Ei teagi kas nad on juba 4G võrgu ka üle müünud? |
Muide, küsimus pole üleüldse 4G LTE võrgus, et kas on ülemüüdud või mitte.
Küsimus on ikkagi mingis kindlas sageduses mis on rohkem või vähem koormatud.
Ja 800MHz-i on ülekoormatud kõikidel ISP-del, mitte üksnes Elisal. Ning samas kõrgemad sagedused, kasvõi Elisa LTE 1800MHz-i või EMT-i 2600Mhz-i on hoopis vähem koormatud kuna mida kõrgem on sagedus seda rohkem kliente sinna mahub ja seda suuremat kiirust ja mahtu ka igaüks nautida saab.
Olen E3276 omanik juba nii paar aastat ja paar väikest tähelepanekut nende "hangumiste" kohta:
Põhjus 1: Liialt nõrk signaal ja siis nõrgad peegelsignaalid hakkavad üksteist segama.
Lahendus: Signaalitugevus vähemalt -65dB ning maksimaalse täpsusega saatja peale suunamine.
On täiesti teostatav, endal on käes signaalitugevus nii -51dB...-55dB ja saavutatud siis täiesti koduste käepäraste vahenditega ja õige koha otsimisega korteris.
Põhjus 2: Liigkuumus, näiteks kuuma õhku pealeuhav läppari ventilaator.
Lahendus: USB-modemi paigutamina jahedamasse kohta või lausa lisajahutus.
Endal on suveks aretatud lisajahutus.
Põhjus 3: Arvuti toide jääb lahjaks kuna LTE-s töötades tarbib E3276 tibake rohkem elektrit-
Lahenduseks näiteks USB3.0 kuna USB3.0 on suurema vooluga kui on USB2.0-
Sama lahendus on ka endal kasutusel, et on ühendatud USB3.0 pessa.
Nii, et nagu näed, igav juba ei hakka kui tahad saada kätte max. tulemust.
Hetkel liigub enda E3276-st läbi Windows 10-e uuendus ja väga kahju oleks kui 3-4GB suurused install-ESD-d katkeks ja tuleks jälle ja jälle uuesti pihta hakata.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.07.2015 10:36:06
|
|
|
Olen siin vaikides vaadanud ja vaadanud neid tahanteada poste ja...
...nüüd enam ei kannata. Mees, sa räägid täiesti jaburat juttu ja sul ei ole reaalsusest õrna aimugi.
Nendel kellel siin probleem oli et ühendus on aga midagi ei liigu.
Nr 1. Netipulga tarkvara koos driveritega (device managerist nt.) maha. Koos selle M-interneti programmiga. Restart, uus install, restart. Kui enam ei jama - jeee.
Nr 2. Kui endiselt jamab - Kõne opekale, võibolla konkreetse numbri probleem või konkreetse masti mingi viga. Mul oli telefoniga mingi teema et levi oli kõned toimusid, nett ei liikund ja peale resa hakkas liikuma. Öeldi et mingi hooldus vms oli sel ajal, nüüd peaks korras olema, vastas tõele.
Nr 3. Kui see ei aita siis netipulk (garantii)remonti ja küsige asenduspulk samaks ajaks.
Mul suri üks 3g pulk kunagi nii ära et levi oli aga muhvigi ei liikunud. Alguses piisas välja/sisse toppimisest, lõpuks ei aitanud enam miski ja siis ei võtnud enam levi ka. Keegi seletada seda ei osanud. Muidugi see oli mingi 5-6a kasutuses ka
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
01.07.2015 15:01:06
|
|
|
Ei muidu töötab 4G väga hästi, aga just vahemikus kell 5-10 õhtul on asi hapu, siis arvatavasti kõige rohkem inimesi võrgus. EMTi 4G aga töötas samas kohas ühegi probleemita, mahtu oli ainult vähe.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.07.2015 15:27:40
|
|
|
RustyZ, tahanteada nüüd päris otseselt jama ega jaburat juttu ei aja. Point on rohkem selles, et keskmine kasutaja tahab pulga arvutiga ühendada ja teenust tarbida mitte hakata pulgale custom firmware installima, pulka teatud sageduse külge lukustama jne. Kui autodega paralleele tuua, siis auto saab ka palju võimsamaks tuunida kui tehase seadetes, custom juppidega juhitavust parandada jms., aga keskmine inimene tahab võtit keerata ja sõita mitte suurema osa vabast ajast kapoti all veeta ja ülejäänud vaba aja oma tulemustest/tagasilöökidest foorumis kirjutamisele kulutada. Kuid see ei muuda fakti, et kui on aega, huvi ja oskusi nikerdada, siis saab asjad ise paremaks ehitada
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2015 16:07:45
|
|
|
Ühesõnaga mobiilsetel asjadel nagu telefonid ja netipulgad tasub jätta häälestused torkimata, siis lepivad seadmed ise parimas sageduses ka kiiruses kokku.
Kui sul on 4G wifi ruuter kodus riiulil ja veel ka väliantenniga, siis tuleb teada lähimaid või hoopis kaugemaid kuid kõrgema sagedusega tugijaamasid ja ruuter vastavalt paika häälestada.
Sagedusi saab igaüks ise ruuteris katsetada ja endale sobivaima leida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
01.07.2015 16:15:28
|
|
|
Samas ma jälle tahaks kuidagigi ise torkida mingit seadistust telefoniga. Mul maal jätkuv probleem mobiilinetiga, et minu number visatakse lähimast 1-2km kaugusest mastist tulevast kiirest võrgust minema ja haagitakse 15-20km kaugema külge 2G võrku. Kui mõneks tunniks data välja lülida ja siis uuesti ühendada, siis paar minutit istub kohalikus kiires võrgus ja jälle visatakse minema kauge masti külge. Kui saaks kuidagi jõuga hoida teda kohaliku masti küljes, oleks päris häppi olla. Proovitud erinevate seadmetega minu SIM-i ja sama lugu. Elisa räägib, et nende poolt on kõik korras ja olla isegi paar korda mast restarditud mu pärast.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.07.2015 16:18:35
|
|
|
Telo saab ju lukustada 3g/4g peale. Kui mitte otse seadetest, siis peidetud menüüst kindlasti. Guugelda oma telo. 4g see kehv, et kõned veel ei tule vist läbo
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.07.2015 16:21:36
|
|
|
Dijital, kui telefoni enda menüüst ei saa seda jõuga 3G/4G külge sundida, siis googelda midagi sarnast sinu <telefoni mudel> hidden menu
üks näide https://www.google.com/search?q=lg+g3+hidden+menu&ie=utf-8&oe=utf-8
seal on enamasti rohkem võimalusi asju näppida. Aga ole ettevaatlik selle pärast need menüüd tavakasutajale näha polegi, et süüdimatult näppides võib seal ka paraja jama kokku keerata.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2015 16:24:59
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Samas ma jälle tahaks kuidagigi ise torkida mingit seadistust telefoniga. Mul maal jätkuv probleem mobiilinetiga, et minu number visatakse lähimast 1-2km kaugusest mastist tulevast kiirest võrgust minema ja haagitakse 15-20km kaugema külge 2G võrku. Kui mõneks tunniks data välja lülida ja siis uuesti ühendada, siis paar minutit istub kohalikus kiires võrgus ja jälle visatakse minema kauge masti külge. Kui saaks kuidagi jõuga hoida teda kohaliku masti küljes, oleks päris häppi olla. Proovitud erinevate seadmetega minu SIM-i ja sama lugu. Elisa räägib, et nende poolt on kõik korras ja olla isegi paar korda mast restarditud mu pärast. |
EMT võrgus oli kunagi sarnane viga kui kasutad internetti istub 4G peal ja kui tuleb kõne, visatakse 3G/2G peale. Viga seisnes selles, et peale kõnet ei läinud telefon ise 4G peale kohe tagasi vaid vajas restarti või ka pisut liikumist või ootamist. Hetkel on EMT võrgus see korras kuid tundub, et sama viga kummitab siis ka Elisa võrku.
Neid suhtlusparameetreid masti ja telefoni vahel on hulgim kuid loogiline on, et ikkagi peale kõnet suudab telefon mastiga uuesti lähima ja tugevama signaaliga 4G peale minna, samuti tekib küsimus, miks samast mastist 3G kõnet ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ChrisT
HV vaatleja
liitunud: 11.09.2010
|
01.07.2015 23:20:06
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
| ChrisT kirjutas: |
Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.
Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile? |
Jah, sama siin. Ühendus justkui laitmatu, aga reaalselt mingit datat ei liigu. Ei teagi kas nad on juba 4G võrgu ka üle müünud? |
Muide, küsimus pole üleüldse 4G LTE võrgus, et kas on ülemüüdud või mitte.
Küsimus on ikkagi mingis kindlas sageduses mis on rohkem või vähem koormatud.
Ja 800MHz-i on ülekoormatud kõikidel ISP-del, mitte üksnes Elisal. Ning samas kõrgemad sagedused, kasvõi Elisa LTE 1800MHz-i või EMT-i 2600Mhz-i on hoopis vähem koormatud kuna mida kõrgem on sagedus seda rohkem kliente sinna mahub ja seda suuremat kiirust ja mahtu ka igaüks nautida saab.
Olen E3276 omanik juba nii paar aastat ja paar väikest tähelepanekut nende "hangumiste" kohta:
Põhjus 1: Liialt nõrk signaal ja siis nõrgad peegelsignaalid hakkavad üksteist segama.
Lahendus: Signaalitugevus vähemalt -65dB ning maksimaalse täpsusega saatja peale suunamine.
On täiesti teostatav, endal on käes signaalitugevus nii -51dB...-55dB ja saavutatud siis täiesti koduste käepäraste vahenditega ja õige koha otsimisega korteris.
Põhjus 2: Liigkuumus, näiteks kuuma õhku pealeuhav läppari ventilaator.
Lahendus: USB-modemi paigutamina jahedamasse kohta või lausa lisajahutus.
Endal on suveks aretatud lisajahutus.
Põhjus 3: Arvuti toide jääb lahjaks kuna LTE-s töötades tarbib E3276 tibake rohkem elektrit-
Lahenduseks näiteks USB3.0 kuna USB3.0 on suurema vooluga kui on USB2.0-
Sama lahendus on ka endal kasutusel, et on ühendatud USB3.0 pessa.
Nii, et nagu näed, igav juba ei hakka kui tahad saada kätte max. tulemust.
Hetkel liigub enda E3276-st läbi Windows 10-e uuendus ja väga kahju oleks kui 3-4GB suurused install-ESD-d katkeks ja tuleks jälle ja jälle uuesti pihta hakata. |
Olen märganud, et pulk läheb tõesti üsnagi soojaks. Liigutan seda veidi ringi ja vaatan kas aitab. Oskad soovitada mingit head programmi, millega saab jooksvalt signaalitugevust kontrollida? PuTTyt proovisin, kuid neid AT commande veidi tülikas saata manuaalselt lauaarvutist, kui ise kuskil lae all netipulgaga kõigun
RustyZ, proovin selle reinstalli ka mingi hetk ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.07.2015 23:39:52
|
|
|
| ChrisT kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
| ChrisT kirjutas: |
Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.
Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile? |
Jah, sama siin. Ühendus justkui laitmatu, aga reaalselt mingit datat ei liigu. Ei teagi kas nad on juba 4G võrgu ka üle müünud? |
Muide, küsimus pole üleüldse 4G LTE võrgus, et kas on ülemüüdud või mitte.
Küsimus on ikkagi mingis kindlas sageduses mis on rohkem või vähem koormatud.
Ja 800MHz-i on ülekoormatud kõikidel ISP-del, mitte üksnes Elisal. Ning samas kõrgemad sagedused, kasvõi Elisa LTE 1800MHz-i või EMT-i 2600Mhz-i on hoopis vähem koormatud kuna mida kõrgem on sagedus seda rohkem kliente sinna mahub ja seda suuremat kiirust ja mahtu ka igaüks nautida saab.
Olen E3276 omanik juba nii paar aastat ja paar väikest tähelepanekut nende "hangumiste" kohta:
Põhjus 1: Liialt nõrk signaal ja siis nõrgad peegelsignaalid hakkavad üksteist segama.
Lahendus: Signaalitugevus vähemalt -65dB ning maksimaalse täpsusega saatja peale suunamine.
On täiesti teostatav, endal on käes signaalitugevus nii -51dB...-55dB ja saavutatud siis täiesti koduste käepäraste vahenditega ja õige koha otsimisega korteris.
Põhjus 2: Liigkuumus, näiteks kuuma õhku pealeuhav läppari ventilaator.
Lahendus: USB-modemi paigutamina jahedamasse kohta või lausa lisajahutus.
Endal on suveks aretatud lisajahutus.
Põhjus 3: Arvuti toide jääb lahjaks kuna LTE-s töötades tarbib E3276 tibake rohkem elektrit-
Lahenduseks näiteks USB3.0 kuna USB3.0 on suurema vooluga kui on USB2.0-
Sama lahendus on ka endal kasutusel, et on ühendatud USB3.0 pessa.
Nii, et nagu näed, igav juba ei hakka kui tahad saada kätte max. tulemust.
Hetkel liigub enda E3276-st läbi Windows 10-e uuendus ja väga kahju oleks kui 3-4GB suurused install-ESD-d katkeks ja tuleks jälle ja jälle uuesti pihta hakata. |
Olen märganud, et pulk läheb tõesti üsnagi soojaks. Liigutan seda veidi ringi ja vaatan kas aitab. Oskad soovitada mingit head programmi, millega saab jooksvalt signaalitugevust kontrollida? PuTTyt proovisin, kuid neid AT commande veidi tülikas saata manuaalselt lauaarvutist, kui ise kuskil lae all netipulgaga kõigun
RustyZ, proovin selle reinstalli ka mingi hetk ära. |
see m-interneti soft peaks ka signaalitugevust kuskilt alt näitama. RSSI nime all. mida rohkem nulli poole seda parem (arvud miinustes).
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
01.07.2015 23:42:07
|
|
|
| MDMA näitab ning laseb ka sagedusi muuta.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
02.07.2015 00:12:49
|
|
|
| Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
02.07.2015 00:49:30
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud? |
Torrentiliiklus piiratud päevasel ajal, kella 1st öösel 7ni hommikul saab kasutada.
VPN'iga saab iga kell.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
02.07.2015 00:59:41
|
|
|
Tänud. Ma olengi ööinimene
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
02.07.2015 10:34:33
|
|
|
Eile enne Placebo esinemist Lauluväljakul. Paistab, et telefon jäi piirajaks 150Mb/s max. Keegi võiks seal LTE CAT 6 300Mb/s telefoniga käia ja testi teha
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
02.07.2015 22:38:29
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud? |
Kui palju kuumaksuks said?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
03.07.2015 00:11:35
|
|
|
| Oracle kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
| Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud? |
Kui palju kuumaksuks said? |
36€ oli vist
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
03.07.2015 00:31:41
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Oracle kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
| Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud? |
Kui palju kuumaksuks said? |
36€ oli vist |
Arvatavasti mõtled siis MiNT Unlimited paketti, mis on €39/kuu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
03.07.2015 01:24:59
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
| Oracle kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
| Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud? |
Kui palju kuumaksuks said? |
36€ oli vist |
Arvatavasti mõtled siis MiNT Unlimited paketti, mis on €39/kuu. |
36€. Vaatasin järele. Ainukene võimalus Eestis
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaKo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2007
|
09.07.2015 19:52:17
|
|
|
Küsin foorumlastelt, et kas kellelgi esineb veel allpool kirjeldatav anomaalia, või on minu 3G netipulk suremas ?
Nimelt seoses 4G avamisega klientidele kes kasutasid Mint Light, Meedium või Strong paketti, tekkis selline nähtus, et suvalisel hetkel nii allalaadimine kui üleslaadimine on praktiliselt null (kõigub reeglina 0 kuni 10Kb/s vahel, samal ajal levi on täiesti normaalne). Tavaliselt kestab see minut-paar, mõnikord 10 minutit, siis normaliseerub iseenesest. Teinekord aitab kui ma disconnectin ja uuesti connectin, mõnikord mitte. Modemit kasutan ma ainult ühes ja samas USB-pordis, samuti ei saa olla viga softis, kuna kasutan arvutis nii XP-d kui 7-t (dual boot), mõlemal juhul sama probleem. Veel sai taastatud vana pakett (3G), probleem aga endine...ja tekkis täpselt samal ajal kui avati 4G võrk vanadele pakettidele. Kas kellelgi esineb sarnane kogemus, võimalik mingi tarkvara viga Elisa Õismäe mastis...või ikkagi Huawei pulgas mis hakkab surema ?! Lisan veel seda, et olen kasutanud ~ 5a Elisa teenust, seega seda ma tean, et kiirus muidugi mingil määral kõigub, sõltuvalt kasutajate hulgast jne, samas kuni ~10Kb/s kiirust mis mind stabiiselt kimbutab pole ennem ette tulnud, isegi HV-leht enam ei lae
On kellelgi sarnane kogemus ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
09.07.2015 20:02:06
|
|
|
| HaKo kirjutas: |
Küsin foorumlastelt, et kas kellelgi esineb veel allpool kirjeldatav anomaalia, või on minu 3G netipulk suremas ?
Nimelt seoses 4G avamisega klientidele kes kasutasid Mint Light, Meedium või Strong paketti, tekkis selline nähtus, et suvalisel hetkel nii allalaadimine kui üleslaadimine on praktiliselt null (kõigub reeglina 0 kuni 10Kb/s vahel, samal ajal levi on täiesti normaalne). Tavaliselt kestab see minut-paar, mõnikord 10 minutit, siis normaliseerub iseenesest. Teinekord aitab kui ma disconnectin ja uuesti connectin, mõnikord mitte. Modemit kasutan ma ainult ühes ja samas USB-pordis, samuti ei saa olla viga softis, kuna kasutan arvutis nii XP-d kui 7-t (dual boot), mõlemal juhul sama probleem. Veel sai taastatud vana pakett (3G), probleem aga endine...ja tekkis täpselt samal ajal kui avati 4G võrk vanadele pakettidele. Kas kellelgi esineb sarnane kogemus, võimalik mingi tarkvara viga Elisa Õismäe mastis...või ikkagi Huawei pulgas mis hakkab surema ?! Lisan veel seda, et olen kasutanud ~ 5a Elisa teenust, seega seda ma tean, et kiirus muidugi mingil määral kõigub, sõltuvalt kasutajate hulgast jne, samas kuni ~10Kb/s kiirust mis mind stabiiselt kimbutab pole ennem ette tulnud, isegi HV-leht enam ei lae
On kellelgi sarnane kogemus ? |
Anna Elisa tehnikutele teada, las kontrollivad kõigepealt oma võrgu ja seadmed üle, siis tead kas viga on operaatori- või sinupoolne.
Endal oli midagi sarnast umbes 3 aastat tagasi, kui kiirused kõikusid ning ühendus ei püsinud isegi olematu koormuse juures stabiilne, siis sai Elisaga 2 kuud vaieldud, kuna ajasid selle minu kaela kuni lõpuks tehnikud avastasid vigase seadme oma võrgust ning pärast selle vahetust oli kõik taas normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ChrisT
HV vaatleja
liitunud: 11.09.2010
|
10.07.2015 23:09:40
|
|
|
| HaKo kirjutas: |
Küsin foorumlastelt, et kas kellelgi esineb veel allpool kirjeldatav anomaalia, või on minu 3G netipulk suremas ?
Nimelt seoses 4G avamisega klientidele kes kasutasid Mint Light, Meedium või Strong paketti, tekkis selline nähtus, et suvalisel hetkel nii allalaadimine kui üleslaadimine on praktiliselt null (kõigub reeglina 0 kuni 10Kb/s vahel, samal ajal levi on täiesti normaalne). Tavaliselt kestab see minut-paar, mõnikord 10 minutit, siis normaliseerub iseenesest. Teinekord aitab kui ma disconnectin ja uuesti connectin, mõnikord mitte. Modemit kasutan ma ainult ühes ja samas USB-pordis, samuti ei saa olla viga softis, kuna kasutan arvutis nii XP-d kui 7-t (dual boot), mõlemal juhul sama probleem. Veel sai taastatud vana pakett (3G), probleem aga endine...ja tekkis täpselt samal ajal kui avati 4G võrk vanadele pakettidele. Kas kellelgi esineb sarnane kogemus, võimalik mingi tarkvara viga Elisa Õismäe mastis...või ikkagi Huawei pulgas mis hakkab surema ?! Lisan veel seda, et olen kasutanud ~ 5a Elisa teenust, seega seda ma tean, et kiirus muidugi mingil määral kõigub, sõltuvalt kasutajate hulgast jne, samas kuni ~10Kb/s kiirust mis mind stabiiselt kimbutab pole ennem ette tulnud, isegi HV-leht enam ei lae
On kellelgi sarnane kogemus ? |
Kõlab nagu minu poolt kirjeldatud mure eelmisel lehel... hea ning samas ka kurb teada, et ma pole ainuke
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
10.07.2015 23:18:33
|
|
|
| Pole otseselt Elisaga seotud, aga millist antenni valida, et oleks veidikene parem levi? Praegu B593 ruuteri antennid on veidikene "nõrgad" ja järsku mõtlesin, et oleks paremat varianti.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
12.07.2015 17:49:43
|
|
|
mina ostsin omale EMTist paar aastat tagasi.
Paar päeva tagasi tuli sellele ruuterile uus soft. Kas midagi ka paranes, ei tea.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
14.07.2015 14:30:37
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| VPN'iga saab iga kell. |
kas jagad kogemust, mis VPN kasutad?
_________________ Naljakas video ärge vaadake;) |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
14.07.2015 14:39:20
|
|
|
| kremlin kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| VPN'iga saab iga kell. |
kas jagad kogemust, mis VPN kasutad? |
Küsisin sama asja ja sain teada, et iga VPN-iga, kuid torrenti cilentid mõned ei sobi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.07.2015 15:02:17
|
|
|
| Torrenti klient ei pea ju VPN-st midagi teadma, ei näe küll põhjust miks mõni klient ei peaks sobima. Ruutingutega on muidugi natuke nikerdamist, kui kogu liiklust läbi VPN ei taha lasta. Või mõtlesid hoopis proxy-t? Sellega peab ja klient proxy kasutamist toetama. Tegelikult peaks ka proxyga vabalt saama kui liiklus krüptitud on. Kui oled nõus natuke raha välja käima, siis on selline näiteks btguard .... aga noh, kui enamvähem stabiilset ühendust tahad, siis pead muidugi proxy või vpn eest nagunii natuke raha välja käima kui just endal kuskil kiire ühenduse otsas serverit pole, milles seda jooksutada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
14.07.2015 15:45:51
|
|
|
Seda oligi arvata, et niisama siin maailmas ei saa midagi.
Tasuta VPN-d on suht mõttetud ja aeglased minu arust. Ma arvasin, et kui VPN jutuks tuli siis ehk on mingi teenusepakkuja jagada keda võiks ka kasutada.
_________________ Naljakas video ärge vaadake;) |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
15.07.2015 12:02:48
|
|
|
Olen ka varem soovitanud: http://justseed.it/
Viimase uuendusega tehti teenus selliseks, et maksad ainult downloadi eest serverisse. Edasine (arvutisse tõmbamine, sheerimine jne) on tasuta.
Üks asi mis mind küll häirib on see, et osad P2P rakendused on kasutuskõlbmatud Elisa neti pärast. PS: Ma ei räägi torrentitest.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
15.07.2015 12:06:16
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| Üks asi mis mind küll häirib on see, et osad P2P rakendused on kasutuskõlbmatud Elisa neti pärast. PS: Ma ei räägi torrentitest. |
Tõsi, piirang ei käi ainult BitTorrent'i protokolli kohta, vaid ka muud P2P teenused on piiratud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
18.07.2015 19:42:10
|
|
|
Ei oskagi midagi öelda elisa kohta. Ise reklaamivad ennast kui parimat pakkujat, aga 4g osas teeb ikkagi EMT ära. Klienditeenindus loeb ka etteantud teksti maha ja abi ma ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
18.07.2015 22:36:32
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
Ei oskagi midagi öelda elisa kohta. Ise reklaamivad ennast kui parimat pakkujat, aga 4g osas teeb ikkagi EMT ära. Klienditeenindus loeb ka etteantud teksti maha ja abi ma ei saanud.  |
Ühes kohas kiirustesti tehes saab päris palju öelda jep. Ma võin sulle loetleda kohti kus emtga samad näitajad on.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.07.2015 10:58:02
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
Ei oskagi midagi öelda elisa kohta. Ise reklaamivad ennast kui parimat pakkujat, aga 4g osas teeb ikkagi EMT ära. Klienditeenindus loeb ka etteantud teksti maha ja abi ma ei saanud.  |
Ühes kohas kiirustesti tehes saab päris palju öelda jep. Ma võin sulle loetleda kohti kus emtga samad näitajad on. |
Ei ole mõtet tegelda oletustega kui see Pilt ise ütleb üheselt ja selgelt, et tegu on:
1. Tegemist on 3,5G HSPA kiirusega, mitte pole tegu 4G LTE kiirusega.
2. Ja kõige tõenäolisem põhjus on siis see, et Probleemi Omanik kasutab väga vanamoodsat, 3,5G HSPA toega, tehnikat (modem, ruuter, telefon).
Ja sel juhul ei saagi ta nautida 4G LTE suurt toredust niikaua kuni kulutatakse raha ja ostetakse 4G LTE võimeline tehnika.
Uuema aja (HSPA+) 3,5G tehnika annab 3,5G võrgus (Elisa Mint Light) sellise tulemuse:
Speedtest.net ja Elioni server:
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.07.2015 11:56:05
|
|
|
Mida mina tahtsin öelda on see et erinevate opekate võrgud on täna kõik sellised et ühel ühes kohas teisel teises kohas parem....
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|