Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mtu000
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 23:48:44 vasta tsitaadiga

mtu000 kirjutas:
mtu000 kirjutas:
Oskab keegi öelda millised win 7 64bit services peavad töötama ,et huawei e173 netipulk toimetaks.
Olen läpakal kunagi asju kinni keeranud ja ei saa nüüd toimima.


Järgmise nädala keskel saan uuesti netipulka proovida.
Annan siis teada kas on edusamme.


Sain asja toimima.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
numska
HV vaatleja
numska

liitunud: 14.10.2006




sõnum 17.06.2015 14:14:17 vasta tsitaadiga

Alates eilsest ei pole Kuressaares 4g levi mu telefon näidanud. On kellelgi veel sama probleem või on mu z2 katki?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 17.06.2015 16:34:38 vasta tsitaadiga

Tugiinfo ütleb sedasi.
Võib esineda probleeme 4G levis alates: 16.06.2015 12:36
Põhjus: Hooldustööd
Eeldatav lahendusaeg: 17.06.2015 17:00
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 09:12:10 vasta tsitaadiga

Mida perset kutid, miks sellised näitajad? icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_razz.gif

Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 09:23:41 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Mida perset kutid, miks sellised näitajad? icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_razz.gif


Et saaksid kiiremini mahu täis icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 23.06.2015 11:14:19 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Mida perset kutid, miks sellised näitajad? icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_razz.gif


Ei oleks halb ka asukohta ja tingimusi mainida, seadet on võimalik juba pildi pealt lugeda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 12:19:35 vasta tsitaadiga

Jõhvis Viru Kaitseväes
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 21:12:54 vasta tsitaadiga

Selline küsimus: kui tellida Elisa/Zen kõnekaardiga mitu interneti kuupiletit korraga, siis nad need lihtsalt ajavad süsteemi lolliks või saabki nt. 3 netipileti tellimisel 90 päeva seda ilma vahepeal tellimata kasutada?
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 25.06.2015 21:49:27 vasta tsitaadiga

krist2an, saab kasutada 90 päeva.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisT
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2010




sõnum 28.06.2015 21:03:35 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.

Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 14:40:22 vasta tsitaadiga

ChrisT kirjutas:
Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.

Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile?

Jah, sama siin. Ühendus justkui laitmatu, aga reaalselt mingit datat ei liigu. Ei teagi kas nad on juba 4G võrgu ka üle müünud?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 30.06.2015 21:49:14 vasta tsitaadiga

Elisa väidetavalt tegi öösel Tallinnas hooldustöid mobiilsidevõrkudele, igastahes pärast seda on minu ühendus küll kehvem nii kiiruste kui ka stabiilsuse poolest kui varem. thumbs_down.gif
Elisal üldse on mingi kummaline olukord, et alati kui nad teevad kas piirkonniti või üleüldist hooldustöid, siis pärast neid mitte ühenduse kvaliteet ei parane, vaid läheb hoopis ebastabiilsemaks, vähemalt mina olen seda tajunud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.06.2015 23:53:02 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
ChrisT kirjutas:
Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.

Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile?

Jah, sama siin. Ühendus justkui laitmatu, aga reaalselt mingit datat ei liigu. Ei teagi kas nad on juba 4G võrgu ka üle müünud?

Muide, küsimus pole üleüldse 4G LTE võrgus, et kas on ülemüüdud või mitte.
Küsimus on ikkagi mingis kindlas sageduses mis on rohkem või vähem koormatud.
Ja 800MHz-i on ülekoormatud kõikidel ISP-del, mitte üksnes Elisal. Ning samas kõrgemad sagedused, kasvõi Elisa LTE 1800MHz-i või EMT-i 2600Mhz-i on hoopis vähem koormatud kuna mida kõrgem on sagedus seda rohkem kliente sinna mahub ja seda suuremat kiirust ja mahtu ka igaüks nautida saab. icon_cool.gif

Olen E3276 omanik juba nii paar aastat ja paar väikest tähelepanekut nende "hangumiste" kohta:
Põhjus 1: Liialt nõrk signaal ja siis nõrgad peegelsignaalid hakkavad üksteist segama.
Lahendus: Signaalitugevus vähemalt -65dB ning maksimaalse täpsusega saatja peale suunamine.
On täiesti teostatav, endal on käes signaalitugevus nii -51dB...-55dB ja saavutatud siis täiesti koduste käepäraste vahenditega ja õige koha otsimisega korteris.

Põhjus 2: Liigkuumus, näiteks kuuma õhku pealeuhav läppari ventilaator.
Lahendus: USB-modemi paigutamina jahedamasse kohta või lausa lisajahutus.
Endal on suveks aretatud lisajahutus.

Põhjus 3: Arvuti toide jääb lahjaks kuna LTE-s töötades tarbib E3276 tibake rohkem elektrit-
Lahenduseks näiteks USB3.0 kuna USB3.0 on suurema vooluga kui on USB2.0-
Sama lahendus on ka endal kasutusel, et on ühendatud USB3.0 pessa.

Nii, et nagu näed, igav juba ei hakka kui tahad saada kätte max. tulemust.
Hetkel liigub enda E3276-st läbi Windows 10-e uuendus ja väga kahju oleks kui 3-4GB suurused install-ESD-d katkeks ja tuleks jälle ja jälle uuesti pihta hakata.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.07.2015 10:36:06 vasta tsitaadiga

Olen siin vaikides vaadanud ja vaadanud neid tahanteada poste ja...

...nüüd enam ei kannata. Mees, sa räägid täiesti jaburat juttu ja sul ei ole reaalsusest õrna aimugi. kopp.gif

Nendel kellel siin probleem oli et ühendus on aga midagi ei liigu.

Nr 1. Netipulga tarkvara koos driveritega (device managerist nt.) maha. Koos selle M-interneti programmiga. Restart, uus install, restart. Kui enam ei jama - jeee.
Nr 2. Kui endiselt jamab - Kõne opekale, võibolla konkreetse numbri probleem või konkreetse masti mingi viga. Mul oli telefoniga mingi teema et levi oli kõned toimusid, nett ei liikund ja peale resa hakkas liikuma. Öeldi et mingi hooldus vms oli sel ajal, nüüd peaks korras olema, vastas tõele.
Nr 3. Kui see ei aita siis netipulk (garantii)remonti ja küsige asenduspulk samaks ajaks.

Mul suri üks 3g pulk kunagi nii ära et levi oli aga muhvigi ei liikunud. Alguses piisas välja/sisse toppimisest, lõpuks ei aitanud enam miski ja siis ei võtnud enam levi ka. Keegi seletada seda ei osanud. Muidugi see oli mingi 5-6a kasutuses ka icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 15:01:06 vasta tsitaadiga

Ei muidu töötab 4G väga hästi, aga just vahemikus kell 5-10 õhtul on asi hapu, siis arvatavasti kõige rohkem inimesi võrgus. EMTi 4G aga töötas samas kohas ühegi probleemita, mahtu oli ainult vähe.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 15:27:40 vasta tsitaadiga

RustyZ, tahanteada nüüd päris otseselt jama ega jaburat juttu ei aja. Point on rohkem selles, et keskmine kasutaja tahab pulga arvutiga ühendada ja teenust tarbida mitte hakata pulgale custom firmware installima, pulka teatud sageduse külge lukustama jne. Kui autodega paralleele tuua, siis auto saab ka palju võimsamaks tuunida kui tehase seadetes, custom juppidega juhitavust parandada jms., aga keskmine inimene tahab võtit keerata ja sõita mitte suurema osa vabast ajast kapoti all veeta ja ülejäänud vaba aja oma tulemustest/tagasilöökidest foorumis kirjutamisele kulutada. Kuid see ei muuda fakti, et kui on aega, huvi ja oskusi nikerdada, siis saab asjad ise paremaks ehitada icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 16:07:45 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga mobiilsetel asjadel nagu telefonid ja netipulgad tasub jätta häälestused torkimata, siis lepivad seadmed ise parimas sageduses ka kiiruses kokku.
Kui sul on 4G wifi ruuter kodus riiulil ja veel ka väliantenniga, siis tuleb teada lähimaid või hoopis kaugemaid kuid kõrgema sagedusega tugijaamasid ja ruuter vastavalt paika häälestada.
Sagedusi saab igaüks ise ruuteris katsetada ja endale sobivaima leida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2015 16:15:28 vasta tsitaadiga

Samas ma jälle tahaks kuidagigi ise torkida mingit seadistust telefoniga. Mul maal jätkuv probleem mobiilinetiga, et minu number visatakse lähimast 1-2km kaugusest mastist tulevast kiirest võrgust minema ja haagitakse 15-20km kaugema külge 2G võrku. Kui mõneks tunniks data välja lülida ja siis uuesti ühendada, siis paar minutit istub kohalikus kiires võrgus ja jälle visatakse minema kauge masti külge. Kui saaks kuidagi jõuga hoida teda kohaliku masti küljes, oleks päris häppi olla. Proovitud erinevate seadmetega minu SIM-i ja sama lugu. Elisa räägib, et nende poolt on kõik korras ja olla isegi paar korda mast restarditud mu pärast.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 16:18:35 vasta tsitaadiga

Telo saab ju lukustada 3g/4g peale. Kui mitte otse seadetest, siis peidetud menüüst kindlasti. Guugelda oma telo. 4g see kehv, et kõned veel ei tule vist läbo
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 16:21:36 vasta tsitaadiga

Dijital, kui telefoni enda menüüst ei saa seda jõuga 3G/4G külge sundida, siis googelda midagi sarnast sinu <telefoni mudel> hidden menu
üks näide https://www.google.com/search?q=lg+g3+hidden+menu&ie=utf-8&oe=utf-8
seal on enamasti rohkem võimalusi asju näppida. Aga ole ettevaatlik selle pärast need menüüd tavakasutajale näha polegi, et süüdimatult näppides võib seal ka paraja jama kokku keerata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 16:24:59 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Samas ma jälle tahaks kuidagigi ise torkida mingit seadistust telefoniga. Mul maal jätkuv probleem mobiilinetiga, et minu number visatakse lähimast 1-2km kaugusest mastist tulevast kiirest võrgust minema ja haagitakse 15-20km kaugema külge 2G võrku. Kui mõneks tunniks data välja lülida ja siis uuesti ühendada, siis paar minutit istub kohalikus kiires võrgus ja jälle visatakse minema kauge masti külge. Kui saaks kuidagi jõuga hoida teda kohaliku masti küljes, oleks päris häppi olla. Proovitud erinevate seadmetega minu SIM-i ja sama lugu. Elisa räägib, et nende poolt on kõik korras ja olla isegi paar korda mast restarditud mu pärast.


EMT võrgus oli kunagi sarnane viga kui kasutad internetti istub 4G peal ja kui tuleb kõne, visatakse 3G/2G peale. Viga seisnes selles, et peale kõnet ei läinud telefon ise 4G peale kohe tagasi vaid vajas restarti või ka pisut liikumist või ootamist. Hetkel on EMT võrgus see korras kuid tundub, et sama viga kummitab siis ka Elisa võrku.

Neid suhtlusparameetreid masti ja telefoni vahel on hulgim kuid loogiline on, et ikkagi peale kõnet suudab telefon mastiga uuesti lähima ja tugevama signaaliga 4G peale minna, samuti tekib küsimus, miks samast mastist 3G kõnet ei tule.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2015 16:28:11 vasta tsitaadiga

jeesus188, napoleon, jah, ma saan lukustada, aga siis mul puudub igasugunegi ühendus. Saan teha ainult kõnesid hädaabisse. 2G või mitte midagi.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ChrisT
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2010




sõnum 01.07.2015 23:20:06 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
krist2an kirjutas:
ChrisT kirjutas:
Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.

Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile?

Jah, sama siin. Ühendus justkui laitmatu, aga reaalselt mingit datat ei liigu. Ei teagi kas nad on juba 4G võrgu ka üle müünud?

Muide, küsimus pole üleüldse 4G LTE võrgus, et kas on ülemüüdud või mitte.
Küsimus on ikkagi mingis kindlas sageduses mis on rohkem või vähem koormatud.
Ja 800MHz-i on ülekoormatud kõikidel ISP-del, mitte üksnes Elisal. Ning samas kõrgemad sagedused, kasvõi Elisa LTE 1800MHz-i või EMT-i 2600Mhz-i on hoopis vähem koormatud kuna mida kõrgem on sagedus seda rohkem kliente sinna mahub ja seda suuremat kiirust ja mahtu ka igaüks nautida saab. icon_cool.gif

Olen E3276 omanik juba nii paar aastat ja paar väikest tähelepanekut nende "hangumiste" kohta:
Põhjus 1: Liialt nõrk signaal ja siis nõrgad peegelsignaalid hakkavad üksteist segama.
Lahendus: Signaalitugevus vähemalt -65dB ning maksimaalse täpsusega saatja peale suunamine.
On täiesti teostatav, endal on käes signaalitugevus nii -51dB...-55dB ja saavutatud siis täiesti koduste käepäraste vahenditega ja õige koha otsimisega korteris.

Põhjus 2: Liigkuumus, näiteks kuuma õhku pealeuhav läppari ventilaator.
Lahendus: USB-modemi paigutamina jahedamasse kohta või lausa lisajahutus.
Endal on suveks aretatud lisajahutus.

Põhjus 3: Arvuti toide jääb lahjaks kuna LTE-s töötades tarbib E3276 tibake rohkem elektrit-
Lahenduseks näiteks USB3.0 kuna USB3.0 on suurema vooluga kui on USB2.0-
Sama lahendus on ka endal kasutusel, et on ühendatud USB3.0 pessa.

Nii, et nagu näed, igav juba ei hakka kui tahad saada kätte max. tulemust.
Hetkel liigub enda E3276-st läbi Windows 10-e uuendus ja väga kahju oleks kui 3-4GB suurused install-ESD-d katkeks ja tuleks jälle ja jälle uuesti pihta hakata.


Olen märganud, et pulk läheb tõesti üsnagi soojaks. Liigutan seda veidi ringi ja vaatan kas aitab. Oskad soovitada mingit head programmi, millega saab jooksvalt signaalitugevust kontrollida? PuTTyt proovisin, kuid neid AT commande veidi tülikas saata manuaalselt lauaarvutist, kui ise kuskil lae all netipulgaga kõigun icon_rolleyes.gif

RustyZ, proovin selle reinstalli ka mingi hetk ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.07.2015 23:39:52 vasta tsitaadiga

ChrisT kirjutas:
tahanteada kirjutas:
krist2an kirjutas:
ChrisT kirjutas:
Kas kellelgi on veel juhtunud selline teema, et järsku kaob andmeside ära, kuid programm näitab, et ühendus on olemas? Võrguks 4G, pulk on E3276. Eriti frustreeriv on see olukord mingisuguste competitive mängude ajal, kus ühendus on kriitilise tähtsusega.

Ainuke asi mis selles olukorras mind aidanud on, on see et tõmbad pulga tagant välja ja ühendad uuesti külge ning reconnect võrku. Lihtsalt disconnect ja reconnect ei aita... Väga imelik, peaks vist kõned peale viskama operaatorile?

Jah, sama siin. Ühendus justkui laitmatu, aga reaalselt mingit datat ei liigu. Ei teagi kas nad on juba 4G võrgu ka üle müünud?

Muide, küsimus pole üleüldse 4G LTE võrgus, et kas on ülemüüdud või mitte.
Küsimus on ikkagi mingis kindlas sageduses mis on rohkem või vähem koormatud.
Ja 800MHz-i on ülekoormatud kõikidel ISP-del, mitte üksnes Elisal. Ning samas kõrgemad sagedused, kasvõi Elisa LTE 1800MHz-i või EMT-i 2600Mhz-i on hoopis vähem koormatud kuna mida kõrgem on sagedus seda rohkem kliente sinna mahub ja seda suuremat kiirust ja mahtu ka igaüks nautida saab. icon_cool.gif

Olen E3276 omanik juba nii paar aastat ja paar väikest tähelepanekut nende "hangumiste" kohta:
Põhjus 1: Liialt nõrk signaal ja siis nõrgad peegelsignaalid hakkavad üksteist segama.
Lahendus: Signaalitugevus vähemalt -65dB ning maksimaalse täpsusega saatja peale suunamine.
On täiesti teostatav, endal on käes signaalitugevus nii -51dB...-55dB ja saavutatud siis täiesti koduste käepäraste vahenditega ja õige koha otsimisega korteris.

Põhjus 2: Liigkuumus, näiteks kuuma õhku pealeuhav läppari ventilaator.
Lahendus: USB-modemi paigutamina jahedamasse kohta või lausa lisajahutus.
Endal on suveks aretatud lisajahutus.

Põhjus 3: Arvuti toide jääb lahjaks kuna LTE-s töötades tarbib E3276 tibake rohkem elektrit-
Lahenduseks näiteks USB3.0 kuna USB3.0 on suurema vooluga kui on USB2.0-
Sama lahendus on ka endal kasutusel, et on ühendatud USB3.0 pessa.

Nii, et nagu näed, igav juba ei hakka kui tahad saada kätte max. tulemust.
Hetkel liigub enda E3276-st läbi Windows 10-e uuendus ja väga kahju oleks kui 3-4GB suurused install-ESD-d katkeks ja tuleks jälle ja jälle uuesti pihta hakata.


Olen märganud, et pulk läheb tõesti üsnagi soojaks. Liigutan seda veidi ringi ja vaatan kas aitab. Oskad soovitada mingit head programmi, millega saab jooksvalt signaalitugevust kontrollida? PuTTyt proovisin, kuid neid AT commande veidi tülikas saata manuaalselt lauaarvutist, kui ise kuskil lae all netipulgaga kõigun icon_rolleyes.gif

RustyZ, proovin selle reinstalli ka mingi hetk ära.


see m-interneti soft peaks ka signaalitugevust kuskilt alt näitama. RSSI nime all. mida rohkem nulli poole seda parem (arvud miinustes).

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 01.07.2015 23:42:07 vasta tsitaadiga

MDMA näitab ning laseb ka sagedusi muuta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 00:12:49 vasta tsitaadiga

Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 02.07.2015 00:49:30 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud?

Torrentiliiklus piiratud päevasel ajal, kella 1st öösel 7ni hommikul saab kasutada.
VPN'iga saab iga kell.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 00:59:41 vasta tsitaadiga

Tänud. Ma olengi ööinimene icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 02.07.2015 10:34:33 vasta tsitaadiga



Eile enne Placebo esinemist Lauluväljakul. Paistab, et telefon jäi piirajaks 150Mb/s max. Keegi võiks seal LTE CAT 6 300Mb/s telefoniga käia ja testi teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2015 11:41:25 vasta tsitaadiga

surender007, RLE = Elisa?

icon_arrow.gif Lauluväljakul 239Mbit/s internet!

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2015 22:38:29 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud?


Kui palju kuumaksuks said?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 00:11:35 vasta tsitaadiga

Oracle kirjutas:
Markokene kirjutas:
Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud?


Kui palju kuumaksuks said?

36€ oli vist
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 03.07.2015 00:31:41 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Oracle kirjutas:
Markokene kirjutas:
Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud?


Kui palju kuumaksuks said?

36€ oli vist

Arvatavasti mõtled siis MiNT Unlimited paketti, mis on €39/kuu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2015 01:24:59 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Markokene kirjutas:
Oracle kirjutas:
Markokene kirjutas:
Sain ka omale elisa 4g kaardi. Piiramatu 100/50 internet. Nagu ma aru saan, siis torrentid on keelatud?


Kui palju kuumaksuks said?

36€ oli vist

Arvatavasti mõtled siis MiNT Unlimited paketti, mis on €39/kuu.

36€. Vaatasin järele. Ainukene võimalus Eestis
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaKo
HV vaatleja
HaKo

liitunud: 09.01.2007




sõnum 09.07.2015 19:52:17 vasta tsitaadiga

Küsin foorumlastelt, et kas kellelgi esineb veel allpool kirjeldatav anomaalia, või on minu 3G netipulk suremas ?
Nimelt seoses 4G avamisega klientidele kes kasutasid Mint Light, Meedium või Strong paketti, tekkis selline nähtus, et suvalisel hetkel nii allalaadimine kui üleslaadimine on praktiliselt null (kõigub reeglina 0 kuni 10Kb/s vahel, samal ajal levi on täiesti normaalne). Tavaliselt kestab see minut-paar, mõnikord 10 minutit, siis normaliseerub iseenesest. Teinekord aitab kui ma disconnectin ja uuesti connectin, mõnikord mitte. Modemit kasutan ma ainult ühes ja samas USB-pordis, samuti ei saa olla viga softis, kuna kasutan arvutis nii XP-d kui 7-t (dual boot), mõlemal juhul sama probleem. Veel sai taastatud vana pakett (3G), probleem aga endine...ja tekkis täpselt samal ajal kui avati 4G võrk vanadele pakettidele. Kas kellelgi esineb sarnane kogemus, võimalik mingi tarkvara viga Elisa Õismäe mastis...või ikkagi Huawei pulgas mis hakkab surema ?! Lisan veel seda, et olen kasutanud ~ 5a Elisa teenust, seega seda ma tean, et kiirus muidugi mingil määral kõigub, sõltuvalt kasutajate hulgast jne, samas kuni ~10Kb/s kiirust mis mind stabiiselt kimbutab pole ennem ette tulnud, isegi HV-leht enam ei lae icon_biggrin.gif
On kellelgi sarnane kogemus ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 09.07.2015 20:02:06 vasta tsitaadiga

HaKo kirjutas:
Küsin foorumlastelt, et kas kellelgi esineb veel allpool kirjeldatav anomaalia, või on minu 3G netipulk suremas ?
Nimelt seoses 4G avamisega klientidele kes kasutasid Mint Light, Meedium või Strong paketti, tekkis selline nähtus, et suvalisel hetkel nii allalaadimine kui üleslaadimine on praktiliselt null (kõigub reeglina 0 kuni 10Kb/s vahel, samal ajal levi on täiesti normaalne). Tavaliselt kestab see minut-paar, mõnikord 10 minutit, siis normaliseerub iseenesest. Teinekord aitab kui ma disconnectin ja uuesti connectin, mõnikord mitte. Modemit kasutan ma ainult ühes ja samas USB-pordis, samuti ei saa olla viga softis, kuna kasutan arvutis nii XP-d kui 7-t (dual boot), mõlemal juhul sama probleem. Veel sai taastatud vana pakett (3G), probleem aga endine...ja tekkis täpselt samal ajal kui avati 4G võrk vanadele pakettidele. Kas kellelgi esineb sarnane kogemus, võimalik mingi tarkvara viga Elisa Õismäe mastis...või ikkagi Huawei pulgas mis hakkab surema ?! Lisan veel seda, et olen kasutanud ~ 5a Elisa teenust, seega seda ma tean, et kiirus muidugi mingil määral kõigub, sõltuvalt kasutajate hulgast jne, samas kuni ~10Kb/s kiirust mis mind stabiiselt kimbutab pole ennem ette tulnud, isegi HV-leht enam ei lae icon_biggrin.gif
On kellelgi sarnane kogemus ?

Anna Elisa tehnikutele teada, las kontrollivad kõigepealt oma võrgu ja seadmed üle, siis tead kas viga on operaatori- või sinupoolne.
Endal oli midagi sarnast umbes 3 aastat tagasi, kui kiirused kõikusid ning ühendus ei püsinud isegi olematu koormuse juures stabiilne, siis sai Elisaga 2 kuud vaieldud, kuna ajasid selle minu kaela kuni lõpuks tehnikud avastasid vigase seadme oma võrgust ning pärast selle vahetust oli kõik taas normaalne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ChrisT
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2010




sõnum 10.07.2015 23:09:40 vasta tsitaadiga

HaKo kirjutas:
Küsin foorumlastelt, et kas kellelgi esineb veel allpool kirjeldatav anomaalia, või on minu 3G netipulk suremas ?
Nimelt seoses 4G avamisega klientidele kes kasutasid Mint Light, Meedium või Strong paketti, tekkis selline nähtus, et suvalisel hetkel nii allalaadimine kui üleslaadimine on praktiliselt null (kõigub reeglina 0 kuni 10Kb/s vahel, samal ajal levi on täiesti normaalne). Tavaliselt kestab see minut-paar, mõnikord 10 minutit, siis normaliseerub iseenesest. Teinekord aitab kui ma disconnectin ja uuesti connectin, mõnikord mitte. Modemit kasutan ma ainult ühes ja samas USB-pordis, samuti ei saa olla viga softis, kuna kasutan arvutis nii XP-d kui 7-t (dual boot), mõlemal juhul sama probleem. Veel sai taastatud vana pakett (3G), probleem aga endine...ja tekkis täpselt samal ajal kui avati 4G võrk vanadele pakettidele. Kas kellelgi esineb sarnane kogemus, võimalik mingi tarkvara viga Elisa Õismäe mastis...või ikkagi Huawei pulgas mis hakkab surema ?! Lisan veel seda, et olen kasutanud ~ 5a Elisa teenust, seega seda ma tean, et kiirus muidugi mingil määral kõigub, sõltuvalt kasutajate hulgast jne, samas kuni ~10Kb/s kiirust mis mind stabiiselt kimbutab pole ennem ette tulnud, isegi HV-leht enam ei lae icon_biggrin.gif
On kellelgi sarnane kogemus ?


Kõlab nagu minu poolt kirjeldatud mure eelmisel lehel... hea ning samas ka kurb teada, et ma pole ainuke icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 23:18:33 vasta tsitaadiga

Pole otseselt Elisaga seotud, aga millist antenni valida, et oleks veidikene parem levi? Praegu B593 ruuteri antennid on veidikene "nõrgad" ja järsku mõtlesin, et oleks paremat varianti.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2015 17:49:43 vasta tsitaadiga

mina ostsin omale EMTist paar aastat tagasi. icon_razz.gif
Paar päeva tagasi tuli sellele ruuterile uus soft. Kas midagi ka paranes, ei tea. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 14.07.2015 14:30:37 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
VPN'iga saab iga kell.


kas jagad kogemust, mis VPN kasutad?

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 14:39:20 vasta tsitaadiga

kremlin kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
VPN'iga saab iga kell.


kas jagad kogemust, mis VPN kasutad?


Küsisin sama asja ja sain teada, et iga VPN-iga, kuid torrenti cilentid mõned ei sobi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 15:02:17 vasta tsitaadiga

Torrenti klient ei pea ju VPN-st midagi teadma, ei näe küll põhjust miks mõni klient ei peaks sobima. Ruutingutega on muidugi natuke nikerdamist, kui kogu liiklust läbi VPN ei taha lasta. Või mõtlesid hoopis proxy-t? Sellega peab ja klient proxy kasutamist toetama. Tegelikult peaks ka proxyga vabalt saama kui liiklus krüptitud on. Kui oled nõus natuke raha välja käima, siis on selline näiteks btguard .... aga noh, kui enamvähem stabiilset ühendust tahad, siis pead muidugi proxy või vpn eest nagunii natuke raha välja käima kui just endal kuskil kiire ühenduse otsas serverit pole, milles seda jooksutada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 14.07.2015 15:45:51 vasta tsitaadiga

Seda oligi arvata, et niisama siin maailmas ei saa midagi.
Tasuta VPN-d on suht mõttetud ja aeglased minu arust. Ma arvasin, et kui VPN jutuks tuli siis ehk on mingi teenusepakkuja jagada keda võiks ka kasutada.

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2015 15:48:18 vasta tsitaadiga

btguard pakub VPNi ka, see on natuke kallim kui proxy http://btguard.com/
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 12:02:48 vasta tsitaadiga

Olen ka varem soovitanud: http://justseed.it/
Viimase uuendusega tehti teenus selliseks, et maksad ainult downloadi eest serverisse. Edasine (arvutisse tõmbamine, sheerimine jne) on tasuta.

Üks asi mis mind küll häirib on see, et osad P2P rakendused on kasutuskõlbmatud Elisa neti pärast. PS: Ma ei räägi torrentitest.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.07.2015 12:06:16 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Üks asi mis mind küll häirib on see, et osad P2P rakendused on kasutuskõlbmatud Elisa neti pärast. PS: Ma ei räägi torrentitest.

Tõsi, piirang ei käi ainult BitTorrent'i protokolli kohta, vaid ka muud P2P teenused on piiratud. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2015 19:42:10 vasta tsitaadiga

Ei oskagi midagi öelda elisa kohta. Ise reklaamivad ennast kui parimat pakkujat, aga 4g osas teeb ikkagi EMT ära. Klienditeenindus loeb ka etteantud teksti maha ja abi ma ei saanud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.07.2015 22:36:32 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Ei oskagi midagi öelda elisa kohta. Ise reklaamivad ennast kui parimat pakkujat, aga 4g osas teeb ikkagi EMT ära. Klienditeenindus loeb ka etteantud teksti maha ja abi ma ei saanud.


Ühes kohas kiirustesti tehes saab päris palju öelda jep. Ma võin sulle loetleda kohti kus emtga samad näitajad on.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.07.2015 10:58:02 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Markokene kirjutas:
Ei oskagi midagi öelda elisa kohta. Ise reklaamivad ennast kui parimat pakkujat, aga 4g osas teeb ikkagi EMT ära. Klienditeenindus loeb ka etteantud teksti maha ja abi ma ei saanud.


Ühes kohas kiirustesti tehes saab päris palju öelda jep. Ma võin sulle loetleda kohti kus emtga samad näitajad on.

Ei ole mõtet tegelda oletustega icon_cool.gif kui see Pilt ise ütleb üheselt ja selgelt, et tegu on:

1. Tegemist on 3,5G HSPA kiirusega, mitte pole tegu 4G LTE kiirusega.

2. Ja kõige tõenäolisem põhjus on siis see, et Probleemi Omanik kasutab väga vanamoodsat, 3,5G HSPA toega, tehnikat (modem, ruuter, telefon).
Ja sel juhul ei saagi ta nautida 4G LTE suurt toredust niikaua kuni kulutatakse raha ja ostetakse 4G LTE võimeline tehnika.

Uuema aja (HSPA+) 3,5G tehnika annab 3,5G võrgus (Elisa Mint Light) sellise tulemuse:
Speedtest.net ja Elioni server:
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.07.2015 11:56:05 vasta tsitaadiga

Mida mina tahtsin öelda on see et erinevate opekate võrgud on täna kõik sellised et ühel ühes kohas teisel teises kohas parem....
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.