|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
16.04.2015 08:40:07
|
|
|
| Mulle vähemalt tundub, et 5.1 parandas Proximity sensory bugi. Aku kestuse kohta ei oska küll öelda, suhteliselt sama või minimaalselt parem kui 5.0
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
23.04.2015 19:42:15
|
|
|
Kasutan 4.4.4 Androidi, telefon pool aastat vana kuid viimasel ajal on restarte aktiivsemalt tulema hakanud.
Lugesin Wikipediast N5-e kohta"Known issues:
The phone reboots when on high network activity. Google is aware of the issue and looking for a fix."
Kas 5.1 lahendab selle probleemi? Või tasuks 4.4.4 juurde jääda?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
24.04.2015 09:29:13
|
|
|
| üldiselt tasub lihtkasutajal uuendada küll viimase versiooni peale aga peale seda tasub kindlasti factory reset teha, eelnevalt siis vajalikud andmed kõik pilve või arvutisse varundada.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
24.04.2015 12:30:36
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| üldiselt tasub lihtkasutajal uuendada küll viimase versiooni peale aga peale seda tasub kindlasti factory reset teha, eelnevalt siis vajalikud andmed kõik pilve või arvutisse varundada. |
Täpsustuseks sõnaühend lihtinimene- androidi maailmas on see kasutaja kes ei vaheta kerneleid, ei vaheta rome ega muuda ise root süsteemis midagi. Ehk kasutaja kes kasutab seadet out of the box ja võibolla lisana tõmbab alla asju play poest.
Ehk jah, tasub hoida seade uuena
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
28.04.2015 15:10:48
|
|
|
Andmekasutust ei saa sisse lülitada.
Algselt oli probleem lihtsalt avakuval oleva "lülitiga", et vajutad sinna peale ja siis läheb edasi setingutesse mitte ei lülita automaatselt andmekasutust.
Nüüd on nii et setingutest paar korda sisse välja lülitada siis enam ei tööta.
Restart-ja töötab jälle paar korda.
Wifi töötab normaalselt " lülitist"
On kellelgi sama jama?
Android 5.1 rootimata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
28.04.2015 15:27:34
|
|
|
| Ei. Aga miks üldse andmekasutust välja lülitada?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
28.04.2015 15:39:34
|
|
|
Sest akukestvus?
Ja tööl terve päev wifis istuda siis pole mõtet, et mobiilne andmeside ka veel taustal tiksub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.04.2015 15:44:39
|
|
|
| data peaks wifi olemasolul end ise välja lülima.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
28.04.2015 15:49:30
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| data peaks wifi olemasolul end ise välja lülima. |
just, seda on ju näha ka kui telefon WiFi'ga ära ühendab, siis andmeside kiiruse märk kustub ära. Ja kui WiFi'ga kaob ühendus ära, siis läheb alati natuke aega et andmesidega ühendust luua, mis tähendab et ta oli vahepeal välja lülitatud!
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten7
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
28.04.2015 15:51:48
|
|
|
| Probleem ei olegi selles kas ta ennast ise sisse-välja lülitab või selles kas ta peaks/võiks koguaeg töötada...vaid selles, et seda ei saa normaalselt lülitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.04.2015 15:53:34
|
|
|
| sten7 kirjutas: |
| Probleem ei olegi selles kas ta ennast ise sisse-välja lülitab või selles kas ta peaks/võiks koguaeg töötada...vaid selles, et seda ei saa normaalselt lülitada. |
pane 4.4.4. tagasi siis. android 5 imho üldse üks suur hunnik õnnetust.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.04.2015 16:59:13
|
|
|
Pole sel pulgakommil seni häda miskit.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi_k
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2015
|
01.05.2015 11:32:13
|
|
|
tere,
sain kasutada nexus5 vähem kui aasta kuni ta ära kaotasin. krdi hea telefon oli. vaatan, et enam müügis pole. kas kuskil veel pakutakse?
andke märku, kui siin foorumis on mingi muu koht, kuhu peaks ostusoovi kirjutama. tänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
03.05.2015 21:56:21
|
|
|
| Kui N5 garantiisse viin, kas peab bootloader lukus olema ja tamper flag ka resetted?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raku16
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2009
|
05.05.2015 15:51:15
|
|
|
Sama probleem, et 5.1 mobiilne nett ei lülitu sisse.
Korra Airplane mode peale ja siis jälle töötab
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
14.05.2015 07:00:48
|
|
|
Tere!
Kuna telefon ei tahtnud enam WIFIga ühenduda, käis remondis ja vahetati sisu ära. Pärast seda on teine jama: levi (gsm, EMT) plõksib sisse-välja, enamus ajast olen levist väljas. Telefon käis 2 korda veel remondis (Tele2) ja tuli sama targalt tagasi. SIM kaarte olen ka 2x vahetanud. Sama SIM kaart teises telefonis töötab. Teine SIM samas telefonis ka töötab, vähemalt 5 minutit töötas. Nüüd siis avastasin, et probleem kaob kui andmeside on sisse lülitatud. Vähemalt mingigi lahendus:) Nii siis hoiangi 2G andmesidet sisselülitatuna.
Aga probleemi otsas olen ma siis kui peaksin välismaale minema. Oskab keegi kuidagi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
14.05.2015 07:47:28
|
|
|
| CommandsRef, mis sul prefferred network type on? kas sealt kruttimine ei aita? praegu oleks vast kõige mõstlikum see 3G peale panna, kuna vist tundub, et hetkel 3G levib kõoge rohkem ja kui ei levi kuskil, siis 2G peale lülib ümber ise.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
14.05.2015 09:03:29
|
|
|
Probleem on nii 2G kui 3G eelistuse puhul. 4G pakett ei võimalda ja proovida ei saa ja pole ilmselt mõtetki.
Aku säästvuse huvides on praegu eelistatud tüüp 2G. Ma tahaks ta üleüldse välja lülitada, aga näe ei saa - siis ei saa ka helistada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
14.05.2015 10:02:00
|
|
|
| CommandsRef, isiklikult sellise jama puhul laseks kogu romi üle koos raadio ja muude asjadega.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
15.05.2015 09:25:35
|
|
|
Aeg N5 akut vahetada, mõni firma Tallinnas eraisikutele ka varuosi müüb? Või jääb üle ainult jeeBay?
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
25.05.2015 12:30:08
|
|
|
Lasin 5.1.1 peale. Kui mobiilne andmeside välja lülitada, siis küsib, et kas andmeside sisse lülitada. On see ikka minu telefoni kiiks või on teistel ka nii?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
25.05.2015 13:19:27
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Kas teil on ka tihti nii, et vajutad kaamera peale ja siis tuleb tõrketeade, et kaameraga ei saadud ühendust vms. Ainult restart aitab. |
No seda juhtub eelmise mudeliga ka.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
25.05.2015 14:11:50
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Kas teil on ka tihti nii, et vajutad kaamera peale ja siis tuleb tõrketeade, et kaameraga ei saadud ühendust vms. Ainult restart aitab. |
ei ole täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.05.2015 14:17:18
|
|
|
Mul paaril korral on juhtunud. Jäi mulje, et kui palju pilti teha, siis sensor kuumeneb üle või misiganes ja ühendus kaob. Igatahes tekkis see probleem photo sphere' tehes. Pärast restarti töötas jälle kõik kenasti edasi.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
25.05.2015 19:13:12
|
|
|
| endal üsna tihti juhtunud. tekib siis kui pikemalt taskulampi kasutada. peale restarti miski vist ei aita jah. aku kestvus ka jälle rängalt langend, peale tehaseseadete taastamist 2n oli ok ja nüüd enne õhtut kutu. mingeid vidinaid ei kasuta, aint chrome, fb/messenger app, gmail ja insta. helistamist üle keskmise aga nii kiirelt ära kustuda küll ei tohiks. ei joppa viimasel ajal tehnikaga üldse
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starkim12
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2011
|
26.05.2015 22:39:27
Nexus 5 helistamise probleemid |
|
|
| Telefonil(Nexus 5) sai ekraan ära vahetatud ja peale ekraani vahetust enam mikrofon ei toimi. Võtsin uuesti lahti ja panin kokku tagasi ja nüüd on nii, et kui helistad, siis see kuuleb ilusti, kui ma räägin, aga mina teda ei kuule. Ühendandes kõrvaklapid taha, kuulen mina, mida teine inimene räägib ja vastupidi. Samuti toimib asi ka kõlari peal olles. Internetist otsinud aga pole sobivat leidnud siiiamaani. Oskab keegi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
26.05.2015 23:57:34
|
|
|
| Kust oleks mõttekas uus ekraan koos raamiga osta? Võiks originaal olla!
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.05.2015 09:32:46
|
|
|
http://www.mttc.ee/LG/Nexus-5.html
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
27.05.2015 09:46:51
|
|
|
Mõtlesin pigem mingit odavamat Ebay varianti, aga odavaid ja häid asju vist ei saa?
Vahetuse teostaks ise ära!
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
27.05.2015 23:04:09
|
|
|
Täna õhtul pakus telefon 5.1.1 uuendust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
29.05.2015 09:00:53
|
|
|
| DJope kirjutas: |
Mõtlesin pigem mingit odavamat Ebay varianti, aga odavaid ja häid asju vist ei saa?
Vahetuse teostaks ise ära! |
Kui tahad väga hea hinnaga saada, siis tasub ebay-s silmata, et äkki keegi paneb pakkumisele ja pakkujaid pole. Ma sain ühe väga hea hinnaga nii. Mul kolmel nexus 5-l ekraanid koos raamiga vahetatud. Töötavad, kuid kui originaal kõrvale võtta on ekraanidel vahe sees, muus osas vahet pole.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.05.2015 10:22:41
|
|
|
ise hakkan ka lähiajal ekraani vahetama ühel nexus5'l... chaza, ebays sebisid ilma pakkumisteta omale originaali või sama hinnaklassi oma? vaatasin, et 30kanti jääb hiinast tellides ekraan ja ekraan koos raamiga paar euri juurde.. mis hinnaga said?
tüütu on see, et raam ja ekraan koos ostes ei oled nad koos ikkagi, st. nad peab ise kokku panema.. ei viitsi eriti puhuriga mässata, võiks olla lihtsalt lahtitegemine-kokkupanemine
Chaza!, , mis õpetuse järgi panid.. kui üldse õpetust kasutasid...
üle saja euri küll ei taha maksta selle eest
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
29.05.2015 11:54:04
|
|
|
| Panin Android M'i peale, kuna ei tundu, et erilisi suuri süsteemseid muutusi oleks, mis süsteemi ebastabiilseks muudaks. Praegu pole veel ühegi probleemi otsa sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
29.05.2015 14:42:14
|
|
|
| rmc kirjutas: |
ise hakkan ka lähiajal ekraani vahetama ühel nexus5'l... chaza, ebays sebisid ilma pakkumisteta omale originaali või sama hinnaklassi oma? vaatasin, et 30kanti jääb hiinast tellides ekraan ja ekraan koos raamiga paar euri juurde.. mis hinnaga said?
tüütu on see, et raam ja ekraan koos ostes ei oled nad koos ikkagi, st. nad peab ise kokku panema.. ei viitsi eriti puhuriga mässata, võiks olla lihtsalt lahtitegemine-kokkupanemine
Chaza!, , mis õpetuse järgi panid.. kui üldse õpetust kasutasid...
üle saja euri küll ei taha maksta selle eest  |
Ebay-st kaks tükki sain ligi 55Euri, ning ühega joppas sain ligi 35Euri. Ostsin koos raamiga, see raami ja klaasi kokku liimimine tekitas Optimus G-l probleeme ja mõtelsin sellest hoiduda. Võimalik, et korralikku liimi kasutades saab hea tulemuse. Soovitan raamiga, lihtne kruvide keeramine asjade tõstmine. Vaatasin ka raamita variante ja vahe oli vist 10euri, seega otsustasin, et see pole seda väärt - vana klaasi sealt maha lõikamine ja uue liimine.
Ühe ekraaniga oli probleeme, et telefon töötas ilusti, aga siis kui taskust mõne korra välja võtsid oli must ekraan ja midagi ei toimunud. Uurimisel tuli välja, et backlight ei tööta kui taskus väntsutada telefoni. Suurele pikale pistikule vajutades hakkas tööle. Proovisin teise emaplaadiga ja sama jama. Lõpuks panin sinna kruvitava plastikkaane ja pistiku vahele natuke isoleeri, et hoiaks pistikut väikse "jõuga" sees. Nüüd on 2 nädalat igapäevases kasutuses olnud ja probleemivaba.
Õpetuseks oli mingi youtube video hea. Minu meelest on 3 rasket kohta: Tagakaane maha saamine, kui on uus telefon ja lahti võtmata. Esimene kord tuleb väga väga raskelt. Teiseks probleemiks on aku kätte saamine, peab vanale ekraanile korralikult kuuma andma ja siis tuleb ka raskelt. Kolmandaks on tagakaamera kätte saamine, seal on ka liim all ja suht kõvasti kinni ja tuleb ettevaatlikult teha.
See vist oli see hästi põhjalik video:
https://www.youtube.com/watch?v=OPuCmfhzgbg
Siin videos võtab ära ka selle oranzika plaadi emaplaadi küljest, seda pole küll vaja teha.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
29.05.2015 15:06:30
|
|
|
| Kuidas muidu selle asendusraami/frame kvaliteet on?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
29.05.2015 20:17:36
|
|
|
| 5.1.1 on vist paremaks asja teinud, pole nüüd olnud aegluse hetki.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
29.05.2015 21:24:39
|
|
|
Paar päeva oli 5.1.1 väga hea, memory leak'i tõttu äppe ei sulgenud ja aku pidas ka taas normaalselt, nüüd taas vana mall - äppid sulgevad, kaamera crashib ja aku õhtuks kottis vägagi minimaalse näppimise ja 1-2 lühikõnega.
Ei tea kas mõne custom rom suudaks pakkuda veidigi paremat kogemust või hoopis 4.4 downgrade?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.05.2015 21:31:42
|
|
|
| mart63, 4.4.4. upgrade igal juhul kõige etem. customitega saaad küll featuure juurde, aga ainult stabiilsuse arvelt.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
29.05.2015 22:38:30
|
|
|
| Mõtlen just seda aku ja memory leak jampsi, kas need kummitavad ka custom rom'e. Kord nädalas väike pang pole minu jaoks nii hull kui pidev äppide sulgumine ja tühjaks jooksev aku.. Ehk kellelgi kogemust mõne tagasihoidlikuma kuid stabiilse custom romiga?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.05.2015 23:06:49
|
|
|
| mart63 kirjutas: |
| Mõtlen just seda aku ja memory leak jampsi, kas need kummitavad ka custom rom'e. Kord nädalas väike pang pole minu jaoks nii hull kui pidev äppide sulgumine ja tühjaks jooksev aku.. Ehk kellelgi kogemust mõne tagasihoidlikuma kuid stabiilse custom romiga? |
custom välistab eos stabiilsuse.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.05.2015 23:19:56
|
|
|
NATAS999, ära pudruta
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
30.05.2015 09:46:18
|
|
|
mart63, Proovi CM12, äkki meeldib. Kasutasin seda mitu kuud, ei mingeid jamasid. Uuendusi ja fixe tuleb üle päeva, lõpuks muutub tüütuks.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
31.05.2015 00:55:43
|
|
|
| DJope kirjutas: |
| Kuidas muidu selle asendusraami/frame kvaliteet on? |
1 oli suht täielik saast, mõrad tulid sisse ja ei toiminud. 2 tükki on päris head olnud siiani.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
02.06.2015 09:34:41
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
mart63, Proovi CM12, äkki meeldib. Kasutasin seda mitu kuud, ei mingeid jamasid. Uuendusi ja fixe tuleb üle päeva, lõpuks muutub tüütuks.  |
CM12.1 nüüd paar päeva peal, täitsa rahul. Saab ilusti UI kenaks mudida ja pole aku/memory leak muresid esinenud, veel mitte igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
02.06.2015 10:52:14
|
|
|
Tuli ka eile 5.1.1 ära. Eks näis, mis ja kuidas muutus.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
12.06.2015 10:29:08
|
|
|
probleem selline, et telefon ei suuda 4g sees hoida. Kohas, kus on t2iesti okei levi, viskab mingil p6hjusel 2g peale. Ainus rohi siiamaani on olnud *#*#4636#*#* ja lylitada ainult 4g v6rk sisse. See samas ei lahenda probleemi, sest siis ei saa k6nesid ega smse vastu v6tta oskab keegi aidata?
yleyldse on see telefon kopa ette visanud, n6rk aku, mis vahepeal tyhjast kohast viskab poole laegust ei tea kuhu ja nüüd ka v6rgu probleem. peab vist tagasi htc v6i sony peale kolima...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|