Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 08:40:07 vasta tsitaadiga

Mulle vähemalt tundub, et 5.1 parandas Proximity sensory bugi. Aku kestuse kohta ei oska küll öelda, suhteliselt sama või minimaalselt parem kui 5.0
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 19:42:15 vasta tsitaadiga

Kasutan 4.4.4 Androidi, telefon pool aastat vana kuid viimasel ajal on restarte aktiivsemalt tulema hakanud.
Lugesin Wikipediast N5-e kohta"Known issues:
The phone reboots when on high network activity. Google is aware of the issue and looking for a fix."
Kas 5.1 lahendab selle probleemi? Või tasuks 4.4.4 juurde jääda?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 24.04.2015 09:29:13 vasta tsitaadiga

üldiselt tasub lihtkasutajal uuendada küll viimase versiooni peale aga peale seda tasub kindlasti factory reset teha, eelnevalt siis vajalikud andmed kõik pilve või arvutisse varundada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 24.04.2015 12:30:36 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
üldiselt tasub lihtkasutajal uuendada küll viimase versiooni peale aga peale seda tasub kindlasti factory reset teha, eelnevalt siis vajalikud andmed kõik pilve või arvutisse varundada.


Täpsustuseks sõnaühend lihtinimene- androidi maailmas on see kasutaja kes ei vaheta kerneleid, ei vaheta rome ega muuda ise root süsteemis midagi. Ehk kasutaja kes kasutab seadet out of the box ja võibolla lisana tõmbab alla asju play poest.

Ehk jah, tasub hoida seade uuena
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 28.04.2015 15:10:48 vasta tsitaadiga

Andmekasutust ei saa sisse lülitada.
Algselt oli probleem lihtsalt avakuval oleva "lülitiga", et vajutad sinna peale ja siis läheb edasi setingutesse mitte ei lülita automaatselt andmekasutust.
Nüüd on nii et setingutest paar korda sisse välja lülitada siis enam ei tööta.
Restart-ja töötab jälle paar korda.
Wifi töötab normaalselt " lülitist"

On kellelgi sama jama?

Android 5.1 rootimata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 15:27:34 vasta tsitaadiga

Ei. Aga miks üldse andmekasutust välja lülitada?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 28.04.2015 15:39:34 vasta tsitaadiga

Sest akukestvus?
Ja tööl terve päev wifis istuda siis pole mõtet, et mobiilne andmeside ka veel taustal tiksub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.04.2015 15:44:39 vasta tsitaadiga

data peaks wifi olemasolul end ise välja lülima.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 28.04.2015 15:49:30 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
data peaks wifi olemasolul end ise välja lülima.


just, seda on ju näha ka kui telefon WiFi'ga ära ühendab, siis andmeside kiiruse märk kustub ära. Ja kui WiFi'ga kaob ühendus ära, siis läheb alati natuke aega et andmesidega ühendust luua, mis tähendab et ta oli vahepeal välja lülitatud!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten7
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 28.04.2015 15:51:48 vasta tsitaadiga

Probleem ei olegi selles kas ta ennast ise sisse-välja lülitab või selles kas ta peaks/võiks koguaeg töötada...vaid selles, et seda ei saa normaalselt lülitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.04.2015 15:53:34 vasta tsitaadiga

sten7 kirjutas:
Probleem ei olegi selles kas ta ennast ise sisse-välja lülitab või selles kas ta peaks/võiks koguaeg töötada...vaid selles, et seda ei saa normaalselt lülitada.
pane 4.4.4. tagasi siis. android 5 imho üldse üks suur hunnik õnnetust.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 16:59:13 vasta tsitaadiga

Pole sel pulgakommil seni häda miskit. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardi_k
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2015




sõnum 01.05.2015 11:32:13 vasta tsitaadiga

tere,
sain kasutada nexus5 vähem kui aasta kuni ta ära kaotasin. krdi hea telefon oli. vaatan, et enam müügis pole. kas kuskil veel pakutakse?

andke märku, kui siin foorumis on mingi muu koht, kuhu peaks ostusoovi kirjutama. tänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2015 22:18:31 vasta tsitaadiga

hardi_k, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=31 icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2015 21:56:21 vasta tsitaadiga

Kui N5 garantiisse viin, kas peab bootloader lukus olema ja tamper flag ka resetted?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 05.05.2015 15:51:15 vasta tsitaadiga

Sama probleem, et 5.1 mobiilne nett ei lülitu sisse.
Korra Airplane mode peale ja siis jälle töötab icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 07:00:48 vasta tsitaadiga

Tere!
Kuna telefon ei tahtnud enam WIFIga ühenduda, käis remondis ja vahetati sisu ära. Pärast seda on teine jama: levi (gsm, EMT) plõksib sisse-välja, enamus ajast olen levist väljas. Telefon käis 2 korda veel remondis (Tele2) ja tuli sama targalt tagasi. SIM kaarte olen ka 2x vahetanud. Sama SIM kaart teises telefonis töötab. Teine SIM samas telefonis ka töötab, vähemalt 5 minutit töötas. Nüüd siis avastasin, et probleem kaob kui andmeside on sisse lülitatud. Vähemalt mingigi lahendus:) Nii siis hoiangi 2G andmesidet sisselülitatuna.
Aga probleemi otsas olen ma siis kui peaksin välismaale minema. Oskab keegi kuidagi aidata?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.05.2015 07:47:28 vasta tsitaadiga

CommandsRef, mis sul prefferred network type on? kas sealt kruttimine ei aita? praegu oleks vast kõige mõstlikum see 3G peale panna, kuna vist tundub, et hetkel 3G levib kõoge rohkem ja kui ei levi kuskil, siis 2G peale lülib ümber ise.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 09:03:29 vasta tsitaadiga

Probleem on nii 2G kui 3G eelistuse puhul. 4G pakett ei võimalda ja proovida ei saa ja pole ilmselt mõtetki.
Aku säästvuse huvides on praegu eelistatud tüüp 2G. Ma tahaks ta üleüldse välja lülitada, aga näe ei saa - siis ei saa ka helistada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.05.2015 10:02:00 vasta tsitaadiga

CommandsRef, isiklikult sellise jama puhul laseks kogu romi üle koos raadio ja muude asjadega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 09:25:35 vasta tsitaadiga

Aeg N5 akut vahetada, mõni firma Tallinnas eraisikutele ka varuosi müüb? Või jääb üle ainult jeeBay?
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 11:36:20 vasta tsitaadiga

google pani üle 5.1.1 androidi uuenduse, ilmselt ainult vigade parandused
https://developers.google.com/android/nexus/images
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 12:30:08 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
google pani üle 5.1.1 androidi uuenduse, ilmselt ainult vigade parandused
https://developers.google.com/android/nexus/images

Lasin 5.1.1 peale. Kui mobiilne andmeside välja lülitada, siis küsib, et kas andmeside sisse lülitada. On see ikka minu telefoni kiiks või on teistel ka nii?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 13:15:25 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka tihti nii, et vajutad kaamera peale ja siis tuleb tõrketeade, et kaameraga ei saadud ühendust vms. Ainult restart aitab.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 13:19:27 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kas teil on ka tihti nii, et vajutad kaamera peale ja siis tuleb tõrketeade, et kaameraga ei saadud ühendust vms. Ainult restart aitab.


No seda juhtub eelmise mudeliga ka.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 14:11:50 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kas teil on ka tihti nii, et vajutad kaamera peale ja siis tuleb tõrketeade, et kaameraga ei saadud ühendust vms. Ainult restart aitab.
ei ole täheldanud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 14:17:18 vasta tsitaadiga

Mul paaril korral on juhtunud. Jäi mulje, et kui palju pilti teha, siis sensor kuumeneb üle või misiganes ja ühendus kaob. Igatahes tekkis see probleem photo sphere' tehes. Pärast restarti töötas jälle kõik kenasti edasi.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 19:13:12 vasta tsitaadiga

endal üsna tihti juhtunud. tekib siis kui pikemalt taskulampi kasutada. peale restarti miski vist ei aita jah. aku kestvus ka jälle rängalt langend, peale tehaseseadete taastamist 2n oli ok ja nüüd enne õhtut kutu. mingeid vidinaid ei kasuta, aint chrome, fb/messenger app, gmail ja insta. helistamist üle keskmise aga nii kiirelt ära kustuda küll ei tohiks. ei joppa viimasel ajal tehnikaga üldse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starkim12
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2011




sõnum 26.05.2015 22:39:27 Nexus 5 helistamise probleemid vasta tsitaadiga

Telefonil(Nexus 5) sai ekraan ära vahetatud ja peale ekraani vahetust enam mikrofon ei toimi. Võtsin uuesti lahti ja panin kokku tagasi ja nüüd on nii, et kui helistad, siis see kuuleb ilusti, kui ma räägin, aga mina teda ei kuule. Ühendandes kõrvaklapid taha, kuulen mina, mida teine inimene räägib ja vastupidi. Samuti toimib asi ka kõlari peal olles. Internetist otsinud aga pole sobivat leidnud siiiamaani. Oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 26.05.2015 23:57:34 vasta tsitaadiga

Kust oleks mõttekas uus ekraan koos raamiga osta? Võiks originaal olla!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 09:32:46 vasta tsitaadiga

http://www.mttc.ee/LG/Nexus-5.html
icon_question.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 27.05.2015 09:46:51 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
http://www.mttc.ee/LG/Nexus-5.html
icon_question.gif


Mõtlesin pigem mingit odavamat Ebay varianti, aga odavaid ja häid asju vist ei saa?
Vahetuse teostaks ise ära!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2015 23:04:09 vasta tsitaadiga

Täna õhtul pakus telefon 5.1.1 uuendust. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 09:00:53 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Märt. kirjutas:
http://www.mttc.ee/LG/Nexus-5.html
icon_question.gif


Mõtlesin pigem mingit odavamat Ebay varianti, aga odavaid ja häid asju vist ei saa?
Vahetuse teostaks ise ära!

Kui tahad väga hea hinnaga saada, siis tasub ebay-s silmata, et äkki keegi paneb pakkumisele ja pakkujaid pole. Ma sain ühe väga hea hinnaga nii. Mul kolmel nexus 5-l ekraanid koos raamiga vahetatud. Töötavad, kuid kui originaal kõrvale võtta on ekraanidel vahe sees, muus osas vahet pole.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 10:22:41 vasta tsitaadiga

ise hakkan ka lähiajal ekraani vahetama ühel nexus5'l... chaza, ebays sebisid ilma pakkumisteta omale originaali või sama hinnaklassi oma? vaatasin, et 30kanti jääb hiinast tellides ekraan ja ekraan koos raamiga paar euri juurde.. mis hinnaga said?

tüütu on see, et raam ja ekraan koos ostes ei oled nad koos ikkagi, st. nad peab ise kokku panema.. ei viitsi eriti puhuriga mässata, võiks olla lihtsalt lahtitegemine-kokkupanemine icon_razz.gif

Chaza!, , mis õpetuse järgi panid.. kui üldse õpetust kasutasid...

üle saja euri küll ei taha maksta selle eest icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 11:31:36 vasta tsitaadiga

kel huvi järgmise android m versiooni järele, siis google riputas ametliku prooviversiooni välja
http://developer.android.com/preview/download.html
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 11:54:04 vasta tsitaadiga

Panin Android M'i peale, kuna ei tundu, et erilisi suuri süsteemseid muutusi oleks, mis süsteemi ebastabiilseks muudaks. Praegu pole veel ühegi probleemi otsa sattunud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 14:42:14 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ise hakkan ka lähiajal ekraani vahetama ühel nexus5'l... chaza, ebays sebisid ilma pakkumisteta omale originaali või sama hinnaklassi oma? vaatasin, et 30kanti jääb hiinast tellides ekraan ja ekraan koos raamiga paar euri juurde.. mis hinnaga said?

tüütu on see, et raam ja ekraan koos ostes ei oled nad koos ikkagi, st. nad peab ise kokku panema.. ei viitsi eriti puhuriga mässata, võiks olla lihtsalt lahtitegemine-kokkupanemine icon_razz.gif

Chaza!, , mis õpetuse järgi panid.. kui üldse õpetust kasutasid...

üle saja euri küll ei taha maksta selle eest icon_biggrin.gif

Ebay-st kaks tükki sain ligi 55Euri, ning ühega joppas sain ligi 35Euri. Ostsin koos raamiga, see raami ja klaasi kokku liimimine tekitas Optimus G-l probleeme ja mõtelsin sellest hoiduda. Võimalik, et korralikku liimi kasutades saab hea tulemuse. Soovitan raamiga, lihtne kruvide keeramine asjade tõstmine. Vaatasin ka raamita variante ja vahe oli vist 10euri, seega otsustasin, et see pole seda väärt - vana klaasi sealt maha lõikamine ja uue liimine.

Ühe ekraaniga oli probleeme, et telefon töötas ilusti, aga siis kui taskust mõne korra välja võtsid oli must ekraan ja midagi ei toimunud. Uurimisel tuli välja, et backlight ei tööta kui taskus väntsutada telefoni. Suurele pikale pistikule vajutades hakkas tööle. Proovisin teise emaplaadiga ja sama jama. Lõpuks panin sinna kruvitava plastikkaane ja pistiku vahele natuke isoleeri, et hoiaks pistikut väikse "jõuga" sees. Nüüd on 2 nädalat igapäevases kasutuses olnud ja probleemivaba. thumbs_up.gif

Õpetuseks oli mingi youtube video hea. Minu meelest on 3 rasket kohta: Tagakaane maha saamine, kui on uus telefon ja lahti võtmata. Esimene kord tuleb väga väga raskelt. Teiseks probleemiks on aku kätte saamine, peab vanale ekraanile korralikult kuuma andma ja siis tuleb ka raskelt. Kolmandaks on tagakaamera kätte saamine, seal on ka liim all ja suht kõvasti kinni ja tuleb ettevaatlikult teha.

See vist oli see hästi põhjalik video:
https://www.youtube.com/watch?v=OPuCmfhzgbg
Siin videos võtab ära ka selle oranzika plaadi emaplaadi küljest, seda pole küll vaja teha.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 29.05.2015 15:06:30 vasta tsitaadiga

Kuidas muidu selle asendusraami/frame kvaliteet on?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 20:17:36 vasta tsitaadiga

5.1.1 on vist paremaks asja teinud, pole nüüd olnud aegluse hetki.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 29.05.2015 21:24:39 vasta tsitaadiga

Paar päeva oli 5.1.1 väga hea, memory leak'i tõttu äppe ei sulgenud ja aku pidas ka taas normaalselt, nüüd taas vana mall - äppid sulgevad, kaamera crashib ja aku õhtuks kottis vägagi minimaalse näppimise ja 1-2 lühikõnega.
Ei tea kas mõne custom rom suudaks pakkuda veidigi paremat kogemust või hoopis 4.4 downgrade?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.05.2015 21:31:42 vasta tsitaadiga

mart63, 4.4.4. upgrade igal juhul kõige etem. customitega saaad küll featuure juurde, aga ainult stabiilsuse arvelt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 29.05.2015 22:38:30 vasta tsitaadiga

Mõtlen just seda aku ja memory leak jampsi, kas need kummitavad ka custom rom'e. Kord nädalas väike pang pole minu jaoks nii hull kui pidev äppide sulgumine ja tühjaks jooksev aku.. Ehk kellelgi kogemust mõne tagasihoidlikuma kuid stabiilse custom romiga?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.05.2015 23:06:49 vasta tsitaadiga

mart63 kirjutas:
Mõtlen just seda aku ja memory leak jampsi, kas need kummitavad ka custom rom'e. Kord nädalas väike pang pole minu jaoks nii hull kui pidev äppide sulgumine ja tühjaks jooksev aku.. Ehk kellelgi kogemust mõne tagasihoidlikuma kuid stabiilse custom romiga?
custom välistab eos stabiilsuse.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2015 23:19:56 vasta tsitaadiga

NATAS999, ära pudruta icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 09:46:18 vasta tsitaadiga

mart63, Proovi CM12, äkki meeldib. Kasutasin seda mitu kuud, ei mingeid jamasid. Uuendusi ja fixe tuleb üle päeva, lõpuks muutub tüütuks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 00:55:43 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Kuidas muidu selle asendusraami/frame kvaliteet on?

1 oli suht täielik saast, mõrad tulid sisse ja ei toiminud. 2 tükki on päris head olnud siiani.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 02.06.2015 09:34:41 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
mart63, Proovi CM12, äkki meeldib. Kasutasin seda mitu kuud, ei mingeid jamasid. Uuendusi ja fixe tuleb üle päeva, lõpuks muutub tüütuks. icon_smile.gif


CM12.1 nüüd paar päeva peal, täitsa rahul. Saab ilusti UI kenaks mudida ja pole aku/memory leak muresid esinenud, veel mitte igatahes.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 10:52:14 vasta tsitaadiga

Tuli ka eile 5.1.1 ära. Eks näis, mis ja kuidas muutus.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 10:29:08 vasta tsitaadiga

probleem selline, et telefon ei suuda 4g sees hoida. Kohas, kus on t2iesti okei levi, viskab mingil p6hjusel 2g peale. Ainus rohi siiamaani on olnud *#*#4636#*#* ja lylitada ainult 4g v6rk sisse. See samas ei lahenda probleemi, sest siis ei saa k6nesid ega smse vastu v6tta icon_evil.gif oskab keegi aidata?

yleyldse on see telefon kopa ette visanud, n6rk aku, mis vahepeal tyhjast kohast viskab poole laegust ei tea kuhu ja nüüd ka v6rgu probleem. peab vist tagasi htc v6i sony peale kolima...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.