|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.03.2015 12:43:10
|
|
|
Asi, mille pärast ma pole kunagi oma kasutuses olevatele arvutitele midagi muud peale SP-de lubanud. Pärast installi kohe "windows update" service kinni.
Omal ajal liikus linnalegend, et M$ tegi mingi update'iga XP meelega uimasemaks ja ebastabiilsemaks, et rahvast Vista/7 peale kupatada. Võimalik, et nüüd hakkab 7-ga sama pull pihta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
05.03.2015 12:53:19
|
|
|
| Automatsed uuendused keelasin alates sellest hetkest, kui win7 x64 pakkus uuendusi, mis polnud mõeldud x64 süsteemile. Puuduvad andmed, mida eelnevalt installitud oli, kuid jama parandada oli ajaliselt kulukam, kui värske install koos ~20 programmi häälestamisega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
21.03.2015 23:54:40
|
|
|
Sai regedit kaudu originaal shell ära muudetud google chrome kiosk mode
Key: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Shell
Type: REG_SZ
Value: Explorer.exe |
Key: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Shell
Type: REG_SZ
Value: chrome.exe –kiosk http://google.ee |
Toimib nagu vaja aga enam ei käivitu programmid, mis käivitusid start menüü all olevast StartUp kaustast.
Kuidas need programmid regedit all lisada, et nad käivituksid ka ilma explorer.exe käivitumiseta?
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
22.03.2015 11:03:57
|
|
|
tere,
sain siis hakkama täieliku feiliga. tegin Windowsi re-installi ilma, et oleks kindlustanud key olemasolu. internetis soovitati keyfinderit aga seda kasutades annab errorit, et ei leia teed antud andmetele. netis on mingi õpetus olemas, et on võimalik re-installida uuesti Windows.old failist aga kas sellega saan kätte oma vana key? nõuanded, ettepanekud oodatud!
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
19.04.2015 12:25:42
|
|
|
Küsimus, vaja Windows 7 Ultimate värskendada Windows 7 Ultimate vastu, usb pulgalt install, Asus N56VZ lappar, kõik usb 3.0 pesadega.
Kõik tehtud, pulk buuditav jne. Lähed F2 abil BIOSi, et valida bootivaks seadmeks USB pulk. Ja tutkit. Ei olegi sellist varianti. Seadete all on vaid 2 asja: HDD ja CD seade.
Proovinud menüüdes erinevaid asju läbi plõksida, ei saa kuskilt alt seda USB pulka. Kas seal on asi selles, et on vaja pulgale panna mingi draiver vms? Kas nii, et pmst arvuti biosis oleku hetkel siis nö usb 3.0 teel ei saagi veel aru, et pulk on sabas? On probleem selles?
Proovinud nii usb 3.0 kui ka 2.0 pulkadega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.04.2015 13:06:06
|
|
|
anduke88, pane usb2 porti pulk.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.04.2015 13:28:13
|
|
|
a, sry, tegelesin paralleelselt teiste asjadega... üks hp laadija sai sellise lahenduse, et bios'is oli võimalus usb3 välja keerata = usb3 pesa töötas nagu usb2 ja toimis kõik....
ja installides on ka võimalus, et kui win installima hakkab, a poole setupi pealt errori viskab, siis installida usb3 driverid..
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
04.05.2015 16:48:50
|
|
|
| Harige mind natukene! On kunagi ostetud läpakas. Läpaka all on KEY mis on väheke raskeski loetav. Mõtlesin, et hea küll, vaatan KEY fingeriga järgi millega see win7 aktiveeritud on aga see näitab hoopist teist KEY. Keegi midagi muutnud ei ole, tean kindalt, et arvuti on poest ostetud ja algusest peale on peal originaal win 7. Teen nüüd formati ja kumba KEY ma siis kasutan? Või on See läpaka alune KEY hoopis täiesti kasutamata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
04.05.2015 19:04:36
|
|
|
Jah, proovisin magicaljellybean softiga ja paljude teistega ka. Kõik näitasid sama KEY mis ei ühti läpaka all oleva KEYga. Eks ma nüüd huvi pärast proovin ja katsetan kui see formati aeg kätte jõuab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
04.05.2015 20:29:35
|
|
|
See on vaikimis tootja OEM key mis sul seal on. Kui riistvaras muudatusi pole, siis aktiveerub windows automaatselt selle sama OEM keyga ära. Kui aga on vaja peale mälu/ketta vahetust aktiveerida siis on vaja unikaalset keyd mis on litsentsi kleepsu peal.
OEM-l oleks päris keeruline igasse masinasse hakata eraldi võtit sisestama sestap on tehtud süsteem kus biose SLICi olemasolul toimib ka see universaalne võti.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.05.2015 23:07:02
|
|
|
Mul oli vahetult pärast uuendust mingi kala policytega - mõni asi ei pääsenud netti, gpedit.msc ei läinud üldse käima, mmc kaudu käivitades aga näitas ainult tühja kaustapuud, ühelgi harul peatudes sisu ei avanenud, mmc hangus. Mõtlesin juba, et pean uuenduste-eelse restore pointi taastama, aga pärast uut restarti hakkas kõik ootamatult tööle uuesti.
Samas ei ole Local Group Policy Editor enam nähtav Administrative Tools all ega Computer Managementis, ainult otse gpedit.msc või kaudselt mmc kaudu saab ligi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 15.05.2015 23:19:22, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.05.2015 23:09:59
|
|
|
Dogbert, vanahea "kas te restarti olete proovinud?"
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.05.2015 23:18:45
|
|
|
No see kala oli pärast uuenduste paigaldusele järgnevat kohustuslikku restarti, alles pärast hulk aega uurimist ja uut restarti probleem lahenes. Aga midagi nähtavasti muudeti group policytega seoses radikaalselt, sh peideti editor "võhikute" silmade eest.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
16.05.2015 00:01:01
|
|
|
| Milline säte võib olla win7-s sees kui peale booti teatab, et töölaua ettevalmistamine (est.win)? Lisaks nõuab kasutajakonto nupule vajutamist? Win-i logimine on ilma paroolita ja admin-i õigustes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.05.2015 00:08:23
|
|
|
Rohkem kui üks konto masinas? Vähemalt mingil hetkel nähtavasti on olnud.
Ehk aitab see: https://technet.microsoft.com/en-us/magazine/ee872306.aspx
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
16.05.2015 07:54:03
|
|
|
Tänud! Nii lihtne see oligi: oli külaliskonto tekkinud (ei ole minu masin) kuna masin on paroolita siis vajas alati klikkimist sisselogimisel. Tänu sellele on boot ka kiirem, töölaua seadistamise asi aga on mõistatus. Tundub, et enda tekitatud seoses sisse/väljalülimisel automaatselt programmide sulgemise seadega. See aga on boodil vajalik seade.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
16.05.2015 17:07:34
|
|
|
Ainult rumalad ei paigalda turvalappe.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.05.2015 19:55:46
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Ainult rumalad ei paigalda turvalappe. |
jänes shampust ei joo!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.05.2015 11:28:35
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Ainult rumalad ei paigalda turvalappe. |
Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
17.05.2015 12:39:17
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Ainult rumalad ei paigalda turvalappe. |
Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab. |
Diagnoosiga XP kasutajad võtavad sõna siin jah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.05.2015 14:40:36
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Ainult rumalad ei paigalda turvalappe. |
Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab. |
Rebel..
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
17.05.2015 19:02:09
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Ainult rumalad ei paigalda turvalappe. |
Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab. |
Rebel..  |
Kui windowsi uus installil unustad automaatvärskendused peale ja lased lambist 3GB soga peale on ainuke pääsetee uuesti windoosa ketas sisse panna ja operatsiooni korrata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
17.05.2015 19:50:30
|
|
|
Väga asjatundmatu jutt ikka.
Nutta paari GB pärast ja samal ajal jätta turvaaugud paikamata...
Laske siis vahepeal Disk Cleanup käima ja puhastab vanu backupe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.05.2015 20:52:46
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Ainult rumalad ei paigalda turvalappe. |
Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab. |
Rebel..  |
Kui windowsi uus installil unustad automaatvärskendused peale ja lased lambist 3GB soga peale on ainuke pääsetee uuesti windoosa ketas sisse panna ja operatsiooni korrata.  |
Windowsi installi lõpus viskub ekraanile meeleheitlik aken, mis ei kao sealt enne, kui pole valinud üht kolmest Windows Update'i seadistuse variandist.
Kui seal vale valiku teed, oled ise süüdi selles kolmes gigabaidis. Ausalt.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
18.05.2015 07:43:53
|
|
|
| Seda küll ja ei vaidle vastu. Lenovo T60-l valisin "ise otsimise" aga seade läks paigast iseeneslikult automaatse peale (vahel peale uusinstalli juhtub nii ja tuleb valvel olla) ja keeras startupi nässu. Win muidugi repairis selle aga üksjagu uuendusi tuli uuesti peale lasta.Vanal platvormil on x64 ja kõike täiendusi ei võtagi vastu, tuleb 1-2 kaupa katsetada. Office ja perifeersete täiendustega pole probleeme ikka win-i enda turvaaukudega. Win8.1 x32 töötas alla 1h ja siis lõpetas, vist riistvara sobimatus, uuesti pealelastes sama lugu, max. mis kannatas stabiilselt tööle saada oligi win7 x64.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
18.05.2015 08:21:33
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Ainult rumalad ei paigalda turvalappe. |
Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab. |
Rebel..  |
Kui windowsi uus installil unustad automaatvärskendused peale ja lased lambist 3GB soga peale on ainuke pääsetee uuesti windoosa ketas sisse panna ja operatsiooni korrata.  |
Ei juhtu mitte midagi kui sul kettal piisavalt ruumi on. Olen seda korduvalt teinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
18.05.2015 09:45:45
|
|
|
Viimati vähem kui kuu aega tagasi läbi tehtud kogu protsess, lisaks veel enne uuenduste paigaldust MS Office installitud ja sellega uuenduste mahtu veel kasvatatud.
Ainus lihtsalt järgitav soovitus vahetult pärast installi uuenduste paigaldamisel oleks see, et valida vähemalt esialgu uuenduste käsitsi valimine, mitte automaatpaigaldus (check for updates but let me choose whether to download and install them) ja kõige esimesena paigaldada ainsana eraldi ainult kõige uuem Internet Explorer (kui seda üldse paigaldada soovitakse). Ja pärast selle paigaldust ja restarti kindlasti teha uus uuenduste kontroll (check for Updates). Seda kõike põhjusel, et pärast uuema IE paigaldust vajalike paranduste nimekiri muutub päris palju.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.05.2015 10:10:59
|
|
|
ise olen nüüd update'idega koos win'i installi kasutanud = installides on update'e kõvasti vähem.. ja "check for updates, but let me choose whether to download & install them" on eluaeg valikuks olnud... keset mängu "ou, mul winupdate" on üpris naljakas imho
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
18.05.2015 15:50:14
|
|
|
Mina ka valin ise, et mida ja millal, aga paraku ei sobi see valik suuremale osale arvutikasutajatest, sest enamik neist vahib teadet uuenduste olemasolust nagu siga sidrunit.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
19.05.2015 06:34:08
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Mina ka valin ise, et mida ja millal, aga paraku ei sobi see valik suuremale osale arvutikasutajatest, sest enamik neist vahib teadet uuenduste olemasolust nagu siga sidrunit. |
KB3020370, KB3045645, KB3020269 ja KB3013531. PROBLEEMSED
Nii väidetakse...............aga kui arvutit kasutad tööks (mitte uudiste lugemiseks) pead ikka üht-teist teadma ja oskama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.05.2015 14:14:38
|
|
|
Ega hetkel mingit taolist bugi pole, et lööb (lülitab välja) ekraani lihtsalt mustaks ja vsjoo. Paneb näiteks sleepi ja uuesti tööle, tõmbab korraks pildi ette ja taas läinud?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.05.2015 14:16:45
|
|
|
Mul jookseb viimne kui üks update ise peale ja ei ole. ptüi ptüi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.05.2015 15:39:31
|
|
|
No mul enda arvutile jookseb kh peale automaatselt kõik ja pole midagi juhtunud. Samas üks töna helistas ja tuli kohe see teema meelde koos igasugu kummaliste probleemidega, seepärast küsisin. Võimalik, et video läbi pigem vast, õhtul vaatab.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.05.2015 18:28:42
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ega hetkel mingit taolist bugi pole, et lööb (lülitab välja) ekraani lihtsalt mustaks ja vsjoo. Paneb näiteks sleepi ja uuesti tööle, tõmbab korraks pildi ette ja taas läinud?  |
Mul täna nt viskas pildi mustas. Peamisel monitoril. Teisel jäi pilt ette ja kõik toimis. Justkui RDC oleks käivitatud.
Tegin lock stationi ja siis sisse logides kõik korras.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
21.05.2015 21:00:15
|
|
|
| softis kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Ega hetkel mingit taolist bugi pole, et lööb (lülitab välja) ekraani lihtsalt mustaks ja vsjoo. Paneb näiteks sleepi ja uuesti tööle, tõmbab korraks pildi ette ja taas läinud?  |
Mul täna nt viskas pildi mustas. Peamisel monitoril. Teisel jäi pilt ette ja kõik toimis. Justkui RDC oleks käivitatud.
Tegin lock stationi ja siis sisse logides kõik korras. |
Ma pakuks, et WinSAT (Windows System Assessment Tool) läks käima. Räigelt häiriv asi, omal kustutasin selle Task'i Task Scheduler'ist ära üldse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
22.05.2015 10:56:36
|
|
|
| spreiii kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Ega hetkel mingit taolist bugi pole, et lööb (lülitab välja) ekraani lihtsalt mustaks ja vsjoo. Paneb näiteks sleepi ja uuesti tööle, tõmbab korraks pildi ette ja taas läinud?  |
Mul täna nt viskas pildi mustas. Peamisel monitoril. Teisel jäi pilt ette ja kõik toimis. Justkui RDC oleks käivitatud.
Tegin lock stationi ja siis sisse logides kõik korras. |
Ma pakuks, et WinSAT (Windows System Assessment Tool) läks käima. Räigelt häiriv asi, omal kustutasin selle Task'i Task Scheduler'ist ära üldse. |
Kas see on see sama asi, mis lõugab, et windowsil mälu vähe, performance on slow ja lükkab aerot välja?
Mul win7'el ta pidevalt lõugab, kuigi 16gb'st on mälu võib-olla 11gb kasutatud ja prose kasutus on nulli lähedane. Kõige enam mõjutab sellist käitumist just paar nädalat lahti olnud chrome'i tab'id, kus sees jookseb näiteks youtube. Aga reaalsuses ju probleeme pole, seega, kui WinSAT seda asja teeb, siis lähen täna õhta koju ja lükkan selle välja!
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
22.05.2015 11:08:04
|
|
|
| jnt, ja mida pahavara tõrjujad asjast arvavad? 16GB mälu küljes ja kõik krahmatakse ära? kübermünte kaevandatakse sinu teadmata. need kratid töötavad GPU pealt, CPU jäetakse puutumata kuna selle koormust jälgitakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.05.2015 15:09:45
|
|
|
spreiii, ei olnud see. Protsesside all ei näinud ja task scheduleris ka pole seda.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
22.05.2015 18:18:23
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Kas see on see sama asi, mis lõugab, et windowsil mälu vähe, performance on slow ja lükkab aerot välja?
Mul win7'el ta pidevalt lõugab, kuigi 16gb'st on mälu võib-olla 11gb kasutatud ja prose kasutus on nulli lähedane. Kõige enam mõjutab sellist käitumist just paar nädalat lahti olnud chrome'i tab'id, kus sees jookseb näiteks youtube. Aga reaalsuses ju probleeme pole, seega, kui WinSAT seda asja teeb, siis lähen täna õhta koju ja lükkan selle välja! |
WinSAT ise sellist teadet ei kuva, küll aga "assessmenti" ajal Aero välja lükkab küll ja CPU kasutuse viskab lakke, nii et äkki sellest tulenevalt tõesti sel hetkel sööb nii palju mälu, et Win seda teadet näitama hakkab?
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
28.05.2015 16:27:50
|
|
|
olavsu1, ei, mälukasutus pole probleem. Mul ongi palju asju lahti ja see on täiesti okei. Mis on probleem, on see, et aerot hakatakse välja lülitama ja windows kisab. (Kuigi vaba mälu on veel mitmeid-mitmeid gigabaite)
Pahavarast võiks puhas olla, imelikku kraami ei tarbi ja avast + windowsi tulemüür kenasti peal. GPU'd ka ei tarbita vaikeolekus.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
14.06.2015 19:33:24
koduvõrk ja win installer |
|
|
Kõik hakkas peale sellest, et ei saanud enam osasid programme installida, tuli ette:
Error.-1603 fatal error during installation
Consult Windows installer Help (Msi.chm) or MSDN for more information.......
Ei aidanud adminnina install, system restore ega isegi ühe vanema kettapildi kasutamine. Ju see viga oli juba ammu aga ei pannud tähele. Osad programmid installuvad, osad mitte. Win installeri allalaadimine ka ei aidanud. Kui üritasin C ketast win utilidiga skannida ei töötanud ka see. Kas on seotud koduvõrguga, aga sellest arvutist ei saa kuidagi teise arvuti ketastega ühendust ja C ketta public kaustaga samuti. Näitab ainult SD kaarti ja ka sellega ei saa ühendust. Samas aga korras arvutist saab enamuse koduvõrgu ketastega ja kaustadega ühendust k.a. rikkis masina kaustad ja kettad. Kõike on proovitud nii ketaste tähtede vahetust, isegi formatit, muidugi koduvõrgu õigused on mõlemalt poolt antud.
On veel mõningaid anomaaliaid: PDF programmi ei saa installida kuna väidab, et printeri setup tuleb sulgeda. Sulged, installid maha ja ikkagi "segab"
Kas tõesti uus windows? Või on mingit head retsepti windows installeri remondiks? Olen muidugi googeldanud aga need soovitused pole aidanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|