Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 354, 355, 356 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2015 12:43:10 vasta tsitaadiga

Asi, mille pärast ma pole kunagi oma kasutuses olevatele arvutitele midagi muud peale SP-de lubanud. Pärast installi kohe "windows update" service kinni.

Omal ajal liikus linnalegend, et M$ tegi mingi update'iga XP meelega uimasemaks ja ebastabiilsemaks, et rahvast Vista/7 peale kupatada. Võimalik, et nüüd hakkab 7-ga sama pull pihta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2015 12:53:19 vasta tsitaadiga

Automatsed uuendused keelasin alates sellest hetkest, kui win7 x64 pakkus uuendusi, mis polnud mõeldud x64 süsteemile. Puuduvad andmed, mida eelnevalt installitud oli, kuid jama parandada oli ajaliselt kulukam, kui värske install koos ~20 programmi häälestamisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2015 23:54:40 vasta tsitaadiga

Sai regedit kaudu originaal shell ära muudetud google chrome kiosk mode
Key: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Shell
Type: REG_SZ
Value: Explorer.exe

Key: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Shell
Type: REG_SZ
Value: chrome.exe –kiosk http://google.ee


Toimib nagu vaja aga enam ei käivitu programmid, mis käivitusid start menüü all olevast StartUp kaustast.
Kuidas need programmid regedit all lisada, et nad käivituksid ka ilma explorer.exe käivitumiseta? icon_rolleyes.gif

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 00:05:36 vasta tsitaadiga

https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa376977(v=vs.85).aspx
Ma pole päris kindel, misasi need käima veab, aga pakun et winlogon...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 11:03:57 vasta tsitaadiga

tere,

sain siis hakkama täieliku feiliga. tegin Windowsi re-installi ilma, et oleks kindlustanud key olemasolu. internetis soovitati keyfinderit aga seda kasutades annab errorit, et ei leia teed antud andmetele. netis on mingi õpetus olemas, et on võimalik re-installida uuesti Windows.old failist aga kas sellega saan kätte oma vana key? nõuanded, ettepanekud oodatud!

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 11:22:24 vasta tsitaadiga

fujitsu kirjutas:
tere,

sain siis hakkama täieliku feiliga. tegin Windowsi re-installi ilma, et oleks kindlustanud key olemasolu. internetis soovitati keyfinderit aga seda kasutades annab errorit, et ei leia teed antud andmetele. netis on mingi õpetus olemas, et on võimalik re-installida uuesti Windows.old failist aga kas sellega saan kätte oma vana key? nõuanded, ettepanekud oodatud!


võib-olla sellest juhendist abi:
http://www.sevenforums.com/windows-updates-activation/209055-how-do-i-find-my-product-key-windows-old.html#post2208471
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 09.04.2015 11:25:32 vasta tsitaadiga

Kas kusagil on üleval veel ametlikke win 7 pro isosid? Varem viidatud lingid ei tööta ning MS enda lehel olev media recovery variant töötab ainult retali võtmega, OEM omanikud saadetakse pikalt.

Edit: lahendus leitud

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 12:25:42 vasta tsitaadiga

Küsimus, vaja Windows 7 Ultimate värskendada Windows 7 Ultimate vastu, usb pulgalt install, Asus N56VZ lappar, kõik usb 3.0 pesadega.
Kõik tehtud, pulk buuditav jne. Lähed F2 abil BIOSi, et valida bootivaks seadmeks USB pulk. Ja tutkit. Ei olegi sellist varianti. Seadete all on vaid 2 asja: HDD ja CD seade.
Proovinud menüüdes erinevaid asju läbi plõksida, ei saa kuskilt alt seda USB pulka. Kas seal on asi selles, et on vaja pulgale panna mingi draiver vms? Kas nii, et pmst arvuti biosis oleku hetkel siis nö usb 3.0 teel ei saagi veel aru, et pulk on sabas? On probleem selles?
Proovinud nii usb 3.0 kui ka 2.0 pulkadega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 13:06:06 vasta tsitaadiga

anduke88, pane usb2 porti pulk.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 13:14:38 vasta tsitaadiga

rmc,
anduke88 kirjutas:
Asus N56VZ lappar, kõik usb 3.0 pesadega.

Njah keeruline lugu, kui masin juba BIOS tasemel USB 3.0 seadmeid ei näe. Secure boot jms väljas?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 13:28:13 vasta tsitaadiga

a, sry, tegelesin paralleelselt teiste asjadega... üks hp laadija sai sellise lahenduse, et bios'is oli võimalus usb3 välja keerata = usb3 pesa töötas nagu usb2 ja toimis kõik....

ja installides on ka võimalus, et kui win installima hakkab, a poole setupi pealt errori viskab, siis installida usb3 driverid.. icon_smile.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 10:18:14 vasta tsitaadiga

http://news.softpedia.com/news/KB3038314-Issues-Possible-Workaround-Found-479143.shtml

Selle patchi installi probleem laialt levinud, Softpedia saidil mitu uudist ka selle KB3038314 kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2015 16:48:50 vasta tsitaadiga

Harige mind natukene! On kunagi ostetud läpakas. Läpaka all on KEY mis on väheke raskeski loetav. Mõtlesin, et hea küll, vaatan KEY fingeriga järgi millega see win7 aktiveeritud on aga see näitab hoopist teist KEY. Keegi midagi muutnud ei ole, tean kindalt, et arvuti on poest ostetud ja algusest peale on peal originaal win 7. Teen nüüd formati ja kumba KEY ma siis kasutan? Või on See läpaka alune KEY hoopis täiesti kasutamata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 18:51:54 vasta tsitaadiga

pois11, https://www.magicaljellybean.com/keyfinder/ siis näitab teist võtit, kui see mis läpaka all on?
Ei oska kommenteerida. Pärast installi peaksid ikka selle võtmega aktiveerima mida keyfinder näitab.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2015 19:04:36 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
pois11, https://www.magicaljellybean.com/keyfinder/ siis näitab teist võtit, kui see mis läpaka all on?
Ei oska kommenteerida. Pärast installi peaksid ikka selle võtmega aktiveerima mida keyfinder näitab.

Jah, proovisin magicaljellybean softiga ja paljude teistega ka. Kõik näitasid sama KEY mis ei ühti läpaka all oleva KEYga. Eks ma nüüd huvi pärast proovin ja katsetan kui see formati aeg kätte jõuab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 20:29:35 vasta tsitaadiga

See on vaikimis tootja OEM key mis sul seal on. Kui riistvaras muudatusi pole, siis aktiveerub windows automaatselt selle sama OEM keyga ära. Kui aga on vaja peale mälu/ketta vahetust aktiveerida siis on vaja unikaalset keyd mis on litsentsi kleepsu peal.

OEM-l oleks päris keeruline igasse masinasse hakata eraldi võtit sisestama sestap on tehtud süsteem kus biose SLICi olemasolul toimib ka see universaalne võti.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 21:37:51 vasta tsitaadiga

Äsjastes Windowsi uuendustes leidus mingi update, mis pani arvuti selle lehviva logo juures kokku jooksma. Õnneks Safe Mode revertis ära.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 23:07:02 vasta tsitaadiga

Mul oli vahetult pärast uuendust mingi kala policytega - mõni asi ei pääsenud netti, gpedit.msc ei läinud üldse käima, mmc kaudu käivitades aga näitas ainult tühja kaustapuud, ühelgi harul peatudes sisu ei avanenud, mmc hangus. Mõtlesin juba, et pean uuenduste-eelse restore pointi taastama, aga pärast uut restarti hakkas kõik ootamatult tööle uuesti.
Samas ei ole Local Group Policy Editor enam nähtav Administrative Tools all ega Computer Managementis, ainult otse gpedit.msc või kaudselt mmc kaudu saab ligi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 15.05.2015 23:19:22, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 23:09:59 vasta tsitaadiga

Dogbert, vanahea "kas te restarti olete proovinud?" icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 23:18:45 vasta tsitaadiga

No see kala oli pärast uuenduste paigaldusele järgnevat kohustuslikku restarti, alles pärast hulk aega uurimist ja uut restarti probleem lahenes. Aga midagi nähtavasti muudeti group policytega seoses radikaalselt, sh peideti editor "võhikute" silmade eest.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 16.05.2015 00:01:01 vasta tsitaadiga

Milline säte võib olla win7-s sees kui peale booti teatab, et töölaua ettevalmistamine (est.win)? Lisaks nõuab kasutajakonto nupule vajutamist? Win-i logimine on ilma paroolita ja admin-i õigustes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 00:08:23 vasta tsitaadiga

Rohkem kui üks konto masinas? Vähemalt mingil hetkel nähtavasti on olnud.

Ehk aitab see: https://technet.microsoft.com/en-us/magazine/ee872306.aspx

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 16.05.2015 07:54:03 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Rohkem kui üks konto masinas? Vähemalt mingil hetkel nähtavasti on olnud.

Ehk aitab see: https://technet.microsoft.com/en-us/magazine/ee872306.aspx

Tänud! Nii lihtne see oligi: oli külaliskonto tekkinud (ei ole minu masin) kuna masin on paroolita siis vajas alati klikkimist sisselogimisel. Tänu sellele on boot ka kiirem, töölaua seadistamise asi aga on mõistatus. Tundub, et enda tekitatud seoses sisse/väljalülimisel automaatselt programmide sulgemise seadega. See aga on boodil vajalik seade.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 14:39:57 vasta tsitaadiga




thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 17:07:34 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif

Ainult rumalad ei paigalda turvalappe.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 19:54:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 19:55:46 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
thumbs_down.gif

Ainult rumalad ei paigalda turvalappe.

jänes shampust ei joo!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 11:28:35 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
thumbs_down.gif

Ainult rumalad ei paigalda turvalappe.

Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 12:39:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Märt. kirjutas:
thumbs_down.gif

Ainult rumalad ei paigalda turvalappe.

Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab.

Diagnoosiga XP kasutajad võtavad sõna siin jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 14:40:36 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Märt. kirjutas:
thumbs_down.gif

Ainult rumalad ei paigalda turvalappe.

Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab.


Rebel.. thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 17.05.2015 19:02:09 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
rex kirjutas:
Märt. kirjutas:
thumbs_down.gif

Ainult rumalad ei paigalda turvalappe.

Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab.


Rebel.. thumbs_up.gif

Kui windowsi uus installil unustad automaatvärskendused peale ja lased lambist 3GB soga peale on ainuke pääsetee uuesti windoosa ketas sisse panna ja operatsiooni korrata. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 19:50:30 vasta tsitaadiga

Väga asjatundmatu jutt ikka.
Nutta paari GB pärast ja samal ajal jätta turvaaugud paikamata...

Laske siis vahepeal Disk Cleanup käima ja puhastab vanu backupe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 20:52:46 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Etz kirjutas:
rex kirjutas:
Märt. kirjutas:
thumbs_down.gif

Ainult rumalad ei paigalda turvalappe.

Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab.


Rebel.. thumbs_up.gif

Kui windowsi uus installil unustad automaatvärskendused peale ja lased lambist 3GB soga peale on ainuke pääsetee uuesti windoosa ketas sisse panna ja operatsiooni korrata. icon_lol.gif

Windowsi installi lõpus viskub ekraanile meeleheitlik aken, mis ei kao sealt enne, kui pole valinud üht kolmest Windows Update'i seadistuse variandist.
Kui seal vale valiku teed, oled ise süüdi selles kolmes gigabaidis. Ausalt.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 18.05.2015 07:43:53 vasta tsitaadiga

Seda küll ja ei vaidle vastu. Lenovo T60-l valisin "ise otsimise" aga seade läks paigast iseeneslikult automaatse peale (vahel peale uusinstalli juhtub nii ja tuleb valvel olla) ja keeras startupi nässu. Win muidugi repairis selle aga üksjagu uuendusi tuli uuesti peale lasta.Vanal platvormil on x64 ja kõike täiendusi ei võtagi vastu, tuleb 1-2 kaupa katsetada. Office ja perifeersete täiendustega pole probleeme ikka win-i enda turvaaukudega. Win8.1 x32 töötas alla 1h ja siis lõpetas, vist riistvara sobimatus, uuesti pealelastes sama lugu, max. mis kannatas stabiilselt tööle saada oligi win7 x64.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 08:21:33 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Etz kirjutas:
rex kirjutas:
Märt. kirjutas:
thumbs_down.gif

Ainult rumalad ei paigalda turvalappe.

Jah, targad lasevad esimesel võimalusel kinnisilmi peale kogu pakutud soga, mis nende arvuteid kokku jooksma paneb ja NSA vahendid up to date hoiab.


Rebel.. thumbs_up.gif

Kui windowsi uus installil unustad automaatvärskendused peale ja lased lambist 3GB soga peale on ainuke pääsetee uuesti windoosa ketas sisse panna ja operatsiooni korrata. icon_lol.gif

Ei juhtu mitte midagi kui sul kettal piisavalt ruumi on. Olen seda korduvalt teinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 09:45:45 vasta tsitaadiga

Viimati vähem kui kuu aega tagasi läbi tehtud kogu protsess, lisaks veel enne uuenduste paigaldust MS Office installitud ja sellega uuenduste mahtu veel kasvatatud.
Ainus lihtsalt järgitav soovitus vahetult pärast installi uuenduste paigaldamisel oleks see, et valida vähemalt esialgu uuenduste käsitsi valimine, mitte automaatpaigaldus (check for updates but let me choose whether to download and install them) ja kõige esimesena paigaldada ainsana eraldi ainult kõige uuem Internet Explorer (kui seda üldse paigaldada soovitakse). Ja pärast selle paigaldust ja restarti kindlasti teha uus uuenduste kontroll (check for Updates). Seda kõike põhjusel, et pärast uuema IE paigaldust vajalike paranduste nimekiri muutub päris palju.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 10:10:59 vasta tsitaadiga

ise olen nüüd update'idega koos win'i installi kasutanud = installides on update'e kõvasti vähem.. ja "check for updates, but let me choose whether to download & install them" on eluaeg valikuks olnud... keset mängu "ou, mul winupdate" on üpris naljakas imho icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 15:50:14 vasta tsitaadiga

Mina ka valin ise, et mida ja millal, aga paraku ei sobi see valik suuremale osale arvutikasutajatest, sest enamik neist vahib teadet uuenduste olemasolust nagu siga sidrunit.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 19.05.2015 06:34:08 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mina ka valin ise, et mida ja millal, aga paraku ei sobi see valik suuremale osale arvutikasutajatest, sest enamik neist vahib teadet uuenduste olemasolust nagu siga sidrunit.

KB3020370, KB3045645, KB3020269 ja KB3013531. PROBLEEMSED icon_evil.gif
Nii väidetakse...............aga kui arvutit kasutad tööks (mitte uudiste lugemiseks) pead ikka üht-teist teadma ja oskama icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 14:14:38 vasta tsitaadiga

Ega hetkel mingit taolist bugi pole, et lööb (lülitab välja) ekraani lihtsalt mustaks ja vsjoo. Paneb näiteks sleepi ja uuesti tööle, tõmbab korraks pildi ette ja taas läinud? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 14:16:45 vasta tsitaadiga

Mul jookseb viimne kui üks update ise peale ja ei ole. ptüi ptüi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 15:39:31 vasta tsitaadiga

No mul enda arvutile jookseb kh peale automaatselt kõik ja pole midagi juhtunud. Samas üks töna helistas ja tuli kohe see teema meelde koos igasugu kummaliste probleemidega, seepärast küsisin. Võimalik, et video läbi pigem vast, õhtul vaatab.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.05.2015 18:28:42 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ega hetkel mingit taolist bugi pole, et lööb (lülitab välja) ekraani lihtsalt mustaks ja vsjoo. Paneb näiteks sleepi ja uuesti tööle, tõmbab korraks pildi ette ja taas läinud? icon_rolleyes.gif


Mul täna nt viskas pildi mustas. Peamisel monitoril. Teisel jäi pilt ette ja kõik toimis. Justkui RDC oleks käivitatud.
Tegin lock stationi ja siis sisse logides kõik korras.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 21:00:15 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ega hetkel mingit taolist bugi pole, et lööb (lülitab välja) ekraani lihtsalt mustaks ja vsjoo. Paneb näiteks sleepi ja uuesti tööle, tõmbab korraks pildi ette ja taas läinud? icon_rolleyes.gif


Mul täna nt viskas pildi mustas. Peamisel monitoril. Teisel jäi pilt ette ja kõik toimis. Justkui RDC oleks käivitatud.
Tegin lock stationi ja siis sisse logides kõik korras.

Ma pakuks, et WinSAT (Windows System Assessment Tool) läks käima. Räigelt häiriv asi, omal kustutasin selle Task'i Task Scheduler'ist ära üldse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2015 10:56:36 vasta tsitaadiga

spreiii kirjutas:
softis kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ega hetkel mingit taolist bugi pole, et lööb (lülitab välja) ekraani lihtsalt mustaks ja vsjoo. Paneb näiteks sleepi ja uuesti tööle, tõmbab korraks pildi ette ja taas läinud? icon_rolleyes.gif


Mul täna nt viskas pildi mustas. Peamisel monitoril. Teisel jäi pilt ette ja kõik toimis. Justkui RDC oleks käivitatud.
Tegin lock stationi ja siis sisse logides kõik korras.

Ma pakuks, et WinSAT (Windows System Assessment Tool) läks käima. Räigelt häiriv asi, omal kustutasin selle Task'i Task Scheduler'ist ära üldse.


Kas see on see sama asi, mis lõugab, et windowsil mälu vähe, performance on slow ja lükkab aerot välja?
Mul win7'el ta pidevalt lõugab, kuigi 16gb'st on mälu võib-olla 11gb kasutatud ja prose kasutus on nulli lähedane. Kõige enam mõjutab sellist käitumist just paar nädalat lahti olnud chrome'i tab'id, kus sees jookseb näiteks youtube. Aga reaalsuses ju probleeme pole, seega, kui WinSAT seda asja teeb, siis lähen täna õhta koju ja lükkan selle välja!

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 22.05.2015 11:08:04 vasta tsitaadiga

jnt, ja mida pahavara tõrjujad asjast arvavad? 16GB mälu küljes ja kõik krahmatakse ära? kübermünte kaevandatakse sinu teadmata. need kratid töötavad GPU pealt, CPU jäetakse puutumata kuna selle koormust jälgitakse.
tagasi üles
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.05.2015 15:09:45 vasta tsitaadiga

spreiii, ei olnud see. Protsesside all ei näinud ja task scheduleris ka pole seda.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2015 18:18:23 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Kas see on see sama asi, mis lõugab, et windowsil mälu vähe, performance on slow ja lükkab aerot välja?
Mul win7'el ta pidevalt lõugab, kuigi 16gb'st on mälu võib-olla 11gb kasutatud ja prose kasutus on nulli lähedane. Kõige enam mõjutab sellist käitumist just paar nädalat lahti olnud chrome'i tab'id, kus sees jookseb näiteks youtube. Aga reaalsuses ju probleeme pole, seega, kui WinSAT seda asja teeb, siis lähen täna õhta koju ja lükkan selle välja!

WinSAT ise sellist teadet ei kuva, küll aga "assessmenti" ajal Aero välja lükkab küll ja CPU kasutuse viskab lakke, nii et äkki sellest tulenevalt tõesti sel hetkel sööb nii palju mälu, et Win seda teadet näitama hakkab?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 16:27:50 vasta tsitaadiga

olavsu1, ei, mälukasutus pole probleem. Mul ongi palju asju lahti ja see on täiesti okei. Mis on probleem, on see, et aerot hakatakse välja lülitama ja windows kisab. (Kuigi vaba mälu on veel mitmeid-mitmeid gigabaite)

Pahavarast võiks puhas olla, imelikku kraami ei tarbi ja avast + windowsi tulemüür kenasti peal. GPU'd ka ei tarbita vaikeolekus.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 14.06.2015 19:33:24 koduvõrk ja win installer vasta tsitaadiga

Kõik hakkas peale sellest, et ei saanud enam osasid programme installida, tuli ette:
Error.-1603 fatal error during installation
Consult Windows installer Help (Msi.chm) or MSDN for more information.......
Ei aidanud adminnina install, system restore ega isegi ühe vanema kettapildi kasutamine. Ju see viga oli juba ammu aga ei pannud tähele. Osad programmid installuvad, osad mitte. Win installeri allalaadimine ka ei aidanud. Kui üritasin C ketast win utilidiga skannida ei töötanud ka see. Kas on seotud koduvõrguga, aga sellest arvutist ei saa kuidagi teise arvuti ketastega ühendust ja C ketta public kaustaga samuti. Näitab ainult SD kaarti ja ka sellega ei saa ühendust. Samas aga korras arvutist saab enamuse koduvõrgu ketastega ja kaustadega ühendust k.a. rikkis masina kaustad ja kettad. Kõike on proovitud nii ketaste tähtede vahetust, isegi formatit, muidugi koduvõrgu õigused on mõlemalt poolt antud.
On veel mõningaid anomaaliaid: PDF programmi ei saa installida kuna väidab, et printeri setup tuleb sulgeda. Sulged, installid maha ja ikkagi "segab"

Kas tõesti uus windows? Või on mingit head retsepti windows installeri remondiks? Olen muidugi googeldanud aga need soovitused pole aidanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 354, 355, 356 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.