Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 885, 886, 887 ... 1063, 1064, 1065  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?
Ostan õli, filtri ja vahetan ise oma kätega
29%
 29%  [ 77 ]
Ostan õli, filtri ja lasen sõbral/töökojal vahetada
20%
 20%  [ 55 ]
Lähen mõnda töökotta ja tellin õlivahetuse (+ hooldus)
18%
 18%  [ 48 ]
Lähen margiesindusse ja lasen vahetada (+ hooldus)
31%
 31%  [ 83 ]
hääli kokku : 263

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 25.11.2015 00:19:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Kiiruseületamine ei tekita avariisid - tähelepanematus ja valesti valitud sõidukiirus tekitab.

kumba sa nüüd kumba osahulgaks paigutad? õnnetuse põhjustanud valesti valitud kiirus on 99% juhtudest ületatud. antud väite saaks ümber lükata näiteks selle õnnetusega, kus narva maanteel tegi papi volgaga tagasipööret ja sõitis ~200ga tulnud R1 hemehele ette. ma kiire googlega artiklit ei leidnud aga mäletan, et õnnetus oli mingites uudistes kah.
Papi poolne tähelepanematus,et ei osanud sellise kiirusega lähenevat jogurtit oodata ning Samuti ka tähelepanematus/valesti valitud sõidukiiruse kombo R1 mehel. Ma ületan tihti kiirust, aga mul pole selle tõttu kunagi liiklusohtliku olukorda tekkinud - sõit on sujuv, mitte üleliigne tõmblemine. Teekate,ilmastik,liiklustihedus - kõik mõjutab kiiruse valikut. Ja kurvi ei ole mõtet minna kiiremini kui rehvi läbilibisemise piir või üldse piiri peal. Mõistlik on sõita mõistlikult. icon_biggrin.gif Liikluse puhul on muidugi lisafaktoriks teised liiklejad, aga üldiselt tuleb suhtuda kõikidesse kaasliiklejatesse, kui potensiaalsetesse debiilikutes, sest siis ei tule hiljem midagi üllatusena.

Ja üks faktor mis on väga tähtis, aga millele rõhku ei pöörata - auto peaks olema tehniliselt ikkagi väga heas korras. Enamus avariisid on tehtud vanade sarade poolt. Palju olete meediast lugenud või teate reaalsest elust avariisid, mille on teinud mõni luksklassi auto, sportauto või muidu üle keskmise maksev auto?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.11.2015 00:21:40 vasta tsitaadiga

mario20031, BMW on ju üle keskmise maksev auto?
http://www.reporter.ee/2015/01/04/tehniline-rike-viis-autode-kokkuporkeni/
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 25.11.2015 02:35:52 vasta tsitaadiga

See on ju vana facelift e46 (2002-2004a väljalase), mille hinnad on 2500€-6500€. Näita E9x (kuigi ka see on juba vana) või F3x 3-seeriast autost samasugust uudist
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014




sõnum 25.11.2015 07:43:18 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
mario20031, BMW on ju üle keskmise maksev auto?
http://www.reporter.ee/2015/01/04/tehniline-rike-viis-autode-kokkuporkeni/


Kui seal oligi tehniline rike mida ma ei usu, siis jah natuke vale on siin mingit näidet tuua. Niivõrd vana auto ikkagi.

Arvestades teeolusid ja et ta tegi möödasõitu, siis pigem failis seal midagi muud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 08:00:10 vasta tsitaadiga

küll see automaailm on ikka kirev ja keeruline
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 08:04:04 vasta tsitaadiga

Pigem on see foorum siin kirev ja keeruline icon_smile.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 08:06:56 vasta tsitaadiga

Foorum on kasutaja nägu.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 25.11.2015 08:09:14 vasta tsitaadiga

Foorum on Taneli nägu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 18:24:46 vasta tsitaadiga

Tanel ongi foorum. Ilma temata ei oleks me siin. Ja ei austaks bemmi icon_smile.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 19:42:07 vasta tsitaadiga

mind pole "siin" ja ma ei austa pemmi.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 703
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 09.04.2002




sõnum 25.11.2015 19:52:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma ei mäleta mis täpselt tol hetkel oli, aga seljaga alati mingid probleemid olnud - jookseb perekonnas. Peale viimast traumat füsiol käies ütles see, et ristluu kõver või mingi teema seal mingite lülidega oli, diskidega probleem + jõutõmbest oli nii tugev spasm, et ta polnud oma karjääri jooksul veel sellist asja näinud...ikka juhtub - ilmselt peaks opile minema, kuid hetkel pole ma sellest mõttest liiga palju vaimustatud.


Veits offtopic, aga mida sa lõhud ennast ? Täiesti tarbetu pungestamine, kui praegust oled veerandsada, siis 40'selt invaliid. Kasu ei midagi, sest arvamuse avaldamisel ja võimalike erimeelsuste lahendamisel ei ole lihastel, ega kehakaalul mitte mingisugust rolli.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 25.11.2015 20:34:59 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Ma ei mäleta mis täpselt tol hetkel oli, aga seljaga alati mingid probleemid olnud - jookseb perekonnas. Peale viimast traumat füsiol käies ütles see, et ristluu kõver või mingi teema seal mingite lülidega oli, diskidega probleem + jõutõmbest oli nii tugev spasm, et ta polnud oma karjääri jooksul veel sellist asja näinud...ikka juhtub - ilmselt peaks opile minema, kuid hetkel pole ma sellest mõttest liiga palju vaimustatud.


Veits offtopic, aga mida sa lõhud ennast ? Täiesti tarbetu pungestamine, kui praegust oled veerandsada, siis 40'selt invaliid. Kasu ei midagi, sest arvamuse avaldamisel ja võimalike erimeelsuste lahendamisel ei ole lihastel, ega kehakaalul mitte mingisugust rolli.


Ida-Virumaal ja üldse ida pool on sellel suur roll ikka. Ja pealegi, seal pole kraanasid ka jalaga segada, suuremad raskused liiguvad ikkagi inimjõul. icon_cool.gif


Kommentaarid: 1141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 852
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 25.11.2015 20:42:14 vasta tsitaadiga

Liiklus-/ kaskokindlustuse kohta eraldi teemat ei leidnud, seega panen oma jutu siia.

Lühike versioon: hoidke Salvast eemale icon_evil.gif

Pikem versioon
on järgmine. Nimelt kriibiti mul suvise ringreisi ajal tagastange ära, vastaspool oli süüdlane ja juhtunu vormistamiseks sai pöördutud lähedal olnud Salva kontorisse, kuna ühelt poolt oli tegu mu enda kindlustusega (st andmed olid seal olemas), teisalt oli süüdlase kindlustus mulle tundmatu firma, millel kontorit läheduses ei olnud.

Edasi läks kõik nagu tavaliselt, esinduses sai auto ette näidatud ja asi töösse. Masinat kätte saades selgus aga, et pamper oli märgatavalt heledam kui ülejäänud kere. Esindus ütles, et on jah ja seda seetõttu, et Salva oli algset kalkulatsiooni kärpinud ja sealt hajutamise maha võtnud

Sai siis Salvasse mindud ja nende sõnul olevat algsetel piltidel näha olnud värvierinevused kere ja stange vahel, mistõttu polevat hajutamist vajalikuks peetud. Ehk siis otsus tehti suvalise seebikaga, küsitavates valgusoludes tehtud foto alusel ja autot ennast kohapeal värvierinevuse tuvastamiseks üle vaaatamata. Värvierinevus 2a vanusel autol, mis pole varem avariis osalenud ega värvitöid näinud? Lubage naerda... Kõige krooniks muidugi see, et tööde maksumuse oleks katnud süüdlase kindlustus, mitte Salva ise.

Esitasin ka ametliku pretensiooni, kuid seda ei arvestatud. Kohtusse minek ei tasu aga aega- ja vaeva ära, seda enam et liisingauto.

Ja see polnud esimene kord, kus Salvaga probleeme. Teise poole masin oleks äärepealt keregarantiist ilma jäänud, kuna Salva leidis, et asja võib mingis suvalises töökojas teha. Päästis enda sekkumine ja korrektse töökoja/ pakkumise leidmine. Seega Salva puhul tunduvad jamad olema pigem reegel kui erand. Ei pea vist ütlema, et rohkem Salvast ühtegi kindlustust ei osta, ei soovita teistelgi seda teha. Hind võib ju kohati soodsam olla, aga kui see ei taga sinu huvide kaitset, siis pole asjal mõtet.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 20:47:25 vasta tsitaadiga

Kas panid tähele, et auto on kindlustatud Salva AS aga avariijärgselt tegeleb Sinuga Salva Kahjukäsitlus OÜ? endalgi pikk saaga läbi tehtud Salvaga.

viimati muutis Oisu. 25.11.2015 20:48:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 20:47:38 vasta tsitaadiga

Delta, kirjuta nende FB lehel avalikult või räägi/ähvarda ajakirjandusega, ilmselt võetakse ühendust ja asjad laabuvad.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 20:49:28 vasta tsitaadiga

Aitab ka kui teada seadusi ja neile selgeks teha, et tead seadusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 25.11.2015 20:52:40 vasta tsitaadiga

Delta, kindel, et sa ei valeta.
Mina loen nende kodulehelt midagi muud välja...

tsitaat:
Meil on pikaajaline kindlustuse kogemus ja teadmised, kvaliteetsed teenused ning korrektne asjaajamine – klient võib meie peale igas olukorras kindel olla.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 21:21:30 vasta tsitaadiga

Sitta tööd ei pea ju vastu võtma või nüüd peab?
Mina küll ei võtaks ja laseks lõpuni välja..
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 25.11.2015 21:36:31 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Ma ei mäleta mis täpselt tol hetkel oli, aga seljaga alati mingid probleemid olnud - jookseb perekonnas. Peale viimast traumat füsiol käies ütles see, et ristluu kõver või mingi teema seal mingite lülidega oli, diskidega probleem + jõutõmbest oli nii tugev spasm, et ta polnud oma karjääri jooksul veel sellist asja näinud...ikka juhtub - ilmselt peaks opile minema, kuid hetkel pole ma sellest mõttest liiga palju vaimustatud.


Veits offtopic, aga mida sa lõhud ennast ? Täiesti tarbetu pungestamine, kui praegust oled veerandsada, siis 40'selt invaliid. Kasu ei midagi, sest arvamuse avaldamisel ja võimalike erimeelsuste lahendamisel ei ole lihastel, ega kehakaalul mitte mingisugust rolli.
Eks lühidalt sellele lõhkumisele spordi osas ära mu eelnev sõnavõtt:
mario20031 kirjutas:
Mulle meeldib adrenaliin ja enda proovile panek ja ma ei kujutaks enda elu ilma nende asjadeta ette. Eks see ratastooli teema ole üks ohte, kuid kuidas siis asjale lähenema peaks - sügavasse depressiooni langema ja või vaikselt kodus istuma ning hiljem mõtlema, asjade üle mis tegemata on jäänud?
Mulle lihtsalt meeldib igasugune sport nii aeroobne kui mitteaeroobne, ekstreemsport ja tavaline sport...igasugune sport ja ise enda tagant surumine - see distsiplineerib. Ma alustasin spordi ja jõutõstmisega, sest mulle meeldis see, mitte "arvamuse ja erimeelsuste" pärast. Sellest arvamuse avaldamise ja erimeelsuste lahendamise osas - ma elan väga huvitavas kandis. Minu kodukohast Kohtla-Järvest räägib üks väga põnev raamat nimega "Bandiitlik Ida-Virumaa" - tegemist pole ilukirjandusega ning nõrganärvilistel ei soovita lugeda, kuid üldiselt päris põnev. Enamus sealt läbi käivates nimedest, kes siiani elus, siis lähim elab minust 100m ja kaugeim 600m. Selles mõttes, et siin ei ole kunagi küsimus enda massis ja suuruses vaid pigem kontingendis, kus liigud või kellega suhtled. Virumaa pole enam kahjuks/õnneks päris 90ndates, kuid ülejäänud Eestist lahutab seda veel pikk maa.

Winterwind kirjutas:
Sitta tööd ei pea ju vastu võtma või nüüd peab?
Mina küll ei võtaks ja laseks lõpuni välja..
Tegelikult ei pea vastu võtma. Allkirja alla ei pane, et tööga rahul pole, siis ei saa seda kliendile peale ka suruda. Kui ta juba töö vastu võtnud on, siis on teine asi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.11.2015 22:59:09 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Liiklus-/ kaskokindlustuse kohta eraldi teemat ei leidnud, seega panen oma jutu siia.

Lühike versioon: hoidke Salvast eemale icon_evil.gif


Novatsiis. Täiesti teine elamus.
Mul PZU tegeleb kasko- ja tavakindlustusega ja margiesinduse kaudu saan kõik asjad korda aetud icon_cool.gif
Selles mõttes täesti uskumatu, kuidas teine firma võib kottida oma kliente. Jah, PZU kohta olen ka hirmujutte lugenud, vist isegi siit teemast.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 25.11.2015 23:18:34 vasta tsitaadiga

http://volvocars.infoauto.ee/teenindus/hinnakiri/info-auto-volvo-esindus-tallinnas näevad mu silmad valesti või küsib Tallinna Volvo esindus info-auto veakoodide lugemise eest 70€ ja Tartu oma 55€icon_eek.gif ...Peaks vist volvo veakoodide lugemisele spetsialiseeruma - ühe käega loed tunnis mõned vead ja teise käega loed raha icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2015 08:31:01 vasta tsitaadiga

no ma arvan, et nad kasutavad ikka mingeid spets seadmeid, mitte ebayst tellitud 19 eurost bluetooth junni. Sellest ka hind.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2015 12:18:05 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
http://volvocars.infoauto.ee/teenindus/hinnakiri/info-auto-volvo-esindus-tallinnas näevad mu silmad valesti või küsib Tallinna Volvo esindus info-auto veakoodide lugemise eest 70€ ja Tartu oma 55€icon_eek.gif ...Peaks vist volvo veakoodide lugemisele spetsialiseeruma - ühe käega loed tunnis mõned vead ja teise käega loed raha icon_lol.gif


spetsialist särab jälle

aga sa proovi saada ametlikult volvo diagnostika seade ja tarkvara, vaata mis sellest välja tuleb (seda ei müüda seda igale suvalisele garaazhimehaanikule). ja ma pakun, et hind tõmbab ka sul vaiba alt.


edit: http://tehnika.postimees.ee/3413711/volkswagen-leiutas-diiselautode-raviks-torukese rahvaauto torutööd icon_lol.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.11.2015 13:20:46 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
mario20031 kirjutas:
http://volvocars.infoauto.ee/teenindus/hinnakiri/info-auto-volvo-esindus-tallinnas näevad mu silmad valesti või küsib Tallinna Volvo esindus info-auto veakoodide lugemise eest 70€ ja Tartu oma 55€icon_eek.gif ...Peaks vist volvo veakoodide lugemisele spetsialiseeruma - ühe käega loed tunnis mõned vead ja teise käega loed raha icon_lol.gif


spetsialist särab jälle

aga sa proovi saada ametlikult volvo diagnostika seade ja tarkvara, vaata mis sellest välja tuleb (seda ei müüda seda igale suvalisele garaazhimehaanikule). ja ma pakun, et hind tõmbab ka sul vaiba alt.
VAG grupi autode diagnostika seadmetele on mu ligipääs olemas, Samuti ühele seadmele, millega saab mingite teiste autode erinevate juhtplokkide koode lugeda ja muid toiminguid teha - ehk ka volvo...täpselt ei tea. Mis on hinnal ja vaiba alt tõmbamisel ühist? Töövahendi puhul tuleb analüüsida tasuvusaega muude parameetrite mõjul mitte vaadata, et "oi, kui kallis-oi, kui kallis"

Kuna volvodega on mul olnud väga vähe kokkupuuteid peale ühe sõbra laguneva S80, siis küsimus on antud hetkel auto veakoodide lugemises ja selles kas/kui lihtne on volvol erinevatele juhtplokkidele ligi on saada, et millest on tingitud selline hind -kas on mingid erilised protokollid suhtlemisel vms?


ot:
Ole hea ja pane sinna palun üks b ka ning tehniliselt võttes võiks sõna "lähiümbruses" ees olla sõna "selle" -> Värske forellimari Tallinnas ja lähiümBruses koju kätte -> http://kalamari.eu/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2015 13:24:56 vasta tsitaadiga

http://tehnika.postimees.ee/3413711/volkswagen-leiutas-diiselautode-raviks-torukese


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 885, 886, 887 ... 1063, 1064, 1065  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.