|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
30.03.2015 21:46:38
|
|
|
| Admiral kirjutas: |
Paistab et mul andis täna H80i pump otsad.
Hommikul masina käima panemisel panin kohe tähele kahtlast ragisevat heli. Esialgu mõtlesin et vendid teevad häält aga nüüd olen üsna veendunud et pump. Idle temp on 65-95.
Corsair link tunneb kenasti vendid ja pumba ära. Näitab isegi pumba rpm-i. Firmware uuendus midagi ei parandanud.
Kusjuures eelnimetatud ragisev heli kaob ära/on vaiksem kui ma kasti vasakule poole kallutan.
Ei oska siitmaalt nagu ise midagi tarka teha. Garantii ilmselt kõige mõitslikum variant? |
lekkeid ei tähelda?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Admiral
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009
|
30.03.2015 21:50:17
|
|
|
Pead ei anna aga kiire pilk ja sõrmed kuskil vedelikku küll ei tuvasta.
_________________ Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance. |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
31.03.2015 11:20:24
|
|
|
| Admiral, einu kui garantii kehtib siis pole ju küsimust. Kuidas pump sul muidu töötas - uhas koguaeg max või oli PWM?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Admiral
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009
|
31.03.2015 16:59:07
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Admiral, einu kui garantii kehtib siis pole ju küsimust. Kuidas pump sul muidu töötas - uhas koguaeg max või oli PWM? |
Ma ausaltöeldes enne probleemide tekkimist ei pööranud asjale erilist tähelepanu kuna tempid olid ilusti korras. Ise pakun et käis maxi peal.
Tootja RMA-ga on nagu see mure, et kuna mul ei ole prose stock jahutust ka enam alles mida ajutiselt kasutada senikaua kuni nad mulle uue suvatsevad saata.
Variant on muidugi niikauaks mingi säästuradikas sebida sinna.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
31.03.2015 17:30:34
|
|
|
väga ei pea, 120mm radikaga closed-loop asjad on üsna regulaarselt 300w peale ratetud.
praktikas muidugi - nii palju tarbivaid prosesid on raskevõitu leida, isegi gpu-sid tegelikult.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 31.03.2015 17:32:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
31.03.2015 17:31:24
|
|
|
Tootja on Enermax ja on tal päris mitu head toiteplokki tehtud aga jahutitest ei tea midagi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
31.03.2015 21:27:42
|
|
|
Eks ta jahutab enamvähem samasse kanti mis kõik 120mm vendiga AIO'd või keskmised õhkjahutid.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
31.03.2015 21:35:08
|
|
|
newegg'is oleva ainukese kirjelduse järgi jahutab nagu peab, ent vent on lärmakas, mis ei ole eriline probleem, sest on vahetatav ju
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
01.04.2015 03:42:08
|
|
|
Admiral, profiilikasti ja asukoha ära täidaks, siis N: mul vedelb neid stock\vanasid(AF7) 2-3 Hea kui mõne eest saaks:P
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
04.04.2015 17:31:34
|
|
|
Keegi oskab öelda, kas on väga pahasti kui GPU plokk ei kata GPU kiipi tervenisti ära?
Kuna pildil pole plokk kuruvidega kinnitatud, siis tegelikkuses kattis ta rohkem, ent ääred jäid ikkagi ploki alt välja. Kaart GTX 580
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.04.2015 17:47:42
|
|
|
Pole mingi ekspert aga see mis sealt vãlja paistab on lihtsalt heatspreader, gpu tuum on kenasti plokiall peidus.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
24.04.2015 18:14:12
|
|
|
Arvasin ise sama
Tellisin omale siis umbes kuu aega tagasi Hiinast GPU blokid 2x580 jaoks ning cpu bloki i7 920 jaoks. Samuti sai tellitud hiinast radiaator ja pump. Fittingud ja vooliku ostsin Eestist Hydroscandist.
Kuna üks 360mm radikas jäi väheks, tellisin Eestist Magicooli 360mm radika juurde. Magicooli radika ehituskvaliteet ning radika tihedus jääb isegi Hiina omale tegelikult alla.
Täna on lood nii, et arvutil on ühe radika küljes 3x120mm tiivikut, mis töötavad 1200rpm juures (mingid Coolermasteri omad). Temperatuurid idles on 40C ringis, full loadis max 65.
Peagi ülevaade ka, kui aega saan.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.05.2015 22:58:45
|
|
|
Keegi mingit head mATX korpust oskab soovitada, kuhu katusele saaks 360mm radika panna?
Tahaks oma H100i'le kinga anda ja süsteemi vaikseaks teha.
Parem oleks, kui oleks mingi odavam asi. 100.- oleks juba liiga kallis .
Jahutuse loop on olemas. Ainult fitingud on veel puudu.
Jahutaks ainult proset.
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
16.05.2015 23:42:28
|
|
|
| Fractal arc mini r2'hte peaks mahtuma.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
18.05.2015 18:12:09
|
|
|
Ise vaatasin ka seda muiudu ja tundub, et Eestis väga alternatiive eriti ei ole.
Fitinguid oleks kust kõige mõistlikum võtta?
Vaja oleks 6-8tk. 3/8" 10mm vooliku jaoks.
Eesti arvutipoodides on jube kallid need 5-6€ tk.
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
18.05.2015 22:13:35
|
|
|
| Ega compression fittingud ongi sinna kanti. Muidu http://www.ekwb.com/shop/ ongi suht ainuke koht kus normaalse hinnaga saatmine, aquatuning.de -st võid ka vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
11.06.2015 10:44:03
|
|
|
tuleks tagasi selle küsimuse juurde.
võrreldes korralikult ise ehitamisega hind ka aga mu mure on eelkõige, et oleks vaja kompaktset asja.
korpus seab võimalustele väga nõmedad piirid ruumi ja radika suurus(t)e osas.
masina voolutarve peaks <250w jääma, halvemal juhul pisut üle, nii et ka 120mm radikas maha surra ei tohiks.
fractal ise väidab, et 250w cpu + 150w gpu peaks piir olema, mis on imo väga kuradi optimistlik.
netist foorumeid tuulates ei suutnud ka kogemusi leida. vaid arvamusi, et pump on üsna nõrk aga ainult gpu ploki lisamise võiks üle elada.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
23.06.2015 19:51:30
|
|
|
kätte sattuvatest asjadest kombineeritu cpu radikate jada
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
23.06.2015 21:03:51
|
|
|
what the...?
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
23.06.2015 22:06:54
|
|
|
| oled imelikul põhjusel pikemad voolikud vedanud. miks mitte lühemad ja ilma ristiajamata ühendada? murrab liiga palju?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
23.06.2015 23:36:16
|
|
|
Kui panna külg küljega voolikud kokku, siis hakkas liialt murdma. Isegi praegu üks voolik on kahtlane.
Vaheldumisi pannemise hetkel oli plaan tõsta üldse külili, nii et paksem radikas jääks alumiseks. Hetkel plaanin siiski püsti tõsta nii et voolikud jääks alla. (vaatab, kas see ka õigustab, kui järel on)
Need voolikud mis hetkel peal olid kellegi vanad voolikud, ja proovisin võimalikult ökonoomselt neid ära kasutada.
Hetkel tööriistade puudus. Et kuidagi vaja radikad üksteise külge kruttida.
hambapuuriga ei lõika palju plekki
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
24.06.2015 12:03:25
|
|
|
Ootame käima ajamist
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
19.07.2015 03:01:11
|
|
|
Panen siis enda aparaadist ka kiire pildi, pole küll kõige ilusam vōi kõige võimsam, aga ajab asja ära
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.07.2015 09:49:47
|
|
|
Päris väike pilt. Suuremat ei taha näidata?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
20.07.2015 09:54:33
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Päris väike pilt. Suuremat ei taha näidata? |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
21.07.2015 00:20:54
|
|
|
| Minu loogika ütleb, et videokaartide vaheline ühendus pole kõige efektiivsem. Kõige alumine ühendus peaks olema paremal pool ja keskmistest peaks parempoolne kinni olema (või siis vastupidi) - või ma eksin? Hetkel nagu jookseks mõlemalt poolt ka vedelik otse läbi videobloki, sealjuures korraliku ringlust tekitamata...
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
21.07.2015 01:05:08
|
|
|
| keeRISTOrm kirjutas: |
| Minu loogika ütleb, et videokaartide vaheline ühendus pole kõige efektiivsem. Kõige alumine ühendus peaks olema paremal pool ja keskmistest peaks parempoolne kinni olema (või siis vastupidi) - või ma eksin? Hetkel nagu jookseks mõlemalt poolt ka vedelik otse läbi videobloki, sealjuures korraliku ringlust tekitamata... |
eksid. selle asja nimi on paralleelühendus ja hoiab mõlemat kaarti võrdsetel temperatuuridel võrreldes jadamisi ühendusega, kus massiivis viimane on kraadid soojemad võrreldes esimesega. JayzTwoCents seletab asja ilusti lahti
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
21.07.2015 01:15:52
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| eksid. selle asja nimi on paralleelühendus ja hoiab mõlemat kaarti võrdsetel temperatuuridel võrreldes jadamisi ühendusega, kus massiivis viimane on kraadid soojemad võrreldes esimesega. JayzTwoCents seletab asja ilusti lahti |
˄ ˄ Täpselt. Siin video ka https://www.youtube.com/watch?v=cp5xK4Xq4Ow
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
21.07.2015 11:41:53
|
|
|
Selge pilt, jälle targem
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
21.07.2015 12:16:10
|
|
|
Eestis ei saa mittekuskilt vesijahutust poest otse letist.
Kõik on tellitav, ja siis ka ei pruugi kõike saada.
Enda kogemusest.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
21.07.2015 12:58:42
|
|
|
ette jõudsid
on keegi saanud kogemusi Fractal Design Kelvin S24-ga? kaugemas perspektiivis on mõte krabada see komplekt ja üks GPU full-cover plokiga külge lisada. originaalis juba vasest radikas, pump tundub okidoki ja suur pluss tundub olevat see, et fittinguid saab ka pumba küljes vajadusel vahetada. mITX süsteemi jaoks peaks see kraam piisav olema ma usun
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
21.07.2015 13:23:14
|
|
|
caramis, mul on t12, millele plaan gpu fullcover külge panna. ainukene s24 ja t12 vahe peaks t12 väiksem radikas olema.
otsisin netist aga selle ploki/plokkide lisamise osas kogemuste jagamist on väga vähe.
hetkel seisab enda katse väikese probleemi taga kaardi ja ploki sobivusega.
oskab keegi soovitada lihtsat ja kiiret varianti kuidas ühe kõrgema komponendi mahutamiseks ploki nurka maha puurida-freesida-viilida?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
21.07.2015 13:37:52
|
|
|
| londiste kirjutas: |
caramis, mul on t12, millele plaan gpu fullcover külge panna. ainukene s24 ja t12 vahe peaks t12 väiksem radikas olema.
otsisin netist aga selle ploki/plokkide lisamise osas kogemuste jagamist on väga vähe.
hetkel seisab enda katse väikese probleemi taga kaardi ja ploki sobivusega.
oskab keegi soovitada lihtsat ja kiiret varianti kuidas ühe kõrgema komponendi mahutamiseks ploki nurka maha puurida-freesida-viilida? |
CNC-pingiga tuttavat ei ole? tolle masinaga peaks kiirelt tehtud saama. T12 radikas oli vist jah ainult 120mm ja tal oli mingi soojusisolatsioonivärk ka veel radikasse ehitatud. peale radika on muud komponendid mudelite vahel samad.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2001
|
21.07.2015 13:45:51
|
|
|
caramis, pump piniseb ikka korralikult, panin selle Noctua vendiga kaasas oleva Low Noice Adaptori vahele, siis on enam-vähem talutav. Endal Kelvin T12 ja sai isegi testiks 550Ti-le universaalne plokk külge kruvitud ja toimis täitsa kenasti - temperatuurid normis ja vaiksem ka.
Kuna tahtsin jõudlust juurde (970 läks garantiisse), siis lolli peaga ostsin ebayst kasutatud 670 koos täisplokiga, aga tüüp saatis põhim. tavalise mullikileümbrikuga ning kõik nurgad muidugi kahjustatud. Tööle ta sain, aga kuna ekraan oli punaseid triipe täis ja win ei tundnud kaarti korralikult ära, siis ei teagi temperatuuridest midagi (kas see üks radikas suudab ära jahutada või mitte).
_________________ -------------------------------
M: iMac (27'', 2019) |
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
21.07.2015 13:47:45
|
|
|
| villu kirjutas: |
caramis, pump piniseb ikka korralikult, panin selle Noctua vendiga kaasas oleva Low Noice Adaptori vahele, siis on enam-vähem talutav. Endal Kelvin T12 ja sai isegi testiks 550Ti-le universaalne plokk külge kruvitud ja toimis täitsa kenasti - temperatuurid normis ja vaiksem ka.
Kuna tahtsin jõudlust juurde (970 läks garantiisse), siis lolli peaga ostsin ebayst kasutatud 670 koos täisplokiga, aga tüüp saatis põhim. tavalise mullikileümbrikuga ning kõik nurgad muidugi kahjustatud. Tööle ta sain, aga kuna ekraan oli punaseid triipe täis ja win ei tundnud kaarti korralikult ära, siis ei teagi temperatuuridest midagi (kas see üks radikas suudab ära jahutada või mitte). |
mis mõttes piniseb? väga hullu lärmi teeb siis?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
defrige
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2012
|
21.07.2015 14:02:20
|
|
|
| Need closed-loop omad muidugi toredad ,aga kui cpu ja gpu on ühe 240mm radika küljes siis peab sinna panema ikka päris suure rpmiga fanid, et ära jahutaks. Open-loope on ka päris kompaktseid nüüd. Closed-loopidega see jama ka, et siis peab vramidele otsima väiksed radikad peale enamasti. Minu arvates siiamaani üks parimaid (semi) closed-loope on ikkagi swiftech h220x.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2001
|
21.07.2015 14:19:36
|
|
|
caramis, kuna ventikad kenasti pwm-iga (alt 120 sisse ja ülalt 92 välja), siis niisama veebis istudes kuulen pumba sirinat kenasti.
_________________ -------------------------------
M: iMac (27'', 2019) |
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
21.07.2015 18:14:41
|
|
|
| defrige kirjutas: |
| Need closed-loop omad muidugi toredad ,aga kui cpu ja gpu on ühe 240mm radika küljes siis peab sinna panema ikka päris suure rpmiga fanid, et ära jahutaks. Open-loope on ka päris kompaktseid nüüd. Closed-loopidega see jama ka, et siis peab vramidele otsima väiksed radikad peale enamasti. Minu arvates siiamaani üks parimaid (semi) closed-loope on ikkagi swiftech h220x. |
esiteks, see 240mm probleem on ikka ainult AIOdel, millel vaskradikas ja average CPU plokk. Kelvin tundub, et on oluliselt asjalikum ja tehniliselt ei ole siiski mitte päris AIOga, sest ta on laiendatav. Corsairi kärakaga ma ei viitsiks ennast vaevata ja oht neid plastmassist põlvesid murda on ka vist suhteliselt suur võrreldes Kelvini metallist põlvedega
| villu kirjutas: |
| caramis, kuna ventikad kenasti pwm-iga (alt 120 sisse ja ülalt 92 välja), siis niisama veebis istudes kuulen pumba sirinat kenasti. |
tuba täiesti vaikne? aga kui midagi vaikselt eemal töötab, siis tähele ei pane? hääletuks ma arvan, et päris ei saagi. ketas mul sahistab korralikult
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.07.2015 20:59:40
|
|
|
expandable AIO siis vms.
endal kast suht vaikne ja ketas ka rahulik (wd red, teine järjest juba).. vee puhul kardan pumba heli..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
27.07.2015 11:15:29
|
|
|
alphacool ja ek viskumine sellesse turusegmenti on kindlasti väga kuradi hea uudis.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.07.2015 11:18:46
|
|
|
kuigi ID-cooling suht värske firma on, siis nende väljatoodud hunter duet on ka päris hea variant
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
27.07.2015 17:50:59
|
|
|
| GPU AIO on ikka kuradi huvitav uudis. Carbide 250D jaoks nagu loodud vidin, raisk
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
27.07.2015 21:30:46
|
|
|
need gpu plokiga asjad sunnivad ettevaatusele. videokaardil on ka muid osi, mida jahutada, eelkõige vrm.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.07.2015 22:21:02
|
|
|
sesmõttes on corsair'i variant hea, et vent jääb alles.. paigaldamisvideo... ei tea samas, kas ja kui palju VRM'iga kontakti on..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|