Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 21:46:38 vasta tsitaadiga

Admiral kirjutas:
Paistab et mul andis täna H80i pump otsad.
Hommikul masina käima panemisel panin kohe tähele kahtlast ragisevat heli. Esialgu mõtlesin et vendid teevad häält aga nüüd olen üsna veendunud et pump. Idle temp on 65-95.
Corsair link tunneb kenasti vendid ja pumba ära. Näitab isegi pumba rpm-i. Firmware uuendus midagi ei parandanud.
Kusjuures eelnimetatud ragisev heli kaob ära/on vaiksem kui ma kasti vasakule poole kallutan.

Ei oska siitmaalt nagu ise midagi tarka teha. Garantii ilmselt kõige mõitslikum variant?

lekkeid ei tähelda?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Admiral
HV kasutaja
Admiral

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 21:50:17 vasta tsitaadiga

Pead ei anna aga kiire pilk ja sõrmed kuskil vedelikku küll ei tuvasta.
_________________
Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 11:20:24 vasta tsitaadiga

Admiral, einu kui garantii kehtib siis pole ju küsimust. Kuidas pump sul muidu töötas - uhas koguaeg max või oli PWM?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Admiral
HV kasutaja
Admiral

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 16:59:07 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Admiral, einu kui garantii kehtib siis pole ju küsimust. Kuidas pump sul muidu töötas - uhas koguaeg max või oli PWM?

Ma ausaltöeldes enne probleemide tekkimist ei pööranud asjale erilist tähelepanu kuna tempid olid ilusti korras. Ise pakun et käis maxi peal.
Tootja RMA-ga on nagu see mure, et kuna mul ei ole prose stock jahutust ka enam alles mida ajutiselt kasutada senikaua kuni nad mulle uue suvatsevad saata.
Variant on muidugi niikauaks mingi säästuradikas sebida sinna.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 17:01:25 vasta tsitaadiga

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid/Lepa-liuid-cooler-LPWAC120-HF-AuaChanger-120-148305
Kas keegi selle toote kohta oskab midagi öelda? Guugeldasin ka natukene aga palju infot ei leidnud. Ei ole näinud tootja LEPA-t varem cpu jahuteid tegemas aga pole ka eriline spets.
300w TDP tundub päris kõrge aga seda numbrit peab vast skeptiliselt vaatama?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.03.2015 17:30:34 vasta tsitaadiga

väga ei pea, 120mm radikaga closed-loop asjad on üsna regulaarselt 300w peale ratetud.
praktikas muidugi - nii palju tarbivaid prosesid on raskevõitu leida, isegi gpu-sid tegelikult.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 31.03.2015 17:32:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 17:31:24 vasta tsitaadiga

cabbage kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid/Lepa-liuid-cooler-LPWAC120-HF-AuaChanger-120-148305
Kas keegi selle toote kohta oskab midagi öelda? Guugeldasin ka natukene aga palju infot ei leidnud. Ei ole näinud tootja LEPA-t varem cpu jahuteid tegemas aga pole ka eriline spets.
300w TDP tundub päris kõrge aga seda numbrit peab vast skeptiliselt vaatama?


Tootja on Enermax ja on tal päris mitu head toiteplokki tehtud aga jahutitest ei tea midagi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 21:27:42 vasta tsitaadiga

cabbage kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid/Lepa-liuid-cooler-LPWAC120-HF-AuaChanger-120-148305
Kas keegi selle toote kohta oskab midagi öelda? Guugeldasin ka natukene aga palju infot ei leidnud. Ei ole näinud tootja LEPA-t varem cpu jahuteid tegemas aga pole ka eriline spets.
300w TDP tundub päris kõrge aga seda numbrit peab vast skeptiliselt vaatama?


Eks ta jahutab enamvähem samasse kanti mis kõik 120mm vendiga AIO'd või keskmised õhkjahutid.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 21:35:08 vasta tsitaadiga

newegg'is oleva ainukese kirjelduse järgi jahutab nagu peab, ent vent on lärmakas, mis ei ole eriline probleem, sest on vahetatav ju icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.04.2015 03:42:08 vasta tsitaadiga

Admiral, profiilikasti ja asukoha ära täidaks, siis N: mul vedelb neid stock\vanasid(AF7) 2-3icon_wink.gif Hea kui mõne eest saaks:P
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 17:31:34 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas on väga pahasti kui GPU plokk ei kata GPU kiipi tervenisti ära?

Kuna pildil pole plokk kuruvidega kinnitatud, siis tegelikkuses kattis ta rohkem, ent ääred jäid ikkagi ploki alt välja. Kaart GTX 580
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 17:47:42 vasta tsitaadiga

Pole mingi ekspert aga see mis sealt vãlja paistab on lihtsalt heatspreader, gpu tuum on kenasti plokiall peidus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 18:14:12 vasta tsitaadiga

Arvasin ise sama

Tellisin omale siis umbes kuu aega tagasi Hiinast GPU blokid 2x580 jaoks ning cpu bloki i7 920 jaoks. Samuti sai tellitud hiinast radiaator ja pump. Fittingud ja vooliku ostsin Eestist Hydroscandist.

Kuna üks 360mm radikas jäi väheks, tellisin Eestist Magicooli 360mm radika juurde. Magicooli radika ehituskvaliteet ning radika tihedus jääb isegi Hiina omale tegelikult alla.

Täna on lood nii, et arvutil on ühe radika küljes 3x120mm tiivikut, mis töötavad 1200rpm juures (mingid Coolermasteri omad). Temperatuurid idles on 40C ringis, full loadis max 65.

Peagi ülevaade ka, kui aega saan.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 22:58:45 vasta tsitaadiga

Keegi mingit head mATX korpust oskab soovitada, kuhu katusele saaks 360mm radika panna?
Tahaks oma H100i'le kinga anda ja süsteemi vaikseaks teha.
Parem oleks, kui oleks mingi odavam asi. 100.- oleks juba liiga kallis icon_biggrin.gif.

Jahutuse loop on olemas. Ainult fitingud on veel puudu.
Jahutaks ainult proset.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 16.05.2015 23:42:28 vasta tsitaadiga

Fractal arc mini r2'hte peaks mahtuma.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 18:12:09 vasta tsitaadiga

Ise vaatasin ka seda muiudu ja tundub, et Eestis väga alternatiive eriti ei ole.
Fitinguid oleks kust kõige mõistlikum võtta?
Vaja oleks 6-8tk. 3/8" 10mm vooliku jaoks.
Eesti arvutipoodides on jube kallid need 5-6€ tk.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 18.05.2015 22:13:35 vasta tsitaadiga

Ega compression fittingud ongi sinna kanti. Muidu http://www.ekwb.com/shop/ ongi suht ainuke koht kus normaalse hinnaga saatmine, aquatuning.de -st võid ka vaadata.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2015 10:44:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kuidas fractali uuepoolse all-in-one vesijahutuste kelvini seeria easy expandability featuresse suhtuda, on kellelgi kogemusi?
http://www.fractal-design.com/home/t12
tuleks tagasi selle küsimuse juurde.
võrreldes korralikult ise ehitamisega hind ka aga mu mure on eelkõige, et oleks vaja kompaktset asja.
korpus seab võimalustele väga nõmedad piirid ruumi ja radika suurus(t)e osas.

masina voolutarve peaks <250w jääma, halvemal juhul pisut üle, nii et ka 120mm radikas maha surra ei tohiks.
fractal ise väidab, et 250w cpu + 150w gpu peaks piir olema, mis on imo väga kuradi optimistlik.
netist foorumeid tuulates ei suutnud ka kogemusi leida. vaid arvamusi, et pump on üsna nõrk aga ainult gpu ploki lisamise võiks üle elada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2015 10:57:25 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel fittinguid otsib ja viitsib oodata, siis tasub siiski ebayst võtta:
http://www.ebay.com/itm/201279201353?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Tüki hinnaks tuleb kuskil 1.7€ ja kohale tulevad kuskil 2-3 nädalaga.

defrige kirjutas:
Ega compression fittingud ongi sinna kanti. Muidu http://www.ekwb.com/shop/ ongi suht ainuke koht kus normaalse hinnaga saatmine, aquatuning.de -st võid ka vaadata.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 19:51:30 vasta tsitaadiga

kätte sattuvatest asjadest kombineeritu cpu radikate jada icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 21:03:51 vasta tsitaadiga

what the...? icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 22:06:54 vasta tsitaadiga

oled imelikul põhjusel pikemad voolikud vedanud. miks mitte lühemad ja ilma ristiajamata ühendada? murrab liiga palju?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 23:36:16 vasta tsitaadiga

Kui panna külg küljega voolikud kokku, siis hakkas liialt murdma. Isegi praegu üks voolik on kahtlane.
Vaheldumisi pannemise hetkel oli plaan tõsta üldse külili, nii et paksem radikas jääks alumiseks. Hetkel plaanin siiski püsti tõsta nii et voolikud jääks alla. (vaatab, kas see ka õigustab, kui järel on)
Need voolikud mis hetkel peal olid kellegi vanad voolikud, ja proovisin võimalikult ökonoomselt neid ära kasutada.

Hetkel tööriistade puudus. Et kuidagi vaja radikad üksteise külge kruttida.
hambapuuriga ei lõika palju plekki icon_biggrin.gif


_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2015 12:03:25 vasta tsitaadiga

Ootame käima ajamist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 19.07.2015 03:01:11 vasta tsitaadiga

Panen siis enda aparaadist ka kiire pildi, pole küll kõige ilusam vōi kõige võimsam, aga ajab asja ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.07.2015 09:49:47 vasta tsitaadiga

Päris väike pilt. Suuremat ei taha näidata?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 09:54:33 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Päris väike pilt. Suuremat ei taha näidata?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 00:20:54 vasta tsitaadiga

Minu loogika ütleb, et videokaartide vaheline ühendus pole kõige efektiivsem. Kõige alumine ühendus peaks olema paremal pool ja keskmistest peaks parempoolne kinni olema (või siis vastupidi) - või ma eksin? Hetkel nagu jookseks mõlemalt poolt ka vedelik otse läbi videobloki, sealjuures korraliku ringlust tekitamata...
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 01:05:08 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm kirjutas:
Minu loogika ütleb, et videokaartide vaheline ühendus pole kõige efektiivsem. Kõige alumine ühendus peaks olema paremal pool ja keskmistest peaks parempoolne kinni olema (või siis vastupidi) - või ma eksin? Hetkel nagu jookseks mõlemalt poolt ka vedelik otse läbi videobloki, sealjuures korraliku ringlust tekitamata...

eksid. selle asja nimi on paralleelühendus ja hoiab mõlemat kaarti võrdsetel temperatuuridel võrreldes jadamisi ühendusega, kus massiivis viimane on kraadid soojemad võrreldes esimesega. JayzTwoCents seletab asja ilusti lahti
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 21.07.2015 01:15:52 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
eksid. selle asja nimi on paralleelühendus ja hoiab mõlemat kaarti võrdsetel temperatuuridel võrreldes jadamisi ühendusega, kus massiivis viimane on kraadid soojemad võrreldes esimesega. JayzTwoCents seletab asja ilusti lahti


˄ ˄ Täpselt. Siin video ka https://www.youtube.com/watch?v=cp5xK4Xq4Ow beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 11:41:53 vasta tsitaadiga

Selge pilt, jälle targem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 12:09:14 vasta tsitaadiga

Keegi teab soovitada kust Eestist head toru reservuaari osta?
Päris hingehinda ei tahaks ka välja käia icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 12:16:10 vasta tsitaadiga

Eestis ei saa mittekuskilt vesijahutust poest otse letist.
Kõik on tellitav, ja siis ka ei pruugi kõike saada.
Enda kogemusest.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2015 12:25:19 vasta tsitaadiga

closed-loop vesijahutused arenevad täitsa toredas suunas:
http://www.techpowerup.com/214459/cool-both-your-cpu-and-gpu-with-id-cooling-hunter-duet-aio-cooler.html

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 12:58:42 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
closed-loop vesijahutused arenevad täitsa toredas suunas:
http://www.techpowerup.com/214459/cool-both-your-cpu-and-gpu-with-id-cooling-hunter-duet-aio-cooler.html

ette jõudsid icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

on keegi saanud kogemusi Fractal Design Kelvin S24-ga? kaugemas perspektiivis on mõte krabada see komplekt ja üks GPU full-cover plokiga külge lisada. originaalis juba vasest radikas, pump tundub okidoki ja suur pluss tundub olevat see, et fittinguid saab ka pumba küljes vajadusel vahetada. mITX süsteemi jaoks peaks see kraam piisav olema ma usun
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.07.2015 13:23:14 vasta tsitaadiga

caramis, mul on t12, millele plaan gpu fullcover külge panna. ainukene s24 ja t12 vahe peaks t12 väiksem radikas olema.
otsisin netist aga selle ploki/plokkide lisamise osas kogemuste jagamist on väga vähe.

hetkel seisab enda katse väikese probleemi taga kaardi ja ploki sobivusega.
oskab keegi soovitada lihtsat ja kiiret varianti kuidas ühe kõrgema komponendi mahutamiseks ploki nurka maha puurida-freesida-viilida?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 13:37:52 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
caramis, mul on t12, millele plaan gpu fullcover külge panna. ainukene s24 ja t12 vahe peaks t12 väiksem radikas olema.
otsisin netist aga selle ploki/plokkide lisamise osas kogemuste jagamist on väga vähe.

hetkel seisab enda katse väikese probleemi taga kaardi ja ploki sobivusega.
oskab keegi soovitada lihtsat ja kiiret varianti kuidas ühe kõrgema komponendi mahutamiseks ploki nurka maha puurida-freesida-viilida?

CNC-pingiga tuttavat ei ole? tolle masinaga peaks kiirelt tehtud saama. T12 radikas oli vist jah ainult 120mm ja tal oli mingi soojusisolatsioonivärk ka veel radikasse ehitatud. peale radika on muud komponendid mudelite vahel samad.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 13:45:51 vasta tsitaadiga

caramis, pump piniseb ikka korralikult, panin selle Noctua vendiga kaasas oleva Low Noice Adaptori vahele, siis on enam-vähem talutav. Endal Kelvin T12 ja sai isegi testiks 550Ti-le universaalne plokk külge kruvitud ja toimis täitsa kenasti - temperatuurid normis ja vaiksem ka.

Kuna tahtsin jõudlust juurde (970 läks garantiisse), siis lolli peaga ostsin ebayst kasutatud 670 koos täisplokiga, aga tüüp saatis põhim. tavalise mullikileümbrikuga ning kõik nurgad muidugi kahjustatud. Tööle ta sain, aga kuna ekraan oli punaseid triipe täis ja win ei tundnud kaarti korralikult ära, siis ei teagi temperatuuridest midagi (kas see üks radikas suudab ära jahutada või mitte).

_________________
-------------------------------
M: iMac (27'', 2019)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 13:47:45 vasta tsitaadiga

villu kirjutas:
caramis, pump piniseb ikka korralikult, panin selle Noctua vendiga kaasas oleva Low Noice Adaptori vahele, siis on enam-vähem talutav. Endal Kelvin T12 ja sai isegi testiks 550Ti-le universaalne plokk külge kruvitud ja toimis täitsa kenasti - temperatuurid normis ja vaiksem ka.

Kuna tahtsin jõudlust juurde (970 läks garantiisse), siis lolli peaga ostsin ebayst kasutatud 670 koos täisplokiga, aga tüüp saatis põhim. tavalise mullikileümbrikuga ning kõik nurgad muidugi kahjustatud. Tööle ta sain, aga kuna ekraan oli punaseid triipe täis ja win ei tundnud kaarti korralikult ära, siis ei teagi temperatuuridest midagi (kas see üks radikas suudab ära jahutada või mitte).

mis mõttes piniseb? väga hullu lärmi teeb siis?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defrige
HV kasutaja
defrige

liitunud: 26.04.2012




sõnum 21.07.2015 14:02:20 vasta tsitaadiga

Need closed-loop omad muidugi toredad ,aga kui cpu ja gpu on ühe 240mm radika küljes siis peab sinna panema ikka päris suure rpmiga fanid, et ära jahutaks. Open-loope on ka päris kompaktseid nüüd. Closed-loopidega see jama ka, et siis peab vramidele otsima väiksed radikad peale enamasti. Minu arvates siiamaani üks parimaid (semi) closed-loope on ikkagi swiftech h220x.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 14:19:36 vasta tsitaadiga

caramis, kuna ventikad kenasti pwm-iga (alt 120 sisse ja ülalt 92 välja), siis niisama veebis istudes kuulen pumba sirinat kenasti.
_________________
-------------------------------
M: iMac (27'', 2019)
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 18:14:41 vasta tsitaadiga

defrige kirjutas:
Need closed-loop omad muidugi toredad ,aga kui cpu ja gpu on ühe 240mm radika küljes siis peab sinna panema ikka päris suure rpmiga fanid, et ära jahutaks. Open-loope on ka päris kompaktseid nüüd. Closed-loopidega see jama ka, et siis peab vramidele otsima väiksed radikad peale enamasti. Minu arvates siiamaani üks parimaid (semi) closed-loope on ikkagi swiftech h220x.

esiteks, see 240mm probleem on ikka ainult AIOdel, millel vaskradikas ja average CPU plokk. Kelvin tundub, et on oluliselt asjalikum ja tehniliselt ei ole siiski mitte päris AIOga, sest ta on laiendatav. Corsairi kärakaga ma ei viitsiks ennast vaevata ja oht neid plastmassist põlvesid murda on ka vist suhteliselt suur võrreldes Kelvini metallist põlvedega

villu kirjutas:
caramis, kuna ventikad kenasti pwm-iga (alt 120 sisse ja ülalt 92 välja), siis niisama veebis istudes kuulen pumba sirinat kenasti.

tuba täiesti vaikne? aga kui midagi vaikselt eemal töötab, siis tähele ei pane? hääletuks ma arvan, et päris ei saagi. ketas mul sahistab korralikult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 20:59:40 vasta tsitaadiga

expandable AIO siis vms. icon_razz.gif

endal kast suht vaikne ja ketas ka rahulik (wd red, teine järjest juba).. vee puhul kardan pumba heli..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 00:33:53 vasta tsitaadiga

http://www.overclock3d.net/articles/cases_cooling/ek_announce_predator_aio_watercooler/1
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 11:14:43 vasta tsitaadiga

http://www.overclock3d.net/articles/cases_cooling/alphacool_tease_a_gpu_aio_watercooler/1
Alphacool Tease a GPU AIO Watercooler

mulle väga meeldib, et AIO WC variandid massidesse minemas on icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2015 11:15:29 vasta tsitaadiga

alphacool ja ek viskumine sellesse turusegmenti on kindlasti väga kuradi hea uudis.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 11:18:46 vasta tsitaadiga

kuigi ID-cooling suht värske firma on, siis nende väljatoodud hunter duet on ka päris hea variant icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 17:50:59 vasta tsitaadiga

GPU AIO on ikka kuradi huvitav uudis. Carbide 250D jaoks nagu loodud vidin, raisk
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2015 21:30:46 vasta tsitaadiga

need gpu plokiga asjad sunnivad ettevaatusele. videokaardil on ka muid osi, mida jahutada, eelkõige vrm.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 22:21:02 vasta tsitaadiga

sesmõttes on corsair'i variant hea, et vent jääb alles.. paigaldamisvideo... ei tea samas, kas ja kui palju VRM'iga kontakti on..
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.