Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 356, 357, 358  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012




sõnum 28.05.2014 10:24:22 vasta tsitaadiga

Tervist,

Oleks soov veestada oma 2xE5-2620v2'd ära, seest tulevikus hakkab serverimühin kahetoalises korteris teisi peale minu häirima. Kuidas oleks soodsaim viis seda teha icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2014 10:43:33 vasta tsitaadiga

scrife kirjutas:
Tervist,

Oleks soov veestada oma 2xE5-2620v2'd ära, seest tulevikus hakkab serverimühin kahetoalises korteris teisi peale minu häirima. Kuidas oleks soodsaim viis seda teha icon_biggrin.gif ?


Mis korpuse sees sul see kooslus on?
Kui palju on ruumi radikate jaoks.

Selliseid 2tk masinasse paigutada?
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid194/Cooler-Enermax-ELC-LM120S-TAA-Limax-120-TBApollish-103994
või
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid194/Enermax-LiTech-240-Aluminum-Hitech-Series-AiO-CPU-Cooler-240mm-91625

_________________
Ei ole nii lolli inimest, kes ei oskaks teist õpetada.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2014 11:25:33 vasta tsitaadiga

Ehitan testbenchi Lian Li T60 põhjale hetkel (soovitusi võib ka selle põhjal postkasti saata) ja mõtlen, et tahaksin vesijahutust, et ei peaks suure torniga mässama, kui juppe vahetan... Mõtlesin Corsair'i H75 peale, ent "The only thing to be wary of is the plastic backplate: it isn't the strongest and can wear quickly. One of our standoffs is now turning freely as the worn plastic is no longer able to hold it steady, though this doesn't appear to have impacted performance." pani mõtlema...

On soovitusi AIO vesijahutuse kohta, mis taluks tihedat peale ja mahavõtmist? Extreme performance'it ei vaja ja vaikus ei ole ka kõige olulisem asi maailmas, lihtsalt, et inimlikult ära jahutaks ja pealemahavõtmine lihtsalt käiks + vastu peaks.

Lisaks pean vist korpusele selle bracketi ka võtma, et seda mountida.. ei viitsi mingit koduvarianti ehitada. Samas mõtlen, et vb. võtan juba dual bracketi, saab suure radika või 2 venti vms. panna mingiaeg. Ühega töötab sama edukalt see ka ja hinnavahe ei ole suur.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012




sõnum 28.05.2014 19:25:13 vasta tsitaadiga

Korpus on vana serveri oma, kus ruumi on tohhuijaa. Lihtsalt vaja ennem sissepuurida õiged augud icon_biggrin.gif. Tänan vastamst, kuid pigem ma mõtlesin rohkem custom vesijahutuse peale, mitte 2x pre-filled versioonile. Esimest korda on suts raske hakata valima voolikuid, ühendusi ja blokke. Teist korda tehes, on eelnev praktika olemas ja saan juba ise hakkama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 29.05.2014 10:39:14 vasta tsitaadiga

Scrife, kui sul on seal ruumi ülegi, pane suured õhkjahutused ja saadki vaikuse. Vett pannakse serveritesse eelkõige 1u, kus ruumi pole.

Custom loop veega tehes pead arvestama 400-500 eur väljaminekuga. Sul oleks vaja paralel loopi, sa ei saa jadamisi kahte protsessorit panna. Kui sa just ei pane loopis pump > radikas1 > cpu1 > radikas2 > cpu2 > pump. Ühtlasema temperatuuri saab aga ikkagi pärast suuremat radiaatorit kaks veeplokki paraleelselt pannes.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012




sõnum 29.05.2014 16:51:56 vasta tsitaadiga

Noh, jah, siis d15'd peale.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006




sõnum 30.05.2014 13:46:51 vasta tsitaadiga

cele kirjutas:
Scrife, kui sul on seal ruumi ülegi, pane suured õhkjahutused ja saadki vaikuse. Vett pannakse serveritesse eelkõige 1u, kus ruumi pole.

Custom loop veega tehes pead arvestama 400-500 eur väljaminekuga. Sul oleks vaja paralel loopi, sa ei saa jadamisi kahte protsessorit panna. Kui sa just ei pane loopis pump > radikas1 > cpu1 > radikas2 > cpu2 > pump. Ühtlasema temperatuuri saab aga ikkagi pärast suuremat radiaatorit kaks veeplokki paraleelselt pannes.


Jadamisi pannes see vee temp-i vahe mingi 1-2C kui sedagi.
Paralleel loopide aretamine suht laus debiilsus.

Pump > Cpu 1 > Cpu 2 > Radikas > Pump

http://www.aquatuning.de/product_info.php/info/p16245_Alphacool-NexXxoS-Cool-Answer-360-D5-UT---Set.html
+
http://www.aquatuning.de/product_info.php/info/p16129_Alphacool-NexXxoS-XP--Light---Acetal-Nickel---Intel-AMD.html
+
http://www.aquatuning.de/product_info.php/info/p13967_13-10mm-compression-fitting-G1-4---compact---matte-black.html x2

Kokku 317,96€.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 30.05.2014 13:52:41 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:

Paralleel loopide aretamine suht laus debiilsus.


Ei tea küll, miks see debiilsus oleks? Kallimate tootjate kallimad komponendid lausa näevad seda ette, pakkudes mitme inlet/outlet pordiga plokke ja/või radiaatoreid. Nii saad ühe temperatuuriga vee mõlemale plokile peale, düüside jämedused ühesugused ja toimib väga hästi. Jadamisi jõuab teisele plokile 2-3 kraadi soojem vesi (sõltuvalt pumba võimsusest), mis teeb omakorda CPU2 temperatuuriks +3-5 kraadi, suure koormuse korral vahe kindlasti suureneb.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006




sõnum 30.05.2014 14:40:18 vasta tsitaadiga

cele kirjutas:
Drizzle kirjutas:

Paralleel loopide aretamine suht laus debiilsus.


Ei tea küll, miks see debiilsus oleks? Kallimate tootjate kallimad komponendid lausa näevad seda ette, pakkudes mitme inlet/outlet pordiga plokke ja/või radiaatoreid. Nii saad ühe temperatuuriga vee mõlemale plokile peale, düüside jämedused ühesugused ja toimib väga hästi. Jadamisi jõuab teisele plokile 2-3 kraadi soojem vesi (sõltuvalt pumba võimsusest), mis teeb omakorda CPU2 temperatuuriks +3-5 kraadi, suure koormuse korral vahe kindlasti suureneb.


materjalide hind ei ole väärt seda paari kraadi.
Kuna jadamisi normaalse pumbaga käib see vesi sealt 2-st plokist nii kiirelt läbi siis see temperatuur jääb suht ühtlane.
80W xeonid ei ole just mingid ahjud nagu 3xxx ja 4xxx seeria 6 tuumalised mölakad.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2014 14:43:09 vasta tsitaadiga

Drizzle kirjutas:

Paralleel loopide aretamine suht laus debiilsus.


Kas just debiilsus, see on muidugi küsitav. Paralleelsetel loopidel on oma koht olemas, kuid seda juhul kui pump on piisavalt võimas ning mõlema osa veetakistus on sama, sest muidu saab üks suurema pealevoolu ja jahutusvõime kui teine. Üldiselt kasutatakse neid kahe sama komponendi jahutamiseks kui pump võimaldab, sest muidu on väga raske sama takistust saada, graafikakaardid on väga populaarsed näiteks. Siit, alates 3. leheküljest võid täpsemalt lugeda plussidest ja miinustest, kui pakub huvi.

cele kirjutas:
Kallimate tootjate kallimad komponendid lausa näevad seda ette, pakkudes mitme inlet/outlet pordiga plokke ja/või radiaatoreid. Nii saad ühe temperatuuriga vee mõlemale plokile peale, düüside jämedused ühesugused ja toimib väga hästi. Jadamisi jõuab teisele plokile 2-3 kraadi soojem vesi (sõltuvalt pumba võimsusest), mis teeb omakorda CPU2 temperatuuriks +3-5 kraadi, suure koormuse korral vahe kindlasti suureneb.

Kallimatel komponentidel on rohkem sisse- ja väljavoolu porte, et oleks võimalik neid paigutada täpselt oma äranägemise järgi ning pordid ei oleks takistuseks vastava komponendi asukohas.
Enne kui eraldi loope hakkad ehitama siis soovitaks läbi lugeda selle ning selle lingi ja lähemalt uurida ehk overclock.net foorumi vesijahutuse osa, seal on päris head juhendid olemas ja vajadusel antakse ka nõu.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 30.05.2014 14:55:17 vasta tsitaadiga

DanelM kirjutas:

Kas just debiilsus, see on muidugi küsitav. Paralleelsetel loopidel on oma koht olemas, kuid seda juhul kui pump on piisavalt võimas ning mõlema osa veetakistus on sama, sest muidu saab üks suurema pealevoolu ja jahutusvõime kui teine. Üldiselt kasutatakse neid kahe sama komponendi jahutamiseks kui pump võimaldab, sest muidu on väga raske sama takistust saada, graafikakaardid on väga populaarsed näiteks. Siit, alates 3. leheküljest võid täpsemalt lugeda plussidest ja miinustest, kui pakub huvi.


Nõus, aga vaata, millest me rääkisime - vesijahutus kahe CPU-ga masinasse. Ehk mel olekski täpselt 2 x identsed CPU veeplokid identse takistusega. Võimas pump ja täpselt identsete sisselaskeavadega radiaator. Seda võiks välja lugeda minu Swiftech lembusest ja toodud hinnapakkumisest lahendusele icon_smile.gif

Kui ise hakata midagi kokku keerama või proovida panna CPU ühte loopi ja GPU või mingi muu jahutus teisse siis igati päri, et see on parasjagu monkey business ning ei pruugi üldsegi õnnestuda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2014 13:00:40 vasta tsitaadiga

Tervitused seltsimehed,

Plaan on panna cpu ja gpu vesijahutuse alla. Ma pole elu sees kokku puutunud vesijahutusega enda masinates.
Küsimus on siis selline. Kas antud vesijahutusega Corsair Hydro Series™ H110 Extreme on mul võimalik viia vesi läbi gpu ja cpu? Ehk siis radikast voolik cpu peale sealt teine gpu peale ja gpu pealt jookseb voolik tagasi radikasse?
Tänud ette beer_yum.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 31.05.2014 13:16:10 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Tervitused seltsimehed,

Plaan on panna cpu ja gpu vesijahutuse alla. Ma pole elu sees kokku puutunud vesijahutusega enda masinates.
Küsimus on siis selline. Kas antud vesijahutusega Corsair Hydro Series™ H110 Extreme on mul võimalik viia vesi läbi gpu ja cpu? Ehk siis radikast voolik cpu peale sealt teine gpu peale ja gpu pealt jookseb voolik tagasi radikasse?
Tänud ette beer_yum.gif


Võimalik on igasugu asju teha. Aga antud juhul oleks asi täielik lollus icon_biggrin.gif Korralik kinnine süsteem ära lõhkuda ja siis ise leiutama hakata. thumbs_down.gif

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2014 14:47:20 vasta tsitaadiga

oskab keegi soovitada kõik-ühes veesüsteemi, mis tuleks võimalikult paljude socketite toega ja taluks hästi peale-maha kakkumist?
(plussideks oleks hea jahutusvõime ja vaiksus, mingit üüberjahutust taga ei aja, piinama ei hakka)

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2014 14:52:44 vasta tsitaadiga

Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Tervitused seltsimehed,

Plaan on panna cpu ja gpu vesijahutuse alla. Ma pole elu sees kokku puutunud vesijahutusega enda masinates.
Küsimus on siis selline. Kas antud vesijahutusega Corsair Hydro Series™ H110 Extreme on mul võimalik viia vesi läbi gpu ja cpu? Ehk siis radikast voolik cpu peale sealt teine gpu peale ja gpu pealt jookseb voolik tagasi radikasse?
Tänud ette beer_yum.gif


Võimalik on igasugu asju teha. Aga antud juhul oleks asi täielik lollus icon_biggrin.gif Korralik kinnine süsteem ära lõhkuda ja siis ise leiutama hakata. thumbs_down.gif

Aga sellisel juhul on sul endal soovitusi jagada?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 01.06.2014 00:31:24 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Tervitused seltsimehed,

Plaan on panna cpu ja gpu vesijahutuse alla. Ma pole elu sees kokku puutunud vesijahutusega enda masinates.
Küsimus on siis selline. Kas antud vesijahutusega Corsair Hydro Series™ H110 Extreme on mul võimalik viia vesi läbi gpu ja cpu? Ehk siis radikast voolik cpu peale sealt teine gpu peale ja gpu pealt jookseb voolik tagasi radikasse?
Tänud ette beer_yum.gif


Võimalik on igasugu asju teha. Aga antud juhul oleks asi täielik lollus icon_biggrin.gif Korralik kinnine süsteem ära lõhkuda ja siis ise leiutama hakata. thumbs_down.gif

Aga sellisel juhul on sul endal soovitusi jagada?


Odavama otsa pealt videole eraldi aio peale osta. AC Hybrid näiteks.

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2014 10:31:16 vasta tsitaadiga

Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Tervitused seltsimehed,

Plaan on panna cpu ja gpu vesijahutuse alla. Ma pole elu sees kokku puutunud vesijahutusega enda masinates.
Küsimus on siis selline. Kas antud vesijahutusega Corsair Hydro Series™ H110 Extreme on mul võimalik viia vesi läbi gpu ja cpu? Ehk siis radikast voolik cpu peale sealt teine gpu peale ja gpu pealt jookseb voolik tagasi radikasse?
Tänud ette beer_yum.gif


Võimalik on igasugu asju teha. Aga antud juhul oleks asi täielik lollus icon_biggrin.gif Korralik kinnine süsteem ära lõhkuda ja siis ise leiutama hakata. thumbs_down.gif

Aga sellisel juhul on sul endal soovitusi jagada?


Odavama otsa pealt videole eraldi aio peale osta. AC Hybrid näiteks.


Ma ise mõtlesin sama, aga asus rog poseidon platinum gtx 780 tuleb koos veeplokiga. Ma ei tea, vb lihtsam osta msi geforce gtx 780 3gb lightning ja sinna peale aretada eraldi AC Hybrid, samas sellega kaotan ma garantii.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.06.2014 10:46:51 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Tervitused seltsimehed,

Plaan on panna cpu ja gpu vesijahutuse alla. Ma pole elu sees kokku puutunud vesijahutusega enda masinates.
Küsimus on siis selline. Kas antud vesijahutusega Corsair Hydro Series™ H110 Extreme on mul võimalik viia vesi läbi gpu ja cpu? Ehk siis radikast voolik cpu peale sealt teine gpu peale ja gpu pealt jookseb voolik tagasi radikasse?
Tänud ette beer_yum.gif


Võimalik on igasugu asju teha. Aga antud juhul oleks asi täielik lollus icon_biggrin.gif Korralik kinnine süsteem ära lõhkuda ja siis ise leiutama hakata. thumbs_down.gif

Aga sellisel juhul on sul endal soovitusi jagada?


Odavama otsa pealt videole eraldi aio peale osta. AC Hybrid näiteks.


Ma ise mõtlesin sama, aga asus rog poseidon platinum gtx 780 tuleb koos veeplokiga. Ma ei tea, vb lihtsam osta msi geforce gtx 780 3gb lightning ja sinna peale aretada eraldi AC Hybrid, samas sellega kaotan ma garantii.


Jahuti eemaldamisega kaotab garantii? Kuidas sa siis termopastat peaks vahetama või see polegi mõeldud vahetamiseks kasutaja poolt? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 01.06.2014 10:59:46 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
andreL kirjutas:
Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Tervitused seltsimehed,

Plaan on panna cpu ja gpu vesijahutuse alla. Ma pole elu sees kokku puutunud vesijahutusega enda masinates.
Küsimus on siis selline. Kas antud vesijahutusega Corsair Hydro Series™ H110 Extreme on mul võimalik viia vesi läbi gpu ja cpu? Ehk siis radikast voolik cpu peale sealt teine gpu peale ja gpu pealt jookseb voolik tagasi radikasse?
Tänud ette beer_yum.gif


Võimalik on igasugu asju teha. Aga antud juhul oleks asi täielik lollus icon_biggrin.gif Korralik kinnine süsteem ära lõhkuda ja siis ise leiutama hakata. thumbs_down.gif

Aga sellisel juhul on sul endal soovitusi jagada?


Odavama otsa pealt videole eraldi aio peale osta. AC Hybrid näiteks.


Ma ise mõtlesin sama, aga asus rog poseidon platinum gtx 780 tuleb koos veeplokiga. Ma ei tea, vb lihtsam osta msi geforce gtx 780 3gb lightning ja sinna peale aretada eraldi AC Hybrid, samas sellega kaotan ma garantii.


Jahuti eemaldamisega kaotab garantii? Kuidas sa siis termopastat peaks vahetama või see polegi mõeldud vahetamiseks kasutaja poolt? icon_biggrin.gif


Üldiselt on olnud savi see radika maha kruttimine. Peaasi, et garantiisse läheb originaal jahutiga. KUID, gtx780 seerial on loll kleeps jahutus radika kruvile peale pandud.

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2014 13:06:24 vasta tsitaadiga

Liil6u kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
andreL kirjutas:
Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Liil6u kirjutas:
andreL kirjutas:
Tervitused seltsimehed,

Plaan on panna cpu ja gpu vesijahutuse alla. Ma pole elu sees kokku puutunud vesijahutusega enda masinates.
Küsimus on siis selline. Kas antud vesijahutusega Corsair Hydro Series™ H110 Extreme on mul võimalik viia vesi läbi gpu ja cpu? Ehk siis radikast voolik cpu peale sealt teine gpu peale ja gpu pealt jookseb voolik tagasi radikasse?
Tänud ette beer_yum.gif


Võimalik on igasugu asju teha. Aga antud juhul oleks asi täielik lollus icon_biggrin.gif Korralik kinnine süsteem ära lõhkuda ja siis ise leiutama hakata. thumbs_down.gif

Aga sellisel juhul on sul endal soovitusi jagada?


Odavama otsa pealt videole eraldi aio peale osta. AC Hybrid näiteks.


Ma ise mõtlesin sama, aga asus rog poseidon platinum gtx 780 tuleb koos veeplokiga. Ma ei tea, vb lihtsam osta msi geforce gtx 780 3gb lightning ja sinna peale aretada eraldi AC Hybrid, samas sellega kaotan ma garantii.


Jahuti eemaldamisega kaotab garantii? Kuidas sa siis termopastat peaks vahetama või see polegi mõeldud vahetamiseks kasutaja poolt? icon_biggrin.gif


Üldiselt on olnud savi see radika maha kruttimine. Peaasi, et garantiisse läheb originaal jahutiga. KUID, gtx780 seerial on loll kleeps jahutus radika kruvile peale pandud.


Tundub, et siit Eestist ei saa midagi korraliku. Seega kui aussist tagasi tulen, siis kraban need asjad kaasa.

http://www.pccasegear.com/index.php?main_page=product_info&cPath=207_160_45&products_id=27265&zenid=5e93273250053ed0436903c121aaa513

http://www.pccasegear.com/index.php?main_page=product_info&cPath=207_160_878_880_1501&products_id=25730&zenid=5e93273250053ed0436903c121aaa513

Ja süda rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 02.06.2014 14:29:48 vasta tsitaadiga

neid kõike saad saksamaalt tellida ja odavamalt mulle tundub kui aussist
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2014 14:45:27 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
neid kõike saad saksamaalt tellida ja odavamalt mulle tundub kui aussist

Saad sa palun anda mõne lingi? Ebay.de annab ainult 450 euriga selliseid komplekte, samuti uk amazon 280 naela(480 dollarit)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 02.06.2014 15:17:07 vasta tsitaadiga

http://www.caseking.de/shop/catalog/advanced_search_result.php?keywords=raystorm

ja waterblocke on aquatuning.de lehelt ka saada, olen mõlemast poes tellinud ja julgen soovitada, caseking kandis isegi raha tagasi kui paarisaja eurose tellimuse puhul ikkagi ümber mõtlesin.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2014 15:58:11 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
http://www.caseking.de/shop/catalog/advanced_search_result.php?keywords=raystorm

ja waterblocke on aquatuning.de lehelt ka saada, olen mõlemast poes tellinud ja julgen soovitada, caseking kandis isegi raha tagasi kui paarisaja eurose tellimuse puhul ikkagi ümber mõtlesin.

Tänud mees! Mulle jäi kohe sealt silma http://www.caseking.de/shop/catalog/EVGA-GeForce-GTX-780-Ti-Classified-K%7CNGP%7CN-Edition::27687.html Antud kaardi tahaks jubedalt vee alla panna ja flashitud bios peale, peaks 1400 mhz välja laskma icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 14.06.2014 16:28:05 vasta tsitaadiga

Krt pole ammu midagi ostnud ja on meelest läinud mingi Saksamaa poe nimi, mis korralikke vesijahutus juppe müüs.. keegi teab sellist või on mingid uued tulnud peale vahepeal?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 287, 288, 289 ... 356, 357, 358  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.