Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 21:33:22 vasta tsitaadiga

Tegelt oleks huvitav teada, kus seda 649€ eest jagatakse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 21:37:16 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Tegelt oleks huvitav teada, kus seda 649€ eest jagatakse icon_rolleyes.gif

Kurjad keeled räägivad et enam ei saagi. keskmine hind jääb sellel seerial ikka sinna 820 kanti.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 01:19:06 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Tegelt oleks huvitav teada, kus seda 649€ eest jagatakse icon_rolleyes.gif


Kuni novembri lõpuni tõesti sellise hinnaga. Ise ostsin samast poest, aga tunduvalt kallimalt. Vihjeks niipalju, et kunagi oli Tallinnas selle keti poode päris mitmeid, momendil mitte ühtegi. Head googeldamist.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 23.11.2012 10:03:16 vasta tsitaadiga

Miks on vaja sellist äraarvamismängu mängida? icon_confused.gif Hinna vaatlus kui selline peaks just olema koht kus arutada kust keegi millise hinnaga midagi sai.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 13:13:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks on vaja sellist äraarvamismängu mängida? Hinna vaatlus kui selline peaks just olema koht kus arutada kust keegi millise hinnaga midagi sai.

Ei ole neid siinse foorumi reegleid täpselt läbi lugenud. Siin mainiti, et ei tohi tarnijaid nimetada. Ei oska öelda, kas oma hindade avaldamine HinnaVaatluse lehel on firmadele tasuline teenus ja sellisel juhul-nagu televisiooniski, pole lubatud tasuta reklaami(nt. telesaates) teha-kehtib see reegel ka siinses keskkonnas.


viimati muutis pundar 23.11.2012 13:15:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 13:13:56 vasta tsitaadiga

Võiks ikka mainida jah.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 13:15:27 vasta tsitaadiga

Experdist on jutt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 13:24:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võiks ikka mainida jah.

Kui on lubatud, siis "kiirustage unetud". Firma, kes nimetatud mudelit soodsalt pakub on juba paljude poolt unustatud www.expert.ee. PS. hind on tänase päeva seisuga 50.-€ kõrgem, aga siiski veel erakordselt soodne 699.-€
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 13:27:49 vasta tsitaadiga

Kliendilehes on endiselt 649€.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2012 13:32:33 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kliendilehes on endiselt 649€.

eeldatavasti antakse sama hinnaga kui kysima lähed.
vastasel juhul on kliendi petmine ja tarbijakaitse pärusmaa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 15:30:08 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Puht huvipärast küsin, et kas siin foorumis on keegi kunagi ka 9 seeria philipseid müünud. Kasutatuid ma mõtlen. Näiteks mingi 2-3aastat vana mudelit. Uut ei raatsi osta aga eelistan ainult philipsi 9 seeriat.


Lihtsalt jutukõrvale aga pärast (vist aastat) otsimist sai endalegi soetatud just Philipsi 9-seeria 46PFL9706 mudel. Niipalju kui lugesin ka erapooletuid teste siis oma moth-eye filtri jms huvitavaga peaks ta Panade tippplasemadega suht võrdne (või isegi parem) olema... Ühest Techradari testist jäi silma huvitav jupp "So deep are the black levels of the Philips 46PFL9707 (minu masina selle aasta väljalase), in fact, that they leave even the much-praised efforts of Sony’s HX8 series and the Panasonic TX-P42GT50 trailing - at least if you’re attempting to run the Panasonic models in an environment containing any sort of ambient light." Siin on kogu ülevaade kel huvi http://www.trustedreviews.com/philips-46pfl9707-first-look_TV_review
Kallis ta krt oli ei saa salata (ligi 2000 eur-i) kuid pean ütlema et muus osas olen hetkel oma "kaua tehtud kaunikesega" ülirahul.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oobika
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2007




sõnum 23.11.2012 16:12:59 vasta tsitaadiga

Plaanis osta uus telekas.

Silma on jäänud:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/207419/

Kuna televiisor kavatseb istuda kapi peal 10 aastat, siis leian, et 3D võiks ikka küljes olla. Annab see ju pildikvaliteedile palju juurde.
Teiseks funktisooniks saab olema DLNA. Filmide ja videode vaatamine otse arvutist telekasse on väga mugav ja olen kuulnud, et samsung on kõige kõvem sel alal. (Koodekite ja selliste mängimisega).
Kas on võimalik näiteks sellise telekaga viimast juutuubi kassivideot otse telekasse striimida?

Ehk oskavad targemad öelda, kas olen teinud hea valiku või midagi oleks üle vaadata!? Tolle siis 40.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 17:14:05 vasta tsitaadiga

Kui kaugelt vaadad? Ma ostsin 42" aga nüüd tundub väike icon_biggrin.gif Ülevaated on kiitvad aga ise olen kergelt kõhklev, firma nimi ei meeldi aga see on juba minu probleem. Uuri aga veel ja nagu ma olen enne ka ütlend siis Tehnika ja maailm lubas detsembris telekaid testida. Äkki saab sealt ka mingeid mõtteid.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rdik
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2004




sõnum 23.11.2012 18:07:04 vasta tsitaadiga

oobika kirjutas:
3D võiks ikka küljes olla. Annab see ju pildikvaliteedile palju juurde.

Tekkis küsimus, et mismoodi see 3D pildikvaliteeti parandab?

endal läks lõpuks loosi LG 42LM640S 635€, siiani täitsa rahul, kuigi oleks ehk pidanud rohkem € kulutama ja võtma ikka suurema diagonaaliga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 10:04:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kliendilehes on endiselt 649€.

eeldatavasti antakse sama hinnaga kui kysima lähed.
vastasel juhul on kliendi petmine ja tarbijakaitse pärusmaa


Ma võtaks ka selle novembrikuu kliendilehe kaasa http://shop.expert.ee/Kampaanialehed/Kliendileht
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abman
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 24.11.2012 18:07:16 Funai telerid! vasta tsitaadiga

Oleks vaja telerit: 32 tolli, matt ekraan, salvestaks USB kaudu ja Full HD poleks paha.
Tuhnisin läbi üksjagu firmade telekaid. Siiani pole sobivat leidnud.

Komistasin sellise otsa - Funai 32FL552
http://www.funai.ee/produkt-32fl552-263.html

On kellelgi see teler?
Oleks huvitav kuidas selliseid küsimusi kommenteeritakse;

1.
USB sisend (USB recording, Jpeg)Timeshift
Kas EPG salvestus samuti võimalik ja kas salvestab ainult Jpeg failina,
mida saab ainult selle teleriga maha mängida jne.
Paljudel firmadel, et EPG-ga saab salvestada ainult DVB-T aga DVB-C ja analoogi?

2.
Kas Starmani kaablivõrgus jääb midagi nägemata (teleri võimalusi arvestades), või mõnes teises?
Kas mõni Conax moodul vigurdab?

3.
Pole nagu kirjas, et USB kaudu midagi maha mängiks, kuidas sellega lood?

4.
Ja muidugi pildi kvaliteet (just kiired liikumised), kuidas sellega lood?
Matt ekraan oleks silmadele hea.

5.
Vanainimesi igasugused muud tilulilud ei huvita, teevad kasutamise ainult keeruliseks!

Või on kellelgi mõni alternatiiv oma kogemustest välja pakkuda?
`
Poodides kolades on letid üsna lagedad (32 tolliseid vähe) ja matt ekraan ? - ainult "peeglid"!


http://www.funai.ee/family-led-36.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2012 20:36:03 vasta tsitaadiga

jalutasin euronicsis natuke ringi. väljas oli LG passiiv3D telekas.
proovisin prille, peaks mainima, et väga kerged. aga kui pildist rääkida, siis see oli ikka suht saast, pooleldi udukogu. ok, see 3d efekt oli suht ok, aga kui mingi naise lõust on pooleldi udukogu, siis minu silmis see küll kriitikat ei kannata.
ja see oli veel pealegi DEMO klipp

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abman
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 24.11.2012 21:00:10 Re: Funai telerid! vasta tsitaadiga

abman kirjutas:
Oleks vaja telerit: 32 tolli, matt ekraan, salvestaks USB kaudu ja Full HD poleks paha.
Tuhnisin läbi üksjagu firmade telekaid. Siiani pole sobivat leidnud.

Komistasin sellise otsa - Funai 32FL552
http://www.funai.ee/produkt-32fl552-263.html

On kellelgi see teler?
Oleks huvitav kuidas selliseid küsimusi kommenteeritakse;

1.
USB sisend (USB recording, Jpeg)Timeshift
Kas EPG salvestus samuti võimalik ja kas salvestab ainult Jpeg failina,
mida saab ainult selle teleriga maha mängida jne.
Paljudel firmadel, et EPG-ga saab salvestada ainult DVB-T aga DVB-C ja analoogi?

2.
Kas Starmani kaablivõrgus jääb midagi nägemata (teleri võimalusi arvestades), või mõnes teises?
Kas mõni Conax moodul vigurdab?

3.
Pole nagu kirjas, et USB kaudu midagi maha mängiks, kuidas sellega lood?

4.
Ja muidugi pildi kvaliteet (just kiired liikumised), kuidas sellega lood?
Matt ekraan oleks silmadele hea.

5.
Vanainimesi igasugused muud tilulilud ei huvita, teevad kasutamise ainult keeruliseks!

Või on kellelgi mõni alternatiiv oma kogemustest välja pakkuda?
`
Poodides kolades on letid üsna lagedad (32 tolliseid vähe) ja matt ekraan ? - ainult "peeglid"!


http://www.funai.ee/family-led-36.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 24.11.2012 21:28:27 Re: Funai telerid! vasta tsitaadiga

abman kirjutas:
Oleks vaja telerit: 32 tolli, matt ekraan, salvestaks USB kaudu ja Full HD poleks paha.
Tuhnisin läbi üksjagu firmade telekaid. Siiani pole sobivat leidnud.

Komistasin sellise otsa - Funai 32FL552
http://www.funai.ee/produkt-32fl552-263.html

On kellelgi see teler?
Oleks huvitav kuidas selliseid küsimusi kommenteeritakse;

1.
USB sisend (USB recording, Jpeg)Timeshift
Kas EPG salvestus samuti võimalik ja kas salvestab ainult Jpeg failina,
mida saab ainult selle teleriga maha mängida jne.
Paljudel firmadel, et EPG-ga saab salvestada ainult DVB-T aga DVB-C ja analoogi?

2.
Kas Starmani kaablivõrgus jääb midagi nägemata (teleri võimalusi arvestades), või mõnes teises?
Kas mõni Conax moodul vigurdab?

3.
Pole nagu kirjas, et USB kaudu midagi maha mängiks, kuidas sellega lood?

4.
Ja muidugi pildi kvaliteet (just kiired liikumised), kuidas sellega lood?
Matt ekraan oleks silmadele hea.

5.
Vanainimesi igasugused muud tilulilud ei huvita, teevad kasutamise ainult keeruliseks!

Või on kellelgi mõni alternatiiv oma kogemustest välja pakkuda?
`
Poodides kolades on letid üsna lagedad (32 tolliseid vähe) ja matt ekraan ? - ainult "peeglid"!


http://www.funai.ee/family-led-36.html


Sony'd on ka ju matt ekraaniga?!?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 22:08:47 Re: Funai telerid! vasta tsitaadiga

exciter kirjutas:
abman kirjutas:
Oleks vaja telerit: 32 tolli, matt ekraan, salvestaks USB kaudu ja Full HD poleks paha.
Tuhnisin läbi üksjagu firmade telekaid. Siiani pole sobivat leidnud.

Komistasin sellise otsa - Funai 32FL552
http://www.funai.ee/produkt-32fl552-263.html

On kellelgi see teler?
Oleks huvitav kuidas selliseid küsimusi kommenteeritakse;

1.
USB sisend (USB recording, Jpeg)Timeshift
Kas EPG salvestus samuti võimalik ja kas salvestab ainult Jpeg failina,
mida saab ainult selle teleriga maha mängida jne.
Paljudel firmadel, et EPG-ga saab salvestada ainult DVB-T aga DVB-C ja analoogi?

2.
Kas Starmani kaablivõrgus jääb midagi nägemata (teleri võimalusi arvestades), või mõnes teises?
Kas mõni Conax moodul vigurdab?

3.
Pole nagu kirjas, et USB kaudu midagi maha mängiks, kuidas sellega lood?

4.
Ja muidugi pildi kvaliteet (just kiired liikumised), kuidas sellega lood?
Matt ekraan oleks silmadele hea.

5.
Vanainimesi igasugused muud tilulilud ei huvita, teevad kasutamise ainult keeruliseks!

Või on kellelgi mõni alternatiiv oma kogemustest välja pakkuda?
`
Poodides kolades on letid üsna lagedad (32 tolliseid vähe) ja matt ekraan ? - ainult "peeglid"!


http://www.funai.ee/family-led-36.html


Sony'd on ka ju matt ekraaniga?!?

Euronicsis käisin mingi kuu tagasi ja siis väideti, et ainult philipsi 9 seeria on matt ekraaniga. On see tõsi ka ma ei tea.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 24.11.2012 22:45:06 vasta tsitaadiga

näiteks: Sony HX750 on matt ekraaniga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2012 20:05:45 vasta tsitaadiga

Härrased, andke abi.
Mu LM660'l tundub olema wifiga mingi kana kitkuda. Igakord kui uuesti teleri käivitan on ta serviio serveri ära unustanud, peab uuesti netti seadistama et üles leiaks. Samuti kui suuremaid faile mängida siis hakkab laadima neid iga 5 seki tagant nagu youtubes, kui pausi peal lasta oodata siis ikkagi sama kepp. Kas on teleka viga või peaks proovima juhtmega neti ühendust? Muidu 50 megane Elion on taga, et netis ei tohiks asi olla...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 25.11.2012 20:57:40 vasta tsitaadiga

Ma pole siiamaani omale telekat ostnud icon_biggrin.gif pool aastat olen nokut näppinud ning ikka ei tea mida valida.
Väljamaal olles sai Panasonicu plasmasid vaadatud. Jätsid suhteliselt hea mulje. Suurust vaatan 60 - 65"

Ehk on miskeid uusi mudeleid välja nüüd tulnud mida tasuks vaadata teistelt tootjatelt?
Võiks ikka 3D'ga juba olla.

Panadest vaatasin ST ja GT mudeleid.

Telekat vaja telekamängude mängimiseks ning Elisadigi TV vaatamiseks.

Valikus oleks ka muidugi Samsung E6500 seeria??

Huvitav kas jõuludeks kusagil soodukaid ka tuleb? icon_biggrin.gif


viimati muutis solution 25.11.2012 21:05:08, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 25.11.2012 20:58:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jalutasin euronicsis natuke ringi. väljas oli LG passiiv3D telekas.
proovisin prille, peaks mainima, et väga kerged. aga kui pildist rääkida, siis see oli ikka suht saast, pooleldi udukogu. ok, see 3d efekt oli suht ok, aga kui mingi naise lõust on pooleldi udukogu, siis minu silmis see küll kriitikat ei kannata.
ja see oli veel pealegi DEMO klipp


Endal LG LM640 ja ei saaks küll öelda, et 3D udune oleks, igatepidi selge ja silmi ei väsita. Kusjuures suures kinos 3D vaadates hakkas pea kergelt valutama.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2012 21:27:44 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Ma pole siiamaani omale telekat ostnud icon_biggrin.gif pool aastat olen nokut näppinud ning ikka ei tea mida valida.
Väljamaal olles sai Panasonicu plasmasid vaadatud. Jätsid suhteliselt hea mulje. Suurust vaatan 60 - 65"

Panadest vaatasin ST ja GT mudeleid.

Telekat vaja telekamängude mängimiseks ning Elisadigi TV vaatamiseks.

Valikus oleks ka muidugi Samsung E6500 seeria??

Huvitav kas jõuludeks kusagil soodukaid ka tuleb? icon_biggrin.gif
Vaata kas leiad kuskilt oktoobri Digi,seal oli just suurde telekate test.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 25.11.2012 21:44:28 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
solution kirjutas:
Ma pole siiamaani omale telekat ostnud icon_biggrin.gif pool aastat olen nokut näppinud ning ikka ei tea mida valida.
Väljamaal olles sai Panasonicu plasmasid vaadatud. Jätsid suhteliselt hea mulje. Suurust vaatan 60 - 65"

Panadest vaatasin ST ja GT mudeleid.

Telekat vaja telekamängude mängimiseks ning Elisadigi TV vaatamiseks.

Valikus oleks ka muidugi Samsung E6500 seeria??

Huvitav kas jõuludeks kusagil soodukaid ka tuleb? icon_biggrin.gif
Vaata kas leiad kuskilt oktoobri Digi,seal oli just suurde telekate test.


Ahaa, ok. Tänud, peakski uurima! icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 09:43:02 vasta tsitaadiga

Ma jälgin hetkel ning ootan CES 2013, toimub 8-11. jaanuar, mis pole enam kaugel, et näha, millega Panasonic ja muud suured üllatavad uute telekate näol, mis peaks omakorda olemasolevate hinnad alla tooma. Tea, kas mingid suuremat täiendust ka tulemas on...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 10:51:54 vasta tsitaadiga

mul sügelesid ka näpud vahepeal uue teleka järgi a nüüd otsustasin, et eesmärk on 2014 jalka MM, selleks ajaks peaks omale midagi head ja suurt koju hankima.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 26.11.2012 12:04:00 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ma jälgin hetkel ning ootan CES 2013, toimub 8-11. jaanuar, mis pole enam kaugel, et näha, millega Panasonic ja muud suured üllatavad uute telekate näol, mis peaks omakorda olemasolevate hinnad alla tooma. Tea, kas mingid suuremat täiendust ka tulemas on...


See teeks jälle umbes 6kuud ootamist. Kui uued välja tulevad siis on jälle nii, et varsti tuleb midagi paremat välja jne icon_biggrin.gif
Jõuludeks niivõinaa soodukad niiet loodab midagi soetada.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 26.11.2012 16:15:22 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ma jälgin hetkel ning ootan CES 2013, toimub 8-11. jaanuar, mis pole enam kaugel, et näha, millega Panasonic ja muud suured üllatavad uute telekate näol, mis peaks omakorda olemasolevate hinnad alla tooma. Tea, kas mingid suuremat täiendust ka tulemas on...


Ära unusta LG'd oma OLED ekraaniga thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 19:29:22 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Kui kaugelt vaadad? Ma ostsin 42" aga nüüd tundub väike icon_biggrin.gif Ülevaated on kiitvad aga ise olen kergelt kõhklev, firma nimi ei meeldi aga see on juba minu probleem. Uuri aga veel ja nagu ma olen enne ka ütlend siis Tehnika ja maailm lubas detsembris telekaid testida. Äkki saab sealt ka mingeid mõtteid.

Just! Vaatasin kah et vahemaa on ~2,5 m ja 42'' peaks kenasti sobima (2..2,5 X diagonaal) kuid nüüd tundub et 47'' oleks õkva nigu rusikas silmaauku. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2012 22:28:51 vasta tsitaadiga

OLED võib tuleviku teema olla, kuid sellel tehnoloogial baseeruvad telekad on täna hinnaklassilt ikka räigelt kirved, kahjuks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2012 22:44:01 vasta tsitaadiga

seda OLEDi tuleviku teemat leierdatakse juba 5 aastat.
tuleb vist veel vähemalt 5 oodata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abman
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 27.11.2012 00:53:27 vasta tsitaadiga

exciter kirjutas:
näiteks: Sony HX750 on matt ekraaniga.
Sellele on ikka kole palju vilesid külge riputatud ja ei loe välja kas USB kaudu salvestab?

Siin on juttu Philips 32PFL4606 telerist, et on matt ekraaniga.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=264102&postdays=0&postorder=asc&start=10525
Kas selle teleriga salvestamine on Eestis juba võimalik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:34:29 vasta tsitaadiga

Küsimus panasonic ST50 seeria omanikele, kuidas telesaate salvestamine toimub? Kas igal juhul vaja mingit välist HDD või mälukaarti sisse lükata et salvestada saaks? Kuidas toimub telesaate ajal salvestamine ja sama saate edasikerimine(ala reklaami pausist üle jne). Ehk siis digiboxi fn-id?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:00:29 vasta tsitaadiga

Ma võin sulle vastata, kuidas Pana GW20-ga asjad käivad, ST50-ga võibolla midagi sarnast.
Salvestamiseks on tingimata vaja välist andmekandjat, sees tal ju kõvaketast ei ole. Mul on USB kõvaketas järel. Kui telekavaatamise ajal salvestada saadet, siis tv-l kanalit ei saa vahetada, saad ainult mingit muud sisendit, näiteks bluray-d vaadata. Mul on nii seatud, et kogu aeg jooksvalt salvestab seda kanalit mida vaatad. Ehk kui näed mingit huvitavat kohta ja tahad uuesti vaadata, siis vajutad pausi ning kerid tagasi, ükspuha mitu korda. Ja siis vaatad edasi, võid ka edasi kerida, kui soovid või üldse reaalajas jooksvale striimile tagasi minna. Loodan, et said mu segasest jutust aru icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:19:41 vasta tsitaadiga

Selge pilt, kõige suurem limitatsioon on siiski see et ei saa salvestada mitut saadet korraga või salvestada ühte kanalit ja vaadata teist. Ehk on ST60 seerial midagi selles valla arenenud. icon_rolleyes.gif
Edit: see et ei saa mitut asja salvestada korraga või salvestada ühte kanalit ja vaadata teist on kapitalistliku maailma perverssus, tahad rohkem samal ajal vaadata, osta mitu telekat ja digipaketti. kopp.gif
See et ei saa mujal vaadata HDDle salvestatud kraami, on isegi loogiline, autorikaitse ja muu bla.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:37:52 vasta tsitaadiga

Mind ennast ka häirib veidi, et ma ei saa dvb-t saate vaatamise ajal dvb-s2 asju lindistada ja vastupidi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:53:59 vasta tsitaadiga

Killerwave, miks kapitalistliku maailma perverssus, tehniliselt on lihtsalt mitme erineva asja korraga vaatamiseks mitut tuunerit vaja. ostad digiboxi ja vaatad mõnest teleka sisendist läbi selle vahepeal icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 18:18:30 vasta tsitaadiga

Ühendasin LM660 kaabliga ruuteri taha, ühendus arvutiga on vähe kiirem kui wifiga, aga youtube näiteks ikka venib nagu tatt(alates 720p kvaliteediga). Kas teleka kaudu peabki neti ühendus nii aeglane olema? Arvuti sama ruuteri taga juhtmevabalt laeb kuskil 10x kiiremini youtube videod ära...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 18:19:14 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Killerwave, miks kapitalistliku maailma perverssus, tehniliselt on lihtsalt mitme erineva asja korraga vaatamiseks mitut tuunerit vaja. ostad digiboxi ja vaatad mõnest teleka sisendist läbi selle vahepeal icon_smile.gif

Pigem ma mõtlesin et telekas võiks saada sama rolliga hakkama, mis praegune digibox mul kapi peal vana nikoa telku taga. Pole teine ka mingi vinge vidin, mingi väike HDD on ka sees, aga salvesta mida tahad ja mitmelt kanalilt korraga ning vaata veel kolmandat kanalit ka ning ei ole probleemi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abman
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 27.11.2012 18:31:54 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Killerwave, miks kapitalistliku maailma perverssus, tehniliselt on lihtsalt mitme erineva asja korraga vaatamiseks mitut tuunerit vaja. ostad digiboxi ja vaatad mõnest teleka sisendist läbi selle vahepeal icon_smile.gif

Nujah, mitut tuunerit, aga iga tuuner vajab jälle isiklikku vaatajakaarti, mis omakorda nõuab lisakoha olemasolul rahakest.
Kui mõni tasuta kanalite vatamiseks siis selle võrra odavamalt. Starmanil saab vist kõiki tasulisi kokku olla 4tk.
DVB-Cs vist nii ja kas neid samuti salvestada saab nagu DVB-Td?
Siit tekkis küssa, kui mõnes teleris mitu tuunerit, mõlemad DVB-T/C võimelised, siis peaks ju mõlemale
vaatajakaarti vaja olema tasuliste kanalite vaatamiseks vähemalt. Conax mooduleid samuti tõenäoliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2012 18:45:59 vasta tsitaadiga

londiste, sama MUX-i piires poleks tehniliselt mingit probleemi ühe kanali vaatamiseks ja teise salvestamiseks. icon_exclaim.gif Kapitalistide laiskus puha.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abman
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2008




sõnum 27.11.2012 18:54:41 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
londiste kirjutas:
Killerwave, miks kapitalistliku maailma perverssus, tehniliselt on lihtsalt mitme erineva asja korraga vaatamiseks mitut tuunerit vaja. ostad digiboxi ja vaatad mõnest teleka sisendist läbi selle vahepeal icon_smile.gif

Pigem ma mõtlesin et telekas võiks saada sama rolliga hakkama, mis praegune digibox mul kapi peal vana nikoa telku taga. Pole teine ka mingi vinge vidin, mingi väike HDD on ka sees, aga salvesta mida tahad ja mitmelt kanalilt korraga ning vaata veel kolmandat kanalit ka ning ei ole probleemi.

Tuhnisin siin foorumis nädalavahetusel väheke ringi ja vägisi hakkab tekkima tunne, et telku asemel oleks korralikku monitori
vaja ning sellesse digiboxidest või arvutist kvaliteetne signaal sisse lasta - saakski superhea igast võimalustega teleka!
Digiboxide hinnad telekaga võrrelda ei anna ja PCdele softid samuti igasugused saadaval kui midagi uut ilmunud saad kohe katsetada/kasutada.
Digiboxidega saavad vanakesed veel kuidagi hakkama aga arvuti kasutamine TV vaatamiseks enamusele üle mõistuse.
Niiett telekaid läheb kah ikka vaja!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 20:57:34 vasta tsitaadiga

Eks uue teleka ost on ikka huvitav ja aega nõudev tegevus. Sai ise ka tükka aega valitud ja siis pana plasma valitud ja just selle pärast,et plasma suudab SD pilti paremini ilusaks ja meeldivaks teha. Ideaalne oleks ju kui saaks käia teiste juures vaatamas millist telekat ei tasu osta aga noh sellega on nagu on. Aga uute telekate ootuste ja tegeliku kasutus mugavusega on ka mitte just kõige parem. Sai ka ise DLNA ja subtiitritega tükk aega jamatud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 11:32:17 vasta tsitaadiga

Teleriga salvestamine elioni nuti tv-st on ka võimalik? Telkul funktsioon olemas, aga pole hetkel ühtegi andmekandjat käepärast, et katsetada.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 11:54:44 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Teleriga salvestamine elioni nuti tv-st on ka võimalik? Telkul funktsioon olemas, aga pole hetkel ühtegi andmekandjat käepärast, et katsetada.


Tõenäoliselt mitte, telekas salvestab ikkagi ainult seda mida oma tuuneriga püüab.
Muidu oleks imelihtne salvestada näiteks blu-ray film maha teleka kõvakettale... keegi ju ei tahaks, et selline asi võiks juhtuda icon_razz1.gif

Võibolla asjad muutuvad siin kui Samsungi telekad hakkavad sisaldama elioni tv vaatamise sisemist lahendust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2012 12:00:22 vasta tsitaadiga

elion laseb selle kinni keerata 99% tõenäosusega. tal ju vaja raha teenida kordustv ja salvestamise pealt icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 12:07:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
elion laseb selle kinni keerata 99% tõenäosusega. tal ju vaja raha teenida kordustv ja salvestamise pealt icon_wink.gif


Raudne loogika ütleb tõesti nii.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 12:23:21 vasta tsitaadiga

Siit küsimus, kas pole ühtegi telekat, mis salvestaks seda, mis ekraanil käib?
Ehk saaks salvestada ka läbi hdmi tulevat signaali jm.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.