|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
22.11.2012 21:33:22
|
|
|
Tegelt oleks huvitav teada, kus seda 649€ eest jagatakse
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
22.11.2012 21:37:16
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Tegelt oleks huvitav teada, kus seda 649€ eest jagatakse  |
Kurjad keeled räägivad et enam ei saagi. keskmine hind jääb sellel seerial ikka sinna 820 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pundar
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2011
|
23.11.2012 01:19:06
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Tegelt oleks huvitav teada, kus seda 649€ eest jagatakse  |
Kuni novembri lõpuni tõesti sellise hinnaga. Ise ostsin samast poest, aga tunduvalt kallimalt. Vihjeks niipalju, et kunagi oli Tallinnas selle keti poode päris mitmeid, momendil mitte ühtegi. Head googeldamist.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
23.11.2012 10:03:16
|
|
|
Miks on vaja sellist äraarvamismängu mängida? Hinna vaatlus kui selline peaks just olema koht kus arutada kust keegi millise hinnaga midagi sai.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pundar
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2011
|
23.11.2012 13:13:42
|
|
|
| tsitaat: |
Miks on vaja sellist äraarvamismängu mängida? Hinna vaatlus kui selline peaks just olema koht kus arutada kust keegi millise hinnaga midagi sai.
|
Ei ole neid siinse foorumi reegleid täpselt läbi lugenud. Siin mainiti, et ei tohi tarnijaid nimetada. Ei oska öelda, kas oma hindade avaldamine HinnaVaatluse lehel on firmadele tasuline teenus ja sellisel juhul-nagu televisiooniski, pole lubatud tasuta reklaami(nt. telesaates) teha-kehtib see reegel ka siinses keskkonnas.
viimati muutis pundar 23.11.2012 13:15:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
23.11.2012 13:15:27
|
|
|
| Experdist on jutt.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pundar
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2011
|
23.11.2012 13:24:48
|
|
|
| tsitaat: |
Võiks ikka mainida jah.
|
Kui on lubatud, siis "kiirustage unetud". Firma, kes nimetatud mudelit soodsalt pakub on juba paljude poolt unustatud www.expert.ee. PS. hind on tänase päeva seisuga 50.-€ kõrgem, aga siiski veel erakordselt soodne 699.-€
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
23.11.2012 13:27:49
|
|
|
| Kliendilehes on endiselt 649€.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.11.2012 13:32:33
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Kliendilehes on endiselt 649€. |
eeldatavasti antakse sama hinnaga kui kysima lähed.
vastasel juhul on kliendi petmine ja tarbijakaitse pärusmaa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
23.11.2012 15:30:08
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Puht huvipärast küsin, et kas siin foorumis on keegi kunagi ka 9 seeria philipseid müünud. Kasutatuid ma mõtlen. Näiteks mingi 2-3aastat vana mudelit. Uut ei raatsi osta aga eelistan ainult philipsi 9 seeriat. |
Lihtsalt jutukõrvale aga pärast (vist aastat) otsimist sai endalegi soetatud just Philipsi 9-seeria 46PFL9706 mudel. Niipalju kui lugesin ka erapooletuid teste siis oma moth-eye filtri jms huvitavaga peaks ta Panade tippplasemadega suht võrdne (või isegi parem) olema... Ühest Techradari testist jäi silma huvitav jupp "So deep are the black levels of the Philips 46PFL9707 (minu masina selle aasta väljalase), in fact, that they leave even the much-praised efforts of Sony’s HX8 series and the Panasonic TX-P42GT50 trailing - at least if you’re attempting to run the Panasonic models in an environment containing any sort of ambient light." Siin on kogu ülevaade kel huvi http://www.trustedreviews.com/philips-46pfl9707-first-look_TV_review
Kallis ta krt oli ei saa salata (ligi 2000 eur-i) kuid pean ütlema et muus osas olen hetkel oma "kaua tehtud kaunikesega" ülirahul.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oobika
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2007
|
23.11.2012 16:12:59
|
|
|
Plaanis osta uus telekas.
Silma on jäänud:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD+telerid/207419/
Kuna televiisor kavatseb istuda kapi peal 10 aastat, siis leian, et 3D võiks ikka küljes olla. Annab see ju pildikvaliteedile palju juurde.
Teiseks funktisooniks saab olema DLNA. Filmide ja videode vaatamine otse arvutist telekasse on väga mugav ja olen kuulnud, et samsung on kõige kõvem sel alal. (Koodekite ja selliste mängimisega).
Kas on võimalik näiteks sellise telekaga viimast juutuubi kassivideot otse telekasse striimida?
Ehk oskavad targemad öelda, kas olen teinud hea valiku või midagi oleks üle vaadata!? Tolle siis 40.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
23.11.2012 17:14:05
|
|
|
Kui kaugelt vaadad? Ma ostsin 42" aga nüüd tundub väike Ülevaated on kiitvad aga ise olen kergelt kõhklev, firma nimi ei meeldi aga see on juba minu probleem. Uuri aga veel ja nagu ma olen enne ka ütlend siis Tehnika ja maailm lubas detsembris telekaid testida. Äkki saab sealt ka mingeid mõtteid.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rdik
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2004
|
23.11.2012 18:07:04
|
|
|
| oobika kirjutas: |
| 3D võiks ikka küljes olla. Annab see ju pildikvaliteedile palju juurde. |
Tekkis küsimus, et mismoodi see 3D pildikvaliteeti parandab?
endal läks lõpuks loosi LG 42LM640S 635€, siiani täitsa rahul, kuigi oleks ehk pidanud rohkem € kulutama ja võtma ikka suurema diagonaaliga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
24.11.2012 10:04:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Kliendilehes on endiselt 649€. |
eeldatavasti antakse sama hinnaga kui kysima lähed.
vastasel juhul on kliendi petmine ja tarbijakaitse pärusmaa |
Ma võtaks ka selle novembrikuu kliendilehe kaasa http://shop.expert.ee/Kampaanialehed/Kliendileht
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abman
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2008
|
24.11.2012 18:07:16
Funai telerid! |
|
|
Oleks vaja telerit: 32 tolli, matt ekraan, salvestaks USB kaudu ja Full HD poleks paha.
Tuhnisin läbi üksjagu firmade telekaid. Siiani pole sobivat leidnud.
Komistasin sellise otsa - Funai 32FL552
http://www.funai.ee/produkt-32fl552-263.html
On kellelgi see teler?
Oleks huvitav kuidas selliseid küsimusi kommenteeritakse;
1.
USB sisend (USB recording, Jpeg)Timeshift
Kas EPG salvestus samuti võimalik ja kas salvestab ainult Jpeg failina,
mida saab ainult selle teleriga maha mängida jne.
Paljudel firmadel, et EPG-ga saab salvestada ainult DVB-T aga DVB-C ja analoogi?
2.
Kas Starmani kaablivõrgus jääb midagi nägemata (teleri võimalusi arvestades), või mõnes teises?
Kas mõni Conax moodul vigurdab?
3.
Pole nagu kirjas, et USB kaudu midagi maha mängiks, kuidas sellega lood?
4.
Ja muidugi pildi kvaliteet (just kiired liikumised), kuidas sellega lood?
Matt ekraan oleks silmadele hea.
5.
Vanainimesi igasugused muud tilulilud ei huvita, teevad kasutamise ainult keeruliseks!
Või on kellelgi mõni alternatiiv oma kogemustest välja pakkuda?
`
Poodides kolades on letid üsna lagedad (32 tolliseid vähe) ja matt ekraan ? - ainult "peeglid"!
http://www.funai.ee/family-led-36.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.11.2012 20:36:03
|
|
|
jalutasin euronicsis natuke ringi. väljas oli LG passiiv3D telekas.
proovisin prille, peaks mainima, et väga kerged. aga kui pildist rääkida, siis see oli ikka suht saast, pooleldi udukogu. ok, see 3d efekt oli suht ok, aga kui mingi naise lõust on pooleldi udukogu, siis minu silmis see küll kriitikat ei kannata.
ja see oli veel pealegi DEMO klipp
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abman
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2008
|
24.11.2012 21:00:10
Re: Funai telerid! |
|
|
| abman kirjutas: |
Oleks vaja telerit: 32 tolli, matt ekraan, salvestaks USB kaudu ja Full HD poleks paha.
Tuhnisin läbi üksjagu firmade telekaid. Siiani pole sobivat leidnud.
Komistasin sellise otsa - Funai 32FL552
http://www.funai.ee/produkt-32fl552-263.html
On kellelgi see teler?
Oleks huvitav kuidas selliseid küsimusi kommenteeritakse;
1.
USB sisend (USB recording, Jpeg)Timeshift
Kas EPG salvestus samuti võimalik ja kas salvestab ainult Jpeg failina,
mida saab ainult selle teleriga maha mängida jne.
Paljudel firmadel, et EPG-ga saab salvestada ainult DVB-T aga DVB-C ja analoogi?
2.
Kas Starmani kaablivõrgus jääb midagi nägemata (teleri võimalusi arvestades), või mõnes teises?
Kas mõni Conax moodul vigurdab?
3.
Pole nagu kirjas, et USB kaudu midagi maha mängiks, kuidas sellega lood?
4.
Ja muidugi pildi kvaliteet (just kiired liikumised), kuidas sellega lood?
Matt ekraan oleks silmadele hea.
5.
Vanainimesi igasugused muud tilulilud ei huvita, teevad kasutamise ainult keeruliseks!
Või on kellelgi mõni alternatiiv oma kogemustest välja pakkuda?
`
Poodides kolades on letid üsna lagedad (32 tolliseid vähe) ja matt ekraan ? - ainult "peeglid"!
http://www.funai.ee/family-led-36.html |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
24.11.2012 21:28:27
Re: Funai telerid! |
|
|
| abman kirjutas: |
Oleks vaja telerit: 32 tolli, matt ekraan, salvestaks USB kaudu ja Full HD poleks paha.
Tuhnisin läbi üksjagu firmade telekaid. Siiani pole sobivat leidnud.
Komistasin sellise otsa - Funai 32FL552
http://www.funai.ee/produkt-32fl552-263.html
On kellelgi see teler?
Oleks huvitav kuidas selliseid küsimusi kommenteeritakse;
1.
USB sisend (USB recording, Jpeg)Timeshift
Kas EPG salvestus samuti võimalik ja kas salvestab ainult Jpeg failina,
mida saab ainult selle teleriga maha mängida jne.
Paljudel firmadel, et EPG-ga saab salvestada ainult DVB-T aga DVB-C ja analoogi?
2.
Kas Starmani kaablivõrgus jääb midagi nägemata (teleri võimalusi arvestades), või mõnes teises?
Kas mõni Conax moodul vigurdab?
3.
Pole nagu kirjas, et USB kaudu midagi maha mängiks, kuidas sellega lood?
4.
Ja muidugi pildi kvaliteet (just kiired liikumised), kuidas sellega lood?
Matt ekraan oleks silmadele hea.
5.
Vanainimesi igasugused muud tilulilud ei huvita, teevad kasutamise ainult keeruliseks!
Või on kellelgi mõni alternatiiv oma kogemustest välja pakkuda?
`
Poodides kolades on letid üsna lagedad (32 tolliseid vähe) ja matt ekraan ? - ainult "peeglid"!
http://www.funai.ee/family-led-36.html |
Sony'd on ka ju matt ekraaniga?!?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
24.11.2012 22:08:47
Re: Funai telerid! |
|
|
| exciter kirjutas: |
| abman kirjutas: |
Oleks vaja telerit: 32 tolli, matt ekraan, salvestaks USB kaudu ja Full HD poleks paha.
Tuhnisin läbi üksjagu firmade telekaid. Siiani pole sobivat leidnud.
Komistasin sellise otsa - Funai 32FL552
http://www.funai.ee/produkt-32fl552-263.html
On kellelgi see teler?
Oleks huvitav kuidas selliseid küsimusi kommenteeritakse;
1.
USB sisend (USB recording, Jpeg)Timeshift
Kas EPG salvestus samuti võimalik ja kas salvestab ainult Jpeg failina,
mida saab ainult selle teleriga maha mängida jne.
Paljudel firmadel, et EPG-ga saab salvestada ainult DVB-T aga DVB-C ja analoogi?
2.
Kas Starmani kaablivõrgus jääb midagi nägemata (teleri võimalusi arvestades), või mõnes teises?
Kas mõni Conax moodul vigurdab?
3.
Pole nagu kirjas, et USB kaudu midagi maha mängiks, kuidas sellega lood?
4.
Ja muidugi pildi kvaliteet (just kiired liikumised), kuidas sellega lood?
Matt ekraan oleks silmadele hea.
5.
Vanainimesi igasugused muud tilulilud ei huvita, teevad kasutamise ainult keeruliseks!
Või on kellelgi mõni alternatiiv oma kogemustest välja pakkuda?
`
Poodides kolades on letid üsna lagedad (32 tolliseid vähe) ja matt ekraan ? - ainult "peeglid"!
http://www.funai.ee/family-led-36.html |
Sony'd on ka ju matt ekraaniga?!? |
Euronicsis käisin mingi kuu tagasi ja siis väideti, et ainult philipsi 9 seeria on matt ekraaniga. On see tõsi ka ma ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
24.11.2012 22:45:06
|
|
|
| näiteks: Sony HX750 on matt ekraaniga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
25.11.2012 20:05:45
|
|
|
Härrased, andke abi.
Mu LM660'l tundub olema wifiga mingi kana kitkuda. Igakord kui uuesti teleri käivitan on ta serviio serveri ära unustanud, peab uuesti netti seadistama et üles leiaks. Samuti kui suuremaid faile mängida siis hakkab laadima neid iga 5 seki tagant nagu youtubes, kui pausi peal lasta oodata siis ikkagi sama kepp. Kas on teleka viga või peaks proovima juhtmega neti ühendust? Muidu 50 megane Elion on taga, et netis ei tohiks asi olla...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
25.11.2012 20:57:40
|
|
|
Ma pole siiamaani omale telekat ostnud pool aastat olen nokut näppinud ning ikka ei tea mida valida.
Väljamaal olles sai Panasonicu plasmasid vaadatud. Jätsid suhteliselt hea mulje. Suurust vaatan 60 - 65"
Ehk on miskeid uusi mudeleid välja nüüd tulnud mida tasuks vaadata teistelt tootjatelt?
Võiks ikka 3D'ga juba olla.
Panadest vaatasin ST ja GT mudeleid.
Telekat vaja telekamängude mängimiseks ning Elisadigi TV vaatamiseks.
Valikus oleks ka muidugi Samsung E6500 seeria??
Huvitav kas jõuludeks kusagil soodukaid ka tuleb?
viimati muutis solution 25.11.2012 21:05:08, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
25.11.2012 20:58:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
jalutasin euronicsis natuke ringi. väljas oli LG passiiv3D telekas.
proovisin prille, peaks mainima, et väga kerged. aga kui pildist rääkida, siis see oli ikka suht saast, pooleldi udukogu. ok, see 3d efekt oli suht ok, aga kui mingi naise lõust on pooleldi udukogu, siis minu silmis see küll kriitikat ei kannata.
ja see oli veel pealegi DEMO klipp |
Endal LG LM640 ja ei saaks küll öelda, et 3D udune oleks, igatepidi selge ja silmi ei väsita. Kusjuures suures kinos 3D vaadates hakkas pea kergelt valutama.
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
25.11.2012 21:27:44
|
|
|
| solution kirjutas: |
Ma pole siiamaani omale telekat ostnud pool aastat olen nokut näppinud ning ikka ei tea mida valida.
Väljamaal olles sai Panasonicu plasmasid vaadatud. Jätsid suhteliselt hea mulje. Suurust vaatan 60 - 65"
Panadest vaatasin ST ja GT mudeleid.
Telekat vaja telekamängude mängimiseks ning Elisadigi TV vaatamiseks.
Valikus oleks ka muidugi Samsung E6500 seeria??
Huvitav kas jõuludeks kusagil soodukaid ka tuleb?  |
Vaata kas leiad kuskilt oktoobri Digi,seal oli just suurde telekate test.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
25.11.2012 21:44:28
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| solution kirjutas: |
Ma pole siiamaani omale telekat ostnud pool aastat olen nokut näppinud ning ikka ei tea mida valida.
Väljamaal olles sai Panasonicu plasmasid vaadatud. Jätsid suhteliselt hea mulje. Suurust vaatan 60 - 65"
Panadest vaatasin ST ja GT mudeleid.
Telekat vaja telekamängude mängimiseks ning Elisadigi TV vaatamiseks.
Valikus oleks ka muidugi Samsung E6500 seeria??
Huvitav kas jõuludeks kusagil soodukaid ka tuleb?  |
Vaata kas leiad kuskilt oktoobri Digi,seal oli just suurde telekate test. |
Ahaa, ok. Tänud, peakski uurima!
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
26.11.2012 09:43:02
|
|
|
| Ma jälgin hetkel ning ootan CES 2013, toimub 8-11. jaanuar, mis pole enam kaugel, et näha, millega Panasonic ja muud suured üllatavad uute telekate näol, mis peaks omakorda olemasolevate hinnad alla tooma. Tea, kas mingid suuremat täiendust ka tulemas on...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
26.11.2012 10:51:54
|
|
|
mul sügelesid ka näpud vahepeal uue teleka järgi a nüüd otsustasin, et eesmärk on 2014 jalka MM, selleks ajaks peaks omale midagi head ja suurt koju hankima.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
26.11.2012 12:04:00
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Ma jälgin hetkel ning ootan CES 2013, toimub 8-11. jaanuar, mis pole enam kaugel, et näha, millega Panasonic ja muud suured üllatavad uute telekate näol, mis peaks omakorda olemasolevate hinnad alla tooma. Tea, kas mingid suuremat täiendust ka tulemas on... |
See teeks jälle umbes 6kuud ootamist. Kui uued välja tulevad siis on jälle nii, et varsti tuleb midagi paremat välja jne
Jõuludeks niivõinaa soodukad niiet loodab midagi soetada.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
26.11.2012 16:15:22
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Ma jälgin hetkel ning ootan CES 2013, toimub 8-11. jaanuar, mis pole enam kaugel, et näha, millega Panasonic ja muud suured üllatavad uute telekate näol, mis peaks omakorda olemasolevate hinnad alla tooma. Tea, kas mingid suuremat täiendust ka tulemas on... |
Ära unusta LG'd oma OLED ekraaniga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.11.2012 19:29:22
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
Kui kaugelt vaadad? Ma ostsin 42" aga nüüd tundub väike Ülevaated on kiitvad aga ise olen kergelt kõhklev, firma nimi ei meeldi aga see on juba minu probleem. Uuri aga veel ja nagu ma olen enne ka ütlend siis Tehnika ja maailm lubas detsembris telekaid testida. Äkki saab sealt ka mingeid mõtteid. |
Just! Vaatasin kah et vahemaa on ~2,5 m ja 42'' peaks kenasti sobima (2..2,5 X diagonaal) kuid nüüd tundub et 47'' oleks õkva nigu rusikas silmaauku.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
26.11.2012 22:28:51
|
|
|
| OLED võib tuleviku teema olla, kuid sellel tehnoloogial baseeruvad telekad on täna hinnaklassilt ikka räigelt kirved, kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.11.2012 22:44:01
|
|
|
seda OLEDi tuleviku teemat leierdatakse juba 5 aastat.
tuleb vist veel vähemalt 5 oodata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abman
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
27.11.2012 16:34:29
|
|
|
| Küsimus panasonic ST50 seeria omanikele, kuidas telesaate salvestamine toimub? Kas igal juhul vaja mingit välist HDD või mälukaarti sisse lükata et salvestada saaks? Kuidas toimub telesaate ajal salvestamine ja sama saate edasikerimine(ala reklaami pausist üle jne). Ehk siis digiboxi fn-id?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
27.11.2012 17:00:29
|
|
|
Ma võin sulle vastata, kuidas Pana GW20-ga asjad käivad, ST50-ga võibolla midagi sarnast.
Salvestamiseks on tingimata vaja välist andmekandjat, sees tal ju kõvaketast ei ole. Mul on USB kõvaketas järel. Kui telekavaatamise ajal salvestada saadet, siis tv-l kanalit ei saa vahetada, saad ainult mingit muud sisendit, näiteks bluray-d vaadata. Mul on nii seatud, et kogu aeg jooksvalt salvestab seda kanalit mida vaatad. Ehk kui näed mingit huvitavat kohta ja tahad uuesti vaadata, siis vajutad pausi ning kerid tagasi, ükspuha mitu korda. Ja siis vaatad edasi, võid ka edasi kerida, kui soovid või üldse reaalajas jooksvale striimile tagasi minna. Loodan, et said mu segasest jutust aru
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
27.11.2012 17:19:41
|
|
|
Selge pilt, kõige suurem limitatsioon on siiski see et ei saa salvestada mitut saadet korraga või salvestada ühte kanalit ja vaadata teist. Ehk on ST60 seerial midagi selles valla arenenud.
Edit: see et ei saa mitut asja salvestada korraga või salvestada ühte kanalit ja vaadata teist on kapitalistliku maailma perverssus, tahad rohkem samal ajal vaadata, osta mitu telekat ja digipaketti.
See et ei saa mujal vaadata HDDle salvestatud kraami, on isegi loogiline, autorikaitse ja muu bla.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
27.11.2012 17:37:52
|
|
|
| Mind ennast ka häirib veidi, et ma ei saa dvb-t saate vaatamise ajal dvb-s2 asju lindistada ja vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.11.2012 17:53:59
|
|
|
Killerwave, miks kapitalistliku maailma perverssus, tehniliselt on lihtsalt mitme erineva asja korraga vaatamiseks mitut tuunerit vaja. ostad digiboxi ja vaatad mõnest teleka sisendist läbi selle vahepeal
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
27.11.2012 18:18:30
|
|
|
| Ühendasin LM660 kaabliga ruuteri taha, ühendus arvutiga on vähe kiirem kui wifiga, aga youtube näiteks ikka venib nagu tatt(alates 720p kvaliteediga). Kas teleka kaudu peabki neti ühendus nii aeglane olema? Arvuti sama ruuteri taga juhtmevabalt laeb kuskil 10x kiiremini youtube videod ära...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
27.11.2012 18:19:14
|
|
|
| londiste kirjutas: |
Killerwave, miks kapitalistliku maailma perverssus, tehniliselt on lihtsalt mitme erineva asja korraga vaatamiseks mitut tuunerit vaja. ostad digiboxi ja vaatad mõnest teleka sisendist läbi selle vahepeal  |
Pigem ma mõtlesin et telekas võiks saada sama rolliga hakkama, mis praegune digibox mul kapi peal vana nikoa telku taga. Pole teine ka mingi vinge vidin, mingi väike HDD on ka sees, aga salvesta mida tahad ja mitmelt kanalilt korraga ning vaata veel kolmandat kanalit ka ning ei ole probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abman
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2008
|
27.11.2012 18:31:54
|
|
|
| londiste kirjutas: |
Killerwave, miks kapitalistliku maailma perverssus, tehniliselt on lihtsalt mitme erineva asja korraga vaatamiseks mitut tuunerit vaja. ostad digiboxi ja vaatad mõnest teleka sisendist läbi selle vahepeal  |
Nujah, mitut tuunerit, aga iga tuuner vajab jälle isiklikku vaatajakaarti, mis omakorda nõuab lisakoha olemasolul rahakest.
Kui mõni tasuta kanalite vatamiseks siis selle võrra odavamalt. Starmanil saab vist kõiki tasulisi kokku olla 4tk.
DVB-Cs vist nii ja kas neid samuti salvestada saab nagu DVB-Td?
Siit tekkis küssa, kui mõnes teleris mitu tuunerit, mõlemad DVB-T/C võimelised, siis peaks ju mõlemale
vaatajakaarti vaja olema tasuliste kanalite vaatamiseks vähemalt. Conax mooduleid samuti tõenäoliselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.11.2012 18:45:59
|
|
|
londiste, sama MUX-i piires poleks tehniliselt mingit probleemi ühe kanali vaatamiseks ja teise salvestamiseks. Kapitalistide laiskus puha.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abman
HV vaatleja
liitunud: 24.06.2008
|
27.11.2012 18:54:41
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
Killerwave, miks kapitalistliku maailma perverssus, tehniliselt on lihtsalt mitme erineva asja korraga vaatamiseks mitut tuunerit vaja. ostad digiboxi ja vaatad mõnest teleka sisendist läbi selle vahepeal  |
Pigem ma mõtlesin et telekas võiks saada sama rolliga hakkama, mis praegune digibox mul kapi peal vana nikoa telku taga. Pole teine ka mingi vinge vidin, mingi väike HDD on ka sees, aga salvesta mida tahad ja mitmelt kanalilt korraga ning vaata veel kolmandat kanalit ka ning ei ole probleemi. |
Tuhnisin siin foorumis nädalavahetusel väheke ringi ja vägisi hakkab tekkima tunne, et telku asemel oleks korralikku monitori
vaja ning sellesse digiboxidest või arvutist kvaliteetne signaal sisse lasta - saakski superhea igast võimalustega teleka!
Digiboxide hinnad telekaga võrrelda ei anna ja PCdele softid samuti igasugused saadaval kui midagi uut ilmunud saad kohe katsetada/kasutada.
Digiboxidega saavad vanakesed veel kuidagi hakkama aga arvuti kasutamine TV vaatamiseks enamusele üle mõistuse.
Niiett telekaid läheb kah ikka vaja!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
27.11.2012 20:57:34
|
|
|
| Eks uue teleka ost on ikka huvitav ja aega nõudev tegevus. Sai ise ka tükka aega valitud ja siis pana plasma valitud ja just selle pärast,et plasma suudab SD pilti paremini ilusaks ja meeldivaks teha. Ideaalne oleks ju kui saaks käia teiste juures vaatamas millist telekat ei tasu osta aga noh sellega on nagu on. Aga uute telekate ootuste ja tegeliku kasutus mugavusega on ka mitte just kõige parem. Sai ka ise DLNA ja subtiitritega tükk aega jamatud.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
28.11.2012 11:32:17
|
|
|
Teleriga salvestamine elioni nuti tv-st on ka võimalik? Telkul funktsioon olemas, aga pole hetkel ühtegi andmekandjat käepärast, et katsetada.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.11.2012 11:54:44
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Teleriga salvestamine elioni nuti tv-st on ka võimalik? Telkul funktsioon olemas, aga pole hetkel ühtegi andmekandjat käepärast, et katsetada. |
Tõenäoliselt mitte, telekas salvestab ikkagi ainult seda mida oma tuuneriga püüab.
Muidu oleks imelihtne salvestada näiteks blu-ray film maha teleka kõvakettale... keegi ju ei tahaks, et selline asi võiks juhtuda
Võibolla asjad muutuvad siin kui Samsungi telekad hakkavad sisaldama elioni tv vaatamise sisemist lahendust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.11.2012 12:00:22
|
|
|
elion laseb selle kinni keerata 99% tõenäosusega. tal ju vaja raha teenida kordustv ja salvestamise pealt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.11.2012 12:07:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
elion laseb selle kinni keerata 99% tõenäosusega. tal ju vaja raha teenida kordustv ja salvestamise pealt  |
Raudne loogika ütleb tõesti nii.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
28.11.2012 12:23:21
|
|
|
Siit küsimus, kas pole ühtegi telekat, mis salvestaks seda, mis ekraanil käib?
Ehk saaks salvestada ka läbi hdmi tulevat signaali jm.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|