Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ciprich
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2010




sõnum 17.10.2012 19:18:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ewur kirjutas:
ciprich kirjutas:
Nu kui ma tahan välise kõvaketta NTFS-ks teha, siis kaotan kõik praegused andmed sealt. Aga selle formaatimisega peaksin ma hakkama saama ja olen vist sellest ka teadlik.
Kui läpakal peidetud partitsiooni ei ole, siis on asi selge. Arvutil puudub kaasa antud win ning kui sellele arvutile on vaja teha format :C ning uus win peale lasta, tuleb neid linke kasutada, mida soovitasid.''

Kas olen asjast õigesti aru saanud?

Ei mäleta enam, aga mingi käsureaga sai vist FAT süsteemi NTFS-ks ilma, et sa peaksid ketast formaatima (ja andmeid ajutiselt mujale transportima selleks ajaks). See versioon just kettaga, millel ainult andmed.
Aga muus osas nii nagu kirjutasid.

http://support.microsoft.com/kb/307881
Toimib ainult suunal FAT/FAT32 > NTFS. Kui tahad NTFS > FAT/FAT32, siis pead kettale formati tegema.


Sellega ka asi selge:D
Tänud!

Tänan kõiki, kes oma tarkusega rumalukest abistasid:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallyfan
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 17.10.2012 22:51:52 vasta tsitaadiga

USB contollerile pole ikka draiverit saanud. See Fresco oma ei sobi üldse, mida ja kuidas veel proovida saaks?

Teiseks on veel probleem ka Bluetooth Radios all oleva Bluetooth Module'ga. Tegin sellele Roll Back Draiver ja tegin siis update Asuse lehelt tõmmatud draiveriga. Korraks kadus kollane hüüumärk ära, aga tuli kohe tagasi ja ütleb ikka sama kirja mulle. "Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)" - oskatb aidata keegi, et mida ette võtta?


EDIT: Nüüd paari päeva jooksul crashinud pole, Bluetooth ja USB3.0 draiverit ka endiselt pole. Võiks nagu eeldada, et crashimine ongi kummagagi neist seotud siis. Võib see siis suure tõenäosusega olla ka riistvaraline probleem, et garantii poole pöörduda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 19:49:01 vasta tsitaadiga

Ideeliselt peaks ju Asuse lehel pakutav USB3 draiver ja emb-kumb (Intel või Atheros) bluetooth draiver sobima. Riistvaraviga ei saa ka välistada muidugi. Võibolla "Asusemehed" oskavad midagi tarka kosta.
Või siis viid mõnele tuttavale arvutimehele vaadata..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar666
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 12:29:39 Probleem Windows 7-ga. vasta tsitaadiga

Probleem seisneb siis selles, et sai ostetud kõvaketas tuttava käest. Western Digital 5000aaks, probleem siis selline, et esimese windowsi installi ajal näita bootimisel 2-te windowsit, proovisin formati, ikka sama jama. Siis märkasin windowsi installi ajal partitsioonide tabi juures mingit system reserved värki, nagu eelmisest ajast olnud seal. Nüüd ei võta enam arvuti end üles, vajutan selle esimese Windows 7 peale. Jääb sinna loading screeni juurde toppama ja kõik. Windows mingi paar nädalat vb vana. Siis teen restardi ja viskab selle startup repair. Enda mõistus ei oska enam midagi teha, võibolla see kõvaketas on mingi poest ostetud arvuti seest võetud ja sinna jäetud see recovery värk, seega paluks abi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 12:34:41 vasta tsitaadiga

Sellel kettal peaks installi ajal näitama siis mitut partitsiooni. Tuleb kõik partitsioonid ära kustutada ning siis format teha. Siis peaksid ülearused recoverid ja asjad ära kaduma ning windowsi normaalselt peale thumbs_up.gif saama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 12:36:13 vasta tsitaadiga

Pole ju probleem, kustutad installi ajal kõik partitsioonid, uus install ja saabki korda. Kui on Win 7, siis seda sajamegast "system reserved" parti ära kunagi torgi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janar666
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 12:57:52 vasta tsitaadiga

Kustutas edukalt kõik partitsioonid jäi ainult unallocated space, sinna installin hetkel windowsit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKL814
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2012




sõnum 19.10.2012 19:41:28 vasta tsitaadiga

Probleem 1
Kui lohistan mingit akent vasakule ülesse nurka siis viskab ekraani õrnalt sinakaks ning aken läheb automaatselt Maximize suurusesse. Kuidas sellist asja vältida? Tüütuks muutub kui aknad liigutamise peale lendavad max suurusesse.

Probleem 2
Settingutest on ära keelatud sama programmi akende liitmine start ribal. Ühesõnaga kui on avatud 5 wordi faili siis need on kõik eraldi start ribal. Win 7 default näitab start ribal ainult ühte word faili ja sinna peale minnes näitab sama programmi avatud faili. Probleem selles, et kui kursor lohistada näiteks ühele nendest wordi failidest start ribal siis viskab tulba koos ülejäänud 5 ga lahti. Nagu peaks asi toimima siis kui on sama programmi aknad liidetud. Kuidas saaks sellest tulbast lahti. Tahaks selist lahendust nagu win 98 või win xp. Tüütuks muutub kui kursoriga start ribal liikuda ja midagi klikkimata viskab neid tulpasid lahti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 22:14:33 vasta tsitaadiga

AKL814 kirjutas:
Probleem 1
Kui lohistan mingit akent vasakule ülesse nurka siis viskab ekraani õrnalt sinakaks ning aken läheb automaatselt Maximize suurusesse. Kuidas sellist asja vältida? Tüütuks muutub kui aknad liigutamise peale lendavad max suurusesse.

Probleem 2
Settingutest on ära keelatud sama programmi akende liitmine start ribal. Ühesõnaga kui on avatud 5 wordi faili siis need on kõik eraldi start ribal. Win 7 default näitab start ribal ainult ühte word faili ja sinna peale minnes näitab sama programmi avatud faili. Probleem selles, et kui kursor lohistada näiteks ühele nendest wordi failidest start ribal siis viskab tulba koos ülejäänud 5 ga lahti. Nagu peaks asi toimima siis kui on sama programmi aknad liidetud. Kuidas saaks sellest tulbast lahti. Tahaks selist lahendust nagu win 98 või win xp. Tüütuks muutub kui kursoriga start ribal liikuda ja midagi klikkimata viskab neid tulpasid lahti.

1. Päris vältuda ei saa. Vaata lihtsalt, et sa päris äärde ei liiguta akent - siis rakendub jah automaatne suuruse muutmine. Ülemise ääre puhul maximize ja vasaku-parema ääre puhul 50% ekraani pinnani suurendamine. Vasaku-parema saab kinni keerata: http://www.techrepublic.com/blog/window-on-windows/quick-tip-disable-snap-in-windows-7/2720 , aga maximize vist ei saa.
2. http://www.sevenforums.com/tutorials/52265-taskbar-thumbnail-previews-enable-disable.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKL814
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2012




sõnum 19.10.2012 23:20:18 vasta tsitaadiga

Aitähh mõlemad probleemid lahendatud.
1 probleemi puhul aitas see nii maximize kui ka 50% vastu
2. probleem sai ka taskbar tweakeri abil lahendatud, aga ainukeseks mureks, et jälle üks proge juures, mis ennast start upis peab käima vedama.

Aga muidu suur aitähh - probleemid hakkavad lahenema ja windows 7 ei tundugi enam nii jube kui XP seljast maha üritad ronida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2012 00:07:52 vasta tsitaadiga

AKL814, Punkt 2 saab ehk ka mingi registri häkiga lahendada. Vähemalt ma arvan, et seda teeb ta taskbar tweaker taustal. Aga proovi mõttes võid proovida selle keelamist startupis ja vaadata, kas thumbnailid tulevad tagasi või mitte.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallyfan
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 20.10.2012 15:31:03 vasta tsitaadiga

Just nimelt, peaks ideaalselt need Asuse lehel olevad draiverid sobima. Millegipärast aga ei sobi kohe üldse. Samas on arvutiga kaasa tulnud plaadil täpselt sama draiver ning esimest korda, kui kõik draiverid sai plaadilt peale lastud, polnud sellega probleemi. Sealt pealt aga installides on risk, et hakkab jälle crashima. Siiamaani seda viga enam olnud pole, selles suhtes on asi paranenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 09:33:38 Windows 7 kasutaja seadistuse sync vasta tsitaadiga

Tere

Kas Windows 7 on olemas mingisugune meetod, et saaks sünkroniseerida kasutaja seadistusi (taustapilt, kataloogide seadistused ja üleüldse igasugu seadistused) arvutite vahel enamvähem automaatselt? On selline meetod olemas ja seotud näiteks Windows Live kontoga?

Ette tänades
Lennart

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2012 14:50:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


nmk kirjutas:
nelipakk beer_yum.gif sellele, kelle abiga asja korda saan... ei viitsi uuesti win peale panna. system restore ei aidanud ja hetkel siis üldse välja lülitatud update.


Tomorrow kirjutas:
Löö C:\Windows\SoftwareDistribution\Download kaust puhtaks ja tee arvutile taaskäivitus. Kui ei aita loo ajutiselt uus administraatori õigustega konto ja ürita selle all WU jooksutada.

Kui neist kasu pole, siis vaatab edasi.


lõin kausta puhtaks, tegin resa, panin 13 update tegema, tuli downloading and installing updates, progress 0%, jäigi tegema. katkestasin ära tegin uue admin kasutaja, valisin kolm kõige väiksemat update välja ~500kB neid tõmbas 4min icon_eek.gif (speedtest.net downloadi kiirus 20mb) lasi peale, tahtis resa. tegin, tuli preparing to configure windows ja hangus. surusin nupust kinni ja uuesti käima, siis tegi lõpuni. ühesõnaga on võimalik peale lasta update aga venib nagu härjaila ja resa tehes hangub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 15:40:26 vasta tsitaadiga

sfc /scannow pole aidanud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2012 22:47:40 vasta tsitaadiga

sai tehtud alguses, näitas, et kõik ok.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milk
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 21:42:43 vasta tsitaadiga

Tere,
üritan omale win7 peale lasta aga tekib vorminduse probleem. Kui üritan probleemi lahendada, pakub masin mulle vastuseks, et ei saa, ketas on hõivatud (ubuntu?). Kuidas saaks oma ketta nüüd wini jaoks kuidagi söödavaks, nagu ta ise nõuab e. NTFS vormingusse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 22:27:54 vasta tsitaadiga

vastasin sulle ubuntu teemasse. siia see ksimus sobib palju paremini.
Siia panen lingi ühe õpetusega, mida sirvida võid.
http://pcsupport.about.com/od/operatingsystems/ss/windows-7-clean-install-part-1_11.htm

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 14:26:21 vasta tsitaadiga

nmk kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


nmk kirjutas:
nelipakk beer_yum.gif sellele, kelle abiga asja korda saan... ei viitsi uuesti win peale panna. system restore ei aidanud ja hetkel siis üldse välja lülitatud update.


Tomorrow kirjutas:
Löö C:\Windows\SoftwareDistribution\Download kaust puhtaks ja tee arvutile taaskäivitus. Kui ei aita loo ajutiselt uus administraatori õigustega konto ja ürita selle all WU jooksutada.

Kui neist kasu pole, siis vaatab edasi.


lõin kausta puhtaks, tegin resa, panin 13 update tegema, tuli downloading and installing updates, progress 0%, jäigi tegema. katkestasin ära tegin uue admin kasutaja, valisin kolm kõige väiksemat update välja ~500kB neid tõmbas 4min icon_eek.gif (speedtest.net downloadi kiirus 20mb) lasi peale, tahtis resa. tegin, tuli preparing to configure windows ja hangus. surusin nupust kinni ja uuesti käima, siis tegi lõpuni. ühesõnaga on võimalik peale lasta update aga venib nagu härjaila ja resa tehes hangub.

Proovi
http://windows.microsoft.com/is-IS/windows7/What-is-the-System-Update-Readiness-Tool
Kui see ei aita, siis tee in place upgrade, softi uuesti installima ei pea.
http://support.microsoft.com/kb/2255099
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 30.10.2012 14:38:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab selgitust sellisele anomaaliale: Sai vahetatud toiteplokk, paigaldatud uus videokaart ja IEEE1394. Ennem seda nagu ei täheldanud seda ju siis restart toimis.
Windows 7-Start-Restart nimelt sulgeb kõik ilusti -logistab windowsist välja nii nagu peab aga siis vool jääb sisse ja ekraan must ja sealt kuhugile edasi ei lähe. Lükkan peanupust arvuti välja ja uuesti sisse siis käivitub arvuti ja Windows. Lihtsalt selline väike ebamugavus aga äki keegi teab mis selle põhjustab?
aitäh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 14:43:01 vasta tsitaadiga

zMz kirjutas:
Kas keegi teab selgitust sellisele anomaaliale: Sai vahetatud toiteplokk, paigaldatud uus videokaart ja IEEE1394. Ennem seda nagu ei täheldanud seda ju siis restart toimis.
Windows 7-Start-Restart nimelt sulgeb kõik ilusti -logistab windowsist välja nii nagu peab aga siis vool jääb sisse ja ekraan must ja sealt kuhugile edasi ei lähe. Lükkan peanupust arvuti välja ja uuesti sisse siis käivitub arvuti ja Windows. Lihtsalt selline väike ebamugavus aga äki keegi teab mis selle põhjustab?
aitäh.

Mingi driveri kala tõenäoliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 30.10.2012 14:50:17 vasta tsitaadiga

Kõik värskendatud ja kõige sõbivamad draiveri peaks peal olema aga mingi tõrge ikka mingitmoodi kuskil. Kõik muu nagu toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 30.10.2012 15:24:30 vasta tsitaadiga

kuidas windows.old kaustast file ümber tõsta,nii et need hiljem ka tööle jääks? Kas lihtsalt CUT/PASTE sobib? ja kas seda kausta võib ära kustutada?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 16:00:07 vasta tsitaadiga

mhei, Sõltub mis failidega tegu on. Kui puhtalt dokumendid või meedia, siis jah ja kausta võib kustutada.
Kui jutt käib programmidest vms keerukamast, siis need peab uuesti paigaldama.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 19:17:46 vasta tsitaadiga

i7 3770k, 2x 8gb ram <<< kas mul on 17gb pagefile'i vaja, mis windows hetkel seadnud on? Kui turvaline oleks pagefile üldse välja lülitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 30.10.2012 20:28:34 vasta tsitaadiga

es1 kirjutas:
i7 3770k, 2x 8gb ram <<< kas mul on 17gb pagefile'i vaja, mis windows hetkel seadnud on? Kui turvaline oleks pagefile üldse välja lülitada?

piira 250-500MB peale. Päris ilma võib hakata probleeme tekkima.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 21:39:24 vasta tsitaadiga

Mul tööarvutis on samapalju mälu ja pagefile üldse kinni keeratud, siiani pole mingit probleemi tekkinud. Masinas millest hetkel postitan, on küll winXP ja 2G mälu, aga pagefile on samuti juba üle aasta kinni keeratud ja 0 probleemi. Mina soovitaks küll pagefile üldse kinni keerata, kui füüsilist mälu piisavalt on. Win 7 puhul kahjuks kogemus puudub, aga XP puhul on nii, et kui pagefile on lubatud, siis windows tahab ikka mõne proge sinna kangesti lükata olenemata sellest, kas vaba füüsilist mälu on või mitte(btw, win 2k puhul seda probleemi polnud, aga selle teadmisega pole tänapäeval enam midagi peale hakata).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 21:43:23 vasta tsitaadiga

napoleon, thumbs_up.gif Mul poolteist aastat juba pagefile kinni. Ei ole samuti ühtegi probleemi tekkinud. Enne seda piirasin aastaid selle max 500 MB peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 22:41:09 vasta tsitaadiga

Selge, tänud vastuste eest!

Küsimus: kui copy ja pasteda, kas selle jooksva triibu asemel saaks kuidagi näha palju copytud on, või palju aega jäenud on? See triip ei ütle küll midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 30.10.2012 23:14:28 vasta tsitaadiga

zMz kirjutas:
Kas keegi teab selgitust sellisele anomaaliale: Sai vahetatud toiteplokk, paigaldatud uus videokaart ja IEEE1394. Ennem seda nagu ei täheldanud seda ju siis restart toimis.
Windows 7-Start-Restart nimelt sulgeb kõik ilusti -logistab windowsist välja nii nagu peab aga siis vool jääb sisse ja ekraan must ja sealt kuhugile edasi ei lähe. Lükkan peanupust arvuti välja ja uuesti sisse siis käivitub arvuti ja Windows. Lihtsalt selline väike ebamugavus aga äki keegi teab mis selle põhjustab?
aitäh.

Lülita biosist IEEE1394. välja .Või paigalda uusim bios .Endal aitas kunagi IEEE1394 väljalülitamine kuna seda ei kasutanud ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 23:37:02 vasta tsitaadiga

es1 kirjutas:
Selge, tänud vastuste eest!

Küsimus: kui copy ja pasteda, kas selle jooksva triibu asemel saaks kuidagi näha palju copytud on, või palju aega jäenud on? See triip ei ütle küll midagi.

Kopeerimiskasti allosas on ju allapoole suunaga nool. Vajuta seda. Siis näed rohkem andmeid icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 00:58:19 vasta tsitaadiga

Hm, veider, ennem copisin suuri faile, siis lihtsalt roheline triip jooksis korduvalt läbi. Nüüd nüüd jookseb ühe korra lõpuni ja "rohkem andmeid" nool ka olemas.
Edit: ok avastasin, et faile ja aega ei näita, kui väilisele kettale faile liigutada (või vastupidi).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 31.10.2012 14:42:06 vasta tsitaadiga

sandvik kirjutas:
zMz kirjutas:
Kas keegi teab selgitust sellisele anomaaliale: Sai vahetatud toiteplokk, paigaldatud uus videokaart ja IEEE1394. Ennem seda nagu ei täheldanud seda ju siis restart toimis.
Windows 7-Start-Restart nimelt sulgeb kõik ilusti -logistab windowsist välja nii nagu peab aga siis vool jääb sisse ja ekraan must ja sealt kuhugile edasi ei lähe. Lükkan peanupust arvuti välja ja uuesti sisse siis käivitub arvuti ja Windows. Lihtsalt selline väike ebamugavus aga äki keegi teab mis selle põhjustab?
aitäh.

Lülita biosist IEEE1394. välja .Või paigalda uusim bios .Endal aitas kunagi IEEE1394 väljalülitamine kuna seda ei kasutanud ka.
Kuna endal on seda ühendust vaja siis päris välja lülitada ei saa. aga kui bios uuendusest on kasu siis teeks selle ära.
Hetkel näitab: Phoenix (05/25/07)/5.00 R1.02.2610.A1
Süsteem: DualCore Intel Core 2 Duo E6700
FUJITSU SIEMENS D2610-A1/Intel Lakeport-G i945G

Saab vihje kuidas leida sobiv? kuidas see paigaldus käib?
aitäh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 14:46:11 vasta tsitaadiga

Probleem : Tegin puhta installi , kasutasin selleks windows 7 64bit home premiumi originaal ,iso mis netist alla laetud. Peal oli ka SP1 , kuid nüüd ei lase võtmega aktiveerida . Kas probleem selles , et windows tuleb ennem ära aktiveerida kui SP1 peale paned ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 14:49:19 vasta tsitaadiga

Mingi tüüp seisab sinu ja arvuti vahel ja ei lase aktiveerida?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 15:28:15 vasta tsitaadiga

Ütleb, et ei saa kasutada selle windowsi aktiveerimisek. Ütlen veel kord ,et tegu ORIGINAAL võtmega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 15:32:27 vasta tsitaadiga

neoman, ainult seda ütlebki?

Ma olen suht kindel, et seal juures on ka hulk muud infot mis annavad kätte põhjuse miks aktiveerimine ebaõnnestub.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 15:49:47 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Probleem : Tegin puhta installi , kasutasin selleks windows 7 64bit home premiumi originaal ,iso mis netist alla laetud. Peal oli ka SP1 , kuid nüüd ei lase võtmega aktiveerida . Kas probleem selles , et windows tuleb ennem ära aktiveerida kui SP1 peale paned ?

Võibolla sa tõmbasid Windows 7 64bit Home premiumi Retal ver. Sa pead OEM ver. tirima
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 15:53:02 vasta tsitaadiga

ma tõmbasin win7+sp1 pulgale ( mingi suvaline netist) ja panin clean installi 3 kuud tagasi, mingit probleemi polnud aktiveerimisega.
kui muud moodi ei saa, siia lase tavaline peale, aktiveer ja siis lase sp1 selga. nats kauem aega võtab, aga kokkuvõttes teeb sama välja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 17:19:08 vasta tsitaadiga

Kust kohast OEM iso saaks ? Minu arust Windows 7 foorumis ainult retaili isod ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 31.10.2012 21:18:44 vasta tsitaadiga

BIOS Type: Phoenix
BIOS Version: 5.00 R1.02.2610.A1
System BIOS Date: 05/25/07

Tuleb välja,et uuemat polegi või ma ei leia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 31.10.2012 21:50:56 vasta tsitaadiga

Tundub nii et uuemat biosi pole.Ja arvatavalt pole sellele pillile ametliku Win 7 tuge ka .Võid ju proovida kui selle IEEE1394 väljalülitus
Aitab siis võid proovida ku devitse mangeri alt see väljalülitada kas siis ka toimib kui jah siis saad ehk selle sisse ja väljalülituseks mingi otselingi teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 31.10.2012 23:53:43 vasta tsitaadiga

huvitav selles asi ei ole, lükkasin device manegerist välja aga ei midagi ikka sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 02:34:24 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Kust kohast OEM iso saaks ? Minu arust Windows 7 foorumis ainult retaili isod ?

OEM ISO ametlikult ei levitata, ametlikud ja puhtad W7SP1 retail ISO-d saab DigitalRiver-ist, kui on probleem OEM võtmega retail ISO pealt paigaldatud W7 aktiveerimisega interneti teel siis tuleb lihtsalt aktiveerida helistades MS Eesti tugikeskusesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 04.11.2012 00:01:00 vasta tsitaadiga

Mis formaati peab mp4 konvertima, et Windows Live Movie Maker sellega midagi teha oskaks? eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 04.11.2012 12:00:53 vasta tsitaadiga

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-pictures/windows-live-movie-maker-doesnt-recognize-my-mp4/672edd82-cde4-41fa-bbfb-b2e33275c78f
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 13:42:19 vasta tsitaadiga

tekkis nüüd mingi imelik jama copy ja pastega, nimelt ei taha teksti enam pasteda. kopin näiteks google tõlkijast teksti, aga seda ei saa enam kuhugi pasteda st. ta lihtsalt ei tekita uude kohta kirja. Google avarustes on juttu ka, aga seni pole töötavat versiooni leidnud. Ehk oskab keegi suunata, clean install ei sobi kohe kuidagi, viiruseid ja malware justkui pole, sai skännitud kõik läbi...
aitähh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 18:15:40 vasta tsitaadiga

masmre, Kõigi brauseritega sama?
CTRL+C (Copy) ja CTRL+V (Paste) ei toimi kah?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 01:27:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
masmre, Kõigi brauseritega sama?
CTRL+C (Copy) ja CTRL+V (Paste) ei toimi kah?


Sama jah, klaveriga ka ei toimi, ja winnis endas ka ei toimi. Proovisin notepadis - ei toimi.
Uurisin seda asja veidi rohkem ja see on hoopis google translatega seotud bug firefoxis. Nimelt copida ja pasteda saab oma kirjutatud teksti, aga tõlgitud teksti ta ei paste enam kuhugi, kiunumist sellel teemal jätkub....
Tahtsin ise ka poola keelset teksti saada ja komistasingi selle jama otsa icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.11.2012 00:03:50 vasta tsitaadiga

Kuidas win7-ga úle bluetooth teise lãpakaga netti saab? On úks vana arvuti XP-ga ja sellega nii kui bluetooth pairing tehtud, úhendas ka internetti automaatselt úle bluetooth. Aga teine lãppar win7-ga võimaldab vaid failide/audio jagamist... Ei oska kuskilt midagi nãppida, st. XP-ga arvutis ei seadistanud midagi... kõik kãis automaagiliselt. Kas tõesti 7 ei suudagi úle bluetooth netti minna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.