|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.10.2012 11:51:26
|
|
|
Keegi kunagi oli siin foorumis ostnud taolised, need ei toiminud
Yup, oma 4-x€ kallimalt (Ega yeint tasuta koju ei saada - samuti pole aimugi palju neil postikulu on)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
03.10.2012 17:40:26
|
|
|
dx.com saab ka ilmselt sellist kola:D
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
04.10.2012 01:29:47
|
|
|
salatoimik, Wentronic (ja YEINT kraam üldiselt üldse) on suhteliselt kvaliteetne võrreldes nende ebay hiina junnidega
tegelikult saab ju veel odavamalt...ostad 4 RJ-45 pistikut, lööd kaabli laiali mõlemast otsast ja jeblad pistikud otsa kuidagi (kääridega näiteks, sest paljud inimesed arvavad et 10€ enamvähem normaalsete RJ-pistikute crimp tangide jaoks on täiesti üle mõistuse)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
04.10.2012 10:59:32
|
|
|
| HA kirjutas: |
| kääridega näiteks, sest paljud inimesed arvavad et 10€ enamvähem normaalsete RJ-pistikute crimp tangide jaoks on täiesti üle mõistuse |
Aga ongi ju, kui kuskilt laenata ei ole ja ainult kaks otsa on vaja teha. Lapiku kruvikaga saab ka täiesti edukalt muidu
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
06.10.2012 01:57:26
|
|
|
| Markspoiss kirjutas: |
ühesõnaga piisab sellest:
:eth bridge dynvlan add hwaddr=yo:ur:ma:ca:dd:rs vlan=vlanKmInet remvlan=default
:saveall
ja siis töötab see thomsoni kirst nii, et tel jääb tööle ja sealt mu teise ruuterisse kihutatakse otse elionist tulev lahtiste portidega ühendus peale ja oma suunamised sisevõrgu aadressidele teen juba siis ainult oma linux baasil ruuterits? tänud! |
hmm krt ma unustasin mainida, et mul on ärilahendus ja stat ip....
kuidas siis peaks kösk välja nägema?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.10.2012 18:14:12
|
|
|
Sai siis ostetud DLNA toega telekas ning üritan seda koduvõrku ühendada. Hetkel näeb võrguplaan välja säärane:
elioni optiline modem
|
|
Thomson TG784 (192.168.1.x, DNS suffix: lan)
| | | |--- printer
| | |--- PC 1
| |--- PC 2
|--- miski odav juust trendnet switch (10.248.3.x, DNS suffix mv.elion.ee :o)
| |-- digibox
|- Telekas |
Digibox töötab suht igas asendis kuid telekas ei saa kuidagi netiühendust kätte. Võrguaadressi saab kuid see paistab olevat säärane kust netiühedus ei tööta.
Läpaka sinna trendneti külge torkasin sai too otse thomsoni taga olevatest aparaatidest kapitaalselt eraldiseisva alavõrgu omale ning samuti ei pinginud midagi.
Hetkeseisuga siis mõtlengi, et mis edasi. Lihtsaim oleks ju teise paralleelse 15m kaabli vedamine kuid too trendneti aparaat mahutab ainult 4 seadet, seega seal ei mahuks nii ehk naa ära. Tuleks siis trendnet kuidagi panna hub'ina käima? Samas ei ole suutnud leida varianti kuidas seda teha.
Vahepeal oli telekas otse tolle 15m pikkuse thomsonist tuleva kaabli taga, siis DLNA töötas mis mühises seega teleka seadetes ei tohiks viga olla.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.10.2012 18:18:55
|
|
|
| Ühes pordist ei ole võimalik saada netti ja tv´d korraga.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.10.2012 18:21:46
|
|
|
mkay, makes sense. Et siis kaks paralleelset kaablit on ainuvõimalik lahendus?
Kas miski säärase asjaga oleks võimalik mõned teised võrgus olevad seadmed ühe thomsoni pordi otsa ühendada nii, et kõik ühtses alavõrgus eksisteeriksid? Või ehk võin ka siis digiboxi kaabli otse tolle optilise modemi külge torgata jättes thomsoni täiesti vahele?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.10.2012 18:34:47
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Ühes pordist ei ole võimalik saada netti ja tv´d korraga. |
Lihtsalt huvitav, mis muudatusi tolle Samsungi ja Elioni app TV jaoks kasutatakse. Sest netiühendus on telerisse ju üks aga teleri kaudu tahaks ka arvutist näiteks meediat maha mängida.
Seega peab tulema tehnoloogiline muudatus.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
07.10.2012 18:49:23
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| mkay, makes sense. Et siis kaks paralleelset kaablit on ainuvõimalik lahendus? |
Pane see juust Thomsoni juurde ning aja see kaabel lõhki: 2 paari digiboxile ja kaks DLNA jaoks. 2 RJ45 pistikut kumbassegi kaabli otsa ja kombes.
| Ho Ho kirjutas: |
| Kas miski säärase asjaga oleks võimalik mõned teised võrgus olevad seadmed ühe thomsoni pordi otsa ühendada nii, et kõik ühtses alavõrgus eksisteeriksid? Või ehk võin ka siis digiboxi kaabli otse tolle optilise modemi külge torgata jättes thomsoni täiesti vahele? |
Need oomipoe värgid - pole teada, kuidas nad sees ühendatud on. Võivad vabalt olla lihtsalt paralleelis.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=544804
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
07.10.2012 19:38:27
|
|
|
Ei tea siis keegi lahendust mu confile?:/
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.10.2012 19:41:40
|
|
|
Ei hakanud kaablipornograafiat tegema kiudude kaupa poolitamise läbi ja võtsin lihtsalt teise 15m jupi kõrvale. Too trendnet läks thomsoni taha ning sealt läheb kahte arvutisse laiali, töötavad kenasti samas alavõrgus. Ainus probleem on siis nüüd, et pean tolle olemasoleva kaabli lae alt maha võtma ning koos laiemate kinnitustega kaks kaablit tagasi panema
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.10.2012 20:29:53
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
| Ühes pordist ei ole võimalik saada netti ja tv´d korraga. |
Lihtsalt huvitav, mis muudatusi tolle Samsungi ja Elioni app TV jaoks kasutatakse. Sest netiühendus on telerisse ju üks aga teleri kaudu tahaks ka arvutist näiteks meediat maha mängida.
Seega peab tulema tehnoloogiline muudatus. |
IGMP snooping ja Routed IPTV ehk kõik seadmed saavad tulevikus olema sisevõrgus, ka digiboksid. Seega tulevikus võid ühe kaabli ja switchiga teleri taga kõik ära jagada. Hetkel töötab siiski eraldi vlanidega ja eraldi kaablitega lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
07.10.2012 21:35:26
|
|
|
| Nagu vahepeal oli korraks prooviks kasutusel, kus digiboks sai samast võrgust IP, nagu teised seadmedki visevõrgus.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
08.10.2012 02:11:07
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| ... Hetkel töötab siiski eraldi vlanidega ja eraldi kaablitega lahendus. |
Kas see tähendab, et kui praegu tahan Samsungi telekast vaheldumisi IPTV ja Youtube vaadata, siis katkun kogu aeg kaableid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
08.10.2012 04:02:50
|
|
|
| loox kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| ... Hetkel töötab siiski eraldi vlanidega ja eraldi kaablitega lahendus. |
Kas see tähendab, et kui praegu tahan Samsungi telekast vaheldumisi IPTV ja Youtube vaadata, siis katkun kogu aeg kaableid? |
Sul siis siin riigis olemas esimene mittekatsealune teler, mis näitab Elioni IPTV-d ilma välist digiboxi kasutamata????
Ma soovitaks selle probleemiga Elioni poole pöörduda.
Äkki eraldavad Sulle ka esimese ruuterikonfi mis selle teleriga võiks töötada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
08.10.2012 07:59:26
|
|
|
Miks neid kaableid koguaeg kakkuma pead? 1kaabel läheb ju digiboxi ja teine pane kõrvalt telekale ( teine vist peaks siis otse thomsonist tulema vist)
või olen ma millestki väga valesti aru saanud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.10.2012 08:37:34
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Miks neid kaableid koguaeg kakkuma pead? 1kaabel läheb ju digiboxi ja teine pane kõrvalt telekale ( teine vist peaks siis otse thomsonist tulema vist)
või olen ma millestki väga valesti aru saanud. |
See mingi test-Samsung vist on siis variandiga, kus digiboxi pole kasutada vaja - Youtube ja IPTV tulevad samast kaablist
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.10.2012 11:39:09
|
|
|
| ksl kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
Miks neid kaableid koguaeg kakkuma pead? 1kaabel läheb ju digiboxi ja teine pane kõrvalt telekale ( teine vist peaks siis otse thomsonist tulema vist)
või olen ma millestki väga valesti aru saanud. |
See mingi test-Samsung vist on siis variandiga, kus digiboxi pole kasutada vaja - Youtube ja IPTV tulevad samast kaablist |
See haakub selle teemaga.. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=535964
Eks Detsembris-jaanuaris paistab, või millal iganes tehnoloogia tarbijaküpseks saab, uue tehnoloogia toimimist.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
08.10.2012 12:15:58
|
|
|
| Millise mudeliga tegemist on, mis test variandis juba toetab?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.10.2012 12:27:18
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| Millise mudeliga tegemist on, mis test variandis juba toetab? |
ES seeria ylaotsa mudelid vist olid valikus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.10.2012 12:35:18
|
|
|
| Testitakse erinevaid mudeleid, ma ei usu, et on sellest infost ka, millega hetkel testversioon töötab. See info on ajas muutuv.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.10.2012 16:55:54
|
|
|
| ES7000 ja ES8000 on suht kindel, et tuleb, teistega paistab hiljem mis saab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.10.2012 16:58:37
|
|
|
Ilmselt midagi ei saa, Tuleb F seeria. Suht aasta lõpp kh juba, aasta algul müüvad oma laod neist E seeriatest tühjaks...
2 aastase tähtajalisega võiks muidu teleka tasuta saada siis.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.10.2012 17:07:28
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ilmselt midagi ei saa, Tuleb F seeria. Suht aasta lõpp kh juba, aasta algul müüvad oma laod neist E seeriatest tühjaks...
2 aastase tähtajalisega võiks muidu teleka tasuta saada siis. |
Tühja see telekas, tahaks 10 aastase lepinguga tasuta autot saada, maksan vaid bensiini eest.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.10.2012 17:32:32
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ilmselt midagi ei saa, Tuleb F seeria. Suht aasta lõpp kh juba, aasta algul müüvad oma laod neist E seeriatest tühjaks...
2 aastase tähtajalisega võiks muidu teleka tasuta saada siis. |
nädala mõte juba esmaspäeval
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
08.10.2012 17:41:14
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| T1000 kirjutas: |
See oleks küll hea lüke, teab keegi sellest midagi lähemalt? |
Ei saa ilmselt tõelisuseks, kuna striimereid on küll mitu, aga seda tehes lisaks veel ühe koha, kust asi katki võiks minna. |
Siiski siiski uurisin järgi ning vastasid, et see on tõesti planeerimisel hetkel. Aega millal see realiseerub öelda ei osata, kuna hetkel käivad läbirääkimised telekanalite tootjatega ning uute seadmete kasutuselevõtt vajab veel testimist.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
11.10.2012 09:51:55
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| T1000 kirjutas: |
See oleks küll hea lüke, teab keegi sellest midagi lähemalt? |
Ei saa ilmselt tõelisuseks, kuna striimereid on küll mitu, aga seda tehes lisaks veel ühe koha, kust asi katki võiks minna. |
Siiski siiski uurisin järgi ning vastasid, et see on tõesti planeerimisel hetkel. Aega millal see realiseerub öelda ei osata, kuna hetkel käivad läbirääkimised telekanalite tootjatega ning uute seadmete kasutuselevõtt vajab veel testimist. |
viimane aeg, 90ndad helistasid ja tahavad oma telekapilti tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.10.2012 16:04:35
|
|
|
Mida see elion muutnud on.
Varem oli motorola box CRT teleka taga ning pildiformaadiks oli valitud originaalformaat. Ning telekas sai kenasti aru kuna tuleb 4:3 ja 16:9 saade ning oskas pilti ümber lülitada vastavalt. Seega oli pilt alati õige suhtega.
Nüüd aga asi ei toimi. 16:9 kuvab kh 4:3-na...
jah, on olemas boxis letterbox võimalus aga ausõna ei viitsi koguaeg käia ümber lülitamas seda (ei viitsi seletama hakata, miks seda vaja).
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.10.2012 18:40:19
|
|
|
Amino box jäi ühel hetkel mustaks ja vilgutas ainult punast. Lõin adapteri pooleks ja vastu vaatasid punnis konded, peale vahetamist töötab asi ilusti edasi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
12.10.2012 08:30:22
|
|
|
| Paar nädalat tagasi ütles mul ka amino toide üles.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
12.10.2012 09:30:55
|
|
|
| Mul vist hakkab VIP 1903 toite ära väsima. Ükskõik mis tarbija lülitamine (kasvõi tule põlema panemine) viskab sekundiks ekaani mustaks.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
12.10.2012 09:37:49
|
|
|
Probleemne toide peaks vast ikka veidi pikema probleemi tekitama? Aga see tarbijate lülitamisel tekkiv impulss võib ka mõnd signaalikaablit pidi ligi pääseda ja probleeme põhjustada.
Lihtsalt oletus. Kontrollimiseks tuleks toiteadapter vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
12.10.2012 13:58:11
|
|
|
Kiidan Elioni - Tekkis soov oma TG780 taha teine ruuter panna ning sellele väline IP anda.
Elionist sain ilusti konfi ja õpetuse koos telneti käskudega ning nüüdsest toimivad kaks digiboksi ning thomsoni taga olev ruuter ilusti.
Ei teki enam probleeme portide forwardimise ja muude juradega.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
12.10.2012 16:48:34
|
|
|
Keegi oskab öelda mis on vana hea Amino 110-le viimane Elioni firmware versioon? kellelgi kes veel kasutab seda vanarauda võiks järgi uurida.
Nimelt on siin üks mis vahepeal oli pikalt offline, taaskord võrku pandud ja hetkel on peal juba eelmisest viimasest online olekust lilla skinniga versioon 23 firmware. Siiski pakub ta külmkäivitusel tarkvara uuendust mida saab akseptida "OK" abil ja õnneks ka keelduda punase nupuga, mille peale ta end üles veab ja pilti näitab. Küsimus ajendatuna sellest, et karp ei suuda seda tarkvara uuendust ära teha kuna tuleb silt:
Could not open file
file://localhost/etc/htdocs/upgrading.html
Selle kohta võrgus ühtteist kirjutatud foorumis, aga paistab, et hädalistel olnud veel iidsem firmware peal nõnda, et nad ei saa ka pilti vaadata ("cancel" valida).
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
12.10.2012 17:21:15
|
|
|
Viimane peakski v23 olemagi. Aga seda versiooni oli vist mitmeid, nii töötavaid kui veidi vähem töötavaid.
Seda viga andis aga eelmine tarkvara versioon.
Mina muljusin küsimise peale OK nupu mitmeks sekundiks alla, läksin rahulikul kõnnil pistikupesa juurde ja eemaldasin toiteadapteri, veidi hiljem torkasin tagasi. Siis alles nõustus minu digiboks tarkvara uuendust tegema, täitsa ilma küsimata. Mingi muu variant ei aidanud, oota end või siniseks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.10.2012 18:58:56
|
|
|
Uuendasin ise üsna mitu boksi ära. Point see, et vanemas tarkvaras ei olnud seda Upgrading.html vms faili sisse pandud ning nüüd uuendamisel kuvataksegi could not open....
TEGELIKULT aga tarkvara uuendus käib ning seadet ei soovitaks sel ajal võrgust eemaldada. Tuleb oodata kuni seade ise restardi teeb. Võimalus muidugi on, et kui tunni jooksul midagi muutunud ei ole, ise restart teha ning vajadusel operatsiooni korrata.
v23 on viimane jah kuid sellest oli mitu versiooni, mõnel oli väike viga sees ning tehti kohe sama versiooninumbriga parandus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
12.10.2012 19:52:57
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| v23 on viimane jah kuid sellest oli mitu versiooni, mõnel oli väike viga sees ning tehti kohe sama versiooninumbriga parandus. |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
12.10.2012 20:02:00
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Keegi oskab öelda mis on vana hea Amino 110-le viimane Elioni firmware versioon? kellelgi kes veel kasutab seda vanarauda võiks järgi uurida.
Nimelt on siin üks mis vahepeal oli pikalt offline, taaskord võrku pandud ja hetkel on peal juba eelmisest viimasest online olekust lilla skinniga versioon 23 firmware. Siiski pakub ta külmkäivitusel tarkvara uuendust mida saab akseptida "OK" abil ja õnneks ka keelduda punase nupuga, mille peale ta end üles veab ja pilti näitab. Küsimus ajendatuna sellest, et karp ei suuda seda tarkvara uuendust ära teha kuna tuleb silt:
Could not open file
file://localhost/etc/htdocs/upgrading.html
Selle kohta võrgus ühtteist kirjutatud foorumis, aga paistab, et hädalistel olnud veel iidsem firmware peal nõnda, et nad ei saa ka pilti vaadata ("cancel" valida). |
Helista 6069966 ja lase tal kaugelt püsivara peale kirjutada, vähemalt, kui telliseks muutub saad Elioni käest asenduse.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.10.2012 20:35:47
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| KrikU kirjutas: |
Keegi oskab öelda mis on vana hea Amino 110-le viimane Elioni firmware versioon? kellelgi kes veel kasutab seda vanarauda võiks järgi uurida.
Nimelt on siin üks mis vahepeal oli pikalt offline, taaskord võrku pandud ja hetkel on peal juba eelmisest viimasest online olekust lilla skinniga versioon 23 firmware. Siiski pakub ta külmkäivitusel tarkvara uuendust mida saab akseptida "OK" abil ja õnneks ka keelduda punase nupuga, mille peale ta end üles veab ja pilti näitab. Küsimus ajendatuna sellest, et karp ei suuda seda tarkvara uuendust ära teha kuna tuleb silt:
Could not open file
file://localhost/etc/htdocs/upgrading.html
Selle kohta võrgus ühtteist kirjutatud foorumis, aga paistab, et hädalistel olnud veel iidsem firmware peal nõnda, et nad ei saa ka pilti vaadata ("cancel" valida). |
Helista 6069966 ja lase tal kaugelt püsivara peale kirjutada, vähemalt, kui telliseks muutub saad Elioni käest asenduse. |
Aminole ei saa kaugelt vägisi midagi peale lasta, kui boks võrku tuleb ja omale uut tarkvara küsida oskab, siis võtabki peale. enne muidugi küsib kasutajalt kinnitust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(b)itiboy
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2003
|
12.10.2012 22:22:11
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Aminole ei saa kaugelt vägisi midagi peale lasta, kui boks võrku tuleb ja omale uut tarkvara küsida oskab, siis võtabki peale. enne muidugi küsib kasutajalt kinnitust. |
Saab ikka küll.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
13.10.2012 00:18:16
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Viimane peakski v23 olemagi. Aga seda versiooni oli vist mitmeid, nii töötavaid kui veidi vähem töötavaid.
Seda viga andis aga eelmine tarkvara versioon.
Mina muljusin küsimise peale OK nupu mitmeks sekundiks alla, läksin rahulikul kõnnil pistikupesa juurde ja eemaldasin toiteadapteri, veidi hiljem torkasin tagasi. Siis alles nõustus minu digiboks tarkvara uuendust tegema, täitsa ilma küsimata. Mingi muu variant ei aidanud, oota end või siniseks.
|
Mul ootamine aitas. Kõigest mõni minut tuli oodata. Läks selle veateate pealt ise restarti aga nuppe ei võinud vahepeal vajutada. Kahe boxiga sai proovitud.
ver.23 oli jah mitu tükki, nagu eelnevalt öeldi. Praegu ka Aminol viimane ver.23
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
13.10.2012 11:40:15
|
|
|
Aitäh kõigile vastajatele, asi selge - viimane versioon 23.
Täna muide enam asi ise ei soovinud teha tarkvara uuendust, läksin panin menüüst uuendama, tegi oma ringi ära (ilma errorita!) ning on ikka versioon 23. Seega kõik korras ja hea! Ilmselt mul nüüd ka see "kõige viimane v23" peal siis nüüd. Ehk on hilisematel googeldajatel see info kasulik mis siia jääb
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indre
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2005
|
13.10.2012 14:02:21
|
|
|
| Vahepeal oli juttu, et kuidagi saaks suruda digiTV (läheb digiboksi) ja ka võrguliikluse ühte juhtmesse (nimelt teisele korrusele jookseb vaid üks juhe). On kellelgi ideid kuidas seda TG784-ga teha?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
13.10.2012 14:43:41
|
|
|
| indre kirjutas: |
| Vahepeal oli juttu, et kuidagi saaks suruda digiTV (läheb digiboksi) ja ka võrguliikluse ühte juhtmesse (nimelt teisele korrusele jookseb vaid üks juhe). On kellelgi ideid kuidas seda TG784-ga teha? |
Eelduseks on, et ühest pordist tuleks 2 VLANi. Lisaks TP-Link TL-SG3424 switch, et intelligentselt jagada. Viimase saad üles teisele korrusele võrku tegema jätta. Või võimalus B, et ootad, kuna Iptv hakkab levima sisevõrgu ip peal. Mis peaks Samsung teleri tulemisega suht kiiresti reaalsuseks saama.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
13.10.2012 14:55:53
|
|
|
| indre, võib osta vahetüki, mis digiTV ühtede paaride peale paneb ja interneti teise peale, teisse otsa jälle samasugune. Või lüüa ise kaabel pooleks, kaks paari ühte RJ45 otsa ja kaks paari teisse.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
13.10.2012 18:16:06
|
|
|
| usb wifipulk kompuutrile
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|