|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.09.2012 23:42:58
|
|
|
Ma pole senimaani aru saanud, miks elion teisi ruutereid kasutusse ei võta. Piisavalt siin foorumis ju kasutajaid, kes mõne muu ruuteri kasutusse võtnud ja toimib kenasti.
Keegi tõi siin välja et hind kallis teistel Kindlasti mitte kallimad kui praegu thomsonid
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.09.2012 00:04:52
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ma pole confinud mingit ruuterit, ma ei oskagi
see lihtsalt väsis ära. 100megast netti see enam ei kannata, fakt.
ja järjest rohkem jama nende thompsoni junnidega tähendab seda, et nende eluiga lõppebki ca 2-3 aastaga koormuse all
järelikult sitt ruuter  |
jah, sai 2009 november ruuter kasutusse võetud ja sest saati on arvuti 24/7 võrgus jebinud ning ei ole probleeme
kumb siis ülem on
kas see, kui sinu ruuter mingil põhjusel ei kesta - tähedab, et kogu jutt on saast
või see, et minu ruuter kestab - tähendab, et superruuter
mitut ruuterit sa sedakaua 24/7 töös hoidnud oled, et eelistad midagi muud?
ise leian, et mida vähem nussi mulle, nii seadistamises kui ka kasutamises, seda parem
digitv kasutamiseks mingit customfw kasutamist ja siis foorumis virisemise üle eelistan teenusepakkujapoolset ruuterit
kui ingi nuss, siis asjapulgat hakkavad tööle
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.09.2012 00:15:20
|
|
|
| libe kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
ma pole confinud mingit ruuterit, ma ei oskagi
see lihtsalt väsis ära. 100megast netti see enam ei kannata, fakt.
ja järjest rohkem jama nende thompsoni junnidega tähendab seda, et nende eluiga lõppebki ca 2-3 aastaga koormuse all
järelikult sitt ruuter  |
jah, sai 2009 november ruuter kasutusse võetud ja sest saati on arvuti 24/7 võrgus jebinud ning ei ole probleeme
kumb siis ülem on
kas see, kui sinu ruuter mingil põhjusel ei kesta - tähedab, et kogu jutt on saast
või see, et minu ruuter kestab - tähendab, et superruuter
mitut ruuterit sa sedakaua 24/7 töös hoidnud oled, et eelistad midagi muud?
ise leian, et mida vähem nussi mulle, nii seadistamises kui ka kasutamises, seda parem
digitv kasutamiseks mingit customfw kasutamist ja siis foorumis virisemise üle eelistan teenusepakkujapoolset ruuterit
kui ingi nuss, siis asjapulgat hakkavad tööle  |
oot, mida sa nüüd nagu minu pihta kargad?
ma pole seda facking thompsonit puutunudki. kui ei jaksa, siis ei jaksa, panin siis lahjema töö peale, jagab telekatesse pilti.
peale seda kui sai superruuter vahelt ära võetud, pole enam yhtegi probleemi olnud.... kas järeldan ise või leiad ise probleemi allika
| tsitaat: |
| mitut ruuterit sa sedakaua 24/7 töös hoidnud oled, et eelistad midagi muud |
pole maininud midagi uue ruuteri kohta, aga tehnika areneb kiiresti, sama teevad ka kiirused. oleks aeg midagi paremat välja tuua
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.09.2012 00:47:27
|
|
|
jeesus188, kui tootega probleem, siis mis tavaliselt teed? kas halised foorumis, lepid või annad "remonti"?
siin teemas enamus halisevad ja ostavad mingi tuusa ruuteri vaat, et enne, kui probleemid tekivadki
kuid siis nussivad ja halisevad uue ruuteriga, kuna iptv ei toimi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.09.2012 07:56:01
|
|
|
Mida halinat, ligi 150 000 (eesti)klienti käivad iga päev läbi Thomsoni netis ja vaatavad iptv'd. Kui mõni klient tahab 100st megast viimast võtta ja kasutab oma alternatiivi, pole probleemi. Samas Elion seda alternatiivi ei paku kuna vaja on enamikele sobivat kõik ühes (voip, iptv, wifi, dsl, wan) seadet mitte ainult 101Mbit/s torrenti võimelist ruuterit.
Hetkel see lahendus ka toimib, kes tahab, see oskab ka selle ruuteri juhendite abil käima ajada aga kui läbi seadme miski ei tööta, pole kurta kellelegi.
Kui kellelgi pilt must on siis on tegemist kas üldise teenuse katkestusega, piirkonna jaama katkestusega, või 1 kliendi teenuse häirega.
Ma ei näe küll probleemile lahendust kui ütlen foorumis, et mul on hetkel pilt must, mis nüüd siis lahti.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.09.2012 08:26:02
|
|
|
Tõesti, mida halinat selle thomsoni ruuteri kallal.
Ma ei teagi, kui vana mu thomson on, sest ostsin ta kasutatuna HV foorumist. Kuid ikka on toimekas. Endal töötab by default seadetes ja asi ants.
Telerisse saadab see pildi ja kodus on sisevõrgu jaoks hoopis teine ruuter vahel, mis toimetab samamoodi eeskujulikult. Pole mul olnud vajadust miskeid imekonfimisi sooritada, töötab kõik ka niisama.
Kui keegi tahab lihtsalt hobi korras mingit uut ruuterit konfida siis mis selles paha saab olla. Kuid seejuures pole vaja oma uue ja parema käki konfimise juures halada foorumis, et elion ei anna sinu ruuteri konfimiseks vajalikke andmeid ja see elion on ikka saast. Kes oskab, see teeb. Kes ei saa essugi aru, mida ja kuidas, see haliseb siin.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
07.09.2012 10:13:54
|
|
|
jägaja, aga miks sul siis sisevõrgu jaoks teine ruuter, kui Thomson ka sobib?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
07.09.2012 10:59:44
|
|
|
Ärge tühja hämage, vähemalt ST546 oli ikka totaalne käkk ja elus see ei püsinud kauem kui paar aastat (toide lahja, konded sees punnis jne) Endal käis läbi vähemalt 3 546 ruuterit ja kõigil oli sama jama, üleval ei püsinud (vahet pole, kas originaal seadistus, bridge et koormust vähendada, korralik custom jahutus karbil peal, uued konded või kõik korraga) Kuna lõpuks viskas üle, siis vahetasin välja uuema 7xx vastu, jube kallis hind oli aga praegu tundub toimivat vähemalt <- loomulikult kohe peale uue soetamist leidsin ka võimaluse, kuidas 546 elus hoida kui vahetada originaal 15V AC toide korraliku 22V DC toite vastu (kirjad on peal, et mõlemat toetab ja 22V DC peal seisab kenasti püsti)
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
07.09.2012 12:23:04
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
jägaja, aga miks sul siis sisevõrgu jaoks teine ruuter, kui Thomson ka sobib?  |
Sest see piirab välisvõrgust ligipääsu sisevõrgus olevatele seadmetele. Näiteks Elioni tehnikule. Ükskord tundis ka tehnik huvi, et miks mul see teine ruuter seal veel taga on .
| woox2k kirjutas: |
Ärge tühja hämage, vähemalt ST546 oli ikka totaalne käkk ja elus see ei püsinud kauem kui paar aastat (toide lahja, konded sees punnis jne)
Endal käis läbi vähemalt 3 546 (kolmtuhat viissada nelikümmendkuus ruuterit ja kõigil oli sama jama, ... |
Tõesti või
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.09.2012 12:59:05
|
|
|
Speedtouch 546 originaal 18V toitekaga jupsis siis kui pinge langes mõnel hetkel alla 220V (enamasti elektriküttega majades ja radikad plõksusid). Uue 22V toitekaga kestis seade umbes 3 aastat kuni kondekad punni läksid ja seade kõrvad pea alla pani. Paistab, et neid võrgus enam palju eriti ei ole.
Ligipääsu Elioni töötajatel kliendi sise võrgus olevatele seadmetele niikuinii ei ole, kaughallatav on lihtsalt thomsoni ruuter, rikete lihtsamaks analüüsimiseks. Sealt näeb vaid liinivigu, parameetreid ja seda kas pordid on püsti ning mac aadresse mis tootja seadmega tegu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.09.2012 13:17:09
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ligipääsu Elioni töötajatel kliendi sise võrgus olevatele seadmetele niikuinii ei ole, kaughallatav on lihtsalt thomsoni ruuter, rikete lihtsamaks analüüsimiseks. Sealt näeb vaid liinivigu, parameetreid ja seda kas pordid on püsti ning mac aadresse mis tootja seadmega tegu. |
Täpsustan - näeb kõike seda mida võib ka ise soovi korral ruuterist vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
07.09.2012 13:33:55
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Speedtouch 546 originaal 18V toitekaga jupsis siis kui pinge langes mõnel hetkel alla 220V (enamasti elektriküttega majades ja radikad plõksusid). Uue 22V toitekaga kestis seade umbes 3 aastat kuni kondekad punni läksid ja seade kõrvad pea alla pani. Paistab, et neid võrgus enam palju eriti ei ole.
|
Hm, mul siis ca 4,5 aastat käinud 546 päris hästi kestnud. Mul ta sild+tv ka ainult. Toitekas ilmselt see 22V, sest majas toitepinge kipub madalavõitu olema ja teisega poleks eelnevat juttu arvestades nii hästi vastu pidanud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.09.2012 21:14:52
|
|
|
| sosssepp, kui sa ise pole toitekat vahetanud, siis on 18V veel. 22V sai hiljem eraldi juurde osta kuna saadi aru, et 18V on murelapsed.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
09.09.2012 22:34:13
|
|
|
Kuidas Elionil selle ruuteri vahetusega lood? Praegune tuksis aga teine samasugune olemas. Elioni foorumist või kuskilt jäi nagu silma, et 7.x ja 8.x tarkvarad on iseseadistavad. St pane juhtmed külge ja automaatselt kõik töötab? 6.x peab mingi konfi faili ise peale ajama?
Kui nii siis kuskohast saakss kõige uuema firmware. Ühe surnud lingi leidsin HV-st.
Tegu siis ST780'ga
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
10.09.2012 15:20:13
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
Kuidas Elionil selle ruuteri vahetusega lood? Praegune tuksis aga teine samasugune olemas. Elioni foorumist või kuskilt jäi nagu silma, et 7.x ja 8.x tarkvarad on iseseadistavad. St pane juhtmed külge ja automaatselt kõik töötab? 6.x peab mingi konfi faili ise peale ajama?
Kui nii siis kuskohast saakss kõige uuema firmware. Ühe surnud lingi leidsin HV-st.
Tegu siis ST780'ga |
http://wiki.wifi.ee/index.php/Thomson_Speedtouch_780_WL
7.4.4.7 leiad sealt lehe lõpust.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
14.09.2012 13:28:26
|
|
|
See EPG või saatekava meenutuste lisamine on ikka jätkuvalt tõeline saabas. Olen pannud igaks õhtuks alguse meenutuse "Vremja" saatele ja kolmapäeval ning nüüd reedel kargab keset päeva teade ekraanile, et algab "Vremja obedat". Kas tõesti pole võimalik tarkvara nii parandada, et iga kokku langev sõna ei häiriks vaatamist? Kui ma panen meenutuse, siis selleks, et samal ajal võib olla ka pandud väline salvestaja, sest mulle meeldib saateid vaadata endale sobival ajal, mitte kohandada oma päevakava vastavalt telekanalite kavale. Sama probleem on TV3 ja Seitsmesed uudised, mis on pandud õhtuseks ajaks aga üsna järjekindlalt aktiveeruvad ka öiste korduste ajal, mille tõttu jääb Reporteri kordus vaatamata.
Ma ei looda Elioni reageeringut siit foorumist. Jagan lihtsalt infot valikut tegevatele klientidele, et digiboksiga on sellised häirivad anomaaliad. Äkki Starman või STV või Viasat sellist omavoli ei rakenda oma vaatajatele. Tänan tähelepanu eest. Digiboksi versioon oli vist 23 aga vaevalt see midagi mõjutab.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
14.09.2012 13:31:37
|
|
|
| montez kirjutas: |
See EPG või saatekava meenutuste lisamine on ikka jätkuvalt tõeline saabas. Olen pannud igaks õhtuks alguse meenutuse "Vremja" saatele ja kolmapäeval ning nüüd reedel kargab keset päeva teade ekraanile, et algab "Vremja obedat". Kas tõesti pole võimalik tarkvara nii parandada, et iga kokku langev sõna ei häiriks vaatamist? Kui ma panen meenutuse, siis selleks, et samal ajal võib olla ka pandud väline salvestaja, sest mulle meeldib saateid vaadata endale sobival ajal, mitte kohandada oma päevakava vastavalt telekanalite kavale. Sama probleem on TV3 ja Seitsmesed uudised, mis on pandud õhtuseks ajaks aga üsna järjekindlalt aktiveeruvad ka öiste korduste ajal, mille tõttu jääb Reporteri kordus vaatamata.
Ma ei looda Elioni reageeringut siit foorumist. Jagan lihtsalt infot valikut tegevatele klientidele, et digiboksiga on sellised häirivad anomaaliad. Äkki Starman või STV või Viasat sellist omavoli ei rakenda oma vaatajatele. Tänan tähelepanu eest. Digiboksi versioon oli vist 23 aga vaevalt see midagi mõjutab. |
Kas Sa oled sellest bugist Elioni teavitanud?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.09.2012 16:45:24
|
|
|
| TV3 on ennegi küsimuseks olnud, nad ei pidavad kavasid teavitama mis on kordussaade ja mis mitte. Igal juhul tagasiside edastatud selle ja ka meeldetuletuste kohta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.09.2012 17:48:08
|
|
|
TV6 alias TV3 alias Viasat ju hakkas seda krdi cobra 11 16 vms hooaega näitama - täiesti suvalises järjekorras. Kavas märgitud et S16E02, eetris oli tegelikult hooaja viimane osa
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.09.2012 19:08:38
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
TV6 alias TV3 alias Viasat ju hakkas seda krdi cobra 11 16 vms hooaega näitama - täiesti suvalises järjekorras. Kavas märgitud et S16E02, eetris oli tegelikult hooaja viimane osa  |
ma juba ammu räägin, et suht pohhuilt näitavad
täiesti norm seriaal, aga no ei lasta vaadata. näidatakse mingi 1,5 kuud ja siis lambist lõpetatakse ära. järgmine hetk avastan , et uuesti näitab.... vanad osad, siis kuu hiljem vaata, rsk uued osad nüüd pandud
kahjuks saksa keelt ei mõista ja mujalt ma seda seepi vaadata ei saa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.09.2012 19:13:21
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
TV6 alias TV3 alias Viasat ju hakkas seda krdi cobra 11 16 vms hooaega näitama - täiesti suvalises järjekorras. Kavas märgitud et S16E02, eetris oli tegelikult hooaja viimane osa  |
kahjuks saksa keelt ei mõista ja mujalt ma seda seepi vaadata ei saa  |
See jah kehv. Saaks ingliskeelsed tiitridki kuskilt alla, pleks eriti probleemi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.09.2012 19:30:43
|
|
|
| montez kirjutas: |
See EPG või saatekava meenutuste lisamine on ikka jätkuvalt tõeline saabas. Olen pannud igaks õhtuks alguse meenutuse "Vremja" saatele ja kolmapäeval ning nüüd reedel kargab keset päeva teade ekraanile, et algab "Vremja obedat". Kas tõesti pole võimalik tarkvara nii parandada, et iga kokku langev sõna ei häiriks vaatamist? Kui ma panen meenutuse, siis selleks, et samal ajal võib olla ka pandud väline salvestaja, sest mulle meeldib saateid vaadata endale sobival ajal, mitte kohandada oma päevakava vastavalt telekanalite kavale. Sama probleem on TV3 ja Seitsmesed uudised, mis on pandud õhtuseks ajaks aga üsna järjekindlalt aktiveeruvad ka öiste korduste ajal, mille tõttu jääb Reporteri kordus vaatamata.
Ma ei looda Elioni reageeringut siit foorumist. Jagan lihtsalt infot valikut tegevatele klientidele, et digiboksiga on sellised häirivad anomaaliad. Äkki Starman või STV või Viasat sellist omavoli ei rakenda oma vaatajatele. Tänan tähelepanu eest. Digiboksi versioon oli vist 23 aga vaevalt see midagi mõjutab. |
| indrekp kirjutas: |
| TV3 on ennegi küsimuseks olnud, nad ei pidavad kavasid teavitama mis on kordussaade ja mis mitte. Igal juhul tagasiside edastatud selle ja ka meeldetuletuste kohta. |
Vastuseks tuli, et Vremja viga sai nüüd parandatud ning TV3 uudistel olid märked olemas, et õhtune on põhisaade ning öine kordus.
Hetkel salvestust märkides salvestatakse iga päev ainult 19.00 seitsmesed uudised ja korduseid mitte, kordustel ka * märgitud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.09.2012 14:40:33
|
|
|
Kas keegi targem oskab ehk mulle lahti seletada, et miks ma saan umber paar korda päevas endale http://dhcpportal.elion.ee/error/index.php lehe ette ja ainuke asi mis aitab on ruuterile restardi tegemine. Selle tulemusena annab elion jälle täpselt sama IP ja nett toimib ja siis mingi poole päeva möödudes on sama tulemus, et netti ei saa
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
17.09.2012 15:37:22
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Kas keegi targem oskab ehk mulle lahti seletada, et miks ma saan umber paar korda päevas endale http://dhcpportal.elion.ee/error/index.php lehe ette ja ainuke asi mis aitab on ruuterile restardi tegemine. Selle tulemusena annab elion jälle täpselt sama IP ja nett toimib ja siis mingi poole päeva möödudes on sama tulemus, et netti ei saa  |
Mul kunagi tekkis sama kala - ainult et ruuteri restart ka ei aidanud. Kõne klienditeenindusse parandas asja.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.09.2012 17:04:05
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Kas keegi targem oskab ehk mulle lahti seletada, et miks ma saan umber paar korda päevas endale http://dhcpportal.elion.ee/error/index.php lehe ette ja ainuke asi mis aitab on ruuterile restardi tegemine. Selle tulemusena annab elion jälle täpselt sama IP ja nett toimib ja siis mingi poole päeva möödudes on sama tulemus, et netti ei saa  |
Seda viga kuvatakse väär-konfiguratsiooni tõttu kliendiseadme ja Elioni andmebaasi vahel.
Näited :
a ) klient üritab kasutada PPOE ühendust seda mitteoskava ühenduse taga
b ) ületab 30k pps piirangut asudes Cisco Catalyst seadme taga.
Ilma tausta omamata on suht võimatu aga täpsemalt öelda. Mu kristallkuul on kahjuks katki.
Ilmselt üritad IP-d muuta või mingit muud keemiat korda saata.
Alustaks pigem oma võrgukonfiguratsioonist ja ruuteri/lisaseadmete mudelist.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.09.2012 17:54:35
|
|
|
Ok, olen kahe vaatajakohaga dsl-i taga. Ruuteriks on tg784. Tarkvara elioni enda 8.2.3.A. Seadistus automaatne. IP-d muuta ei ürita. Ühtegi imet sel hetkel ei tee, peale interneti kasutamise. Vahepeal pole isegi seda teinud ja ühendus ikka piixus. Telekad jäävad ilusti tööle.
Kui veel mingit infi vaja, siis annan juurde
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.09.2012 17:59:02
|
|
|
Mis Elioni tehniline tugi asjast arvab?
Kas neil sai nõu otsa?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.09.2012 18:02:52
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Ok, olen kahe vaatajakohaga dsl-i taga. Ruuteriks on tg784. Tarkvara elioni enda 8.2.3.A. Seadistus automaatne. IP-d muuta ei ürita. Ühtegi imet sel hetkel ei tee, peale interneti kasutamise. Vahepeal pole isegi seda teinud ja ühendus ikka piixus. Telekad jäävad ilusti tööle.
Kui veel mingit infi vaja, siis annan juurde  |
ipconfig /all kõikidest TG784 taga olevatest Windows põhistest arvutitest.
Muid lisaseadmeid TG784 taga pole? Telekas/PS3/XBOX mõni switch vms.
Elioni tehnilisest toest oled proovinud abi küsida? Võiks, vähemalt meili teel, see ei maksa midagi. Taibukam kuju ütleb ~1min ära, mis mure vaevab.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
17.09.2012 19:45:58
|
|
|
Ok, panene neile ühe maili siis teele, eks ma olen kodus siin oma testlaboriga neil midagi hulluks ajanud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesperaadE
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2012
|
20.09.2012 18:50:52
Tere! |
|
|
Tere kõigile,kes võtavad vaevaks mu mure kuulata ja sellele lahendust soovitada.
Mure nimelt järgmine, et alustasin iseseisvat elu, ning sellega seoses sooviks endale koju telepilti. Olen küll erinevatest kohtadest uurinud, kuid lootsin ennem siit foorumist kellegilt mingit head soovitust kuulda. Nimelt STV-st vastati mulle näiteks, et nemad seda piirkonda ei teeninda (Sauel elan). Kuid kuna olen suur spordi sõber , kuid tehniline taip ja rahakott pole kuigi suur, siis sooviks kellegilt nõu saada, kuhu ja kelle pakett oleks soodne ja kvaliteetne? Lisaks huvitab kuidas saada HD pilti ja kui suuri lisakulutusi see endaga kaasa toob?
Aitäh ära kuulamast !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.09.2012 19:06:33
|
|
|
sat taldrik ja linuxi põhjaga dbox. ~10$ eest kuus kanaleid jalaga segada. (Ka HD kanaleid)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
23.09.2012 15:59:29
|
|
|
Ainult paar kanalit töötabki hetkel?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomes
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2009
|
23.09.2012 16:07:06
|
|
|
| Tallinnas ilma krüptota kanalid igatahes toimivad (telekat ei viitsinud tööle panna, et teisi proovida).
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
23.09.2012 16:09:36
|
|
|
Nm, hakkas juba tööle.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.09.2012 16:29:55
|
|
|
| Pidi olema üldine rike, ning kella 20'ks tahavad saada korda.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
23.09.2012 16:34:09
Re: Tere! |
|
|
| DesperaadE kirjutas: |
Tere kõigile,kes võtavad vaevaks mu mure kuulata ja sellele lahendust soovitada.
Mure nimelt järgmine, et alustasin iseseisvat elu, ning sellega seoses sooviks endale koju telepilti. Olen küll erinevatest kohtadest uurinud, kuid lootsin ennem siit foorumist kellegilt mingit head soovitust kuulda. Nimelt STV-st vastati mulle näiteks, et nemad seda piirkonda ei teeninda (Sauel elan). Kuid kuna olen suur spordi sõber , kuid tehniline taip ja rahakott pole kuigi suur, siis sooviks kellegilt nõu saada, kuhu ja kelle pakett oleks soodne ja kvaliteetne? Lisaks huvitab kuidas saada HD pilti ja kui suuri lisakulutusi see endaga kaasa toob?
Aitäh ära kuulamast ! |
OT
Avastasin lehekülje http://futuboxhd.com/. Nimekiri on korralik.
Samuti http://www.kartina.tv/
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.09.2012 18:02:01
Re: Tere! |
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| DesperaadE kirjutas: |
Tere kõigile,kes võtavad vaevaks mu mure kuulata ja sellele lahendust soovitada.
Mure nimelt järgmine, et alustasin iseseisvat elu, ning sellega seoses sooviks endale koju telepilti. Olen küll erinevatest kohtadest uurinud, kuid lootsin ennem siit foorumist kellegilt mingit head soovitust kuulda. Nimelt STV-st vastati mulle näiteks, et nemad seda piirkonda ei teeninda (Sauel elan). Kuid kuna olen suur spordi sõber , kuid tehniline taip ja rahakott pole kuigi suur, siis sooviks kellegilt nõu saada, kuhu ja kelle pakett oleks soodne ja kvaliteetne? Lisaks huvitab kuidas saada HD pilti ja kui suuri lisakulutusi see endaga kaasa toob?
Aitäh ära kuulamast ! |
OT
Avastasin lehekülje http://futuboxhd.com/. Nimekiri on korralik.
Samuti http://www.kartina.tv/ |
Räägitud nendest juba mitmes foorumis mõnda aega, seni pole aga ükski kasutaja oma kogemustest rääkinud, anna teada kui katsetatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.09.2012 18:59:33
|
|
|
| ot: |
no ei saagi ju rääkida, kui kui tegemist on piraatlusega.
ma ka pm tean kuidas väga odavalt telekast hd kanaleid nautida, aga ise sellega ei tegele, samuti foorumis pasundama sellest ei hakka |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
28.09.2012 15:55:46
|
|
|
Kas Linksys E4200 V. 1.0 on võimeline DTV ühenduses Thomsoni kohta asendama?
DD-WRT-d toetab.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
29.09.2012 16:30:34
|
|
|
terv... teab ehk keegi kuidas selle 784 sillaks keerata saab? nii, et telefon ka seal otsas kenasti tööle jääks:)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
02.10.2012 16:52:41
|
|
|
See oleks küll hea lüke, teab keegi sellest midagi lähemalt?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.10.2012 16:54:12
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
See oleks küll hea lüke, teab keegi sellest midagi lähemalt? |
Ei saa ilmselt tõelisuseks, kuna striimereid on küll mitu, aga seda tehes lisaks veel ühe koha, kust asi katki võiks minna.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
02.10.2012 20:09:42
|
|
|
| Markspoiss kirjutas: |
terv... teab ehk keegi kuidas selle 784 sillaks keerata saab? nii, et telefon ka seal otsas kenasti tööle jääks:) |
Kunagi oli vaja sama asja, aga siis avastasin Elioni foorumist sellise postituse: link
TG784 toimetas ainult digiboksi ja telefoniga ning teine ruuter sai eraldi välise IP ja selle küljes olid siis arvutid.
Veel lihtsam oleks tavaline switch vahele pista ja mõlemad ruuterid selle külge ühendada.
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
03.10.2012 01:16:00
|
|
|
ühesõnaga piisab sellest:
:eth bridge dynvlan add hwaddr=yo:ur:ma:ca:dd:rs vlan=vlanKmInet remvlan=default
:saveall
ja siis töötab see thomsoni kirst nii, et tel jääb tööle ja sealt mu teise ruuterisse kihutatakse otse elionist tulev lahtiste portidega ühendus peale ja oma suunamised sisevõrgu aadressidele teen juba siis ainult oma linux baasil ruuterits? tänud!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
03.10.2012 08:26:25
|
|
|
| Markspoiss kirjutas: |
ühesõnaga piisab sellest:
:eth bridge dynvlan add hwaddr=yo:ur:ma:ca:dd:rs vlan=vlanKmInet remvlan=default
:saveall
ja siis töötab see thomsoni kirst nii, et tel jääb tööle ja sealt mu teise ruuterisse kihutatakse otse elionist tulev lahtiste portidega ühendus peale ja oma suunamised sisevõrgu aadressidele teen juba siis ainult oma linux baasil ruuterits? tänud! |
Jah, sellest täitsa piisas. Kindluse mõttes, võid ju konfist ennem ka backup´i teha
Thomson jääb ilusti edasi toimima tavalise ruuterina (tel, digitv, lan, wifi toimib).
Selle ruuteri/võrgukaardi, mille MAC aadressi sinna käsklusesse lisad, saab DHCP-ga endale eraldi marsruuditava IP aadressi, ehk siis kõik muud jutud paned oma teises sedmes paika.
EDTI: salatoimik, selle RJ45 jagaja saab ju kohapealt veel odavamalt
http://www.oomipood.ee/product/tel-0036%208/8/rj45-pesa-2xrj45-pesa-valge
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|