Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 417, 418, 419 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 09:54:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kel huvi netti ja DTV sama kaablit pidi lasta kuhugi kaugemale siis
http://www.ebay.co.uk/itm/300779284758?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/230675452907?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
ning toimib kenasti thumbs_up.gif


Saab kohapealt ka - http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutivork/arvutivorgu-materjal/adapterid-3/utp-10100-pordi-jagaja-2-x-cat5-ethernet

Need oomipoe jagajad ei sobi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 11:51:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
salatoimik, see vist oleks mõistlikum, hind madalam ja jubinaid vähem tarvis ---> http://www.ebay.co.uk/itm/400145245767
Keegi kunagi oli siin foorumis ostnud taolised, need ei toiminud

somnambuul kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kel huvi netti ja DTV sama kaablit pidi lasta kuhugi kaugemale siis
http://www.ebay.co.uk/itm/300779284758?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/230675452907?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
ning toimib kenasti thumbs_up.gif


Saab kohapealt ka - http://yeint.ee/it-multimeedia/arvutivork/arvutivorgu-materjal/adapterid-3/utp-10100-pordi-jagaja-2-x-cat5-ethernet

Need oomipoe jagajad ei sobi.

Yup, oma 4-x€ kallimalt icon_biggrin.gif (Ega yeint tasuta koju ei saada - samuti pole aimugi palju neil postikulu on)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 17:40:26 vasta tsitaadiga

dx.com saab ka ilmselt sellist kola:D
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 01:29:47 vasta tsitaadiga

salatoimik, Wentronic (ja YEINT kraam üldiselt üldse) on suhteliselt kvaliteetne võrreldes nende ebay hiina junnidega

icon_idea.gif tegelikult saab ju veel odavamalt...ostad 4 RJ-45 pistikut, lööd kaabli laiali mõlemast otsast ja jeblad pistikud otsa kuidagi (kääridega näiteks, sest paljud inimesed arvavad et 10€ enamvähem normaalsete RJ-pistikute crimp tangide jaoks on täiesti üle mõistuse)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2012 10:59:32 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
kääridega näiteks, sest paljud inimesed arvavad et 10€ enamvähem normaalsete RJ-pistikute crimp tangide jaoks on täiesti üle mõistuse

Aga ongi ju, kui kuskilt laenata ei ole ja ainult kaks otsa on vaja teha. Lapiku kruvikaga saab ka täiesti edukalt muidu icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2012 01:57:26 vasta tsitaadiga

Markspoiss kirjutas:
ühesõnaga piisab sellest:

:eth bridge dynvlan add hwaddr=yo:ur:ma:ca:dd:rs vlan=vlanKmInet remvlan=default
:saveall


ja siis töötab see thomsoni kirst nii, et tel jääb tööle ja sealt mu teise ruuterisse kihutatakse otse elionist tulev lahtiste portidega ühendus peale ja oma suunamised sisevõrgu aadressidele teen juba siis ainult oma linux baasil ruuterits?icon_smile.gif tänud!



hmm krt ma unustasin mainida, et mul on ärilahendus ja stat ip....

kuidas siis peaks kösk välja nägema?

_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.10.2012 18:14:12 vasta tsitaadiga

Sai siis ostetud DLNA toega telekas ning üritan seda koduvõrku ühendada. Hetkel näeb võrguplaan välja säärane:

elioni optiline modem
         |
         |
Thomson TG784 (192.168.1.x, DNS suffix: lan)
|   |  |  |--- printer
|   |  |--- PC 1
|   |--- PC 2
|--- miski odav juust trendnet switch (10.248.3.x, DNS suffix mv.elion.ee :o)
             |  |-- digibox
             |- Telekas

Digibox töötab suht igas asendis kuid telekas ei saa kuidagi netiühendust kätte. Võrguaadressi saab kuid see paistab olevat säärane kust netiühedus ei tööta.
Läpaka sinna trendneti külge torkasin sai too otse thomsoni taga olevatest aparaatidest kapitaalselt eraldiseisva alavõrgu omale ning samuti ei pinginud midagi.

Hetkeseisuga siis mõtlengi, et mis edasi. Lihtsaim oleks ju teise paralleelse 15m kaabli vedamine kuid too trendneti aparaat mahutab ainult 4 seadet, seega seal ei mahuks nii ehk naa ära. Tuleks siis trendnet kuidagi panna hub'ina käima? Samas ei ole suutnud leida varianti kuidas seda teha.

Vahepeal oli telekas otse tolle 15m pikkuse thomsonist tuleva kaabli taga, siis DLNA töötas mis mühises seega teleka seadetes ei tohiks viga olla.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2012 18:18:55 vasta tsitaadiga

Ühes pordist ei ole võimalik saada netti ja tv´d korraga.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.10.2012 18:21:46 vasta tsitaadiga

mkay, makes sense. Et siis kaks paralleelset kaablit on ainuvõimalik lahendus?

Kas miski säärase asjaga oleks võimalik mõned teised võrgus olevad seadmed ühe thomsoni pordi otsa ühendada nii, et kõik ühtses alavõrgus eksisteeriksid? Või ehk võin ka siis digiboxi kaabli otse tolle optilise modemi külge torgata jättes thomsoni täiesti vahele?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.10.2012 18:34:47 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Ühes pordist ei ole võimalik saada netti ja tv´d korraga.


Lihtsalt huvitav, mis muudatusi tolle Samsungi ja Elioni app TV jaoks kasutatakse. Sest netiühendus on telerisse ju üks aga teleri kaudu tahaks ka arvutist näiteks meediat maha mängida.
Seega peab tulema tehnoloogiline muudatus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.10.2012 18:49:23 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
mkay, makes sense. Et siis kaks paralleelset kaablit on ainuvõimalik lahendus?

Pane see juust Thomsoni juurde ning aja see kaabel lõhki: 2 paari digiboxile ja kaks DLNA jaoks. 2 RJ45 pistikut kumbassegi kaabli otsa ja kombes.
Ho Ho kirjutas:
Kas miski säärase asjaga oleks võimalik mõned teised võrgus olevad seadmed ühe thomsoni pordi otsa ühendada nii, et kõik ühtses alavõrgus eksisteeriksid? Või ehk võin ka siis digiboxi kaabli otse tolle optilise modemi külge torgata jättes thomsoni täiesti vahele?

Need oomipoe värgid - pole teada, kuidas nad sees ühendatud on. Võivad vabalt olla lihtsalt paralleelis.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=544804
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2012 19:38:27 vasta tsitaadiga

Ei tea siis keegi lahendust mu confile?:/
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.10.2012 19:41:40 vasta tsitaadiga

Ei hakanud kaablipornograafiat tegema kiudude kaupa poolitamise läbi ja võtsin lihtsalt teise 15m jupi kõrvale. Too trendnet läks thomsoni taha ning sealt läheb kahte arvutisse laiali, töötavad kenasti samas alavõrgus. Ainus probleem on siis nüüd, et pean tolle olemasoleva kaabli lae alt maha võtma ning koos laiemate kinnitustega kaks kaablit tagasi panema icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2012 20:29:53 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Ühes pordist ei ole võimalik saada netti ja tv´d korraga.

Lihtsalt huvitav, mis muudatusi tolle Samsungi ja Elioni app TV jaoks kasutatakse. Sest netiühendus on telerisse ju üks aga teleri kaudu tahaks ka arvutist näiteks meediat maha mängida.
Seega peab tulema tehnoloogiline muudatus.

IGMP snooping ja Routed IPTV ehk kõik seadmed saavad tulevikus olema sisevõrgus, ka digiboksid. Seega tulevikus võid ühe kaabli ja switchiga teleri taga kõik ära jagada. Hetkel töötab siiski eraldi vlanidega ja eraldi kaablitega lahendus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2012 21:35:26 vasta tsitaadiga

Nagu vahepeal oli korraks prooviks kasutusel, kus digiboks sai samast võrgust IP, nagu teised seadmedki visevõrgus.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 08.10.2012 02:11:07 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
... Hetkel töötab siiski eraldi vlanidega ja eraldi kaablitega lahendus.

Kas see tähendab, et kui praegu tahan Samsungi telekast vaheldumisi IPTV ja Youtube vaadata, siis katkun kogu aeg kaableid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 08.10.2012 04:02:50 vasta tsitaadiga

loox kirjutas:
indrekp kirjutas:
... Hetkel töötab siiski eraldi vlanidega ja eraldi kaablitega lahendus.

Kas see tähendab, et kui praegu tahan Samsungi telekast vaheldumisi IPTV ja Youtube vaadata, siis katkun kogu aeg kaableid?


Sul siis siin riigis olemas esimene mittekatsealune teler, mis näitab Elioni IPTV-d ilma välist digiboxi kasutamata????
Ma soovitaks selle probleemiga Elioni poole pöörduda.
Äkki eraldavad Sulle ka esimese ruuterikonfi mis selle teleriga võiks töötada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 07:59:26 vasta tsitaadiga

Miks neid kaableid koguaeg kakkuma pead? 1kaabel läheb ju digiboxi ja teine pane kõrvalt telekale ( teine vist peaks siis otse thomsonist tulema vist)
või olen ma millestki väga valesti aru saanud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.10.2012 08:37:34 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Miks neid kaableid koguaeg kakkuma pead? 1kaabel läheb ju digiboxi ja teine pane kõrvalt telekale ( teine vist peaks siis otse thomsonist tulema vist)
või olen ma millestki väga valesti aru saanud.

See mingi test-Samsung vist on siis variandiga, kus digiboxi pole kasutada vaja - Youtube ja IPTV tulevad samast kaablist

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.10.2012 11:39:09 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
Miks neid kaableid koguaeg kakkuma pead? 1kaabel läheb ju digiboxi ja teine pane kõrvalt telekale ( teine vist peaks siis otse thomsonist tulema vist)
või olen ma millestki väga valesti aru saanud.

See mingi test-Samsung vist on siis variandiga, kus digiboxi pole kasutada vaja - Youtube ja IPTV tulevad samast kaablist


See haakub selle teemaga.. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=535964
Eks Detsembris-jaanuaris paistab, või millal iganes tehnoloogia tarbijaküpseks saab, uue tehnoloogia toimimist.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 12:15:58 vasta tsitaadiga

Millise mudeliga tegemist on, mis test variandis juba toetab?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 12:27:18 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Millise mudeliga tegemist on, mis test variandis juba toetab?

ES seeria ylaotsa mudelid vist olid valikus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 12:35:18 vasta tsitaadiga

Testitakse erinevaid mudeleid, ma ei usu, et on sellest infost ka, millega hetkel testversioon töötab. See info on ajas muutuv.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 16:20:01 vasta tsitaadiga

Tänane lahendus on välja arendatud Samsungi 7. ja 8. seeria Smart TV telerite ning Elioni jaoks.
http://www.samsung.com/ee/news/localnews/2012/elion-and-samsung-iptv-smart-tv
Muidugi hetkel ei jookseks ostma tv vaid ootaks kuni testimised läbi ja kindel võimalus kasutada olemas, nii et ootame aasta lõpuni.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 16:55:54 vasta tsitaadiga

ES7000 ja ES8000 on suht kindel, et tuleb, teistega paistab hiljem mis saab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 16:58:37 vasta tsitaadiga

Ilmselt midagi ei saa, Tuleb F seeria. Suht aasta lõpp kh juba, aasta algul müüvad oma laod neist E seeriatest tühjaks...

2 aastase tähtajalisega võiks muidu teleka tasuta saada siis.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 17:07:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ilmselt midagi ei saa, Tuleb F seeria. Suht aasta lõpp kh juba, aasta algul müüvad oma laod neist E seeriatest tühjaks...
2 aastase tähtajalisega võiks muidu teleka tasuta saada siis.

Tühja see telekas, tahaks 10 aastase lepinguga tasuta autot saada, maksan vaid bensiini eest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 17:32:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ilmselt midagi ei saa, Tuleb F seeria. Suht aasta lõpp kh juba, aasta algul müüvad oma laod neist E seeriatest tühjaks...

2 aastase tähtajalisega võiks muidu teleka tasuta saada siis.

nädala mõte juba esmaspäeval icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 17:41:14 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
T1000 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Linnuke siristas, et varsti pidavat Optika taga istujad saama kvaliteetsemad striimid...
http://files.vorulinn.ee/files/mp3/2012/V6ru_linnatund_13.09.12.mp3


See oleks küll hea lüke, teab keegi sellest midagi lähemalt?


Ei saa ilmselt tõelisuseks, kuna striimereid on küll mitu, aga seda tehes lisaks veel ühe koha, kust asi katki võiks minna.


Siiski siiski uurisin järgi ning vastasid, et see on tõesti planeerimisel hetkel. Aega millal see realiseerub öelda ei osata, kuna hetkel käivad läbirääkimised telekanalite tootjatega ning uute seadmete kasutuselevõtt vajab veel testimist.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 11.10.2012 09:51:55 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
T1000 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Linnuke siristas, et varsti pidavat Optika taga istujad saama kvaliteetsemad striimid...
http://files.vorulinn.ee/files/mp3/2012/V6ru_linnatund_13.09.12.mp3


See oleks küll hea lüke, teab keegi sellest midagi lähemalt?


Ei saa ilmselt tõelisuseks, kuna striimereid on küll mitu, aga seda tehes lisaks veel ühe koha, kust asi katki võiks minna.


Siiski siiski uurisin järgi ning vastasid, et see on tõesti planeerimisel hetkel. Aega millal see realiseerub öelda ei osata, kuna hetkel käivad läbirääkimised telekanalite tootjatega ning uute seadmete kasutuselevõtt vajab veel testimist.

viimane aeg, 90ndad helistasid ja tahavad oma telekapilti tagasi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 16:04:35 vasta tsitaadiga

Mida see elion muutnud on.

Varem oli motorola box CRT teleka taga ning pildiformaadiks oli valitud originaalformaat. Ning telekas sai kenasti aru kuna tuleb 4:3 ja 16:9 saade ning oskas pilti ümber lülitada vastavalt. Seega oli pilt alati õige suhtega.
Nüüd aga asi ei toimi. 16:9 kuvab kh 4:3-na...

jah, on olemas boxis letterbox võimalus aga ausõna ei viitsi koguaeg käia ümber lülitamas seda (ei viitsi seletama hakata, miks seda vaja).

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2012 18:40:19 vasta tsitaadiga

Amino box jäi ühel hetkel mustaks ja vilgutas ainult punast. Lõin adapteri pooleks ja vastu vaatasid punnis konded, peale vahetamist töötab asi ilusti edasi.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 08:30:22 vasta tsitaadiga

Paar nädalat tagasi ütles mul ka amino toide üles.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 09:30:55 vasta tsitaadiga

Mul vist hakkab VIP 1903 toite ära väsima. Ükskõik mis tarbija lülitamine (kasvõi tule põlema panemine) viskab sekundiks ekaani mustaks.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 09:37:49 vasta tsitaadiga

Probleemne toide peaks vast ikka veidi pikema probleemi tekitama? Aga see tarbijate lülitamisel tekkiv impulss võib ka mõnd signaalikaablit pidi ligi pääseda ja probleeme põhjustada.
Lihtsalt oletus. Kontrollimiseks tuleks toiteadapter vahetada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 13:58:11 vasta tsitaadiga

Kiidan Elioni - Tekkis soov oma TG780 taha teine ruuter panna ning sellele väline IP anda.
Elionist sain ilusti konfi ja õpetuse koos telneti käskudega ning nüüdsest toimivad kaks digiboksi ning thomsoni taga olev ruuter ilusti.
Ei teki enam probleeme portide forwardimise ja muude juradega.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 16:48:34 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda mis on vana hea Amino 110-le viimane Elioni firmware versioon? kellelgi kes veel kasutab seda vanarauda võiks järgi uurida.

Nimelt on siin üks mis vahepeal oli pikalt offline, taaskord võrku pandud ja hetkel on peal juba eelmisest viimasest online olekust lilla skinniga versioon 23 firmware. Siiski pakub ta külmkäivitusel tarkvara uuendust mida saab akseptida "OK" abil ja õnneks ka keelduda punase nupuga, mille peale ta end üles veab ja pilti näitab. Küsimus ajendatuna sellest, et karp ei suuda seda tarkvara uuendust ära teha kuna tuleb silt:

Could not open file
file://localhost/etc/htdocs/upgrading.html

Selle kohta võrgus ühtteist kirjutatud foorumis, aga paistab, et hädalistel olnud veel iidsem firmware peal nõnda, et nad ei saa ka pilti vaadata ("cancel" valida).
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 17:21:15 vasta tsitaadiga

Viimane peakski v23 olemagi. Aga seda versiooni oli vist mitmeid, nii töötavaid kui veidi vähem töötavaid.

KrikU kirjutas:
Could not open file
file://localhost/etc/htdocs/upgrading.html

Seda viga andis aga eelmine tarkvara versioon.
Mina muljusin küsimise peale OK nupu mitmeks sekundiks alla, läksin rahulikul kõnnil pistikupesa juurde ja eemaldasin toiteadapteri, veidi hiljem torkasin tagasi. Siis alles nõustus minu digiboks tarkvara uuendust tegema, täitsa ilma küsimata. Mingi muu variant ei aidanud, oota end või siniseks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 18:58:56 vasta tsitaadiga

Uuendasin ise üsna mitu boksi ära. Point see, et vanemas tarkvaras ei olnud seda Upgrading.html vms faili sisse pandud ning nüüd uuendamisel kuvataksegi could not open....
TEGELIKULT aga tarkvara uuendus käib ning seadet ei soovitaks sel ajal võrgust eemaldada. Tuleb oodata kuni seade ise restardi teeb. Võimalus muidugi on, et kui tunni jooksul midagi muutunud ei ole, ise restart teha ning vajadusel operatsiooni korrata.
v23 on viimane jah kuid sellest oli mitu versiooni, mõnel oli väike viga sees ning tehti kohe sama versiooninumbriga parandus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 19:52:57 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
v23 on viimane jah kuid sellest oli mitu versiooni, mõnel oli väike viga sees ning tehti kohe sama versiooninumbriga parandus.

icon_eek.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 20:02:00 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Keegi oskab öelda mis on vana hea Amino 110-le viimane Elioni firmware versioon? kellelgi kes veel kasutab seda vanarauda võiks järgi uurida.

Nimelt on siin üks mis vahepeal oli pikalt offline, taaskord võrku pandud ja hetkel on peal juba eelmisest viimasest online olekust lilla skinniga versioon 23 firmware. Siiski pakub ta külmkäivitusel tarkvara uuendust mida saab akseptida "OK" abil ja õnneks ka keelduda punase nupuga, mille peale ta end üles veab ja pilti näitab. Küsimus ajendatuna sellest, et karp ei suuda seda tarkvara uuendust ära teha kuna tuleb silt:

Could not open file
file://localhost/etc/htdocs/upgrading.html

Selle kohta võrgus ühtteist kirjutatud foorumis, aga paistab, et hädalistel olnud veel iidsem firmware peal nõnda, et nad ei saa ka pilti vaadata ("cancel" valida).


Helista 6069966 ja lase tal kaugelt püsivara peale kirjutada, vähemalt, kui telliseks muutub saad Elioni käest asenduse.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 20:35:47 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
KrikU kirjutas:
Keegi oskab öelda mis on vana hea Amino 110-le viimane Elioni firmware versioon? kellelgi kes veel kasutab seda vanarauda võiks järgi uurida.

Nimelt on siin üks mis vahepeal oli pikalt offline, taaskord võrku pandud ja hetkel on peal juba eelmisest viimasest online olekust lilla skinniga versioon 23 firmware. Siiski pakub ta külmkäivitusel tarkvara uuendust mida saab akseptida "OK" abil ja õnneks ka keelduda punase nupuga, mille peale ta end üles veab ja pilti näitab. Küsimus ajendatuna sellest, et karp ei suuda seda tarkvara uuendust ära teha kuna tuleb silt:

Could not open file
file://localhost/etc/htdocs/upgrading.html

Selle kohta võrgus ühtteist kirjutatud foorumis, aga paistab, et hädalistel olnud veel iidsem firmware peal nõnda, et nad ei saa ka pilti vaadata ("cancel" valida).


Helista 6069966 ja lase tal kaugelt püsivara peale kirjutada, vähemalt, kui telliseks muutub saad Elioni käest asenduse.


Aminole ei saa kaugelt vägisi midagi peale lasta, kui boks võrku tuleb ja omale uut tarkvara küsida oskab, siis võtabki peale. enne muidugi küsib kasutajalt kinnitust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(b)itiboy
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 22:22:11 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:


Aminole ei saa kaugelt vägisi midagi peale lasta, kui boks võrku tuleb ja omale uut tarkvara küsida oskab, siis võtabki peale. enne muidugi küsib kasutajalt kinnitust.


Saab ikka küll.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.10.2012 00:18:16 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Viimane peakski v23 olemagi. Aga seda versiooni oli vist mitmeid, nii töötavaid kui veidi vähem töötavaid.

KrikU kirjutas:
Could not open file
file://localhost/etc/htdocs/upgrading.html

Seda viga andis aga eelmine tarkvara versioon.
Mina muljusin küsimise peale OK nupu mitmeks sekundiks alla, läksin rahulikul kõnnil pistikupesa juurde ja eemaldasin toiteadapteri, veidi hiljem torkasin tagasi. Siis alles nõustus minu digiboks tarkvara uuendust tegema, täitsa ilma küsimata. Mingi muu variant ei aidanud, oota end või siniseks.
 

Mul ootamine aitas. Kõigest mõni minut tuli oodata. Läks selle veateate pealt ise restarti aga nuppe ei võinud vahepeal vajutada. Kahe boxiga sai proovitud.
ver.23 oli jah mitu tükki, nagu eelnevalt öeldi. Praegu ka Aminol viimane ver.23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 11:40:15 vasta tsitaadiga

Aitäh kõigile vastajatele, asi selge - viimane versioon 23.

Täna muide enam asi ise ei soovinud teha tarkvara uuendust, läksin panin menüüst uuendama, tegi oma ringi ära (ilma errorita!) ning on ikka versioon 23. Seega kõik korras ja hea! Ilmselt mul nüüd ka see "kõige viimane v23" peal siis nüüd. Ehk on hilisematel googeldajatel see info kasulik mis siia jääb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 13.10.2012 14:02:21 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli juttu, et kuidagi saaks suruda digiTV (läheb digiboksi) ja ka võrguliikluse ühte juhtmesse (nimelt teisele korrusele jookseb vaid üks juhe). On kellelgi ideid kuidas seda TG784-ga teha?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 14:43:41 vasta tsitaadiga

indre kirjutas:
Vahepeal oli juttu, et kuidagi saaks suruda digiTV (läheb digiboksi) ja ka võrguliikluse ühte juhtmesse (nimelt teisele korrusele jookseb vaid üks juhe). On kellelgi ideid kuidas seda TG784-ga teha?



Eelduseks on, et ühest pordist tuleks 2 VLANi. Lisaks TP-Link TL-SG3424 switch, et intelligentselt jagada. Viimase saad üles teisele korrusele võrku tegema jätta. Või võimalus B, et ootad, kuna Iptv hakkab levima sisevõrgu ip peal. Mis peaks Samsung teleri tulemisega suht kiiresti reaalsuseks saama.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 14:55:53 vasta tsitaadiga

indre, võib osta vahetüki, mis digiTV ühtede paaride peale paneb ja interneti teise peale, teisse otsa jälle samasugune. Või lüüa ise kaabel pooleks, kaks paari ühte RJ45 otsa ja kaks paari teisse.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.10.2012 18:16:06 vasta tsitaadiga

usb wifipulk kompuutrile
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 19:17:42 vasta tsitaadiga

indre kirjutas:
Vahepeal oli juttu, et kuidagi saaks suruda digiTV (läheb digiboksi) ja ka võrguliikluse ühte juhtmesse (nimelt teisele korrusele jookseb vaid üks juhe). On kellelgi ideid kuidas seda TG784-ga teha?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7294731#7294731
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 417, 418, 419 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.