|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
01.09.2011 00:41:52
|
|
|
vortex, kumma poolelt siis kvalitatiivne eelis on? Eeldan et kui passiiv 3D on odavam, siis prillidega aktiiv on parema pildiga.
Sony 55" 3D telekat sai Playstatoini mingi mängu peal testitud, siis see oli küll muljetavaldab. Solarise Sony Centeris ca. 1,5m pealt sai vaadatud. Väga viis oli. Passiivi pole oma silmaga näinud.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
01.09.2011 20:35:59
|
|
|
Ausalt öeldes ma pole väga kursis kuidas tänapäeval aktiivne 3D telekates pilti näitab. Ülevaateid sirvides jääb kõlama ikkagi see et plasma olla parem 3D jaoks kui LCD, eriti head pidavat olema panasonicu omad (VT30). Aga jah seal on see aktiivne,
Prill oli küll mõnusalt kerge,
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.09.2011 09:18:04
|
|
|
Panasonicu kohta veel üks hea uudis: http://www.broadbandtvnews.com/2011/09/01/panasonic-integrates-hbbtv-in-its-tv-sets/
| tsitaat: |
IFA 2011 – BERLIN. Panasonic has announced it is adding HbbTV functionality to its VT-30 TV sets. The CE manufacturer has also said it will update its 2011 and most of its 2010 models with the Viera Connect and Viera Connect Market services.
With the addition of HbbTV on some of its TV sets, Panasonic falls in line with other CE manufacturers, who also are incorporating the new hybrid standard into their devices.
Meanwhile, Panasonic is also extending its own connected services under the Viera brand. The manufacturer has added an app market, called Viera Connect Market. There will be free apps as well as paid-for applications in the shop including games.
Panasonic has also added Twitter and Skype apps to its connected TV functions. Viewers can also use the market the buy accessories, such as 3D glasses, for their TV sets.
The app market is available on all new sets, TV and Blu-ray, as well as Home Cinema sets, and a firmware upgrade will be released for its 2010 models. This inlcues TV sets, Bluray players, Bluray recorder and Home Cinema systems. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.09.2011 21:12:53
|
|
|
Tühja sellest Toshibast, LG on kontoritesse tahvlite, paberpoognate jm. joonistamiskohtade asemele toomas midagi uut.
Ka koju joonistamishimulistele lastele sobib selline asi. Ja eriti hea veel, kui näidatav pilt ei meeldi, joonistad ise hoopis..
LG PenTouch PZ850T Lets You Draw On Your TV
| tsitaat: |
IFA, Berlin:Remember the amount of times you’ve been sitting at home and wished you could get up and draw something on your 60in plasma 3D TV? No, us neither but it seems as if LG thinks it's a great idea.
The LG PenTouch PZ850T TV will allow owners to use a stylus to draw smiley faces on their 50in or 60in 3D Cinema plasma screens. The LG PZ850T plasmas have been around for a while now but LG has decided that what was missing from the high-end sets was the ability to put your own personal touch on them. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tulema
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
04.09.2011 14:10:47
|
|
|
| jägaja ja siis paari nädala pärast nutad rikutud tv (ekraani) pildi pärast...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.09.2011 17:27:06
|
|
|
| iguaan kirjutas: |
| jägaja ja siis paari nädala pärast nutad rikutud tv (ekraani) pildi pärast... |
no kindlasti, kui sul on oidu suvalise naelaga seda ekraanipilti joonistama minna .
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
04.09.2011 17:59:52
|
|
|
ei ütlegi, et sina seda teeksid, selle jaoks on lapsed
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
04.09.2011 19:52:53
|
|
|
Kas keegi tark suudab mulle selgitada mis vahe on LG mudelitel LG 55LW750S ja LG 55LW650S? Esimesena mainitud on millegipärast odavam (kuigi täpselt samasuguste näitajatega) ja ka LG kodulehel pole sellest 750S mudelist sõnagi ja ka guugeldades ei anna viimase kohta peale Eesti poelinkide mingit infot...
| soulshaker kirjutas: |
vortex, kumma poolelt siis kvalitatiivne eelis on? Eeldan et kui passiiv 3D on odavam, siis prillidega aktiiv on parema pildiga.
Sony 55" 3D telekat sai Playstatoini mingi mängu peal testitud, siis see oli küll muljetavaldab. Solarise Sony Centeris ca. 1,5m pealt sai vaadatud. Väga viis oli. Passiivi pole oma silmaga näinud. |
Mina olen sellest just niipidi aru saanud, et just passiivprillidega LG on parema 3D pildiga - selgem, suurema vaatenurgaga jms. Lisaks veel prillidega seotud plussid. 2D pilt seevastu on suht sama - pigem mõnel LG konkurendil veidi parem.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mk1985
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2008
|
06.09.2011 09:40:50
|
|
|
| Küsimus kas keegi teab kudas saaks finlux'i service menüüsse. Teadmatu on ka vist see kes seda tänapäeval üldse toodab.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.09.2011 09:56:31
|
|
|
LG tõi turule just sellel eesmärgil passiivprillide tehnoloogia, et see on odav (prillid on odavad).
Asja mõte on, et noid prille võid kasvõi toidupoest osta, on juba kaasas miski 3D filmiga. Aktiivprillid aga on kallid ja pasiivtehnoloogia süsteemiga ei tööta.
Kui tahad aga poest osta miskeid samasuguseid prille, siis kallimad on nad ilmselt just disaini tõttu. Mõeldagse miski tuntud moebrändi nimi juurdre ja hind on kohe vastav. Pildikvaliteeti see aga ei mõjuta.
| mk1985 kirjutas: |
| Küsimus kas keegi teab kudas saaks finlux'i service menüüsse. Teadmatu on ka vist see kes seda tänapäeval üldse toodab. |
Toodavad türklased (Vestel) aga infot on ilmselt ainult võimalik leida veebist.
http://en.wikipedia.org/wiki/Finlux
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Pec]
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.09.2011 21:17:53
|
|
|
oleks soov vana 32" Fusi myrica välja vahetada, ainuke otstarve on arvuti järel filme mängida , on kellelgi ehk miskit mõistliku soovitada ? 46"+ mitte plasma, oleks tore sinnamaani võib ka suurem olla kui hind väga ebanormaalseks ei muutu
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jax
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.09.2011 22:33:34
|
|
|
Ei tea kui tõsiseltvõetav leht on, aga tulemused on väga head, mängimiseks ja pildi kvaliteedilt peaks väga hea olema.
http://www.digitalversus.com/philips-40pfl8605h-p364_10007_53.html
Muidugi ka ambilight
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
08.09.2011 15:30:06
|
|
|
olge ettevaatlikud
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.09.2011 15:36:09
|
|
|
3D porn? On olemas? 3D telekate uus maailm, magamistoas seina suurune ekraan.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puujuur
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
09.09.2011 20:48:36
|
|
|
hmm sony uued 3d prillid 750 tolllli!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
10.09.2011 12:47:25
|
|
|
Ameerikas on kõik võimalik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PeTzZz
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
10.09.2011 13:29:02
|
|
|
Kas LG kaitseb ka salvestatud saated DRM'iga, nagu Samsung, nii, et neid on hiljem võimalik vaid sama telekaga vaadata?
Lugesin veebist üht vanemat foorumiteemat, kus märgiti, et kui Samsungil elektroonilise telekava (EPG) järgi salvestama panna, siis ta salvestab täpselt kava järgi, lisaaega ei ole võimalik panna. Kas see on ka nüüd nii? Saated tikuvad üle aja minema. Kas saab ka täpse ajavahemiku ette anda? Kuidas on lood LG'ga?
Kas riiulis 5cm külgedelt ja 2cm ülevalt vaba ruumi on ok (LED LCD telekas)?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
10.09.2011 14:46:58
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
Kas keegi tark suudab mulle selgitada mis vahe on LG mudelitel LG 55LW750S ja LG 55LW650S? Esimesena mainitud on millegipärast odavam (kuigi täpselt samasuguste näitajatega) ja ka LG kodulehel pole sellest 750S mudelist sõnagi ja ka guugeldades ei anna viimase kohta peale Eesti poelinkide mingit infot... |
oskab ehk keegi öelda mis vahe neil on?
PS. LG "toetus" vastab eestikeelsele küsimusele vene keeles mingi jogaga. Kui toote enda tugi on sama siis LG-le tuli siit esimene miinuspunkt [/quote]
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.09.2011 15:03:58
|
|
|
Soomes praegu pakutakse neid telekaid üsna soodsalt (PFL8605), 40" 799 ja 52" 999eur.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
10.09.2011 19:57:16
|
|
|
Milline on hetke parim SOny telekas? Mingid nuti tv'sid ei kasuta,oluline pole isegi interneti(wifi) võimalus jne, rääkimata skype'st ja muudest võimalustest. 3D'd ka ei taha.
Tahan lihtsat telekat põhiliselt TV vaatamiseks, internetti kasutan arvutiga ning rääkimiseks kasutan telefoni. Põhiline on , et pilt oleks kvaliteetne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
10.09.2011 20:47:32
|
|
|
Karta on, et hetke parimal Sony telekal on kõik need vidinad olemas – tahad sa või ei taha.
Iseasi, kas sa ka neid kasutad.
| exciter kirjutas: |
Milline on hetke parim SOny telekas? Mingid nuti tv'sid ei kasuta,oluline pole isegi interneti(wifi) võimalus jne, rääkimata skype'st ja muudest võimalustest. 3D'd ka ei taha.
Tahan lihtsat telekat põhiliselt TV vaatamiseks, internetti kasutan arvutiga ning rääkimiseks kasutan telefoni. Põhiline on , et pilt oleks kvaliteetne. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
11.09.2011 11:18:59
|
|
|
Sony Centeris on 46CX520 hind jälle langenud. eelmine kuu oli 599, nüüd 549 ja lisaks antakse wireless kõrvaklapid kaasa. Paistab, et CCFL ja natuke iganenud disain ei müü eriti
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
11.09.2011 13:14:34
|
|
|
| Shelby-SV, ei saa öelda. Tavalisi LCD ostetakse hetkel veel kindlasti rohkem kui LED'e.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pimp
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
11.09.2011 13:20:40
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
Sony Centeris on 46CX520 hind jälle langenud. eelmine kuu oli 599, nüüd 549 ja lisaks antakse wireless kõrvaklapid kaasa. Paistab, et CCFL ja natuke iganenud disain ei müü eriti  |
40" mudelit pidasid silmas?
E: konkreetsel mudelil just ei ole clouding probleemi kui siit lugeda http://www.digitalversus.com/sony-bravia-kdl-46cx520-p364_10822_16.html
_________________ PSN Taffinaff
viimati muutis Pimp 11.09.2011 21:48:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
11.09.2011 19:16:22
|
|
|
CCFL pidi parem olema, sony LEDidel on probleeme cloudinguga, ebaühtlaselt valgustab, nagu keegi näitaks taskulambiga valgust paneeli taha. samas on see enamuse uute telekate probleem...
http://www.digitalversus.com/sony-bravia-kdl-40ex523-p364_10744_16.html
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
11.09.2011 19:37:46
|
|
|
| Pimp kirjutas: |
| Shelby-SV kirjutas: |
Sony Centeris on 46CX520 hind jälle langenud. eelmine kuu oli 599, nüüd 549 ja lisaks antakse wireless kõrvaklapid kaasa. Paistab, et CCFL ja natuke iganenud disain ei müü eriti  |
40" mudelit pidasid silmas? |
õigus, ongi 40".
eelmine kuu oli 46" ka odav
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
12.09.2011 07:53:50
|
|
|
| tsitaat: |
CCFL pidi parem olema, sony LEDidel on probleeme cloudinguga
|
samad probleemid on ka CCFL'ga. parim lahendus ongi vb see full led
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
12.09.2011 08:34:40
|
|
|
ideaalset lahendust ei ole, ka full led võib olla samamoodi ebaühtlane.
eks see sõltub pigem tootmise kvaliteedist.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
12.09.2011 11:15:08
|
|
|
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
12.09.2011 11:52:28
|
|
|
| iir kirjutas: |
CCFL pidi parem olema, sony LEDidel on probleeme cloudinguga, ebaühtlaselt valgustab, nagu keegi näitaks taskulambiga valgust paneeli taha. samas on see enamuse uute telekate probleem...
|
Väljamaa foorumites soovitatakse neid "valgusvihke" kergelt patsutada. Mõned soovitavad ka tagant korpuse kruvisid nõrgemaks lasta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
12.09.2011 12:02:03
|
|
|
Huvitav igatahes Kas mõjub paneelile ka kuidagi kui koguaeg koputada? No kui nõrgemaks lasta kruvisi, siis järeldaks, et ledid kaugenevad paneelist? Samas väheneb ka efektiivsus, samas peaks aitama nende väljalülitamine, siis jälle on pilt tume... äh, kõige parem on vist plasma telku...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
12.09.2011 19:39:41
|
|
|
Kas see või see?
Põhiliseks kasutusalaks on arvutist filmide ja dvb-t vaatamine. Väiksema mudeli kasuks räägib 100Hz ja LED, kuid kui suur vahe on 42" mudeliga võrreldes? Endale tundub, et sama raha eest saab päris mitu tolli suurema tv
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.09.2011 19:44:50
|
|
|
ei oska küll nende mudelite vahet valikut teha aga olenemata vaatekaugusest on 32" liigagi lukuauk
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
12.09.2011 20:22:34
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
ei oska küll nende mudelite vahet valikut teha aga olenemata vaatekaugusest on 32" liigagi lukuauk  |
2-3m kauguselt on vägagi paras. otse vaatega saad korraliku ülevaate kõiges toimuvast(ei pea pead trükimasinana kasutama)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
12.09.2011 20:28:19
|
|
|
| Kuna tuba suht pisike, siis vaatamiskaugus jääkski minupuhul 2,5-3,5m kaugusele.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mesikas
HV vaatleja
liitunud: 10.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
12.09.2011 20:42:12
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
| Kuna tuba suht pisike, siis vaatamiskaugus jääkski minupuhul 2,5-3,5m kaugusele. |
Ise võtaks 3m pealt vaatamiseks 50-60", eriti arvutist HD vaatamiseks.
Praegu 40" jätab küll lukuaugu mulje.
Mida suurem, seda parem.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
12.09.2011 20:52:09
|
|
|
| pwnage kirjutas: |
Ise võtaks 3m pealt vaatamiseks 50-60", eriti arvutist HD vaatamiseks.
Praegu 40" jätab küll lukuaugu mulje.
Mida suurem, seda parem. |
Kas ikka on nii? Resolutsioon on ju kõigil max 1920x1080. Vaadates 3m kauguselt on 60" peale laialivenitatuna selline resolutsioon ikka väga häirivalt ruuduline (või siis udune) näha.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
12.09.2011 21:06:35
|
|
|
| ot: |
| pwnage, kinos käid filme ka esireas vaatamas? |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crp
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004
|
12.09.2011 21:42:51
|
|
|
Sai ostetud omale 32PFL5405H ning nüüd säärane jama, et kui ühendan arvuti telekaga ja panen resoks 1920x1080 siis pilt hakkab nagu virvendama vms, nagu ei joonista pilti ilusti(glitching). Samas kui panen resoks 1380x720 siis on piltt ideaalne. Proovisin driverite uninstalli aga ikka sama jama. Ehk keegi targem oskab aidata natuke? os on Xp ning videokaart on gf mx440(tean mitte kõige parem ). Samas kui googlist uurisin siis paljudel oli veel sama probleem, aga kahjuks vastust kuidas parandada seda ei leidnud :/.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|