Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 00:41:52 vasta tsitaadiga

vortex, kumma poolelt siis kvalitatiivne eelis on? Eeldan et kui passiiv 3D on odavam, siis prillidega aktiiv on parema pildiga.
Sony 55" 3D telekat sai Playstatoini mingi mängu peal testitud, siis see oli küll muljetavaldab. Solarise Sony Centeris ca. 1,5m pealt sai vaadatud. Väga viis oli. Passiivi pole oma silmaga näinud.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 20:35:59 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes ma pole väga kursis kuidas tänapäeval aktiivne 3D telekates pilti näitab. Ülevaateid sirvides jääb kõlama ikkagi see et plasma olla parem 3D jaoks kui LCD, eriti head pidavat olema panasonicu omad (VT30). Aga jah seal on see aktiivne,

Prill oli küll mõnusalt kerge, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.09.2011 09:18:04 vasta tsitaadiga

Panasonicu kohta veel üks hea uudis: http://www.broadbandtvnews.com/2011/09/01/panasonic-integrates-hbbtv-in-its-tv-sets/

tsitaat:
IFA 2011 – BERLIN. Panasonic has announced it is adding HbbTV functionality to its VT-30 TV sets. The CE manufacturer has also said it will update its 2011 and most of its 2010 models with the Viera Connect and Viera Connect Market services.
With the addition of HbbTV on some of its TV sets, Panasonic falls in line with other CE manufacturers, who also are incorporating the new hybrid standard into their devices.

Meanwhile, Panasonic is also extending its own connected services under the Viera brand. The manufacturer has added an app market, called Viera Connect Market. There will be free apps as well as paid-for applications in the shop including games.

Panasonic has also added Twitter and Skype apps to its connected TV functions. Viewers can also use the market the buy accessories, such as 3D glasses, for their TV sets.

The app market is available on all new sets, TV and Blu-ray, as well as Home Cinema sets, and a firmware upgrade will be released for its 2010 models. This inlcues TV sets, Bluray players, Bluray recorder and Home Cinema systems.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2011 12:09:32 vasta tsitaadiga

aasta lõpus peaks müügile tulema prillivaba Toshiba 55ZL2. 4k reso ka siis asjal ja hind tuleb ka üle 4k icon_biggrin.gif

http://www.pocket-lint.com/news/41869/toshiba-55zl2-eyes-on-ifa
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.09.2011 21:12:53 vasta tsitaadiga

Tühja sellest Toshibast, LG on kontoritesse tahvlite, paberpoognate jm. joonistamiskohtade asemele toomas midagi uut.
Ka koju joonistamishimulistele lastele sobib selline asi. Ja eriti hea veel, kui näidatav pilt ei meeldi, joonistad ise hoopis..

LG PenTouch PZ850T Lets You Draw On Your TV

tsitaat:
IFA, Berlin:Remember the amount of times you’ve been sitting at home and wished you could get up and draw something on your 60in plasma 3D TV? No, us neither but it seems as if LG thinks it's a great idea.

The LG PenTouch PZ850T TV will allow owners to use a stylus to draw smiley faces on their 50in or 60in 3D Cinema plasma screens. The LG PZ850T plasmas have been around for a while now but LG has decided that what was missing from the high-end sets was the ability to put your own personal touch on them.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tulema
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2011 23:34:15 vasta tsitaadiga

Raske valida televiisorit ja varasem kogemus ka puudub, et mis andmeid jälgida ja nii.
Toon 2 televiisorit välja, mille vahel võiks valiku teha aga ka teiepoolne soovitus on teretulnud.
40" LED-teler Philips 6626H
https://pood.elion.ee/productInfo/55/40-led-teler-philips-6626h/40PFL6626H/12
40'' LED-teler Samsung D5000
https://pood.elion.ee/productInfo/55/40-led-teler-samsung-d5000/UE40D5000PWXBT

Televiisor peab maha mängima USB pealt olevaid pilte ja filme (divx, .mkv jne)
Televiisor ühendatakse Elion DigiTV'ga

Kumba eelistada?

edit:
Hoopis see?: http://www.euronics.ee/tootekaart/41205/Telerid_ja_3D/Televiisorid/40PFL6636H%2f12
400 Hz Perfect Motion Rate
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 04.09.2011 14:10:47 vasta tsitaadiga

jägaja ja siis paari nädala pärast nutad rikutud tv (ekraani) pildi pärast...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 14:38:25 vasta tsitaadiga

tulema, Parem see - http://www.euronics.ee/tootekaart/41207/Telerid_ja_3D/Televiisorid/40PFL8505H%2f12
Tarus olemas ka üks viimane.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.09.2011 17:27:06 vasta tsitaadiga

iguaan kirjutas:
jägaja ja siis paari nädala pärast nutad rikutud tv (ekraani) pildi pärast...


no kindlasti, kui sul on oidu suvalise naelaga seda ekraanipilti joonistama minna icon_lol.gif .

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 04.09.2011 17:59:52 vasta tsitaadiga

ei ütlegi, et sina seda teeksid, selle jaoks on lapsed icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 18:05:37 vasta tsitaadiga

endal olid telekaga 2 paari 3D passive prille kaasas. Kas 3D elamus võib parem ka olla kui osta mingid kallimad prillid poest v jääb asi puhtalt disaini taha?
Sellised junnid olid kaasas http://demo.idg.com.au/pcw/inlineimages/lg_3d_glasses.jpg
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 19:52:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi tark suudab mulle selgitada mis vahe on LG mudelitel LG 55LW750S ja LG 55LW650S? Esimesena mainitud on millegipärast odavam (kuigi täpselt samasuguste näitajatega) ja ka LG kodulehel pole sellest 750S mudelist sõnagi ja ka guugeldades ei anna viimase kohta peale Eesti poelinkide mingit infot... icon_question.gif



soulshaker kirjutas:
vortex, kumma poolelt siis kvalitatiivne eelis on? Eeldan et kui passiiv 3D on odavam, siis prillidega aktiiv on parema pildiga.
Sony 55" 3D telekat sai Playstatoini mingi mängu peal testitud, siis see oli küll muljetavaldab. Solarise Sony Centeris ca. 1,5m pealt sai vaadatud. Väga viis oli. Passiivi pole oma silmaga näinud.


Mina olen sellest just niipidi aru saanud, et just passiivprillidega LG on parema 3D pildiga - selgem, suurema vaatenurgaga jms. Lisaks veel prillidega seotud plussid. 2D pilt seevastu on suht sama - pigem mõnel LG konkurendil veidi parem.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 06.09.2011 09:40:50 vasta tsitaadiga

Küsimus kas keegi teab kudas saaks finlux'i service menüüsse. Teadmatu on ka vist see kes seda tänapäeval üldse toodab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.09.2011 09:56:31 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
endal olid telekaga 2 paari 3D passive prille kaasas. Kas 3D elamus võib parem ka olla kui osta mingid kallimad prillid poest v jääb asi puhtalt disaini taha?
Sellised junnid olid kaasas http://demo.idg.com.au/pcw/inlineimages/lg_3d_glasses.jpg


LG tõi turule just sellel eesmärgil passiivprillide tehnoloogia, et see on odav (prillid on odavad).
Asja mõte on, et noid prille võid kasvõi toidupoest osta, on juba kaasas miski 3D filmiga. Aktiivprillid aga on kallid ja pasiivtehnoloogia süsteemiga ei tööta.

Kui tahad aga poest osta miskeid samasuguseid prille, siis kallimad on nad ilmselt just disaini tõttu. Mõeldagse miski tuntud moebrändi nimi juurdre ja hind on kohe vastav. Pildikvaliteeti see aga ei mõjuta.

mk1985 kirjutas:
Küsimus kas keegi teab kudas saaks finlux'i service menüüsse. Teadmatu on ka vist see kes seda tänapäeval üldse toodab.


Toodavad türklased (Vestel) aga infot on ilmselt ainult võimalik leida veebist.

http://en.wikipedia.org/wiki/Finlux

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 19:55:28 vasta tsitaadiga

Tere!

Plaanis on osta 2 LCD telerit, ideaalis üks 40" ja teine 37", kuid kõlbaks ka 2x37" või 32" ja 37".
Telekas peaks oskama USB pulgalt viisakalt igasugu formaate maha mängida
ning võiks hakkama saada ka NTFS failisüsteemi lugemisega. Hinna ülemine limiit on 500 eurot.
Olemas peaks olema ka VGA input ja DVB-T tuuner.
Lisaks olen natuke allergiline Philipsi telekate suhtes, kuna hiljuti suri just üks natuke üle 2 aasta vanune LCD ära.

Hetkel on silma jäänud järgnevad televiisorid, kuid kahjuks pole suutnud internetist nende kohta eriti palju infot leida.
Tõenäoliselt on viga otsijas.


http://www.pixmania.com/ee/ee/9574680/art/samsung/le40d550zf-lcd-television.html

http://www.pixmania.com/ee/ee/5293543/art/samsung/le37c530-lcd-television.html

http://www.pixmania.com/ee/ee/9585437/art/lg/37lk451-lcd-television.html

Öelge otse välja, kui olen rajalt täiesti eksinud ning millegipärast ei tohiks neid telekaid mingil juhul osta. icon_smile.gif

Tänan abi eest!
Peeter

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 21:17:53 vasta tsitaadiga

oleks soov vana 32" Fusi myrica välja vahetada, ainuke otstarve on arvuti järel filme mängida , on kellelgi ehk miskit mõistliku soovitada ? 46"+ mitte plasma, oleks tore sinnamaani võib ka suurem olla kui hind väga ebanormaalseks ei muutu beer_yum.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jax
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001




sõnum 07.09.2011 22:24:59 vasta tsitaadiga

Plaanis osta 46"-47" LED telekas, silma jäi 4 mudelit.
https://pood.elion.ee/productInfo/55/46-3d-led-teler-philips-8605h/46PFL8605H/12
https://pood.elion.ee/productInfo/55/47-3d-led-teler-philips-7606h/47PFL7606H/12
https://pood.elion.ee/productInfo/55/47-3d-led-teler-lg-lw5500/47LW5500
https://pood.elion.ee/productInfo/55/46-3d-led-teler-samsung-d6000/UE46D6000TWXXH
Mida võtta ja mida jätta, hinnaklass enamvähem kõigil sama, Philipsil meeldib Ambilight Spectra 2, LG pidi parim 3D pilt olema, Samsungi kohta ei tea midagi.
Kui oleks Sinul valida, mis Sa siis võtaks icon_biggrin.gif

_________________
"võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 22:33:34 vasta tsitaadiga

jax kirjutas:
...
https://pood.elion.ee/productInfo/55/46-3d-led-teler-philips-8605h/46PFL8605H/12

Ei tea kui tõsiseltvõetav leht on, aga tulemused on väga head, mängimiseks ja pildi kvaliteedilt peaks väga hea olema.
http://www.digitalversus.com/philips-40pfl8605h-p364_10007_53.html
Muidugi ka ambilight thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2011 15:30:06 vasta tsitaadiga

olge ettevaatlikud icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 15:36:09 vasta tsitaadiga

3D porn? icon_biggrin.gif On olemas? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif 3D telekate uus maailm, magamistoas seina suurune ekraan.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puujuur
HV kasutaja
puujuur

liitunud: 12.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:48:36 vasta tsitaadiga

hmm sony uued 3d prillid icon_cool.gif 750 tolllli! icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 10.09.2011 12:47:25 vasta tsitaadiga

Ameerikas on kõik võimalik. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 10.09.2011 13:29:02 vasta tsitaadiga

Kas LG kaitseb ka salvestatud saated DRM'iga, nagu Samsung, nii, et neid on hiljem võimalik vaid sama telekaga vaadata?

Lugesin veebist üht vanemat foorumiteemat, kus märgiti, et kui Samsungil elektroonilise telekava (EPG) järgi salvestama panna, siis ta salvestab täpselt kava järgi, lisaaega ei ole võimalik panna. Kas see on ka nüüd nii? Saated tikuvad üle aja minema. Kas saab ka täpse ajavahemiku ette anda? Kuidas on lood LG'ga?

Kas riiulis 5cm külgedelt ja 2cm ülevalt vaba ruumi on ok (LED LCD telekas)?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 14:46:58 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Kas keegi tark suudab mulle selgitada mis vahe on LG mudelitel LG 55LW750S ja LG 55LW650S? Esimesena mainitud on millegipärast odavam (kuigi täpselt samasuguste näitajatega) ja ka LG kodulehel pole sellest 750S mudelist sõnagi ja ka guugeldades ei anna viimase kohta peale Eesti poelinkide mingit infot... icon_question.gif




oskab ehk keegi öelda mis vahe neil on?

PS. LG "toetus" vastab eestikeelsele küsimusele vene keeles mingi jogaga. Kui toote enda tugi on sama siis LG-le tuli siit esimene miinuspunkt icon_evil.gif[/quote]
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 15:03:58 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
jax kirjutas:
...
https://pood.elion.ee/productInfo/55/46-3d-led-teler-philips-8605h/46PFL8605H/12

Ei tea kui tõsiseltvõetav leht on, aga tulemused on väga head, mängimiseks ja pildi kvaliteedilt peaks väga hea olema.
http://www.digitalversus.com/philips-40pfl8605h-p364_10007_53.html
Muidugi ka ambilight thumbs_up.gif

Soomes praegu pakutakse neid telekaid üsna soodsalt (PFL8605), 40" 799 ja 52" 999eur.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 10.09.2011 19:57:16 vasta tsitaadiga

Milline on hetke parim SOny telekas? Mingid nuti tv'sid ei kasuta,oluline pole isegi interneti(wifi) võimalus jne, rääkimata skype'st ja muudest võimalustest. 3D'd ka ei taha.

Tahan lihtsat telekat põhiliselt TV vaatamiseks, internetti kasutan arvutiga ning rääkimiseks kasutan telefoni. Põhiline on , et pilt oleks kvaliteetne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 20:47:32 vasta tsitaadiga

Karta on, et hetke parimal Sony telekal on kõik need vidinad olemas – tahad sa või ei taha.
Iseasi, kas sa ka neid kasutad.

exciter kirjutas:
Milline on hetke parim SOny telekas? Mingid nuti tv'sid ei kasuta,oluline pole isegi interneti(wifi) võimalus jne, rääkimata skype'st ja muudest võimalustest. 3D'd ka ei taha.

Tahan lihtsat telekat põhiliselt TV vaatamiseks, internetti kasutan arvutiga ning rääkimiseks kasutan telefoni. Põhiline on , et pilt oleks kvaliteetne.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 11.09.2011 11:18:59 vasta tsitaadiga

Sony Centeris on 46CX520 hind jälle langenud. eelmine kuu oli 599, nüüd 549 ja lisaks antakse wireless kõrvaklapid kaasa. Paistab, et CCFL ja natuke iganenud disain ei müü eriti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 13:14:34 vasta tsitaadiga

Shelby-SV, ei saa öelda. Tavalisi LCD ostetakse hetkel veel kindlasti rohkem kui LED'e.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.09.2011 13:20:40 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
Sony Centeris on 46CX520 hind jälle langenud. eelmine kuu oli 599, nüüd 549 ja lisaks antakse wireless kõrvaklapid kaasa. Paistab, et CCFL ja natuke iganenud disain ei müü eriti icon_rolleyes.gif


40" mudelit pidasid silmas?

E: konkreetsel mudelil just ei ole clouding probleemi kui siit lugeda http://www.digitalversus.com/sony-bravia-kdl-46cx520-p364_10822_16.html

_________________
PSN Taffinaff


viimati muutis Pimp 11.09.2011 21:48:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 19:16:22 vasta tsitaadiga

CCFL pidi parem olema, sony LEDidel on probleeme cloudinguga, ebaühtlaselt valgustab, nagu keegi näitaks taskulambiga valgust paneeli taha. samas on see enamuse uute telekate probleem...

http://www.digitalversus.com/sony-bravia-kdl-40ex523-p364_10744_16.html


_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 11.09.2011 19:37:46 vasta tsitaadiga

Pimp kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
Sony Centeris on 46CX520 hind jälle langenud. eelmine kuu oli 599, nüüd 549 ja lisaks antakse wireless kõrvaklapid kaasa. Paistab, et CCFL ja natuke iganenud disain ei müü eriti icon_rolleyes.gif


40" mudelit pidasid silmas?


õigus, ongi 40".

eelmine kuu oli 46" ka odav
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 12.09.2011 07:53:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

CCFL pidi parem olema, sony LEDidel on probleeme cloudinguga

samad probleemid on ka CCFL'ga. parim lahendus ongi vb see full led
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 08:34:40 vasta tsitaadiga

ideaalset lahendust ei ole, ka full led võib olla samamoodi ebaühtlane.
eks see sõltub pigem tootmise kvaliteedist.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 12.09.2011 11:09:14 vasta tsitaadiga

http://www.euronics.ee/tootekaart/40957/Telerid_ja_3D/Televiisorid/42LV3550 vs. http://www.euronics.ee/tootekaart/35244/Telerid_ja_3D/Televiisorid/42PFL3605H%2f12

Või saab sama raha eest midagi paremat?

Oluline on hea pilt nii filmides kui tavalist televisiooni vaadates, peaks olema FULL HD. Igast muud kellad ja viled (mis iganes mahamängimise oskused jms ei ole oluline).

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 11:12:02 vasta tsitaadiga

Rahvas rahvas, viidake foorumis esmajärjekorras palun HV tootele, kui see on olemas andmebaasis icon_idea.gif thumbs_up.gif

LG 42" LCD TV 42LV3550
Philips 42" LCD TV 42PFL3605H

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 12.09.2011 11:15:08 vasta tsitaadiga

kembadesig kirjutas:
LG 42" LCD TV 42LV3550
Philips 42" LCD TV 42PFL3605H
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/127209

Milline neist?

Või saab sama raha eest midagi paremat?

Oluline on hea pilt nii filmides kui tavalist televisiooni vaadates, peaks olema FULL HD. Igast muud kellad ja viled (mis iganes mahamängimise oskused jms ei ole oluline).

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 12.09.2011 11:52:28 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
CCFL pidi parem olema, sony LEDidel on probleeme cloudinguga, ebaühtlaselt valgustab, nagu keegi näitaks taskulambiga valgust paneeli taha. samas on see enamuse uute telekate probleem...
Väljamaa foorumites soovitatakse neid "valgusvihke" kergelt patsutada. Mõned soovitavad ka tagant korpuse kruvisid nõrgemaks lasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 12:02:03 vasta tsitaadiga

Huvitav igatahes icon_rolleyes.gif icon_smile.gif Kas mõjub paneelile ka kuidagi kui koguaeg koputada? No kui nõrgemaks lasta kruvisi, siis järeldaks, et ledid kaugenevad paneelist? Samas väheneb ka efektiivsus, samas peaks aitama nende väljalülitamine, siis jälle on pilt tume... äh, kõige parem on vist plasma telku...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 19:39:41 vasta tsitaadiga

Kas see või see?

Põhiliseks kasutusalaks on arvutist filmide ja dvb-t vaatamine. Väiksema mudeli kasuks räägib 100Hz ja LED, kuid kui suur vahe on 42" mudeliga võrreldes? Endale tundub, et sama raha eest saab päris mitu tolli suurema tv
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 19:44:50 vasta tsitaadiga

ei oska küll nende mudelite vahet valikut teha aga olenemata vaatekaugusest on 32" liigagi lukuauk icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 12.09.2011 20:22:34 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ei oska küll nende mudelite vahet valikut teha aga olenemata vaatekaugusest on 32" liigagi lukuauk icon_rolleyes.gif

2-3m kauguselt on vägagi paras. otse vaatega saad korraliku ülevaate kõiges toimuvast(ei pea pead trükimasinana kasutama)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 20:28:19 vasta tsitaadiga

Kuna tuba suht pisike, siis vaatamiskaugus jääkski minupuhul 2,5-3,5m kaugusele.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesikas
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2002




sõnum 12.09.2011 20:37:36 vasta tsitaadiga

Paluks abi TV ostuks. Silma jäänud selline isend: 64'' 3D plasmateler Samsung D8000.
Omab keegi sellist? Ehk keegi teab kus seda näha saaks reaalselt?
https://pood.elion.ee/productInfo/55/64-3d-plasmateler-samsung-d8000/PS64D8000FSXXH
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 20:42:12 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
Kuna tuba suht pisike, siis vaatamiskaugus jääkski minupuhul 2,5-3,5m kaugusele.


Ise võtaks 3m pealt vaatamiseks 50-60", eriti arvutist HD vaatamiseks.
Praegu 40" jätab küll lukuaugu mulje.
Mida suurem, seda parem.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 12.09.2011 20:52:09 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Ise võtaks 3m pealt vaatamiseks 50-60", eriti arvutist HD vaatamiseks.
Praegu 40" jätab küll lukuaugu mulje.
Mida suurem, seda parem.

Kas ikka on nii? Resolutsioon on ju kõigil max 1920x1080. Vaadates 3m kauguselt on 60" peale laialivenitatuna selline resolutsioon ikka väga häirivalt ruuduline (või siis udune) näha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 12.09.2011 21:06:35 vasta tsitaadiga

ot:
pwnage, kinos käid filme ka esireas vaatamas?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 21:08:28 vasta tsitaadiga

Full HD materjali jaoks on 3m peale 50" ekraan minimaalne.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crp
HV vaatleja
crp

liitunud: 21.10.2004




sõnum 12.09.2011 21:42:51 vasta tsitaadiga

Sai ostetud omale 32PFL5405H ning nüüd säärane jama, et kui ühendan arvuti telekaga ja panen resoks 1920x1080 siis pilt hakkab nagu virvendama vms, nagu ei joonista pilti ilusti(glitching). Samas kui panen resoks 1380x720 siis on piltt ideaalne. Proovisin driverite uninstalli aga ikka sama jama. Ehk keegi targem oskab aidata natuke? os on Xp ning videokaart on gf mx440(tean mitte kõige parem icon_biggrin.gif). Samas kui googlist uurisin siis paljudel oli veel sama probleem, aga kahjuks vastust kuidas parandada seda ei leidnud :/.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 21:44:02 vasta tsitaadiga

Mis liides?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.