Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.08.2011 21:56:20 vasta tsitaadiga

mazdagti: Nii, kui kivi on kuum, loll - või ei anna enam emaplaadile õiget informatsiooni, siis peabki ju emaplaat Sulle teada andma, et videoga on mingid jamad majas.

Ja kui maha jahtub või kui temperatuur on teatud piires, siis asi töötab, kui temperatuur kõrgemaks läheb, siis on veateade ekraanil.
------------------------------------
Võid ju teha lihtsa katse, lase originaaldraiverid maha ja jäta ainult Windowsi Plug-and-play draiver, pilt on küll kehvake, aga võrdluse saad, et kas siis ka pilt kinni lendab või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.08.2011 13:42:25 vasta tsitaadiga

Krt enam ei saa taustapilte vahetada... ükskõik mis formaadis pilt on koguaeg sama error.
http://www.upload.ee/image/1585398/error.jpg
Kui kasutada teist accounti tavaline user või teha uus adminni user siis saab vahetada.
Aga kuidas ma enda kasutajaalt korda saaks?:S

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 13:46:53 vasta tsitaadiga

-FoX-, Probleem esineb ainult Photo Vieweriga taustapilti pannes?
Mida Event Viewer ütleb?.See veateate kastike on väga üldine.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.08.2011 14:11:28 vasta tsitaadiga

Ei ... suvalisel pildil parem click ja set as desktop wallpaper ja emmigi ei juhtu:S
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 14:13:27 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Ei ... suvalisel pildil parem click ja set as desktop wallpaper ja emmigi ei juhtu:S

Proovi mõne kolmanda osapoole pildiprogrammiga.Nt IrfanView

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.08.2011 14:25:31 vasta tsitaadiga

Kussjuures sellega saab jah icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 14:38:38 vasta tsitaadiga

On ka vb abiks: http://support.microsoft.com/kb/2504610
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fox98
HV vaatleja
fox98

liitunud: 07.05.2008




sõnum 17.08.2011 17:20:55 vasta tsitaadiga

sain win 7 peale tegi update-i ära kõik töötas tegi restardi peale updati ja enam tööle ei lähe, windowsi lipp tuleb ette ja siis viskab resa, soovitab repairida aga ei saa ilma ega ka plaadipealt repairida, viskab sinise pildi ette ja ongi kõik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 18:05:56 vasta tsitaadiga

fox98, süsteemitaastega võta muudatused tagasi. Süsteemitaaste saad käivitada plaadi pealt.

Aga Safe mode ei ole proovinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fox98
HV vaatleja
fox98

liitunud: 07.05.2008




sõnum 17.08.2011 20:47:20 vasta tsitaadiga

safe modis panin ilma automaatse resetita ta tööle ja viskas sinise pildi ette ja ütles mingi boot(ei mäleta) hardware error. et siis kõvaketas? Ja ei lasknud plaadipealt ka reparida http://www.mytechguide.org/wp-content/uploads/2009/09/windows-7-startup-repair-71.jpg sellist akent ei visanud ette, lihtsalt see sinine taust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 21:22:04 vasta tsitaadiga

Proovi uuesti, aga ära kasuta menüüst Startup Repairi valikut, vaid boodi arvuti Win 7 plaadi pealt. Vaata, kas system restore käivitub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fox98
HV vaatleja
fox98

liitunud: 07.05.2008




sõnum 17.08.2011 21:48:04 vasta tsitaadiga

ongi asi et ta plaadipealt ka ei võta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 22:39:38 vasta tsitaadiga

Kas enne selle tühja tausta ilmumist skännib?

Kui leiab mingi opsüsteemi, siis ilmub nimekiri. Seda ka ei ilmu? (pildil on vista, aga umbes selline)

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.08.2011 23:06:00 vasta tsitaadiga

Kohvriparm kirjutas:
On ka vb abiks: http://support.microsoft.com/kb/2504610

Ei aita need ka thumbs_down.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fox98
HV vaatleja
fox98

liitunud: 07.05.2008




sõnum 17.08.2011 23:16:20 vasta tsitaadiga

no plaadi viskan sisse loeb ära, installi aken tuleb ett,e kus neid keeli valida saab, siis seal võtan selle repair ja ei midagi lihtsalt selline sinine pilt. kui nii sama valida start windows normally siis viskab restarti.

EDIT: ilmselget on kõvaketas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 17.08.2011 23:34:58 vasta tsitaadiga

kas kõvakettal on SMART sisselülitatud?
tagasi üles
fox98
HV vaatleja
fox98

liitunud: 07.05.2008




sõnum 18.08.2011 00:01:08 vasta tsitaadiga

hmm mis on SMART icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.08.2011 01:03:56 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/S.M.A.R.T.

see annab häiret kui kõvakettaga hakkavad probleemid tekkima.

kui smart sisselülitatud on siis näeb bootimiselgi, kas kõvaketas on Status OK või midagi muud.
tagasi üles
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 01:43:29 vasta tsitaadiga

ilmselgelt ei ole tegu otseselt kõvaketta veaga... mina pakun mälu viga tänu millele on mingid failid kettale valesti või vigaselt kirjutatud. kui oleks ketta viga olnud, siis oleks ta selle vigasele kohale kirjutamata jätnud

Hiren Boot CD ja Memtest86 abiks mälu testimisel... kettast saad kiiresti kontrollida samal plaadil oleva HardDisk Sentineliga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 11:00:13 vasta tsitaadiga

Kui windows installer kinni jookseb, kas on mõnda võimalust seda vahele jätta. Nimelt eile õhtul hakkasin arvutile restarti tegema ja tema hakkas oma uuendusi installima.. Installis rõõmsalt hommikuni ja installib veel edasigi, ikka sama uuendust. On miski võimalus selle probleemi arstimiseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.08.2011 11:54:19 vasta tsitaadiga

Üks kahtlane anomaalia ühe filmiga, nimelt ei saa seda copyda teisele kettale. Rename toimib, filmi saab vaadata. X foldrist saab desctopile cut/copy teha. (samal kettal siis)
Teiste failidega pole sellist asja olnud!

Pilt ka selgituseks :



Ideas ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 19.08.2011 11:58:10 vasta tsitaadiga

kettal bad block ning filmist mingi jupike on bad koha peal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.08.2011 12:15:42 vasta tsitaadiga

Kuidas kindlaks teha, et kas on bad blocke ?
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kalle
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 12:25:40 vasta tsitaadiga

Ketta iconil hiirega klick ja Properties ning sealt Tools ja error-checking peaks lahendama sinu probleemi

viimati muutis Kalle 19.08.2011 12:54:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 12:50:18 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Üks kahtlane anomaalia ühe filmiga, nimelt ei saa seda copyda teisele kettale. Rename toimib, filmi saab vaadata. X foldrist saab desctopile cut/copy teha. (samal kettal siis)
Teiste failidega pole sellist asja olnud!

Pilt ka selgituseks :



Ideas ?


Teine ketas on FAT32, siis ei saagi üle 4giga suuruseid faili kopeerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 19.08.2011 13:42:04 vasta tsitaadiga

kesse enam fat32 parte kasutab?


Probleemi kirjeldus viitab toredale asjale, DRM, sellega on nii, et saab teha RENAME, MOVE, CUT/PASTE, DEL kuid ei saa teha COPY/PASTE.

proovi sedasi et hoia SHIFT klahvi all ja lohista siis fail teise ketta aknasse.
tagasi üles
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.08.2011 13:45:12 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas winkey+number shortcut'i kustutada või kusagile niiviisi ümber mappida, et saaksin noid shortcute kusagil mujal kasutada?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 15:01:12 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Keegi teab kuidas winkey+number shortcut'i kustutada või kusagile niiviisi ümber mappida, et saaksin noid shortcute kusagil mujal kasutada?
Äkki http://www.autohotkey.com/ abiks icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.08.2011 15:01:49 vasta tsitaadiga

Ei ole abiks kuna see remapib nupud ümber kuid ei vabasta neid teistele programmidele kasutamiseks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.08.2011 15:59:22 vasta tsitaadiga

Mõlemad kettad on NTFS. Ning väljendasin ennast vist natuke kehvasti ei cut ega copy ega shift+drag ei toimi.

Tõmbasin WD kodulehelt mingi testiprogrammi See viskab ka quick testi tehes errorit. Seega ongi vist ikkagi bad sector. Aga nüüd küsimus on sellejaoks parandusvõimalusi ? Või, on ehk võimalus seda bad sectorit niiöelda blokkida kuidagi, et see mulle enam probleeme ei tekitaks ? Nagu aru saan siis oma failist olen ka ilma vist.

Ühesõnaga ideid ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 17:09:41 vasta tsitaadiga

Tiri HD Tune ja kae SMART infot ("Health" sakk). Siis vaatab edasi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 17:30:50 vasta tsitaadiga

udusiil, miks hd tune ja smart info? miq1988, jutu järgi eeldaks, et wd ketas, mis juhul on wd enda tool vägagi pädev. quick test peaks suures osas näitamagi smart info põhjal ja extended test käib siis ketta üle.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.08.2011 17:39:57 vasta tsitaadiga

Ei saanud täpselt aru mida sealt HDTunest vaja on.

see ehk ?

Spoiler Spoiler Spoiler


WD Data lifeguard diagnostics mingi pic

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui mõnda screeni vaja veel öelge täpsemalt kust ja mida palun icon_wink.gif

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 18:38:13 vasta tsitaadiga

wd ketas?
lase extended testiga üle.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.08.2011 19:16:40 vasta tsitaadiga

WD ketas jah (WD1002FAEX) See jääb vist ööd ootama sellega läheb 3-4h.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 20:23:53 vasta tsitaadiga

londiste, nagu ma arvasingi, WD diagnostic ei andnud head infot, aga HD Tune kuvatav SMART juba hoiatab pending sectoriga. Ehk aitab korralik ülekirjutamine ja see pending sector on tarkvaraline jama, mitte füüsiline kahjustus.
Endal oli ka, Seagatega tõsi küll, et self test failis tooliga, ent siiski teise softiga (HD Sentinel) sain SMARTi kätte ja olidki reaalsed badid, mis ka vindi koos Windowsiga hauda ajasid.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.08.2011 20:28:24 vasta tsitaadiga

Mis mõttes korralik ülekirjutamine ? Format ?
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 21:07:49 vasta tsitaadiga

Zero fill, ehk nullidega. WD soft peaks seda ka pakkuma, Seagate omal oli vastav võimalus vähemalt olemas.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.08.2011 21:35:30 vasta tsitaadiga

Ahaa, oli ja vist midagi sellist. see siis vist muidugi eeldab enne vajalike failide teisele kettale copymist ning wini teisele kettale laskmist ?
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 19.08.2011 22:58:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõlemad kettad on NTFS. Ning väljendasin ennast vist natuke kehvasti ei cut ega copy ega shift+drag ei toimi.


ja maha mängib selle ilusti? vlc ei tohiks seda mängida ka kui paha sektor just selle faili kohas on.

üks uitmõte. linuxil on dd sellega peaks saama kettast klooni teha, päästa nii palju faile kui võimalik.

dd if=/dev/sda2 of=/dev/sdb2 bs=4096 conv=noerror


if=ketas kust kopeeritakse of=ketas kuhu kopeeritakse, conv=noerror eirab vigu, kui kopeeritaval kettal leidub neid, muidu jätab pooleli.


viimati muutis olavsu1 19.08.2011 23:12:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 19.08.2011 23:02:15 vasta tsitaadiga

Mingi 3 päeva tagasi vaatasin filmi ilusti läbi, täna lihtsalt proovisin vlc ja media playeriga, läks tööle ja pilti näitas ilusti. Tegin cut/paste proovimõttes desctopile (sama partitsioon) ja ka sealt ei saanud ära copyda seda teisele kettale. Aga shift+delete toimis.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 19.08.2011 23:18:41 vasta tsitaadiga

kustutasid faili ära? cut/paste samal kettal ei liiguta faili vaid muudab aadressi. fail ise jääb sinna kus ta on.
tagasi üles
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 23:41:45 vasta tsitaadiga

VLC mängib ka vigaseid faile ja kohati ei saa arugi, kui mängis kohta, mis oli katki. Oleneb muidugi vigastuse ulatusest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 20.08.2011 00:29:01 vasta tsitaadiga

Jah kustutasin ära, fail ise sai tõmmatud ca nädal tagasi.

e: edit. Nii, ongi bad sector, wd tool repairida ei suuda millegipärast peale extended testi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Kellelgi on veel ideid enne kui hakkan ketast tühjaks tegema ja seda "write zeros" proovin ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 00:51:09 vasta tsitaadiga

data maha ja garantii.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 20.08.2011 01:22:45 vasta tsitaadiga

Tänud abi eest. Saatsin arvutikeskuse garantii meilile kirja, näis mis vastavad!
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.08.2011 10:26:07 vasta tsitaadiga

Mida teha juhul kui "Open with" paremkliki menüü ei taha täituda soovitud programmidega?
Topeltklikiga avatakse mkv laiendiga fail vaikimisi Windows Media Playeriga, "Open with" dialoogis on üks recommended programm vaid, selleks BS Player. Kui valida "Open with" dialoogist WMP, siis seda lisaks ei teki recommended'i alla.
Kuidas saaks BS Playeri otse paremklikimenüüst kättesaadavaks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 10:48:36 vasta tsitaadiga

Open with...choose default program ja kui seal ka midagi ei ole, siis browse ja otsi vajalik programm yles ja pane linnuke juurde
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 10:53:04 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Mida teha juhul kui "Open with" paremkliki menüü ei taha täituda soovitud programmidega?
Topeltklikiga avatakse mkv laiendiga fail vaikimisi Windows Media Playeriga, "Open with" dialoogis on üks recommended programm vaid, selleks BS Player. Kui valida "Open with" dialoogist WMP, siis seda lisaks ei teki recommended'i alla.
Kuidas saaks BS Playeri otse paremklikimenüüst kättesaadavaks ?

Arvatavasti peab käised üles käärima ja registri kallale minema.
Salvesta ja impordi see:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.mkv\OpenWithList]
"a"="bsplayer.exe"
"b"="wmplayer.exe"
"MRUList"="ab"


Improviseerisin exe nime osas.Peaks vist bsplayer.exe olema.
MRUList kontrollib järjekorda.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.08.2011 11:10:07 vasta tsitaadiga

tomorrow, selline pilt vaatas vastu:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.