|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
25.06.2011 21:13:26
|
|
|
Ei paku võimalust adminstraatorina käivitada.Muidu ei aita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
25.06.2011 21:24:09
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
Ei paku võimalust adminstraatorina käivitada.Muidu ei aita. |
paremklikk command promptil ja vajutad "run as administrator". Aga kui käivitasid mitte-adminnina, siis mis errori sulle andis? Ja sa võiksid kohe täpsustada, et mida tähendab sisulisemalt lause "muidu ei aita". Ei saa aidata, kui peab ennustama hakkama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
25.06.2011 22:15:42
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| sama123 kirjutas: |
Ei paku võimalust adminstraatorina käivitada.Muidu ei aita. |
paremklikk command promptil ja vajutad "run as administrator". Aga kui käivitasid mitte-adminnina, siis mis errori sulle andis? Ja sa võiksid kohe täpsustada, et mida tähendab sisulisemalt lause "muidu ei aita". Ei saa aidata, kui peab ennustama hakkama.  |
Otsetee ei lubanud adminstraatorina käivitada,läksin windows\system32\command.com ja sealt sai adminstraatorina käivitada.Süsteem ei leia määratud faili tuli vastuseks.Teisel läptopil sama probleem,win7x86 on aktiveeritud.
Ka sai pandud mountvol/E ja tundub,et läks käima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
29.06.2011 20:24:38
|
|
|
Miks mul action center seletab, et ma peaks videole draiveri installima. See on ju olemas.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
29.06.2011 21:38:49
|
|
|
Peida see ära kui kõik toimib ja sul seda vaja pole.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
29.06.2011 22:02:26
|
|
|
| Win7x64 ei saa kuidagi "autologin" seadesse.Nüüd nõuab sisselogimisel passwordi,passwordi aga pole.Enable auto admin feature järgi on teises arvutis "linnuke" ja asi toimib,siin aga mitte.Taastan arvuti varajasemasse seisu ja üritan uuesti.Kas ilma passwordita ei saa autologin seadesse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
29.06.2011 22:12:27
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tudiludi kirjutas: |
| Kui emaplaadi vahetus, siis mõttekas uus install teha. Kuid kui ketas vaja liigutada vahest ühest arvutist teise, siis tasuks ikka proovida. Midagi keerulist ei ole. Windows leiab ise enamikest draiveritest üles. Kuid see ei pruugi alati toimida. :S |
kamoon, kui emaplaadi vahetus, siis sa ilma uuue ketta installita ei saagi midagi  |
ma tõstsin AMD baasil läpaka kettalt kogu sisu Inteli baasil lauaarvutisse, kuna windowsi ja programmide install ning seadistus on tüütu töö mida ma ette ei soovi võtta.
Asi töötab tiptop.
Soovitatav on enne seda siiski VGA, chipset, audio jms spetsiifilised driverid uninstallida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
29.06.2011 23:20:50
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
| Win7x64 ei saa kuidagi "autologin" seadesse.Nüüd nõuab sisselogimisel passwordi,passwordi aga pole.Enable auto admin feature järgi on teises arvutis "linnuke" ja asi toimib,siin aga mitte.Taastan arvuti varajasemasse seisu ja üritan uuesti.Kas ilma passwordita ei saa autologin seadesse? |
Startmenüüsse kirjuta netplwiz ja vajuta enter. Avanenud aknas võta ülemisest kastist linnuke ära ja vajuta OK.
Siis peaks automaatselt sisse logima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
29.06.2011 23:53:18
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| sama123 kirjutas: |
| Win7x64 ei saa kuidagi "autologin" seadesse.Nüüd nõuab sisselogimisel passwordi,passwordi aga pole.Enable auto admin feature järgi on teises arvutis "linnuke" ja asi toimib,siin aga mitte.Taastan arvuti varajasemasse seisu ja üritan uuesti.Kas ilma passwordita ei saa autologin seadesse? |
Startmenüüsse kirjuta netplwiz ja vajuta enter. Avanenud aknas võta ülemisest kastist linnuke ära ja vajuta OK.
Siis peaks automaatselt sisse logima. |
~kuu tagasi proovisin selle meetodiga ja oli sama jama,et tahtis parooli,parooli aga polnud.Kui lõpuks sisse sain sain siis muutsin tagasi,et vältida jama.Probleem on ainult selle arvutiga,teised on autologin saanud tööle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
01.07.2011 14:43:11
windows 7 uni |
|
|
mingi aeg töötab ja siis läheb unne ja enam üless ei ärka peab tegema reseti
ja unustab ka seaded ära voolu omad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
02.07.2011 09:41:15
Re: windows 7 uni |
|
|
[quote="tomorrow"][quote="ik2"]mingi aeg töötab ja siis läheb unne ja enam üless ei ärka peab tegema reseti
ja unustab ka seaded ära voolu omad[/quote]
Emaplaadi BIOS uusim?
BIOS-s sätted õiged (Sleep mode S3 vms)[/quote]
läks isegi siis pilt mustaks kui sättisin BIOS sätteid
kardan et emaplaat tuksis,ja ka veel garatii all
isegi live linux all viskab pildi mustakas
viimati muutis ik2 04.07.2011 09:54:43, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
03.07.2011 23:24:46
|
|
|
Tere,
mul selline kiire küsimus, et ma lasin W7 peale, enne oli WIN XP. Nüüd on uus peal ,aga vana jä alles nimega windows.old
Kas selle(windows.old kataloogi) võib lihtsalt maha lasta (võtab mõtetult ruumi) ja siis on kõik läinud? (Delete klahv)
Ette tänades.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.07.2011 23:36:59
|
|
|
| exciter, selles kataloogis on vanad dokumendid (pildid, muusika jne). Võib kustutada küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
04.07.2011 01:42:39
|
|
|
Keegi oskab mõnd head link visata kus oleks win7 tweakimis õpetus olemas. Mäletan et omal ajal sai win xp vähemalt 5x väiksema mahuga tweakida.
Googeldand olen aga midagi korralikku pole siiani leidnud. RT7Lite ka proovitud aga kasu pole palju saavutanud.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
04.07.2011 10:08:39
|
|
|
| isegi live linux all viskab pildi mustakas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.07.2011 20:01:15
|
|
|
| indu kirjutas: |
Keegi oskab mõnd head link visata kus oleks win7 tweakimis õpetus olemas. Mäletan et omal ajal sai win xp vähemalt 5x väiksema mahuga tweakida.
Googeldand olen aga midagi korralikku pole siiani leidnud. RT7Lite ka proovitud aga kasu pole palju saavutanud. |
ära siis HV'sse kiruma tule, kui miski ei tööta
ei ole absull aru saanud, milleks seda kadalippu läbi teha
4GB mälust default installiga jääb mälu kõvasti üle, ainult suuremad videokodeerimised ja analoogsed mässamised vajavad rohkem ja nood võtavad ka 12GB ära, kui vaid antaks
mahus pole ka probleem, 5-10GB on marginaalne number ja mingi pseudomure
samas süsteemi kasutamise ajal esinevad probleemid on reaalne mure
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.07.2011 20:17:38
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| libe kirjutas: |
samas süsteemi kasutamise ajal esinevad probleemid on reaalne mure  |
Sellised "mured" esinevad regardless kas kasutaja midagi tweakinud on või mitte.Buge on veel küll mida parandada.
Ja kui kasutaja kardab twekimisega midagi kihva keerata, siis ehk oleks aeg Apple võtta?  |
ära aja paska
enamus tüli, millega kasutajad siin foorumis vinguvad, on seotud endapoolse siksimisega - olen selle perioodi oma elust läbi elanud - mõttetu tegevus
ja tõesti ei ole mul viimase mitme aasta jooksul esinenud buge, mis meenuksid
küll mäletan seda, kui win7 esimesel installil hakkasin enda süsteemi "timmima", siis lihtsalt mingi hetk hakkas asi tõrkuma kasutaja õiguste osas - probleemid on siinses teemas kirjas
peale seda ei ole rohkem näppinud ja töötab
lihtsalt mõttetu on mingi paari pisikese megabaidi pärast hakata aega raiskama, selle aja võiks vabalt töö peale kulutada, millega teenib rohkem tulu, kui mingi tweakimine
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
04.07.2011 22:10:21
|
|
|
libel on selles mõttes õigus, et netist mingeid imenippe Windowsi kiirendamiseks ja mis veel hullem - Win7 plaadi mahu mahalõikamiseks, pole mõtet oma lühikest elu raisata. Selle aja kompenseerimiseks tasuks osta parem riistvara (äkki üks SSD? ) või Windowsi sätetest keelata tilulilu (Aero ja kõik sellega seonduv).
Kunagi tegelesin ka igasuguste tweakide otsimisega ja proovimisega, kuid see on suht mõttetu. Aga mõned tweagid ikka olen teinud - neid, mida selleks mõeldud programm mulle välja pakub ja milledega nõustun. Tweakimisprogrammid peavad Windowsi seadistama nii, et sellega mingit muud ebamugavust ei teki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.07.2011 14:27:43
|
|
|
Eks Twiikimine on kogu aeg olnud Twiikimis-Fännide suur huvitegevus, alates siis vist Wi98 ajastust või oli see isegi Win95 ajal ehk juba nii.
Kirjutatud siis a 6 aastat vana läppari peal ning millel jookseb katsetamiseks ilma Twiikimata Windows 7 Proff-versioon.
Ja kõik töötab 100% suurepäraselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
05.07.2011 23:06:52
|
|
|
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla?
viimati muutis Alvaaro 05.07.2011 23:36:55, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
05.07.2011 23:33:58
|
|
|
Arvuti viskas pillid kotti. Ennem lihtsalt tegi resa ja startup repair. Ei aita. Süstem recovery tegi ära aga ikka startup repair. Milles probleem võib olla?
Ehk on mingi lahendus peale formati?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
viimati muutis destiny12 06.07.2011 00:04:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liivaannus
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2005
|
05.07.2011 23:40:26
|
|
|
| Selline mure, et hibernateist tagasi tulles ei ühenda lani, kui teha adapterile disable/enable, siis läheb ilusti tööle jälle. Kole tüütu on, kust peaks viga otsima? Tegemist on värske installiga ja sama jama esines ka eelmise installiga. Kasutan thomson tg 784 ruuterit ja kaabli jätkamiseks (10+1-2m) switchi (vist oli, lisatoitega jublakas on).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
05.07.2011 23:54:16
|
|
|
| Device Manager -> Network adapters -> võrgukaardi Power Management all linnuke eest "Allow the computer to turn off this device to save power".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Liivaannus
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2005
|
06.07.2011 08:37:15
|
|
|
| Raynor kirjutas: |
| Device Manager -> Network adapters -> võrgukaardi Power Management all linnuke eest "Allow the computer to turn off this device to save power". |
Tänud, abi kiire ja korralik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
06.07.2011 10:12:59
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
Arvuti viskas pillid kotti. Ennem lihtsalt tegi resa ja startup repair. Ei aita. Süstem recovery tegi ära aga ikka startup repair. Milles probleem võib olla?
Ehk on mingi lahendus peale formati? |
Aitab keegi?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
06.07.2011 11:02:12
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla? |
selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
06.07.2011 14:13:10
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla? |
selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast. |
Memtest annab tõesti mingeid vigasid.
Aga pole aimu mida üldse ette võtta nüüd.
Panen pildid ja neid erroritest.Äkki mõni targem oskab mind aidata siis.
http://imageshack.us/g/8/dsc00124ug.jpg/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
06.07.2011 14:56:39
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla? |
selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast. |
Memtest annab tõesti mingeid vigasid.
Aga pole aimu mida <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ette võtta nüüd.
Panen pildid ja neid erroritest.Äkki mõni targem oskab mind aidata siis.
http://imageshack.us/g/8/dsc00124ug.jpg/ |
uus mälu vaja panna, mis muud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
06.07.2011 20:33:27
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla? |
selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast. |
Memtest annab tõesti mingeid vigasid.
Aga pole aimu mida <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ette võtta nüüd.
Panen pildid ja neid erroritest.Äkki mõni targem oskab mind aidata siis.
http://imageshack.us/g/8/dsc00124ug.jpg/ |
uus mälu vaja panna, mis muud |
Okei veel üks loll küsimus.
Milliseid oleks mõtet panna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.07.2011 22:07:20
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Okei veel üks loll küsimus.
Milliseid oleks mõtet panna? |
lähed näiteks oma mäludega poodi ja küsid samasuguseid.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
07.07.2011 15:29:46
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| destiny12 kirjutas: |
Arvuti viskas pillid kotti. Ennem lihtsalt tegi resa ja startup repair. Ei aita. Süstem recovery tegi ära aga ikka startup repair. Milles probleem võib olla?
Ehk on mingi lahendus peale formati? |
Aitab keegi? |
Tegin formati ja clean installi. Vahet pole enam.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.07.2011 15:00:56
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla? |
selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast. |
Memtest annab tõesti mingeid vigasid.
Aga pole aimu mida <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ette võtta nüüd.
Panen pildid ja neid erroritest.Äkki mõni targem oskab mind aidata siis.
http://imageshack.us/g/8/dsc00124ug.jpg/ |
uus mälu vaja panna, mis muud |
Okei veel üks loll küsimus.
Milliseid oleks mõtet panna? |
Mälu annab vigasid ka juhul kui mälu on kehvasti pesas. Mul just viimane juhtum oli paar kuud tagasi - tööarvuti kukkus jukerdama, kui oli suuremat mälumahtu kasutavate progedega tegemist (loe: HDD tõmmiste tegemine, kloonimine jms) ja hakkasin mälu kahtlustama. Memtest86+ näitas vigu juba teise testi juures ja arvasin, et tuleb garantiisse masin saata, aga igaks juhuks võtsin mälu välja, tegin klemmiriba puhtaks IPA-ga ja surusin ta korralikult pessa tagasi. Memtest enam sama koha peal vigu ei näidanud ja et tööpäev oli läbi, jätsin ta järgmise hommikuni ketrama. Mälu täiesti korras.
Kusjuures mina pole seda mälu varem välja võtnud, oli nii nagu ta Ordist tuli
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
08.07.2011 15:25:20
|
|
|
| Kui mäludest rääkida, siis nendega on mul olnud uskumatuid lugusid. Näiteks ükskord järsku enam ei meeldinud sellele mälude järjekord. Ehk siis pidin mälude asukohad ära vahetama. Isegi mälu üksinda selles siinis ei toiminud - arvuti lihtsalt tööle ei läinud. Samas hetkel toimivad mõlemad mälud ja Windows neid tunnistab ja kasutab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
08.07.2011 16:34:35
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| Kui mäludest rääkida, siis nendega on mul olnud uskumatuid lugusid. Näiteks ükskord järsku enam ei meeldinud sellele mälude järjekord. Ehk siis pidin mälude asukohad ära vahetama. Isegi mälu üksinda selles siinis ei toiminud - arvuti lihtsalt tööle ei läinud. Samas hetkel toimivad mõlemad mälud ja Windows neid tunnistab ja kasutab. |
no kõik võib olla, samas on need siiski väga harvad juhtumid. 99% on siiski mälu vigane. Olen näinud ka emaplaate kus on mobol nö pesa vigane, ehk seal pesas annavad mälud vigasid, mujal mitte. Osadel on tähtis "järjekord," osad "unustavad" dual channelis töötamise ja annavad setõttu vigasid. Olen näinud ka mälusid, mis ühes masinas on täitsa korras, teises loobivad aeg-ajalt vigasid (seal muideks sai ainukeseks lahenduseks see, et 3 aastase garantiiga "nuffikud" tuli asendada eluaegse garantiiga kingstonitega). Kiikse leidub, aga siiski harva ja kipuvad sinna erandite valdkonda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
08.07.2011 16:48:02
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| Kui mäludest rääkida, siis nendega on mul olnud uskumatuid lugusid. Näiteks ükskord järsku enam ei meeldinud sellele mälude järjekord. Ehk siis pidin mälude asukohad ära vahetama. Isegi mälu üksinda selles siinis ei toiminud - arvuti lihtsalt tööle ei läinud. Samas hetkel toimivad mõlemad mälud ja Windows neid tunnistab ja kasutab. |
Sama siin.Neljandas mälupesas istuv pulk ei toiminud korralikult ja masin ei võtnud piltigi ette, kuigi ma polnud absoluutselt mälu näppinud.Võtsin neljanda ära - masin bootis.Panin tagasi - must pilt
Siis tõstsin korras 2 ja 4 ümber omavahel ja siis tagasi nagu oli ja kõik toimis jälle.Müstika
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
10.07.2011 11:25:44
|
|
|
| Milline utilit näitab milline protsess koormab protsessorit?Ma mõtlen,et näitaks %-na kogu koormusest,et võiks väljalülida?Ka tühjalt on protsessor koormatud 50-70% ulatuses mis on liig.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.07.2011 11:28:30
|
|
|
task manager? process explorer?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
10.07.2011 12:18:43
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| task manager? process explorer? |
Resource Monitor näitab: PresentationFontCache.exe koormab pidevalt üle 45%.See aga peaks ole windowsi teenus?Panin kinni,protsessori koormus kohe langes 10-20%-le.Google väidab,et ei ole oluline protsess.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
10.07.2011 19:53:46
|
|
|
Lugu selline, et OP süsteemi paigaldamisel kadus elekter ning selle tagajärjel masin enam ei bootinud. Sai siis recovery abil vista peale tagasi lastud ning nüüd oleks jällegi soov see Seitsmega asedada, kuid asi lihtsalt ei booti Seitsme plaati.
Plaat on korras, bios´is on esimeseks deviceks valitud optiline seade.
Oskab keegi aidata?
_________________ Sounds?... |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
10.07.2011 20:25:29
|
|
|
Plaat on korras, optiline seade on esimene seade. Kas plaat on ikka optilises seadmes? Ja ikka selles õiges optilises seadmes?
Oki, nali naljaks. Milline bios sul on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
10.07.2011 21:06:22
|
|
|
Plaat on korras, optilisi seadmeid on täpselt üks ning plaat on seal sees. Tegemist on sülearvutiga, Compaq Presario CQ61 ning BIOS versiooniks F.06
_________________ Sounds?... |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
10.07.2011 21:47:59
|
|
|
| Kui ubcd sul boodib, siis peab viga ikka olema plaadis. Ja on sul ikka DVD lugeja?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
10.07.2011 22:11:53
|
|
|
On DVD kirjutaja-lugeja ning UBCD boodib kenasti. Imelik on see küll, sest sama Seitsme plaati olen varem kasutanud ning tookord see bootis kenasti.
_________________ Sounds?... |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.07.2011 00:07:31
|
|
|
Need optilised seadmed on ühed parajad ##$@$€. Kui tuju tuleb, siis töötab ja kui tuju pole, siis ei tööta. Endalgi on nendega väheste kogemuste juures tulnud nendega ette kõikvõimalikke probleeme.
Proovi Neroga uus plaat teha. ISO tõmmistest oled midagi kuulnud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|