Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 25.06.2011 21:13:26 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/windows-7-windows-server-2008-r2-service-pack-1-sp1-installation-error-0x800F0A12 ?


Ei paku võimalust adminstraatorina käivitada.Muidu ei aita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:24:09 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
londiste kirjutas:
http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/windows-7-windows-server-2008-r2-service-pack-1-sp1-installation-error-0x800F0A12 ?


Ei paku võimalust adminstraatorina käivitada.Muidu ei aita.


paremklikk command promptil ja vajutad "run as administrator". Aga kui käivitasid mitte-adminnina, siis mis errori sulle andis? Ja sa võiksid kohe täpsustada, et mida tähendab sisulisemalt lause "muidu ei aita". Ei saa aidata, kui peab ennustama hakkama. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 25.06.2011 22:15:42 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
sama123 kirjutas:
londiste kirjutas:
http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/windows-7-windows-server-2008-r2-service-pack-1-sp1-installation-error-0x800F0A12 ?


Ei paku võimalust adminstraatorina käivitada.Muidu ei aita.


paremklikk command promptil ja vajutad "run as administrator". Aga kui käivitasid mitte-adminnina, siis mis errori sulle andis? Ja sa võiksid kohe täpsustada, et mida tähendab sisulisemalt lause "muidu ei aita". Ei saa aidata, kui peab ennustama hakkama. icon_sad.gif


Otsetee ei lubanud adminstraatorina käivitada,läksin windows\system32\command.com ja sealt sai adminstraatorina käivitada.Süsteem ei leia määratud faili tuli vastuseks.Teisel läptopil sama probleem,win7x86 on aktiveeritud.
Ka sai pandud mountvol/E ja tundub,et läks käima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 29.06.2011 20:24:38 vasta tsitaadiga

Miks mul action center seletab, et ma peaks videole draiveri installima. See on ju olemas.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 21:38:49 vasta tsitaadiga

Peida see ära kui kõik toimib ja sul seda vaja pole.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 29.06.2011 22:02:26 vasta tsitaadiga

Win7x64 ei saa kuidagi "autologin" seadesse.Nüüd nõuab sisselogimisel passwordi,passwordi aga pole.Enable auto admin feature järgi on teises arvutis "linnuke" ja asi toimib,siin aga mitte.Taastan arvuti varajasemasse seisu ja üritan uuesti.Kas ilma passwordita ei saa autologin seadesse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 22:12:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tudiludi kirjutas:
Kui emaplaadi vahetus, siis mõttekas uus install teha. Kuid kui ketas vaja liigutada vahest ühest arvutist teise, siis tasuks ikka proovida. Midagi keerulist ei ole. Windows leiab ise enamikest draiveritest üles. Kuid see ei pruugi alati toimida. :S


kamoon, kui emaplaadi vahetus, siis sa ilma uuue ketta installita ei saagi midagi eusa_wall.gif


ma tõstsin AMD baasil läpaka kettalt kogu sisu Inteli baasil lauaarvutisse, kuna windowsi ja programmide install ning seadistus on tüütu töö mida ma ette ei soovi võtta.

Asi töötab tiptop.

Soovitatav on enne seda siiski VGA, chipset, audio jms spetsiifilised driverid uninstallida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 23:20:50 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Win7x64 ei saa kuidagi "autologin" seadesse.Nüüd nõuab sisselogimisel passwordi,passwordi aga pole.Enable auto admin feature järgi on teises arvutis "linnuke" ja asi toimib,siin aga mitte.Taastan arvuti varajasemasse seisu ja üritan uuesti.Kas ilma passwordita ei saa autologin seadesse?

Startmenüüsse kirjuta netplwiz ja vajuta enter. Avanenud aknas võta ülemisest kastist linnuke ära ja vajuta OK.

Siis peaks automaatselt sisse logima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 29.06.2011 23:53:18 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
sama123 kirjutas:
Win7x64 ei saa kuidagi "autologin" seadesse.Nüüd nõuab sisselogimisel passwordi,passwordi aga pole.Enable auto admin feature järgi on teises arvutis "linnuke" ja asi toimib,siin aga mitte.Taastan arvuti varajasemasse seisu ja üritan uuesti.Kas ilma passwordita ei saa autologin seadesse?

Startmenüüsse kirjuta netplwiz ja vajuta enter. Avanenud aknas võta ülemisest kastist linnuke ära ja vajuta OK.

Siis peaks automaatselt sisse logima.


~kuu tagasi proovisin selle meetodiga ja oli sama jama,et tahtis parooli,parooli aga polnud.Kui lõpuks sisse sain sain siis muutsin tagasi,et vältida jama.Probleem on ainult selle arvutiga,teised on autologin saanud tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 14:43:11 windows 7 uni vasta tsitaadiga

mingi aeg töötab ja siis läheb unne ja enam üless ei ärka peab tegema reseti
ja unustab ka seaded ära voolu omad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 07:13:50 Re: windows 7 uni vasta tsitaadiga

ik2 kirjutas:
mingi aeg töötab ja siis läheb unne ja enam üless ei ärka peab tegema reseti
ja unustab ka seaded ära voolu omad

Emaplaadi BIOS uusim?
BIOS-s sätted õiged (Sleep mode S3 vms)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 09:41:15 Re: windows 7 uni vasta tsitaadiga

[quote="tomorrow"][quote="ik2"]mingi aeg töötab ja siis läheb unne ja enam üless ei ärka peab tegema reseti
ja unustab ka seaded ära voolu omad[/quote]
Emaplaadi BIOS uusim?
BIOS-s sätted õiged (Sleep mode S3 vms)[/quote]

läks isegi siis pilt mustaks kui sättisin BIOS sätteid
kardan et emaplaat tuksis,ja ka veel garatii all

isegi live linux all viskab pildi mustakas


viimati muutis ik2 04.07.2011 09:54:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 03.07.2011 23:24:46 vasta tsitaadiga

Tere,

mul selline kiire küsimus, et ma lasin W7 peale, enne oli WIN XP. Nüüd on uus peal ,aga vana jä alles nimega windows.old
Kas selle(windows.old kataloogi) võib lihtsalt maha lasta (võtab mõtetult ruumi) ja siis on kõik läinud? (Delete klahv)

Ette tänades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 23:36:59 vasta tsitaadiga

exciter, selles kataloogis on vanad dokumendid (pildid, muusika jne). Võib kustutada küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 01:42:39 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mõnd head link visata kus oleks win7 tweakimis õpetus olemas. Mäletan et omal ajal sai win xp vähemalt 5x väiksema mahuga tweakida.
Googeldand olen aga midagi korralikku pole siiani leidnud. RT7Lite ka proovitud aga kasu pole palju saavutanud.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 03:49:08 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Keegi oskab mõnd head link visata kus oleks win7 tweakimis õpetus olemas. Mäletan et omal ajal sai win xp vähemalt 5x väiksema mahuga tweakida.
Googeldand olen aga midagi korralikku pole siiani leidnud. RT7Lite ka proovitud aga kasu pole palju saavutanud.

Vaata minu allkirjas olevat tweak teemat thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 10:08:39 vasta tsitaadiga

isegi live linux all viskab pildi mustakas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 16:49:36 vasta tsitaadiga

indu, BlackViper ka võibolla abiks - http://www.blackviper.com/category/guides/windows-7/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2011 20:01:15 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Keegi oskab mõnd head link visata kus oleks win7 tweakimis õpetus olemas. Mäletan et omal ajal sai win xp vähemalt 5x väiksema mahuga tweakida.
Googeldand olen aga midagi korralikku pole siiani leidnud. RT7Lite ka proovitud aga kasu pole palju saavutanud.
ära siis HV'sse kiruma tule, kui miski ei tööta icon_lol.gif
ei ole absull aru saanud, milleks seda kadalippu läbi teha
4GB mälust default installiga jääb mälu kõvasti üle, ainult suuremad videokodeerimised ja analoogsed mässamised vajavad rohkem ja nood võtavad ka 12GB ära, kui vaid antaks

mahus pole ka probleem, 5-10GB on marginaalne number ja mingi pseudomure
samas süsteemi kasutamise ajal esinevad probleemid on reaalne mure icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 20:04:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
samas süsteemi kasutamise ajal esinevad probleemid on reaalne mure icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

Sellised "mured" esinevad regardless kas kasutaja midagi tweakinud on või mitte.Buge on veel küll mida parandada.
Ja kui kasutaja kardab twekimisega midagi kihva keerata, siis ehk oleks aeg Apple võtta? icon_arrow.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2011 20:17:38 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
libe kirjutas:
samas süsteemi kasutamise ajal esinevad probleemid on reaalne mure icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif

Sellised "mured" esinevad regardless kas kasutaja midagi tweakinud on või mitte.Buge on veel küll mida parandada.
Ja kui kasutaja kardab twekimisega midagi kihva keerata, siis ehk oleks aeg Apple võtta? icon_arrow.gif
ära aja paska
enamus tüli, millega kasutajad siin foorumis vinguvad, on seotud endapoolse siksimisega - olen selle perioodi oma elust läbi elanud - mõttetu tegevus
ja tõesti ei ole mul viimase mitme aasta jooksul esinenud buge, mis meenuksid
küll mäletan seda, kui win7 esimesel installil hakkasin enda süsteemi "timmima", siis lihtsalt mingi hetk hakkas asi tõrkuma kasutaja õiguste osas - probleemid on siinses teemas kirjas
peale seda ei ole rohkem näppinud ja töötab


lihtsalt mõttetu on mingi paari pisikese megabaidi pärast hakata aega raiskama, selle aja võiks vabalt töö peale kulutada, millega teenib rohkem tulu, kui mingi tweakimine

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 22:10:21 vasta tsitaadiga

libel on selles mõttes õigus, et netist mingeid imenippe Windowsi kiirendamiseks ja mis veel hullem - Win7 plaadi mahu mahalõikamiseks, pole mõtet oma lühikest elu raisata. Selle aja kompenseerimiseks tasuks osta parem riistvara (äkki üks SSD? icon_razz.gif ) või Windowsi sätetest keelata tilulilu (Aero ja kõik sellega seonduv).

Kunagi tegelesin ka igasuguste tweakide otsimisega ja proovimisega, kuid see on suht mõttetu. Aga mõned tweagid ikka olen teinud - neid, mida selleks mõeldud programm mulle välja pakub ja milledega nõustun. Tweakimisprogrammid peavad Windowsi seadistama nii, et sellega mingit muud ebamugavust ei teki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.07.2011 14:27:43 vasta tsitaadiga

Eks Twiikimine on kogu aeg olnud Twiikimis-Fännide icon_smile.gif beer_yum.gif suur huvitegevus, alates siis vist Wi98 ajastust või oli see isegi Win95 ajal ehk juba nii.

Kirjutatud siis a 6 aastat vana läppari peal ning millel jookseb katsetamiseks ilma Twiikimata Windows 7 Proff-versioon.
Ja kõik töötab 100% suurepäraselt. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 23:06:52 vasta tsitaadiga

Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla?


viimati muutis Alvaaro 05.07.2011 23:36:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 05.07.2011 23:33:58 vasta tsitaadiga

Arvuti viskas pillid kotti. Ennem lihtsalt tegi resa ja startup repair. Ei aita. Süstem recovery tegi ära aga ikka startup repair. Milles probleem võib olla?

Ehk on mingi lahendus peale formati?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."


viimati muutis destiny12 06.07.2011 00:04:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liivaannus
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2005




sõnum 05.07.2011 23:40:26 vasta tsitaadiga

Selline mure, et hibernateist tagasi tulles ei ühenda lani, kui teha adapterile disable/enable, siis läheb ilusti tööle jälle. Kole tüütu on, kust peaks viga otsima? Tegemist on värske installiga ja sama jama esines ka eelmise installiga. Kasutan thomson tg 784 ruuterit ja kaabli jätkamiseks (10+1-2m) switchi (vist oli, lisatoitega jublakas on).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 05.07.2011 23:54:16 vasta tsitaadiga

Device Manager -> Network adapters -> võrgukaardi Power Management all linnuke eest "Allow the computer to turn off this device to save power".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2011 07:09:32 vasta tsitaadiga

IE10 Platform Preview 2
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 08:05:48 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
IE10 Platform Preview 2

PP1 igatahes oli pmst sama kiire kui IE9.Eks näis kas siin on mingeid märgatavaid muutuseid või mitte.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liivaannus
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2005




sõnum 06.07.2011 08:37:15 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
Device Manager -> Network adapters -> võrgukaardi Power Management all linnuke eest "Allow the computer to turn off this device to save power".


Tänud, abi kiire ja korralik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 06.07.2011 10:12:59 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Arvuti viskas pillid kotti. Ennem lihtsalt tegi resa ja startup repair. Ei aita. Süstem recovery tegi ära aga ikka startup repair. Milles probleem võib olla?

Ehk on mingi lahendus peale formati?


Aitab keegi?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.07.2011 11:02:12 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla?


selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 14:13:10 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla?


selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast.

Memtest annab tõesti mingeid vigasid.
Aga pole aimu mida üldse ette võtta nüüd.
Panen pildid ja neid erroritest.Äkki mõni targem oskab mind aidata siis.
http://imageshack.us/g/8/dsc00124ug.jpg/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 06.07.2011 14:56:39 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
SurfData kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla?


selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast.

Memtest annab tõesti mingeid vigasid.
Aga pole aimu mida <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ette võtta nüüd.
Panen pildid ja neid erroritest.Äkki mõni targem oskab mind aidata siis.
http://imageshack.us/g/8/dsc00124ug.jpg/


uus mälu vaja panna, mis muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 20:33:27 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
SurfData kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla?


selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast.

Memtest annab tõesti mingeid vigasid.
Aga pole aimu mida <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ette võtta nüüd.
Panen pildid ja neid erroritest.Äkki mõni targem oskab mind aidata siis.
http://imageshack.us/g/8/dsc00124ug.jpg/


uus mälu vaja panna, mis muud

Okei veel üks loll küsimus.
Milliseid oleks mõtet panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2011 22:07:20 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Okei veel üks loll küsimus.
Milliseid oleks mõtet panna?

lähed näiteks oma mäludega poodi ja küsid samasuguseid.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 07.07.2011 15:29:46 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Arvuti viskas pillid kotti. Ennem lihtsalt tegi resa ja startup repair. Ei aita. Süstem recovery tegi ära aga ikka startup repair. Milles probleem võib olla?

Ehk on mingi lahendus peale formati?


Aitab keegi?


Tegin formati ja clean installi. Vahet pole enam. icon_neutral.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 15:00:56 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
SurfData kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
SurfData kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Mure siis selline,et Win 7t installides viskab blue screeni ette.
Arvutil:Emme ESC RX480 1Gb x800 Prose Athlon mingi 3700+ jne.
Milles viga võib olla?


selline asi lõhnab vigase mälu järele. Tee memtest ära. Kui mälu korras siis teise asjana testiks ketast.

Memtest annab tõesti mingeid vigasid.
Aga pole aimu mida <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ette võtta nüüd.
Panen pildid ja neid erroritest.Äkki mõni targem oskab mind aidata siis.
http://imageshack.us/g/8/dsc00124ug.jpg/


uus mälu vaja panna, mis muud

Okei veel üks loll küsimus.
Milliseid oleks mõtet panna?

Mälu annab vigasid ka juhul kui mälu on kehvasti pesas. Mul just viimane juhtum oli paar kuud tagasi - tööarvuti kukkus jukerdama, kui oli suuremat mälumahtu kasutavate progedega tegemist (loe: HDD tõmmiste tegemine, kloonimine jms) ja hakkasin mälu kahtlustama. Memtest86+ näitas vigu juba teise testi juures ja arvasin, et tuleb garantiisse masin saata, aga igaks juhuks võtsin mälu välja, tegin klemmiriba puhtaks IPA-ga ja surusin ta korralikult pessa tagasi. Memtest enam sama koha peal vigu ei näidanud ja et tööpäev oli läbi, jätsin ta järgmise hommikuni ketrama. Mälu täiesti korras.
Kusjuures mina pole seda mälu varem välja võtnud, oli nii nagu ta Ordist tuli icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 15:25:20 vasta tsitaadiga

Kui mäludest rääkida, siis nendega on mul olnud uskumatuid lugusid. Näiteks ükskord järsku enam ei meeldinud sellele mälude järjekord. Ehk siis pidin mälude asukohad ära vahetama. Isegi mälu üksinda selles siinis ei toiminud - arvuti lihtsalt tööle ei läinud. Samas hetkel toimivad mõlemad mälud ja Windows neid tunnistab ja kasutab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 08.07.2011 16:34:35 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
Kui mäludest rääkida, siis nendega on mul olnud uskumatuid lugusid. Näiteks ükskord järsku enam ei meeldinud sellele mälude järjekord. Ehk siis pidin mälude asukohad ära vahetama. Isegi mälu üksinda selles siinis ei toiminud - arvuti lihtsalt tööle ei läinud. Samas hetkel toimivad mõlemad mälud ja Windows neid tunnistab ja kasutab.


no kõik võib olla, samas on need siiski väga harvad juhtumid. 99% on siiski mälu vigane. Olen näinud ka emaplaate kus on mobol nö pesa vigane, ehk seal pesas annavad mälud vigasid, mujal mitte. Osadel on tähtis "järjekord," osad "unustavad" dual channelis töötamise ja annavad setõttu vigasid. Olen näinud ka mälusid, mis ühes masinas on täitsa korras, teises loobivad aeg-ajalt vigasid (seal muideks sai ainukeseks lahenduseks see, et 3 aastase garantiiga "nuffikud" tuli asendada eluaegse garantiiga kingstonitega). Kiikse leidub, aga siiski harva ja kipuvad sinna erandite valdkonda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 16:48:02 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
Kui mäludest rääkida, siis nendega on mul olnud uskumatuid lugusid. Näiteks ükskord järsku enam ei meeldinud sellele mälude järjekord. Ehk siis pidin mälude asukohad ära vahetama. Isegi mälu üksinda selles siinis ei toiminud - arvuti lihtsalt tööle ei läinud. Samas hetkel toimivad mõlemad mälud ja Windows neid tunnistab ja kasutab.

Sama siin.Neljandas mälupesas istuv pulk ei toiminud korralikult ja masin ei võtnud piltigi ette, kuigi ma polnud absoluutselt mälu näppinud.Võtsin neljanda ära - masin bootis.Panin tagasi - must pilt
Siis tõstsin korras 2 ja 4 ümber omavahel ja siis tagasi nagu oli ja kõik toimis jälle.Müstika icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.07.2011 11:25:44 vasta tsitaadiga

Milline utilit näitab milline protsess koormab protsessorit?Ma mõtlen,et näitaks %-na kogu koormusest,et võiks väljalülida?Ka tühjalt on protsessor koormatud 50-70% ulatuses mis on liig.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 11:28:30 vasta tsitaadiga

task manager? process explorer?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 10.07.2011 12:18:43 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
task manager? process explorer?


Resource Monitor näitab: PresentationFontCache.exe koormab pidevalt üle 45%.See aga peaks ole windowsi teenus?Panin kinni,protsessori koormus kohe langes 10-20%-le.Google väidab,et ei ole oluline protsess.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 10.07.2011 19:53:46 vasta tsitaadiga

Lugu selline, et OP süsteemi paigaldamisel kadus elekter ning selle tagajärjel masin enam ei bootinud. Sai siis recovery abil vista peale tagasi lastud ning nüüd oleks jällegi soov see Seitsmega asedada, kuid asi lihtsalt ei booti Seitsme plaati.

Plaat on korras, bios´is on esimeseks deviceks valitud optiline seade.

Oskab keegi aidata? icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 20:25:29 vasta tsitaadiga

Plaat on korras, optiline seade on esimene seade. Kas plaat on ikka optilises seadmes? Ja ikka selles õiges optilises seadmes? icon_biggrin.gif

Oki, nali naljaks. Milline bios sul on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 10.07.2011 21:06:22 vasta tsitaadiga

Plaat on korras, optilisi seadmeid on täpselt üks ning plaat on seal sees. Tegemist on sülearvutiga, Compaq Presario CQ61 ning BIOS versiooniks F.06
_________________
Sounds?...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 21:47:59 vasta tsitaadiga

Kui ubcd sul boodib, siis peab viga ikka olema plaadis. Ja on sul ikka DVD lugeja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 10.07.2011 22:11:53 vasta tsitaadiga

On DVD kirjutaja-lugeja ning UBCD boodib kenasti. Imelik on see küll, sest sama Seitsme plaati olen varem kasutanud ning tookord see bootis kenasti.
_________________
Sounds?...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 00:07:31 vasta tsitaadiga

Need optilised seadmed on ühed parajad ##$@$€. Kui tuju tuleb, siis töötab ja kui tuju pole, siis ei tööta. Endalgi on nendega väheste kogemuste juures tulnud nendega ette kõikvõimalikke probleeme.

Proovi Neroga uus plaat teha. ISO tõmmistest oled midagi kuulnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.