Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 327, 328, 329 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2011 18:49:24 vasta tsitaadiga

Ava meedia- Hõiveseade- ...... siin kõik seaded järgi proovitud. Digi usb pulgaga (väliantenn) oli DVB-T, 626000, 8MHz ja pilt ees.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2011 19:00:57 vasta tsitaadiga

VLC analoogi vist ei tunnista?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.02.2011 19:03:10 vasta tsitaadiga

sellel tv kaardil peaks mingi sobiv soft ka olema ju. Miski, mis oskaks AV sisendi pilti näidata (ja vajadusel ka salvestada).
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 13.02.2011 00:38:43 vasta tsitaadiga

Ise kasutasin analoog TV kaardi ajastul Dscaler4 nimelist programmi (linuxiga sai sama asjaga hakkama TVTime). Ka VLC oskas pildi ette manada, lihtsalt oli vaja rohkem eeltööd teha, et see sinna tuleks (kõik settingud käsitsi paika)
Originaaltarkvara ja muid programme ei kasutanud - enamasti ei meeldinud interface neil.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 11:47:14 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Ise kasutasin analoog TV kaardi ajastul Dscaler4 nimelist programmi (linuxiga sai sama asjaga hakkama TVTime). Ka VLC oskas pildi ette manada, lihtsalt oli vaja rohkem eeltööd teha, et see sinna tuleks (kõik settingud käsitsi paika)
Originaaltarkvara ja muid programme ei kasutanud - enamasti ei meeldinud interface neil.



Selle programmi setup näitab auto detect kaartiks Philips FI236 NTSC. Aminost tuleb Pal-g? Et siis selle kaardiga pilti ette ei saa?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 13.02.2011 11:58:28 vasta tsitaadiga

macc, VLC-st pead video input pini õigeks panema, proovi järgi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 13.02.2011 13:08:21 vasta tsitaadiga

macc, DScaleri menüüs sai valida ka, et kas NTSC või PAL, proovida võib. Pilt peaks ikka ette tulema, kui kaart korras, lihtsalt NTSC settingu puhul oleks mustvalge pilt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 13:12:57 vasta tsitaadiga

Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 18:33:45 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p.


Vali 1080i scart/rgb/hdmi . See oleneb videosisendist. Vali ainult juhul, kui Sul on HDMI! Tagab kõige parima pildi, võin kunagi pikemalt rääkida miks. Hetkel on saunabaasis pidu.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 21:56:13 vasta tsitaadiga

Ruckuse junnidega on mingi jama. Teises vaatajakohas algul polnud hommikuti pilti, aitas ruckuste restart. Aga kuna ei tundunud olevat selline teguviis igal jumala hommikul normaalne, siis sai ühendust võetud teh-toega, kes oletas, et äkki kodune wifi võrk segab nende kõverike omavahelist suhtlust. Okey, resett mõlemale ja seejärel elioni kodulehel oleva õpetuse järgi sai wifi kanal muudetud smart-selectilt algul kanalile 4 ja tulemuse puudumisel kanalile 8 + reboot. Tulemus on selline, et paaritamisel need junnid ei taha enam teineteist ära tunda icon_confused.gif Wifi- ning signaalitugevuse tulukesed jäävad kollaselt põlema, või parimal juhul lähevad ainult korraks roheliseks.
Kas kõlbavad vareste loopimiseks, või on mingit head nõu kellelgi pakkuda icon_question.gif
Tänud ette.

edit: Sai teisi voolust välja tõmmatud ja uuesti paaritatud, mingi ime läbi hakkasid tööle. Eks näis, kas hommikul tuleb jälle restartima hakata...

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 21:57:37 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
kasutaja01 kirjutas:
Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p.


Vali 1080i scart/rgb/hdmi . See oleneb videosisendist. Vali ainult juhul, kui Sul on HDMI! Tagab kõige parima pildi, võin kunagi pikemalt rääkida miks. Hetkel on saunabaasis pidu.

Aga kas ma ei peaks arvestama sellega, et telekas on 1080p? Või on 1080i igaljuhul parem variant?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.02.2011 15:01:50 vasta tsitaadiga

Mis seis selle saadete arvutisse salvestamisega on? Eile proovisin üle tüki aja ühte saadet TV3-st salvestada, kuid pärast x aega jooksis pilt kokku. Kas see on nüüd loetud illegaalseks tegevuseks või? HV Wiki on ka vist tükk aega uuendamata.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 15:11:34 vasta tsitaadiga

Ei tea, mul laupäeva õhtul toimis kõik normaalselt
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.02.2011 15:17:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ei tea, mul laupäeva õhtul toimis kõik normaalselt


Mul on 2 vaatajakohta. Alguses proovisin ühest august - toimis 2 minutit. Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 15:18:57 vasta tsitaadiga

Markspoiss kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Markspoiss kirjutas:
terv, siuke huvitav küss, et kui ma nüüd olen oma elioni kannid välja ostnud... näiteks sooviksin oma digiboxi kasutada ka muul eesmärgil... nt. ei kasuta enam elioni otstarbeks seda aminet 110-t kuna olemas on uus hd box... aga tahaks sinna nagu originaal softi saada tagasi (nö. teahase seadmete taastamist teha) siis kuidas see võimalik oleks? mis selle junni parool oleks või noh kust saada seda? peaks ju ikka siuke õigus olema, et kui ma olen selle välja ostnud siis teen mis tahan sellega... samas oleks soov ka vanast softist miski backup teha kui võimalik...


Kuna Amino Aminet 110-nes on pärast lepingu lõppu alles veel krüptovõtmed ei lase sul keegi sellest backupi teha. Kõik allpool kirjeldatu ei anna mingit Elionipoolset tuge.

Kuidas aga Amino 110-t flashida : http://www.lecentre.net/blog/archives/694

Firmware
http://www.upload.ee/files/863296/A110.RUSSIAN.0.9.5-fresco_j27-5.tgz.html
Middleware
Ei anna, ehita ise või pane pihta STV-lt, juhul kui annavad.



kas seda on keegi siit foorumlastest läbi teind ka? krt ma siin mässand seal linuxis aga ei essugi.. ja seal vähe teise versiooni kohta ka see tehtud mida ma netist ei leia:( kas kuidagi lihtsamalt ei saa seda asja sinna selga kihutada? tftp vms iganes?

EDIT:

teab keegi seda neetud amino 110 managment passwordi? vahep see kunagi liikus digi-tv.ees aga jah... krt ma ei kasuta seda boxi enam sel eesmärgil ja tahaks sinna teise softi ja asjad selga asta ja ligi saada... ehk mõni on nii hea saadab kas meilile või siis pm-iga selle mulle.

EDIT: pidin küsima veel, et mis on digiboxi ip aadress?



et siis ehk oskab keegi aidata?icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 16:50:53 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit.

Tulemüür blokib? Kanali uuesti tellimine käis vist umbes iga paari minuti tagant?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.02.2011 17:11:12 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
weasel kirjutas:
Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit.

Tulemüür blokib? Kanali uuesti tellimine käis vist umbes iga paari minuti tagant?
 


Kanali uuesti tellimine? Kui ma proovisin pärast kokkujooksmist uuest käima panna, ei toiminud asi enam üldse. Ja nüüd ei tulegi enam arvutisse pilti.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 17:16:13 vasta tsitaadiga

Ei saa Aminost läbi tv-kaarti kuidagi pilti ette. Proovisin mitu korda sama kaabli tv taha panna ja seal tuli pilt kohe ette.
Kas tv-kaart ei suhtle ikkagi selle Aminoga? Proovitud mitu tv kaarti läbi. Softe ka erinevaid proovitud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 17:50:00 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ja nüüd ei tulegi enam arvutisse pilti.

Kenasti tuleb, ju sul seal mingi kohalik probleem on. Kindel, et tulemüür pole süüdi?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 17:57:32 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
weasel kirjutas:
Ja nüüd ei tulegi enam arvutisse pilti.

Kenasti tuleb, ju sul seal mingi kohalik probleem on. Kindel, et tulemüür pole süüdi?
 


Ei üritagi esialgu kanaleid leida. Saaks sellegi pildi ette mida Amino ilma võrgukaablita näitab (network problem veakast).

Lükkasin nüüd telefoni videoväljundi sinna tv-kaarti videosisendisse. No ei võtnud saatan sellest ka pilti ette. Viga siis ikka kaarti seadistustes?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 18:03:37 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Kas tv-kaart ei suhtle ikkagi selle Aminoga?

Miks peaks TV kaart Aminoga suhtlema? Amino saadab 38. kanali peal signaali välja ja TV kaart muudkui näitab. Antennikaabliga. Sedasi näitab?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 18:34:22 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
macc kirjutas:
Kas tv-kaart ei suhtle ikkagi selle Aminoga?

Miks peaks TV kaart Aminoga suhtlema? Amino saadab 38. kanali peal signaali välja ja TV kaart muudkui näitab. Antennikaabliga. Sedasi näitab?
 


teler näitab, kaart paraku mitte.

lasen pildi Aminost kaarti kollasest otsast:
http://cache.osta.ee/i/auctions/large/4c/dc/a3dda0393585700dbbb6beda9ed1dc4c.jpg

Pilt peaks ju ilma otsingutta ette tulema? Kanaleid vahetan ju puldist läbi Amino.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 18:40:15 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
kasutaja01 kirjutas:
Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p.


Vali 1080i scart/rgb/hdmi . See oleneb videosisendist. Vali ainult juhul, kui Sul on HDMI! Tagab kõige parima pildi, võin kunagi pikemalt rääkida miks. Hetkel on saunabaasis pidu.

Aga kas ma ei peaks arvestama sellega, et telekas on 1080p? Või on 1080i igaljuhul parem variant?


Kanalite tootjad ei paku samuti minuteada tuge niipalju ehk vähesed striimivad kõrglahutuskvaliteediga. 1080i on hetkel lagi, boksi kohapealt pole probleeme enamat anda.

markspoiss, kõigepealt lase boks tühjaks ja siis käivita dhcp. Elioni managment ei puhu siinjuhul pilli. TFTP-st pole siin juttugi. Amino on eriline seade, mida on suhteliselt keeruline pöördprojekteerida. icon_smile.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.02.2011 19:42:27 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
weasel kirjutas:
Ja nüüd ei tulegi enam arvutisse pilti.

Kenasti tuleb, ju sul seal mingi kohalik probleem on. Kindel, et tulemüür pole süüdi?
 


Proovisin maciga uuesti. 3 mintsa jookseb pilt ja siis vsjo. Kui tulemüür oleks süüdi, siis ei oleks ju mingit ajutist töötamist. Proovin pc-ga.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 19:50:53 vasta tsitaadiga

Kindel, et IGMP (versioon 2 ikka) paketid müürist läbi lähevad? F-Secure näiteks ei lase neid läbi. Kanali tellida millegipärast küll saab, aga iga paari minuti tagant tellimust uuendada ei saa ja kanali tellimust tühistada ka ei saa.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.02.2011 19:54:18 vasta tsitaadiga

PC ka ei funka. See oleks nagu ruuteris kinni kuidagi. Mingi hetk töötab ja siis ta arvab, et selle ühenduse otsas on arvuti ja see tahab tavalist internetti, mitte digitv (proovin siin maakeeli rääkida). Arvan nii sellepärast, et tavaline nett hakkab tööle.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 14.02.2011 19:59:07 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:

Mul on 2 vaatajakohta. Alguses proovisin ühest august - toimis 2 minutit. Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit.
10.0.0.0 tuleb vist ka digiTV võrgukaarti ruutida. Kui ma õigesti mäletan, siis tulid IGMP group membership päringud mingilt kummaliselt IP-lt. Kui nendele ei vasta, siis pannaksegi striim umbes minuti või pooleteise pärast kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 20:21:15 vasta tsitaadiga

Mul kh 2 vaatajakohta ja kõik toimib. Samuti MAC muudetud. (samuti tean veel hulka rahvast kelle toimib)

Kui muu ei aita siis ruuteri uuesti seadistamine ehk (hiad reset nuppu all ning siis 5 min jooksul peaks uuesti uue condi selga tõmbama automaatselt). Oli vist midagi nii, mõni elioni töötaja võiks kinnitada.

Siin varem kh juttu sellest olla, võid otsida, ehk leiad.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 14.02.2011 20:29:11 vasta tsitaadiga

macc, vaata, kas programmi seadetes sisendid paigas on. Samas, ei välista ma varianti, et kaart ise / juhtmejupp on õhtal. Igaksjuhuks vaata seda pilti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 21:05:51 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
kasutaja01 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
kasutaja01 kirjutas:
Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p.


Vali 1080i scart/rgb/hdmi . See oleneb videosisendist. Vali ainult juhul, kui Sul on HDMI! Tagab kõige parima pildi, võin kunagi pikemalt rääkida miks. Hetkel on saunabaasis pidu.

Aga kas ma ei peaks arvestama sellega, et telekas on 1080p? Või on 1080i igaljuhul parem variant?


Kanalite tootjad ei paku samuti minuteada tuge niipalju ehk vähesed striimivad kõrglahutuskvaliteediga. 1080i on hetkel lagi, boksi kohapealt pole probleeme enamat anda.

markspoiss, kõigepealt lase boks tühjaks ja siis käivita dhcp. Elioni managment ei puhu siinjuhul pilli. TFTP-st pole siin juttugi. Amino on eriline seade, mida on suhteliselt keeruline pöördprojekteerida. icon_smile.gif


kuidas ma selle tühjaks saan? oskad ehk mind aidata selles suhtes?icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 21:26:47 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
macc, vaata, kas programmi seadetes sisendid paigas on. Samas, ei välista ma varianti, et kaart ise / juhtmejupp on õhtal. Igaksjuhuks vaata seda pilti. icon_smile.gif



Sain pildi ette. Häält kahjuks mitte . Katsetan veel erinevate sisenditega.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 14.02.2011 21:46:29 vasta tsitaadiga

loox kirjutas:
weasel kirjutas:

Mul on 2 vaatajakohta. Alguses proovisin ühest august - toimis 2 minutit. Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit.
10.0.0.0 tuleb vist ka digiTV võrgukaarti ruutida. Kui ma õigesti mäletan, siis tulid IGMP group membership päringud mingilt kummaliselt IP-lt. Kui nendele ei vasta, siis pannaksegi striim umbes minuti või pooleteise pärast kinni.


Kuidas ma seda teen?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 14.02.2011 22:40:19 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:

Sain pildi ette. Häält kahjuks mitte . Katsetan veel erinevate sisenditega.

Peale häälesisendite valimist proovi ka reset card teha, millegipärast on the fly see alati ei tööta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 15.02.2011 04:00:56 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
loox kirjutas:
weasel kirjutas:

Mul on 2 vaatajakohta. Alguses proovisin ühest august - toimis 2 minutit. Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit.
10.0.0.0 tuleb vist ka digiTV võrgukaarti ruutida. Kui ma õigesti mäletan, siis tulid IGMP group membership päringud mingilt kummaliselt IP-lt. Kui nendele ei vasta, siis pannaksegi striim umbes minuti või pooleteise pärast kinni.


Kuidas ma seda teen?
Ega ma täpselt ei tea, kuidas Windowsis asi käib ja milliseid ruute vaja on. Käsureal route käsk laseb neid muuta, route /h näitab õpetust.
Interface (IF) järele tahtis XP mingit indeksit, ühe võrgukaardiga sobis 2 sinna. Gateway-ks võib ka võrgukaardi enda IP-d proovida, kui muu ei aita. Kui valesti läheb, saab route delete-ga ära kustutada.
Linuxis näeb mul digiTV kaardi ruutingutabel nii välja:
Destination     Gateway         Genmask         Flags Metric Ref    Use Iface
84.50.149.0     10.252.0.1      255.255.255.0   UG    0      0        0 eth1
84.50.255.0     0.0.0.0         255.255.255.0   U     0      0        0 eth1
10.252.0.0      0.0.0.0         255.255.192.0   U     0      0        0 eth1
10.0.0.0        0.0.0.0         255.0.0.0       U     0      0        0 eth1
224.0.0.0       0.0.0.0         240.0.0.0       U     0      0        0 eth1
224 algav route on multicast ja on Sul juba ilmselt olemas.
10.0.1.1 pealt tuleb mul hoppis striim ise, selle jaoks pole vist Windowsis marsruuti vajagi.
IGMP päring tuleb 84.50.255.80 pealt, selle jaoks on täiendavat route'i vaja.
84.50.149.0 marsruudi paneb dhcp klient ise püsti, aga see ei hõlma vajalikku piirkonda.

Konkreetsed aadresside piirkonnad võivad eri kohtades erinevad olla, nii et võibolla peab Wireshark-iga sniffima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 19:51:45 vasta tsitaadiga

kasutuses kolmik lahendus ja amino 110 box.
iga 2 sec. tagant vilgub punane tuluke boxil. pilti ees ei ole ning pult ei reageeri.
pult ilmselt ok kuna vajadusel suudab TV välja/sisse lülitada. proovitud erinevaid võrgukaableid.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 20:16:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel selline kooslus: teine vaatajakoht ruckustega ja tg784 tekitab tubase wifi icon_question.gif Ei saa mina enam kohe kuidagi neid kõverikke tööle. Logisin saatjasse ja tegin reseti, vastuvõtjale torkasin tiku sumpsi ja ka resett. Ja enam raiped teineteist ära ei tunne icon_sad.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 15.02.2011 22:09:29 vasta tsitaadiga

pead tegema ruckuste paaritamise.. kevad ongi kätte jõudmas juba icon_biggrin.gif


http://www.elion.ee/docs/abi_info/seadistusjuhendid/ruckus_paigaldusjuhend_est.pdf
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 14:47:44 vasta tsitaadiga

jaars, ma neid paaritand, niiet aknad higised icon_biggrin.gif Peale resettimist hoidsin kaablit pool tundi kahevahel, alles siis võtsid teineteist omaks. Hommikuks on tõenäoliselt jälle tuled kollased.

edit: Ja ongi... vaatab, kas palja restartimisega saab teised tööle.

edit2: Ei saa, masendav... kopp.gif

edit3: Seadmetel garantii läbi ka, helistasin teh-toele, lubati, et paari tunni jooksul võtab spetsialist ühendust ja kui muidu ei saa, siis viib seadmed testimisele. Saaks vähemalt selguse majja, kas on vaja alternatiive hakata otsima, või ei.
Teh-toe väitel olevat sarnaseid probleeme teistelgi.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:00:56 vasta tsitaadiga

kui alternatiivi otsid, siis see paarike, mis läbi elektripistiku töötab, siiani töötanud laitmatult thumbs_up.gif
Kõvasti odavamad kui rucus olid ka, vist. Igatahes eelmise aasta sygisest tänaseni pole mingeid probleeme

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:05:59 vasta tsitaadiga

jeesus188, need eeldavad tipp-topp kaabeldust icon_question.gif Ma endal vedasin kap-remondi käigus juhtmestiku uue, aga samas spetsialist pole. Hea, kui saaks testida kuidagi ühte seadmepaari.
Kuidas nad voolukõikumistele reageerivad icon_question.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.02.2011 15:13:17 vasta tsitaadiga

Kaabeldus pole ilmselt nii määrav...pigem häired ja see, et kuidas sul faasid jaotatud.
Korteris ilmselt töötab üsna muretult - seal tavaliselt vaid köök 3 faasi ja kõik muu ühe peal.
-------------------------
Mul kodus ka ilmselt elektrik hoiaks peast kinni icon_razz.gif
Põhiosa on uus veetud, aga kindlalt töötab vaid sama korruse piires kuna faasidevahel korralik jagamine tehtud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:18:02 vasta tsitaadiga

Mnjahh... mul 2 korterit kokku ehitatud ja kumbagisse tuleb peakilbist eraldi kaabeldus.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.02.2011 15:32:32 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Mnjahh... mul 2 korterit kokku ehitatud ja kumbagisse tuleb peakilbist eraldi kaabeldus.

Kui sama kaitsme all kokku saab pole ilmselt probleemi icon_smile.gif
Aga mul ka teema, et hui tean, mis kuskile läheb. Muidu kõige muu pärast vaataks ise ka just selle süsteemi poole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:38:07 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
kasutuses kolmik lahendus ja amino 110 box.
iga 2 sec. tagant vilgub punane tuluke boxil. pilti ees ei ole ning pult ei reageeri.
pult ilmselt ok kuna vajadusel suudab TV välja/sisse lülitada. proovitud erinevaid võrgukaableid.


Ehk on võimalust teist toiteadapterit proovida. Mul ka vilkus ja adapter oli õhtul

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:41:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

Kui sama kaitsme all kokku saab pole ilmselt probleemi icon_smile.gif

Eraldi kaitsmed. Sellepärast tahakski enne loomkatseid teha.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:43:35 vasta tsitaadiga

ivokas, tellid e-poest, siis saad 14 päeva jooksul tagastada.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:49:10 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
ivokas, tellid e-poest, siis saad 14 päeva jooksul tagastada.

Tõsine pidur olen, et ise selle peale ei tulnud icon_biggrin.gif icon_redface.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:49:40 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Magic kirjutas:

Kui sama kaitsme all kokku saab pole ilmselt probleemi icon_smile.gif

Eraldi kaitsmed. Sellepärast tahakski enne loomkatseid teha.

Kaitsmed küll erinevad, aga arvesti vaid üks? Ühefaasiline?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:55:24 vasta tsitaadiga

Arvesti üks ja ühefaasiline.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:56:51 vasta tsitaadiga

Siis ei tohiks probleemi olla, aga eks sa proovid ise järele.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 327, 328, 329 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.