|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
12.02.2011 18:49:24
|
|
|
| Ava meedia- Hõiveseade- ...... siin kõik seaded järgi proovitud. Digi usb pulgaga (väliantenn) oli DVB-T, 626000, 8MHz ja pilt ees.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.02.2011 19:00:57
|
|
|
VLC analoogi vist ei tunnista?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.02.2011 19:03:10
|
|
|
sellel tv kaardil peaks mingi sobiv soft ka olema ju. Miski, mis oskaks AV sisendi pilti näidata (ja vajadusel ka salvestada).
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
13.02.2011 00:38:43
|
|
|
Ise kasutasin analoog TV kaardi ajastul Dscaler4 nimelist programmi (linuxiga sai sama asjaga hakkama TVTime). Ka VLC oskas pildi ette manada, lihtsalt oli vaja rohkem eeltööd teha, et see sinna tuleks (kõik settingud käsitsi paika)
Originaaltarkvara ja muid programme ei kasutanud - enamasti ei meeldinud interface neil.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
13.02.2011 11:47:14
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
Ise kasutasin analoog TV kaardi ajastul Dscaler4 nimelist programmi (linuxiga sai sama asjaga hakkama TVTime). Ka VLC oskas pildi ette manada, lihtsalt oli vaja rohkem eeltööd teha, et see sinna tuleks (kõik settingud käsitsi paika)
Originaaltarkvara ja muid programme ei kasutanud - enamasti ei meeldinud interface neil. |
Selle programmi setup näitab auto detect kaartiks Philips FI236 NTSC. Aminost tuleb Pal-g? Et siis selle kaardiga pilti ette ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
13.02.2011 11:58:28
|
|
|
macc, VLC-st pead video input pini õigeks panema, proovi järgi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
13.02.2011 13:08:21
|
|
|
| macc, DScaleri menüüs sai valida ka, et kas NTSC või PAL, proovida võib. Pilt peaks ikka ette tulema, kui kaart korras, lihtsalt NTSC settingu puhul oleks mustvalge pilt.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
13.02.2011 13:12:57
|
|
|
| Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
13.02.2011 18:33:45
|
|
|
| kasutaja01 kirjutas: |
| Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p. |
Vali 1080i scart/rgb/hdmi . See oleneb videosisendist. Vali ainult juhul, kui Sul on HDMI! Tagab kõige parima pildi, võin kunagi pikemalt rääkida miks. Hetkel on saunabaasis pidu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
13.02.2011 21:56:13
|
|
|
Ruckuse junnidega on mingi jama. Teises vaatajakohas algul polnud hommikuti pilti, aitas ruckuste restart. Aga kuna ei tundunud olevat selline teguviis igal jumala hommikul normaalne, siis sai ühendust võetud teh-toega, kes oletas, et äkki kodune wifi võrk segab nende kõverike omavahelist suhtlust. Okey, resett mõlemale ja seejärel elioni kodulehel oleva õpetuse järgi sai wifi kanal muudetud smart-selectilt algul kanalile 4 ja tulemuse puudumisel kanalile 8 + reboot. Tulemus on selline, et paaritamisel need junnid ei taha enam teineteist ära tunda Wifi- ning signaalitugevuse tulukesed jäävad kollaselt põlema, või parimal juhul lähevad ainult korraks roheliseks.
Kas kõlbavad vareste loopimiseks, või on mingit head nõu kellelgi pakkuda
Tänud ette.
edit: Sai teisi voolust välja tõmmatud ja uuesti paaritatud, mingi ime läbi hakkasid tööle. Eks näis, kas hommikul tuleb jälle restartima hakata...
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
13.02.2011 21:57:37
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| kasutaja01 kirjutas: |
| Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p. |
Vali 1080i scart/rgb/hdmi . See oleneb videosisendist. Vali ainult juhul, kui Sul on HDMI! Tagab kõige parima pildi, võin kunagi pikemalt rääkida miks. Hetkel on saunabaasis pidu. |
Aga kas ma ei peaks arvestama sellega, et telekas on 1080p? Või on 1080i igaljuhul parem variant?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.02.2011 15:01:50
|
|
|
Mis seis selle saadete arvutisse salvestamisega on? Eile proovisin üle tüki aja ühte saadet TV3-st salvestada, kuid pärast x aega jooksis pilt kokku. Kas see on nüüd loetud illegaalseks tegevuseks või? HV Wiki on ka vist tükk aega uuendamata.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.02.2011 15:11:34
|
|
|
Ei tea, mul laupäeva õhtul toimis kõik normaalselt
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.02.2011 15:17:27
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ei tea, mul laupäeva õhtul toimis kõik normaalselt |
Mul on 2 vaatajakohta. Alguses proovisin ühest august - toimis 2 minutit. Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
14.02.2011 15:18:57
|
|
|
| Markspoiss kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Markspoiss kirjutas: |
| terv, siuke huvitav küss, et kui ma nüüd olen oma elioni kannid välja ostnud... näiteks sooviksin oma digiboxi kasutada ka muul eesmärgil... nt. ei kasuta enam elioni otstarbeks seda aminet 110-t kuna olemas on uus hd box... aga tahaks sinna nagu originaal softi saada tagasi (nö. teahase seadmete taastamist teha) siis kuidas see võimalik oleks? mis selle junni parool oleks või noh kust saada seda? peaks ju ikka siuke õigus olema, et kui ma olen selle välja ostnud siis teen mis tahan sellega... samas oleks soov ka vanast softist miski backup teha kui võimalik... |
Kuna Amino Aminet 110-nes on pärast lepingu lõppu alles veel krüptovõtmed ei lase sul keegi sellest backupi teha. Kõik allpool kirjeldatu ei anna mingit Elionipoolset tuge.
Kuidas aga Amino 110-t flashida : http://www.lecentre.net/blog/archives/694
Firmware
http://www.upload.ee/files/863296/A110.RUSSIAN.0.9.5-fresco_j27-5.tgz.html
Middleware
Ei anna, ehita ise või pane pihta STV-lt, juhul kui annavad. |
kas seda on keegi siit foorumlastest läbi teind ka? krt ma siin mässand seal linuxis aga ei essugi.. ja seal vähe teise versiooni kohta ka see tehtud mida ma netist ei leia:( kas kuidagi lihtsamalt ei saa seda asja sinna selga kihutada? tftp vms iganes?
EDIT:
teab keegi seda neetud amino 110 managment passwordi? vahep see kunagi liikus digi-tv.ees aga jah... krt ma ei kasuta seda boxi enam sel eesmärgil ja tahaks sinna teise softi ja asjad selga asta ja ligi saada... ehk mõni on nii hea saadab kas meilile või siis pm-iga selle mulle.
EDIT: pidin küsima veel, et mis on digiboxi ip aadress? |
et siis ehk oskab keegi aidata?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.02.2011 16:50:53
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit. |
Tulemüür blokib? Kanali uuesti tellimine käis vist umbes iga paari minuti tagant?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.02.2011 17:11:12
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit. |
Tulemüür blokib? Kanali uuesti tellimine käis vist umbes iga paari minuti tagant?
|
Kanali uuesti tellimine? Kui ma proovisin pärast kokkujooksmist uuest käima panna, ei toiminud asi enam üldse. Ja nüüd ei tulegi enam arvutisse pilti.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
14.02.2011 17:16:13
|
|
|
Ei saa Aminost läbi tv-kaarti kuidagi pilti ette. Proovisin mitu korda sama kaabli tv taha panna ja seal tuli pilt kohe ette.
Kas tv-kaart ei suhtle ikkagi selle Aminoga? Proovitud mitu tv kaarti läbi. Softe ka erinevaid proovitud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.02.2011 17:50:00
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Ja nüüd ei tulegi enam arvutisse pilti. |
Kenasti tuleb, ju sul seal mingi kohalik probleem on. Kindel, et tulemüür pole süüdi?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
14.02.2011 17:57:32
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Ja nüüd ei tulegi enam arvutisse pilti. |
Kenasti tuleb, ju sul seal mingi kohalik probleem on. Kindel, et tulemüür pole süüdi?
|
Ei üritagi esialgu kanaleid leida. Saaks sellegi pildi ette mida Amino ilma võrgukaablita näitab (network problem veakast).
Lükkasin nüüd telefoni videoväljundi sinna tv-kaarti videosisendisse. No ei võtnud saatan sellest ka pilti ette. Viga siis ikka kaarti seadistustes?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.02.2011 18:03:37
|
|
|
| macc kirjutas: |
| Kas tv-kaart ei suhtle ikkagi selle Aminoga? |
Miks peaks TV kaart Aminoga suhtlema? Amino saadab 38. kanali peal signaali välja ja TV kaart muudkui näitab. Antennikaabliga. Sedasi näitab?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
14.02.2011 18:34:22
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| macc kirjutas: |
| Kas tv-kaart ei suhtle ikkagi selle Aminoga? |
Miks peaks TV kaart Aminoga suhtlema? Amino saadab 38. kanali peal signaali välja ja TV kaart muudkui näitab. Antennikaabliga. Sedasi näitab?
|
teler näitab, kaart paraku mitte.
lasen pildi Aminost kaarti kollasest otsast:
http://cache.osta.ee/i/auctions/large/4c/dc/a3dda0393585700dbbb6beda9ed1dc4c.jpg
Pilt peaks ju ilma otsingutta ette tulema? Kanaleid vahetan ju puldist läbi Amino.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
14.02.2011 18:40:15
|
|
|
| kasutaja01 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| kasutaja01 kirjutas: |
| Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p. |
Vali 1080i scart/rgb/hdmi . See oleneb videosisendist. Vali ainult juhul, kui Sul on HDMI! Tagab kõige parima pildi, võin kunagi pikemalt rääkida miks. Hetkel on saunabaasis pidu. |
Aga kas ma ei peaks arvestama sellega, et telekas on 1080p? Või on 1080i igaljuhul parem variant? |
Kanalite tootjad ei paku samuti minuteada tuge niipalju ehk vähesed striimivad kõrglahutuskvaliteediga. 1080i on hetkel lagi, boksi kohapealt pole probleeme enamat anda.
markspoiss, kõigepealt lase boks tühjaks ja siis käivita dhcp. Elioni managment ei puhu siinjuhul pilli. TFTP-st pole siin juttugi. Amino on eriline seade, mida on suhteliselt keeruline pöördprojekteerida.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.02.2011 19:42:27
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Ja nüüd ei tulegi enam arvutisse pilti. |
Kenasti tuleb, ju sul seal mingi kohalik probleem on. Kindel, et tulemüür pole süüdi?
|
Proovisin maciga uuesti. 3 mintsa jookseb pilt ja siis vsjo. Kui tulemüür oleks süüdi, siis ei oleks ju mingit ajutist töötamist. Proovin pc-ga.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.02.2011 19:50:53
|
|
|
| Kindel, et IGMP (versioon 2 ikka) paketid müürist läbi lähevad? F-Secure näiteks ei lase neid läbi. Kanali tellida millegipärast küll saab, aga iga paari minuti tagant tellimust uuendada ei saa ja kanali tellimust tühistada ka ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.02.2011 19:54:18
|
|
|
PC ka ei funka. See oleks nagu ruuteris kinni kuidagi. Mingi hetk töötab ja siis ta arvab, et selle ühenduse otsas on arvuti ja see tahab tavalist internetti, mitte digitv (proovin siin maakeeli rääkida). Arvan nii sellepärast, et tavaline nett hakkab tööle.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
14.02.2011 19:59:07
|
|
|
| weasel kirjutas: |
Mul on 2 vaatajakohta. Alguses proovisin ühest august - toimis 2 minutit. Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit. |
10.0.0.0 tuleb vist ka digiTV võrgukaarti ruutida. Kui ma õigesti mäletan, siis tulid IGMP group membership päringud mingilt kummaliselt IP-lt. Kui nendele ei vasta, siis pannaksegi striim umbes minuti või pooleteise pärast kinni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.02.2011 20:21:15
|
|
|
Mul kh 2 vaatajakohta ja kõik toimib. Samuti MAC muudetud. (samuti tean veel hulka rahvast kelle toimib)
Kui muu ei aita siis ruuteri uuesti seadistamine ehk (hiad reset nuppu all ning siis 5 min jooksul peaks uuesti uue condi selga tõmbama automaatselt). Oli vist midagi nii, mõni elioni töötaja võiks kinnitada.
Siin varem kh juttu sellest olla, võid otsida, ehk leiad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
14.02.2011 20:29:11
|
|
|
macc, vaata, kas programmi seadetes sisendid paigas on. Samas, ei välista ma varianti, et kaart ise / juhtmejupp on õhtal. Igaksjuhuks vaata seda pilti.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
14.02.2011 21:05:51
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| kasutaja01 kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| kasutaja01 kirjutas: |
| Kui vaadata motorola digiboksi tehnilise seadete alt videoväljundit, siis seal on neid terve joru...scart RGB, HDMI 720, HDMI 1080i, HDMI 1080p jne terve rida. Kas seal on mingit vahet ka mis valida? Telekas ise peaks olema mul 1080p. |
Vali 1080i scart/rgb/hdmi . See oleneb videosisendist. Vali ainult juhul, kui Sul on HDMI! Tagab kõige parima pildi, võin kunagi pikemalt rääkida miks. Hetkel on saunabaasis pidu. |
Aga kas ma ei peaks arvestama sellega, et telekas on 1080p? Või on 1080i igaljuhul parem variant? |
Kanalite tootjad ei paku samuti minuteada tuge niipalju ehk vähesed striimivad kõrglahutuskvaliteediga. 1080i on hetkel lagi, boksi kohapealt pole probleeme enamat anda.
markspoiss, kõigepealt lase boks tühjaks ja siis käivita dhcp. Elioni managment ei puhu siinjuhul pilli. TFTP-st pole siin juttugi. Amino on eriline seade, mida on suhteliselt keeruline pöördprojekteerida.  |
kuidas ma selle tühjaks saan? oskad ehk mind aidata selles suhtes?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
14.02.2011 21:26:47
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
macc, vaata, kas programmi seadetes sisendid paigas on. Samas, ei välista ma varianti, et kaart ise / juhtmejupp on õhtal. Igaksjuhuks vaata seda pilti.  |
Sain pildi ette. Häält kahjuks mitte . Katsetan veel erinevate sisenditega.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
14.02.2011 21:46:29
|
|
|
| loox kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
Mul on 2 vaatajakohta. Alguses proovisin ühest august - toimis 2 minutit. Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit. |
10.0.0.0 tuleb vist ka digiTV võrgukaarti ruutida. Kui ma õigesti mäletan, siis tulid IGMP group membership päringud mingilt kummaliselt IP-lt. Kui nendele ei vasta, siis pannaksegi striim umbes minuti või pooleteise pärast kinni. |
Kuidas ma seda teen?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
14.02.2011 22:40:19
|
|
|
| macc kirjutas: |
Sain pildi ette. Häält kahjuks mitte . Katsetan veel erinevate sisenditega. |
Peale häälesisendite valimist proovi ka reset card teha, millegipärast on the fly see alati ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
15.02.2011 04:00:56
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| loox kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
Mul on 2 vaatajakohta. Alguses proovisin ühest august - toimis 2 minutit. Siis proovisin teisest august - ka 2 minutit. |
10.0.0.0 tuleb vist ka digiTV võrgukaarti ruutida. Kui ma õigesti mäletan, siis tulid IGMP group membership päringud mingilt kummaliselt IP-lt. Kui nendele ei vasta, siis pannaksegi striim umbes minuti või pooleteise pärast kinni. |
Kuidas ma seda teen? |
Ega ma täpselt ei tea, kuidas Windowsis asi käib ja milliseid ruute vaja on. Käsureal route käsk laseb neid muuta, route /h näitab õpetust.
Interface (IF) järele tahtis XP mingit indeksit, ühe võrgukaardiga sobis 2 sinna. Gateway-ks võib ka võrgukaardi enda IP-d proovida, kui muu ei aita. Kui valesti läheb, saab route delete-ga ära kustutada.
Linuxis näeb mul digiTV kaardi ruutingutabel nii välja:
Destination Gateway Genmask Flags Metric Ref Use Iface
84.50.149.0 10.252.0.1 255.255.255.0 UG 0 0 0 eth1
84.50.255.0 0.0.0.0 255.255.255.0 U 0 0 0 eth1
10.252.0.0 0.0.0.0 255.255.192.0 U 0 0 0 eth1
10.0.0.0 0.0.0.0 255.0.0.0 U 0 0 0 eth1
224.0.0.0 0.0.0.0 240.0.0.0 U 0 0 0 eth1
|
224 algav route on multicast ja on Sul juba ilmselt olemas.
10.0.1.1 pealt tuleb mul hoppis striim ise, selle jaoks pole vist Windowsis marsruuti vajagi.
IGMP päring tuleb 84.50.255.80 pealt, selle jaoks on täiendavat route'i vaja.
84.50.149.0 marsruudi paneb dhcp klient ise püsti, aga see ei hõlma vajalikku piirkonda.
Konkreetsed aadresside piirkonnad võivad eri kohtades erinevad olla, nii et võibolla peab Wireshark-iga sniffima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
15.02.2011 19:51:45
|
|
|
kasutuses kolmik lahendus ja amino 110 box.
iga 2 sec. tagant vilgub punane tuluke boxil. pilti ees ei ole ning pult ei reageeri.
pult ilmselt ok kuna vajadusel suudab TV välja/sisse lülitada. proovitud erinevaid võrgukaableid.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
15.02.2011 20:16:02
|
|
|
Kas kellelgi veel selline kooslus: teine vaatajakoht ruckustega ja tg784 tekitab tubase wifi Ei saa mina enam kohe kuidagi neid kõverikke tööle. Logisin saatjasse ja tegin reseti, vastuvõtjale torkasin tiku sumpsi ja ka resett. Ja enam raiped teineteist ära ei tunne
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
16.02.2011 14:47:44
|
|
|
jaars, ma neid paaritand, niiet aknad higised Peale resettimist hoidsin kaablit pool tundi kahevahel, alles siis võtsid teineteist omaks. Hommikuks on tõenäoliselt jälle tuled kollased.
edit: Ja ongi... vaatab, kas palja restartimisega saab teised tööle.
edit2: Ei saa, masendav...
edit3: Seadmetel garantii läbi ka, helistasin teh-toele, lubati, et paari tunni jooksul võtab spetsialist ühendust ja kui muidu ei saa, siis viib seadmed testimisele. Saaks vähemalt selguse majja, kas on vaja alternatiive hakata otsima, või ei.
Teh-toe väitel olevat sarnaseid probleeme teistelgi.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.02.2011 15:00:56
|
|
|
kui alternatiivi otsid, siis see paarike, mis läbi elektripistiku töötab, siiani töötanud laitmatult
Kõvasti odavamad kui rucus olid ka, vist. Igatahes eelmise aasta sygisest tänaseni pole mingeid probleeme
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
16.02.2011 15:05:59
|
|
|
jeesus188, need eeldavad tipp-topp kaabeldust Ma endal vedasin kap-remondi käigus juhtmestiku uue, aga samas spetsialist pole. Hea, kui saaks testida kuidagi ühte seadmepaari.
Kuidas nad voolukõikumistele reageerivad
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.02.2011 15:13:17
|
|
|
Kaabeldus pole ilmselt nii määrav...pigem häired ja see, et kuidas sul faasid jaotatud.
Korteris ilmselt töötab üsna muretult - seal tavaliselt vaid köök 3 faasi ja kõik muu ühe peal.
-------------------------
Mul kodus ka ilmselt elektrik hoiaks peast kinni
Põhiosa on uus veetud, aga kindlalt töötab vaid sama korruse piires kuna faasidevahel korralik jagamine tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
16.02.2011 15:18:02
|
|
|
Mnjahh... mul 2 korterit kokku ehitatud ja kumbagisse tuleb peakilbist eraldi kaabeldus.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.02.2011 15:32:32
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Mnjahh... mul 2 korterit kokku ehitatud ja kumbagisse tuleb peakilbist eraldi kaabeldus. |
Kui sama kaitsme all kokku saab pole ilmselt probleemi
Aga mul ka teema, et hui tean, mis kuskile läheb. Muidu kõige muu pärast vaataks ise ka just selle süsteemi poole
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
16.02.2011 15:38:07
|
|
|
| digweed kirjutas: |
kasutuses kolmik lahendus ja amino 110 box.
iga 2 sec. tagant vilgub punane tuluke boxil. pilti ees ei ole ning pult ei reageeri.
pult ilmselt ok kuna vajadusel suudab TV välja/sisse lülitada. proovitud erinevaid võrgukaableid. |
Ehk on võimalust teist toiteadapterit proovida. Mul ka vilkus ja adapter oli õhtul
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
16.02.2011 15:41:30
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Kui sama kaitsme all kokku saab pole ilmselt probleemi
|
Eraldi kaitsmed. Sellepärast tahakski enne loomkatseid teha.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
16.02.2011 15:43:35
|
|
|
| ivokas, tellid e-poest, siis saad 14 päeva jooksul tagastada.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
16.02.2011 15:49:10
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| ivokas, tellid e-poest, siis saad 14 päeva jooksul tagastada. |
Tõsine pidur olen, et ise selle peale ei tulnud
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
16.02.2011 15:49:40
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Kui sama kaitsme all kokku saab pole ilmselt probleemi
|
Eraldi kaitsmed. Sellepärast tahakski enne loomkatseid teha. |
Kaitsmed küll erinevad, aga arvesti vaid üks? Ühefaasiline?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
16.02.2011 15:55:24
|
|
|
Arvesti üks ja ühefaasiline.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
16.02.2011 15:56:51
|
|
|
| Siis ei tohiks probleemi olla, aga eks sa proovid ise järele.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|