Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  akuelementide vahetamine dv6000 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 18:55:37 akuelementide vahetamine dv6000 vasta tsitaadiga

tervist!
küsimus järgmine,
kiskusin 3 akut lahti, testriga üle, ühel akul 1 element näitas 0,
teisel 2 elementi ja kolmandal ka 2 elementi 0
kuda ma naad käima saaks?
lükkan terved vanade asemele? icon_smile.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 13:18:41 vasta tsitaadiga

panned nendest mis 0 ei näita 1 korraliku kokku?
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.10.2010 14:04:23 vasta tsitaadiga

xtro: Akuelementid omavaheline kokkuladumine ikka nii lihtsalt ei käi. icon_wink.gif

Kokku saab panna täpselt ühesuguse jääkmahtuvusega akuelemendid, mitte erineva väärtusega akuelemente. J
a selle väljamõõtmine, et kuipalju on mingil akul jääkväärtust, on üsna tüütu ja keerukas protsess ning see on ka üks peamisi põhjuseid, miks paljud "akutaastusfirmad" on loobunud Liitiumakude taastamisest.

Erinevate akuelementide kokkuladumisel ootab ees kaks äärmust:
1. Koheselt uuesti tühi aku / või mõne minuti töötav aku
2. Aku ülekuumenemine, lekkimine - millega omakorda kõige halvemal juhul võib kaasneda aku süttimine või plahvatamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 14:07:00 vasta tsitaadiga

Kodanik otsib mõne tuttava mudelisti, kellel on laadija mis suudab tühjendada ja mõõta liitiumaku mahtuvust ja sorteerib elemendid ära. Väike erinevus mahtuvustes ei tee väga hullu, eriti kui on valik, visata kõik minema või proovida icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 22:31:35 vasta tsitaadiga

seda küll, ma ei tea, peab max 30 minni icon_lol.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.10.2010 23:01:03 vasta tsitaadiga

Nende "laadijatega" laaditakse ja laetakse Nikkel ja Kaadium akuelemente, mitte Liitiumi omi. Liitiumil on t2iesti omamoodi laadimis- ja tyhjendusgraafikud. Ja igayks v6ib m6tiskleda, et miks on nii neetult keerukad laadimis- ja kontrollahelad ehitatud nii l2pparite emaplaatidele, kui ka akuplokkide sisse.

K6ik need kontrollerid tegelevad kahe asjaga, et akuelemente yle / ja l6hki ei laeta v6i et suure kuumusega nendest keemia v2lja ei keeks.
Mul on kusagil spetsiaalselt s2ilitatuna HP Compaqist p2rit akuelement, mis on nii k6vasti keema l2inud, et "metallkonteiner" on l6hki lo"o"dud.

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 07:05:09 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif hull värk,aga siis peaksin tegema nii: icon_question.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 07:41:38 vasta tsitaadiga

odavam tuleks tellida uus aku välismaalt vast
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.10.2010 08:12:38 vasta tsitaadiga

The_Boss: Eks nende akude tellimisega on ka nii ja naa. Kui tellid / ostad ametlikust esindusest, siis võid kindel olla, et saad uue ning töökorras aku. Ja kui aku ei tööta, saad vähemalt pretensiooni esitada või garantiikorras järgmise vastu vahetada.

Kui osta see aga suvalisest E-baist või mujalt - kus reklaamitakse, et müüme kordatehtuid-taastatud akusid - siis võib vabalt lennata olukorra otsa, kus akusse on kokku topitud suvalised elemendid ja siis läppar näitab, et "see aku on kutu".
- Reaalselt hiljuti nähtus seik, kus osteti "odavalt" taastatud aku ja mis tuli minema visata, kuna sellega polnud midagi teha. Ja õnnetu läppari omanik oli lihtsalt rahast ilma.
------------------------------------------
ainstain: Eks pead ise pusima ja siis näed, kaugele välja jõuad ja mis tulemustega. icon_smile.gif
See on nii, nagu pudrukeetmisega - ikka ise pead pudru valmis saama ja siis näed, et kas puder tuli maitsev ja söödav või pead pudru ära viskama.
Sellest on vähe, et teleriekraanil mõni telekokk pudru keedab - ikka ise tuleb kööki minna ja seal puder valmis vaaritada. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 14:07:17 vasta tsitaadiga

seda küll, aga kust saada odav aku? icon_lol.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 02.11.2010 11:29:33 vasta tsitaadiga

saan testida ja mõõta lapatsite akuelemente. Leian ka uued kontrollitud elemendid. Uuematel akudel tuleb ka akus asetsev eeprom "resettida"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 20:03:31 vasta tsitaadiga

nax,mis hinnaga?
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quvalda
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2010




sõnum 03.11.2010 21:20:16 vasta tsitaadiga

nax kirjutas:
saan testida ja mõõta lapatsite akuelemente. Leian ka uued kontrollitud elemendid. Uuematel akudel tuleb ka akus asetsev eeprom "resettida"


Mul on ka kavas ühele HP Pavilion dv6 akule harakiiri teha, sest ta vaeseke on vahepeal ära koolnud.
Mul uued akud olemas (ühe uue purukskukkunud läpaka aku detailid) aga selguseta on see toiming, et uuematel akudel tuleb ka akus asetsev eeprom "resettida" . Mida ja kuidas seda EEPROM "RESETTIMIST" teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 04.11.2010 11:48:05 vasta tsitaadiga

Kui aku elemendid lihtsalt välja võta, siis uute asemele pannes läpakas akut ära ei tunne ja ei hakka laadima. Kaval oleks elemendid nii vahetada, et elektroonikale mis asub aku sees, jätta pinge peale- ühendades paralleelselt välise toite.

ainstain kui palju kulutaksid testimiseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robema
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 22:45:13 vasta tsitaadiga

Minu arust tasub aku elementide vahetamisega tegeleda ainult lihtsalt suurest huvist elektroonika vastu või siis tõesti mingite haruldaste mudelite akude taastamiseks. Eeprommi ei "resetita" vaid kirjutatakse ümber ja seda aitab teha suur ja võimas google.
_________________
1+1=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 05.11.2010 23:49:24 vasta tsitaadiga

Korra olen proovinud vanade jäänuste üheks kokkulappimist, aga vaeva rohkem kui asi väärt. e-bay'st saab odavalt ja mugavalt.
DV6000 aku alla 300 kohaliku raha.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.11.2010 01:14:54 vasta tsitaadiga

Internetis myydavate akudega on nii ja naa - v6ib saada korraliku kauba, kui ka sellise, mille v6ib minema visata.
Viimatin2htu oli tyhi ja mittelaadiv ja mida ka arvuti ei tunnistanud...
Enne seda oli millalgi n2iteks selline, millel ei suudetud korpust 6igesti kokku saada - vahe oli a 2mm ning selle tulemusena aku oma pessa ei mahtunud.

Nii, et nett on puhtalt enda riskimise koht...

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 11:04:27 vasta tsitaadiga

Kui korralikud elemendid tasuta käes, siis tasub vahetada küll.
AGA elemendid peavad olema identsed! Suvalisi kokku laduda EI SAA.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 19:09:51 vasta tsitaadiga

no ma ostaks uue aku, aga need nii kirved, tahaks lihtsalt 1h korralikult netisistumisrõõmu või rohkem, aga akud kallid icon_lol.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 21:05:30 vasta tsitaadiga

See isetegemine tuleb kallim, kui ebay abil tellimine..300 pole ju palju aku eest, mis töötab.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 06.11.2010 21:12:17 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga akuelemendid liiguvad? Või mis hinnast alates element kalliks osutub?

viimati muutis nax 06.11.2010 21:14:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 21:14:44 vasta tsitaadiga

Mis elemendid seal üldse on?
Igatahes ühes akus peaks 6 elementi olema. kuni 500 maksaks uus aku, ehk element peaks alla 100 maksma, et oleks mõtet sellel ise tegemisel.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 06.11.2010 21:16:12 vasta tsitaadiga

Aga mahtuvus mAh? 4000mAh?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 06.11.2010 21:24:06 vasta tsitaadiga

Võin eksida, aga seal peaks vist 18650 Li-Ion elemendid olema. Ja tuleks hankida klemmidega, muidu tuleb raha eest veel klemmide külge keevitamine lasta teha.
Kallim tuleb see igast asendist kui terve aku tellimine.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 06.11.2010 22:02:54 vasta tsitaadiga

momendil(kodus sahktlis) on olemas täpselt 7 elementi. Uued ja kõikidel mahutavus 2400mAh +/- 50mAh. Tüki hind 65eek. Kes tahab saab ise teha endale uue aku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.11.2010 22:16:38 vasta tsitaadiga

Ega sellest külmkeevitusest (punktkeevitusest) nagunii pääsu pole - on siis juba "latt" olemas või mitte. Ka "latid" omavahel tuleb sel juhul keevitusega ühendada.

Aga kui kõikvõimalikke "latte" on liialt palju - või kui need on liialt tugevad /jäigad, siis ei mahu see kupatus enam akukorpusesse ära ja jääb selline "paks põrsas", mis ei mahu jällegi aku pessa omakorda ära. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 07.11.2010 01:56:40 vasta tsitaadiga

dv6000 puhul mahub joodetud latid akukorpusesse ilusti ära...aga jah, peab sellega arvestama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.11.2010 02:03:10 vasta tsitaadiga

Lihtsalt olen n2inud "yht p6rsast", mis kusagilt netist osteti "uue ja terve p2he". See küll ei l2inud miskitmoodi DV6000 pessa.
Mis sinna sisse taotud oli, seda ei tea, aga korpuste poolte vahel oli vahe sees, uhked kleepsud ja kirjad kah peale veetud, et k6ik OK...

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2010 19:45:59 vasta tsitaadiga

kas autoakut ei anna paavianile taha ühendada? icon_lol.gif icon_question.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 10.11.2010 01:26:32 vasta tsitaadiga

saab ikka, väheke nokitsemist thumbs_up.gif
Toshiba valmistas läpakaid, mille akule sai kütuseelemendi taha pista.


viimati muutis nax 19.11.2010 12:41:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.11.2010 10:26:19 vasta tsitaadiga

ainstain: Ja võib pärast töötada aku-rezhiimi kiirusega. DV kohta täpselt ei tea, aga kui kunagi sai ühe Ordi masinaga katsetatud, siis sellega oli selliselt, et töötas, aga samasuguses säästurezhiimis, nagu ka aku pealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 20:23:41 vasta tsitaadiga

ei seee pole mureks, autu aku paneksin lauaalla(nagu ups) kui siin vool kaob,siis hea mingiaeg netis olla, kaua ei tea autoakuga saaks? icon_question.gif icon_biggrin.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.11.2010 20:51:37 vasta tsitaadiga

Keskmised upsid on mingi 12Ah ehk, autoaku enamasti 55-60Ah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 10.11.2010 21:34:06 vasta tsitaadiga

läpaka aku oli ca 4AH, nii et väga jämedalt öelda 10 korda kauem. ehk 30tundi. Pane päikesepaneel juurde ja saad 40tundi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 11:22:35 vasta tsitaadiga

hmm, ja kui vool ära, mis asi siis seda netti Sinuni toob?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 11:45:34 vasta tsitaadiga

vallo kirjutas:
hmm, ja kui vool ära, mis asi siis seda netti Sinuni toob?

usb pesas resideeruv netipulk?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 12:45:01 vasta tsitaadiga

no sõltub kust see nett sinna pulka satub icon_wink.gif
Mul on kogemus mingi aasta lumemöölust, et mobiilimastid pakivad ennast umbes 1,5-2 tunniga kokku.
Kui aga nett mööda kaablit koduni jõuab ja alles seal õhku paisatakse, siis peaksid ka kodused seadmed olema upsitud sellise arvestusega, et jaguks piisavalt kauaks ja sedagi eeldusel, et kohalik jaam piisavalt pikalt elus püsib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 12:49:55 vasta tsitaadiga

vallo, seda muidugi.
Mulle on siiamaani segane, kuidas see autoaku sinna läppari külge ühendada plaanitakse - otse (kas pinge klapib?) või läbi upsi (kas UPS'i muundur ka nii kaua järjest töötada suudab) või läbi tavalise laiatarbe 12V->230V inverteri (nendest kolmest nagu kõige mõistlikum).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 17:31:26 vasta tsitaadiga

mul elisa mint ja kui vool ära,siis oleks ka meie küla wifil vool ära(elionpolva)
aga ma sooviks õpetust,kuda see autoaku külge panna, ma paneks muidu selle nö tangiaku, see 6 elemendiga kuivaku(usa)

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 17:32:40 vasta tsitaadiga

ainstain kirjutas:
ei seee pole mureks, autu aku paneksin lauaalla(nagu ups) kui siin vool kaob,siis hea mingiaeg netis olla, kaua ei tea autoakuga saaks? icon_question.gif icon_biggrin.gif

... edu sulle ja su elektroonikale siis selles "happeauruses" toas ... ja teadmiseks veel, et autoaku ei talu täiesti tühjaks koormamist ... "süvatühjendamist" kannatavad paadiakud, kuid nende hinnaklass on ka natuke teine kui auto käivitusakudel ...

_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 15:33:01 vasta tsitaadiga

no mul pole muret seda ka sahvri,keldri panna niiet aurust tuba ei eksisteeri icon_lol.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 10:40:49 vasta tsitaadiga

insekas kirjutas:
ainstain kirjutas:
ei seee pole mureks, autu aku paneksin lauaalla(nagu ups) kui siin vool kaob,siis hea mingiaeg netis olla, kaua ei tea autoakuga saaks? icon_question.gif icon_biggrin.gif

... edu sulle ja su elektroonikale siis selles "happeauruses" toas ... ja teadmiseks veel, et autoaku ei talu täiesti tühjaks koormamist ... "süvatühjendamist" kannatavad paadiakud, kuid nende hinnaklass on ka natuke teine kui auto käivitusakudel ...

10.4V juures tuleb visata pillid kotti. kuigi enamus läpakaid nimetab siis akut juba surnuks nii et sellega pole probleemi. küll on aga jah, igast tervist hävitavad ning ka plahvatusohtlikud tegurid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 12:40:22 vasta tsitaadiga

ehk ühesõnaga:
mis meetodil ma selle aku dv6154eu-le taha keeran? icon_rolleyes.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 17.11.2010 23:17:47 vasta tsitaadiga

Ehk siis otsid endale mingi munduri või 12v to laptopi 19v converter.
Kindlasti on mõlemast ka odavamaid variante, need ainult näidisena.


Paadiakudest: http://www.trojanbattery.com/Products/31-Gel12V.aspx <<< selline oleks nt tore asi... Hind ~396,3€.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 00:10:20 vasta tsitaadiga

Kõige lollikindlam on autolaadija
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nax
HV kasutaja
nax

liitunud: 30.06.2003




sõnum 19.11.2010 12:44:01 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda omast kogemusest, kui suur on autolaadijal energiatarve-reaalne, mitte paberite järgi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 19.11.2010 13:35:47 vasta tsitaadiga

Võta läpaka energiatarve ja jaga see muunduri kasuteguriga, mis laias laastus 0,6-0,8.
_________________
Vähem möla, pikem samm!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  akuelementide vahetamine dv6000
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.