|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jaansalv
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2010
|
04.05.2010 10:21:05
|
|
|
Mis te jebite, nt Intel PRO 100Mbps kaardid maksavad järelturul 25 kr, pange oma arvutisse digiTV vaatamiseks teine kaart lisaks. 25 kr kah kokkuhoid, et raisata aega ja näha vaeva ühe kaardiga.
Kui tahate mõistlikult aega kulutada, siis parem konfige see TG784 bridge peale, STB samuti bridge peale. Kes suudab internetti kasutada ka milleksi muuks kui rates istumiseks, siis see peaks igal juhul TG784'ja bridge peale seadistama. Lihtsalt soovitus.
Vajadusel leiad õpetuse: siit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.05.2010 10:32:43
|
|
|
| fredd kirjutas: |
mingi teema oli just, et nett ei töötanud
connectivity checki tehes ütles, et etherneti ühendust pole, kuigi ruuteril etherneti tuluke põles ja kõik nagu oleks pidanud töötama
tegin uue setupi (minnes tagasi pppoe peale) ja nüüd töötab kõik.
tegin midagi valesti? st kuna nad selle pppoe välja faasivad siis, sest dhcp ei istu kohe üldse mulle |
Seda on tagantjärgi keeruline debugida. Mõnikord võib reset tõesti abiks olla, on endalgi korra see juhtunud. DHCP'ga töötab üldiselt ühendus väga kenasti ja stabiilselt, pole probleeme katkemisega näiteks. Endalgi on ruuteri WANi ots DHCP peal varsti aastakese olnud, käib nagu kulda. IP on ka samaväärne staatilisega, endal näiteks sidusin ka nimega ära, väga mugav.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rokkar15
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2005
|
04.05.2010 14:17:41
|
|
|
| Kuidas ma saaksin Speedtouchile 546 reseti teha, kui 192.168.1.254 küsib user name/passwordi, kuid neid ma ei tea. Ning kui hoida all Speedtouchi reset nuppu kuni Poweri tuli punaseks läheb, küsib ta ikka username/passwordi.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.05.2010 14:49:16
|
|
|
| Rokkar15, Administrator ja põhja all olev modem access code ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rokkar15
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2005
|
04.05.2010 16:15:11
|
|
|
Töötab, suured tänud .
Viimasel ajal on koguaeg internet ära kaduma hakanud, mõtlesin et teeks update, hetkel on peal: Software Release: 7.4.3.2. Oskab keegi öelda kuidas kõige lihtsam updateda oleks ja kus saaks need failid. Ei hakanud kõike seda teemat läbi lappama Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.05.2010 16:39:19
|
|
|
| Rokkar15, kõige lihtsam on helistada 606 9966 ja paluda firmware uuendust. Võid ka vaadata ega modemil pole kondekad sees punnis, tüüpviga selle aparaadi puhul.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hela
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004
|
04.05.2010 21:33:14
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda mismoodi annab Ubuntus 2 võrkariga seda sama asja korraldada, et ühega saab kasutada internetti ja teisest tuleb iptv?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.05.2010 21:53:25
|
|
|
Ei tea, pead ise leiutama hakkama. A kui välja uurid siis ole kena ja anna meilegi teada.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
06.05.2010 11:11:33
|
|
|
| Oskab keegi soovitada alternatiiv seadet Ruckus juhtmevaba komplektile? Mõne teise tootja oma,näiteks linksys vms..
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.05.2010 11:21:36
|
|
|
| Miks Ruckus ise ei sobi?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
06.05.2010 11:29:39
|
|
|
| Vahest hakib ja pole kõige parema signaaliga pilt.Võib olla on midagi paremat tänapäeval saadaval.See ruckus on juba tegelt suhteliselt vana aparaat ka,elionist keegi ei oska öelda kas midagi uut tulemas.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wad
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
06.05.2010 12:24:27
|
|
|
osta 2 wrt54 linksysi ja pane neid omavahel suhtlema
_________________ Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa... |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.05.2010 17:21:03
|
|
|
| wad kirjutas: |
| osta 2 wrt54 linksysi ja pane neid omavahel suhtlema |
Ei tööta niisama lihtsalt, vaja mingi veaparandus vms. maha võtta, muidu jääb pilt hakkima ja ruudutama.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
06.05.2010 22:04:29
|
|
|
| Üks loll küsimus veel,kas on võimalik elioni digiTV signaali kätte saada läbi mingi usb seadme? Mõtlen nagu usb wifi adapter vms..Korter selline mul,et igasugune kaabel ei kannata kriitikat. On võimalik,et näiteks wrt54 ruuter on signaali edastaja ja mingi linksys usb adapter ühendatud telekaga ja sealt saaks signaali kätte?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
06.05.2010 22:09:34
|
|
|
| Rokkar15 kirjutas: |
Viimasel ajal on koguaeg internet ära kaduma hakanud, mõtlesin et teeks update, hetkel on peal: Software Release: 7.4.3.2. Oskab keegi öelda kuidas kõige lihtsam updateda oleks ja kus saaks need failid. Ei hakanud kõike seda teemat läbi lappama Tänud. |
SpeedTouch 546 kõige uuem Elionipoolne soft ongi 7.4.3.2
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.05.2010 23:14:47
|
|
|
| tsitaat: |
SpeedTouch 546 kõige uuem Elionipoolne soft ongi 7.4.3.2
|
jah...
alternatiiviks ruckusele on tulemas poweline adapterid, üle elektrivõrgu saadavad etherneti. alternatiive leiab erinevatest poodidest, Elioni testitud seadmetega läheb veel aega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
06.05.2010 23:22:34
|
|
|
Sõber võttis teise vaatajakoha koos motorola boksiga. Ruuteriks ST780WL.
Ruuterist küll tuleb 2st pordist õige striim läbi, aga pordikiirus törts alla 12mbps.
Mis aja jooksul pordikiirust tõstetakse ja kas siis tekib ruuterisse automaatselt 1 iptv connection juurde?
Probleemiks lihtsalt see, et kahte erinevat SD kanalit vaadates jagub netti ainult 1mbps eest. HD'd saab vaadata vaid siis, kui teine boks väljas. Muidu paneb pange.
ahjaa. teine boks on aminet110
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
07.05.2010 08:46:12
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
Sõber võttis teise vaatajakoha koos motorola boksiga. Ruuteriks ST780WL.
Ruuterist küll tuleb 2st pordist õige striim läbi, aga pordikiirus törts alla 12mbps.
Mis aja jooksul pordikiirust tõstetakse ja kas siis tekib ruuterisse automaatselt 1 iptv connection juurde?
Probleemiks lihtsalt see, et kahte erinevat SD kanalit vaadates jagub netti ainult 1mbps eest. HD'd saab vaadata vaid siis, kui teine boks väljas. Muidu paneb pange.
ahjaa. teine boks on aminet110 |
suht väledalt peaks ikka minema, prooviks teeb ruuterile restardi ja vaatab kas on midagi muutunud. kui ei ole muutunud siis kõne elioni tehnilise toe numbrile 606 99 66 abistavad ja saab asjad korda nii nagu peab
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.05.2010 09:23:20
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
| Üks loll küsimus veel,kas on võimalik elioni digiTV signaali kätte saada läbi mingi usb seadme? Mõtlen nagu usb wifi adapter vms..Korter selline mul,et igasugune kaabel ei kannata kriitikat. On võimalik,et näiteks wrt54 ruuter on signaali edastaja ja mingi linksys usb adapter ühendatud telekaga ja sealt saaks signaali kätte? |
Kui suur vahemaa sul nende seadmete vahel hetkel on?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
07.05.2010 10:06:40
|
|
|
| ca 6-7 meetrit.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.05.2010 10:08:28
|
|
|
| Ma proovisin Trusti usb adaptereid ja umbes selle maa peale veel asi enam vähem toimis.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
07.05.2010 10:28:24
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Ma proovisin Trusti usb adaptereid ja umbes selle maa peale veel asi enam vähem toimis. |
Pildikvaliteet oli talutav?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.05.2010 10:31:34
|
|
|
Ühendasin korra ära ja paistis Ruckusega võrdne olevat. Samas, kui adapterid üksteisest kaugemale viisin, oli asi paha.
Enne ostmist soovitan testida.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
07.05.2010 11:00:11
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Ühendasin korra ära ja paistis Ruckusega võrdne olevat. Samas, kui adapterid üksteisest kaugemale viisin, oli asi paha.
Enne ostmist soovitan testida. |
Kuidas sa muidu nad omavahel suhtlema panid?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
07.05.2010 20:18:27
|
|
|
| Keegi teab kas 5mbits on normaalne kui 1 digibox on ühendatud?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
07.05.2010 21:05:47
|
|
|
| ertr2, nõksa kõrgem võiks olla. Mul 5mbits siis, kui mõlemad boxid on sees.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
07.05.2010 21:08:33
|
|
|
korrusmaja puhul piisab.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.05.2010 22:02:43
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
Ühendasin korra ära ja paistis Ruckusega võrdne olevat. Samas, kui adapterid üksteisest kaugemale viisin, oli asi paha.
Enne ostmist soovitan testida. |
Kuidas sa muidu nad omavahel suhtlema panid? |
Räägime ikka mõlemad ethernet over powerline seadmetest?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Probleem.
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2009
|
08.05.2010 09:19:00
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| ertr2, nõksa kõrgem võiks olla. Mul 5mbits siis, kui mõlemad boxid on sees. |
Mul on üldse 4mbit ja kui kõik väljas siis üle 9mbiti ei kipu.
_________________ -.- |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.05.2010 11:15:54
|
|
|
6.6 mega kui VSB mängib...
Eks see olene kui kvaliteetsed kaablid jne on.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
08.05.2010 14:04:17
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
6.6 mega kui VSB mängib...
Eks see olene kui kvaliteetsed kaablid jne on. |
mida vähem jätke seda parem
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
er
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2002
|
09.05.2010 19:43:00
|
|
|
kas ruuter zyxel 660H konfimise kohta on kusagil mõni õpetus üleval ?
praegu jama selles, et kõik nagu töötaks, aga ei tööta ka ... ,
s.t. settingutes on kusagil midagi veel nässus ja ei internet ega TV ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
09.05.2010 20:01:32
|
|
|
| er kirjutas: |
kas ruuter zyxel 660H konfimise kohta on kusagil mõni õpetus üleval ?
praegu jama selles, et kõik nagu töötaks, aga ei tööta ka ... ,
s.t. settingutes on kusagil midagi veel nässus ja ei internet ega TV ei tööta |
teemasisene otsing on abiks
ehk aitab natukenegi edasi http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=2236&highlight=660
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
er
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2002
|
09.05.2010 21:25:14
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| er kirjutas: |
kas ruuter zyxel 660H konfimise kohta on kusagil mõni õpetus üleval ?
praegu jama selles, et kõik nagu töötaks, aga ei tööta ka ... ,
s.t. settingutes on kusagil midagi veel nässus ja ei internet ega TV ei tööta |
teemasisene otsing on abiks
ehk aitab natukenegi edasi http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=2236&highlight=660 |
eks ma pusin edasi. Plaadiga oli kaasas automaathäälestuse soft (minusuguste jaoks ), s.t. vähemalt kuni internetiühenduseni peaks ta ise suutma kõik paika panna.
Asi jäi kinni seal, kus küsiti ISP poolt antud kasutajat/parooli. Toppisin sinna kunagi saadud andmed, aga see ei funganud. Kas ei olnud nii, et kogu ühendus läks mingil ajal üle dhcp peale ja vaja oleks sisestada ainult mingi ip aadress ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
09.05.2010 21:29:55
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Räägime ikka mõlemad ethernet over powerline seadmetest? |
Jah
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tlwww
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
10.05.2010 01:07:57
|
|
|
Mul toimib ideaalselt
Täpselt ei mäleta, aga seal õpetuses oli mingi jama sees.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoRnyMJ
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2008
|
10.05.2010 16:51:10
|
|
|
| Mul 660HW-61 ja sain ka ilusti toimima. Mingi asjaga pidid rohkem vaeva nägema aga täpselt ei mäleta. Interneti VCI pidi 100 panema (punkt 5 õpetuses).
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
er
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2002
|
12.05.2010 00:46:40
|
|
|
| KoRnyMJ kirjutas: |
| Mul 660HW-61 ja sain ka ilusti toimima. Mingi asjaga pidid rohkem vaeva nägema aga täpselt ei mäleta. Interneti VCI pidi 100 panema (punkt 5 õpetuses). |
VCI 100 jah. Mul hakkas ka tööle
Eks näeb kuidas stabiilsusega on.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
12.05.2010 10:26:14
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
| darkside, restart igatahes ei aidand |
Ayumi hamasaki fan? OT!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
12.05.2010 16:03:25
|
|
|
Tere! Tekkinud on küsimus koduse etherneti ja digitv ühendamise võimalikkuses.
Lugu järgmine, et on oma maja ja enne tuli ühe teenusepakkuja poolt katuselt ühendus garaaži ja sealt läks switchi, mis jagas ühenduse 3ks maja kahe korruse peale laiali, ühes toas oli wifiruuter ja kõik olid rõõmsad.
Nüüd on olukord juba tiba teine ja on plaan ühineda Elioni pakutud kodulahendusega. Eesmärk oleks saada 2 vaatajakohta(üks üleval, teine all), kodune wifi ning soovitavalt ka säilitada kaabliga ühendamise võimalus(lauaarvuti vms).
Lugesin elioni oma foorumist, kuid seal kiskus jutt maru segaseks ära, kord mainiti, et ei ole võimalik, teinekord öeldi, et piisava konfimisoskusega saab kõik ära ühendatud.
Kuna siin tundub asjatundjaid olevat omajagu, mõtlesin küsimuse laiale ringile potsatada, ehk saab mõned asjalikud lahendused.
Tean elioni juhtmevabast süsteemist teleri ühendamiseks, kuid kardetavasti see ei tuleks kõne alla oma liiga kõrge hinna pärast.
Sai siin nüüd natuke nuputatud asja kallal ja jõudsin järeldusele, et ühele telerile peaks saama vähese vaevaga pildi taha, kuid küsimus on rohkem selles teises, kuna selle teleri juurde ei tule lan-kaablit. Mida sellises olukorras teha, kas üle antennikaabli ei anna kuidagi asju ajada?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
12.05.2010 16:29:48
|
|
|
| Keegi Elioni HD kanaleid kasutab?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
12.05.2010 16:32:53
|
|
|
Mina vaatan geographicut
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
12.05.2010 17:54:03
|
|
|
Sul on see motorola digibox?
Kuidas on, probleeme ka esineb?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
12.05.2010 17:54:21
|
|
|
| mirko27 kirjutas: |
Mina vaatan geographicut  |
Vaatan samamoodi seda HD kanalit a530 boksiga. History HD hakkis vist satelliidi pealt vahel
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
12.05.2010 17:57:40
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
| Keegi Elioni HD kanaleid kasutab? |
Ma just hiljuti liitusin kodulahendusega ja sain kuu aega neid pakette tasuta proovida. Motorola box on. Digikanalitega probleeme ei esinenud, töötavad sama hästi kui tavakanalid. Päris HD-kvaliteeti sealt loota ei tasu aga näevad paremad välja kui tavakanalid. Numbrite järgi on ka pilt parem, digiboxi internetikasutus tõsusis HD-kanalite puhul ~5Mbits peale. Minu teada saab neid HD-kanaleid päeva kaupa ka proovida, katkestad õigel ajal ära ja tasud ainult proovitud aja eest.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
12.05.2010 21:10:52
|
|
|
| Nojah motorola box otsustas otsa lõppeda. Õnneks oli garantii aeg, ja tehnik vahetas välja.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jankii
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2009
|
12.05.2010 21:19:50
|
|
|
mul endal kahe vaataja kohta netti kiirus mõlemas ühtlane.aga probleem digi pildiga kolm päeva pole juba ja kui helistad siis käsevad ainult restarti teha siis üks päev räägib üks et filter läbi teine et juhe vigane sain asja nüüd nii kaugele et lubati homme tehnik saata eks näis.ees teemat vaatades mul samad seadmed ja kaks lauakat taga ruuteris ja netti jagub 6mps-9mps mõlemasse. (y)ah jaa ruuter on thomsontg784
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
13.05.2010 10:39:45
|
|
|
| Kas selle thomsoni ruuteri asemel oleks parem variant WAG320N-EU?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|