Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaansalv
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2010




sõnum 04.05.2010 10:21:05 vasta tsitaadiga

Mis te jebite, nt Intel PRO 100Mbps kaardid maksavad järelturul 25 kr, pange oma arvutisse digiTV vaatamiseks teine kaart lisaks. 25 kr kah kokkuhoid, et raisata aega ja näha vaeva ühe kaardiga.

Kui tahate mõistlikult aega kulutada, siis parem konfige see TG784 bridge peale, STB samuti bridge peale. Kes suudab internetti kasutada ka milleksi muuks kui rates istumiseks, siis see peaks igal juhul TG784'ja bridge peale seadistama. Lihtsalt soovitus.

Vajadusel leiad õpetuse: siit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 10:32:43 vasta tsitaadiga

fredd kirjutas:
mingi teema oli just, et nett ei töötanud
connectivity checki tehes ütles, et etherneti ühendust pole, kuigi ruuteril etherneti tuluke põles ja kõik nagu oleks pidanud töötama
tegin uue setupi (minnes tagasi pppoe peale) ja nüüd töötab kõik.
tegin midagi valesti? st kuna nad selle pppoe välja faasivad siis, sest dhcp ei istu kohe üldse mulle


Seda on tagantjärgi keeruline debugida. Mõnikord võib reset tõesti abiks olla, on endalgi korra see juhtunud. DHCP'ga töötab üldiselt ühendus väga kenasti ja stabiilselt, pole probleeme katkemisega näiteks. Endalgi on ruuteri WANi ots DHCP peal varsti aastakese olnud, käib nagu kulda. IP on ka samaväärne staatilisega, endal näiteks sidusin ka nimega ära, väga mugav.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rokkar15
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 04.05.2010 14:17:41 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saaksin Speedtouchile 546 reseti teha, kui 192.168.1.254 küsib user name/passwordi, kuid neid ma ei tea. Ning kui hoida all Speedtouchi reset nuppu kuni Poweri tuli punaseks läheb, küsib ta ikka username/passwordi.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 14:49:16 vasta tsitaadiga

Rokkar15, Administrator ja põhja all olev modem access code ei tööta?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rokkar15
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 04.05.2010 16:15:11 vasta tsitaadiga

Töötab, suured tänud icon_biggrin.gif.
Viimasel ajal on koguaeg internet ära kaduma hakanud, mõtlesin et teeks update, hetkel on peal: Software Release: 7.4.3.2. Oskab keegi öelda kuidas kõige lihtsam updateda oleks ja kus saaks need failid. Ei hakanud kõike seda teemat läbi lappama icon_smile.gif Tänud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 16:39:19 vasta tsitaadiga

Rokkar15, kõige lihtsam on helistada 606 9966 ja paluda firmware uuendust. Võid ka vaadata ega modemil pole kondekad sees punnis, tüüpviga selle aparaadi puhul.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 04.05.2010 21:33:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda mismoodi annab Ubuntus 2 võrkariga seda sama asja korraldada, et ühega saab kasutada internetti ja teisest tuleb iptv?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 21:53:25 vasta tsitaadiga

Ei tea, pead ise leiutama hakkama. A kui välja uurid siis ole kena ja anna meilegi teada.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 11:11:33 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada alternatiiv seadet Ruckus juhtmevaba komplektile? Mõne teise tootja oma,näiteks linksys vms..
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 11:21:36 vasta tsitaadiga

Miks Ruckus ise ei sobi?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 11:29:39 vasta tsitaadiga

Vahest hakib ja pole kõige parema signaaliga pilt.Võib olla on midagi paremat tänapäeval saadaval.See ruckus on juba tegelt suhteliselt vana aparaat ka,elionist keegi ei oska öelda kas midagi uut tulemas.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 06.05.2010 12:24:27 vasta tsitaadiga

osta 2 wrt54 linksysi ja pane neid omavahel suhtlema
_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 17:21:03 vasta tsitaadiga

wad kirjutas:
osta 2 wrt54 linksysi ja pane neid omavahel suhtlema


Ei tööta niisama lihtsalt, vaja mingi veaparandus vms. maha võtta, muidu jääb pilt hakkima ja ruudutama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 22:04:29 vasta tsitaadiga

Üks loll küsimus veel,kas on võimalik elioni digiTV signaali kätte saada läbi mingi usb seadme? Mõtlen nagu usb wifi adapter vms..Korter selline mul,et igasugune kaabel ei kannata kriitikat. On võimalik,et näiteks wrt54 ruuter on signaali edastaja ja mingi linksys usb adapter ühendatud telekaga ja sealt saaks signaali kätte?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 22:09:34 vasta tsitaadiga

Rokkar15 kirjutas:
Viimasel ajal on koguaeg internet ära kaduma hakanud, mõtlesin et teeks update, hetkel on peal: Software Release: 7.4.3.2. Oskab keegi öelda kuidas kõige lihtsam updateda oleks ja kus saaks need failid. Ei hakanud kõike seda teemat läbi lappama icon_smile.gif Tänud.

SpeedTouch 546 kõige uuem Elionipoolne soft ongi 7.4.3.2
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 23:14:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

SpeedTouch 546 kõige uuem Elionipoolne soft ongi 7.4.3.2


jah...

alternatiiviks ruckusele on tulemas poweline adapterid, üle elektrivõrgu saadavad etherneti. alternatiive leiab erinevatest poodidest, Elioni testitud seadmetega läheb veel aega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.05.2010 23:22:34 vasta tsitaadiga

Sõber võttis teise vaatajakoha koos motorola boksiga. Ruuteriks ST780WL.
Ruuterist küll tuleb 2st pordist õige striim läbi, aga pordikiirus törts alla 12mbps.
Mis aja jooksul pordikiirust tõstetakse ja kas siis tekib ruuterisse automaatselt 1 iptv connection juurde?

Probleemiks lihtsalt see, et kahte erinevat SD kanalit vaadates jagub netti ainult 1mbps eest. HD'd saab vaadata vaid siis, kui teine boks väljas. Muidu paneb pange.
ahjaa. teine boks on aminet110

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 07.05.2010 08:46:12 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
Sõber võttis teise vaatajakoha koos motorola boksiga. Ruuteriks ST780WL.
Ruuterist küll tuleb 2st pordist õige striim läbi, aga pordikiirus törts alla 12mbps.
Mis aja jooksul pordikiirust tõstetakse ja kas siis tekib ruuterisse automaatselt 1 iptv connection juurde?

Probleemiks lihtsalt see, et kahte erinevat SD kanalit vaadates jagub netti ainult 1mbps eest. HD'd saab vaadata vaid siis, kui teine boks väljas. Muidu paneb pange.
ahjaa. teine boks on aminet110

suht väledalt peaks ikka minema, prooviks teeb ruuterile restardi ja vaatab kas on midagi muutunud. kui ei ole muutunud siis kõne elioni tehnilise toe numbrile 606 99 66 abistavad ja saab asjad korda nii nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 07.05.2010 09:21:42 vasta tsitaadiga

darkside, restart igatahes ei aidand
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 09:23:20 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Üks loll küsimus veel,kas on võimalik elioni digiTV signaali kätte saada läbi mingi usb seadme? Mõtlen nagu usb wifi adapter vms..Korter selline mul,et igasugune kaabel ei kannata kriitikat. On võimalik,et näiteks wrt54 ruuter on signaali edastaja ja mingi linksys usb adapter ühendatud telekaga ja sealt saaks signaali kätte?


Kui suur vahemaa sul nende seadmete vahel hetkel on?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 10:06:40 vasta tsitaadiga

ca 6-7 meetrit.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 10:08:28 vasta tsitaadiga

Ma proovisin Trusti usb adaptereid ja umbes selle maa peale veel asi enam vähem toimis.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 10:28:24 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Ma proovisin Trusti usb adaptereid ja umbes selle maa peale veel asi enam vähem toimis.


Pildikvaliteet oli talutav?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 10:31:34 vasta tsitaadiga

Ühendasin korra ära ja paistis Ruckusega võrdne olevat. Samas, kui adapterid üksteisest kaugemale viisin, oli asi paha.

Enne ostmist soovitan testida.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 11:00:11 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Ühendasin korra ära ja paistis Ruckusega võrdne olevat. Samas, kui adapterid üksteisest kaugemale viisin, oli asi paha.

Enne ostmist soovitan testida.


Kuidas sa muidu nad omavahel suhtlema panid?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.05.2010 20:18:27 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas 5mbits on normaalne kui 1 digibox on ühendatud?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 21:05:47 vasta tsitaadiga

ertr2, nõksa kõrgem võiks olla. Mul 5mbits siis, kui mõlemad boxid on sees.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 21:08:33 vasta tsitaadiga

korrusmaja puhul piisab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 22:02:43 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Ühendasin korra ära ja paistis Ruckusega võrdne olevat. Samas, kui adapterid üksteisest kaugemale viisin, oli asi paha.

Enne ostmist soovitan testida.


Kuidas sa muidu nad omavahel suhtlema panid?


Räägime ikka mõlemad ethernet over powerline seadmetest?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem.
HV kasutaja
Probleem.

liitunud: 13.08.2009




sõnum 08.05.2010 09:19:00 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
ertr2, nõksa kõrgem võiks olla. Mul 5mbits siis, kui mõlemad boxid on sees.

Mul on üldse 4mbit ja kui kõik väljas siis üle 9mbiti ei kipu.

_________________
-.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2010 11:15:54 vasta tsitaadiga

6.6 mega kui VSB mängib...
Eks see olene kui kvaliteetsed kaablid jne on.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 08.05.2010 14:04:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
6.6 mega kui VSB mängib...
Eks see olene kui kvaliteetsed kaablid jne on.

mida vähem jätke seda parem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 09.05.2010 19:43:00 vasta tsitaadiga

kas ruuter zyxel 660H konfimise kohta on kusagil mõni õpetus üleval ?
praegu jama selles, et kõik nagu töötaks, aga ei tööta ka ... icon_biggrin.gif ,
s.t. settingutes on kusagil midagi veel nässus ja ei internet ega TV ei tööta
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 09.05.2010 20:01:32 vasta tsitaadiga

er kirjutas:
kas ruuter zyxel 660H konfimise kohta on kusagil mõni õpetus üleval ?
praegu jama selles, et kõik nagu töötaks, aga ei tööta ka ... icon_biggrin.gif ,
s.t. settingutes on kusagil midagi veel nässus ja ei internet ega TV ei tööta

teemasisene otsing on abiks thumbs_up.gif
ehk aitab natukenegi edasi http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=2236&highlight=660
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 09.05.2010 21:25:14 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
er kirjutas:
kas ruuter zyxel 660H konfimise kohta on kusagil mõni õpetus üleval ?
praegu jama selles, et kõik nagu töötaks, aga ei tööta ka ... icon_biggrin.gif ,
s.t. settingutes on kusagil midagi veel nässus ja ei internet ega TV ei tööta

teemasisene otsing on abiks thumbs_up.gif
ehk aitab natukenegi edasi http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=2236&highlight=660


eks ma pusin edasi. Plaadiga oli kaasas automaathäälestuse soft (minusuguste jaoks icon_smile.gif ), s.t. vähemalt kuni internetiühenduseni peaks ta ise suutma kõik paika panna.
Asi jäi kinni seal, kus küsiti ISP poolt antud kasutajat/parooli. Toppisin sinna kunagi saadud andmed, aga see ei funganud. Kas ei olnud nii, et kogu ühendus läks mingil ajal üle dhcp peale ja vaja oleks sisestada ainult mingi ip aadress ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2010 21:29:55 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:


Räägime ikka mõlemad ethernet over powerline seadmetest?


Jah
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2010 21:31:43 vasta tsitaadiga

660H conf - http://www.hot.ee/digijuhend/ZyxelP660H-61.pdf

Ise proovinud toimib aga enda soetatud Zyxel ei suuda liini hoida, katkeb alalõpmata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tlwww
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 10.05.2010 01:07:57 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
660H conf - http://www.hot.ee/digijuhend/ZyxelP660H-61.pdf

Ise proovinud toimib aga enda soetatud Zyxel ei suuda liini hoida, katkeb alalõpmata.


Mul toimib ideaalselt thumbs_up.gif

Täpselt ei mäleta, aga seal õpetuses oli mingi jama sees.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoRnyMJ
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2010 16:51:10 vasta tsitaadiga

Mul 660HW-61 ja sain ka ilusti toimima. Mingi asjaga pidid rohkem vaeva nägema aga täpselt ei mäleta. Interneti VCI pidi 100 panema (punkt 5 õpetuses).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 12.05.2010 00:46:40 vasta tsitaadiga

KoRnyMJ kirjutas:
Mul 660HW-61 ja sain ka ilusti toimima. Mingi asjaga pidid rohkem vaeva nägema aga täpselt ei mäleta. Interneti VCI pidi 100 panema (punkt 5 õpetuses).


VCI 100 jah. Mul hakkas ka tööle thumbs_up.gif
Eks näeb kuidas stabiilsusega on.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 12.05.2010 10:26:14 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
darkside, restart igatahes ei aidand
Ayumi hamasaki fan? OT!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2010 16:03:25 vasta tsitaadiga

Tere! Tekkinud on küsimus koduse etherneti ja digitv ühendamise võimalikkuses.

Lugu järgmine, et on oma maja ja enne tuli ühe teenusepakkuja poolt katuselt ühendus garaaži ja sealt läks switchi, mis jagas ühenduse 3ks maja kahe korruse peale laiali, ühes toas oli wifiruuter ja kõik olid rõõmsad.

Nüüd on olukord juba tiba teine ja on plaan ühineda Elioni pakutud kodulahendusega. Eesmärk oleks saada 2 vaatajakohta(üks üleval, teine all), kodune wifi ning soovitavalt ka säilitada kaabliga ühendamise võimalus(lauaarvuti vms).
Lugesin elioni oma foorumist, kuid seal kiskus jutt maru segaseks ära, kord mainiti, et ei ole võimalik, teinekord öeldi, et piisava konfimisoskusega saab kõik ära ühendatud.

Kuna siin tundub asjatundjaid olevat omajagu, mõtlesin küsimuse laiale ringile potsatada, ehk saab mõned asjalikud lahendused.
Tean elioni juhtmevabast süsteemist teleri ühendamiseks, kuid kardetavasti see ei tuleks kõne alla oma liiga kõrge hinna pärast.

Sai siin nüüd natuke nuputatud asja kallal ja jõudsin järeldusele, et ühele telerile peaks saama vähese vaevaga pildi taha, kuid küsimus on rohkem selles teises, kuna selle teleri juurde ei tule lan-kaablit. Mida sellises olukorras teha, kas üle antennikaabli ei anna kuidagi asju ajada?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2010 16:29:48 vasta tsitaadiga

Keegi Elioni HD kanaleid kasutab?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2010 16:32:53 vasta tsitaadiga

Mina vaatan geographicut icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2010 17:54:03 vasta tsitaadiga

Sul on see motorola digibox?
Kuidas on, probleeme ka esineb?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 12.05.2010 17:54:21 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Mina vaatan geographicut icon_smile.gif

Vaatan samamoodi seda HD kanalit a530 boksiga. History HD hakkis vist satelliidi pealt vahel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 12.05.2010 17:57:40 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Keegi Elioni HD kanaleid kasutab?

Ma just hiljuti liitusin kodulahendusega ja sain kuu aega neid pakette tasuta proovida. Motorola box on. Digikanalitega probleeme ei esinenud, töötavad sama hästi kui tavakanalid. Päris HD-kvaliteeti sealt loota ei tasu aga näevad paremad välja kui tavakanalid. Numbrite järgi on ka pilt parem, digiboxi internetikasutus tõsusis HD-kanalite puhul ~5Mbits peale. Minu teada saab neid HD-kanaleid päeva kaupa ka proovida, katkestad õigel ajal ära ja tasud ainult proovitud aja eest.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2010 21:10:52 vasta tsitaadiga

Nojah motorola box otsustas otsa lõppeda. Õnneks oli garantii aeg, ja tehnik vahetas välja.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jankii
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2009




sõnum 12.05.2010 21:19:50 vasta tsitaadiga

mul endal kahe vaataja kohta netti kiirus mõlemas ühtlane.aga probleem digi pildiga kolm päeva pole juba ja kui helistad siis käsevad ainult restarti teha siis üks päev räägib üks et filter läbi teine et juhe vigane icon_evil.gif sain asja nüüd nii kaugele et lubati homme tehnik saata eks näis.ees teemat vaatades mul samad seadmed ja kaks lauakat taga ruuteris ja netti jagub 6mps-9mps mõlemasse. (y)ah jaa ruuter on thomsontg784
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 10:39:45 vasta tsitaadiga

Kas selle thomsoni ruuteri asemel oleks parem variant WAG320N-EU?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.