Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2003 18:25:39 vasta tsitaadiga

pean mainima, et cat3.8 uuest featuurist "vpu recover" on juba praktilist kasu olnud thumbs_up.gif

nimelt on selline nähtus, kui vaadata videosid läbi tv-outi, samal ajal kui möllab boinc, jääb mingil hetkel pilt seisma ja kõik - masin hangunud. varem pidi julmalt resettima, aga täna tõi too vpu recover mitu korda masina ülesse ja oli valmis saatma ka veateate ATile...

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2003 13:10:19 vasta tsitaadiga

... veel üks test:
http://firingsquad.gamers.com/hardware/catalyst_3.8/default.asp

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 10.10.2003 16:26:50 vasta tsitaadiga

Ja siin on teada olevad bug'id nende driveritega
_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 10.10.2003 18:17:19 vasta tsitaadiga

300 punni tõid juurde 3dmark2k1-s thumbs_up.gif
5 kohalisi numbreid radeon 9100-ga polnud ma ennem n2inud igatahes oma masina peal icon_razz.gif
go ati
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 11.10.2003 10:31:25 vasta tsitaadiga

lasin ka peale, 3dmark01's mingit paremat tulemust ei saanud, jäi samaks. TV-out'ile on listaud overscan, mis on thumbs_up.gif OMEGA driveritel oli ka see, aga catalyst 3.7'l pold. Siiamaani pole ka täheldanud mingeid anomaaliad, kõik töötab hästi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2003 11:58:58 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
300 punni tõid juurde 3dmark2k1-s thumbs_up.gif
5 kohalisi numbreid radeon 9100-ga polnud ma ennem n2inud igatahes oma masina peal icon_razz.gif
go ati

hmmz...pole? icon_rolleyes.gif Mul juba peris pikka aega 3DMark01 skoorid olnud nii 10,4K ringis, nu tegelikult eile sai huvipärast nati tweakimisega tegeletud ja nati oc'd kah ja tuli 10,8K ära, varsti 11K üritama, aga seda siis kui uued drv viitsin peale panna
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 11.10.2003 12:13:30 vasta tsitaadiga

võrdle konfe ka natuke ikka
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2003 20:09:26 vasta tsitaadiga

nüüd mingid veel uuemad väljas:
rad_w2kxp_omega_2496 (ATI) (Leaked) *NEW*

keegi oskab nende kohta midagi head/halba rääkida?


mul praegu need cat3.8 põhjal omegad ja muidu oleks rahul aga resosid ei saa vahetada ja Hz määrata icon_mad.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2003 20:19:29 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
nüüd mingid veel uuemad väljas:
rad_w2kxp_omega_2496 (ATI) (Leaked) *NEW*

keegi oskab nende kohta midagi head/halba rääkida?


mul praegu need cat3.8 põhjal omegad ja muidu oleks rahul aga resosid ei saa vahetada ja Hz määrata icon_mad.gif

Hmmz...selle peale küsiks ega juhuslikult kuskilt mujalt seda ei ole võimalik tirida. see driverheaven on aeglasem kui ma dial upiga tirixin.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2003 20:29:02 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
mul praegu need cat3.8 põhjal omegad ja muidu oleks rahul aga resosid ei saa vahetada ja Hz määrata icon_mad.gif

... mis hullu juttu Sa nüüd ajad icon_eek.gif ? Kõike saab muuta või Sul mingi personaalne 'reliiss', millel need võimalused kinni keeratud icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2003 20:30:35 vasta tsitaadiga

siit peaks normaalse kiirusega tulema.
http://cladoch.com/drivers/rad_w2kxp_omega_2496.exe




Ja see Hz / resode värk:
nii tegin nV draiveritele uninstalli ja radeon sisse ning omega 2487 peale
koos rToolide reForcede jms progedega.
Kõik ok masin buudib üles ja isegi pilti näitab aga....
resosid saab panna kõiki aga Hz ei lase üle 60 panna. Mõtlesin siis, et installiks
Monitori uuesti. Näitasin koha kätte ja valisin nimekirjast oma margi.
(tegin samuti nagu mõni aeg tagasi ti4200'ga ja kõik oli ok siis)
nüüd peale restarti olid värvid 8bit ja mingi X reso. vahetada ei saanud.
Tegin rollback draiver ja kõik jälle endine. Siis mõtlesin, et prooviks seda
refreshForcfe mis draiveriga kaasa tuli. Nii määrasin igale resole sobiva
Hz ja restart. Hz ikka 60??? lisaks olid reso muutmise slideri juurest kadunud kõik peale 1280x960 reso!
Panin Sof2 tööle mis mul oli eelnevalt confitud 800x600 peale fullscreenis.
Asi läks tööle küll 800x600 aga ühes nurgas nii, et desktop jäi alla paistma. (kusjuures ta ei olnud aknas)
Proovisin veelkorraa ReForcega resod /Hz paika panna aga ei õnnestunud.


peab vist käsitsi registry kallale minema.
kas keegi võiks öelda kus see resode määramise koht atil on. ise arvan, et
HKEY_LOCAL_MAC -> SOFTWARE -> ATI Technologies -> Desktop -> ResModeSettings -> Display1

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArC
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2001




sõnum 12.10.2003 20:56:41 vasta tsitaadiga

võib-olla sul TV-out peale jäänud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2003 20:58:23 vasta tsitaadiga

skoorid kukkusid kui catalyst 3.8 peale panin..
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 08:06:45 vasta tsitaadiga

... hmm, need 2496 draiverid paistavad päris kobedad 3D Mark 2001 andis 500 punkti lisa ...

Nu, ma pakun, et Sa oled eelnevalt juba registri sassi ajanud (eelmise kaardi tweak'imisega näiteks), niimoodi pole mul veel ükski draiveripakk by default nalja teinud !

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 16:27:01 vasta tsitaadiga

ei tea mis kamm oli igatahes müüd installisin need uued draiverid ja kõik on ok.
3DM2K1 sain küll aint 160p juurde aga hea seegi thumbs_up.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 21:45:01 vasta tsitaadiga

niih, pean tõdema et sain ka juurde nüüd mingi 400 punni 01's saavutades siis punktiskoori 11211 punni. Tegelikult oleks vist 11,5K kah ära tulnud kuidagi aga seekord oli clock nii 7MHz core'ilt ja 14MHz mäludelt tagasi hoitud
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 15:53:02 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
3.8’s causing hardware burnouts??

EDIT:Väike testi asjaga SIIN , tuleb välja, et uute Omega draiverite, mis põhinevad lekkinud delli draiveritel (3.8.5), tõttu oli videokaart tunduvalt tulisem kui vanemate draiveritega....


viimati muutis eix666 19.10.2003 15:59:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 19.10.2003 15:58:21 vasta tsitaadiga

OT: küsimus oleks, et kas kuidagi on võimalik ka nii teha, et kui arvutil hakkab screensaver käima, et siis telekast samal ajal läbi arvuti filmi vaadates ei kaoks pilt eest..?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 16:34:48 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
3.8’s causing hardware burnouts??

EDIT:Väike testi asjaga SIIN , tuleb välja, et uute Omega draiverite, mis põhinevad lekkinud delli draiveritel (3.8.5), tõttu oli videokaart tunduvalt tulisem kui vanemate draiveritega....

see seletab niimõndagist kokkujooksudega seotud asju (mõningad arvuti kokkujooksud ja oli ka vigaseid texture C&C Generalsi mängides)....
Mis kellelgi on aimu kas R9100 vendil on mingi termoandur kah juures? Tekkis väike kahtlus arvestades suurenenud müraga
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 19.10.2003 17:00:03 vasta tsitaadiga

NoName too jah matrix on icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihhailLendur
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2003




sõnum 19.10.2003 17:11:16 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
eix666 kirjutas:
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
3.8’s causing hardware burnouts??

EDIT:Väike testi asjaga SIIN , tuleb välja, et uute Omega draiverite, mis põhinevad lekkinud delli draiveritel (3.8.5), tõttu oli videokaart tunduvalt tulisem kui vanemate draiveritega....

see seletab niimõndagist kokkujooksudega seotud asju (mõningad arvuti kokkujooksud ja oli ka vigaseid texture C&C Generalsi mängides)....
Mis kellelgi on aimu kas R9100 vendil on mingi termoandur kah juures? Tekkis väike kahtlus arvestades suurenenud müraga


Kle see jutt seal lingil ju ütleb, et tegu on kuulujuttudega ja tõestusi pole leitud...
Realitys nägi asi nii välja, et pandi uus driver peale ja siis kukuti benche taga ajama, ehk natuke kellati ka ja siis äkki avastati, et kaart kuum...

_________________
Mis on elu mõte?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 17:23:02 vasta tsitaadiga

Tegelikult mina ütleks et se võib küll tõsi olla. Arvestades et ma pole hetkel oma clocke tõstnud (defauldis 250/200)siis katsudes mälukivisi on need kuidagi varasemast kõvasti kuumemad. Just toppisin ka lisavendi peale puhuma.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 19.10.2003 17:45:55 vasta tsitaadiga

pean ise ütlema, et kõik catalystid mis on pärast 3.2 olnud, on mul 3dm2k1 skoori ainult alla vedanud icon_confused.gif. iga uue catalystiga ainult hullemaks. kaardiks sapphire 9100, 128, 250/200
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piperider
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002




sõnum 19.10.2003 18:52:05 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Tegelikult mina ütleks et se võib küll tõsi olla. Arvestades et ma pole hetkel oma clocke tõstnud (defauldis 250/200)siis katsudes mälukivisi on need kuidagi varasemast kõvasti kuumemad. Just toppisin ka lisavendi peale puhuma.


No kuule, ATI mees ütles ju, et temperatuuri tõus jääb normi piiresse!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 19:38:06 vasta tsitaadiga

MihhailLendur kirjutas:
Kle see jutt seal lingil ju ütleb, et tegu on kuulujuttudega ja tõestusi pole leitud...
Realitys nägi asi nii välja, et pandi uus driver peale ja siis kukuti benche taga ajama, ehk natuke kellati ka ja siis äkki avastati, et kaart kuum...


kui vaadata seda foorumit, mis ma peale EDIT'it juurde linkisin....GPU temp tõusis peale 3.8.5 draiveirite installimist ligi 10 kraadi...see on juba üsnagi märkimistvääriv IMHO....

PiperiderX kirjutas:
No kuule, ATI mees ütles ju, et temperatuuri tõus jääb normi piiresse!


kas sa kulla mees tõesti usud, mida need vandid räägivad....nende kohus on müüa kaarte...ja sellise asja tunnistamine annaks löögi ATI imago'le....mis omakorda vähendaks läbimüüki....mis omakorda tähendab, et sellist asja ei tunnistata täielikult....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piperider
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002




sõnum 19.10.2003 20:27:08 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
PiperiderX kirjutas:
No kuule, ATI mees ütles ju, et temperatuuri tõus jääb normi piiresse!


kas sa kulla mees tõesti usud, mida need vandid räägivad....nende kohus on müüa kaarte...ja sellise asja tunnistamine annaks löögi ATI imago'le....mis omakorda vähendaks läbimüüki....mis omakorda tähendab, et sellist asja ei tunnistata täielikult....


Ära tekita paanikat, paranoik! Tõestusi pole ju(veel vähemalt), või mis!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 01:31:11 vasta tsitaadiga

ma suhtun kõigesse sellesse paraja skepsisega....kuid minu meelest VIIMASED keda sellisel juhul uskuda, on inimesed, kellel on oma huvid mängus....nagu ma ütlesin on nende kohus raha teha...ja on naiivne loota, et nad mõtlevad rohkem tarbijatele, kui firma kasumimarginaalile.....
samas peab püsima ettevaatlik igaks juhuks, kui AKKI leidub asjas ka mingi tõetera....parem karta kui kahetseda nagu öeldakse.... 8)
muideks, ma kasutan ise kah cat3.8't ja ei jookse neid maha võtma...küll aga jätan ma uued oomegad (lekkinud 3.8.5 põhjal) pääle panemata enne mingi selguse (olgu see üks kõik kas positiivne või negatiivne) saabumist....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 07:52:29 vasta tsitaadiga

ei noh minul need 3.8.5 peal ja mingit muret pole. isegi koos DX9b´ga (olin sunnitud koos HALOga installima) kõik töötab normaalselt.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 16:54:08 vasta tsitaadiga

PiperiderX kirjutas:
Ära tekita paanikat, paranoik! Tõestusi pole ju(veel vähemalt), või mis!



As a safety precaution, I am strongly encouraging that anyone with any of the affected cards above roll their drivers back to the Omega Catalyst 3.7 drivers or the ATI Catalyst 3.7 drivers, as they are verified not to cause this overheating issue. I did some testing with my Radeon 9800 NP BIOS-flashed to a 9800 Pro. The results are not encouraging. Running looping 3DMark2003 for 30 minutes and utilizing a temperature probe on my GPU (regular cooling), the following temperatures were recorded:


Catalyst 3.8: 135 Fahrenheit

Catalyst 3.7: 117 Fahrenheit


http://www.guru3d.com/newsitem.php?id=641

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihhailLendur
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2003




sõnum 20.10.2003 16:57:38 vasta tsitaadiga

to: Nu

Muidugi ära jäta kahe silma vahele, et see, millega testiti, oli ju jälle suditud kaart 9800np-st oli tehtud pro. Näidake teste modimata kaartidega.

_________________
Mis on elu mõte?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 17:15:53 vasta tsitaadiga

loogiliselt võtes mingit vahet ei tohiks olla ju. kas klokitud või default.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihhailLendur
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2003




sõnum 20.10.2003 17:30:16 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
loogiliselt võtes mingit vahet ei tohiks olla ju. kas klokitud või default.


No ma mõtlesin seda, et äkki driver on seatud kudagi kaardi ressursse maksimaalsemalt ära kasutama. Kui nüüd kasutaja on ise juba eelnevalt "kaasa aidanud" ressursi maksimeerimisele, siis ehk lähebki hapuks...

_________________
Mis on elu mõte?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 21:31:28 vasta tsitaadiga

link :: Short-media forums

tsitaat:
#1: R300 Overheating Issues With Catalyst 3.8's:

Reported Cards Affected:
All Radeon 9800 XT's
All Radeon 9800 Pro's
All Radeon 9800 Non-Pro's
All Radeon 9700 Pro's soft-modded to 9800 series.
All Radeon 9700 Non-Pro's soft-modded to 9800 series.
All Radeon 9500's soft modded to 9800 series.

Possible Cards Affected:
All Radeon 9700 Pro's
All Radeon 9700 Non-Pro's

Note: Radeon 9600, 9200, 9100, 9000, 8500 or previous generations are NOT affected by this serious overheating issue.

Software Causing Hardware Failure:
ATI's Catalyst 3.8 Driver Series
OMEGA Catalyst 3.8 Driver Series


#2: Monitor Refresh Rate Problem With Catalyst 3.8's

Reported Cards Affected:
All Radeon 9800 Series (XT/AIW/Pro/Non-Pro)
All Radeon 9700 Series (AIW/Pro/Non-Pro)
All Radeon 9600 Series (Pro/Non-Pro)
All Radeon 9500 Series (Pro/Non-Pro)

Possible Cards Affected:
All Other Dual-Head Radeon Cards


antud info järgi soovitaks küll antud kaartide omanikel cat3.8 igaks juhuks maha korjata....parem karta kui kahetseda...kuna lisaks videokaardile võib antud draiver keerata metsa ka monitori (vt "monitor refresh rate problem")....
veel infot ja linke erinevatesse foorumitesse SIIN....

MihhailLendur kirjutas:
No ma mõtlesin seda, et äkki driver on seatud kudagi kaardi ressursse maksimaalsemalt ära kasutama. Kui nüüd kasutaja on ise juba eelnevalt "kaasa aidanud" ressursi maksimeerimisele, siis ehk lähebki hapuks...

seal foorumis on juttu surnud stock klokkimata kaartidest...niiet moddimine ja klokkimine antid hetkel peasüüdlane ei ole...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MihhailLendur
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2003




sõnum 20.10.2003 21:57:01 vasta tsitaadiga

just toppisin selle omega peale ja nüüd hakka maha laskma jah??? täitsa jama...

Katsusin näpuga järgi - GPU radikas läheb 3DMarki ajal nii kuumaks, et näppu enam peal hoida ei kannata (kaart default klokkidega), asi vist jama jah...

_________________
Mis on elu mõte?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2003 09:52:10 vasta tsitaadiga

link :: Rage3D artikkel ...

eix666, ehk ei tekita mingit mõttetut paanikat ! Ükski neist allikaist pole piisavalt usaldusväärne, et mingeid nii ennatlikke järeldusi teha, pigem on kuskil jutt lahti läinud ja kõik muudkui korrutavad seda ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 21.10.2003 13:39:05 vasta tsitaadiga

"Possible Cards Affected:
All Radeon 9700 Pro's"

endal peal need 3.8 juba väljatulemise päevast. mingit jama ega ülekuumenemist pole täheldanud. tunduvad isegi stabiilsemad kui 3.7 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2003 22:13:09 vasta tsitaadiga

Mnjah Cata 3.9 nüüd siis mis arvate ?Ise alles proovin
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moser
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 10:19:36 vasta tsitaadiga

Kõik need, kel arvutis r300 või r350 kiibil põhinevad aiw kaardid, peaksid catalyst 3.9 opengl draiveri proovimisest loobuma. Kõik opengl-l põhinevad proged keelduvad töötamast. Näib, et ati beeta testijate ridades pole ühtki aiw kaardi omanikku. Direct3d töötab täiesti korralikult, aga opengl draiver tuleb kindlasti välja vahetada mõne vanema versiooni vastu.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moser
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2003 11:13:40 vasta tsitaadiga

Näib nii, et uute aiw kaartide omanike parim valik kuni ati hot fixini on 3.9 direct3d koos 3.8 opengl-ga. Sama viga oli muide ka Dellist ja Siemensist välja lekkinud beetades ja nende põhjal aretatud omega ja dns draiverites. Ati draiverid hakkavad juba oma vigaderohkuselt meenutama aastatetaguseid "hiilgeaegu".
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 06.11.2003 22:48:39 vasta tsitaadiga

kuna eile otsustas Win, et peale kuu aega korralikku tööd annab tema lahkumisavalduse siis täna seda uuesti installides panin peale selle Catalyst 3.9 ei ole olnud võimalust seda korralikult testida kuid muudatused on näha ATI Control Panel'is. esimene asi, mida mina märkasin oli see, et kui Catalyst 3.7 ütles minu kaardiks RADEON 9200 siis Catalyst 3.9 ütleb SAPPHIRE RADEON 9200 ATLANTIS, ehk siis detectitud on terve kaart, mitte ainult chip enam, ise asi kas sellest ka midagi paremaks läheb, mõned uued feature'd on ka juurde tulnud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 07.11.2003 17:30:51 vasta tsitaadiga

60pts kukkus 3dmark03 tulemus võrreldes Omega cat3.9beetal põhinevate draiveritega. NFSU demo võttis pildi ette icon_wink.gif ainult niipalju hääd...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moser
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2003 17:38:22 vasta tsitaadiga

Driverheaveni saidilt ja rage3d foorumist leiavad nüüd uute aiw kaartide omanikud lihtsa mooduse Catalyst 3.9 opengl draiveri edukaks installimiseks. Eks peagi annab ka ati ise välja mingi hot fixi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2003 22:05:55 vasta tsitaadiga

nu omega draiverite kasutajad, ametlikud catalyst 3.9'l põhinevad draiverid on väljas... kuidas on siis võreldes catalyst 3.7 ja 3.8 omadega, on mõtet panna? hetkel 3.7...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2003 23:38:29 vasta tsitaadiga

Mul viskas installimisel midagi sellist:



Keegi veel midagi sellist installimisel näidanud? Siis kui miskit ATi WDM vms. peale panema hakkas...

edit: stupid, stupid, STUPID icon_redface.gif trying to let this happen no more. ATi lehel solution täiesti olemas icon_smile.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>


viimati muutis Mirage 18.12.2003 11:13:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2003 00:34:40 vasta tsitaadiga

Ainus viga, mis ma nendel driveritel olen leidnud on see, et GTA vice city(tean, et vana mäng, kuid mõned arvuti kasutajad veel mängivad seda) tekstuurid on vigaselt laetud(aeg ajalt unustab üldse genereerida), mujal pole veel vigu näinud. icon_neutral.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2003 10:30:41 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Ainus viga, mis ma nendel driveritel olen leidnud on see, et GTA vice city(tean, et vana mäng, kuid mõned arvuti kasutajad veel mängivad seda) tekstuurid on vigaselt laetud(aeg ajalt unustab üldse genereerida), mujal pole veel vigu näinud. icon_neutral.gif

... see pole draiverite kala, vaid VC teada tuntud bug, tiba aitab patch, aga mitte 100% ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2003 14:34:50 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
EvilMick007 kirjutas:
Ainus viga, mis ma nendel driveritel olen leidnud on see, et GTA vice city(tean, et vana mäng, kuid mõned arvuti kasutajad veel mängivad seda) tekstuurid on vigaselt laetud(aeg ajalt unustab üldse genereerida), mujal pole veel vigu näinud. icon_neutral.gif

... see pole draiverite kala, vaid VC teada tuntud bug, tiba aitab patch, aga mitte 100% ...


Hmm mnjaa see bug esineb aint ati puhul ? (patch ei muutnud üldse midagi icon_sad.gif )
Teises masinas kus on Nvidia kaart 44.03 detonaatoritega pole seda viga icon_rolleyes.gif

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2003 14:37:38 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Hmm mnjaa see bug esineb aint ati puhul ? (patch ei muutnud üldse midagi icon_sad.gif )
Teises masinas kus on Nvidia kaart 44.03 detonaatoritega pole seda viga icon_rolleyes.gif

... mina ei tea, mis nende teiste arvutiga on, kuid tean, et kui mäng välja tuli, oli sama jama, olenemata kaardist, kõigil ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 17.12.2003 22:55:51 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
nu omega draiverite kasutajad, ametlikud catalyst 3.9'l põhinevad draiverid on väljas... kuidas on siis võreldes catalyst 3.7 ja 3.8 omadega, on mõtet panna? hetkel 3.7...

3.9 on natuke aeglasem, kui 3,7
Endal on peal 3.7 med
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2003 01:21:29 vasta tsitaadiga

nüüd j2lle 3.10

Kuidas sellega lood siis ? Ise alles tõmman
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.