|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.02.2010 14:02:40
|
|
|
minul sellist jama ei ole, mul muidugi suurem resolutsioon
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
22.02.2010 14:10:38
|
|
|
libe, mis seadetel täpselt mängid muidu ja mis resoga? Kuram, äkki on üldse mingi Shifti enda poolne kamm
e: Asgate, need 10.2 seal ei ole ju omega drivud vaid link ati enda drivudele imo
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.02.2010 14:41:10
|
|
|
CorsairX, patch 1.02 peale ikka pandud shiftile? loll küsimus muidu suht, aga mine tea.
mis sa ütlesid? kõik põhjas ja 16AF/8AA? vsync peal?
no mängu viga ma ei usu, siis ta jamaks sul olenemata driveritest ja jamaks kõigil teistel ka.
OC peal? kas ilma tembutab samamoodi?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
22.02.2010 14:43:57
|
|
|
NATAS999, jah uusim päts peal ja kõik grafa põhjas vsync peal. Peaks proovima, äkki vssync off ei kokuta Ja probleem ei ole kohe kindlasti OC-s. Testitud.
Aga jutt kisub imo liiga OT-ks. Kui asjale lahenduse leian annan teada
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
22.02.2010 15:54:53
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
e: Asgate, need 10.2 seal ei ole ju omega drivud vaid link ati enda drivudele imo  |
Tõesti nii see on , uusim driver neil paistab vist alles 2007 aastast pärit.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.02.2010 16:56:45
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
libe, mis seadetel täpselt mängid muidu ja mis resoga? Kuram, äkki on üldse mingi Shifti enda poolne kamm
e: Asgate, need 10.2 seal ei ole ju omega drivud vaid link ati enda drivudele imo  |
kõik põhjas, mängust sees 4xAA, 1920x1200
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
22.02.2010 17:43:30
|
|
|
Catalyst 10.3b esialgne mulje on positiivne, vantages sai pisut gpu skoori juurde(p skoor kah kasvas), tundub et pelades pole halvemaks läinud. Kellamine, ventika kiiruse regullimine funkab.
hd4770, win7 x64
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.02.2010 18:56:47
|
|
|
ametlikult praegu ikka 10.3 uusim?
ei hakka kuskilt emmivahelt poolpiduseid igaks juhuks tirima.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
23.02.2010 21:16:52
|
|
|
10.3 ei olnud mul samutti CCC versiooni paneelis, lasin maha ja panin siis ametlikud 10.2 ja nüüd näitab. kas catalys's enam polegi seda kohta kus saab VPU Recovery sisse-/väljalülitada :O ?
ja 10.3 tõmbas mängudes kokku kah,
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
24.02.2010 08:10:06
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
10.3 ei olnud mul samutti CCC versiooni paneelis, lasin maha ja panin siis ametlikud 10.2 ja nüüd näitab. kas catalys's enam polegi seda kohta kus saab VPU Recovery sisse-/väljalülitada :O ?
ja 10.3 tõmbas mängudes kokku kah, |
Beta driveriga ei näitagi uut versiooni Sellest vast juba 1000 x räägitud, vahest whql ka ei näita siis on unustatud ccc sisse see lisada.
Beta driverid on nendejoks kelle süsteem on stabiilne ja teab kui midagi juhtub siis on tingitud see beta driverist.
Beta driverid on katsetajatele, mu masin on on sellega päevi üleval olnud ja midagi ei pangesta.
Beta driverid pole mõeldud avalikuks kasutamiseks, lekivad nad ikkagi.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
24.02.2010 12:49:37
|
|
|
| Margus kirjutas: |
Beta driverid pole mõeldud avalikuks kasutamiseks, lekivad nad ikkagi.  |
mõni tootja jagab oma kodukal avalikult drivereid, mis beta staatuses. võta nüüd kinni
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
25.02.2010 22:58:42
|
|
|
Peaks ka vahepeal jälle uued drivud peale laskma. Ma vahepeal 8.6 peale pidama jäänud
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
27.02.2010 01:08:46
|
|
|
AMD Gives out WHQL Driver for Radeon HD 5830
http://www.techpowerup.com/116193/AMD_Gives_out_WHQL_Driver_for_Radeon_HD_5830.html
| tsitaat: |
Outside its monthly driver release cycle, AMD released a WHQL-signed driver based on ATI Catalyst 10.2, which adds support for the Radeon HD 5830 graphics processor. It retains the feature-set and bug-fixes packed in Catalyst 10.2, with support for the new GPU being just appended to it. The driver supports Windows XP, Vista, 7, and Linux.
Released yesterday, the ATI Radeon HD 5830 is the cost-effective member of the Radeon HD 5800 series. It is based on the Cypress LE GPU, with 1120 stream processors, 56 TMUs, 16 ROPs, 256-bit GDDR5 memory interface to connect to 1 GB of memory, apart from the entire feature-set of the Radeon HD 5800 series. |
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1m
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2007
|
28.02.2010 15:04:22
|
|
|
| ei tea, kunagi detsembris kui arvuti sain lasin uued driverid kõik peale. Tegin 3dmark06, skoor oli 14200. Tõmbasin 10.2 versiooni nädal tagasi umbes, tegin 3dmark, skoor oli 13900. Eile õhtul tõmbasin siis need beta 10.3 driverid, panin peale ja tegin 3dmark06 jälle, skoor 13200. videokaart on hd 5770. muidu mängudes pole crashinud ega midagi.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
28.02.2010 18:10:48
|
|
|
| tuttav sai 5770 videokaga pisut juude 3dmark06 ja vantages kui vahetas 10.2 -> 10.3b vastu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
08.03.2010 09:54:33
|
|
|
Üks selline huvitav kala on.
Videokaardiks HD4770.
Kui arvuti üles buudib, on alati monitori taktsagedus (Hz) vale. Proovisin draivereid uuesti peale panna ja sweeperiga vanu ära eemaldada, aga ei aita.
Kas üldse on asi draiverites v sootuks kaardis?
Või peaks proovima mingeid vanemaid draivereid?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
08.03.2010 09:56:31
|
|
|
kui kaardi arvutisse panid siis tegid op sysi reinstalli?
kui tegid siis arvatavasti viga selles, et emaplaat on väga vana ning ei saa kaardiga hästi läbi.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
08.03.2010 10:34:18
|
|
|
Ei, uut op sysi ei pannud.
Ennem oli muidu Geforce 7900GS.
Emaplaat on tõesti tiba vana (Radeon HD5xxx seeria ei võta piltigi ette).
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
08.03.2010 10:39:23
|
|
|
| siis soovitaks op sysi reinstalli
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
08.03.2010 14:32:50
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| 10.3 RC2 lekkind? |
Kohe proovime, eelmistega oli mul mingi anomaalia, pidin unintalli driveri setupiga ja ati uninstall 1.0 tooli kasutama ja siis sweeperdama.
Googlest ma midagi ei lednud anna link.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
08.03.2010 15:40:13
|
|
|
| wa666ou, kul vale on vale HZ ? Sesmõttes päris paljud 22" monitorid on 60hz täis resol. ( juhul kui mõtled, et 75hz peaks olema )
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
08.03.2010 17:19:52
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
| wa666ou, kul vale on vale HZ ? Sesmõttes päris paljud 22" monitorid on 60hz täis resol. ( juhul kui mõtled, et 75hz peaks olema ) |
Win7-l pidi osadel mingi 59Hz kala olema.Et peaks olema 60 aga on 59... |
ee see viga mul kah aga vaevalt see 59 vs 60 mingi hull asi on :S
ise ei pööra küll tähelepanu sellele , CCC näitab mul koguaeg 60hz aga windowsis ühe koha pealt vaadates näitab 59 ja dxdiag kah 59.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
08.03.2010 17:37:55
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| wa666ou, kul vale on vale HZ ? Sesmõttes päris paljud 22" monitorid on 60hz täis resol. ( juhul kui mõtled, et 75hz peaks olema ) |
See nö "vale hertz" on ikkagi silmaga tuntav, st hakkab silmadele.
Ja viga esineb just 17" CRT monitoriga, mis toimib 1152x768@85Hz. Ja mis ta siis olla võib... 70 kanti, et silmale hakkab.
CCC näitab aga, et on 85Hz, kuigi pole.
Kusjuures, HD4770 videokaardiga on selline asi, et kui panen arvuti käima, siis enne Wini jõudmist kaoks nagu CRT monitori ja videokaardi vahel ühendus ära 3 korda. Vilgub "no signal" murdsekundi osa ja nii 3 korda väikese ajavahega.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.03.2010 17:47:29
|
|
|
wa666ou, ei usu, et ta sul 70 paneb, ju ta ikka 60 on. aga sa RMB deskil, screen resolution, advanced settings, monitor alt oled proovind Hz muuta?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
08.03.2010 22:04:35
|
|
|
CRT monitoriga on jah see hz vahe rohkem tuntav, ei osanud arvata, et CRT'st jutt :S
NATAS999, ma pean seal 60 , apply, ok ja siis mingi teen laht ja jälle 59hz.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
10.03.2010 11:19:49
|
|
|
Probleem HD4200 ühendamisel LCD-teleriga HDMI kaabliga.
Konf:
* HP Presario CQ61-330EN läppar HD4200 videoga
* Samsung B530
* HDMI 1.3C kaabel
* Win 7 HP X64
* Video draiver: 8.635.0.0 A
Pilt on teleris olemas, resolutsiooni lubab CCC-st ilusti 1920x1080 panna, 60Hz ja whatnot, samas teleris on pilt kokku surutud (ekraani servadest sentimeeter-poolteist must raam), tekst praktiliselt loetamatu
Video draiverit ka uuendada ei saa, HP mingi eriti sigrimigri draiveri teinud (olen proovinud lisada igasugu "häkke" jms, aga riistvara lihtsalt ei tunta ära). Proovisin ka ZuumBoxiga HDMI väljundit, sellega ei surunud pilti kokku, seega on viga kas draiverites ja olen mina loll.
Meenub, et miski overscan vms peaks maha võtma, aga ei leidnud seda kuskilt.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
10.03.2010 11:40:10
|
|
|
| tsitaat: |
Adjusting Image Position and Size Manually for TVsManually Adjusting Image Size and Position using Underscan/Overscan for TVs
Based on the navigation system contained in the ATI Catalyst™ Control Center window, do one of the following:
Navigation menu—From the display palette on the Desktops & Displays page, click the desired TV, and then click Configure in the context menu that appears.
Navigation tree—From the tree in the Graphics Settings tab, expand TV Properties.
Click Adjustments.
Move the Underscan/Overscan slider to adjust the overall size of the image on the TV. Use this slider to adjust any visible black borders around the edge of the image.
Note: The slider is not available for TVs configured to use a custom or the default optimized timing mode. |
EDIT: Pole kindel kas 100% õige, kuid umbes kuidagi nii peaks ta välja tulema kuskilt!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
17.03.2010 15:37:09
|
|
|
ATI Catalyst 10.3 brings lots of new features and performance boosts
http://www.dvhardware.net/article41663.html
| tsitaat: |
Here's an overview of the new features in Catalyst 10.3:
# ATI Eyefinity Technology Bezel Correction - compensate for your bezels so objects in your game move from one display to the other smoothly
# ATI Catalyst™ Mobility - monthly updates for the mobile crowd
# ATI Eyefinity Technology Per Display Control - adjust for differences in each individual displays brightness, color and contrast
# ATI Eyefinity Technology Multiple Display Groups - more display groups to give further control of your desktop with three displays or more connected
# ATI Eyefinity Technology Display Configuration Switching - easily switch from one display mode to another
# 3D Stereoscopic 3D driver hooks - enables 3rd party middleware vendors to bring more 3D stereoscopic gaming options |
AMD's ATI 10.3a Catalyst Driver Update
http://hardocp.com/article/2010/03/16/amds_ati_103a_catalyst_driver_update
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
17.03.2010 17:53:14
|
|
|
Ehk saan ka Dirdis 50-60 piiri ületatud.
Kunas 10.3 ka oodata on? Ja kas tavakasutajal nagu mina on mõttekas üldse hotfixi kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
18.03.2010 19:11:47
|
|
|
Eem, need on samad mis ilmuvad ati lehele?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
18.03.2010 19:12:54
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Eem, need on samad mis ilmuvad ati lehele? |
Tundub nii jah.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
18.03.2010 19:43:03
|
|
|
Või, et dirt 2 10% perfi kasvu..Mul oli ikka sama 50fps.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
18.03.2010 19:48:07
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Või, et dirt 2 10% perfi kasvu..Mul oli ikka sama 50fps. |
Need %-id käivad rohkem 5000 seeria kohta. 5970-ga on küll korralik FPS-i kasv DiRT 2-s.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
18.03.2010 19:51:10
|
|
|
Seda küll, kuid kirjas oli 4000 seeria kohta 10%,
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
18.03.2010 20:07:57
|
|
|
Oli vaja teha XP reinstall ühele vanemale masinale, kus videokaardiks X550. Tõmbasin AMD kodukalt eelnevate valikute järgi (video-radeon-x550-windows XP) sobiva draiveri , kuna tegu on kontoriarvutiga ja .NET-iga ei viitsinud jamama hakata, siis ilma CCC-ta variandi. Fail tuli nimega 10.2_legacy_xp32_64..... Installin ära, kõik justkui great success, restart, aga XP videokaarti endiselt ei tunne, device manageri alla tekkinud mingi ATI USB TV bla bla bla hüüumärgiga.
Ok, äkki tõmbasin vale faili.Võtan uuesti draiverid maha, tõmban AMD kodukalt uue faili, endiselt sama teema pärast installi.
Ei viitsi pikalt kirjutada mida ma veel kõike vahepeal jõudsin ära teha, aga lihtsalt teadmiseks teistele, kes sama probleemi ees 10.2 draiveritega seisavad, et tõmmake koos CCC-ga pakk, seal on kõik vajalik ka vanemate ATI kaartide jaoks olemas.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
18.03.2010 20:08:55
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Seda küll, kuid kirjas oli 4000 seeria kohta 10%, |
Kõik oleneb graafika settingutest ja resost kah ja üle üldse arvuti confist
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
18.03.2010 20:41:16
|
|
|
On need nüüd 10.3a (preview driver) või 10.3 WHQL ?
e: jõudis juba kohale... 10.3 beta ehk siis seesama 10.3a ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
18.03.2010 20:47:23
|
|
|
Endal peal ja probleeme ei ole.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
18.03.2010 20:51:25
|
|
|
| WHQL peaks järgmine nädal saabuma.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
18.03.2010 21:19:24
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Endal peal ja probleeme ei ole. |
Kui saad testi SHIFT`i ja Crysist ning vaata kas varjude ääred on ok ning ega mingit mini-jõnksutamist jms. ei esine. Ei viitsi ise hetkel peale panna uusi.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
18.03.2010 21:32:37
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| destiny12 kirjutas: |
| Seda küll, kuid kirjas oli 4000 seeria kohta 10%, |
Kõik oleneb graafika settingutest ja resost kah ja üle üldse arvuti confist  |
Note: This list is not exhaustive and more improvements are possible
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|