Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.02.2010 14:02:40 vasta tsitaadiga

minul sellist jama ei ole, mul muidugi suurem resolutsioon
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 22.02.2010 14:02:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi Ati standard Catalyst 10.2 driverit ja Omega 10.2 võrrelnud on?

http://www.omegadrivers.net
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.02.2010 14:10:38 vasta tsitaadiga

libe, mis seadetel täpselt mängid muidu ja mis resoga? Kuram, äkki on üldse mingi Shifti enda poolne kamm icon_rolleyes.gif

e: Asgate, need 10.2 seal ei ole ju omega drivud vaid link ati enda drivudele imo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.02.2010 14:41:10 vasta tsitaadiga

CorsairX, patch 1.02 peale ikka pandud shiftile? loll küsimus muidu suht, aga mine tea. icon_lol.gif

mis sa ütlesid? kõik põhjas ja 16AF/8AA? vsync peal?

no mängu viga ma ei usu, siis ta jamaks sul olenemata driveritest ja jamaks kõigil teistel ka. icon_rolleyes.gif

OC peal? kas ilma tembutab samamoodi?

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.02.2010 14:43:57 vasta tsitaadiga

NATAS999, jah uusim päts peal ja kõik grafa põhjas vsync peal. Peaks proovima, äkki vssync off ei kokuta icon_rolleyes.gif Ja probleem ei ole kohe kindlasti OC-s. Testitud.
Aga jutt kisub imo liiga OT-ks. Kui asjale lahenduse leian annan teada icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 22.02.2010 15:54:53 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:


e: Asgate, need 10.2 seal ei ole ju omega drivud vaid link ati enda drivudele imo icon_rolleyes.gif


Tõesti nii see on icon_redface.gif , uusim driver neil paistab vist alles 2007 aastast pärit.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.02.2010 16:56:45 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
libe, mis seadetel täpselt mängid muidu ja mis resoga? Kuram, äkki on üldse mingi Shifti enda poolne kamm icon_rolleyes.gif

e: Asgate, need 10.2 seal ei ole ju omega drivud vaid link ati enda drivudele imo icon_rolleyes.gif
kõik põhjas, mängust sees 4xAA, 1920x1200
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 22.02.2010 17:43:30 vasta tsitaadiga

Catalyst 10.3b esialgne mulje on positiivne, vantages sai pisut gpu skoori juurde(p skoor kah kasvas), tundub et pelades pole halvemaks läinud. Kellamine, ventika kiiruse regullimine funkab.
hd4770, win7 x64
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.02.2010 18:56:47 vasta tsitaadiga

ametlikult praegu ikka 10.3 uusim?

ei hakka kuskilt emmivahelt poolpiduseid igaks juhuks tirima. icon_redface.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.02.2010 19:49:42 vasta tsitaadiga

NATAS999, 10.2 ametlik ja 10.3 beta.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 21:16:52 vasta tsitaadiga

10.3 ei olnud mul samutti CCC versiooni paneelis, lasin maha ja panin siis ametlikud 10.2 ja nüüd näitab. kas catalys's enam polegi seda kohta kus saab VPU Recovery sisse-/väljalülitada :O ?
ja 10.3 tõmbas mängudes kokku kah,
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 08:10:06 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
10.3 ei olnud mul samutti CCC versiooni paneelis, lasin maha ja panin siis ametlikud 10.2 ja nüüd näitab. kas catalys's enam polegi seda kohta kus saab VPU Recovery sisse-/väljalülitada :O ?
ja 10.3 tõmbas mängudes kokku kah,


Beta driveriga ei näitagi uut versiooni icon_lol.gif Sellest vast juba 1000 x räägitud, vahest whql ka ei näita siis on unustatud ccc sisse see lisada. icon_lol.gif
Beta driverid on nendejoks kelle süsteem on stabiilne ja teab kui midagi juhtub siis on tingitud see beta driverist. icon_smile.gif
Beta driverid on katsetajatele, mu masin on on sellega päevi üleval olnud ja midagi ei pangesta. thumbs_up.gif
Beta driverid pole mõeldud avalikuks kasutamiseks, lekivad nad ikkagi. icon_wink.gif

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.02.2010 12:49:37 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Beta driverid pole mõeldud avalikuks kasutamiseks, lekivad nad ikkagi. icon_wink.gif
mõni tootja jagab oma kodukal avalikult drivereid, mis beta staatuses. võta nüüd kinni icon_rolleyes.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 22:58:42 vasta tsitaadiga

Peaks ka vahepeal jälle uued drivud peale laskma. Ma vahepeal 8.6 peale pidama jäänud icon_redface.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 09:40:51 vasta tsitaadiga

Pole nagu läbi käinud siit veel:

tsitaat:
ATI Catalyst 10.2 Hotfix

ATI has released a Catalyst 10.2 Hotfix graphics driver. This hotfix driver is for the HD4700, HD4800 and HD5000 series under Windows Vista and 7. It resolves freezes in DX11 mode in the game Aliens vs. Predator, as well as resolving an issue where the mouse cursor becomes enlarged at random in Windows 7.


http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/ATICatalyst102Hotfix.aspx

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.02.2010 01:08:46 vasta tsitaadiga

AMD Gives out WHQL Driver for Radeon HD 5830
http://www.techpowerup.com/116193/AMD_Gives_out_WHQL_Driver_for_Radeon_HD_5830.html
tsitaat:
Outside its monthly driver release cycle, AMD released a WHQL-signed driver based on ATI Catalyst 10.2, which adds support for the Radeon HD 5830 graphics processor. It retains the feature-set and bug-fixes packed in Catalyst 10.2, with support for the new GPU being just appended to it. The driver supports Windows XP, Vista, 7, and Linux.

Released yesterday, the ATI Radeon HD 5830 is the cost-effective member of the Radeon HD 5800 series. It is based on the Cypress LE GPU, with 1120 stream processors, 56 TMUs, 16 ROPs, 256-bit GDDR5 memory interface to connect to 1 GB of memory, apart from the entire feature-set of the Radeon HD 5800 series.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 08:32:16 vasta tsitaadiga

Eeelmine pakutav link download on tiba katki. 8.703_rc2 saab siit. HD5830 kaardijaoks ja sobib ka muude kaartide jaoks.
http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/WHQL-Catalyst-driver-for-Radeon-HD5830.aspx
See HD5830 jaoks driver pole mingi whql, ati ajab kärbseid pähe RC2 on.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1m
HV kasutaja
T1m

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 15:04:22 vasta tsitaadiga

ei tea, kunagi detsembris kui arvuti sain lasin uued driverid kõik peale. Tegin 3dmark06, skoor oli 14200. Tõmbasin 10.2 versiooni nädal tagasi umbes, tegin 3dmark, skoor oli 13900. Eile õhtul tõmbasin siis need beta 10.3 driverid, panin peale ja tegin 3dmark06 jälle, skoor 13200. videokaart on hd 5770. muidu mängudes pole crashinud ega midagi.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 28.02.2010 18:10:48 vasta tsitaadiga

tuttav sai 5770 videokaga pisut juude 3dmark06 ja vantages kui vahetas 10.2 -> 10.3b vastu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 21:24:38 vasta tsitaadiga

HD 5000 series 2D performance to be fixed
tsitaat:
With Catalyst 10.4 drivers

http://www.fudzilla.com/content/view/17966/1/
http://www.tomshardware.com/reviews/2d-windows-gdi,2539.html

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 09:54:33 vasta tsitaadiga

Üks selline huvitav kala on.
Videokaardiks HD4770.
Kui arvuti üles buudib, on alati monitori taktsagedus (Hz) vale. Proovisin draivereid uuesti peale panna ja sweeperiga vanu ära eemaldada, aga ei aita.
Kas üldse on asi draiverites v sootuks kaardis?
Või peaks proovima mingeid vanemaid draivereid?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 09:56:31 vasta tsitaadiga

kui kaardi arvutisse panid siis tegid op sysi reinstalli?
kui tegid siis arvatavasti viga selles, et emaplaat on väga vana ning ei saa kaardiga hästi läbi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 10:34:18 vasta tsitaadiga

Ei, uut op sysi ei pannud.
Ennem oli muidu Geforce 7900GS.
Emaplaat on tõesti tiba vana (Radeon HD5xxx seeria ei võta piltigi ette).
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 10:39:23 vasta tsitaadiga

siis soovitaks op sysi reinstalli
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.03.2010 11:12:54 vasta tsitaadiga

10.3 RC2 lekkind?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 14:32:50 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
10.3 RC2 lekkind?

Kohe proovime, eelmistega oli mul mingi anomaalia, pidin unintalli driveri setupiga ja ati uninstall 1.0 tooli kasutama ja siis sweeperdama.
Googlest ma midagi ei lednud anna link.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 15:40:13 vasta tsitaadiga

wa666ou, kul vale on vale HZ ? Sesmõttes päris paljud 22" monitorid on 60hz täis resol. ( juhul kui mõtled, et 75hz peaks olema )
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 16:58:11 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
wa666ou, kul vale on vale HZ ? Sesmõttes päris paljud 22" monitorid on 60hz täis resol. ( juhul kui mõtled, et 75hz peaks olema )

Win7-l pidi osadel mingi 59Hz kala olema.Et peaks olema 60 aga on 59...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 17:19:52 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
wa666ou, kul vale on vale HZ ? Sesmõttes päris paljud 22" monitorid on 60hz täis resol. ( juhul kui mõtled, et 75hz peaks olema )

Win7-l pidi osadel mingi 59Hz kala olema.Et peaks olema 60 aga on 59...

ee see viga mul kah aga vaevalt see 59 vs 60 mingi hull asi on :S
ise ei pööra küll tähelepanu sellele , CCC näitab mul koguaeg 60hz aga windowsis ühe koha pealt vaadates näitab 59 ja dxdiag kah 59.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 17:37:55 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
wa666ou, kul vale on vale HZ ? Sesmõttes päris paljud 22" monitorid on 60hz täis resol. ( juhul kui mõtled, et 75hz peaks olema )


See nö "vale hertz" on ikkagi silmaga tuntav, st hakkab silmadele.
Ja viga esineb just 17" CRT monitoriga, mis toimib 1152x768@85Hz. Ja mis ta siis olla võib... 70 kanti, et silmale hakkab.
CCC näitab aga, et on 85Hz, kuigi pole.

Kusjuures, HD4770 videokaardiga on selline asi, et kui panen arvuti käima, siis enne Wini jõudmist kaoks nagu CRT monitori ja videokaardi vahel ühendus ära 3 korda. Vilgub "no signal" murdsekundi osa ja nii 3 korda väikese ajavahega.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.03.2010 17:47:29 vasta tsitaadiga

wa666ou, ei usu, et ta sul 70 paneb, ju ta ikka 60 on. aga sa RMB deskil, screen resolution, advanced settings, monitor alt oled proovind Hz muuta?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2010 22:04:35 vasta tsitaadiga

CRT monitoriga on jah see hz vahe rohkem tuntav, ei osanud arvata, et CRT'st jutt :S

NATAS999, ma pean seal 60 , apply, ok ja siis mingi teen laht ja jälle 59hz.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2010 11:19:49 vasta tsitaadiga

Probleem HD4200 ühendamisel LCD-teleriga HDMI kaabliga.
Konf:
* HP Presario CQ61-330EN läppar HD4200 videoga
* Samsung B530
* HDMI 1.3C kaabel
* Win 7 HP X64
* Video draiver: 8.635.0.0 A

Pilt on teleris olemas, resolutsiooni lubab CCC-st ilusti 1920x1080 panna, 60Hz ja whatnot, samas teleris on pilt kokku surutud (ekraani servadest sentimeeter-poolteist must raam), tekst praktiliselt loetamatu icon_neutral.gif
Video draiverit ka uuendada ei saa, HP mingi eriti sigrimigri draiveri teinud (olen proovinud lisada igasugu "häkke" jms, aga riistvara lihtsalt ei tunta ära). Proovisin ka ZuumBoxiga HDMI väljundit, sellega ei surunud pilti kokku, seega on viga kas draiverites ja olen mina loll.
Meenub, et miski overscan vms peaks maha võtma, aga ei leidnud seda kuskilt. icon_neutral.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 10.03.2010 11:40:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Adjusting Image Position and Size Manually for TVsManually Adjusting Image Size and Position using Underscan/Overscan for TVs

Based on the navigation system contained in the ATI Catalyst™ Control Center window, do one of the following:
Navigation menu—From the display palette on the Desktops & Displays page, click the desired TV, and then click Configure in the context menu that appears.
Navigation tree—From the tree in the Graphics Settings tab, expand TV Properties.
Click Adjustments.

Move the Underscan/Overscan slider to adjust the overall size of the image on the TV. Use this slider to adjust any visible black borders around the edge of the image.
Note: The slider is not available for TVs configured to use a custom or the default optimized timing mode.


EDIT: Pole kindel kas 100% õige, kuid umbes kuidagi nii peaks ta välja tulema kuskilt!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 17.03.2010 15:37:09 vasta tsitaadiga

ATI Catalyst 10.3 brings lots of new features and performance boosts
http://www.dvhardware.net/article41663.html
tsitaat:
Here's an overview of the new features in Catalyst 10.3:

# ATI Eyefinity Technology Bezel Correction - compensate for your bezels so objects in your game move from one display to the other smoothly
# ATI Catalyst™ Mobility - monthly updates for the mobile crowd
# ATI Eyefinity Technology Per Display Control - adjust for differences in each individual displays brightness, color and contrast
# ATI Eyefinity Technology Multiple Display Groups - more display groups to give further control of your desktop with three displays or more connected
# ATI Eyefinity Technology Display Configuration Switching - easily switch from one display mode to another
# 3D Stereoscopic 3D driver hooks - enables 3rd party middleware vendors to bring more 3D stereoscopic gaming options


AMD's ATI 10.3a Catalyst Driver Update
http://hardocp.com/article/2010/03/16/amds_ati_103a_catalyst_driver_update

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 17.03.2010 17:53:14 vasta tsitaadiga

Ehk saan ka Dirdis 50-60 piiri ületatud. icon_biggrin.gif

Kunas 10.3 ka oodata on? Ja kas tavakasutajal nagu mina on mõttekas üldse hotfixi kasutada?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2010 19:13:07 vasta tsitaadiga

http://sites.amd.com/us/underground/tips/Pages/catalyst-10-3-preview.aspx
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 18.03.2010 19:09:37 vasta tsitaadiga

Catalyst 10.3 guru3d-s saadaval:

http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-10.3-Windows-7-|-Vista-%2864-bit%29-download-2494.html - Vista/Win 7 64bit

http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-10.3-Windows-7-|-Vista-%2832-bit%29-download-2495.html - Vista/Win 7 32bit
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.03.2010 19:11:47 vasta tsitaadiga

Eem, need on samad mis ilmuvad ati lehele?
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 18.03.2010 19:12:54 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Eem, need on samad mis ilmuvad ati lehele?

Tundub nii jah.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.03.2010 19:43:03 vasta tsitaadiga

Või, et dirt 2 10% perfi kasvu..Mul oli ikka sama 50fps.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 18.03.2010 19:48:07 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Või, et dirt 2 10% perfi kasvu..Mul oli ikka sama 50fps.

Need %-id käivad rohkem 5000 seeria kohta. 5970-ga on küll korralik FPS-i kasv DiRT 2-s.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.03.2010 19:51:10 vasta tsitaadiga

Seda küll, kuid kirjas oli 4000 seeria kohta 10%,
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 20:07:57 vasta tsitaadiga

Oli vaja teha XP reinstall ühele vanemale masinale, kus videokaardiks X550. Tõmbasin AMD kodukalt eelnevate valikute järgi (video-radeon-x550-windows XP) sobiva draiveri , kuna tegu on kontoriarvutiga ja .NET-iga ei viitsinud jamama hakata, siis ilma CCC-ta variandi. Fail tuli nimega 10.2_legacy_xp32_64..... Installin ära, kõik justkui great success, restart, aga XP videokaarti endiselt ei tunne, device manageri alla tekkinud mingi ATI USB TV bla bla bla hüüumärgiga.
Ok, äkki tõmbasin vale faili.Võtan uuesti draiverid maha, tõmban AMD kodukalt uue faili, endiselt sama teema pärast installi.

Ei viitsi pikalt kirjutada mida ma veel kõike vahepeal jõudsin ära teha, aga lihtsalt teadmiseks teistele, kes sama probleemi ees 10.2 draiveritega seisavad, et tõmmake koos CCC-ga pakk, seal on kõik vajalik ka vanemate ATI kaartide jaoks olemas.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 20:08:55 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Seda küll, kuid kirjas oli 4000 seeria kohta 10%,

Kõik oleneb graafika settingutest ja resost kah ja üle üldse arvuti confist icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.03.2010 20:41:16 vasta tsitaadiga

arvutiH YT kirjutas:
Catalyst 10.3 guru3d-s saadaval:

http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-10.3-Windows-7-|-Vista-%2864-bit%29-download-2494.html - Vista/Win 7 64bit

http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-10.3-Windows-7-|-Vista-%2832-bit%29-download-2495.html - Vista/Win 7 32bit

On need nüüd 10.3a (preview driver) või 10.3 WHQL ? icon_rolleyes.gif

e: jõudis juba kohale... 10.3 beta ehk siis seesama 10.3a ilmselt.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.03.2010 20:47:23 vasta tsitaadiga

Endal peal ja probleeme ei ole.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 18.03.2010 20:51:25 vasta tsitaadiga

WHQL peaks järgmine nädal saabuma.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.03.2010 21:19:24 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Endal peal ja probleeme ei ole.

Kui saad testi SHIFT`i ja Crysist ning vaata kas varjude ääred on ok ning ega mingit mini-jõnksutamist jms. ei esine. Ei viitsi ise hetkel peale panna uusi.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 18.03.2010 21:32:37 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Seda küll, kuid kirjas oli 4000 seeria kohta 10%,

Kõik oleneb graafika settingutest ja resost kah ja üle üldse arvuti confist icon_razz1.gif


Note: This list is not exhaustive and more improvements are possible
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.