Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.11.2008 00:06:52 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kuidas ATFil mailile vastamine edenenud on aastatega? Saatsin esmaspäeval maili, kuna sai eelmine esmaspäev kõvaketas tellitud, mis oli märgitud "1-2 päeva". Seni ei miskit icon_neutral.gif Helistada pole ka raatsinud, kuna ~1,5a tagune kogemus umbkeelsusega peletab eemale...


Seal kohapeal 3 mees kõik venelased, aastatega on neil eesti keel paremaks läniud ja suhtlema ka nats õppinud aga mailidele nad vastavad kord kuus imo icon_biggrin.gif
Aga helistades on tavaliselt asjad liikuma hakanud !

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 00:11:49 vasta tsitaadiga

eelmine reede saatsin neile meili ja esmaspäeval tuli vastus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.11.2008 00:15:34 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
eelmine reede saatsin neile meili ja esmaspäeval tuli vastus icon_rolleyes.gif


VEDAS SUL....

Mina olen loobunud mailide kirjutamisest arvutifirmadele icon_smile.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri851
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 28.11.2008 16:41:28 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:

VEDAS SUL....

Mina olen loobunud mailide kirjutamisest arvutifirmadele icon_smile.gif


+1 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 21:32:06 vasta tsitaadiga

Minu kettaost lahenes positiivselt. Helistasin esmaspäeval neile (tellimuse tegin 17.11). Eesti keelega saadi normaalselt hakkama ning selgitati viivituse põhjust. Vabandati ka viisakalt. Nimelt oli ühest laost ketas tulnud (peale mu tellimust kadus hinnakirjast "1-2" tööpäeva ära), aga oli olnud vigane vms. Siis telliti vist teisest laost (kus ka arvatavasti kohe saadavust polnud). Eile jõudis ketas alles nende kätte ja täna tõi ELS selle mulle.
Julgen edaspidi sealt veel tellida icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
loivar
HV kasutaja
loivar

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 18:01:28 vasta tsitaadiga

Seni kaitsesin seda venelaste firmat, sest enda senised tehingud selle firmaga ladusalt laabunud. Tuli tahtmine oma vähese "pinsi" juures kõhu ja ravimite arvel koonerdades veidi kiirem prose hankida. Silm jäi peale Athlon XP2 6000 le. Arvutikeskuses kohe müügil ja sobiva hinnaga aga minule tundmatu tuumaga ja 2'0,5MB mäluga. Ennem siis juba 5600 osta. Vaatasin siis ATF kodukale ja hind sama või veidi odavam aga kõiki näitajate järgi Winstori tuumaga prose(3GHz ja 2*1MB). Pikalt mõtlemata kohe tellimus teele ja ... Tänu reedesele tellimisele ja Eesti Posti vusserdamistele sain paki alles kahepoole nädala pärast kätte ja prose tuuma teema ununenud. Tirisn siis karbi laiali (AMD firmakleebis) ja tahtsin juba pastat panema hakata kui märkasin, et tegemist on Brisbane tuumaga. Teavitasin ka ATF ja vastuseks sain, et neil jah seda 3GHz-ist proset müügil/saadaval pole. Samas müügiteemas ikka vana jutt "3GHz ja 2*1MB"
Ise nad oma "eksimust"?? parandada vistiti ei taha - "meil ei ole vastavat proset". Kuna ka ise õigeaegselt (enne tootepakendi avamist) järgi ei vaadanud, siis pole sügavat mõtet ka vaielda ja protestida.
icon_biggrin.gif Aga mailidele vastati 5minuti jooksul seda ka peale kella viit.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decoy
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 16.12.2008 16:57:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Seal kohapeal 3 mees kõik venelased, aastatega on neil eesti keel paremaks läniud ja suhtlema ka nats õppinud aga mailidele nad vastavad kord kuus imo icon_biggrin.gif
Aga helistades on tavaliselt asjad liikuma hakanud !


Endal vastupidine kogemus, kokku ca. 15k eest erinevat kaupa ostnud ning mailidele on alati vastatud tavaliselt samal päeval või mõnikord 2 järgmise päeva jooksul. Ainuke probleem nendega on, et veebileht on üks suur segadus (2 erinevat hinnakirja + e-pood, hinnad ning tooted erinevad) ning lisaks veel aeglane. Samas nende kaup on hea hinnaga ning valiku järgi võib aru saada, et tunnevad tehnikat hästi...suur osa väikese läbimüügiga toodetest on saadaval mõistliku hinnaga - vastupidiselt ülejäänud ca. 90% poodidest.
Disclaimer: Pole kuidagi seotud antud ettevõttega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 18:17:04 vasta tsitaadiga

viimase 2 nädala jooksul olen neile saatnud 5-6emaili. kõigile on vastatud vähemalt poole tunni jooksul. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 19.12.2008 16:48:44 vasta tsitaadiga

Njh mul positiivne kogemus
Ma tegin uue kasutaja maksin raha ja kokku läks umbes 3päeva aega ja kaup oli mul käes (1päev tegin ülekande, 2päev saadi raha kätte, 3päev oli jõudnud juba mulle)
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2008 23:10:37 vasta tsitaadiga

Keegi teab, et kui lähen kohapeale ja ostan monitori siis kuidas hiljem garantii toimima peaks? (on kellelgi kogemusi, kas tekib jamasid?)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 22.12.2008 18:12:54 vasta tsitaadiga

riffman kirjutas:
Keegi teab, et kui lähen kohapeale ja ostan monitori siis kuidas hiljem garantii toimima peaks? (on kellelgi kogemusi, kas tekib jamasid?)

Vaata nende lehelt garantiitingimusi. Enamasti on nii, et lähed oma seadmega otse volitatud teenindusse, ilma asja ATF'i tirimata. Sõltub konkreetsest tootjast muidugi, osad asjad vahetatakse nende poes lihtsalt ringi.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 18:13:14 vasta tsitaadiga

3 korda tellind, alati ise järgi käimisega, esimene kord läks mõned päevad, helistati et kohal ja läksin järgi, teine kord läks pikemalt, nimelt nad polnud meili saatnud, et kohal ja alles ise helistades sain teada, et kohal. nüüd sai aga eile õhtul tellitud mälupulgad, poole tunni pärast oli meil, et neid pole ja nimekiri mis on kohal, tellisin siis uuesti ära ja täna päevaks olid kohal, nii et päris ruttu.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoi
HV vaatleja
hoi

liitunud: 26.07.2006




sõnum 28.12.2008 20:04:39 vasta tsitaadiga

Täna 28.12 olin neil nn. suur soodusmüük (loomulikult soodust ei olnud!!!). Kohapeal pole neil pooli juppe ja tellimisel pakuti ka, vaid kalleimaid juppe. parim osa saabus juppide hinna juures. Prose e8400 oli ligi 300 EEKu kallim, lisaks veel mälukaartidel 200 krooni jne. Pärast kahte korda käimist ja õiendamist muudeti hind õigeks( müüa vaid muigas ,et "süsteem" on selline icon_lol.gif , lisaks ei vaevunud ta ka vabandada thumbs_down.gif )
Kirjutamisel ma tundsin suurt nördimust selle firma vastu ja ei soovita mitte kellelgi sealt midagi osta, isegi kui saab 10 krooni soodsamalt(Punkt)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.12.2008 20:22:03 vasta tsitaadiga

Soodusmüük oli tõesti 0% allahindlust.Kusjuures 90% kaupadel puudus hinnnasilt....Valik väga väike.
Atf-l oleks võimalik olla väga populaarne koht, kuid nad pisiasjadega keeravad endale käki.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rusak
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 30.12.2008 22:14:09 vasta tsitaadiga

Ostsin 28.12. Samsung T200. 2350kr. Ehk soodus oli 2700-2350=350kr= -13% thumbs_up.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/87248/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nomore
HV kasutaja
Nomore

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 02:27:05 vasta tsitaadiga

Ainult positiivseid kogemusi on. Ostsin ühe mõnusa Canoni suvel, kõik oli korras, soovitud ajaks oli uksetaga.
Siiski, nüüd meenub üks häiriv asjaolu. Tüütute keelevigadega koduleht on neil. Väga venelaslik.

_________________
Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 13:42:33 vasta tsitaadiga

Nomore,
Aga osta Enterist, neil on leht korralikus eesti keeles 8) Kuna pood töötab väikese katega, siis keele korrektori teenust sisse osta neil vist pole suurt mõtet. Hind läheb ülesse, kvaliteet kasvab.
Tegelikult "korrektse eesti keelega" konkurent neil on, Arvutikeskus. Hinnad sama head, aga leht ilusas eesti keeles icon_smile.gif

Tellisin reedel TV kaardi, teisipäeval oli kohal ja sellest teavitati 3 tundi enne poodi kinni panemist (suleti varem enne jõule), seega jõudsin veel järgi ära käia thumbs_up.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nomore
HV kasutaja
Nomore

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2009 01:52:35 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:

3 tundi enne poodi kinni panemist


Einoh.. Sellepeale oskan ainult üht öelda; inimesed jagunevad kaheks, need kes oskavad arvutada ning need kes ei oska icon_lol.gif

Aga oma kaamera sain ATF-ilt küll kokkuvõttes ligi tuhat krooni soodsamalt kätte... Ei nurise. icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.01.2009 13:31:03 vasta tsitaadiga

ATF garantiitingimustes on kodulehel kirjas järgnevalt:
SAMSUNG
Monitoride - 3 aasta.
Vaja esitada korrektselt täidetud garantiitalong.
Tagastavad tooted peavad olema algupärases pakendis ning –komplekteeritusega

Küsimus, kas mina kui klient pean tõesti sellist tühja karpi ja selles sisalduvat pakketräna 3a alles hoidma ,et garantii kehtiks icon_question.gif
Kas selline nõue on tarbijakaitse seadustega kooskõlas ja selline nõudmine kehtib ka?

Kui see nii on, siis ilmselt hüvasti enamus ATF-st monitori ostnud inimeste toote garantiile! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.01.2009 13:34:24 vasta tsitaadiga

CorsairX: Osade firmade ja ka osade toodete korral kehtib selline reegel päris kindlasti. Nii, et - alati enne ostimist - tasub igasugused tingimused läbi lugeda icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.01.2009 13:50:33 vasta tsitaadiga

Niisiis, helistasin Samsungi Tartu garantiitöid teostavasse firmasse ning öeldi ,et monitoride ja LCD`de puhul ei ole vaja karpi ja pakketräna alles hoida. Küll peab aga täidetud olema garantiikaart - mida ma näen, ATF ei ole omalt poolt ühtegi allkirja ega templit garantii kaardile teinud. Arvel on muidu kõik andmed, tempel ja müüja allkiri olemas kuid Samsungi esindusest öeldi, et garantiikaart peab olema kindlasti täidetud. Eks siis tuleb nüüd ATF-i jälle külastama minna ja paluda garantii kaart ära täita.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 14:29:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ATF ei ole omalt poolt ühtegi allkirja ega templit garantii kaardile teinud

Siis kui mina sealt monitori ostsin (aasta tagasi umbes) täideti küll see ilusti ära.

tsitaat:
Kas selline nõue on tarbijakaitse seadustega kooskõlas ja selline nõudmine kehtib ka?

Ei tea kuidas nüüd on aga jällegi kuskil aastake tagasi oli sellest juttu ja pidi kõik karbid alles hoidma. Ostad 42" teleri siis topi see karp kuhu tahad, maga seal sees või tee ühest toast karbikogumis ruum aga kui karbi ära viskad võis garantiist ainult unistada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.01.2009 14:52:14 vasta tsitaadiga

riffman, vot ei tea jah miks garantiipabereid ei täidetud. Igatahes Samsungi garantiist vastati mulle selge sõnaga ,et nemad LCD`de puhul pakendeid ei nõua ja garantii kaardil ka sellist nõuet kirjas ei ole. Loodan, et asi ikka laheneb positiivselt.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.01.2009 15:27:56 vasta tsitaadiga

CorsairX: Tegelikult on ka ainult tootekoodi järgi näha, et kes, kus ja millal seda müüs.

Ning kui on mingi jama selle koodi kaudu, siis kehtib igal juhul garantii, mis hakkas jooksma tootmisest alates, mitte müügihetkest. See kuupäev ja tempel määrab selle garantii alguse müügimomendist.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.01.2009 18:50:28 vasta tsitaadiga

Peaks jah koodi järgi lihtsasti vaadatav olema aga Samsungi garantiiremonti teostav firma ütles, et on müüjapoolset garantiikaarti vaja. Muidu LCD ise on sama kuu toodetud kui ostetud. Aga aitab selest garantiijutust. Kisub liiga OT-ks.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf
HV kasutaja
Wtf

liitunud: 22.12.2008




sõnum 03.01.2009 20:42:51 vasta tsitaadiga

Tellisin atf'ist emaplaadi (laup tegin tellimuse ,teisipäeva hommikul els kuller ukse taga)
Anyway see väike plaat oli nii suurde pakki pakitud ,et veidi närvi ajas...

emaplaat muidu funkas kõik korras. Loodan et see püsib korras ,olen kuulnud atf'i garandiist ja mai taha kunagi seda kogeda...


Annan 5/5 kuna pole absoluutselt probleeme selle poega so far...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nomore
HV kasutaja
Nomore

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 21:12:28 vasta tsitaadiga

Vaadakem asja ka positiivsest küljest, meeter-korda-meeter karpi on palju lihtsam üles leida kui pisikest paberitükki icon_biggrin.gif.
_________________
Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loivar
HV kasutaja
loivar

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 11:41:03 vasta tsitaadiga

Wtf kirjutas:
Anyway see väike plaat oli nii suurde pakki pakitud ,et veidi närvi ajas...

Minule tuli sealt poest digikas (miski canon KITversioonina) suures 80*60cm kastis. Sees siis digikakarp, kaamerakott ja akulaadija. Ja kõik lendles lahtiselt kastis. icon_biggrin.gif Õnneks kõik toimis ja toimib siiani (hea mitu aastat).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 04.01.2009 11:43:27 vasta tsitaadiga

Noh mulle saadeti omal ajal 4xddr2 1gbst mälu natuke suuremas karbis, kui PSU karp ...
Mingi komplex vist icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 04.01.2009 11:59:51 vasta tsitaadiga

Liitun klubiga. Sain ATF'ist parajalt suures (1,5 PSUt mahuks ära sinna) karbis natukene RAM'i, mille kõrvale oli rullis mullikile pandud. thumbs_up.gif
Niikaua kuni asjad töötavad sellest probleemi ei teki. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 05.01.2009 18:29:44 vasta tsitaadiga

Ostsin emaplaadi sealt....hind oli vale...õigemini emaplaat polnudki see mida selle hinnaga pakkusid icon_rolleyes.gif olgu peale leppisin selle teise variandiga, kuna pakkumine oli omasuguste seas ikkagi parim

loomulikult mainisin esialgu vaikselt ära et võiks nagu ära vaheta info kuna see on tarbiakaitse seadusega paragrahv 2 lõige blaa blaaga keelatud ja mõni vähe mõistvam tüüp annab teid üles vastavatesse organisatsioonidesse...OK öeldi ja lubati viga parandada

Nüüd just hiljuti tahtsin graafikat osta sealt...taaskord eriti hea hind ja puha icon_biggrin.gif tellisin ära tuli koju mingisugune 256mb käkk!!!
mul silmad mometaalselt pahupidi peas ja vähemalt 3'meks sekundiks viskasin ikka päris silda icon_lol.gif (tihti seda ei juhtu, lihtsalt ei lähe eriti närvi)
tõmbasin kõne peale ja ütlesin kõike mis sülg suhu tõi (šhokk polnud veel möödas arvatavasti) ja siis öeldi et see mis ma tahan maksab kõvasti rohkem aga Äkki lepite Sellega mis me teile saatsime icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif EI leppinud ja enam sellise firmaga asju ei aja kaa...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 21:46:34 vasta tsitaadiga

Tellisin nende e-poest just RAM'i, eks näeb kuidas läheb, seni pole kohapealt poest ostes jamasid olnud...

Edit: Lahe!

Täna 2 paiku vara hommikul tellisin siis mälud (mis pidid alles tänasest saadaval olema), hommikul oli meilis Tellimuse kinnitus, natukese aja möödudes ka arve, maksin kohe ära. Peale lõunat tuli juba meil, et võin järgi minna. Käisin, 4 pulka pakiti emaplaadi kotti (eraldi kihtidesse keeratult), räägiti garantiist ja puha. Nüüd pulgad juba masinas. Mina olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 08.01.2009 00:27:11 vasta tsitaadiga

Olen iga paari aasta tagant hinna pärast ATF'i sattunud. Kord emaplaadid, kord mälud, GPU'd.
Ükski asi pole üles öelnud, teenindus ok. See natuke tüsedam vend (aasta tagasi vähemalt oli seal) on selline muhe kuju..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina96
HV kasutaja
mina96

liitunud: 07.12.2001




sõnum 13.01.2009 17:58:53 vasta tsitaadiga

Siiani on olnud positiivne, aga viimane kord kui käisin sealt kõvaketast ostmas sain ikkagi tünga. Western Digital Caviar WD6400AAKS 640GB 7200rpm 16MB NCQ SATA 3Gb/s Nende hinnakirjas 840- krooni aga minule müüsid 850- Käisin veel automaadis sularaha võtmas kuna siis pidin soodsamalt saama kui kaardiga makstes thumbs_down.gif 10 krooni pole just suur summa aga nüüd tean vähemalt, et enam ei vaevu neile sulas maksma - ei tasu jooksmist.
_________________
Inimene, kui tal on hea olla, mõtleb harva.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2009 20:15:43 vasta tsitaadiga

mina96,
Kaardiga makstes ei muutu hind, kuna afaik see on seadusega vastuolus, enne raha maksmist võiksid mainida, et hinnakirjas teine hind hoopis icon_biggrin.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 13.01.2009 20:35:52 vasta tsitaadiga

Ma olen sealt ka ilma küsimata üllatusalet saanud. thumbs_up.gif
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina96
HV kasutaja
mina96

liitunud: 07.12.2001




sõnum 13.01.2009 21:22:21 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
mina96,
Kaardiga makstes ei muutu hind, kuna afaik see on seadusega vastuolus, enne raha maksmist võiksid mainida, et hinnakirjas teine hind hoopis icon_biggrin.gif

Ma ei mäletanud ostma minnes täpselt hinda. Teadsin, et kuskil kaheksa ja poolesaja ringis oli. Küsisin vaid, et kas saab sulas makstes soodust ja selle pärast läksingi raha automaadist võtma. Nende "soodus" aga tähendas seekord 10 krooni otsa "keevitamist" ametlikule hinnale thumbs_down.gif Enne on olnud nendega kõik tehingud OK.

_________________
Inimene, kui tal on hea olla, mõtleb harva.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 16:07:50 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
Kaardiga makstes ei muutu hind, kuna afaik see on seadusega vastuolus, enne raha maksmist võiksid mainida, et hinnakirjas teine hind hoopis icon_biggrin.gif

Kaardiga makstes läheb 3% summast pangale vahendustasuks. Mõned firmad teevad seepärast sularahas maksmisel 3% soodustust, kuna müüja ei kaota nii mitte midagi. Üldiselt on ATF-is mõned letihinnad veebipoe omadest erinevad ja sellest teavitab ka nende koduleht.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 17:55:59 vasta tsitaadiga

Imo selle raha näpsab endale siiski sularahakeskus mitte pank...
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 20:07:57 vasta tsitaadiga

ot:
Ma mingis poes ei saanudki väiksemat summat kaardiga maksta, sest öeldi, et neil võtab kaardikeskus iga tehingu pealt niipalju pappi, et neil pole lihtsalt kasulik mulle seda vidinat müüa. Maksingi sularahaga. Sain neist aru, aga samas leian, et minul kui kliendil on õigus maksta selle maksevahendiga, millega ma ise tahan!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 22.01.2009 22:06:55 vasta tsitaadiga

rocla kirjutas:
ot:
Ma mingis poes ei saanudki väiksemat summat kaardiga maksta, sest öeldi, et neil võtab kaardikeskus iga tehingu pealt niipalju pappi, et neil pole lihtsalt kasulik mulle seda vidinat müüa. Maksingi sularahaga. Sain neist aru, aga samas leian, et minul kui kliendil on õigus maksta selle maksevahendiga, millega ma ise tahan!


Käisin sel kuul Stockholmis ja seal kesklinnas poes ei saanud kaardiga maksta, kui summa jääb alla 50 sek-i. Nii, et ei midagi erilist ka "läänes".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.01.2009 13:01:26 vasta tsitaadiga

ATF hakkab mulle juba närvidele käima seal HV-s, alati on ta hinna poolest esireas aga kaupa pole kunagi saada.

DVD kirjutaja: 35 EEK Saadavus: puudub, no kamooon. icon_evil.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Optilised+seadmed/80028/
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 13:21:34 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
ATF hakkab mulle juba närvidele käima seal HV-s, alati on ta hinna poolest esireas aga kaupa pole kunagi saada.

DVD kirjutaja: 35 EEK Saadavus: puudub, no kamooon. icon_evil.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Optilised+seadmed/80028/


Seal vist 0 kadus lõpust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:16:15 vasta tsitaadiga

Minu ostukogemused ATF-ga:
Esimene ost, mis sealt tegin oli MP3-player Creative ZEN V+. Sellega läks kõik korralikult. Hind odav, pakk kiirelt käes. thumbs_up.gif

Teiseks ostuks oli mul Creative EP-630 in-ear kõrvaklapid. Nendega juhtus siis nii, et kõigepealt saatsid nad mulle hoopis mingisuguse emaplaadi. icon_lol.gif Ma ise olnud veel jõudnud sellele veel järgigi minna, kui helistati, et nad on mulle vale asja saatnud. Helistaja oli päris tugeva vene aktsendiga, kuid õnneks oli jutt täiesti arusaadav. No OK, saatsin siis tagasi. Mõne päeva pärast sain ikka õige asja kätte. Kokkuvõtteks ei pidanud postitamise eest õnneks üldse maksma. thumbs_up.gif

Viimane, ehk siis kolmas ost oli mul Creative ZEN MP3-player. Tahtsin ka seinalaadurit saada, kuid see oli otsas (selle kohta saadeti meil peaaegu kohe). Ülejäänud osas kulges ost valutult.

Üldiselt ostukogemused on üsna head.

Minu garantiikogemused ATF-ga:

Tuli siis aeg, kui üks kõrvaklappide pooltest hakkas muusikat mängima vaiksemalt kui teine. No ega siis midagi, võtsin ühendust ATF-ga. Alguses kui ma polnud veel toodet ära saatnud, tulid meilidele vastused üsna kiirelt. Kuid vastused olid niiiiiii lakoonilised . Näide ühest meilist: ja, ootame. Täpselt nende kahe sõnaga kogu kiri piirduski. Kuisain kõrvaklapid saadetud, siis hakkasid aga meilid aeglasemalt vastu tulema. Mõnikord pidin mitu-mitu meili saatma, kui midagi vastu saadetaks. Hetkel pole ma veel midagi tagasi saanud, kuid saadeti meil, et lähevad vahetamisele. Nende saadetud kirjad olid ka üsna vigases eesti keeles kirjutatud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taibu
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2003




sõnum 21.02.2009 12:59:33 vasta tsitaadiga

Toru foorumis kerkis üles teema, et paljud ATFi veebipose kliendid osalesid kummalisel kombel "kala jal" nime all kurikuulsal Tallinna haldusreformi veebihääletusel, mis viitab sellele, et antud firma käitumine oma klientide kontaktandmetega jätab pehmelt öeldes soovida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 20:18:42 vasta tsitaadiga

Taibu, sellest on ka HVs juttu olnud. Igati häbiväärne tegu igatahes thumbs_down.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toomux
HV vaatleja
toomux

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 21:53:41 vasta tsitaadiga

minuarust täitsa okei pood..no ma olen paar korda sealt rami ostnud...ATF on hea minuarust,et sealt saab läpakale veel DDR rame vanu..kuramuse kallid on aga ma ei tea mujalt pole leidnud eriti. icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 08.03.2009 12:03:31 vasta tsitaadiga

Sai eile sinna üks ATI kaart garantiisse viidud. Nüüd saan ilmselt omal nahal nende garantii asjade ajamist tunda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 15:08:03 vasta tsitaadiga

Nende e-poe lehekülg on küll masendav. Linkide avanemine võtab mitu minutit ja osadel tootegruppidel (näiteks MP3 -> Sony) avaneb lõpuks lihtsalt aken, kus kirjas < pole kaupa > icon_confused.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2009 15:20:22 vasta tsitaadiga

OT:
kas tanel või nevermind ei saaks äkki ATFi avalehelt toodete müüjana või firmade alt ära kustutada ?
kaup on märgitud PUUDUB või kui on "olemas" siis enamus juhtudel reaalselt ei ole halligi.
kuigi rabavad parimate hindadega icon_biggrin.gif

edit:
upitan teemat icon_smile.gif
vaatan, et krt logitech v470 BT hiirt vaja.
oh imet mis hind 410.- kuid loomulikult ATFis icon_sad.gif . kohalikud ilmselt ei ole kuulnudki sellistes hiirest icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.