Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wtf
HV kasutaja
Wtf

liitunud: 22.12.2008




sõnum 03.01.2009 20:42:51 vasta tsitaadiga

Tellisin atf'ist emaplaadi (laup tegin tellimuse ,teisipäeva hommikul els kuller ukse taga)
Anyway see väike plaat oli nii suurde pakki pakitud ,et veidi närvi ajas...

emaplaat muidu funkas kõik korras. Loodan et see püsib korras ,olen kuulnud atf'i garandiist ja mai taha kunagi seda kogeda...


Annan 5/5 kuna pole absoluutselt probleeme selle poega so far...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nomore
HV kasutaja
Nomore

liitunud: 08.01.2008




sõnum 03.01.2009 21:12:28 vasta tsitaadiga

Vaadakem asja ka positiivsest küljest, meeter-korda-meeter karpi on palju lihtsam üles leida kui pisikest paberitükki icon_biggrin.gif.
_________________
Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loivar
HV kasutaja
loivar

liitunud: 31.08.2004




sõnum 04.01.2009 11:41:03 vasta tsitaadiga

Wtf kirjutas:
Anyway see väike plaat oli nii suurde pakki pakitud ,et veidi närvi ajas...

Minule tuli sealt poest digikas (miski canon KITversioonina) suures 80*60cm kastis. Sees siis digikakarp, kaamerakott ja akulaadija. Ja kõik lendles lahtiselt kastis. icon_biggrin.gif Õnneks kõik toimis ja toimib siiani (hea mitu aastat).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 04.01.2009 11:43:27 vasta tsitaadiga

Noh mulle saadeti omal ajal 4xddr2 1gbst mälu natuke suuremas karbis, kui PSU karp ...
Mingi komplex vist icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 04.01.2009 11:59:51 vasta tsitaadiga

Liitun klubiga. Sain ATF'ist parajalt suures (1,5 PSUt mahuks ära sinna) karbis natukene RAM'i, mille kõrvale oli rullis mullikile pandud. thumbs_up.gif
Niikaua kuni asjad töötavad sellest probleemi ei teki. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 05.01.2009 18:29:44 vasta tsitaadiga

Ostsin emaplaadi sealt....hind oli vale...õigemini emaplaat polnudki see mida selle hinnaga pakkusid icon_rolleyes.gif olgu peale leppisin selle teise variandiga, kuna pakkumine oli omasuguste seas ikkagi parim

loomulikult mainisin esialgu vaikselt ära et võiks nagu ära vaheta info kuna see on tarbiakaitse seadusega paragrahv 2 lõige blaa blaaga keelatud ja mõni vähe mõistvam tüüp annab teid üles vastavatesse organisatsioonidesse...OK öeldi ja lubati viga parandada

Nüüd just hiljuti tahtsin graafikat osta sealt...taaskord eriti hea hind ja puha icon_biggrin.gif tellisin ära tuli koju mingisugune 256mb käkk!!!
mul silmad mometaalselt pahupidi peas ja vähemalt 3'meks sekundiks viskasin ikka päris silda icon_lol.gif (tihti seda ei juhtu, lihtsalt ei lähe eriti närvi)
tõmbasin kõne peale ja ütlesin kõike mis sülg suhu tõi (šhokk polnud veel möödas arvatavasti) ja siis öeldi et see mis ma tahan maksab kõvasti rohkem aga Äkki lepite Sellega mis me teile saatsime icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif EI leppinud ja enam sellise firmaga asju ei aja kaa...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005




sõnum 07.01.2009 21:46:34 vasta tsitaadiga

Tellisin nende e-poest just RAM'i, eks näeb kuidas läheb, seni pole kohapealt poest ostes jamasid olnud...

Edit: Lahe!

Täna 2 paiku vara hommikul tellisin siis mälud (mis pidid alles tänasest saadaval olema), hommikul oli meilis Tellimuse kinnitus, natukese aja möödudes ka arve, maksin kohe ära. Peale lõunat tuli juba meil, et võin järgi minna. Käisin, 4 pulka pakiti emaplaadi kotti (eraldi kihtidesse keeratult), räägiti garantiist ja puha. Nüüd pulgad juba masinas. Mina olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 08.01.2009 00:27:11 vasta tsitaadiga

Olen iga paari aasta tagant hinna pärast ATF'i sattunud. Kord emaplaadid, kord mälud, GPU'd.
Ükski asi pole üles öelnud, teenindus ok. See natuke tüsedam vend (aasta tagasi vähemalt oli seal) on selline muhe kuju..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina96
HV kasutaja
mina96

liitunud: 07.12.2001




sõnum 13.01.2009 17:58:53 vasta tsitaadiga

Siiani on olnud positiivne, aga viimane kord kui käisin sealt kõvaketast ostmas sain ikkagi tünga. Western Digital Caviar WD6400AAKS 640GB 7200rpm 16MB NCQ SATA 3Gb/s Nende hinnakirjas 840- krooni aga minule müüsid 850- Käisin veel automaadis sularaha võtmas kuna siis pidin soodsamalt saama kui kaardiga makstes thumbs_down.gif 10 krooni pole just suur summa aga nüüd tean vähemalt, et enam ei vaevu neile sulas maksma - ei tasu jooksmist.
_________________
Inimene, kui tal on hea olla, mõtleb harva.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2009 20:15:43 vasta tsitaadiga

mina96,
Kaardiga makstes ei muutu hind, kuna afaik see on seadusega vastuolus, enne raha maksmist võiksid mainida, et hinnakirjas teine hind hoopis icon_biggrin.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 13.01.2009 20:35:52 vasta tsitaadiga

Ma olen sealt ka ilma küsimata üllatusalet saanud. thumbs_up.gif
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina96
HV kasutaja
mina96

liitunud: 07.12.2001




sõnum 13.01.2009 21:22:21 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
mina96,
Kaardiga makstes ei muutu hind, kuna afaik see on seadusega vastuolus, enne raha maksmist võiksid mainida, et hinnakirjas teine hind hoopis icon_biggrin.gif

Ma ei mäletanud ostma minnes täpselt hinda. Teadsin, et kuskil kaheksa ja poolesaja ringis oli. Küsisin vaid, et kas saab sulas makstes soodust ja selle pärast läksingi raha automaadist võtma. Nende "soodus" aga tähendas seekord 10 krooni otsa "keevitamist" ametlikule hinnale thumbs_down.gif Enne on olnud nendega kõik tehingud OK.

_________________
Inimene, kui tal on hea olla, mõtleb harva.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003




sõnum 22.01.2009 16:07:50 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
Kaardiga makstes ei muutu hind, kuna afaik see on seadusega vastuolus, enne raha maksmist võiksid mainida, et hinnakirjas teine hind hoopis icon_biggrin.gif

Kaardiga makstes läheb 3% summast pangale vahendustasuks. Mõned firmad teevad seepärast sularahas maksmisel 3% soodustust, kuna müüja ei kaota nii mitte midagi. Üldiselt on ATF-is mõned letihinnad veebipoe omadest erinevad ja sellest teavitab ka nende koduleht.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2009 17:55:59 vasta tsitaadiga

Imo selle raha näpsab endale siiski sularahakeskus mitte pank...
_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 357
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005




sõnum 22.01.2009 20:07:57 vasta tsitaadiga

ot:
Ma mingis poes ei saanudki väiksemat summat kaardiga maksta, sest öeldi, et neil võtab kaardikeskus iga tehingu pealt niipalju pappi, et neil pole lihtsalt kasulik mulle seda vidinat müüa. Maksingi sularahaga. Sain neist aru, aga samas leian, et minul kui kliendil on õigus maksta selle maksevahendiga, millega ma ise tahan!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 22.01.2009 22:06:55 vasta tsitaadiga

rocla kirjutas:
ot:
Ma mingis poes ei saanudki väiksemat summat kaardiga maksta, sest öeldi, et neil võtab kaardikeskus iga tehingu pealt niipalju pappi, et neil pole lihtsalt kasulik mulle seda vidinat müüa. Maksingi sularahaga. Sain neist aru, aga samas leian, et minul kui kliendil on õigus maksta selle maksevahendiga, millega ma ise tahan!


Käisin sel kuul Stockholmis ja seal kesklinnas poes ei saanud kaardiga maksta, kui summa jääb alla 50 sek-i. Nii, et ei midagi erilist ka "läänes".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 27.01.2009 13:01:26 vasta tsitaadiga

ATF hakkab mulle juba närvidele käima seal HV-s, alati on ta hinna poolest esireas aga kaupa pole kunagi saada.

DVD kirjutaja: 35 EEK Saadavus: puudub, no kamooon. icon_evil.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Optilised+seadmed/80028/
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006




sõnum 27.01.2009 13:21:34 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
ATF hakkab mulle juba närvidele käima seal HV-s, alati on ta hinna poolest esireas aga kaupa pole kunagi saada.

DVD kirjutaja: 35 EEK Saadavus: puudub, no kamooon. icon_evil.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Optilised+seadmed/80028/


Seal vist 0 kadus lõpust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006




sõnum 28.01.2009 20:16:15 vasta tsitaadiga

Minu ostukogemused ATF-ga:
Esimene ost, mis sealt tegin oli MP3-player Creative ZEN V+. Sellega läks kõik korralikult. Hind odav, pakk kiirelt käes. thumbs_up.gif

Teiseks ostuks oli mul Creative EP-630 in-ear kõrvaklapid. Nendega juhtus siis nii, et kõigepealt saatsid nad mulle hoopis mingisuguse emaplaadi. icon_lol.gif Ma ise olnud veel jõudnud sellele veel järgigi minna, kui helistati, et nad on mulle vale asja saatnud. Helistaja oli päris tugeva vene aktsendiga, kuid õnneks oli jutt täiesti arusaadav. No OK, saatsin siis tagasi. Mõne päeva pärast sain ikka õige asja kätte. Kokkuvõtteks ei pidanud postitamise eest õnneks üldse maksma. thumbs_up.gif

Viimane, ehk siis kolmas ost oli mul Creative ZEN MP3-player. Tahtsin ka seinalaadurit saada, kuid see oli otsas (selle kohta saadeti meil peaaegu kohe). Ülejäänud osas kulges ost valutult.

Üldiselt ostukogemused on üsna head.

Minu garantiikogemused ATF-ga:

Tuli siis aeg, kui üks kõrvaklappide pooltest hakkas muusikat mängima vaiksemalt kui teine. No ega siis midagi, võtsin ühendust ATF-ga. Alguses kui ma polnud veel toodet ära saatnud, tulid meilidele vastused üsna kiirelt. Kuid vastused olid niiiiiii lakoonilised . Näide ühest meilist: ja, ootame. Täpselt nende kahe sõnaga kogu kiri piirduski. Kuisain kõrvaklapid saadetud, siis hakkasid aga meilid aeglasemalt vastu tulema. Mõnikord pidin mitu-mitu meili saatma, kui midagi vastu saadetaks. Hetkel pole ma veel midagi tagasi saanud, kuid saadeti meil, et lähevad vahetamisele. Nende saadetud kirjad olid ka üsna vigases eesti keeles kirjutatud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taibu
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2003




sõnum 21.02.2009 12:59:33 vasta tsitaadiga

Toru foorumis kerkis üles teema, et paljud ATFi veebipose kliendid osalesid kummalisel kombel "kala jal" nime all kurikuulsal Tallinna haldusreformi veebihääletusel, mis viitab sellele, et antud firma käitumine oma klientide kontaktandmetega jätab pehmelt öeldes soovida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2009 20:18:42 vasta tsitaadiga

Taibu, sellest on ka HVs juttu olnud. Igati häbiväärne tegu igatahes thumbs_down.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toomux
HV vaatleja
toomux

liitunud: 15.01.2007




sõnum 26.02.2009 21:53:41 vasta tsitaadiga

minuarust täitsa okei pood..no ma olen paar korda sealt rami ostnud...ATF on hea minuarust,et sealt saab läpakale veel DDR rame vanu..kuramuse kallid on aga ma ei tea mujalt pole leidnud eriti. icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 08.03.2009 12:03:31 vasta tsitaadiga

Sai eile sinna üks ATI kaart garantiisse viidud. Nüüd saan ilmselt omal nahal nende garantii asjade ajamist tunda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2009 15:08:03 vasta tsitaadiga

Nende e-poe lehekülg on küll masendav. Linkide avanemine võtab mitu minutit ja osadel tootegruppidel (näiteks MP3 -> Sony) avaneb lõpuks lihtsalt aken, kus kirjas < pole kaupa > icon_confused.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2009 15:20:22 vasta tsitaadiga

OT:
kas tanel või nevermind ei saaks äkki ATFi avalehelt toodete müüjana või firmade alt ära kustutada ?
kaup on märgitud PUUDUB või kui on "olemas" siis enamus juhtudel reaalselt ei ole halligi.
kuigi rabavad parimate hindadega icon_biggrin.gif

edit:
upitan teemat icon_smile.gif
vaatan, et krt logitech v470 BT hiirt vaja.
oh imet mis hind 410.- kuid loomulikult ATFis icon_sad.gif . kohalikud ilmselt ei ole kuulnudki sellistes hiirest icon_smile.gif
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.