|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
28.11.2008 00:06:52
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Kuidas ATFil mailile vastamine edenenud on aastatega? Saatsin esmaspäeval maili, kuna sai eelmine esmaspäev kõvaketas tellitud, mis oli märgitud "1-2 päeva". Seni ei miskit Helistada pole ka raatsinud, kuna ~1,5a tagune kogemus umbkeelsusega peletab eemale... |
Seal kohapeal 3 mees kõik venelased, aastatega on neil eesti keel paremaks läniud ja suhtlema ka nats õppinud aga mailidele nad vastavad kord kuus imo
Aga helistades on tavaliselt asjad liikuma hakanud !
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
28.11.2008 00:11:49
|
|
|
eelmine reede saatsin neile meili ja esmaspäeval tuli vastus
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
28.11.2008 00:15:34
|
|
|
| Mask kirjutas: |
eelmine reede saatsin neile meili ja esmaspäeval tuli vastus  |
VEDAS SUL....
Mina olen loobunud mailide kirjutamisest arvutifirmadele
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri851
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2006
|
28.11.2008 16:41:28
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
VEDAS SUL....
Mina olen loobunud mailide kirjutamisest arvutifirmadele  |
+1
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
03.12.2008 21:32:06
|
|
|
Minu kettaost lahenes positiivselt. Helistasin esmaspäeval neile (tellimuse tegin 17.11). Eesti keelega saadi normaalselt hakkama ning selgitati viivituse põhjust. Vabandati ka viisakalt. Nimelt oli ühest laost ketas tulnud (peale mu tellimust kadus hinnakirjast "1-2" tööpäeva ära), aga oli olnud vigane vms. Siis telliti vist teisest laost (kus ka arvatavasti kohe saadavust polnud). Eile jõudis ketas alles nende kätte ja täna tõi ELS selle mulle.
Julgen edaspidi sealt veel tellida
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loivar
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004
|
04.12.2008 18:01:28
|
|
|
Seni kaitsesin seda venelaste firmat, sest enda senised tehingud selle firmaga ladusalt laabunud. Tuli tahtmine oma vähese "pinsi" juures kõhu ja ravimite arvel koonerdades veidi kiirem prose hankida. Silm jäi peale Athlon XP2 6000 le. Arvutikeskuses kohe müügil ja sobiva hinnaga aga minule tundmatu tuumaga ja 2'0,5MB mäluga. Ennem siis juba 5600 osta. Vaatasin siis ATF kodukale ja hind sama või veidi odavam aga kõiki näitajate järgi Winstori tuumaga prose(3GHz ja 2*1MB). Pikalt mõtlemata kohe tellimus teele ja ... Tänu reedesele tellimisele ja Eesti Posti vusserdamistele sain paki alles kahepoole nädala pärast kätte ja prose tuuma teema ununenud. Tirisn siis karbi laiali (AMD firmakleebis) ja tahtsin juba pastat panema hakata kui märkasin, et tegemist on Brisbane tuumaga. Teavitasin ka ATF ja vastuseks sain, et neil jah seda 3GHz-ist proset müügil/saadaval pole. Samas müügiteemas ikka vana jutt "3GHz ja 2*1MB"
Ise nad oma "eksimust"?? parandada vistiti ei taha - "meil ei ole vastavat proset". Kuna ka ise õigeaegselt (enne tootepakendi avamist) järgi ei vaadanud, siis pole sügavat mõtet ka vaielda ja protestida.
Aga mailidele vastati 5minuti jooksul seda ka peale kella viit.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decoy
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2001
|
16.12.2008 16:57:47
|
|
|
| tsitaat: |
Seal kohapeal 3 mees kõik venelased, aastatega on neil eesti keel paremaks läniud ja suhtlema ka nats õppinud aga mailidele nad vastavad kord kuus imo
Aga helistades on tavaliselt asjad liikuma hakanud ! |
Endal vastupidine kogemus, kokku ca. 15k eest erinevat kaupa ostnud ning mailidele on alati vastatud tavaliselt samal päeval või mõnikord 2 järgmise päeva jooksul. Ainuke probleem nendega on, et veebileht on üks suur segadus (2 erinevat hinnakirja + e-pood, hinnad ning tooted erinevad) ning lisaks veel aeglane. Samas nende kaup on hea hinnaga ning valiku järgi võib aru saada, et tunnevad tehnikat hästi...suur osa väikese läbimüügiga toodetest on saadaval mõistliku hinnaga - vastupidiselt ülejäänud ca. 90% poodidest.
Disclaimer: Pole kuidagi seotud antud ettevõttega.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
16.12.2008 18:17:04
|
|
|
viimase 2 nädala jooksul olen neile saatnud 5-6emaili. kõigile on vastatud vähemalt poole tunni jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
19.12.2008 16:48:44
|
|
|
Njh mul positiivne kogemus
Ma tegin uue kasutaja maksin raha ja kokku läks umbes 3päeva aega ja kaup oli mul käes (1päev tegin ülekande, 2päev saadi raha kätte, 3päev oli jõudnud juba mulle)
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
19.12.2008 23:10:37
|
|
|
| Keegi teab, et kui lähen kohapeale ja ostan monitori siis kuidas hiljem garantii toimima peaks? (on kellelgi kogemusi, kas tekib jamasid?)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
22.12.2008 18:12:54
|
|
|
| riffman kirjutas: |
| Keegi teab, et kui lähen kohapeale ja ostan monitori siis kuidas hiljem garantii toimima peaks? (on kellelgi kogemusi, kas tekib jamasid?) |
Vaata nende lehelt garantiitingimusi. Enamasti on nii, et lähed oma seadmega otse volitatud teenindusse, ilma asja ATF'i tirimata. Sõltub konkreetsest tootjast muidugi, osad asjad vahetatakse nende poes lihtsalt ringi.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
23.12.2008 18:13:14
|
|
|
| 3 korda tellind, alati ise järgi käimisega, esimene kord läks mõned päevad, helistati et kohal ja läksin järgi, teine kord läks pikemalt, nimelt nad polnud meili saatnud, et kohal ja alles ise helistades sain teada, et kohal. nüüd sai aga eile õhtul tellitud mälupulgad, poole tunni pärast oli meil, et neid pole ja nimekiri mis on kohal, tellisin siis uuesti ära ja täna päevaks olid kohal, nii et päris ruttu.
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoi
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2006
|
28.12.2008 20:04:39
|
|
|
Täna 28.12 olin neil nn. suur soodusmüük (loomulikult soodust ei olnud!!!). Kohapeal pole neil pooli juppe ja tellimisel pakuti ka, vaid kalleimaid juppe. parim osa saabus juppide hinna juures. Prose e8400 oli ligi 300 EEKu kallim, lisaks veel mälukaartidel 200 krooni jne. Pärast kahte korda käimist ja õiendamist muudeti hind õigeks( müüa vaid muigas ,et "süsteem" on selline , lisaks ei vaevunud ta ka vabandada )
Kirjutamisel ma tundsin suurt nördimust selle firma vastu ja ei soovita mitte kellelgi sealt midagi osta, isegi kui saab 10 krooni soodsamalt(Punkt)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
28.12.2008 20:22:03
|
|
|
Soodusmüük oli tõesti 0% allahindlust.Kusjuures 90% kaupadel puudus hinnnasilt....Valik väga väike.
Atf-l oleks võimalik olla väga populaarne koht, kuid nad pisiasjadega keeravad endale käki.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rusak
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nomore
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008
|
31.12.2008 02:27:05
|
|
|
Ainult positiivseid kogemusi on. Ostsin ühe mõnusa Canoni suvel, kõik oli korras, soovitud ajaks oli uksetaga.
Siiski, nüüd meenub üks häiriv asjaolu. Tüütute keelevigadega koduleht on neil. Väga venelaslik.
_________________ Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole. |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
31.12.2008 13:42:33
|
|
|
Nomore,
Aga osta Enterist, neil on leht korralikus eesti keeles 8) Kuna pood töötab väikese katega, siis keele korrektori teenust sisse osta neil vist pole suurt mõtet. Hind läheb ülesse, kvaliteet kasvab.
Tegelikult "korrektse eesti keelega" konkurent neil on, Arvutikeskus. Hinnad sama head, aga leht ilusas eesti keeles
Tellisin reedel TV kaardi, teisipäeval oli kohal ja sellest teavitati 3 tundi enne poodi kinni panemist (suleti varem enne jõule), seega jõudsin veel järgi ära käia
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nomore
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008
|
01.01.2009 01:52:35
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
3 tundi enne poodi kinni panemist
|
Einoh.. Sellepeale oskan ainult üht öelda; inimesed jagunevad kaheks, need kes oskavad arvutada ning need kes ei oska
Aga oma kaamera sain ATF-ilt küll kokkuvõttes ligi tuhat krooni soodsamalt kätte... Ei nurise.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
02.01.2009 13:31:03
|
|
|
ATF garantiitingimustes on kodulehel kirjas järgnevalt:
SAMSUNG
Monitoride - 3 aasta.
Vaja esitada korrektselt täidetud garantiitalong.
Tagastavad tooted peavad olema algupärases pakendis ning komplekteeritusega
Küsimus, kas mina kui klient pean tõesti sellist tühja karpi ja selles sisalduvat pakketräna 3a alles hoidma ,et garantii kehtiks
Kas selline nõue on tarbijakaitse seadustega kooskõlas ja selline nõudmine kehtib ka?
Kui see nii on, siis ilmselt hüvasti enamus ATF-st monitori ostnud inimeste toote garantiile!
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.01.2009 13:34:24
|
|
|
CorsairX: Osade firmade ja ka osade toodete korral kehtib selline reegel päris kindlasti. Nii, et - alati enne ostimist - tasub igasugused tingimused läbi lugeda
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
02.01.2009 13:50:33
|
|
|
| Niisiis, helistasin Samsungi Tartu garantiitöid teostavasse firmasse ning öeldi ,et monitoride ja LCD`de puhul ei ole vaja karpi ja pakketräna alles hoida. Küll peab aga täidetud olema garantiikaart - mida ma näen, ATF ei ole omalt poolt ühtegi allkirja ega templit garantii kaardile teinud. Arvel on muidu kõik andmed, tempel ja müüja allkiri olemas kuid Samsungi esindusest öeldi, et garantiikaart peab olema kindlasti täidetud. Eks siis tuleb nüüd ATF-i jälle külastama minna ja paluda garantii kaart ära täita.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
02.01.2009 14:29:11
|
|
|
| tsitaat: |
ATF ei ole omalt poolt ühtegi allkirja ega templit garantii kaardile teinud
|
Siis kui mina sealt monitori ostsin (aasta tagasi umbes) täideti küll see ilusti ära.
| tsitaat: |
Kas selline nõue on tarbijakaitse seadustega kooskõlas ja selline nõudmine kehtib ka?
|
Ei tea kuidas nüüd on aga jällegi kuskil aastake tagasi oli sellest juttu ja pidi kõik karbid alles hoidma. Ostad 42" teleri siis topi see karp kuhu tahad, maga seal sees või tee ühest toast karbikogumis ruum aga kui karbi ära viskad võis garantiist ainult unistada.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
02.01.2009 14:52:14
|
|
|
| riffman, vot ei tea jah miks garantiipabereid ei täidetud. Igatahes Samsungi garantiist vastati mulle selge sõnaga ,et nemad LCD`de puhul pakendeid ei nõua ja garantii kaardil ka sellist nõuet kirjas ei ole. Loodan, et asi ikka laheneb positiivselt.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.01.2009 15:27:56
|
|
|
CorsairX: Tegelikult on ka ainult tootekoodi järgi näha, et kes, kus ja millal seda müüs.
Ning kui on mingi jama selle koodi kaudu, siis kehtib igal juhul garantii, mis hakkas jooksma tootmisest alates, mitte müügihetkest. See kuupäev ja tempel määrab selle garantii alguse müügimomendist.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
02.01.2009 18:50:28
|
|
|
| Peaks jah koodi järgi lihtsasti vaadatav olema aga Samsungi garantiiremonti teostav firma ütles, et on müüjapoolset garantiikaarti vaja. Muidu LCD ise on sama kuu toodetud kui ostetud. Aga aitab selest garantiijutust. Kisub liiga OT-ks.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wtf
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2008
|
03.01.2009 20:42:51
|
|
|
Tellisin atf'ist emaplaadi (laup tegin tellimuse ,teisipäeva hommikul els kuller ukse taga)
Anyway see väike plaat oli nii suurde pakki pakitud ,et veidi närvi ajas...
emaplaat muidu funkas kõik korras. Loodan et see püsib korras ,olen kuulnud atf'i garandiist ja mai taha kunagi seda kogeda...
Annan 5/5 kuna pole absoluutselt probleeme selle poega so far...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nomore
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008
|
03.01.2009 21:12:28
|
|
|
Vaadakem asja ka positiivsest küljest, meeter-korda-meeter karpi on palju lihtsam üles leida kui pisikest paberitükki .
_________________ Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole. |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loivar
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004
|
04.01.2009 11:41:03
|
|
|
| Wtf kirjutas: |
| Anyway see väike plaat oli nii suurde pakki pakitud ,et veidi närvi ajas... |
Minule tuli sealt poest digikas (miski canon KITversioonina) suures 80*60cm kastis. Sees siis digikakarp, kaamerakott ja akulaadija. Ja kõik lendles lahtiselt kastis. Õnneks kõik toimis ja toimib siiani (hea mitu aastat).
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
04.01.2009 11:43:27
|
|
|
Noh mulle saadeti omal ajal 4xddr2 1gbst mälu natuke suuremas karbis, kui PSU karp ...
Mingi komplex vist
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
04.01.2009 11:59:51
|
|
|
Liitun klubiga. Sain ATF'ist parajalt suures (1,5 PSUt mahuks ära sinna) karbis natukene RAM'i, mille kõrvale oli rullis mullikile pandud.
Niikaua kuni asjad töötavad sellest probleemi ei teki.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirigon
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2007
|
05.01.2009 18:29:44
|
|
|
Ostsin emaplaadi sealt....hind oli vale...õigemini emaplaat polnudki see mida selle hinnaga pakkusid olgu peale leppisin selle teise variandiga, kuna pakkumine oli omasuguste seas ikkagi parim
loomulikult mainisin esialgu vaikselt ära et võiks nagu ära vaheta info kuna see on tarbiakaitse seadusega paragrahv 2 lõige blaa blaaga keelatud ja mõni vähe mõistvam tüüp annab teid üles vastavatesse organisatsioonidesse...OK öeldi ja lubati viga parandada
Nüüd just hiljuti tahtsin graafikat osta sealt...taaskord eriti hea hind ja puha tellisin ära tuli koju mingisugune 256mb käkk!!!
mul silmad mometaalselt pahupidi peas ja vähemalt 3'meks sekundiks viskasin ikka päris silda (tihti seda ei juhtu, lihtsalt ei lähe eriti närvi)
tõmbasin kõne peale ja ütlesin kõike mis sülg suhu tõi (hokk polnud veel möödas arvatavasti) ja siis öeldi et see mis ma tahan maksab kõvasti rohkem aga Äkki lepite Sellega mis me teile saatsime EI leppinud ja enam sellise firmaga asju ei aja kaa...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
07.01.2009 21:46:34
|
|
|
Tellisin nende e-poest just RAM'i, eks näeb kuidas läheb, seni pole kohapealt poest ostes jamasid olnud...
Edit: Lahe!
Täna 2 paiku vara hommikul tellisin siis mälud (mis pidid alles tänasest saadaval olema), hommikul oli meilis Tellimuse kinnitus, natukese aja möödudes ka arve, maksin kohe ära. Peale lõunat tuli juba meil, et võin järgi minna. Käisin, 4 pulka pakiti emaplaadi kotti (eraldi kihtidesse keeratult), räägiti garantiist ja puha. Nüüd pulgad juba masinas. Mina olen rahul
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylovoitka
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2001
|
08.01.2009 00:27:11
|
|
|
Olen iga paari aasta tagant hinna pärast ATF'i sattunud. Kord emaplaadid, kord mälud, GPU'd.
Ükski asi pole üles öelnud, teenindus ok. See natuke tüsedam vend (aasta tagasi vähemalt oli seal) on selline muhe kuju..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina96
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2001
|
13.01.2009 17:58:53
|
|
|
Siiani on olnud positiivne, aga viimane kord kui käisin sealt kõvaketast ostmas sain ikkagi tünga. Western Digital Caviar WD6400AAKS 640GB 7200rpm 16MB NCQ SATA 3Gb/s Nende hinnakirjas 840- krooni aga minule müüsid 850- Käisin veel automaadis sularaha võtmas kuna siis pidin soodsamalt saama kui kaardiga makstes 10 krooni pole just suur summa aga nüüd tean vähemalt, et enam ei vaevu neile sulas maksma - ei tasu jooksmist.
_________________ Inimene, kui tal on hea olla, mõtleb harva. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
13.01.2009 20:15:43
|
|
|
mina96,
Kaardiga makstes ei muutu hind, kuna afaik see on seadusega vastuolus, enne raha maksmist võiksid mainida, et hinnakirjas teine hind hoopis
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
13.01.2009 20:35:52
|
|
|
Ma olen sealt ka ilma küsimata üllatusalet saanud.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina96
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2001
|
13.01.2009 21:22:21
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
mina96,
Kaardiga makstes ei muutu hind, kuna afaik see on seadusega vastuolus, enne raha maksmist võiksid mainida, et hinnakirjas teine hind hoopis  |
Ma ei mäletanud ostma minnes täpselt hinda. Teadsin, et kuskil kaheksa ja poolesaja ringis oli. Küsisin vaid, et kas saab sulas makstes soodust ja selle pärast läksingi raha automaadist võtma. Nende "soodus" aga tähendas seekord 10 krooni otsa "keevitamist" ametlikule hinnale Enne on olnud nendega kõik tehingud OK.
_________________ Inimene, kui tal on hea olla, mõtleb harva. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendrique
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003
|
22.01.2009 16:07:50
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
Kaardiga makstes ei muutu hind, kuna afaik see on seadusega vastuolus, enne raha maksmist võiksid mainida, et hinnakirjas teine hind hoopis  |
Kaardiga makstes läheb 3% summast pangale vahendustasuks. Mõned firmad teevad seepärast sularahas maksmisel 3% soodustust, kuna müüja ei kaota nii mitte midagi. Üldiselt on ATF-is mõned letihinnad veebipoe omadest erinevad ja sellest teavitab ka nende koduleht.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
22.01.2009 17:55:59
|
|
|
| Imo selle raha näpsab endale siiski sularahakeskus mitte pank...
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
22.01.2009 20:07:57
|
|
|
| ot: |
| Ma mingis poes ei saanudki väiksemat summat kaardiga maksta, sest öeldi, et neil võtab kaardikeskus iga tehingu pealt niipalju pappi, et neil pole lihtsalt kasulik mulle seda vidinat müüa. Maksingi sularahaga. Sain neist aru, aga samas leian, et minul kui kliendil on õigus maksta selle maksevahendiga, millega ma ise tahan! |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
22.01.2009 22:06:55
|
|
|
| rocla kirjutas: |
| ot: |
| Ma mingis poes ei saanudki väiksemat summat kaardiga maksta, sest öeldi, et neil võtab kaardikeskus iga tehingu pealt niipalju pappi, et neil pole lihtsalt kasulik mulle seda vidinat müüa. Maksingi sularahaga. Sain neist aru, aga samas leian, et minul kui kliendil on õigus maksta selle maksevahendiga, millega ma ise tahan! |
|
Käisin sel kuul Stockholmis ja seal kesklinnas poes ei saanud kaardiga maksta, kui summa jääb alla 50 sek-i. Nii, et ei midagi erilist ka "läänes".
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
27.01.2009 13:21:34
|
|
|
Seal vist 0 kadus lõpust
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
28.01.2009 20:16:15
|
|
|
Minu ostukogemused ATF-ga:
Esimene ost, mis sealt tegin oli MP3-player Creative ZEN V+. Sellega läks kõik korralikult. Hind odav, pakk kiirelt käes.
Teiseks ostuks oli mul Creative EP-630 in-ear kõrvaklapid. Nendega juhtus siis nii, et kõigepealt saatsid nad mulle hoopis mingisuguse emaplaadi. Ma ise olnud veel jõudnud sellele veel järgigi minna, kui helistati, et nad on mulle vale asja saatnud. Helistaja oli päris tugeva vene aktsendiga, kuid õnneks oli jutt täiesti arusaadav. No OK, saatsin siis tagasi. Mõne päeva pärast sain ikka õige asja kätte. Kokkuvõtteks ei pidanud postitamise eest õnneks üldse maksma.
Viimane, ehk siis kolmas ost oli mul Creative ZEN MP3-player. Tahtsin ka seinalaadurit saada, kuid see oli otsas (selle kohta saadeti meil peaaegu kohe). Ülejäänud osas kulges ost valutult.
Üldiselt ostukogemused on üsna head.
Minu garantiikogemused ATF-ga:
Tuli siis aeg, kui üks kõrvaklappide pooltest hakkas muusikat mängima vaiksemalt kui teine. No ega siis midagi, võtsin ühendust ATF-ga. Alguses kui ma polnud veel toodet ära saatnud, tulid meilidele vastused üsna kiirelt. Kuid vastused olid niiiiiii lakoonilised . Näide ühest meilist: ja, ootame. Täpselt nende kahe sõnaga kogu kiri piirduski. Kuisain kõrvaklapid saadetud, siis hakkasid aga meilid aeglasemalt vastu tulema. Mõnikord pidin mitu-mitu meili saatma, kui midagi vastu saadetaks. Hetkel pole ma veel midagi tagasi saanud, kuid saadeti meil, et lähevad vahetamisele. Nende saadetud kirjad olid ka üsna vigases eesti keeles kirjutatud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taibu
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2003
|
21.02.2009 12:59:33
|
|
|
| Toru foorumis kerkis üles teema, et paljud ATFi veebipose kliendid osalesid kummalisel kombel "kala jal" nime all kurikuulsal Tallinna haldusreformi veebihääletusel, mis viitab sellele, et antud firma käitumine oma klientide kontaktandmetega jätab pehmelt öeldes soovida.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.02.2009 20:18:42
|
|
|
Taibu, sellest on ka HVs juttu olnud. Igati häbiväärne tegu igatahes
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toomux
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2007
|
26.02.2009 21:53:41
|
|
|
minuarust täitsa okei pood..no ma olen paar korda sealt rami ostnud...ATF on hea minuarust,et sealt saab läpakale veel DDR rame vanu..kuramuse kallid on aga ma ei tea mujalt pole leidnud eriti.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
08.03.2009 12:03:31
|
|
|
| Sai eile sinna üks ATI kaart garantiisse viidud. Nüüd saan ilmselt omal nahal nende garantii asjade ajamist tunda.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
25.03.2009 15:08:03
|
|
|
Nende e-poe lehekülg on küll masendav. Linkide avanemine võtab mitu minutit ja osadel tootegruppidel (näiteks MP3 -> Sony) avaneb lõpuks lihtsalt aken, kus kirjas < pole kaupa >
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.07.2009 15:20:22
|
|
|
OT:
kas tanel või nevermind ei saaks äkki ATFi avalehelt toodete müüjana või firmade alt ära kustutada ?
kaup on märgitud PUUDUB või kui on "olemas" siis enamus juhtudel reaalselt ei ole halligi.
kuigi rabavad parimate hindadega
edit:
upitan teemat
vaatan, et krt logitech v470 BT hiirt vaja.
oh imet mis hind 410.- kuid loomulikult ATFis . kohalikud ilmselt ei ole kuulnudki sellistes hiirest
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|