|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
29.01.2009 15:56:14
|
|
|
| lollloom kirjutas: |
| Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liigu. |
Ajasite ka isu peale ja sai ka ära ostetud Club 3D 4870 OC peale kuna orig. jahutus lärmas liialt.
Originaalis oli mu kaardil VRM kivikestel päris larakas radikas. Vedas et see üldse lahti tuli ja ühtki kivi ära ei lõhkunud. Sinna oli paksult termoliimi pandud. Nägin kurja vaeva, et termoliim eemaldada ja panin uued radikad peale. Seda kõik selleks, et orig radikas oli liiga kõrge ja jäi Scythe ette. Ärge teie sama viga tehke! GPU VRM temp tõusis 25 kraadi selle Scythe kaasas olnud radikakesega! Täna kakkusin jälle laiali ja panin Club 3D VRM radika tagasi. Scythega kaasas oli vaskplaat e. distantsplaat saamaks suuremat vahet Scythe ja kaardi vahele. Sellest küll ei piisanud ja jahutus ja VRM orig radikas on omavahel koos ning Scythe kaardile päris ideaalselt ei istugi, aga sain temperatuuri jälle alla. 3D marki tehes oli VRM temp 96 ATImeeste hinnangul on 105 kraadi maks ja üle kriitiline.
Ning jah, minul ka jahutus loksub peal. Sest vardad, millega on jahutus kinni ja läbi viidud kaardist on oluliselt väiksemad kui avad ja need vardad siis loksuvad neis avades.
Ka mingit ulmejahutust nagu mõnelpool kiidetakse (idles 30 kraadi 4850'ne peal) see Scythe ei paku nagu. Mul on kõik ArticSilver5'ga kokku pandud ja temperatuurid on suht samad mis originaaliga.
GPU idle 52 kraadi ja peale 3D Marki 64 kraadi @ 1600 rpm
Muidugi vaikus on nüüd küll majas
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
29.01.2009 16:00:49
|
|
|
eeroj, VRM temp ei ole max 105, VRM @ ~127C* teeb alles kaart automaatselt shutdown`i. Idle 52C* on imo küll palju. Sul kontakt kehvasti saanud või pastat palju või siis hoopis andurid valetavad
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lollloom
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008
|
29.01.2009 16:46:11
|
|
|
| mul idle maha keeratud ventidega 39-40c ja peale max vendiga ~35
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
29.01.2009 16:53:06
|
|
|
| lollloom kirjutas: |
| mul idle maha keeratud ventidega 39-40c ja peale max vendiga ~35 |
Head tempid
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
29.01.2009 18:08:23
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
eeroj, VRM temp ei ole max 105, VRM @ ~127C* teeb alles kaart automaatselt shutdown`i. Idle 52C* on imo küll palju. Sul kontakt kehvasti saanud või pastat palju või siis hoopis andurid valetavad  |
Leidsin 105c foorumist, 1 tüüp oli ATI suppordist küsis ja seal öeldi, et üle 105c ei tohiks lasta Et mul pea 100C läks ei ole pasta ega paigutuseviga. Seal olid radikajunnid termokleepsudega.
Nüüdsed temperatuurid ei tohiks samuti kehva kontakti veast tuleneda. Nagu varemgi pastat määritud... ArticSilver läheb mõne päevaga jahedamaks, aga mitte suurusjärgu võrra.
Näidud võtan Everestiga. Samas ei saa vast ka võrrelda 4850 ja 4870 OC'd. Ega tea kah palju neil vahet on. Minu oma on isegi idles kole kuum. Võta kasti kaan eest ja soojendab varbaid paremini kui kass
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lollloom
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008
|
29.01.2009 18:19:41
|
|
|
| eeroj kirjutas: |
| lollloom kirjutas: |
| Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liigu. |
Ajasite ka isu peale ja sai ka ära ostetud Club 3D 4870 OC peale kuna orig. jahutus lärmas liialt.
Originaalis oli mu kaardil VRM kivikestel päris larakas radikas. Vedas et see üldse lahti tuli ja ühtki kivi ära ei lõhkunud. Sinna oli paksult termoliimi pandud. Nägin kurja vaeva, et termoliim eemaldada ja panin uued radikad peale. Seda kõik selleks, et orig radikas oli liiga kõrge ja jäi Scythe ette. Ärge teie sama viga tehke! GPU VRM temp tõusis 25 kraadi selle Scythe kaasas olnud radikakesega! Täna kakkusin jälle laiali ja panin Club 3D VRM radika tagasi. Scythega kaasas oli vaskplaat e. distantsplaat saamaks suuremat vahet Scythe ja kaardi vahele. Sellest küll ei piisanud ja jahutus ja VRM orig radikas on omavahel koos ning Scythe kaardile päris ideaalselt ei istugi, aga sain temperatuuri jälle alla. 3D marki tehes oli VRM temp 96 ATImeeste hinnangul on 105 kraadi maks ja üle kriitiline.
Ning jah, minul ka jahutus loksub peal. Sest vardad, millega on jahutus kinni ja läbi viidud kaardist on oluliselt väiksemad kui
avad ja need vardad siis loksuvad neis avades.
Ka mingit ulmejahutust nagu mõnelpool kiidetakse (idles 30 kraadi 4850'ne peal) see Scythe ei paku nagu. Mul on kõik ArticSilver5'ga kokku pandud ja temperatuurid on suht samad mis originaaliga.
GPU idle 52 kraadi ja peale 3D Marki 64 kraadi @ 1600 rpm
Muidugi vaikus on nüüd küll majas  |
Äkki leiutaks miskit et jahutus kaardil absull ei liiguks
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
29.01.2009 19:34:48
|
|
|
| eeroj, vahelduseks võiksid uusima rivatuneriga ka tempe vaadata. Everest võib valetada (nagu kõik softid tegelt).
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
31.01.2009 01:26:46
|
|
|
GTX 280/GTX285-le mõeldud AC Accelero extreme ka Eestis müügil kuskil?
Spoiler 
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
31.01.2009 04:38:11
|
|
|
asi läheb hullemaks. 159 kraadi memIO
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
31.01.2009 14:29:44
|
|
|
Mirkel, Ise panin öösel natukeseks testima kerge OC-ga (800/950):
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spooky
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2005
|
05.02.2009 16:11:41
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
05.02.2009 17:14:26
|
|
|
| Spooky, hardcore porno!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
05.02.2009 18:01:19
|
|
|
| tsitaat: |
| VRM temps are still out of control |
No shit...
Ilmselt see radikas ei lähe pealt üldse soojaks ja samas alt põleb kõik Räme klots.. CorsairX, peaks põdrale näitama kuis asi käib 8)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
05.02.2009 20:49:21
|
|
|
Ma ei viitsi kasutajat teha sinna (vb. isegi on kunagisest ajast) ning teema keskelt neile posti tsiteerida. Who gives a shit Või AHVide arvates peaks seda tegema?
Kusjuures ega furmarkiga jooksutades lähevad need tembid ikkagi suht kõrgele vist kui vähemalt 10min jooksutada... suht ajukas piinaprogramm on see furmark imo. Ise piirdun ATT artifact scan piinamisega ning üle 30min oli VRM temp max 66C* nagu ka ülevaltpoolt ühelt skriinilt vaadata võib.
Sellel tüübil seal probleem ju ka selles, et temal vesijahutus ning sinna VRM radikale ei puhu minuteada ühtki venti peale aga minul ju 120mm vent ka veel vaikselt puhub peale. Üldse ei imesta kui tal need temperatuurid kõrgeks lähevad
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
06.02.2009 08:45:44
|
|
|
jesssh, korda sain tempid. 159 kraadi memIO gtaiv-d pelades oli natuke palju.
võtsin jahutuse uuesti lahti, puhastasin ära ning seekord keerasin volcano väga kergelt core vastu. hetkel kinnise kastiga full loadis (gpu 1.33v) memIO püsib alla 80*C (teised temperatuurid ~60*C).
muidugi natuke imelik, et nelja kruviga kinni olnud jahutus paigast läks
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tshaika
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2008
|
09.02.2009 22:00:51
hd4850 |
|
|
Kas see on normaalne et Gygabyte hd4850 (vanem versioon, punase jahutusega) 512 mb ddr3 niisama temp on 82C* ?
Võtsin siis lahte selle venti sealt kaardi pealt ja pasta ei olnud nagu löga, ngu hall nats niiskust saanud muld.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
09.02.2009 22:20:52
|
|
|
Ega pasta polegi seal nagu "löga" vaid ongi selline "plasteliin" seal vahel
Osta see ja viska peale http://www.ox.ee/est/product/32032 peaks päris normi tõmbama temperatuurid 8)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tshaika
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2008
|
09.02.2009 22:58:21
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Ega pasta polegi seal nagu "löga" vaid ongi selline "plasteliin" seal vahel
Osta see ja viska peale http://www.ox.ee/est/product/32032 peaks päris normi tõmbama temperatuurid 8) |
Antud toode ei vasta mu kaardile... misasi see on? jahutus või mingi muu?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
09.02.2009 23:00:25
|
|
|
| Vastab küll, kuigi teda nimekirjas mainitud pole. Tegemist on jah jahutusega. Ordis või modikompis on odavam (~340.-).
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
09.02.2009 23:01:06
|
|
|
| tsitaat: |
ATI Radeon
HD 4870/4850/4830
38xx , 36xx series
2600, 2400
X1950, X1900
X1800, X1650
X1600, X1550
X1300 series
nVIDIA GeForce
9800GTX+, 9800GTX, 9800GT
9600 GT, 8800GTS(G92), 8800GT
8600, 8500, 8400
7950GT, 7900
7800, 7600, 7300, 6800
6600 series (except 7X00 GS AGP)
|
http://www.arctic-cooling.com/catalog/product_info.php?cPath=2_&mID=105&language=en
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
09.02.2009 23:40:42
|
|
|
| Tshaika kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
Ega pasta polegi seal nagu "löga" vaid ongi selline "plasteliin" seal vahel
Osta see ja viska peale http://www.ox.ee/est/product/32032 peaks päris normi tõmbama temperatuurid 8) |
Antud toode ei vasta mu kaardile... misasi see on? jahutus või mingi muu? |
S1+ 120mm kvaliteet vent @ 7v ja vajaliku kohta radikad ning kaart ongi jahe (ise sain enda oma 700/1110 kelladega nõnda jahedaks et furmarki ajal võis vabalt käega katsuda... stock jahutusega kõrvetas. Ehk siis üle 60 ei tahtnud eriti minna).
AC S1 radikate küljes olev liim on ainult ülim piix. Seega soovitaks mingit asjalikumat liimi osta. Oomipoes müüakse aga sellega see hädä et kui pärast tahad radikaid maha võtta on suht kõvasti kinni.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
12.02.2009 13:57:35
|
|
|
oomipoe kraam ei ole ka alati korras. ühe partii teibiga panin vrm radikad kinni ning üks kukkus ära mõne aja pärast (ning siis lõin käega ja panin superliimiga )
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.02.2009 16:56:26
|
|
|
mis te nende teipidega jamate, tehke klambrid nagu mina tegin (kui viitsimist nikerdada, rasket ei ole eriti midagi):
Sellist süsteemi peaks ilusti saama ka S1-ga kaasasolevate mäluradikate puhul rakendada imo
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.02.2009 17:07:40
|
|
|
kaasas olevad mäluradikad on liiga pisikesed ... üks suur pikk radikas oleks kergem ja mõttekam sellisel juhul kui need traadi ja kruvidega kinni keerata.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.02.2009 18:51:55
|
|
|
ei ole nad midagi nii pisikesed. Zalmani sinised junnid on pisikesed. Imo annab ilusti S1-e radikatele klambritega kinnituse teha ja suht lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
12.02.2009 21:15:53
|
|
|
| AJ kirjutas: |
Ü
Twin Turbo paistab olema kõvasti kehvem.  |
1)Mis seal imestada.
2)Ammu teada fakt.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
12.02.2009 22:21:38
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
Ü
Twin Turbo paistab olema kõvasti kehvem.  |
1)Mis seal imestada.
2)Ammu teada fakt.  |
Seda ma teadsin, et ta kehvem aga vahe on suurem kui ma arvasin.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.02.2009 23:51:49
|
|
|
mõlemaid omanud ja twin turbo on kenasti väiksem kah. seega mis seal imestada et kehvem. AGA kõvasti parem kui ei ole eriit ahi kaart ja ei taha et vga jahutus oleks ilgem lahmakas mis igast "otsast" vga'st suurem on
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
13.02.2009 14:45:19
|
|
|
| eeroj kirjutas: |
| lollloom kirjutas: |
| Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liigu. |
Ajasite ka isu peale ja sai ka ära ostetud Club 3D 4870 OC peale kuna orig. jahutus lärmas liialt.
Originaalis oli mu kaardil VRM kivikestel päris larakas radikas. Vedas et see üldse lahti tuli ja ühtki kivi ära ei lõhkunud. Sinna oli paksult termoliimi pandud. Nägin kurja vaeva, et termoliim eemaldada ja panin uued radikad peale. Seda kõik selleks, et orig radikas oli liiga kõrge ja jäi Scythe ette. Ärge teie sama viga tehke! GPU VRM temp tõusis 25 kraadi selle Scythe kaasas olnud radikakesega! Täna kakkusin jälle laiali ja panin Club 3D VRM radika tagasi. Scythega kaasas oli vaskplaat e. distantsplaat saamaks suuremat vahet Scythe ja kaardi vahele. Sellest küll ei piisanud ja jahutus ja VRM orig radikas on omavahel koos ning Scythe kaardile päris ideaalselt ei istugi, aga sain temperatuuri jälle alla. 3D marki tehes oli VRM temp 96 ATImeeste hinnangul on 105 kraadi maks ja üle kriitiline.
Ning jah, minul ka jahutus loksub peal. Sest vardad, millega on jahutus kinni ja läbi viidud kaardist on oluliselt väiksemad kui avad ja need vardad siis loksuvad neis avades.
Ka mingit ulmejahutust nagu mõnelpool kiidetakse (idles 30 kraadi 4850'ne peal) see Scythe ei paku nagu. Mul on kõik ArticSilver5'ga kokku pandud ja temperatuurid on suht samad mis originaaliga.
GPU idle 52 kraadi ja peale 3D Marki 64 kraadi @ 1600 rpm Muidugi vaikus on nüüd küll majas  |
Uurisin tootjalt et mis värk et custom jahutusega temperatuur tõuseb hoopis mitte vastupidi ja miks cooler loksub peal. Kaua võttis aega ja ega midagi asjalikku ei öeldudki. Et kasuta oma orig. Club3D radikat VRM kividel ja nemad pole süüdi, kui kaardi tootja suuremad augud jahutuse kinnituseks teeb.
Antud juhul kuidagi läbimõtlemata toode neil. Eelnevalt Zalmani ja ArcticCoolingu jahutustega taolisi probleeme polnud. Vb on varemad korrad lihtsalt jopanud paremini... aga mina Scythe Musashi VGA jahutit küll osta ei soovitaks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
15.02.2009 18:21:28
|
|
|
| eeroj kirjutas: |
| lollloom kirjutas: |
| Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liigu. |
Ajasite ka isu peale ja sai ka ära ostetud Club 3D 4870 OC peale kuna orig. jahutus lärmas liialt.
Originaalis oli mu kaardil VRM kivikestel päris larakas radikas. Vedas et see üldse lahti tuli ja ühtki kivi ära ei lõhkunud. Sinna oli paksult termoliimi pandud. Nägin kurja vaeva, et termoliim eemaldada ja panin uued radikad peale. Seda kõik selleks, et orig radikas oli liiga kõrge ja jäi Scythe ette. Ärge teie sama viga tehke! GPU VRM temp tõusis 25 kraadi selle Scythe kaasas olnud radikakesega! Täna kakkusin jälle laiali ja panin Club 3D VRM radika tagasi. Scythega kaasas oli vaskplaat e. distantsplaat saamaks suuremat vahet Scythe ja kaardi vahele. Sellest küll ei piisanud ja jahutus ja VRM orig radikas on omavahel koos ning Scythe kaardile päris ideaalselt ei istugi, aga sain temperatuuri jälle alla. 3D marki tehes oli VRM temp 96 ATImeeste hinnangul on 105 kraadi maks ja üle kriitiline.
Ning jah, minul ka jahutus loksub peal. Sest vardad, millega on jahutus kinni ja läbi viidud kaardist on oluliselt väiksemad kui avad ja need vardad siis loksuvad neis avades.
Ka mingit ulmejahutust nagu mõnelpool kiidetakse (idles 30 kraadi 4850'ne peal) see Scythe ei paku nagu. Mul on kõik ArticSilver5'ga kokku pandud ja temperatuurid on suht samad mis originaaliga.
GPU idle 52 kraadi ja peale 3D Marki 64 kraadi @ 1600 rpm
Muidugi vaikus on nüüd küll majas  |
palju sul muidu venti on peale keeratud mu tõõtab 70% ja siis idles 48 kraadi mul see sonicu firma kaks venti muidu juba stockis peal Muidu need sooja äravoolu torud ,lähevad nii kuumaks et ,vahepeal mängu jal crashib,kas peaks äkki jahutuse ära vahetama :roll:KUI panin vendi 100%peale siis idles oli45 kraadi.Äkk ikeegi oskab soovitada paremat jahutust mis saadaval,atile ise planeerin osta Thermalright HR-03 GT
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
15.02.2009 18:32:14
|
|
|
| Sul on Paliti kaart Mr Jason,
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
15.02.2009 18:42:46
|
|
|
jah nüüd taipasin ise ka karbi ülesse otsida kuidai see sonic nagu pähe jäänd.
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
15.02.2009 19:15:05
|
|
|
| Arctic coolingul on hea perfomance ja hinnasuhtega kaardid, ise oman Club3D HD4870 OC editioni ja sellel ka orig. jahutus lärmab peal, peaks ka mötlema uuele third party jahutusele.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
15.02.2009 22:09:10
|
|
|
| Marguzzz kirjutas: |
| Arctic coolingul on hea perfomance ja hinnasuhtega kaardid, ise oman Club3D HD4870 OC editioni ja sellel ka orig. jahutus lärmab peal, peaks ka mötlema uuele third party jahutusele. |
?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
16.02.2009 01:42:43
|
|
|
| HA kirjutas: |
| Marguzzz kirjutas: |
| Arctic coolingul on hea perfomance ja hinnasuhtega kaardid, ise oman Club3D HD4870 OC editioni ja sellel ka orig. jahutus lärmab peal, peaks ka mötlema uuele third party jahutusele. |
? |
Mis siin arusaamatut on?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
16.02.2009 01:49:56
|
|
|
Marguzzz, AC ju ei tooda videokaarte minuteada?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
16.02.2009 12:19:04
|
|
|
Kust poest saan osta hea radika VRM kivikestele ati 4870-le ega võib olla pole seda teab mis kunst ka ise nikerdada,aga noh selleks peaks ikka töökoda olema kättesaadaval
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
16.02.2009 14:28:51
|
|
|
kle tänud jahrääkisime eila sel teemal lihtsalt ei leidnud seda .,rev1-te ja ostsin rev2.see kohe käeulatuses oli arvutikeskuses,ja hakkasin vaatama ,krt see HR-03 GT,vist ei sobigi peale,sest osad müüjad nagu märkisid et see nagu ei sobigigiATI 4870-le,kodukal ka mingi imelik märk taga.Eks ma proovin seda ,see tegelt küll hea suure jahutus pinnaga.Mul üks selline on ventikas on http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=12025+PWM&ItemID=2100-1348&MC=KOMP&IC=2100 ,ostab ühe veel ja asi vask
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
16.02.2009 18:19:04
|
|
|
heh ,ok arvesse võetud vaatasin muidu samat tabelit Compatibility ok Remark-i all see imelik märk,ei sand aru missee tähendab.
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
16.02.2009 18:21:54
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
Marguzzz, AC ju ei tooda videokaarte minuteada?  |
tean krt. väike näpukas tahtsin kirjutada jahutused.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
17.02.2009 22:39:08
|
|
|
| Kõige vaiksem HD 4870 jahutus seni ? AC Twin Turbo? kuna plaan asi vähe vaiksemaks idles saada.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.02.2009 00:21:07
|
|
|
4870 jaoks oleks hea S1 + 120mm kvaliteet vent @ 7v. Jahutab ära ja vaikne. Parem kui TwinTurbo mille def vendid tekkitavad natuke "õhu liikumise häält". Põhja paned siis on eriti hästi kuulda. + suur kamakas metalli VRM koha peale. Stock, see mis AC kaasas on 10000% bullshit.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
18.02.2009 12:47:07
|
|
|
| S1 + 120mm vent peaks jah parem ja vaiksem olema kui twinturbo. S1 rev.1-ga kaasasolev pikk radikas ei ole BS imo ning kõlbab ilusti VRM peale panemiseks. Rev.2-e radikad on jah jurad.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.02.2009 13:11:26
|
|
|
Pidasin silmas rev2 radikat. Rev1 oma on jah ok. Iseasi kus kohast sa rev1 osta saaksid.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|