|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
30.07.2008 19:08:08
|
|
|
Mul oleks selline küsimus, et kuidas ma enda modemile ligi pääsen siis kui mu ühendus Elioni pealt üle viidud DHCP peale?
Praegu on ainus variant olnud see kui arvuti võrgukaardile määran käsitsi aadressi ning telefonijuhtme tagant ära kisun. Kui aga võrgukaart ka automaatse peale jätta siis ei pääse miskit pidi enam ligi modemile, siis juba Elioni DHCP annab mu arvutile aadressid.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.07.2008 19:44:00
|
|
|
välise ip saad arvutile ?
targad tüübid elionist on siis su ruuteri sillaks confinud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
30.07.2008 19:46:59
|
|
|
Väline ip antakse jah.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2008 20:01:41
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
| Väline ip antakse jah. |
siis oled ise ruuterist portide suunamise asemel assign wan ip to pc vms pannud. kui seda kohta üles ei leia , resa ruuter ära, konfa uuesti.
kui elion pärast automaatselt konfi dhcp peale laseb siis antakse vaid ruuterile dhcpga väline aadress.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
30.07.2008 20:39:28
|
|
|
Selline küsimus et kas elioni DIGI-TV paketti ilmub olümpia ajaks ka ETV2?
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.07.2008 20:42:39
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
| Selline küsimus et kas elioni DIGI-TV paketti ilmub olümpia ajaks ka ETV2? |
jah. Hetkel juba olemas TEST2 kanalil.
Loeme veidike rohkem mitte ainult 2 viimats postitust
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
30.07.2008 22:46:39
|
|
|
| millest võib tekkida wifi levi tugevuse kõikumine? Üleeilseni oli kõik tiptop, siis äkki õhtul avastasin, et arvutis olev wifikaardi levi kõigub low kuni very good vahel. Avastasin selle muidugi mängides netis, tekkis hull lag. Kui suure leviga see thomsoni 780 speedtouch üldse on? Ise ei kujuta ette millest selline kõikumine. Netti laseb lugeda, tv ka töötab tõrgeteta, juhtmega nett on lagi vaba. Kas võib olla süüdlaseks wifikaart arvutis, kas tõesti hapuks läinud?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.07.2008 22:52:05
|
|
|
Keegi liikus ringi samal ajal ruuteri/arvuti läheduses? Ümbruses tegutseb veel samal sagedusel/kanalil mõni võrk/seade?
| ufo56 kirjutas: |
Wifi otsas ei mängita  |
jah, see lahendab probleemi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
30.07.2008 22:54:13
|
|
|
| tsitaat: |
jah, see lahendab probleemi thumbs_up.gif beer_yum.gif
|
See oli vihje et lihtsalt wifi ei ole mängimiseks.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
31.07.2008 05:49:41
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
välise ip saad arvutile ?
targad tüübid elionist on siis su ruuteri sillaks confinud  |
... ja see on halb sellepärast, et...?? miks?
:p
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
31.07.2008 09:48:10
|
|
|
Mnjaa. Asi on vist rohkem kinni selles kas läheduses on mõni teine seade samal kanalil. Millest seinad on tehtud. Ning sellest kõigerohkem mis seadmed kasutusel on. Minul kodus siit linnulennult ruuterini 12m Vahele jääb kaks kips seina ning üks palksein, pingi vahe on juhtme või wifiga 2-10ms Tehtud loomkatseid. Ning kannatab mängida alati. Kasutan hetkel Buffalo ruuterit ning Wifit masinas võtab vastu buffalo pci kaart. kusjuures buffalo seadmed omavahel töötavad läbi õhu 125MB/s.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.07.2008 12:36:05
|
|
|
õllekas, pole võimalik rohkem arvuteid lani panna lisaks selle ruuteri taha siis enam
lisaks kaob ära ka natist tulenev turva
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.07.2008 12:38:13
|
|
|
Kas ETV2 saab hetkel vaadata vaid läbi arvuti? Et otse digiboksist näha ei saa seda testkanalit?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.07.2008 12:42:43
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Kas ETV2 saab hetkel vaadata vaid läbi arvuti? Et otse digiboksist näha ei saa seda testkanalit? |
USB klaver järele ja vajuta F10 siis sisesta aadressiks: udp://@239.9.14.2:1234
pilt peaks tulema kuigi eile õhta oli seal vaid must taust koos ETV2 logoga ning heliks R2
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
31.07.2008 17:18:40
|
|
|
Tere seltsimehed!
Paluks natuke abi. Nimelt peale seda, kui Elion keeras pppoe kinni ja asemele DHCP, viskab mind mingi aja tagant sinna chcpportalisse ja laseb kasutajatunnuse ja parooli panna. Jube tülikas seda koguaeg teha.
Setup on järgmine:
Speedtoutch 546 v6 - > wrt54gc -> edasi siis juhtmetmööda lauaarvutisse ja üle wifi sülekasse
Ühenduseks siis korrusmaja internet koos IPTV-ga - 10 alla 2 üles, pordid avatud.
Lugesin neid eelnevaid postitusi, kuid ei saanud täpselt aru mida tegema peaks et asi töötaks. Kas kellelgi on sama probleem esinenud ja oskab mind aidata?
Martin
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.07.2008 18:25:25
|
|
|
nonii, mul on tihti nüüd olnud selline jama, et mingil hetkel (täiesti suvaliselt) kaob ära netiühendus (DHCP on peal), IPTV on ruuteris "Connected" ja Internet on "Connecting..." ja nii pikalt jääbki, ei aita restart ega miski muu. Nüüd huvipärast läksin dhcpportal.elion.ee ja sisestasin oma kasutajanime ning parooli ning peale seda oli ühendus "Connected" ja nüüd töötab (vahepeal, kui ühendust ei olnud, kasutasin mobiili modemina)
Miks see net üldse ise ära kaob ja tagasi ei taha tulla?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
31.07.2008 21:28:27
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Ikka probleem selle ühenduse ära kukkumisega. Kusjuures kui ma nüüd õigesti jälginud olen, siis katkeb just siis kui näiteks loen hv's teemat, msn käib ja utorrent seedib linuxi imageid ( ). Kohati jäänd selline mulje nagu oleks a la dial on demand vms peal, samas see toimub täiesti lambihetkedel. Ruuter on DHCP peale konfitud. |
Küsiks veel korra abi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
31.07.2008 23:21:22
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
õllekas, pole võimalik rohkem arvuteid lani panna lisaks selle ruuteri taha siis enam
lisaks kaob ära ka natist tulenev turva |
DHCP-ga jah ei ole LAN-i, aga kui käsitsi IP-d värgid paned on LAN olemas.
Jah, NAT turva kaob, aga jääb ära nõme portide suunamine...
Ma isiklikult pooldan seda silla varianti rohkem kui seda elioni ipDhcp vms. konffi Mul pole LAN-i lihtsalt vaja...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.08.2008 08:32:02
|
|
|
| õllekas, õigus jah, selle speedtouchi portide suunamine ja kogu tema jõudlus selle juures on jah kaheldava väärtusega, seetõttu on ka mul ta sillaks confitud ja hetkel teeb pppoe'd enda ruuter
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
01.08.2008 11:56:24
|
|
|
Paar päeva väga jama olukord ikka
Kulunud aeg - 49.666 sekundit
Saadetud andmed - 3145728 baiti
506696.4 bit/sec
494.8 Kbit/sec
0.5 Mbit/sec
61.9 KB/sec
See selline keskmine tulemus
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
01.08.2008 21:16:32
|
|
|
| carlking kirjutas: |
nonii, mul on tihti nüüd olnud selline jama, et mingil hetkel (täiesti suvaliselt) kaob ära netiühendus (DHCP on peal), IPTV on ruuteris "Connected" ja Internet on "Connecting..." ja nii pikalt jääbki, ei aita restart ega miski muu. Nüüd huvipärast läksin dhcpportal.elion.ee ja sisestasin oma kasutajanime ning parooli ning peale seda oli ühendus "Connected" ja nüüd töötab (vahepeal, kui ühendust ei olnud, kasutasin mobiili modemina)
Miks see net üldse ise ära kaob ja tagasi ei taha tulla? |
Peale DHCP peale üle minekut on paar korda olnud sama jama. Mingi Elioni poolne käkk ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
graaf
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2002
|
02.08.2008 09:43:28
Pailaps kisjutas |
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| 100kv kirjutas: |
| graaf kirjutas: |
Hale kaeda rahva tegemisi ruuterite kallal, et ei tööta internet või ei tööta digitv. Soe soovitus: pange Cisco ja unustate sellised mured.
Mul Cisco tiksub ja tiksub ja puha.
Kellel abi vaja Cisco seadistamisel, küsige aga. |
kust seda ciscot saab ja mis hinnaga? |
ebayst näiteks, hinnaks 4k, Cisco 877 näiteks |
Võin 3,5 kiloga ära anda
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.08.2008 12:22:57
|
|
|
| graaf, ja kui probleemid jätkuvad peale 3500 krooni kulutamist ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
graaf
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2002
|
02.08.2008 20:42:11
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| graaf, ja kui probleemid jätkuvad peale 3500 krooni kulutamist ? |
Ma ei tea, mis probleemidast on jutt, mina pakun vaid 3,5 kilo eest Cisco 877sec.
Cisco voorused on samuti teine teema.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.08.2008 13:01:58
|
|
|
| graaf, oma varasemas mures ütleb sa et unustad mured (ehk probleemid)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
graaf
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2002
|
03.08.2008 16:28:22
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| graaf, oma varasemas mures ütleb sa et unustad mured (ehk probleemid) |
Kui jutt on konkreetselt probleemidest ruuteriga siis jah, need võib unustada.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alo-Aerton
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2007
|
03.08.2008 17:32:44
|
|
|
sääne probleem et speedtouch 780wl ruuter hakkas segast panema nimelt poweri tuli põleb ja einterneti tuli vilgub run-cmd-ipconfig__alt suunab mind localhosti alla mis küsib kasutajatunnust ja püsiparooli .RESET ei aita.
Ei vastuta kirjavigade pärast kiire.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alo-Aerton
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2007
|
04.08.2008 09:09:45
|
|
|
ruuter hakkas tööle peale seda kui traahvo ööseks välja tõmbasin ja nuud vaatan kõik läks kenasti tööle.
mäletab keegi mis on
tv6 ip
etv2 ip
et arvutist vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
04.08.2008 10:14:25
|
|
|
| alo852456 kirjutas: |
etv2 ip
et arvutist vaadata. |
239.9.14.2:1234
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.08.2008 11:46:01
|
|
|
| tv6 ametlikult veel ei ole, testina on krüptitud kuna elionil ei ole luba seda edastada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
04.08.2008 12:00:45
|
|
|
| Täna lõunast nääb ETV 2-te Nr 44 1.09.08 on kanalil Nr 4
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
04.08.2008 13:46:01
|
|
|
| Button kirjutas: |
| Button kirjutas: |
kas enne kui arvutist vaadata digitv kanaleid, siis kas peab enne digiboxi ja telekaga esmakordselt ühendus loodud.
ehk siis
on digitv, ei ole telekat, ei ole digiboxi taha pandud veel,kabla 4s augus, vlc-st ip avatud aga miskit ei näita ega tee  |
ruuter ka seadistatud vastavalt, ja kui teha iptv test, siis näitab kõik ok
keegi  |
muidu küll targutate igast teemade kallal, aga oletatavasti nii lihtsale küsimusele vastust ei saa ?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.08.2008 13:48:37
|
|
|
| Button kirjutas: |
| Button kirjutas: |
| Button kirjutas: |
kas enne kui arvutist vaadata digitv kanaleid, siis kas peab enne digiboxi ja telekaga esmakordselt ühendus loodud.
ehk siis
on digitv, ei ole telekat, ei ole digiboxi taha pandud veel,kabla 4s augus, vlc-st ip avatud aga miskit ei näita ega tee  |
ruuter ka seadistatud vastavalt, ja kui teha iptv test, siis näitab kõik ok
keegi  |
muidu küll targutate igast teemade kallal, aga oletatavasti nii lihtsale küsimusele vastust ei saa ? |
teed seadistuse juhendi järgi ära, lükkad arvuti neljandasse porti, vaatad kas arvuti sai ip 10.x.x.x ja siis avad vlcga kanali, oota 15sek, selle ajaga peaks pilt ette ilmuma.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
04.08.2008 15:39:54
|
|
|
kõik mainitu juba proovitud, arvuti sai ip 10.x.x.x kätte, aga ei mõhkugi, proovin veel, ehk ei oodanud piisavalt kaua
arvuti tahtis resa
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
05.08.2008 12:01:28
|
|
|
| Mul oli varem ST 716 ja siis ostsin asemele ST 546 ja Buffalo wifi ruuteri. Varem oli minul kah DHCP ühendus, aga nüüd on jälle PPPoE, et miks see nii on, ja kas selle ruuteriga jääbki PPPoE?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.08.2008 12:22:53
|
|
|
| oma ruuteriga on niikaua pppoe kuni sa ise dhcp peale ümber paned
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
05.08.2008 15:49:05
|
|
|
| selline asi, et on linksystemi ruuter wrt54gl ja speedtouchi modem 546 , et kidas ma asja õieti toimima saaksin et läbi modemi saaksin ka wifi ruuteri netti jagama panna...mis seadistuse ma linksystemil panema pean? Enne oli Linksystemil passwordid ja asjad sees, et nn PPoee vms sedaistus. Kuid nüüd ju modem ühendab ise automaatselt neti ära... Et siis mille epale ma linksystemil pean configuratsiooni panema sealt?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurip
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
06.08.2008 23:31:31
|
|
|
| FEC - forward error correction - ehk siis parandatud paketid, kui pilt ees ja ei ruuduta ( ruutu tõmbab CRC/Hec erroritega), siis ära muretse.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
07.08.2008 00:56:23
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| oma ruuteriga on niikaua pppoe kuni sa ise dhcp peale ümber paned |
Ehk seletad lähemalt. Ma seadistasin ruuteri selle veebi wizardi järgi, seal on valikus ainult PPPoE.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.08.2008 12:03:52
|
|
|
sul speedtouch pole sillaks seadistatud ?
dhcp valimist mõtlesin ikka oma ruuterist (ehk sinu puhul buffalo omast)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
07.08.2008 14:06:03
|
|
|
Kui ruuter on dhcp peale sätitud kas siis võib neid samuseid käske panna ikka ?
* Internetiühendus mängides katkeb või ping on suur, muidu internetis surfamine on korras.
Tee ruuterisse telnet'i ja sisesta järgmised käsud:
:connection bind application=CONE(UDP) port=0
:saveall
:system reboot
Selle peale teeb ruuter endale restardi, tee uuesti telnet lahti ja sinna sisesta järgmised käsud:
:ids config state disabled
:connection appconfig application=CONE(UDP) timeout=0
:saveall
:system reboot
Taas teeb ruuter endale alglaadimise, veel kord ava telnet ja sisesta:
:connection timerconfig timer=tcpidle value=900
:connection timerconfig timer=tcpneg value=120
:connection timerconfig timer=tcpkill value=3600
:connection timerconfig timer=udpidle value=65
:connection timerconfig timer=udpkill value=60
:connection timerconfig timer=icmpkill value=60
:connection timerconfig timer=ipidle value=60
:connection timerconfig timer=ipkill value=0
:saveall
:system reboot |
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
07.08.2008 14:43:30
|
|
|
oot kas sügisel oli oodata uud modem ruuterit IPTV jaoks?
ma just mõtlen siin kas osta uus või oodata oma äkisekahjustusega kuni tuleb uus modem müügile.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.08.2008 15:28:14
|
|
|
ufo56, jah, kuid see ei pruugi toimida
ärihai, 25 august TG 585
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
07.08.2008 15:36:15
|
|
|
ja mis hinnaga asi peaks olema?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|