Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 19:08:08 vasta tsitaadiga

Mul oleks selline küsimus, et kuidas ma enda modemile ligi pääsen siis kui mu ühendus Elioni pealt üle viidud DHCP peale?
Praegu on ainus variant olnud see kui arvuti võrgukaardile määran käsitsi aadressi ning telefonijuhtme tagant ära kisun. Kui aga võrgukaart ka automaatse peale jätta siis ei pääse miskit pidi enam ligi modemile, siis juba Elioni DHCP annab mu arvutile aadressid.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.07.2008 19:44:00 vasta tsitaadiga

välise ip saad arvutile ?
targad tüübid elionist on siis su ruuteri sillaks confinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 19:46:59 vasta tsitaadiga

Väline ip antakse jah.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 20:01:41 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Väline ip antakse jah.


siis oled ise ruuterist portide suunamise asemel assign wan ip to pc vms pannud. kui seda kohta üles ei leia , resa ruuter ära, konfa uuesti.
kui elion pärast automaatselt konfi dhcp peale laseb siis antakse vaid ruuterile dhcpga väline aadress.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 20:39:28 vasta tsitaadiga

Selline küsimus et kas elioni DIGI-TV paketti ilmub olümpia ajaks ka ETV2?
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 20:42:39 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Selline küsimus et kas elioni DIGI-TV paketti ilmub olümpia ajaks ka ETV2?

jah. Hetkel juba olemas TEST2 kanalil.

Loeme veidike rohkem mitte ainult 2 viimats postitust

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 30.07.2008 22:46:39 vasta tsitaadiga

millest võib tekkida wifi levi tugevuse kõikumine? Üleeilseni oli kõik tiptop, siis äkki õhtul avastasin, et arvutis olev wifikaardi levi kõigub low kuni very good vahel. Avastasin selle muidugi mängides netis, tekkis hull lag. Kui suure leviga see thomsoni 780 speedtouch üldse on? Ise ei kujuta ette millest selline kõikumine. Netti laseb lugeda, tv ka töötab tõrgeteta, juhtmega nett on lagi vaba. Kas võib olla süüdlaseks wifikaart arvutis, kas tõesti hapuks läinud?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 22:50:23 vasta tsitaadiga

Wifi otsas ei mängita icon_exclaim.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 22:52:05 vasta tsitaadiga

Keegi liikus ringi samal ajal ruuteri/arvuti läheduses? Ümbruses tegutseb veel samal sagedusel/kanalil mõni võrk/seade?


ufo56 kirjutas:
Wifi otsas ei mängita icon_exclaim.gif

jah, see lahendab probleemi thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 22:54:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

jah, see lahendab probleemi thumbs_up.gif beer_yum.gif

See oli vihje et lihtsalt wifi ei ole mängimiseks.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 31.07.2008 05:49:41 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
välise ip saad arvutile ?
targad tüübid elionist on siis su ruuteri sillaks confinud icon_lol.gif


... ja see on halb sellepärast, et...?? miks?
:p
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 09:48:10 vasta tsitaadiga

Mnjaa. Asi on vist rohkem kinni selles kas läheduses on mõni teine seade samal kanalil. Millest seinad on tehtud. Ning sellest kõigerohkem mis seadmed kasutusel on. Minul kodus siit linnulennult ruuterini 12m Vahele jääb kaks kips seina ning üks palksein, pingi vahe on juhtme või wifiga 2-10ms icon_rolleyes.gif Tehtud loomkatseid. Ning kannatab mängida alati. Kasutan hetkel Buffalo ruuterit ning Wifit masinas võtab vastu buffalo pci kaart. kusjuures buffalo seadmed omavahel töötavad läbi õhu 125MB/s. thumbs_up.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.07.2008 12:36:05 vasta tsitaadiga

õllekas, pole võimalik rohkem arvuteid lani panna lisaks selle ruuteri taha siis enam
lisaks kaob ära ka natist tulenev turva
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 12:38:13 vasta tsitaadiga

Kas ETV2 saab hetkel vaadata vaid läbi arvuti? Et otse digiboksist näha ei saa seda testkanalit?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 12:42:43 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kas ETV2 saab hetkel vaadata vaid läbi arvuti? Et otse digiboksist näha ei saa seda testkanalit?


USB klaver järele ja vajuta F10 siis sisesta aadressiks: udp://@239.9.14.2:1234
pilt peaks tulema kuigi eile õhta oli seal vaid must taust koos ETV2 logoga ning heliks R2
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 31.07.2008 17:18:40 vasta tsitaadiga

Tere seltsimehed!

Paluks natuke abi. Nimelt peale seda, kui Elion keeras pppoe kinni ja asemele DHCP, viskab mind mingi aja tagant sinna chcpportalisse ja laseb kasutajatunnuse ja parooli panna. Jube tülikas seda koguaeg teha.

Setup on järgmine:
Speedtoutch 546 v6 - > wrt54gc -> edasi siis juhtmetmööda lauaarvutisse ja üle wifi sülekasse
Ühenduseks siis korrusmaja internet koos IPTV-ga - 10 alla 2 üles, pordid avatud.

Lugesin neid eelnevaid postitusi, kuid ei saanud täpselt aru mida tegema peaks et asi töötaks. Kas kellelgi on sama probleem esinenud ja oskab mind aidata?

Martin
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 18:25:25 vasta tsitaadiga

nonii, mul on tihti nüüd olnud selline jama, et mingil hetkel (täiesti suvaliselt) kaob ära netiühendus (DHCP on peal), IPTV on ruuteris "Connected" ja Internet on "Connecting..." ja nii pikalt jääbki, ei aita restart ega miski muu. Nüüd huvipärast läksin dhcpportal.elion.ee ja sisestasin oma kasutajanime ning parooli ning peale seda oli ühendus "Connected" ja nüüd töötab (vahepeal, kui ühendust ei olnud, kasutasin mobiili modemina)


Miks see net üldse ise ära kaob ja tagasi ei taha tulla?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 18:38:28 vasta tsitaadiga

Sama mure
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2008 21:28:27 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Ikka probleem selle ühenduse ära kukkumisega. Kusjuures kui ma nüüd õigesti jälginud olen, siis katkeb just siis kui näiteks loen hv's teemat, msn käib ja utorrent seedib linuxi imageid (icon_razz.gif). Kohati jäänd selline mulje nagu oleks a la dial on demand vms peal, samas see toimub täiesti lambihetkedel. Ruuter on DHCP peale konfitud.


Küsiks veel korra abi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 31.07.2008 23:21:22 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
õllekas, pole võimalik rohkem arvuteid lani panna lisaks selle ruuteri taha siis enam
lisaks kaob ära ka natist tulenev turva


DHCP-ga jah ei ole LAN-i, aga kui käsitsi IP-d värgid paned on LAN olemas.
Jah, NAT turva kaob, aga jääb ära nõme portide suunamine...

Ma isiklikult pooldan seda silla varianti rohkem kui seda elioni ipDhcp vms. konffi icon_razz.gif Mul pole LAN-i lihtsalt vaja...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.08.2008 08:32:02 vasta tsitaadiga

õllekas, õigus jah, selle speedtouchi portide suunamine ja kogu tema jõudlus selle juures on jah kaheldava väärtusega, seetõttu on ka mul ta sillaks confitud ja hetkel teeb pppoe'd enda ruuter
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 11:56:24 vasta tsitaadiga

Paar päeva väga jama olukord ikka

Kulunud aeg - 49.666 sekundit

Saadetud andmed - 3145728 baiti

506696.4 bit/sec
494.8 Kbit/sec
0.5 Mbit/sec
61.9 KB/sec
See selline keskmine tulemus

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 01.08.2008 21:16:32 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
nonii, mul on tihti nüüd olnud selline jama, et mingil hetkel (täiesti suvaliselt) kaob ära netiühendus (DHCP on peal), IPTV on ruuteris "Connected" ja Internet on "Connecting..." ja nii pikalt jääbki, ei aita restart ega miski muu. Nüüd huvipärast läksin dhcpportal.elion.ee ja sisestasin oma kasutajanime ning parooli ning peale seda oli ühendus "Connected" ja nüüd töötab (vahepeal, kui ühendust ei olnud, kasutasin mobiili modemina)


Miks see net üldse ise ära kaob ja tagasi ei taha tulla?


Peale DHCP peale üle minekut on paar korda olnud sama jama. Mingi Elioni poolne käkk ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
graaf
HV kasutaja
graaf

liitunud: 18.03.2002




sõnum 02.08.2008 09:43:28 Pailaps kisjutas vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
100kv kirjutas:
graaf kirjutas:
Hale kaeda rahva tegemisi ruuterite kallal, et ei tööta internet või ei tööta digitv. Soe soovitus: pange Cisco ja unustate sellised mured.
Mul Cisco tiksub ja tiksub ja puha.
Kellel abi vaja Cisco seadistamisel, küsige aga.


kust seda ciscot saab ja mis hinnaga?


ebayst näiteks, hinnaks 4k, Cisco 877 näiteks


Võin 3,5 kiloga ära anda
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.08.2008 12:22:57 vasta tsitaadiga

graaf, ja kui probleemid jätkuvad peale 3500 krooni kulutamist ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
graaf
HV kasutaja
graaf

liitunud: 18.03.2002




sõnum 02.08.2008 20:42:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
graaf, ja kui probleemid jätkuvad peale 3500 krooni kulutamist ?


Ma ei tea, mis probleemidast on jutt, mina pakun vaid 3,5 kilo eest Cisco 877sec.
Cisco voorused on samuti teine teema.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.08.2008 13:01:58 vasta tsitaadiga

graaf, oma varasemas mures ütleb sa et unustad mured (ehk probleemid)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
graaf
HV kasutaja
graaf

liitunud: 18.03.2002




sõnum 03.08.2008 16:28:22 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
graaf, oma varasemas mures ütleb sa et unustad mured (ehk probleemid)


Kui jutt on konkreetselt probleemidest ruuteriga siis jah, need võib unustada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 03.08.2008 17:32:44 vasta tsitaadiga

sääne probleem et speedtouch 780wl ruuter hakkas segast panema nimelt poweri tuli põleb ja einterneti tuli vilgub run-cmd-ipconfig__alt suunab mind localhosti alla mis küsib kasutajatunnust ja püsiparooli .RESET ei aita.




Ei vastuta kirjavigade pärast kiire.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2008 23:51:04 vasta tsitaadiga

alo852456, proovi tarkvara taastamist, lülita nupust välja, hoia nõelaga resetit peal ning lülita seade sisse, pwr jääb oranzilt põlema.
pane arvutisse vägisi ipd sisse, 192.168.1.100 ja maskiks 255.255.255.0 (näiteks)
siis võta upgrade wizard ja vajalik soft ning lase peale.
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/SpeedTouch_upgrade_wizard.zip
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/ST780_v.6.2.17.4.bant-r_CR.bin
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 04.08.2008 09:09:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
alo852456, proovi tarkvara taastamist, lülita nupust välja, hoia nõelaga resetit peal ning lülita seade sisse, pwr jääb oranzilt põlema.
pane arvutisse vägisi ipd sisse, 192.168.1.100 ja maskiks 255.255.255.0 (näiteks)
siis võta upgrade wizard ja vajalik soft ning lase peale.
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/SpeedTouch_upgrade_wizard.zip
http://www.zone.ee/indrekp6/iptv/ST780_v.6.2.17.4.bant-r_CR.bin


ruuter hakkas tööle peale seda kui traahvo ööseks välja tõmbasin ja nuud vaatan kõik läks kenasti tööle.



mäletab keegi mis on
tv6 ip
etv2 ip
et arvutist vaadata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.08.2008 10:14:25 vasta tsitaadiga

alo852456 kirjutas:
etv2 ip
et arvutist vaadata.
239.9.14.2:1234
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 11:46:01 vasta tsitaadiga

tv6 ametlikult veel ei ole, testina on krüptitud kuna elionil ei ole luba seda edastada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 12:00:45 vasta tsitaadiga

Täna lõunast nääb ETV 2-te Nr 44 1.09.08 on kanalil Nr 4
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 13:46:01 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
Button kirjutas:
kas enne kui arvutist vaadata digitv kanaleid, siis kas peab enne digiboxi ja telekaga esmakordselt ühendus loodud.
ehk siis
on digitv, ei ole telekat, ei ole digiboxi taha pandud veel,kabla 4s augus, vlc-st ip avatud aga miskit ei näita ega tee icon_question.gif icon_rolleyes.gif

ruuter ka seadistatud vastavalt, ja kui teha iptv test, siis näitab kõik ok
keegi icon_question.gif


muidu küll targutate igast teemade kallal, aga oletatavasti nii lihtsale küsimusele vastust ei saa ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 13:48:37 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
Button kirjutas:
Button kirjutas:
kas enne kui arvutist vaadata digitv kanaleid, siis kas peab enne digiboxi ja telekaga esmakordselt ühendus loodud.
ehk siis
on digitv, ei ole telekat, ei ole digiboxi taha pandud veel,kabla 4s augus, vlc-st ip avatud aga miskit ei näita ega tee icon_question.gif icon_rolleyes.gif

ruuter ka seadistatud vastavalt, ja kui teha iptv test, siis näitab kõik ok
keegi icon_question.gif

muidu küll targutate igast teemade kallal, aga oletatavasti nii lihtsale küsimusele vastust ei saa ?


teed seadistuse juhendi järgi ära, lükkad arvuti neljandasse porti, vaatad kas arvuti sai ip 10.x.x.x ja siis avad vlcga kanali, oota 15sek, selle ajaga peaks pilt ette ilmuma.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 15:39:54 vasta tsitaadiga

kõik mainitu juba proovitud, arvuti sai ip 10.x.x.x kätte, aga ei mõhkugi, proovin veel, ehk ei oodanud piisavalt kaua

eusa_wall.gif arvuti tahtis resa icon_redface.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 05.08.2008 12:01:28 vasta tsitaadiga

Mul oli varem ST 716 ja siis ostsin asemele ST 546 ja Buffalo wifi ruuteri. Varem oli minul kah DHCP ühendus, aga nüüd on jälle PPPoE, et miks see nii on, ja kas selle ruuteriga jääbki PPPoE?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.08.2008 12:22:53 vasta tsitaadiga

oma ruuteriga on niikaua pppoe kuni sa ise dhcp peale ümber paned
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 05.08.2008 15:49:05 vasta tsitaadiga

selline asi, et on linksystemi ruuter wrt54gl ja speedtouchi modem 546 , et kidas ma asja õieti toimima saaksin et läbi modemi saaksin ka wifi ruuteri netti jagama panna...mis seadistuse ma linksystemil panema pean? Enne oli Linksystemil passwordid ja asjad sees, et nn PPoee vms sedaistus. Kuid nüüd ju modem ühendab ise automaatselt neti ära... Et siis mille epale ma linksystemil pean configuratsiooni panema sealt?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 05.08.2008 20:45:45 vasta tsitaadiga

DHCP icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 06.08.2008 20:44:05 vasta tsitaadiga

kas see on normaalne, et FEC erroreid nii palju on

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 23:31:31 vasta tsitaadiga

FEC - forward error correction - ehk siis parandatud paketid, kui pilt ees ja ei ruuduta ( ruutu tõmbab CRC/Hec erroritega), siis ära muretse.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 07.08.2008 00:56:23 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
oma ruuteriga on niikaua pppoe kuni sa ise dhcp peale ümber paned


Ehk seletad lähemalt. Ma seadistasin ruuteri selle veebi wizardi järgi, seal on valikus ainult PPPoE.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.08.2008 12:03:52 vasta tsitaadiga

sul speedtouch pole sillaks seadistatud ?
dhcp valimist mõtlesin ikka oma ruuterist (ehk sinu puhul buffalo omast)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 14:06:03 vasta tsitaadiga

Kui ruuter on dhcp peale sätitud kas siis võib neid samuseid käske panna ikka ?
    * Internetiühendus mängides katkeb või ping on suur, muidu internetis surfamine on korras.

Tee ruuterisse telnet'i ja sisesta järgmised käsud:

:connection bind application=CONE(UDP) port=0
:saveall
:system reboot

Selle peale teeb ruuter endale restardi, tee uuesti telnet lahti ja sinna sisesta järgmised käsud:

:ids config state disabled
:connection appconfig application=CONE(UDP) timeout=0
:saveall
:system reboot

Taas teeb ruuter endale alglaadimise, veel kord ava telnet ja sisesta:

:connection timerconfig timer=tcpidle   value=900
:connection timerconfig timer=tcpneg   value=120
:connection timerconfig timer=tcpkill   value=3600
:connection timerconfig timer=udpidle   value=65
:connection timerconfig timer=udpkill   value=60
:connection timerconfig timer=icmpkill   value=60
:connection timerconfig timer=ipidle   value=60
:connection timerconfig timer=ipkill   value=0
:saveall
:system reboot

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 14:43:30 vasta tsitaadiga

oot kas sügisel oli oodata uud modem ruuterit IPTV jaoks?
ma just mõtlen siin kas osta uus või oodata oma äkisekahjustusega kuni tuleb uus modem müügile.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 15:28:14 vasta tsitaadiga

ufo56, jah, kuid see ei pruugi toimida

ärihai, 25 august TG 585

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 15:36:15 vasta tsitaadiga

ja mis hinnaga asi peaks olema?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 15:54:31 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
ja mis hinnaga asi peaks olema?

sama, 595,-
http://www.wifi.ee/foorum2/viewtopic.php?f=12&t=2840
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.