Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Tarkvara »  Linux & UNIX »  Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 74, 75, 76  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 05.11.2007 15:13:57 vasta tsitaadiga

OT: Dreamweaver otsetõlge on unekuduja mitte unilehvur icon_wink.gif
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.11.2007 15:18:04 vasta tsitaadiga

Mina ei tee otsetõlkeid icon_wink.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 15:27:46 vasta tsitaadiga

kumba soovitate ja mis on peamised erinevused ubuntul ka kubuntul? tegemist tavakasutjaga, kes käib netis ja kuulab mussi vaatb filmi. ise soovitasin talle windowsi aga tema tahab nüüd järsku linuxit.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2007 15:30:28 vasta tsitaadiga

kumb rohkem meeldib icon_wink.gif
kas kde või gnoome icon_razz.gif
KDEd peetakse wini pealt minejatele lihtsamaks icon_smile.gif
küll ise sellest aru ei saa icon_smile.gif


viimati muutis Alari A. 05.11.2007 15:32:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 15:31:11 vasta tsitaadiga

kde on siis kubuntu?
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2007 15:32:18 vasta tsitaadiga

just
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 15:35:11 vasta tsitaadiga

aga kuidas tal nende 64 bitise versiooniga on, toetab ilusti köik "vajalikke" programme?
viskasin selle 64bit variandi tömbama, vaatab mis tuleb.

üks asi veel, millega seal (k)ubuntus ipodi süngitakse?

_________________
JÖUDU!


viimati muutis entusiast 05.11.2007 16:55:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2007 15:43:51 vasta tsitaadiga

Isegi flash töötab millest win64 peal saab vist ainult und näha?
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 16:55:27 vasta tsitaadiga

"töötab"
aga kui 64b ei ole eesmärk omaette, siis ei näe erilist põhjust selle tarbimiseks.
puhas 64b eeldab töölaual kas flashi vihkamist või adobe toodangu asemel gnashi paigaldamist. esimesel juhul on kõik hästi, aga teisel juhul on winist tulnule suht raske selgitada, miks kõik tilu-lilud enam pooltki nii edevead ei paista. või üldse ei paista.

ja 64b distrol 32b koodi käiata ju võib, aga imo ei ole asi seda väärt.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gandalf
HV kasutaja
gandalf

liitunud: 01.09.2002




sõnum 05.11.2007 17:31:33 vasta tsitaadiga

marqs, gutsy peal installib Firefox juba ise Adobe Flashi 64bitise peale väga edukalt. üleeile sai see just läbi tehtud ja üllatas ennastki, kui lihtsalt asi käis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 23:04:53 vasta tsitaadiga

mh.. võimas. flash oli tegelikult 1 ja pea ainuke põhjus, miks ma ühe installi eel veel viimasel hetkel 32bit gutsy kasuks otsustasin.
aga mis trikiga? firefox vahetatakse automaagiliselt 32bit ver vastu või on tänasel päeval ka muud töötavad variandid?

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2007 00:02:41 vasta tsitaadiga

Selline asi nagu nspluginwrapper mis wrapib 32bitise flashi paari 32bitise paki abil kenasti 64bitise brauseri sisse.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
groover
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2004




sõnum 07.11.2007 21:38:42 vasta tsitaadiga

Tere,

Ubuntu teatas uuenduste olemasolust, klõpsasin ikoonil, näitab 9 uuendust, annan nõusoleku installimiseks, siis tuleb teade:

E: dpkg was interrupted, you must manually run 'dpkg --configure -a' to correct the problem.
E: _cache->open() failed, please report.


Mis võib seda põhjustada? Ning kuidas seda ravida?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 07.11.2007 21:43:50 vasta tsitaadiga

Kas veateates kirjas olev ei ole mõistetav?
http://aare.pri.ee/dictionary.html
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
groover
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2004




sõnum 07.11.2007 21:57:38 vasta tsitaadiga

mahfiaz kirjutas:
Kas veateates kirjas olev ei ole mõistetav?
http://hv.pri.ee/dictionary.html


Lihtsalt terminali see dpkg --configure -a ja peaks hakkama saama?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 07.11.2007 22:00:58 vasta tsitaadiga

Jah, tõenäoliselt tahab see ette sudo, et sellel õigus süsteemifaile muuta oleks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merikes
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 08.11.2007 19:25:00 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis võib olla põhjuseks, et Edgy-lt Gutsy-le õlemineku järel pikenes boot ja kõikide programmide avanemine? Kasutusel KDE ja näiteks Kate tuleb lahti ca 15 sekundit. Mälu seis samal ajal:

             total       used       free     shared    buffers     cached
Mem:           186        183          3          0          1         49
-/+ buffers/cache:        132         54
Swap:          541        150        390

Edgy-ga oli kasutusel Gnome ja töötas tunduvalt kiiremini. Mingid seadistused kuskil?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 09.11.2007 00:48:39 vasta tsitaadiga

merikes, Mälu on sul vähe ja käib swappimine
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 09.11.2007 09:44:00 vasta tsitaadiga

merikes, KDE-l on hulga kellu ja vilesid mis tuleks maha keerata nii vähese mäluga masina jaoks aga tulemus on endiselt parimal juhul tatine. Soovitan soojalt otsida juurde mälu arvutisse, kiiruse/jõudluse kasv on VÄGA märgatav. Isegi 256 mälu otsas on suht tattine KDE-d kasutada. Veel oleks variant vähemnäljast aknahaldurit pruukida. IceWM näiteks on selline tuttavliku olemsega natuke win9x moodi või näiteks blackbox/fluxbox aga nende konseptsioon on harjutust märksa võõram.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 09.11.2007 10:08:33 vasta tsitaadiga

Annan hääle XFCE kasuks, see on üsna harjumuspärane ja ilus, aga masinale palju kergem.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 09.11.2007 12:52:43 vasta tsitaadiga

Vot jah, XFCE unustasin. See on jah päris hea variant.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merikes
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 09.11.2007 13:44:07 vasta tsitaadiga

Ainuüksi graafikamälu vähendamine 64-lt 16-le ja effektide keelamine andis Kate käivitusajaks 6 sekundit. See juba täitsa rahuldav.
Eks proovin huvi pärast xfce ka ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 09.11.2007 20:58:49 vasta tsitaadiga

merikes, kui proovima hakkad, siis "huvi pärast" pole jälle mõtet. Proovides olgu su eesmärk nt nädal aega XFCE peal vastu pidada ja kõik enda käe järgi sättida. Siis otsusta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merikes
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 11.11.2007 16:41:42 vasta tsitaadiga

XFCE paneel kaotas helireguleerija hetkel täitsa ära ja tagasi panna ka ei saa icon_sad.gif, lisab tühjust vaid. Ega Thunar vist smb:/-d ei söö?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 11.11.2007 22:43:22 vasta tsitaadiga

Kõikide aknahaldurite seaded on sinu kasutaja kodukataloogis .xxx failiga kataloogides. seega kui .xfce kataloogi kustutad taastad algseaded.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merikes
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 12.11.2007 00:16:07 vasta tsitaadiga

Algseadetega paneelile ei saa ka lisada nupu "Lisa" vajutamise teel. Ainult lohistamine töötab selle ikooni puhul. Aga hea teada teine kordki, kui töölaud metsa läinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
porsas
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004




sõnum 15.11.2007 14:26:55 vasta tsitaadiga

tervist. Proovisin siis ka esimest korda Ubuntut ja kohe sain aru et siga keeruline 0n seda linuxit õppida. Probleem siis selles sain läbi häda kõik driverid peale / updatetud. eve-online ilusti tööle ja siit hakkab probleem. FPS on mängus liiga madal. Mida peaksin tegema et see enam vähem sama heaks saada kui windowsi all.
(windows 69-120fps oleneb kus parajasti liigun mängus eve-s on aga 4-25fps)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2007 14:56:55 vasta tsitaadiga

Milline graafikakaart?
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 15:16:08 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Milline graafikakaart?


Profiilis x800pro.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 15:55:02 vasta tsitaadiga

Kuna 7.10 tuli välja ja emaplaat sai vahetatud siis otsustasin uuesti ubuntut proovida, et äkki ei jookse enam suvalt kokku.
Sellega on kõik korras aga kuna vahepeal sai TV kaart ostetud siis tahaks telekat ka vaadata.
Telekakaart on WinTV-PVR-150 Hauppauge ja helikaart on Creative Audigy SE.
Probleem on selline, et MythTV pilti näitab aga heli ei tule. Rhytmbox mp3 faile mängib, süsteemi helid ka olemas aga VLC ei tee piuksugi. Youtube'is ka pilti näitab aga heli ei ole.
Kas probleem võib olla alsa's?
Kui Firefox proovib heli mängida siis ütleb:
"ALSA lib pcm_dmix.c:864:(snd_pcm_dmix_open) unable to open slave"
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2007 16:29:21 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
Profiilis x800pro.

Installisid siis fglrx draiveri? Tõenäoliselt põhjustab probleeme fakt, et ati pole suutnud juba aastaid korralikku linuxi draiverit teha.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 19:37:33 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
raido357 kirjutas:
Profiilis x800pro.

Installisid siis fglrx draiveri? Tõenäoliselt põhjustab probleeme fakt, et ati pole suutnud juba aastaid korralikku linuxi draiverit teha.


Mingised open source draiverid on ju ka olemas ?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 18:32:02 vasta tsitaadiga

Hm kuidas saab avada .docx faile linuxi all ?
_________________
Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.11.2007 18:49:51 vasta tsitaadiga

OpenOffice ei ava???
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2007 19:15:54 vasta tsitaadiga

raido357, kuna ati ei ava oma kaartide speci, siis open source draiverid 3d ei tee. Linuskas mängimiseks on soovitatav nvidia kaart, tollele on olemas vähemalt töötav draiver nvidia poolt.

lehm2, minu teada novelli mehed vist kirjutavad openofficele msoffice2007 tuge. Kuna docx ainus eelis tavalise doc ees on microsofti lootus säilitada kontroll kontoritarkvara turu üle, soovitan ka pärast selle valmimist jääda tavalise doc juurde.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 21:14:38 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:

lehm2, minu teada novelli mehed vist kirjutavad openofficele msoffice2007 tuge. Kuna docx ainus eelis tavalise doc ees on microsofti lootus säilitada kontroll kontoritarkvara turu üle, soovitan ka pärast selle valmimist jääda tavalise doc juurde.

Jään ikka doc faili juurde aga igalt poolt surutakse .docx faile peale. Küsin siis ühe küsimuse juurde, kuna ma ubuntu guru pole ja installi aeg jäi part swampi jaoks loomata, kuidas seda hiljemalt teostada ?

//edit tekkis veel üks küsimus millele ma päris õiget vastust ei leidnud googlist, probleem selline, et scanneri prograna kasutan gscan2pdf ja ta ei taha scannerit ära tunda mõnikord tunneb mõnikord mitte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrek
HV kasutaja
indrek

liitunud: 21.06.2003




sõnum 17.11.2007 01:45:32 vasta tsitaadiga

Openofficele saab jah plugina peale panna, mis avab neid docxe, aga kui neid vähe on, saad mõnda veebipõhist konvertijat kasutada. Ise olen kasutanud zamzari http://zamzar.com/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 11:37:26 vasta tsitaadiga

Kadunud on aktiivsete programmide näitamise lahter kuupäeva kõrvalt.
Pole endal õrna aimugi, et kuidas see sealt jalga lasi või kuidas tagasi saada.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 11:55:48 vasta tsitaadiga

indrek kirjutas:
Openofficele saab jah plugina peale panna, mis avab neid docxe, aga kui neid vähe on, saad mõnda veebipõhist konvertijat kasutada. Ise olen kasutanud zamzari http://zamzar.com/

Ehk saaksid plugini nime anda icon_razz1.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrek
HV kasutaja
indrek

liitunud: 21.06.2003




sõnum 17.11.2007 15:18:54 vasta tsitaadiga

lehm2, http://download.novell.com/SummaryFree.jsp?buildid=ESrjfdE4U58~ leiab selle. http://librarycomputerguy.wordpress.com/2007/10/20/open-ms-word-2007-docx-documents-in-ubuntu/ on kah veel mingi õpetus, ilmselt sama asi, aga päris kindel pole. Kusagil OO.o 2.4 ümber peaks impordifilter tulema kohe kaasa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
porsas
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004




sõnum 18.11.2007 02:37:06 vasta tsitaadiga

kaabakas vana info profiilis, on nvida 8500gt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 18.11.2007 13:25:10 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kadunud on aktiivsete programmide näitamise lahter kuupäeva kõrvalt.
Pole endal õrna aimugi, et kuidas see sealt jalga lasi või kuidas tagasi saada.

Mõtled ehk seda "teateala", siis parem klõps hiirega kuskil paneelil ja siis menüüst "+ Lisa paneelile ..."
Avanevast aknast otsi "Teateala"

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 16:25:43 vasta tsitaadiga

Cancer, Woh, TEHTUD!
Sinu avatari karule kalli kalli icon_razz.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 16:26:52 vasta tsitaadiga

Mul probleem selles, et Windows-st tulnud tekstifailide nimed on küsimärkidega, kuidas saaks Eesti kirjamärgid juurde?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 18.11.2007 21:24:23 vasta tsitaadiga

lehm2, convmv
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2007 21:40:27 vasta tsitaadiga

porsas, mispidi ja millised draiverid sa siis installisid?
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 22:54:02 vasta tsitaadiga

Naised saunas räägivad, et ext3 parti pealt on võimatu taastada, kas see peab paika ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 23:57:58 vasta tsitaadiga

lehm2 kirjutas:
Naised saunas räägivad, et ext3 parti pealt on võimatu taastada, kas see peab paika ? icon_neutral.gif

http://linux.sys-con.com/read/117909.htm
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek
HV kasutaja
indrek

liitunud: 21.06.2003




sõnum 19.11.2007 02:19:37 vasta tsitaadiga

lehm2, taastada on tihtipeale võimalik sõltumatult failisüsteemist (kui pole faile füüsiliselt üle kirjutanud), lihtsalt mõnes situatsioonis võtab veidi aega. testdisk ja photorec on mul paar korda abiks olnud.

ja täpitähti saad ehk lihtsalt tekstieditori default encodingut muutes (kolista seadistustes ringi ja proovi utf-8t ja iso-8859-14 või midagi sarnast).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 17:08:28 vasta tsitaadiga

Tänud eespool vastanule! icon_wink.gif
_________________
Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Tarkvara »  Linux & UNIX »  Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 74, 75, 76  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.